z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

26.03.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo LKB IM. BRACI PETK LĘBORK /MAJA TEAM 1986 M30 00:17:34 00:17:34
2 247 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:17:42 00:17:42
3 813 DAMPC KAROL reda 1986 M30 00:18:02 00:18:02
4 221 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:18:32 00:18:32
5 670 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK- BIKE U UP 1975 M40 00:18:41 00:18:41
6 386 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:52 00:18:52
7 612 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:18:59 00:19:00
8 170 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:19:01 00:19:03
9 543 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard TEAM ISKIERKA 1993 M20 00:19:03 00:19:05
10 530 KUJAWSKA MONIKA Żukowo STUDIO S7 BANINO 1994 K20 00:19:05 00:19:05
11 242 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:12 00:19:14
12 392 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:19:13 00:19:14
13 799 GRZYBOWSKI MAKSYM Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:19:20 00:19:21
14 291 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN ORŁOWO 1977 M30 00:19:24 00:19:26
15 181 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:19:34 00:19:36
16 529 GARSKI KRYSPIN Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS 1976 M40 00:19:36 00:19:41
17 687 GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:19:43 00:19:44
18 534 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:19:45 00:19:46
19 578 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:19:48 00:19:50
20 516 TRZEBIATOWSKI JERZY Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:19:52 00:19:53
21 606 LEŚNIEWSKI ADAM Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1971 M40 00:19:59 00:20:01
22 605 ROLBIECKA MONIKA Wejherowo MAJA TEAM 1988 K20 00:20:00 00:20:01
23 774 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW Gdynia ZORZA GDYNIA 1986 M30 00:20:10 00:20:10
24 109 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:20:16 00:20:18
25 425 RZECHOWSKI FILIP Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30 00:20:16 00:20:18
26 617 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:20:20 00:20:21
27 200 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:20:28 00:20:30
28 609 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia STUDIO S7 BANINO 1979 K30 00:20:31 00:20:31
29 501 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:32 00:20:35
30 781 OSSOWSKI MATEUSZ Gdynia WTM GDYNIA 1991 M20 00:20:35 00:20:38
31 79 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:20:40 00:20:40
32 301 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk MUKADI YA MBANGOU 1986 M30 00:20:36 00:20:40
33 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M40 00:20:42 00:20:44
34 434 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:46 00:20:47
35 540 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:20:48 00:20:49
36 528 DREWA PRZEMYSŁAW Borkowo STUDIO S7 BANINO 1989 M20 00:20:48 00:20:51
37 353 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:20:47 00:20:52
38 665 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1981 M30 00:20:52 00:20:53
39 178 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO PROFANRUN GOŚCICINO 1997 M16 00:20:54 00:20:55
40 381 GRUBA ADAM Luzino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:20:53 00:20:58
41 371 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo 1977 M30 00:20:59 00:21:00
42 257 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:21:02 00:21:04
43 377 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:12 00:21:13
44 55 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:17 00:21:21
45 311 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:21:18 00:21:21
46 388 ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk ZORZA GDYNIA 1998 K16 00:21:20 00:21:21
47 185 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:20 00:21:22
48 119 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:21:20 00:21:25
49 527 GRODZKI KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:21:24 00:21:28
50 706 WOJCIESZAK KAROL Reda ZSP 2 WEJHEROWO 1997 M16 00:21:29 00:21:29
51 735 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:21:32 00:21:39
52 699 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:21:33 00:21:35
53 182 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:33 00:21:35
54 374 KRAKOWSKI JAN Gdynia SBRT 1994 M20 00:21:37 00:21:37
55 344 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:39 00:21:43
56 86 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:21:39 00:21:46
57 393 ŁEMPICKI KAROL Gdynia CENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PROFIL 1984 M30 00:21:40 00:21:45
58 152 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk 1975 M40 00:21:46 00:21:50
59 135 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:00 00:22:07
60 523 CZAPLIŃSKI PRZEMEK Banino STUDIO S7 BANINO 1980 M30 00:22:01 00:22:04
61 58 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:05 00:22:10
62 197 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:13 00:22:18
63 304 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:13 00:22:13
64 259 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:22:16 00:22:22
65 526 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1981 M30 00:22:18 00:22:20
66 230 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 49 BAZA LOTNICZA 1989 M20 00:22:18 00:23:10
67 812 JOKIEL RADOSŁAW Gdańsk 1985 M30 00:22:20 00:22:28
68 803 MORAWSKA ZUZANNA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1999 K16 00:22:21 00:22:25
69 715 LESISZ ŁUKASZ Borkowo 1984 M30 00:22:22 00:22:31
70 557 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:22:24 00:22:26
71 306 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:22:24 00:22:35
72 229 STRZELCZYK MICHAŁ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1985 M30 00:22:24 00:22:37
73 782 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M30 00:22:25 00:22:32
74 807 DOMINIAK DAGMARA Nowy Dwór Mazowiecki 1997 K16 00:22:28 00:22:32
75 568 GERING MARIUSZ Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1983 M30 00:22:33 00:22:36
76 12 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:22:33 00:22:34
77 38 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:22:43 00:22:47
78 525 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:22:52 00:22:54
79 199 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:53 00:23:00
80 70 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:00 00:23:05
81 571 TORBICZ PIOTR Gdańsk 1978 M30 00:23:01 00:23:08
82 30 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:06 00:23:12
83 336 ZAŁOGA MICHAŁ Borkowo ZAPIER PAPIER NNI 1991 M20 00:23:07 00:23:14
84 315 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk 1977 M30 00:23:11 00:23:15
85 146 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:23:12 00:23:17
86 475 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 K20 00:23:12 00:23:18
87 549 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:23:13 00:23:16
88 169 WĄSICKI SEBASTIAN Reda AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 M20 00:23:16 00:23:18
89 133 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:23:20 00:23:53
90 648 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:23:21 00:23:29
91 334 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:23:21 00:23:29
92 810
594*
ROKSZ DANIEL Wejherowo MAJA TEAM 1979 M30 00:23:24 00:23:27
93 680 MAŁEK RAFAŁ Gdańsk INVIETUS 3 CITY 1994 M20 00:23:30 00:23:35
94 638 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K30 00:23:32 00:23:37
95 124 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M50 00:23:38 00:23:41
96 537 RADOSŁAW SZLAS TUCHOM STUDIO S7 (GŁUCHY) 1977 M30 00:23:40 00:23:43
97 240 STRZELCZYK PAWEŁ Gdańsk 1984 M30 00:23:42 00:23:55
98 224 DEJNAROWICZ PIOTR Pogórze BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:23:50 00:24:00
99 384 PAŁYSKA DARIUSZ Morąg MON 1990 M20 00:23:51 00:23:57
100 667 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M40 00:23:51 00:24:28
101 112 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:23:55 00:24:03
102 117 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA 1979 M30 00:23:57 00:23:57
103 80 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:24:00 00:24:12
104 128 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:24:02 00:24:13
105 572 DOBRZAŃSKI PIOTR Gdańsk STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:24:02 00:24:08
106 539 CIEŚLAK MARCIN Gdynia PARÓWYDŻOANY 1983 M30 00:24:02 00:24:16
107 225 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:24:05 00:24:21
108 66 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:24:07 00:24:23
109 74 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:24:10 00:24:14
110 800 DĘBICKI JAN Gdańsk 1984 M30 00:24:10 00:24:24
111 372 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:24:14 00:24:23
112 149 KOPEĆ IGOR Sopot 1976 M40 00:24:16 00:24:30
113 123 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:24:17 00:24:17
114 650 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:24:22 00:24:31
115 16 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:28 00:24:34
116 129 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:24:31 00:24:46
117 778 KAWALEC BARTŁOMIEJ LUBLIN WEDKI.PL 1976 M40 00:24:31 00:24:42
118 792 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:24:33 00:24:41
119 204 DOMŻALSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:24:34 00:24:41
120 707 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:24:37 00:24:40
121 709 MIKOŁAJCZYK ROBERT Gdynia 1971 M40 00:24:39 00:24:49
122 351 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:24:45 00:24:55
123 44 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia DZIKIE STACHY 1991 K20 00:24:53 00:24:59
124 174 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:24:58 00:25:11
125 522 PÓŁROLA ROBERT Banino STUDIO S7 BANINO 1975 M40 00:24:59 00:25:02
126 186 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia 1991 M20 00:24:59 00:25:16
127 21 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:25:01 00:25:06
128 298 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:25:02 00:25:15
129 35 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA 1975 K40 00:25:04 00:25:13
130 19 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:25:07 00:25:39
131 141 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:25:08 00:25:45
132 419 MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:25:13 00:25:28
133 808 FILIPCZAK NATALIA KSIĘŻYC 2000 K16 00:25:18 00:25:18
134 106 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:25:21 00:25:33
135 796 DADACZ MARIUSZ Gdynia 1976 M40 00:25:26 00:25:26
136 489 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:25:27 00:25:35
137 362 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:25:27 00:25:32
138 589 WITFER JACEK Gdansk BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1977 M30 00:25:29 00:25:38
139 31 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:25:29 00:25:46
140 234 MARTYKA JOLANTA gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 K30 00:25:30 00:25:40
141 206 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:32 00:25:54
142 448 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M20 00:25:32 00:25:41
143 607 DEPTULSKA MARIA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 K16 00:25:34 00:25:42
144 116 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:25:35 00:25:50
145 211 ROBASZKIEWICZ TOMASZ Rumia 1977 M30 00:25:35 00:25:49
146 218 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:25:41 00:25:55
147 410 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:41 00:25:51
148 118 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:25:43 00:25:58
149 761 WOŹNIAK MICHAŁ Brodnica Górna 1982 M30 00:25:46 00:25:59
150 798 DAWIDOWSKI IRENEUSZ Stężyca 1979 M30 00:25:46 00:26:08
151 325 MISZEWSKI ROMUALD Rumia WINAZMOLDAWI.PL 1954 M60 00:25:51 00:26:05
152 531 GARSKA JOANNA Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1974 K40 00:25:55 00:26:14
153 72 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:25:56 00:26:16
154 307 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:25:56 00:26:07
155 248 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:25:59 00:26:12
156 303 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:26:00 00:26:13
157 85 WĄSIK ANDRZEJ Borkowo F3TEAM 1973 M40 00:26:05 00:26:20
158 794 FIEBIG MARCUS Norymberga 1978 M30 00:26:09 00:26:34
159 332 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:26:11 00:26:26
160 236 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:26:15 00:26:25
161 237 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:16 00:26:33
162 271 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:26:16 00:26:16
163 358 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:26:23 00:26:41
164 41 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:25 00:26:42
165 223 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:26 00:26:36
166 26 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:26:26 00:26:36
167 265 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:27 00:26:47
168 474 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:26:36 00:26:57
169 103 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K30 00:26:40 00:27:00
170 411 WASIELEWSKA ROMA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1999 K16 00:26:50 00:27:03
171 278 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:26:53 00:27:07
172 728 JANIK DAWID Strzebielino ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:27:04 00:27:20
173 791 PAWŁOWSKI PIOTR Gdynia 1980 M30 00:27:08 00:27:35
174 811 JANICKI MARCIN GDAŃSK 1982 M30 00:27:10 00:27:28
175 238 ZAPLAWA GRZEGORZ Warszawa MIDNIGHT MARAUDERS 1976 M40 00:27:13 00:27:42
176 513 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk 1974 M40 00:27:15 00:27:32
177 59 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:27:17 00:27:24
178 156 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:27:17 00:27:53
179 250 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:27:17 00:27:52
180 367 KRUPA MICHAŁ Gdańsk POLITECHNIKA GDAŃSKA <3 1991 M20 00:27:19 00:27:26
181 814 MALISZEWSKA AGATA Gościcino ZSP 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:27:25 00:27:49
182 20 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:27:29 00:28:03
183 147 CZURYŃSKA WIOLETTA Gdynia 1976 K40 00:27:29 00:28:11
184 45 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ Gdańsk GRUPA 65 1982 M30 00:27:29 00:28:02
185 288 PETTKE EMILIA Gdynia BE 1989 K20 00:27:36 00:28:12
186 17 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:27:37 00:27:43
187 198 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:27:40 00:27:59
188 732 KAWALEC KALEB Klodawa 1996 M20 00:27:41 00:28:08
189 514 WYSOCKA MARIA Mosty WYMIATACZE 1985 K30 00:27:50 00:28:23
190 25 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:27:58 00:28:04
191 168 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:27:59 00:28:28
192 666 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia NO RISK NO FUN 1976 M40 00:28:05 00:28:25
193 274 LENDZION GRZEGORZ Gdańsk KDATP 1982 M30 00:28:22 00:28:47
194 57 BROKOS TOMASZ Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1986 M30 00:28:22 00:28:33
195 93 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:28:25 00:28:56
196 173 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:28:28 00:28:56
197 470 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:28:29 00:28:57
198 357 OKROY AGATA gościcino MAJA TEAM 1997 K16 00:28:31 00:29:01
199 268 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:28:36 00:29:11
200 651 FORMELLA KORNELIA Kochanowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:28:37 00:28:53
201 194 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:28:39 00:29:04
202 46 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:28:43 00:28:51
203 43 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:28:43 00:28:52
204 444 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:44 00:29:05
205 658 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:28:45 00:29:16
206 582 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:28:48 00:28:58
207 711 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:28:50 00:29:17
208 354 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:28:50 00:29:21
209 614 SKALSKI TOMASZ Gdynia ATENA 1969 M40 00:28:51 00:29:09
210 110 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:28:53 00:28:53
211 698 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:28:56 00:29:14
212 88 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:28:57 00:29:16
213 162 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:59 00:29:28
214 356 CZURYŃSKI MARIUSZ Gdynia 1975 M40 00:29:02 00:29:45
215 22 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:29:04 00:29:25
216 380 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:29:05 00:29:21
217 48 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:29:05 00:29:20
218 251 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:29:08 00:29:30
219 217 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:29:12 00:29:34
220 151 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:29:13 00:29:35
221 202 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:29:20 00:29:39
222 669 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:29:21 00:29:34
223 266 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:29:23 00:29:42
224 498 DEPTULSKA AGNIESZKA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:29:23 00:29:43
225 228 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:29:24 00:29:40
226 104 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:29:26 00:29:47
227 130 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz EDUTEAM 1989 M20 00:29:28 00:30:06
228 541 JOKIEL JOANNA Gdańsk 1985 K30 00:29:34 00:29:57
229 24 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:36 00:30:06
230 314 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:29:36 00:30:00
231 815 KROPIDŁOWSKA MAGDA Gdynia MAMYBIEGAMY 1983 K30 00:29:45 00:30:21
232 53 KONKEL ANETA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:29:52 00:30:22
233 359 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:29:54 00:30:15
234 256 ROMANCZUK MONIKA Gdańsk 1981 K30 00:29:57 00:30:28
235 324 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1982 M30 00:29:59 00:30:04
236 232 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1973 K40 00:30:01 00:30:24
237 209 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:02 00:30:25
238 335 OSOWSKI MACIEJ Gdynia 1967 M40 00:30:20 00:30:49
239 37 SEREMA MARCIN pierwoszyno WYMIATACZE 1979 M30 00:30:22 00:30:57
240 482 MICKIEWICZ ILONA Wejherowo 1988 K20 00:30:24 00:30:52
241 219 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1971 M40 00:30:27 00:30:53
242 28 GALIŃSKI MARCIN Suchy Dwór WYMIATACZE 1975 M40 00:30:27 00:31:03
243 740 KRZACZKOWSKA IZABELA Stężyca 1977 K30 00:30:29 00:30:50
244 95 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:30:35 00:31:13
245 215 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K30 00:30:36 00:31:03
246 203 RUCZKO SŁAWOMIR Gdynia USAA RUCZKO 1977 M30 00:30:39 00:30:55
247 107 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:30:42 00:31:05
248 510 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:30:43 00:31:07
249 420 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:30:44 00:31:01
250 161 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:30:50 00:31:27
251 787 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk SPORTEVO/DTT 1975 K40 00:30:59 00:31:16
252 90 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia MAMY-BIEGAMY 1983 K30 00:31:03 00:31:39
253 466 GRZEGOREK ANNA Zbychowo 1983 1983 K30 00:31:03 00:31:39
254 263 BANACZYK SABINA Gdynia 1979 K30 00:31:07 00:31:07
255 373 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:31:14 00:31:36
256 793 NIECHOĆKO AGATA Gdańsk 1979 K30 00:31:33 00:31:54
257 138 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:31:34 00:31:56
258 604 TROJANOWSKA BOGUMIŁA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1963 K50 00:31:34 00:32:04
259 172 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:31:38 00:32:06
260 296 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K30 00:31:38 00:32:09
261 773 WOŹNIAK MARIA Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:31:41 00:32:05
262 111 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:31:47 00:32:14
263 681 KUJAWA KATARZYNA Gdynia CROW 1973 K40 00:32:02 00:32:22
264 504 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:32:04 00:32:59
265 78 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:32:06 00:32:47
266 295 JANKOWSKA EMILIA Mabork BRAK 1980 K30 00:32:11 00:32:43
267 322 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA BIEGOWA 65 1983 K30 00:32:28 00:33:00
268 603 ZAWADZKA ANNA Gdynia 1979 K30 00:32:31 00:32:56
269 105 GODLEWSKA JOANNA Sopot CALYPSO 1981 K30 00:32:35 00:33:04
270 790 KAWALEC NATHAN Kłodawa 1993 M20 00:32:50 00:33:16
271 697 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:32:52 00:33:19
272 446 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:32:53 00:33:20
273 795 HASKO KAROLINA Gdańsk 1994 K20 00:33:01 00:33:27
274 432 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:33:04 00:33:29
275 431 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:33:05 00:33:29
276 163 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:33:07 00:33:33
277 471 KWAPISZ SEBASTIAN Reda 1982 M30 00:33:10 00:33:46
278 407 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K40 00:33:12 00:33:43
279 457 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia BBL GDYNIA 1969 K40 00:33:16 00:33:53
280 127 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:33:44 00:34:09
281 789 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia CROSSELITE EBROGYM 1977 M30 00:33:52 00:34:06
282 71 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:34:09 00:34:43
283 788 CHLEBOWSKI ADRIAN Kąty Rybackie 1993 M20 00:34:22 00:34:57
284 49 SZUMSKA ŻANETA Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1986 K30 00:34:28 00:34:59
285 645 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:34:37 00:35:02
286 226 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:34:37 00:35:06
287 785 FLORCZAK PAULINA Krobia 1993 K20 00:35:34 00:36:09
288 640 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:35:35 00:35:59
289 454 KURPIEWSKA SYLWIA Gdynia BODY IN MOTION 1974 K40 00:35:51 00:36:17
290 60 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:35:51 00:36:20
291 361 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:35:53 00:36:20
292 726 JANKOWSKA AGATA Sztum BEHAPY 1991 K20 00:36:42 00:37:10
293 727 ROMANOWICZ MACIEJ Pogórze BEHAPY 1987 M20 00:36:43 00:37:10
294 36 SEREMA KLAUDIA pierwoszyno WYMIATACZE 1987 K20 00:37:04 00:37:38
295 65 MICHALOWSKA BARBARA Pierwoszyno WYMIATACZE 1980 K30 00:37:04 00:37:38
296 155 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:37:05 00:37:39
297 417 JANKOWIAK DARIUSZ Koleczkowo 1972 M40 00:37:29 00:38:00
298 797 KAWALEC JACEK kłodawa 1963 M50 00:37:48 00:38:26
299 216 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:38:07 00:38:24
300 293 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:38:16 00:38:57
301 292 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:38:18 00:38:56
302 222 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:39:09 00:39:42
303 318 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:39:12 00:39:47
304 496 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:49:29 00:50:08
305 463 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:49:32 00:50:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni