z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

14.02.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo LLKS SMĘTOWO GRANICZNE 1986 M20 00:16:59 00:17:00
2 248 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk CITYRUNNER 1980 M30 00:17:33 00:17:34
3 728 PIWOWARCZYK WOJCIECH Pyrzyce WMLKS POMORZE STARGARD 1994 M20 00:17:35 00:17:35
4 113 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M30 00:18:04 00:18:04
5 74 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:18:17 00:18:17
6 167 DAMPC KAROL reda SEMEKO AQUASFERA / ZORZA GDYNIA 1986 M20 00:18:24 00:18:25
7 263 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:18:35 00:18:35
8 7 MYŚLAK PIOTR Poznań CITY TRAIL TEAM 1990 M20 00:18:43 00:18:43
9 326 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:18:52 00:18:53
10 111 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:03 00:19:04
11 311 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:19:13 00:19:13
12 95 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:19:20 00:19:20
13 508 PIETRZAK PIOTR Gdańsk 1968 M40 00:19:33 00:19:33
14 188 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:19:42 00:19:42
15 369 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:19:51 00:19:51
16 521 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:19:55 00:19:55
17 444 ZAGÓRSKI ADAM Gdańsk 3CITY RUNS 1992 M20 00:19:56 00:19:58
18 89 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:02 00:20:04
19 718 TOMECZKOWSKI PAWEŁ Rumia 1984 M30 00:20:13 00:20:14
20 112 WRONKA CEZARY Gdańsk INTEL RUNNERS / GT RAT 1986 M20 00:20:24 00:20:25
21 36 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:20:31 00:20:31
22 475 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 1974 M40 00:20:34 00:20:35
23 729 BUCHLIŃSKI RAFAŁ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 1978 M30 00:20:36 00:20:37
24 348 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:20:40 00:20:40
25 168 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:48 00:20:49
26 279 OSTROWSKI ZBIGNIEW Bietowo NADLEŚNICTWO LUBICHOWO 1979 M30 00:20:52 00:20:52
27 26 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1964 M50 00:20:54 00:20:54
28 249 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:20:55 00:20:57
29 19 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:21:02 00:21:04
30 345 BAGROWSKI TOMASZ Gdańsk RADOŚĆ BIEGANIA 1981 M30 00:21:03 00:21:05
31 372 ŁOWICKI BARTOSZ Pruszcz Gdański POMORZE BIEGA I POMAGA 1989 M20 00:21:06 00:21:09
32 332 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:21:08 00:21:11
33 512 JĘDRZEJEWSKI DANIEL Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI 1975 M40 00:21:14 00:21:15
34 501 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K16 00:21:15 00:21:16
35 298 DAWIDOWSKI ROMAN Puck HELSKIE WICHRY 1967 M40 00:21:16 00:21:17
36 277 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:21:17 00:21:18
37 327 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:21:19 00:21:19
38 72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:21:17 00:21:19
39 45 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:22 00:21:24
40 161 GRZEBIN PIOTR Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 M30 00:21:23 00:21:25
41 195 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:26 00:21:26
42 61 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:21:29 00:21:31
43 12 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:32 00:21:32
44 349 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia "BRAPOL" WIESZ, NA CZYM STOISZ!!! 1997 M16 00:21:34 00:21:35
45 730 ROŻYK KRZYSZTOF GDYNIA OBNOBUR - BIEGAMY RAZEM 1970 M40 00:21:43 00:21:45
46 528 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M40 00:21:50 00:21:53
47 299 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:21:54 00:21:55
48 484 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:21:53 00:21:57
49 724 WINIARSKI JACEK GDYNIA AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY 1964 M50 00:21:59 00:22:00
50 202 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:22:05 00:22:06
51 211 ORZOŁ KAMIL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:22:03 00:22:07
52 343 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:22:08 00:22:16
53 375 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:22:08 00:22:10
54 470 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:10 00:22:12
55 13 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:14 00:22:14
56 474 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:22:20 00:22:23
57 312 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:22:25 00:22:29
58 379 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot 1990 K20 00:22:27 00:22:30
59 227 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:22:29 00:22:30
60 31 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:22:36 00:22:38
61 654 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk #THEBLAKES 1990 M20 00:22:39 00:22:42
62 731 NAWROCKI MARIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:22:42 00:22:50
63 417 WALKOWIAK MARCIN Subkowy MKS SAMBOR TCZEW 1975 M40 00:22:43 00:22:47
64 241 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:22:44 00:22:48
65 90 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:22:52 00:22:56
66 94 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:54 00:22:59
67 720 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk ZAWIAS 1971 M40 00:22:55 00:22:58
68 358 ŁEMPICKI KAROL Gdynia 1984 M30 00:22:55 00:23:02
69 196 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia XTRAINER.PL 1983 M30 00:23:00 00:23:06
70 403 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:23:05 00:23:12
71 487 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:06 00:23:08
72 387 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:23:07 00:23:13
73 610 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:23:08 00:23:14
74 466 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:23:12 00:23:20
75 231 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:23:16 00:23:22
76 107 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:22 00:23:26
77 725 LIPINSKI RAFAŁ LEGBĄD FLORIAN CHOJNICE 1970 M40 00:23:23 00:23:29
78 118 SIWIELA MATEUSZ Reda CIAGNIEWILKADOLASU.PL 1990 M20 00:23:24 00:23:29
79 123 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:23:33 00:23:38
80 151 WILBIK JOANNA Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 K30 00:23:43 00:23:46
81 100 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:44 00:23:51
82 533 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:23:48 00:23:54
83 71 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:23:48 00:23:55
84 102 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:23:48 00:23:55
85 109 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:49 00:23:54
86 313 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:23:49 00:23:54
87 275 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:23:59 00:24:02
88 158 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:24:00 00:24:05
89 719 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:01 00:24:07
90 272 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:24:03 00:24:04
91 177 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:24:13 00:24:20
92 125 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:17 00:24:25
93 139 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 1989 M20 00:24:19 00:24:26
94 175 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:24:20 00:24:25
95 515 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:24:23 00:24:28
96 307 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:24:25 00:24:29
97 169 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:24:26 00:24:32
98 286 WAŁĘSA WOJCIECH Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:24:27 00:24:35
99 281 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:24:30 00:24:32
100 463 SZELEŻYŃSKI BARTOSZ Rumia 1987 M20 00:24:35 00:24:40
101 476 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:24:35 00:24:39
102 121 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk AIC TEAM 1983 M30 00:24:36 00:24:40
103 650 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M30 00:24:36 00:24:43
104 564 WITT SŁAWOMIR Studzienice WIMAL RENOWACJA OKIEN 1986 M20 00:24:37 00:24:46
105 220 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:24:38 00:24:45
106 278 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:24:44 00:24:48
107 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:24:49 00:24:58
108 344 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:24:49 00:24:56
109 37 BEYER MONIKA Gdynia 1975 K40 00:24:53 00:24:56
110 368 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno AKADEMIA BIEGANIA 1988 K20 00:24:57 00:25:03
111 44 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:24:58 00:25:11
112 194 STARCZEWSKI MICHAL Gdansk SGS POLAND TEAM 1984 M30 00:25:04 00:25:15
113 361 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:25:06 00:25:14
114 467 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:25:08 00:25:17
115 192 TOMASZEWSKA AGNIESZKA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1976 K30 00:25:11 00:25:16
116 230 RYTLEWSKI PIOTR Góra I-TAK-O POBIEGNĘ 1974 M40 00:25:15 00:25:19
117 176 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:25:19 00:25:23
118 328 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:25:22 00:25:28
119 723 DANIELEK TOMASSZ Gdańsk 1986 M20 00:25:22 00:25:32
120 99 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:25:24 00:25:31
121 122 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:27 00:25:33
122 120 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:29 00:25:38
123 507 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:25:29 00:25:32
124 580 ŻYNDUL MICHAŁ Pozezdrze 1987 M20 00:25:32 00:25:46
125 253 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:25:32 00:25:37
126 62 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:25:34 00:25:40
127 733 MISZKA ARTUR Gościcino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1998 M16 00:25:34 00:25:43
128 457 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:25:39 00:25:42
129 124 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:25:41 00:25:52
130 479 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:25:45 00:25:55
131 60 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:25:46 00:25:53
132 91 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:25:49 00:25:56
133 115 ANDRZEJEWSKA KASIA Gdańsk DZIUBDZIUŚ TEAM 1991 K20 00:25:50 00:25:58
134 295 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:25:54 00:26:07
135 237 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:25:58 00:26:08
136 147 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:25:58 00:26:04
137 130 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:26:01 00:26:11
138 76 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:05 00:26:14
139 23 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:10 00:26:29
140 726 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:26:13 00:26:16
141 329 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:26:16 00:26:25
142 226 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M40 00:26:20 00:26:28
143 184 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:26:22 00:26:36
144 732 RYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW RUMIA 1994 M20 00:26:26 00:26:36
145 17 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:27 00:26:35
146 280 GRUBBA KASIA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1997 K16 00:26:36 00:26:43
147 569 JEZIERSKI SŁAWOMIR Gdańsk SAAB 1980 M30 00:26:36 00:26:50
148 80 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:26:38 00:26:56
149 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:26:39 00:26:55
150 236 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:39 00:26:47
151 734 WIKTORZAK MARIUSZ GDAŃSK 1982 M30 00:26:41 00:26:54
152 575 JASZEWSKI MARIUSZ KĘBŁOWO ZSP NR 2 WEJHEROWO 1973 M40 00:26:42 00:26:52
153 117 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:26:46 00:26:58
154 534 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:26:46 00:27:03
155 628 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:26:47 00:26:54
156 359 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:26:52 00:27:01
157 624 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M50 00:26:54 00:26:59
158 587 POSZYTEK JAGODA REDA 1990 K20 00:26:57 00:27:10
159 639 BUCZEK RAFAŁ Gdynia CUMULUS 1991 M20 00:26:58 00:27:11
160 35 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:27:05 00:27:16
161 255 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:27:06 00:27:15
162 644 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:27:10 00:27:20
163 32 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:12 00:27:24
164 495 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K30 00:27:14 00:27:17
165 301 POŁEĆ IZABELA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:16 00:27:28
166 33 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:27:19 00:27:30
167 69 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:27:21 00:27:31
168 393 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:27:27 00:27:40
169 153 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:27 00:27:39
170 181 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:27:30 00:27:42
171 573 BOCZULA BARTOSZ Bielawa INTEL RUNNERS 1986 M20 00:27:40 00:27:56
172 407 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:27:44 00:28:02
173 225 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:27:44 00:27:54
174 29 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:27:51 00:28:09
175 408 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:27:52 00:28:08
176 187 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1984 M30 00:27:52 00:28:03
177 714 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino 1977 K30 00:27:59 00:28:10
178 88 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:27:59 00:28:12
179 110 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:28:00 00:28:10
180 108 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:28:02 00:28:14
181 51 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:28:05 00:28:20
182 218 DUNIKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1982 K30 00:28:20 00:28:25
183 716 CECERKO LENA Gdańsk 1990 K20 00:28:22 00:28:32
184 34 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:28:23 00:28:35
185 164 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:26 00:28:35
186 604 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:28:31 00:28:39
187 554 KASZUBA SŁAWOMIR Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 00:28:32 00:28:42
188 186 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:28:33 00:28:48
189 448 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:35 00:28:52
190 78 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:28:38 00:28:51
191 614 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:28:43 00:29:00
192 363 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:28:46 00:29:01
193 390 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:28:47 00:29:02
194 268 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:28:53 00:29:09
195 370 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:28:54 00:29:09
196 394 BIESZKE IZABELA mosty MAMY RUSZAMY 1983 K30 00:28:56 00:29:10
197 531 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz KUJATT RUNNERS TEAM 1989 M20 00:29:04 00:29:25
198 246 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:29:09 00:29:13
199 713 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1983 M30 00:29:13 00:29:32
200 18 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:29:13 00:29:27
201 399 KIEPEL MATEUSZ Warszawa ZACIERKI 1988 M20 00:29:15 00:29:37
202 93 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:29:15 00:29:22
203 398 BĘDZISZEWSKA SANDRA LAURA Warszawa ZACIERKI 1988 K20 00:29:16 00:29:38
204 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:18 00:29:36
205 436 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:29:20 00:29:28
206 303 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:29:26 00:29:39
207 143 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:29:29 00:29:48
208 178 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:33 00:29:45
209 691 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk 1978 K30 00:29:37 00:29:42
210 54 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:29:40 00:29:59
211 616 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:29:44 00:30:02
212 595 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:29:46 00:30:03
213 48 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:49 00:29:55
214 362 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:29:51 00:30:09
215 385 POHL SEBASTIAN Gdynia 1977 M30 00:30:01 00:30:19
216 55 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:30:02 00:30:19
217 589 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:30:12 00:30:24
218 715 PANASZEWSKI PRZEMYSŁAW Warszawa 1990 M20 00:30:15 00:30:31
219 156 GŁĘBOCKI RADEK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1970 M40 00:30:23 00:30:37
220 131 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:30:35 00:30:45
221 217 HONCZARUK MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:30:36 00:30:42
222 425 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:30:40 00:30:50
223 680 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:30:40 00:30:58
224 667 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk 1974 M40 00:30:50 00:31:02
225 458 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K20 00:30:50 00:31:13
226 136 TOMASZUNAS WALDEK GDYNIA CHWNO 1981 M30 00:30:52 00:31:05
227 262 KONOPKA ANNA Gdańsk VRC 1983 K30 00:30:53 00:31:12
228 53 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:30:56 00:31:11
229 711 LAHTI KRISTA Gdynia 1984 K30 00:31:07 00:31:28
230 438 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:31:09 00:31:27
231 98 LUCZKO MILENA Torun GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:31:21 00:31:37
232 284 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K16 00:31:23 00:31:36
233 22 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:31:39 00:31:58
234 140 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:31:43 00:31:59
235 258 ŁUBOWSKA URSZULA Gdańsk 1987 K20 00:31:43 00:31:57
236 581 KACZMAREK MAJA Wejherowo 1980 K30 00:31:44 00:32:02
237 189 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:31:54 00:32:14
238 288 DRAWC MAGDALENA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:31:55 00:32:03
239 238 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:32:03 00:32:20
240 549 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:32:10 00:32:35
241 190 RINK KATARZYNA Gdańsk 1996 K16 00:32:19 00:32:34
242 611 BRONK JOANNA RUMIA 1990 K20 00:32:38 00:32:56
243 215 BRZOZA MATEUSZ Żnin BPH RUNNERS TEAM 1986 M20 00:32:41 00:32:59
244 590 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:32:54 00:33:12
245 58 SAWONIEWICZ ELŻBIETA Gdynia 1985 K30 00:32:58 00:33:14
246 472 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:33:00 00:33:08
247 596 CHMIELEWSKA ALICJA Orle 1992 K20 00:33:02 00:33:19
248 582 SETA ANNA Straszyn 1990 K20 00:33:04 00:33:18
249 410 MARCINIUK MICHAŁ Gdynia KANCELARIA KFMM 1982 M30 00:33:09 00:33:14
250 174 MARCINIAK PIOTR Gdańsk DIABŁY PÓŁNOCY 1975 M40 00:33:11 00:33:31
251 553 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia 1969 K40 00:33:19 00:33:36
252 274 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:33:27 00:33:44
253 374 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:33:28 00:33:43
254 64 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:33:30 00:33:47
255 689 KOWALSKA NATALIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:33:32 00:33:33
256 426 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:33:36 00:33:46
257 721 HANCZEWSKA SONIA Bydgoszcz 1991 K20 00:33:45 00:33:57
258 687 PIONK ALICJA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:33:46 00:33:48
259 722 WAWER PIOTR Bydgoszcz 1990 M20 00:33:47 00:33:58
260 727 GAFFKE IZABELA Orle ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:26 00:34:35
261 659 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:28 00:34:36
262 489 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M60 00:34:33 00:34:50
263 679 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:34:36 00:34:55
264 229 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:34:45 00:35:06
265 658 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:59 00:35:08
266 83 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:35:22 00:35:34
267 126 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:35:34 00:35:54
268 402 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:36:00 00:36:15
269 365 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M40 00:36:15 00:36:24
270 257 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M30 00:36:32 00:36:41
271 292 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:36:38 00:36:51
272 525 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:43 00:37:04
273 132 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:37:20 00:37:40
274 149 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K50 00:39:06 00:39:17
275 203 MORAWIECKA MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1981 K30 00:40:24 00:40:45
276 213 PAWŁOWSKA-WALCZAK KATARZYNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:40:25 00:40:46
277 522 CISOWSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:40:43 00:41:03
278 208 BARANOWSKI ADAM Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1984 M30 00:40:45 00:41:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni