z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

26.01.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 27 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1986 M16 00:20:26 00:20:26
2 398 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M16 00:20:33 00:20:33
3 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M16 00:21:15 00:21:15
4 450 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1983 M16 00:21:19 00:21:19
5 121 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BCT TEAM 1982 M16 00:21:30 00:21:30
6 75 FORMELA DANIEL Gdynia NEXUS TEAM 1986 M16 00:21:57 00:21:57
7 465 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M16 00:22:58 00:22:58
8 110 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ Rumia SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:24:41 00:24:41
9 155 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M16 00:24:48 00:24:48
10 353 PIETRZAK PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1968 M30 00:24:50 00:24:50
11 496 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk AT TEAM 1978 M30 00:24:53 00:24:53
12 419 ŁYŚ DANIEL Reda 1985 M16 00:25:09 00:25:09
13 312 DZIK MICHAŁ Gdańsk 1982 M16 00:25:15 00:25:15
14 72 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:25:18 00:25:18
15 492 BRZUZY ŁUKASZ Chojnice FLORIAN CHOJNICE 1989 M16 00:25:25 00:25:25
16 76 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M30 00:25:39 00:25:39
17 299 FELON MICHAŁ Gdynia AKADEMIABIEGANIA.PL 1977 M30 00:25:40 00:25:40
18 163 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M16 00:26:09 00:26:09
19 466 MORAWSKA ANNA Gdańsk "AZYMUT 45" GDYNIA 1993 K16 00:26:14 00:26:14
20 38 POMIERSKI KAROL Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 M30 00:26:15 00:26:15
21 20 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M30 00:26:15 00:26:15
22 319 GRZELAK MICHAŁ Gdynia NORDEA IT POLSKA 1979 M16 00:26:15 00:26:15
23 245 KRÓL ROBERT Gdańsk 1976 M30 00:26:34 00:26:34
24 50 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA 1964 M30 00:27:00 00:27:00
25 65 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:27:01 00:27:01
26 511 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M30 00:27:02 00:27:02
27 46 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:27:05 00:27:05
28 149 PELPLIŃSKI PIOTR Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ / AKADEMIA BIEGANIA 1986 M16 00:27:09 00:27:09
29 284 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M16 00:27:09 00:27:09
30 136 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:27:10 00:27:10
31 199 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:27:17 00:27:17
32 35 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:27:18 00:27:18
33 117 LITWIN JAROSŁAW Rumia 1963 M50 00:27:27 00:27:27
34 19 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M16 00:27:36 00:27:36
35 49 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M16 00:27:44 00:27:44
36 274 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI TEAM 1978 M30 00:27:49 00:27:49
37 255 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia RUNNERS GDYNIA 1966 M30 00:28:03 00:28:03
38 132 LISIEWICZ TADEUSZ Gdynia 1966 M30 00:28:14 00:28:14
39 54 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1967 M30 00:28:15 00:28:15
40 165 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:28:16 00:28:16
41 40 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:28:18 00:28:18
42 157 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk 1960 M50 00:28:22 00:28:22
43 475 PIS BARTOSZ Gdańsk BBL GDAŃSK , AKADEMIA BIEGANIA 1972 M30 00:28:29 00:28:29
44 381 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:28:36 00:28:36
45 363 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M16 00:28:36 00:28:36
46 241 LITWIN PIOTR GDAŃSK 1972 M30 00:28:38 00:28:38
47 97 ŻYLIŃSKI DAWID Rumia RUMIA PINGWINS 1983 M16 00:28:48 00:28:48
48 81 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M16 00:28:52 00:28:52
49 469 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M16 00:28:53 00:28:53
50 243 KOŁEK MACIEK Gdańsk 1982 M16 00:28:55 00:28:55
51 506 NERKOWSKI PAWEŁ Gdańsk 1980 M16 00:28:55 00:28:55
52 142 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:28:56 00:28:56
53 127 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1980 K16 00:28:57 00:28:57
54 166 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:29:11 00:29:11
55 406 PACEK MARCIN Gdynia 1976 M30 00:29:13 00:29:13
56 28 ZIEMIANIN PRZEMEK Gdynia 1983 M16 00:29:28 00:29:28
57 168 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1961 M50 00:29:32 00:29:32
58 494 ŻYWNA MARCIN Gdynia LEŚNY SZELEST 1982 M16 00:29:33 00:29:33
59 514 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:29:48 00:29:48
60 144 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:29:52 00:29:52
61 95 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:30:01 00:30:01
62 356 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M30 00:30:02 00:30:02
63 461 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:30:15 00:30:15
64 454 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:30:15 00:30:15
65 317 KUPTZ MARCIN Rumia 1978 M30 00:30:19 00:30:19
66 291 DAJER LESZEK Gdynia TURTLETEAM 1972 M30 00:30:22 00:30:22
67 348 STRZYŻ RAFAŁ Gdańsk 1984 M16 00:30:25 00:30:25
68 222 KOMOSIŃSKI MATEUSZ Gdynia WOIOWNICY 1990 M16 00:30:42 00:30:42
69 85 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:30:57 00:30:57
70 513 GÓRECKI ROBERT Sopot 1976 M30 00:30:58 00:30:58
71 176 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk STRASZYN BIEGA 1975 M30 00:31:06 00:31:06
72 256 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M16 00:31:07 00:31:07
73 445 HABAJ PIOTR Gdynia XTRAINER.PL/RWM 1981 M16 00:31:17 00:31:17
74 491 GRESZTA MICHAŁ Wejherowo SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1995 M16 00:31:27 00:31:27
75 470 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M16 00:31:32 00:31:32
76 36 MASIULANIEC AGATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1990 K16 00:31:33 00:31:33
77 55 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M16 00:31:38 00:31:38
78 504 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M16 00:31:52 00:31:52
79 258 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K30 00:31:53 00:31:53
80 339 ĆWIKLAK BARTOSZ Gdynia 43 BAZA LOTNICTWA MARYNARKI WOJENNEJ 1983 M16 00:31:59 00:31:59
81 23 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:32:16 00:32:16
82 151 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M30 00:32:16 00:32:16
83 234 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M16 00:32:19 00:32:19
84 221 FURMAN MACIEJ Rumia WOIOWNICY 1989 M16 00:32:23 00:32:23
85 220 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M30 00:32:24 00:32:24
86 239 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M30 00:32:24 00:32:24
87 512 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30 00:32:30 00:32:30
88 77 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K16 00:32:35 00:32:35
89 147 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M16 00:32:42 00:32:42
90 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:33:20 00:33:20
91 51 KLIMONT LILIANA Gdańsk 1965 K30 00:33:24 00:33:24
92 331 AMBROCH HENRYK Sopot 1965 M30 00:33:24 00:33:24
93 111 LUTO PAWEŁ Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1982 M16 00:33:41 00:33:41
94 489 WÓJCIK OSKAR Gdańsk FREESTYLE TEAM/FITNESS DREAMS 1985 M16 00:33:45 00:33:45
95 90 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K16 00:33:46 00:33:46
96 279 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K30 00:33:46 00:33:46
97 503 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia SOLUTIONS 1964 M30 00:33:58 00:33:58
98 42 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M30 00:34:00 00:34:00
99 122 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M30 00:34:15 00:34:15
100 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:34:16 00:34:16
101 22 SEROKA JERZY Gdańsk BP J.SEROKA 1977 M30 00:34:36 00:34:36
102 266 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M30 00:35:01 00:35:01
103 260 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1979 M16 00:35:07 00:35:07
104 367 ROMAŃSKA MICHALINA Bolszewo 1989 K16 00:35:16 00:35:16
105 232 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór BECZOSY BIEGAJĄ 1979 K16 00:35:38 00:35:38
106 468 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 M16 00:35:40 00:35:40
107 346 JASIŃSKI MIREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:35:43 00:35:43
108 290 RUPIŃSKI DARIUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M30 00:35:45 00:35:45
109 100 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K16 00:35:48 00:35:48
110 340 ĆWIKLAK IWONA Gdynia MARCCAIN GDYNIA 1983 K16 00:35:49 00:35:49
111 120 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K30 00:36:18 00:36:18
112 500 CAŁUS MACIEJ Gdynia CAŁUSY TEAM 1990 M16 00:36:35 00:36:35
113 495 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M50 00:36:39 00:36:39
114 83 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K16 00:36:44 00:36:44
115 91 KAWECKI WOJTEK Banino BULL RACING TEAM 1975 M30 00:36:45 00:36:45
116 252 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M16 00:36:50 00:36:50
117 490 WYSZYŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K16 00:36:51 00:36:51
118 439 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M16 00:36:57 00:36:57
119 33 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:37:02 00:37:02
120 94 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K30 00:37:19 00:37:19
121 180 SZUDZIŃSKI PIOTR GDAŃSK 1963 M50 00:37:20 00:37:20
122 352 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M16 00:37:22 00:37:22
123 84 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:37:23 00:37:23
124 170 WILK WERONIKA Sopot AKADEMIA BIEGANIA 1986 K16 00:37:30 00:37:30
125 62 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:37:30 00:37:30
126 286 ŚWIĄDER MONIKA Gdańsk 1990 K16 00:37:32 00:37:32
127 236 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K30 00:37:35 00:37:35
128 293 TORZEWSKI RADOSŁAW Gdynia OSNIP WP 1969 M30 00:37:57 00:37:57
129 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:38:13 00:38:13
130 505 ŻOGA DARIUSZ Rumia 1968 M30 00:38:22 00:38:22
131 24 MELZACKA ANNA Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1983 K16 00:38:45 00:38:45
132 510 KRAWCZYK NATALIA Wejherowo SOLUTIONS 1980 K16 00:38:58 00:38:58
133 282 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M50 00:38:58 00:38:58
134 335 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:39:13 00:39:13
135 334 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M50 00:39:24 00:39:24
136 67 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:39:32 00:39:32
137 383 PILCH EMILIA Sopot 1987 K16 00:39:37 00:39:37
138 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo 1984 K16 00:40:12 00:40:12
139 300 BĄKOWSKA JULIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K16 00:40:16 00:40:16
140 202 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M30 00:40:59 00:40:59
141 501 ĆWIEK MAŁGORZATA GDYNIA 1980 K16 00:41:16 00:41:16
142 230 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1986 K16 00:42:22 00:42:22
143 351 GRONOSTAJ EMILIA PRUSZCZ GDAŃSKI 1974 K30 00:43:26 00:43:26
144 156 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 K16 00:43:59 00:43:59
145 287 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K16 00:44:03 00:44:03
146 443 KISZKURNO ANDRZEJ Gdynia ASTMATYCY NA STERYDACH 1963 M50 00:45:34 00:45:34
147 498 KISZKURNO ANNA Gdynia ASTMATYCY NA STERYDACH 1997 K16 00:45:36 00:45:36
148 350 MOTYL TERESA GDAŃSK 1961 K50 00:47:21 00:47:21
149 488 PAKUR PAULINA Chwaszczyno 1988 K16 00:51:25 00:51:25
150 410 MIŁKOWSKI MARIUSZ GDYNIA BBL GDYNIA 1967 M30 00:56:26 00:56:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni