z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

07.10.2018
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018
11:00
godzina

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019
11:00
godzina

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:17:19 00:17:20
2 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:30 00:17:31
3 86 SADOWSKI ROBERT Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1985 M30 00:17:51 00:17:51
4 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:58 00:17:59
5 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:06 00:18:07
6 400 STANGLEWICZ MARCIN Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA 2001 M16 00:18:20 00:18:22
7 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:18:34 00:18:35
8 288 SZTEYTER JAKUB PRUSZCZ GDAŃSKI AZS AWF GDAŃSK 2001 M16 00:18:38 00:18:40
9 378 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:53 00:18:53
10 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:54 00:18:55
11 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:59 00:19:01
12 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:04 00:19:06
13 290 BAGROWSKI TOMASZ Gdańsk RADOSNE BIEGANIA 1981 M30 00:19:09 00:19:12
14 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:19:16 00:19:17
15 441 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO 1973 M40 00:19:26 00:19:27
16 350 KULIK KAMIL Gdynia KULIKIKUREK 2002 M16 00:19:32 00:19:34
17 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:40 00:19:40
18 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:19:43 00:19:45
19 454 STANIAK JAKUB Gdańsk AZS AWF GDAŃSK 2001 M16 00:19:48 00:19:49
20 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:19:47 00:19:50
21 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:51 00:19:53
22 389 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:19:55 00:19:56
23 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:20:02 00:20:03
24 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:20:00 00:20:03
25 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:20:09 00:20:10
26 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:20:12 00:20:14
27 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:20:16 00:20:18
28 302 KUJAWSKA MONIKA Żukowo KUJAWSCY KTB 1994 K20 00:20:21 00:20:23
29 287 MIKSZUTA EMILIA STRASZYN 2001 K16 00:20:22 00:20:24
30 1191 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:20:23 00:20:26
31 113 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:36 00:20:37
32 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:20:36 00:20:38
33 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:20:37 00:20:41
34 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:20:40 00:20:43
35 449 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA SWAVEK KEVAWS 1979 M30 00:20:38 00:20:48
36 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:52 00:20:54
37 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:47 00:20:55
38 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:21:00 00:21:02
39 435 WNUK MACIEJ Gdańsk LECHIA GDAŃSK PANY 1988 M30 00:21:10 00:21:13
40 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:21:12 00:21:14
41 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:21:12 00:21:14
42 190 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:13 00:21:16
43 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:21:15 00:21:19
44 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:12 00:21:21
45 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:21:20 00:21:22
46 261 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:23 00:21:26
47 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:32 00:21:37
48 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:43 00:21:48
49 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:44 00:21:49
50 1049 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:47 00:21:49
51 385 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:21:42 00:21:56
52 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:53 00:21:57
53 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:22:04 00:22:05
54 276 MIKUĆ JERZY Gdynia 1993 M20 00:22:04 00:22:14
55 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:05 00:22:09
56 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:05 00:22:11
57 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:06 00:22:07
58 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:22:08 00:22:12
59 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:22:10 00:22:15
60 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:22:10 00:22:14
61 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:22:12 00:22:18
62 71 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:22:14 00:22:16
63 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:22:16 00:22:22
64 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:19 00:22:21
65 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:21 00:22:28
66 1126 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:33 00:22:38
67 453 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:36 00:22:40
68 445 WILOCH RADOSLAW Gdansk THUNDER RUNNER -TEAM 1982 M30 00:22:40 00:22:45
69 1125 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:41 00:22:48
70 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:46 00:22:52
71 220 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA OPTICAL NETWORKING 1984 M30 00:22:47 00:22:51
72 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:51 00:22:57
73 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:22:58 00:23:04
74 1067 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:22:58 00:23:02
75 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:23:00 00:23:03
76 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:23:01 00:23:05
77 274 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1994 K20 00:23:03 00:23:07
78 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:23:04 00:23:24
79 460 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:05 00:23:07
80 1193 PALUCH JACEK Gdańsk 1977 M40 00:23:07 00:23:11
81 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:08 00:23:12
82 18 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia INVICTUS 3CITY 1993 M20 00:23:08 00:23:20
83 475 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:23:09 00:23:14
84 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:23:13 00:23:16
85 82 LEŚNIEWSKI TOMASZ Poznań 1962 M50 00:23:14 00:23:17
86 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:14 00:23:21
87 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:23:22 00:23:35
88 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:23:22 00:23:26
89 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:23 00:23:30
90 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:23:29 00:23:33
91 351 MYDLARSKI JAREK Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1977 M40 00:23:30 00:23:44
92 478 BODZAK MICHAŁ Gdynia SZYBKIE RADOSŁAWY 1982 M30 00:23:30 00:23:39
93 462 CYCH AGNIESZKA Twardogóra WKS ŚLĄSK WROCŁAW 1999 K16 00:23:31 00:23:36
94 310 SZUBA MONIKA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1981 K30 00:23:32 00:23:41
95 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:33 00:23:38
96 431 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:23:33 00:23:45
97 1050 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:23:34 00:23:47
98 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:23:38 00:23:44
99 93 GRODZKI KRZYSZTOF Banino OPTYK BANINO 1983 M30 00:23:40 00:23:51
100 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:23:40 00:23:47
101 1192 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:42 00:23:55
102 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:42 00:23:49
103 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:23:44 00:23:52
104 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:46 00:23:57
105 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:23:49 00:24:13
106 379 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:23:49 00:23:55
107 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:51 00:24:06
108 1103 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:23:52 00:24:00
109 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:23:52 00:24:01
110 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:23:52 00:24:05
111 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Koleczkowo BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:23:54 00:24:04
112 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:23:56 00:24:03
113 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:23:56 00:24:13
114 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:23:58 00:24:10
115 473 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:23:59 00:24:03
116 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:24:02 00:24:11
117 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:03 00:24:11
118 416 JUSZA MACIEJ GDAŃSK INTEL RUNNERS 1984 M30 00:24:04 00:24:14
119 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:24:06 00:24:15
120 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:24:07 00:24:17
121 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:09 00:24:12
122 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:24:10 00:24:20
123 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:14 00:24:22
124 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:24:27 00:24:37
125 253 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1984 M30 00:24:30 00:24:45
126 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:24:32 00:24:40
127 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:24:38 00:24:44
128 1111 BOHN ZBIGNIEW Suchy Dwór PROBIKES.PL 1965 M50 00:24:39 00:24:52
129 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia OLL4FAN 1977 K40 00:24:42 00:24:51
130 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:24:42 00:24:49
131 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:45 00:24:51
132 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:24:46 00:25:03
133 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:46 00:24:49
134 1037 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:48 00:24:56
135 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:24:48 00:25:00
136 1079 STAWIŃSKI PAWEŁ Elbląg NAJMOWICZ TRIATHLON 1982 M30 00:24:51 00:25:02
137 1182 PIOTROWICZ EWA Gdańsk SPORTEVO 1987 K30 00:24:51 00:24:57
138 456 JAREMKO MARCIN Gdansk 1986 M30 00:24:52 00:25:10
139 466 WARZOCHA ANDRZEJ Gdańsk OSTEOSPORT TEAM 1977 M40 00:24:52 00:24:59
140 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:54 00:24:57
141 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:55 00:25:08
142 420 DESOGUS ALESSANDRO Gdansk 1976 M40 00:24:55 00:25:09
143 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:24:56 00:25:12
144 1155 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M30 00:24:59 00:25:04
145 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:24:59 00:25:09
146 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:08 00:25:14
147 412 OKRÓJ KJ KRZYSZTOF Nowy klincz 1986 M30 00:25:10 00:25:29
148 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:25:14 00:25:24
149 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:25:14 00:25:21
150 384 MODERHAK MARCELINA Gdańsk 1985 K30 00:25:15 00:25:26
151 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:18 00:25:25
152 181 MALISZEWSKA AGATA Gościcino SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:25:20 00:25:32
153 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:25:22 00:25:35
154 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:25:25 00:25:43
155 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:25:26 00:25:38
156 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:25:27 00:25:41
157 474 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia 1976 M40 00:25:31 00:25:44
158 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:25:32 00:25:44
159 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:32 00:25:40
160 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:25:32 00:25:49
161 374 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K30 00:25:36 00:25:46
162 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:25:45 00:26:09
163 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:47 00:25:54
164 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:25:48 00:26:00
165 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:25:48 00:25:55
166 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:25:49 00:25:57
167 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:25:50 00:26:09
168 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:25:50 00:26:00
169 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:52 00:26:08
170 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:25:57 00:26:07
171 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:26:10 00:26:22
172 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:26:12 00:26:28
173 440 MALIŃSKI MAREK Gdynia JESZCZE TROCHĘ - TRÓJMIASTO 1969 M40 00:26:17 00:26:29
174 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:26:20 00:26:37
175 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:26:27 00:26:38
176 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:26:28 00:26:43
177 399 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:26:33 00:26:53
178 388 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:26:38 00:26:46
179 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:26:38 00:26:50
180 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:52 00:27:02
181 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:57 00:27:13
182 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:27:01 00:27:17
183 367 FIKIER WIKTOR Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:27:01 00:27:24
184 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:27:02 00:27:16
185 1054 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:27:02 00:27:34
186 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:27:03 00:27:21
187 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:27:04 00:27:12
188 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:27:06 00:27:40
189 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:27:10 00:27:22
190 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:27:13 00:27:18
191 1132 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:27:15 00:27:28
192 430 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:27:15 00:27:45
193 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:17 00:27:27
194 1174 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:27:19 00:27:39
195 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:24 00:27:48
196 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:27:26 00:27:50
197 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:27:30 00:27:32
198 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:27:30 00:27:40
199 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:34 00:27:49
200 1179 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:27:35 00:27:52
201 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:37 00:27:44
202 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:27:38 00:27:48
203 140 MACISZKA MARTA Starzyno 1992 K20 00:27:38 00:27:54
204 479 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1966 M50 00:27:39 00:27:53
205 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:44 00:27:59
206 469 CZARNOGÓRSKI DOMINIK Gdynia 1973 M40 00:27:53 00:28:17
207 162 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:27:55 00:28:18
208 132 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:27:58 00:28:13
209 247 JOKEL KATARZYNA Gdańsk 1985 K30 00:28:01 00:28:25
210 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:28:07 00:28:24
211 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:28:10 00:28:25
212 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:28:10 00:28:24
213 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:28:11 00:28:44
214 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:14 00:28:25
215 1072 POHL DUCZMAL ELZBIETA Rekowo- Górne STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:18 00:28:37
216 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:28:20 00:28:39
217 443 KARWEL EWELINA Gdańsk KONTENER FORMY 1988 K30 00:28:25 00:28:31
218 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:28:28 00:28:51
219 213 SIWONIA WERONIKA Bożepole Wielkie SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:28:35 00:28:49
220 470 SIKORA PATRYCJA Gdynia 2002 K16 00:28:35 00:28:55
221 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:38 00:28:53
222 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:38 00:28:59
223 271 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:28:39 00:28:58
224 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:28:41 00:29:01
225 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:28:43 00:29:01
226 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:45 00:29:04
227 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:46 00:29:01
228 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:28:47 00:29:01
229 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:48 00:29:14
230 1172 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:28:55 00:29:14
231 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:02 00:29:29
232 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:29:04 00:29:19
233 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:29:04 00:29:33
234 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:05 00:29:34
235 198 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:29:06 00:29:11
236 452 BACZEWSKI JACEK Gdańsk 1977 M40 00:29:06 00:29:32
237 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:07 00:29:20
238 446 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M60 00:29:07 00:29:16
239 455 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:29:07 00:29:31
240 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:29:09 00:29:21
241 413 GRACZ MATEUSZ Gdańsk 1988 M30 00:29:10 00:29:29
242 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:29:14 00:29:22
243 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:29:18 00:29:42
244 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:29:20 00:29:31
245 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:29:21 00:29:49
246 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:29:21 00:29:36
247 451 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:29:23 00:29:39
248 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:26 00:29:51
249 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:29:26 00:29:45
250 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:29:29 00:29:56
251 141 MACISZKA WERONIKA Wejherowo 1989 K20 00:29:32 00:29:46
252 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:29:35 00:29:56
253 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:29:37 00:29:55
254 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:38 00:30:05
255 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:39 00:29:58
256 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:29:42 00:30:08
257 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:29:46 00:30:07
258 126 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:29:47 00:34:50
259 49 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:29:49 00:30:12
260 425 BASIUKIEWICZ MARTYNA Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1993 K20 00:29:49 00:30:12
261 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:29:55 00:30:07
262 390 PIESIEWICZ RADOSŁAW GDYNIA 1976 M40 00:29:57 00:30:21
263 110 PIESIEWICZ MAŁGORZATA Rumia 1978 K40 00:30:01 00:30:10
264 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:30:01 00:30:32
265 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:30:04 00:30:15
266 408 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk MTM TEAM 1962 K50 00:30:06 00:30:33
267 477 POŁOMSKA SYLWIA Gdańsk HARPAGAN GDAŃSK 1992 K20 00:30:07 00:30:29
268 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:30:09 00:30:28
269 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:09 00:30:21
270 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:30:12 00:30:36
271 481 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:30:14 00:30:34
272 450 WOLSKA SYLWIA Rumia MTM TEAM 1975 K40 00:30:15 00:30:41
273 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:30:16 00:30:42
274 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:17 00:30:38
275 289 WASZCZUK IZABELA Gdynia KONTENER FORMY 1991 K20 00:30:21 00:30:43
276 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:30:22 00:30:29
277 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:30:23 00:30:40
278 424 BARUFFI SANDRA Gdańsk CIKLUMERS 1989 K20 00:30:23 00:30:41
279 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:30:29 00:30:46
280 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:30:29 00:30:45
281 442 HANIECKI DOMINIK Gdansk 1986 M30 00:30:33 00:30:50
282 429 POMIRSKI JAKUB GDAŃSK F3TEAM / DECATHLON KARTUSKA 1998 M20 00:30:42 00:30:58
283 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:30:42 00:31:03
284 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:30:45 00:31:15
285 336 GERTNER ANNA Łeba 1979 K30 00:30:49 00:30:56
286 176 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:30:52 00:30:52
287 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:30:57 00:31:30
288 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:31:00 00:31:22
289 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:31:07 00:31:20
290 191 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:31:11 00:31:31
291 1063 RUDNICKI MACIEJ Gdynia GOYELLO POWER CLUB 1985 M30 00:31:22 00:32:48
292 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:25 00:31:33
293 1075 STASIK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:27 00:31:49
294 146 OLBRYŚ AGNIESZKA Gdańsk 1987 K30 00:31:29 00:31:51
295 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:29 00:31:48
296 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:31:35 00:31:50
297 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:31:36 00:32:01
298 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:31:38 00:32:10
299 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:31:38 00:32:07
300 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:31:55 00:32:21
301 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:56 00:32:13
302 427 NIEMCZYCKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / BBL GDYNIA 1979 K30 00:31:59 00:32:18
303 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:32:03 00:32:16
304 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:32:05 00:32:18
305 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:06 00:32:31
306 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:32:17 00:32:42
307 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:32:18 00:32:40
308 343 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY/TRIWIATRAKI 1976 K40 00:32:26 00:32:37
309 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:32:30 00:32:57
310 1048 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:32 00:33:02
311 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:32:40 00:33:07
312 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:44 00:33:14
313 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:44 00:33:14
314 54 PALKA ANNA Gdynia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:46 00:33:08
315 463 GRUPA FRANCISZEK Gdańsk PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 1983 M30 00:32:47 00:33:23
316 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:32:53 00:33:14
317 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:32:55 00:33:11
318 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:56 00:33:25
319 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:32:57 00:33:17
320 476 KIELIŃSKA KAMILA Bolszewo 1989 K20 00:32:59 00:33:14
321 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:33:05 00:33:29
322 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:33:05 00:33:20
323 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:33:06 00:33:20
324 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:06 00:33:34
325 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:33:06 00:33:34
326 145 PŁOCHOCKA EMILIA Gdańsk JEPPESEN RUNNING TEAM 1983 K30 00:33:11 00:33:30
327 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:12 00:33:37
328 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:33:13 00:33:21
329 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:27 00:33:54
330 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:33:28 00:33:53
331 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:34 00:34:05
332 233 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:33:46 00:34:11
333 123 STELMACH AGATA Gdańsk 1993 K20 00:33:51 00:34:19
334 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:34:18 00:34:43
335 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:34:21 00:34:34
336 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:34:21 00:36:31
337 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:22 00:34:43
338 436 SYLDATK KATARZYNA GDYNIA KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:22 00:34:44
339 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:30 00:34:59
340 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:34:31 00:34:57
341 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:34:36 00:34:58
342 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:35:10 00:35:25
343 254 JAKUBOWICZ SYLWIA OLSZTYN 1984 K30 00:35:17 00:35:33
344 1144 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:35:40 00:36:09
345 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:35:52 00:36:14
346 423 JAWORSKA KASIA Gdańsk PRZEZ GÓRY DO MARZEŃ 1986 K30 00:36:03 00:36:38
347 29 BĄKOWSKA DOMINIKA Gdańsk HARPAGAN GDAŃSK 1992 K20 00:36:15 00:36:37
348 439 DEJA ARTUR Gdynia MTM TEAM 1975 M40 00:36:18 00:36:46
349 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:23 00:36:50
350 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:23 00:36:50
351 433 PRUSZKOWSKA MAGDALENA Gdańsk 1996 K20 00:36:32 00:36:53
352 357 ŁYCZKO PATRYK Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:36:32 00:36:53
353 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:39 00:37:09
354 465 ULKO BARTLOMIEJ Gdansk 1986 M30 00:36:43 00:37:00
355 464 ULKO JUSTYNA gdańsk 1987 K30 00:36:44 00:37:01
356 252 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:01 00:37:30
357 407 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:37:26 00:38:02
358 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:37:28 00:37:59
359 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:37:30 00:38:01
360 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:37:30 00:38:01
361 1189 DĄBROWSKA PAULINA Gdańsk GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1991 K20 00:37:53 00:38:23
362 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia TRILOSZKI 1980 K30 00:38:17 00:38:48
363 70 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K30 00:38:17 00:38:48
364 1093 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:39:06 00:39:39
365 432 HOROWSKI KRZYSZTOF Gdańsk BUBU TEAM 1987 M30 00:39:30 00:40:03
366 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:40:10 00:40:41
367 262 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:40:57 00:41:28
368 480 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:41:25 00:41:55
369 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:47:21 00:47:46
370 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:47:31 00:47:46
371 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:47:32 00:47:46
372 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:47:34 00:47:46
373 1020 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW Gdańsk 1956 M60 00:49:12 00:49:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni