z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

07.10.2018
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018
11:00
godzina

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019
11:00
godzina

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019
11:00
godzina

Bieg 1 - Gdańsk

07.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 131 FORMELA DANIEL Gdynia KM SPORT PRO TEAM 1986 M30 00:17:30 00:17:30
2 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:37 00:17:37
3 86 SADOWSKI ROBERT GDYNIA SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1985 M30 00:17:39 00:17:39
4 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:57 00:17:57
5 97 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY KTB 1998 M20 00:18:43 00:18:43
6 257 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M16 00:18:50 00:18:50
7 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP 1975 M40 00:18:51 00:18:51
8 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:54 00:18:54
9 186 CHUCHAŁA DANIEL Reda CHUCHAŁATEAM 1983 M30 00:19:18 00:19:18
10 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:19:23 00:19:23
11 1169 GRABIŃSKI WOJCIECH Rogoźno GRUNWALD TEAM POZNAŃ/CITY TRAIL TEAM 1994 M20 00:19:27 00:19:27
12 164 KOŁODZIK RAFAŁ Luzino MAJA TEAM 1986 M30 00:19:35 00:19:35
13 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska POLONIA ŚRODA/SMASHING PĄPKINS 1998 M20 00:19:40 00:19:40
14 1161 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL 1984 M30 00:19:43 00:19:43
15 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska 1987 K30 00:19:44 00:19:44
16 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:19:49 00:19:49
17 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:58 00:19:58
18 269 STTEK MATEUSZ GDAŃSK 1993 M20 00:20:06 00:20:06
19 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:20:10 00:20:10
20 113 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:16 00:20:16
21 227 RADULSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M30 00:20:24 00:20:24
22 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:20:26 00:20:26
23 41 JAGODZIŃSKI TOMASZ Gdańsk DELOITTE ADVENTURE TEAM 1990 M20 00:20:34 00:20:34
24 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA 1988 M30 00:20:43 00:20:44
25 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:20:48 00:20:52
26 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:52 00:20:53
27 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:01 00:21:01
28 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:04 00:21:04
29 276 MIKUĆ JERZY Gdynia 1993 M20 00:21:04 00:21:05
30 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:21:07 00:21:07
31 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:21:09 00:21:09
32 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:21:12 00:21:13
33 261 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:19 00:21:19
34 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:21:21 00:21:21
35 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:43 00:21:43
36 1049 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:45 00:21:45
37 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:47 00:21:48
38 18 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia INVICTUS 3CITY 1993 M20 00:21:53 00:21:55
39 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:54 00:21:57
40 190 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:58 00:21:59
41 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:13 00:22:14
42 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:15 00:22:15
43 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:22:13 00:22:18
44 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:22:18 00:22:20
45 1126 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:17 00:22:21
46 1086 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:22:18 00:22:24
47 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:25 00:22:26
48 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG 1994 M20 00:22:29 00:22:29
49 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:30 00:22:30
50 93 GRODZKI KRZYSZTOF Banino OPTYK BANINO 1983 M30 00:22:36 00:22:38
51 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:22:39 00:22:41
52 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:22:41 00:22:45
53 1156 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:42 00:22:42
54 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:22:42 00:22:47
55 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:22:46 00:22:48
56 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:47 00:22:47
57 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:48 00:22:48
58 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:22:54 00:22:55
59 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:22:54 00:23:01
60 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:23:08 00:23:08
61 1125 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:23:11 00:23:13
62 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:23:14 00:23:14
63 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:23:17 00:23:18
64 1168 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1989 M20 00:23:19 00:23:22
65 266 RUTKOWSKI PIOTR Pruszcz Gdański F3TEAM / PRUSZCZ BIEGA 1971 M40 00:23:22 00:23:25
66 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:23:22 00:23:23
67 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:26 00:23:31
68 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:23:27 00:23:27
69 273 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:23:29 00:23:32
70 1041 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:23:32 00:23:39
71 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:23:35 00:23:36
72 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:38 00:23:39
73 45 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:23:41 00:23:43
74 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:23:42 00:23:46
75 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:49 00:23:49
76 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:50 00:23:54
77 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:54 00:23:55
78 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino RUNNERSI S7 BANINO/BBL AWFIS GDAŃSK 1977 M40 00:23:57 00:24:02
79 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:24:01 00:24:09
80 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:24:06 00:24:11
81 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:24:07 00:24:07
82 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:24:12 00:24:13
83 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:12 00:24:16
84 120 GERING MARIUSZ GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1983 M30 00:24:15 00:24:24
85 1027 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:24:16 00:24:23
86 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:24:18 00:24:26
87 1127 KACZMAREK DOROTA Straszyn 1983 K30 00:24:21 00:24:33
88 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:24:22 00:24:29
89 171 POLAK MIKOLAJ GDAŃSK 1984 M30 00:24:26 00:24:26
90 187 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA; NEUROSANA 2000 K16 00:24:26 00:24:30
91 1037 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:28 00:24:39
92 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:24:31 00:24:32
93 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:32 00:24:35
94 274 PIOTROWICZ EWA GDAŃSK SPORTEVO 1987 K30 00:24:33 00:24:37
95 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:34 00:24:36
96 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:24:38 00:24:46
97 1080 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia 1976 M40 00:24:39 00:24:47
98 253 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn JEPPESEN RUNNING TEAM 1984 M30 00:24:47 00:24:55
99 238 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M50 00:24:49 00:24:52
100 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:49 00:24:52
101 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:24:49 00:24:56
102 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:24:51 00:24:57
103 108 OSTROWSKI MATEUSZ Gdańsk JEPPESEN RUNNING TEAM 1988 M30 00:24:53 00:25:01
104 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:58 00:25:03
105 267 ŁUKOWICZ ELŻBIETA GDYNIA 1974 K40 00:24:59 00:25:04
106 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:24:59 00:25:06
107 1079 STAWIŃSKI PAWEŁ Elbląg NAJMOWICZ TRIATHLON 1982 M30 00:25:00 00:25:02
108 181 MALISZEWSKA AGATA GOŚCICINO SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:25:05 00:25:17
109 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Koleczkowo BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:25:05 00:25:14
110 1111 BOHN ZBIGNIEW Suchy Dwór PROBIKES.PL 1965 M50 00:25:06 00:25:12
111 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia 1977 K40 00:25:10 00:25:18
112 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:11 00:25:11
113 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:16 00:25:25
114 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:25:17 00:25:26
115 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:25:21 00:25:27
116 278 REDYNK MATEUSZ Gdańsk JJ 1991 M20 00:25:31 00:25:34
117 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:25:31 00:25:31
118 214 DOMINIK ALEKSANDRA Kostkowo SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:25:35 00:25:48
119 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:35 00:25:39
120 1155 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M30 00:25:45 00:25:48
121 1050 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:25:47 00:25:53
122 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:25:56 00:26:03
123 284 WALCZAK JAKUB GDAŃSK 1993 M20 00:26:08 00:26:14
124 148 ROBAKOWSKI DARIUSZ Gdynia OLL4FAN 1968 M50 00:26:10 00:26:17
125 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:26:11 00:26:22
126 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:26:13 00:26:22
127 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:26:14 00:26:23
128 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:26:15 00:26:20
129 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:26:23 00:26:30
130 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:26:29 00:26:37
131 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:31 00:26:35
132 140 MACISZKA MARTA Starzyno NORD CAPITAL 1992 K20 00:26:35 00:26:44
133 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:26:38 00:26:41
134 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:26:39 00:26:56
135 49 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:26:39 00:26:49
136 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:26:39 00:26:47
137 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:26:41 00:26:52
138 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:26:42 00:26:50
139 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:26:44 00:26:52
140 142 SHEVCHYSHYN ANDRII Nahirianka DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1990 M20 00:26:48 00:26:48
141 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:26:51 00:26:57
142 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:54 00:27:05
143 1174 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:26:56 00:27:05
144 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:26:57 00:26:57
145 1129 BANASZEWSKA SANDRA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1991 K20 00:27:00 00:27:00
146 132 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:27:04 00:27:13
147 152 BORAWSKI PAWEŁ PUCK 1986 M30 00:27:06 00:27:06
148 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:27:07 00:27:31
149 275 KUC MIROSŁAW BYSTRA 1974 M40 00:27:10 00:27:18
150 230 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:27:12 00:27:24
151 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:27:12 00:27:16
152 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:27:12 00:27:18
153 1090 NOWICKI MICHAŁ NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM 1975 M40 00:27:14 00:27:24
154 115 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:27:14 00:27:28
155 1157 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:15 00:27:27
156 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:27:17 00:27:22
157 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:27:20 00:27:33
158 129 KNOT MARTYNA Borkowo PIĘKNI I BESTIE 1986 K30 00:27:21 00:27:26
159 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:27:23 00:27:45
160 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:27:23 00:27:29
161 1176 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:27:24 00:27:26
162 286 MALISZEWSKI ADRIAN GDYNIA 1979 M30 00:27:25 00:27:26
163 1151 LOREK MACIEJ Banino RUNERSI S7 BANINO 1969 M40 00:27:27 00:27:36
164 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:27:27 00:27:38
165 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:27:28 00:27:38
166 251 GRUCKI MATEUSZ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:27:29 00:27:32
167 1128 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:27:32 00:27:42
168 27 TOKARCZYK TOMASZ Gdynia 1978 M40 00:27:33 00:27:44
169 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:35 00:27:50
170 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:27:37 00:27:45
171 271 GRZECHNIK ROMAN Gdynia 1949 M60 00:27:39 00:27:51
172 208 STENCEL ANGELIKA Bolszewo SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:27:40 00:27:53
173 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:27:41 00:27:54
174 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:44 00:27:52
175 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:27:49 00:27:53
176 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:50 00:28:08
177 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:27:51 00:27:58
178 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:52 00:28:02
179 1110 ROZIEWSKA EWELINA Gdańsk 1989 K20 00:27:53 00:28:07
180 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:27:56 00:28:06
181 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:27:57 00:28:10
182 235 JAKUBOWSKI PAWEŁ Gdańsk SOLWIT TEAM/ BBL GDAŃSK 1978 M40 00:28:04 00:28:27
183 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:28:05 00:28:09
184 198 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:28:05 00:28:15
185 199 KOZIOŁ KRZYSZTOF GDANSK SIŁA Z DUPY TEAM 1979 M30 00:28:07 00:28:07
186 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:28:08 00:28:23
187 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:28:12 00:28:18
188 1071 MACIEJEWSKI ŁUKASZ Gdańsk THE LOST 1981 M30 00:28:20 00:28:38
189 1096 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA OLSZTYN JEPPESEN RUNNING TEAM 1986 K30 00:28:23 00:28:39
190 1083 RICHERT DANUTA Tuchom 1977 K40 00:28:25 00:28:39
191 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:28:29 00:28:48
192 162 SZYMAŃSKI MAREK GDYNIA SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:28:29 00:28:37
193 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:28:32 00:28:44
194 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:28:33 00:28:45
195 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:36 00:28:49
196 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia 1984 M30 00:28:36 00:28:42
197 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:28:36 00:28:55
198 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:38 00:28:56
199 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:28:40 00:28:49
200 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:48 00:28:53
201 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:28:50 00:29:16
202 1153 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia WETERYNEK.PL/BIKE U UP 1965 M50 00:28:51 00:28:58
203 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:28:54 00:29:07
204 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:55 00:29:07
205 102 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:28:55 00:29:20
206 185 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:57 00:29:12
207 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:28:58 00:29:10
208 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:28:59 00:29:09
209 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:28:59 00:29:10
210 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:29:01 00:29:15
211 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:05 00:29:22
212 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:29:08 00:29:24
213 285 LORKOWSKA BOŻENA GDAŃSK BELTATEAM GDAŃSK 1993 K20 00:29:08 00:29:19
214 173 PTACH JOANNA Pruszcz Gdański 1990 K20 00:29:08 00:29:23
215 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:29:10 00:29:30
216 1160 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:29:11 00:29:29
217 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:29:20 00:29:32
218 153 KOŚCIŃSKA IGA Gdańsk 1993 K20 00:29:29 00:29:48
219 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:30 00:29:48
220 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:29:30 00:29:46
221 279 KORPUSIK TOMASZ Gdansk 1978 M40 00:29:32 00:29:45
222 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:29:32 00:29:40
223 174 PACZKA GRZEGORZ Poznań 1977 M40 00:29:32 00:29:55
224 1172 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:29:33 00:29:44
225 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:43 00:30:01
226 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:29:51 00:30:08
227 1106 SKOCZKE ANDRZEJ WŁADYSŁAWOWO NEUROSANA 1991 M20 00:29:53 00:30:15
228 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:29:54 00:30:08
229 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:30:01 00:30:25
230 107 WRÓBEL PIOTR Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1979 M30 00:30:03 00:30:20
231 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:30:03 00:30:10
232 242 BESZCZYŃSKA AGATA Gdańsk 1982 K30 00:30:06 00:30:06
233 1054 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:30:06 00:30:35
234 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 1974 K40 00:30:08 00:30:27
235 272 JOKIEL JOANNA Gdańsk 1985 K30 00:30:09 00:30:31
236 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:30:12 00:30:19
237 28 JAKUBOWSKI PIOTR GDYNIA SCALAR 1970 M40 00:30:12 00:30:22
238 146 OLBRYŚ AGNIESZKA Gdańsk 1987 K30 00:30:20 00:30:35
239 1068 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:21 00:30:24
240 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:30:21 00:30:31
241 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:30:22 00:30:38
242 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:30:25 00:30:38
243 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:30:26 00:30:42
244 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:30:26 00:30:41
245 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:26 00:30:39
246 1091 NOWICKA BEATA Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1974 K40 00:30:39 00:30:49
247 1102 SOBCZAK PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:30:39 00:30:49
248 1057 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K30 00:30:40 00:30:56
249 219 JESZKA ANNA Gdańsk 1986 K30 00:30:46 00:30:52
250 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:30:48 00:31:05
251 259 KNUT MAŁGORZATA Wejherowo RUNEDA 1985 K30 00:30:58 00:31:13
252 245 DUCHLIŃSKA JULIA Gdańsk 2002 K16 00:30:58 00:31:21
253 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:31:09 00:31:21
254 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:31:10 00:31:34
255 165 DARROCH CHRISTOPHER Newcastle PUCK 1987 M30 00:31:10 00:31:29
256 139 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:31:14 00:31:30
257 1062 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:31:16 00:31:32
258 145 PŁOCHOCKA EMILIA Gdańsk JEPPESEN RUNNING TEAM 1983 K30 00:31:18 00:31:36
259 264 MELZER HANNA RUMIA 1968 K50 00:31:22 00:31:47
260 141 MACISZKA WERONIKA STARZYNO NORD CAPITAL 1989 K20 00:31:23 00:31:38
261 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:31:24 00:31:35
262 176 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:31:26 00:31:38
263 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:31:28 00:31:45
264 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:31:32 00:31:53
265 1028 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:31:33 00:31:51
266 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:33 00:31:55
267 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:35 00:31:45
268 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:44 00:31:53
269 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:31:44 00:32:01
270 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:31:46 00:31:50
271 191 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:31:46 00:32:00
272 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:31:48 00:31:50
273 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:31:48 00:32:01
274 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:59 00:32:18
275 123 STELMACH AGATA GDAŃSK KUJAVIA3TEAM 1993 K20 00:32:00 00:32:17
276 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:32:05 00:32:29
277 55 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:32:08 00:32:33
278 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:32:11 00:32:24
279 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:32:12 00:32:31
280 1048 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:12 00:32:31
281 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:32:12 00:32:21
282 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:32:14 00:32:30
283 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:32:14 00:32:31
284 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:32:21 00:32:44
285 172 PACZKA ANNA Gniezno 1977 K40 00:32:21 00:32:44
286 1029 KWAPISZ SEBASTIAN Reda RUNEDA 1982 M30 00:32:25 00:32:46
287 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:32:31 00:32:40
288 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:38 00:33:03
289 218 KROPIDŁOWSKA MAGDA GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 1983 K30 00:32:38 00:33:00
290 1075 STASIK PIOTR Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1970 M40 00:32:46 00:33:10
291 31 GRZEGOREK ANNA Zbychowo 1983 K30 00:32:48 00:33:09
292 150 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1977 K40 00:32:48 00:32:48
293 1077 WISNIEWSKI JERZY rumia 1950 M60 00:33:00 00:33:19
294 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:33:10 00:33:17
295 225 WERBOWA MALWINA kowale 1986 K30 00:33:10 00:33:32
296 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:33:15 00:33:35
297 226 NOWIŃSKA KATARZYNA Kowale 1991 K20 00:33:15 00:33:38
298 128 ROGOWSKA AGNIESZKA Gdynia PIĘKNI I BESTIE 1983 K30 00:33:20 00:33:24
299 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1948 M60 00:33:20 00:33:42
300 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:33:21 00:33:43
301 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:21 00:33:42
302 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:33:28 00:33:45
303 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:33:28 00:33:43
304 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:33:37 00:33:53
305 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:33:40 00:33:55
306 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:41 00:33:57
307 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:33:43 00:34:10
308 78 PRAUZIŃSKA JOANNA Banino KUJAWSCY KTB 1971 K40 00:33:43 00:34:06
309 258 LEWANDOWSKI MARCIN GDAŃSK 1974 M40 00:33:43 00:34:05
310 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:34:02 00:34:14
311 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:34:30 00:34:51
312 246 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:34:32 00:34:55
313 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:34:42 00:35:00
314 54 PALKA ANNA Gdynia KONTENER FORMY 1990 K20 00:34:44 00:35:03
315 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:34:52 00:34:57
316 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:34:52 00:35:12
317 168 SŁOWIKOWSKA EMILIA Gdańsk EMS 1980 K30 00:35:02 00:35:20
318 169 KROEMER RAFAŁ Gdańsk 1977 M40 00:35:02 00:35:21
319 182 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:35:07 00:35:24
320 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:35:16 00:35:42
321 244 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:35:19 00:35:42
322 63 LESZCZYNIAK MARTA Gdańsk 1994 K20 00:35:21 00:35:32
323 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:35:26 00:35:32
324 1070 ELENA MIDIA Gdansk 1988 K30 00:35:40 00:36:07
325 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:35:42 00:36:01
326 42 URBAŃSKA IWONA Gdansk DELOITTE ADVENTURE TEAM 1984 K30 00:35:43 00:35:57
327 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:35:44 00:36:02
328 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:35:51 00:36:10
329 241 EREMUS ANNA Gościcino MAJATEAM 1982 K30 00:36:01 00:36:21
330 277 GÓRSKA MAŁGORZATA Tuchola ZIELONY PELIKAN BYDGOSZCZ 1993 K20 00:36:04 00:36:21
331 254 JAKUBOWICZ SYLWIA OLSZTYN 1984 K30 00:36:17 00:36:31
332 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:37:12 00:37:37
333 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:37:26 00:37:51
334 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:37:26 00:37:51
335 216 BAKALARSKA ANNA Gdańsk LPP TEAM 1981 K30 00:37:27 00:37:53
336 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo 1982 K30 00:37:57 00:38:07
337 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:38:02 00:38:22
338 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:38:19 00:38:42
339 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:38:23 00:38:48
340 252 DRĄŻKIEWICZ ELA GDAŃSK 1973 K40 00:38:26 00:38:53
341 39 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:38:34 00:38:56
342 51 LISIECKA DOROTA Gdynia 1982 K30 00:38:47 00:39:01
343 180 BARANOWSKA PATRYCJA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:39:09 00:39:27
344 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia BALTIC SEALS 1980 K30 00:39:26 00:39:50
345 70 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K30 00:39:26 00:39:51
346 1112 FILIPEK WERONIKA Bydgoszcz NEUROSANA 1997 K20 00:39:57 00:40:18
347 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:40:01 00:40:17
348 262 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO TURBO TEAM 1962 K50 00:41:22 00:41:49
349 73 ROGIŃSKA KATARZYNA Gdańsk WKURW_TEAM 1964 K50 00:42:16 00:42:41
350 280 ŁUKOWICZ ANGELIKA GDYNIA 1994 K20 00:45:36 00:46:01
351 1020 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW Gdańsk 1956 M60 00:46:28 00:46:45
352 233 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:52:03 00:52:25
353 33 KOZŁOWSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:52:04 00:52:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni