z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

29.12.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1345 PYSZEL FLORIAN Warszawa GKS PROJECT 1995 M20 00:17:04 00:17:06
2 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:17:06 00:17:07
3 1249 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno GKS PROJECT 1997 M20 00:17:10 00:17:11
4 1563 JANKOWSKI RADOSŁAW Bytów MLKS BASZTA BYTÓW 1998 M20 00:17:15 00:17:17
5 1250 KRYZEL DANIEL Kołczygłowy GKS PROJECT 2000 M16 00:17:20 00:17:21
6 1516 STANGLEWICZ MARCIN ADAM Gdynia SKLA SOPOT 2002 M16 00:17:25 00:17:27
7 1506 SOWIŃSKI PATRYK Tczew PACKMAN TEAM/ AZS UWM OLSZTYN 1996 M20 00:17:40 00:17:42
8 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BIKE U UP TEAM 1982 M30 00:17:41 00:17:43
9 1087 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M20 00:17:57 00:17:59
10 1508 KULIK KAMIL Gdynia CTS - CZAJATRAININGSYSTEM 2003 M16 00:17:58 00:18:00
11 1170 STRASZAK PIOTR Szemud ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:16 00:18:18
12 1553 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia AZYMUT 45 GDYNIA 1987 M30 00:18:33 00:18:34
13 1417 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:18:37 00:18:39
14 1267 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:40 00:18:42
15 1275 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:46 00:18:47
16 1416 CHYB RADOSŁAW Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:18:47 00:18:49
17 1489 PIELA STANISŁAW Cięcina 1988 M30 00:18:51 00:18:52
18 1426 GODLESKI JAKUB Gowino SAMOCHODÓWKA 2003 M16 00:18:54 00:18:55
19 19 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale DREAM TRI TEAM 1977 M40 00:18:58 00:18:59
20 1273 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:19:02 00:19:05
21 146 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:19:09 00:19:11
22 1500 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk MAJATEAM 1984 M30 00:19:12 00:19:15
23 1510 WENT JAKUB Łeba 1981 M30 00:19:22 00:19:23
24 1556 MIKSZUTA EMILIA STRASZYN 2001 K16 00:19:29 00:19:31
25 1548 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard TEAM ISKIERKA 1993 M20 00:19:35 00:19:38
26 7 SUCHENIA PIOTR Reda RUNPASSION.PL TEAM 1980 M30 00:19:36 00:19:39
27 1183 PREJC MIKOŁAJ Koleczkowo LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:19:39 00:19:41
28 1399 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 00:19:50 00:19:52
29 1179 JUŚKIW PAWEŁ Gdynia BIKE U UP 1983 M30 00:19:50 00:19:53
30 138 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:51 00:19:54
31 108 BOGUSZ TOMASZ Gdynia OKAS GDYNIA / BIEGAJĄCA GDYNIA 1981 M30 00:19:56 00:19:58
32 12 DIAS MAGDALENA Gdynia GKS PROJECT 1997 K20 00:20:09 00:20:12
33 1224 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M30 00:20:10 00:20:12
34 1009 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:16 00:20:18
35 1533 WIECZORKOWSKI ADAM Gdansk BIALL / BIKE U UP 1994 M20 00:20:16 00:20:21
36 1252 RECLAF PIOTR Borzestowo 1989 M30 00:20:24 00:20:27
37 1470 KOZAK KAROL Wrocław TRIWISE 2000 M16 00:20:24 00:20:28
38 1109 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:20:35 00:20:37
39 1080 RASZEWSKI MATEUSZ Góra 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:39 00:20:43
40 1089 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:42 00:20:46
41 1019 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:20:49 00:20:52
42 1425 WICZKOWSKI IGOR Luzino SAMOCHODÓWKA 2003 M16 00:20:51 00:20:54
43 1540 MISZEWSKI MATEUSZ Gdańsk CTS 1989 M30 00:20:53 00:20:55
44 1520 WIŚNIEWSKI DAWID Inowrocław 1983 M30 00:20:50 00:20:57
45 1116 KOSEL GRZEGORZ Gdańsk 1982 M30 00:20:55 00:20:57
46 115 WÓJCIK PAWEŁ Dębogórze KP PSP WEJHEROWO 1991 M20 00:20:55 00:20:58
47 233 BAŁUT MICHAŁ Gdynia KEMIRA SPORT TEAM 1990 M20 00:20:54 00:21:00
48 1376 SOBCZAK MARCIN Borkowo IHS MARKIT/SMASHING PĄPKINS 1979 M40 00:20:56 00:21:02
49 13 DIAS JULIA Gdynia GKS PROJECT 1999 K20 00:21:04 00:21:07
50 1412 SIKORA ROGER Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 M40 00:21:10 00:21:12
51 1466 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:21:08 00:21:13
52 1499 CHYŁA PRZEMEK Gdańsk 1977 M40 00:21:11 00:21:16
53 189 POPŁAWSKI JAKUB Gdańsk BIKE U UP / WETERYNEK.PL 1989 M30 00:21:12 00:21:15
54 1316 MIKOŁAJEWSKA WERONIKA Banino GKS ŻUKOWO 2002 K16 00:21:15 00:21:17
55 1488 DEKA PRZEMYSŁAW Gdynia 1991 M20 00:21:17 00:21:19
56 14 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:21:19 00:21:23
57 1391 DAWIDOWSKI ROMAN Puck SANIOR PLUS PRZYSTAN 1967 M50 00:21:20 00:21:25
58 1403 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:21:36 00:21:39
59 1204 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:21:39 00:22:42
60 1096 JĘDRKOWIAK PIOTR Paczewo 1988 M30 00:21:40 00:21:46
61 1369 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:41 00:21:45
62 132 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS / BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:21:44 00:21:47
63 1291 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M40 00:21:44 00:21:49
64 1293 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M40 00:21:44 00:21:49
65 117 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:45 00:21:48
66 1195 RIABUKHA OLEKSANDR Miszewko AIC TEAM 1984 M30 00:21:45 00:21:52
67 82 ZINKA MACIEJ Łubiana 1978 M40 00:21:46 00:21:51
68 1198 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M30 00:21:47 00:21:53
69 95 RASZKOWSKI PIOTR Gdańsk RUNPASSION.PL 1987 M30 00:21:50 00:21:56
70 1287 GLEINERT SZYMON Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1989 M30 00:21:53 00:21:59
71 1545 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:21:53 00:22:00
72 1119 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:21:54 00:21:59
73 1290 DEMBEK TOMASZ Gdańsk BIKE U UP 1978 M40 00:21:56 00:21:59
74 1519 WIECZORKOWSKI ADRIAN Gdańsk BIALL 1975 M40 00:21:57 00:22:02
75 1051 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk VAI ALTO 1984 M30 00:22:03 00:22:07
76 1372 KULCZYK MARCIN Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:22:03 00:22:06
77 1077 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:22:05 00:22:09
78 1493 ORZYŁOWSKI MACIEJ Straszyn 1979 M40 00:22:08 00:22:14
79 1385 KACZKOWSKA KATARZYNA Straszyn CTS 1981 K30 00:22:09 00:22:13
80 239 SPRENGEL GRZEGORZ Gdańsk F3TEAM / LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. 1980 M30 00:22:09 00:22:15
81 1082 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:22:09 00:22:13
82 182 BLUJ MIKOŁAJ Gdynia VO2MAX MTB TEAM 1993 M20 00:22:11 00:22:15
83 130 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:22:11 00:22:16
84 1482 TORBICZ PIOTR Gdańsk THALES 1978 M40 00:22:13 00:22:18
85 1107 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:22:14 00:22:15
86 1558 ANUSZEWSKI MICHAŁ Warszawa DREAM RUN 1981 M30 00:22:15 00:22:25
87 1524 POKORSKI MAREK Warszawa CTS 1971 M40 00:22:16 00:22:22
88 1046 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:22:17 00:22:21
89 97 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:22:17 00:22:20
90 1333 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:22:18 00:22:21
91 1078 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:22:21 00:22:28
92 1081 WOJNOWSKI MICHAŁ gdańsk DREAM TRI TEAM 1984 M30 00:22:22 00:23:28
93 1163 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:22:23 00:22:24
94 1477 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:22:26 00:22:34
95 1125 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:22:28 00:22:32
96 125 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:30 00:22:36
97 25 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:33 00:22:38
98 1432 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:35 00:22:41
99 1209 SKIBA PAWEŁ Juszkowo VO2MAX MTB TEAM 1985 M30 00:22:35 00:22:41
100 174 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:22:36 00:22:41
101 1196 GARSTKOWIAK TOMASZ Gdańsk 1978 M40 00:22:36 00:23:51
102 1430 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:37 00:23:40
103 216 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:37 00:23:42
104 1560 PAPUGA DARIUSZ JAWISZOWICE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1965 M50 00:22:39 00:22:43
105 16 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:22:40 00:22:45
106 1126 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:41 00:22:48
107 1118 PARACKI TOMASZ Sierakowice F3TEAM 1992 M20 00:22:43 00:22:48
108 1288 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia NEUROSANA 2000 K16 00:22:45 00:22:51
109 107 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M50 00:22:45 00:22:51
110 1177 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:22:48 00:22:55
111 1501 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:52 00:23:56
112 1150 KURNYTA ROBERT Gdynia LABOSPORT 1976 M40 00:22:53 00:22:59
113 33 SCHOK LUKASZ Gdynia F3TEAM 1994 M20 00:22:56 00:23:03
114 1447 HABAJ PIOTR Gdynia WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1981 M30 00:22:58 00:24:01
115 1546 BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:23:03 00:23:10
116 1366 BURDYN GRZEGORZ gdańsk DIVINE BEAUTY 1982 M30 00:23:04 00:24:14
117 1476 WASILEWSKI GRZEGORZ Sopot DUDYCZ RUN 1966 M50 00:23:07 00:24:10
118 1514 PROROK TOMASZ Warszawa CTS 1979 M40 00:23:07 00:24:13
119 1225 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:23:09 00:23:15
120 1277 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn STRASZYN BIEGA 1984 M30 00:23:13 00:24:17
121 1247 KOŁATKA MONIKA Iława IŁAWA BIEGA 1997 K20 00:23:18 00:23:21
122 1241 REDZIMSKI WOJCIECH Pępowo PRZYJACIELE W BIEGU 1975 M40 00:23:22 00:23:30
123 1505 JANISZ KRZYSZTOF Juszkowo DUDYCZRUN 1971 M40 00:23:22 00:24:24
124 1001 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MK KRAWCZYŃSKA TEAM 1964 M50 00:23:24 00:23:28
125 1161 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:25 00:24:28
126 123 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:23:27 00:24:30
127 147 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:23:27 00:24:34
128 1283 BOCIAN ŁUKASZ Gdańsk F3TEAM 1982 M30 00:23:36 00:24:44
129 21 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:23:37 00:25:40
130 1532 BORKOWSKI GRZEGORZ Gdynia GDYNSKI TRIATHLON 1977 M40 00:23:38 00:24:42
131 31 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:23:40 00:24:44
132 48 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:23:43 00:24:50
133 1358 KLEIN MAREK Gdańsk O-SOWA BIEGA 1985 M30 00:23:43 00:23:48
134 1531 GRUCHALA PIOTR Gdynia CTS 1977 M40 00:23:48 00:24:50
135 20 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA ADASIA 1978 M40 00:23:49 00:25:50
136 1221 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:23:49 00:24:54
137 1014 GRODZKI KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:23:50 00:23:58
138 74 KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO 1987 K30 00:23:51 00:25:52
139 141 WOŹNIAK JACEK Gdańsk CTS 1980 M30 00:23:52 00:24:57
140 1121 ŁUCKA-WOWCZUK KINGA Gdynia ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:23:55 00:24:58
141 144 PODGÓRSKI WITOLD Gdańsk F3TEAM 1973 M40 00:23:56 00:25:06
142 1205 LEHMANN DAWID Gdańsk F3TEAM 1986 M30 00:23:56 00:24:03
143 206 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:56 00:25:04
144 247 KRAUZE ŁUKASZ Gdynia ŁUKASZ KRAUZE 1984 M30 00:23:57 00:25:03
145 1305 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:24:02 00:25:06
146 1415 KOPEĆ IGOR Sopot DZIADEK 1976 M40 00:24:02 00:25:11
147 1424 DOMINIK ALEKSANDRA Kostkowo SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:24:04 00:25:10
148 1015 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:24:05 00:25:07
149 86 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:24:07 00:24:13
150 1222 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW Bojano 1965 M50 00:24:09 00:25:10
151 122 GRABAN EMILIA Gdańsk INTEL RUNNERS 1991 K20 00:24:09 00:25:13
152 1062 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M50 00:24:12 00:25:16
153 1034 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:14 00:25:16
154 1566 POTRYKUS DARIA DĘBKI 1997 K20 00:24:20 00:25:25
155 32 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk TOYOTA WALDER 1974 M40 00:24:29 00:25:31
156 1473 WASILEWSKI MARCIN Gdańsk DUDYCZ RUN 1975 M40 00:24:32 00:25:36
157 1549 BITOWT GRZEGORZ Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1989 M30 00:24:39 00:25:46
158 1206 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:24:45 00:25:49
159 1067 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:24:46 00:25:50
160 1474 SKWIROWSKI KAROL Gdańsk 1986 M30 00:24:48 00:24:56
161 163 SZPUNAR MACIEJ 81-589 RDS 1973 M40 00:24:50 00:27:00
162 1088 SOBOCIŃSKI KRZYSZTOF Wrocław 1996 M20 00:24:51 00:25:57
163 1102 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI POLSKA TEAM 1979 K40 00:24:53 00:25:58
164 173 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 K40 00:24:53 00:25:57
165 1193 RATAJCZAK KONRAD Rumia TROCHĘ JUŻ BIEGAM 1978 M40 00:24:56 00:26:03
166 124 WITKE ARKADIUSZ Gdańsk INTEL RUNNERS 1984 M30 00:24:57 00:26:05
167 1550 SUWAŁA JAROSŁAW Gdynia 1986 M30 00:24:58 00:26:07
168 1181 KWIATEK MACIEJ Gdańsk 1994 M20 00:25:07 00:26:14
169 1457 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:25:07 00:27:12
170 1182 MILEWSKA WERONIKA Gdańsk 1994 K20 00:25:08 00:26:14
171 71 KOSAŁKA ŁUKASZ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:25:17 00:26:20
172 1463 CZASZYŃSKI ADRIAN Kosakowo 1980 M30 00:25:17 00:26:35
173 112 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:25:18 00:26:24
174 208 POLAŃSKI PAWEŁ Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1983 M30 00:25:22 00:27:36
175 1429 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:25:23 00:26:30
176 1219 LISZEWSKI PAWEŁ Gdańsk 1990 M20 00:25:24 00:26:30
177 1289 SIEKANOWICZ PAWEŁ Nowy Świat O-SOWA BIEGA 1971 M40 00:25:27 00:27:28
178 200 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:25:28 00:25:36
179 198 WOLNY MARCIN Rotmanka DBK GDAŃSK 1982 M30 00:25:29 00:26:35
180 209 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:25:30 00:26:33
181 187 BLADOWSKA MAGDALENA Kartuzy RUN-PASSION.PL 1993 K20 00:25:33 00:26:38
182 1133 PIEKUT MARCIN Wejherowo WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1974 M40 00:25:34 00:26:42
183 76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:25:41 00:26:45
184 1042 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:41 00:26:43
185 1485 KULEWICZ ARKADIUSZ Gdansk PORUSZENI.PL 1982 M30 00:25:41 00:26:50
186 185 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:25:50 00:26:54
187 232 JANKOWSKI MACIEJ Gdynia OSTEOSPORT 1976 M40 00:25:54 00:29:04
188 1469 CICHOSZ STEFAN Bad Wildungen 1983 M30 00:26:00 00:27:08
189 1559 DWOJAK KAZIMIERZ LUBKÓW ORIENT PARK IWINY 1966 M50 00:26:02 00:28:08
190 1255 JABŁONOWSKI PAWEŁ Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:26:15 00:27:20
191 1354 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:16 00:27:23
192 1454 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:26:17 00:28:19
193 1401 RECLAF RAFAŁ Borzestowo 1997 M20 00:26:17 00:27:20
194 1245 THRUN MIKOŁAJ GDAŃSK FAST FOOT 1982 M30 00:26:19 00:28:22
195 1223 LUBIŃSKA IZABELA Kościerzyna BIEGIEM KU MARZENIOM 1975 K40 00:26:23 00:27:26
196 1047 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM 1985 K30 00:26:24 00:27:34
197 1555 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot SOPOCKI KLUB MORSÓW, BBL GDAŃSK AWFIS 1970 M40 00:26:25 00:28:37
198 1171 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:26:25 00:28:32
199 253 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:26:26 00:28:38
200 1016 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk SII RUNNING TEAM 1981 M30 00:26:27 00:28:33
201 68 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:28 00:27:31
202 39 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:26:29 00:28:30
203 1260 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:26:33 00:27:39
204 1248 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:26:34 00:27:38
205 84 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M40 00:26:35 00:27:47
206 62 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M50 00:26:37 00:27:41
207 1071 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:26:37 00:28:42
208 1266 BODZAK MICHAŁ Gdynia 1982 M30 00:26:38 00:28:44
209 69 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:26:41 00:28:43
210 235 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:26:43 00:27:50
211 1441 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:26:45 00:27:48
212 222 SZTANDAR JACK Gdynia 1972 M40 00:26:46 00:27:49
213 1127 LATOSINSKI JACEK Gdansk O-SOWA BIEGA 1985 M30 00:26:46 00:27:49
214 1371 KULCZYK EWA Gdynia BIEGAMY 1988 K30 00:26:46 00:28:01
215 252 LIS KRYSTIAN Wiśniewo 1991 M20 00:26:48 00:28:55
216 1278 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M50 00:26:49 00:28:08
217 1494 SZAŁUCKI DARIUSZ Wrocław INSERT TEAM 1990 M20 00:26:50 00:27:52
218 237 KWIATKOWSKI TOMASZ Łęgowo 1978 M40 00:26:51 00:27:58
219 100 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:26:52 00:29:00
220 126 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M40 00:26:52 00:28:53
221 1569 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:26:54 00:28:04
222 1235 GOLIŃSKI JANUSZ Frombork 1953 M60 00:26:57 00:29:00
223 113 SIKORSKI MARCIN Gdańsk MONOLIT IT 1981 M30 00:26:58 00:28:59
224 1341 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:27:00 00:29:01
225 1504 ORLIKOWSKI TADEUSZ Gdynia BIEGAJĄCA GDYNIA 1951 M60 00:27:00 00:28:02
226 1483 FROST MAŁGORZATA Gdańsk 1978 K40 00:27:02 00:28:11
227 1059 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:27:03 00:28:09
228 177 DEPCZYŃSKA AGANESU Gdańsk O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:27:05 00:28:10
229 83 ŁĄDKOWSKI WOJCIECH Gdynia OKAS GDYNIA 1978 M40 00:27:11 00:28:23
230 24 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1975 M40 00:27:11 00:30:31
231 164 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:27:15 00:29:17
232 1346 SZPEK PAWEŁ GDAŃSK 1983 M30 00:27:17 00:29:18
233 1460 KASZUBOWSKA PAULINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2003 K16 00:27:19 00:28:23
234 81 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:27:26 00:28:39
235 1106 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:27:33 00:28:38
236 1129 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud SYSTEMMEDIATEAM RUNPASSION.PLTEAM 1969 K50 00:27:35 00:29:43
237 1301 HINCKA MARZENA Gnieżdżewo PRZYJACIELE W BIEGU 1983 K30 00:27:40 00:29:44
238 89 NIEKURZAK KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:27:43 00:28:57
239 165 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:27:44 00:28:51
240 1208 WELM GRZEGORZ Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1970 M40 00:27:45 00:29:50
241 92 SOLLICH JAKUB Gdańsk DZIKIE ŻYCIE RUNNING TEAM 1980 M30 00:27:50 00:28:59
242 118 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:27:53 00:29:58
243 162 RYCHLIŃSKA JOANNA Sopot 1987 K30 00:27:53 00:29:55
244 135 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:27:55 00:29:02
245 1068 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:56 00:29:06
246 1029 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:27:57 00:31:10
247 1307 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:27:58 00:30:10
248 1573 STRASZAK FILIP Szemud 1973 M40 00:28:00 00:30:01
249 104 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:28:03 00:31:40
250 228 OHLER ALEKSANDRA Gdynia 1986 K30 00:28:03 00:30:13
251 1562 PAPUGA IWONA JAWISZOWICE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1968 K50 00:28:05 00:30:06
252 42 MROCZEK ROBERT Rumia PARKRUN RUMIA 1972 M40 00:28:07 00:29:19
253 1024 KOBAKA WERONIKA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1988 K30 00:28:08 00:30:09
254 1194 RINC MAŁGORZATA Gdynia 1988 K30 00:28:09 00:29:15
255 1565 FICHT GRZEGORZ WEJHEROWO 1988 M30 00:28:11 00:30:18
256 1552 LUTKIEWICZ DAREK Straszyn 1966 M50 00:28:13 00:30:18
257 1185 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia RUNEDA 1978 K40 00:28:13 00:29:19
258 72 PATEK SYLWIA Zbychowo 1983 K30 00:28:14 00:30:16
259 44 OSSOWSKI ARKADIUSZ RUMIA RUNEDA 1977 M40 00:28:17 00:29:21
260 194 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:28:17 00:30:24
261 1180 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:28:18 00:29:29
262 1418 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:28:19 00:30:24
263 121 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:21 00:30:24
264 1378 ZŁOTOWSKI PIOTR gdańsk SPORTEVO 1950 M60 00:28:21 00:30:29
265 1433 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:28:22 00:30:26
266 1052 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:28:22 00:30:32
267 1299 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1984 M30 00:28:22 00:31:28
268 183 WRÓBLEWSKA BEATA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1973 K40 00:28:24 00:29:27
269 28 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1985 K30 00:28:27 00:30:31
270 1041 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:28:29 00:29:43
271 1151 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M50 00:28:30 00:30:33
272 1069 DALECKA DOROTA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:31 00:30:33
273 186 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia BIKE U UP/WETERYNEK.PL 1965 M50 00:28:31 00:30:33
274 234 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:28:32 00:30:45
275 1507 JEDLEWSKI KRZYSZTOF Lublin 1978 M40 00:28:32 00:30:38
276 1452 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:33 00:29:40
277 1201 HINC IWONA Żukowo-Borkowo KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:28:34 00:29:41
278 41 MROCZEK SYLWIA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:28:35 00:29:47
279 1226 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K40 00:28:35 00:29:42
280 210 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:28:35 00:29:44
281 1083 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:28:37 00:28:41
282 1434 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO 1997 M20 00:28:37 00:28:41
283 1564 CZAPLIŃSKI MAREK GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 1975 M40 00:28:38 00:30:41
284 1395 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo 1953 M60 00:28:39 00:29:47
285 1465 ADAMEK PATRYCJA KROKOWA 1998 K20 00:28:43 00:29:49
286 102 MEYER ADRIANA Pogorze OKAS GDYNIA 1984 K30 00:28:49 00:30:02
287 114 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K30 00:28:56 00:31:08
288 1526 WOJTOWICZ MICHAŁ Gdańsk 1987 M30 00:28:57 00:31:09
289 1512 RYBUS ELŻBIETA Wejherowo MAJA TEAM 1982 K30 00:28:57 00:31:59
290 54 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:57 00:32:02
291 45 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:28:57 00:31:06
292 1539 NIECKO KRZYSZTOF Gdańsk KINO REKIN 1982 M30 00:28:59 00:31:05
293 202 KOHNKE TOMASZ Gdańsk BBL AWFIS GDAŃSK 1969 M50 00:28:59 00:32:07
294 1093 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:29:01 00:31:04
295 1450 STELMACH MARIA Gdynia BIEGAMY 1982 K30 00:29:02 00:31:13
296 1084 ORŁOWSKA AGATA Gdynia SZORSTKIESUKI 1982 K30 00:29:02 00:31:15
297 197 WOŹNIAK-PIERNICKA ANETA Karczemki 1980 K30 00:29:04 00:31:10
298 27 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:29:07 00:31:18
299 1475 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M60 00:29:11 00:31:16
300 1431 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA Gdańsk ZABOOKUJ.PL 1981 K30 00:29:13 00:30:15
301 1541 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk GRUPA BIEGOWA 65 1983 K30 00:29:15 00:31:20
302 1377 WIĘCKOWSKI SŁAWOMIR Gdańsk 1968 M50 00:29:17 00:31:34
303 1478 WOJTOWICZ JOANNA Gdańsk 1989 K30 00:29:17 00:31:29
304 1557 TOCZYŃSKI TOMASZ GDYNIA 1977 M40 00:29:20 00:32:34
305 1006 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:23 00:31:29
306 1123 ATRASZKIEWICZ MAGDA Gdańsk TRIWISE 1974 K40 00:29:23 00:31:32
307 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:29:25 00:31:27
308 1410 MIKOŁAJCZYK ALICJA Rotmanka 1983 K30 00:29:27 00:31:33
309 176 MIKOŁAJCZYK ANNA Juszkowo ZAWSZE DO METY 1982 K30 00:29:27 00:31:33
310 236 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:29:36 00:31:43
311 1173 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:29:37 00:30:45
312 1075 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:39 00:31:48
313 1239 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:29:41 00:32:46
314 1471 KOZAK KRZYSZTOF Elbląg 1971 M40 00:29:42 00:30:51
315 1576 EBERTOWSKI ŁUKASZ Kościerzyna 1984 M30 00:29:43 00:32:54
316 1232 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:45 00:32:47
317 175 ZIELIŃSKI TOMASZ Gdynia 1974 M40 00:29:49 00:31:52
318 1547 SKIBA MONIKA Juszkowo 1990 K20 00:29:51 00:31:06
319 214 PISARZAK MARTA Gdańsk 1982 K30 00:29:52 00:31:04
320 226 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:01 00:31:06
321 1200 ŁAWRÓW SYLWIA Gdańsk IHS MARKIT 1990 K20 00:30:04 00:32:09
322 1551 ŁUKASZÓW LUCYNA Gdansk KINO REKIN 1977 K40 00:30:07 00:33:12
323 1509 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M30 00:30:10 00:31:25
324 37 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M40 00:30:19 00:33:22
325 59 KREFT EWA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1975 K40 00:30:22 00:32:25
326 1574 SKALSKI TOMASZ Gdynia HONE 1969 M50 00:30:22 00:32:30
327 191 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:30:23 00:32:33
328 1352 RAFALSKA SABINA Gdynia 1979 K40 00:30:24 00:33:27
329 1023 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:28 00:31:45
330 1144 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:30:29 00:33:45
331 1322 ŁAPIŃSKI PAWEŁ Gdańsk VEGE RUNNERS 1985 M30 00:30:30 00:33:34
332 1324 LENKIEWICZ RYSZARD Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1957 M60 00:30:37 00:32:42
333 1031 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:39 00:32:47
334 1543 CHĘCIŃSKI PAWEŁ Gdańsk KINO REKIN 1979 M40 00:30:43 00:32:51
335 1065 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:30:44 00:32:51
336 1032 GRZESIK WOJCIECH Banino 1985 M30 00:30:46 00:32:50
337 1492 DĄBROWSKA ANNA MARIA Gdynia ADEKADA 1975 K40 00:30:48 00:33:51
338 1517 ZIELIŃSKA KLAUDIA Gdańsk 1991 K20 00:30:52 00:32:58
339 160 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1983 K30 00:30:52 00:33:56
340 1090 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:30:55 00:32:09
341 1554 ZLOSNIK TOM Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1982 M30 00:31:03 00:34:15
342 1098 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:31:08 00:33:11
343 1104 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:10 00:33:16
344 1525 MARSZK ANTONI Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 2002 M16 00:31:18 00:31:21
345 1111 LATOSIŃSKA KAMILA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1987 K30 00:31:23 00:33:27
346 1570 JASTRZĄBEK DOROTA Gdańsk 1983 K30 00:31:29 00:34:33
347 103 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:31:39 00:34:44
348 1227 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:31:42 00:32:50
349 10 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:31:44 00:34:49
350 90 RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:31:46 00:32:59
351 161 WASILEWSKI MARCIN Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1977 M40 00:31:46 00:34:58
352 242 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:31:47 00:34:49
353 38 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:31:55 00:35:05
354 1325 ŁUKASZEWICZ BARBARA Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1971 K40 00:31:59 00:34:05
355 94 CZERNIA JERZY STRASZYN CZERNIA TEAM 1970 M40 00:32:04 00:33:15
356 1328 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:32:10 00:34:24
357 1306 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:11 00:35:15
358 1033 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:32:14 00:34:25
359 201 MISZTALEWSKA IWONA GDYNIA COMPENSA AKTYWNI 1978 K40 00:32:15 00:33:19
360 1479 MIKOŁAJCZYK AGATA Gdańsk DZIAŁAJ. INSPIRUJ 1993 K20 00:32:20 00:34:32
361 1217 KLINICKA JULIA Gdańsk 1994 K20 00:32:21 00:34:25
362 1138 PIEKUT KAMILA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:32:21 00:35:24
363 1174 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M30 00:32:22 00:33:32
364 1216 KRYGEL JOANNA Kwidzyn FIGHTING DREAMERS 1984 K30 00:32:23 00:34:41
365 50 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA 1975 K40 00:32:24 00:33:34
366 1218 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:32:28 00:35:37
367 1020 KUJAT JOANNA GDYNIA KONTENER FORMY 1988 K30 00:32:33 00:34:34
368 1513 STASINSKI RAFAL Gdańsk 1990 M20 00:32:33 00:35:43
369 140 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BBL 1967 K50 00:32:35 00:34:41
370 211 MAKOWSKI MICHAŁ Rumia 1977 M40 00:32:37 00:33:49
371 15 WISNIEWSKI JERZY Rumia MORE ACTIVE 1950 M60 00:32:37 00:35:47
372 1141 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K40 00:32:38 00:35:44
373 1380 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:47 00:35:51
374 1379 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:49 00:35:53
375 1515 POZNACHOWSKA MILENA Gdańsk 1978 K40 00:32:53 00:35:11
376 190 ABRAMOWICZ ADAM Pruszcz Gdański 1980 M30 00:33:04 00:35:18
377 1036 KANDYBOWICZ MACIEJ Gdynia VASTINT 1982 M30 00:33:08 00:34:19
378 26 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:14 00:36:18
379 1167 SKWARŁO DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:33:15 00:35:27
380 1313 KUSIAK WŁODZIMIERZ Gdańsk STEP BY STEP TRÓJMIASTO 1950 M60 00:33:17 00:35:31
381 212 PIOTROWSKI GRZEGORZ Reda 1987 M30 00:33:27 00:36:32
382 61 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:33:30 00:36:36
383 192 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:33:33 00:35:44
384 1072 ŹREBIEC KLAUDIA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1994 K20 00:33:34 00:35:39
385 1535 SZCZĘSNY MARCIN Gdańsk MAREL MARCIN SZCZĘSNY 1984 M30 00:33:35 00:35:42
386 1536 PRZYTARSKA EDYTA Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1984 K30 00:33:36 00:35:43
387 1440 MLECZEK ALEKSANDRA GDANSK 1984 K30 00:33:36 00:36:49
388 1262 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K50 00:33:36 00:35:48
389 1013 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:33:38 00:35:42
390 167 WIECHOWSKI RADOSŁAW Morąg #PANZAPARATEMTEAM 1988 M30 00:33:42 00:35:55
391 1302 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:33:46 00:36:49
392 1323 AFTYKA ANNA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1973 K40 00:33:53 00:37:17
393 1261 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:34:03 00:35:18
394 223 FARAN GRZEGORZ SULMIN DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:34:04 00:37:07
395 224 FARAN AGATA SULMIN TRI TALENT TEAM 2003 K16 00:34:04 00:37:07
396 1572 SKÓRSKA NATALIA GDAŃSK 1977 K40 00:34:08 00:37:13
397 181 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:34:15 00:37:23
398 1467 OSSOWSKI WALDEMAR Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1970 M40 00:34:17 00:37:20
399 1575 STANISLAWCZYK BARTOSZ Gdynia 1976 M40 00:34:24 00:38:52
400 1113 ŻAKOWIECKA DOROTA Gdańsk 1980 K30 00:34:26 00:37:40
401 159 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:34:30 00:37:31
402 1421 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:34:35 00:37:39
403 1112 ŻAKOWIECKA WERONIKA Gdańsk 1979 K40 00:34:36 00:37:50
404 1518 BORKOWSKA ZUZANNA Rotmanka 2003 K16 00:34:37 00:37:41
405 49 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:34:44 00:37:51
406 1153 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:34:47 00:36:50
407 1498 STĘPNIEWSKI WIKTOR Gdańsk SPECJAL TEAM 1985 M30 00:35:02 00:37:25
408 1538 TROSZCZYŁÓW JAKUB Gdynia 1983 M30 00:35:07 00:37:11
409 1497 LANGOWSKA ADRIANA Gdańsk SPECJAL TEAM 1997 K20 00:35:10 00:37:25
410 1568 SUCHENIA IWONA REDA RUN-PASSION.PL 1983 K30 00:35:10 00:37:26
411 1040 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:35:15 00:36:26
412 1244 PRZYSOWA EWELINA Kwidzyn CD TRENTINO 1983 K30 00:35:20 00:37:37
413 195 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:35:47 00:37:50
414 1310 SKIBIŃSKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 1977 M40 00:36:08 00:39:24
415 36 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:36:09 00:39:17
416 1496 RADZIWILLOWICZ IDALIA Gdansk 1972 K40 00:36:10 00:39:19
417 137 DOBOSZ KINGA Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 00:36:11 00:39:19
418 1285 MAZUR MICHAŁ skarszewy 1970 M40 00:36:19 00:39:34
419 1561 LEŚNIAK AGNIESZKA OŚWIĘCIM 1981 K30 00:36:19 00:38:21
420 1571 ŚWIERCZYŃSKA ANETA GDAŃSK 1978 K40 00:36:20 00:39:26
421 203 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M60 00:36:25 00:38:33
422 1453 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M50 00:36:26 00:39:32
423 1003 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:29 00:39:33
424 1002 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:29 00:39:33
425 1010 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:36:54 00:39:12
426 1061 PAWLAK KATARZYNA GDYNIA 1975 K40 00:37:01 00:40:06
427 150 DORAWA ZBIGNIEW Gowino 1974 M40 00:37:02 00:40:11
428 1472 SZLAGA WIKTORIA Gynia 2001 K16 00:37:02 00:40:11
429 148 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:37:16 00:40:24
430 149 DEWERA ŁUKASZ Gdynia 1982 M30 00:37:20 00:40:31
431 1578 KUŹMA KATARZYNA WARSZAWA 1985 K30 00:37:29 00:40:37
432 1152 LENZE SYLWIA Pruszcz Gdański RUN-LOG.COM 1997 K20 00:37:29 00:40:38
433 1495 RADZIWILLOWICZ DANIEL Gdansk 1978 M40 00:37:54 00:41:05
434 1491 RADZIWIŁŁOWICZ MARTYNA KOMORNIKI 1975 K40 00:37:57 00:41:06
435 1490 MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF Komorniki 1977 M40 00:38:01 00:41:10
436 169 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:38:07 00:41:13
437 1311 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:38:11 00:41:13
438 1172 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:38:16 00:40:23
439 1577 HOIKA-POKORSKA JUSTYNA WARSZAWA SEKSOMANIA.EU 1973 K40 00:38:17 00:40:32
440 1567 MIKOŁAJCZYK ROMAN JUSZKOWO 1981 M30 00:38:30 00:41:34
441 80 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:38:35 00:41:46
442 57 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:38:49 00:42:00
443 155 KUCZMAŃSKA MAGDALENA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1979 K40 00:38:54 00:41:55
444 43 OSSOWSKA MONIKA Rumia #TRILOSZKI/RUNEDA 1980 K30 00:39:46 00:42:54
445 1018 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM/ RUNEDA 1981 K30 00:39:46 00:42:55
446 1486 BYCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:39:55 00:43:06
447 1422 TYMIŃSKA EWA Gdańsk MARTATON 1957 K60 00:40:15 00:43:22
448 152 KRÓL LILIANA REDA 1984 K30 00:40:26 00:40:26
449 1057 FIBICH DOROTA Kościerzyna EKIPA ZRYW 1981 K30 00:40:36 00:43:46
450 244 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:40:37 00:43:47
451 240 BAŁACHOWSKA JOANNA Gdańsk 1972 K40 00:40:39 00:43:45
452 1050 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M40 00:40:49 00:43:51
453 65 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo UNICORN TEAM 1982 K30 00:40:49 00:43:51
454 1347 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:40:59 00:44:02
455 1258 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:41:22 00:44:32
456 1028 ZIEŃCZUK PIOTR Gdańsk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 1976 M40 00:41:24 00:44:36
457 1523 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:41:32 00:44:43
458 1091 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:42:19 00:43:34
459 1317 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk FUNDACJA HOSPICJUM TUMBO TEAM 1962 K50 00:43:54 00:47:10
460 1007 SALNIK PATRYCJA Gdańsk 1996 K20 00:45:03 00:48:15
461 17 WAWRZONKOWSKA MIROSŁAWA Gdynia 1971 K40 00:45:16 00:48:28
462 47 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:49:25 00:52:38
463 101 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:50:14 00:53:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni