z

Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2013/2014

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 398 Gurfinkiel Łukasz Gdańsk BiegajzGłową 1980 M16

2
00:19:03
00:19:03
1
00:17:21
00:17:20
2
00:20:33
00:20:33
1
00:16:59
00:16:59


4 6
2 1 Przysiężny Oskar Gdańsk 1986 M16 1
00:17:12
00:17:10
1
00:18:43
00:18:43


3
00:21:15
00:21:15
4
00:17:26
00:17:26
2
00:18:07
00:18:07
5 7
3 27 ROLBIECKI Michał Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team 1986 M16

6
00:19:53
00:19:53
2
00:17:31
00:17:30
1
00:20:26
00:20:26
3
00:17:21
00:17:21
3
00:18:41
00:18:41
5 9
4 121 Czapiński Michał Reda BIKE U UP TEAM 1982 M16 4
00:17:57
00:17:56
3
00:19:15
00:19:15
6
00:18:08
00:18:07
5
00:21:30
00:21:30
6
00:17:43
00:17:42
4
00:18:42
00:18:42
6 16
5 181 Borychowski Mariusz Ustka KB Tupot Ustka 1972 M30 3
00:17:54
00:17:52
4
00:19:24
00:19:24
5
00:18:06
00:18:05




5
00:18:51
00:18:51
4 17
6 465 Mikielski Daniel Olsztynek Team Kopeć 1990 M16



3
00:17:55
00:17:54
7
00:22:58
00:22:58
7
00:18:22
00:18:22
6
00:19:27
00:19:27
4 23
7 155 Dembicki Piotr Gdynia KM PSP Gdynia 1981 M16 12
00:19:20
00:19:18


18
00:20:21
00:20:19
9
00:24:48
00:24:48


8
00:21:12
00:21:12
4 47
8 419 ŁYŚ Daniel Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M16

19
00:22:11
00:22:11
21
00:20:47
00:20:45
12
00:25:09
00:25:09
14
00:20:30
00:20:29
9
00:21:29
00:21:29
5 54
9 353 PIETRZAK Piotr Gdańsk F3TEAM 1968 M30

22
00:22:46
00:22:46
16
00:20:00
00:19:58
10
00:24:50
00:24:50
11
00:19:47
00:19:45


4 59
10 163 KESLINKE Łukasz Gdynia biegamyrazem.pl 1983 M16 22
00:20:46
00:20:43
21
00:22:43
00:22:43
24
00:21:00
00:20:59
18
00:26:09
00:26:09
19
00:21:12
00:21:10
10
00:21:46
00:21:41
6 68
11 169 Krepel Krystian Puck Zespół Szkół nr 3 Wejherowo 1982 M16 19
00:20:18
00:20:09
9
00:20:40
00:20:40
30
00:21:24
00:21:15


12
00:19:53
00:19:51


4 70
12 76 Romanik Janusz Gdańsk 37 dr OP 1972 M30 20
00:20:19
00:20:17
20
00:22:37
00:22:37
19
00:20:24
00:20:23
16
00:25:39
00:25:39
22
00:21:25
00:21:25


5 75
13 38 Pomierski Karol Gdańsk 1978 M30

27
00:23:23
00:23:23
38
00:21:49
00:21:46
19
00:26:15
00:26:15
18
00:21:10
00:21:08
13
00:22:38
00:22:38
5 77
14 299 Felon Michał Gdynia BiegaMy 1977 M30

38
00:23:55
00:23:55


17
00:25:40
00:25:40
15
00:20:52
00:20:52
11
00:21:52
00:21:52
4 81
15 72 KOS Grzegorz Gdynia 1977 M30 23
00:20:49
00:20:44
25
00:22:59
00:22:59
22
00:20:56
00:20:51
14
00:25:18
00:25:18




4 84
16 74 Kucharczyk Arkadiusz Gdańsk runscore.pl 1982 M16 25
00:21:05
00:21:01


29
00:21:23
00:21:19


16
00:20:54
00:20:54
16
00:22:56
00:22:56
4 86
17 182 Piotrowski Radosław Gdynia UKS Azymut 45 1996 M16 9
00:19:07
00:19:05


62
00:23:50
00:19:57


9
00:19:03
00:19:03
7
00:20:07
00:20:07
4 87
18 319 Grzelak Michał Gdynia 3City Trail Running Team 1979 M16

31
00:23:32
00:23:32


21
00:26:15
00:26:15
26
00:21:44
00:21:41
20
00:23:21
00:23:21
4 98
19 312 DZIK Michał Gdańsk 1982 M16

33
00:23:41
00:23:41
40
00:21:56
00:21:54
13
00:25:15
00:25:15
20
00:21:13
00:21:13


4 106
20 146 Pawlowski Witold Gdynia bambaryla team 1982 M16 33
00:22:00
00:21:55
36
00:23:53
00:23:53
35
00:21:41
00:21:39


24
00:21:32
00:21:23
15
00:22:56
00:22:56
5 107
21 66 Tatrocki Daniel Gdynia ORŁOWO 1977 M30 26
00:21:14
00:21:11
35
00:23:53
00:23:53
32
00:21:38
00:21:36


32
00:22:13
00:22:11
19
00:23:20
00:23:20
5 109
22 284 Buszman Krystian Rumia Xtrainer.pl 1983 M16

40
00:24:13
00:24:13
31
00:21:38
00:21:31
26
00:27:09
00:27:09
30
00:22:07
00:22:02
22
00:23:45
00:23:45
5 109
23 35 Tokarski Krzysztof Gdańsk S...K...S 1958 M50 31
00:21:49
00:21:45
32
00:23:40
00:23:40
45
00:22:35
00:22:31
28
00:27:18
00:27:18
29
00:21:52
00:21:48
21
00:23:39
00:23:39
6 109
24 50 Chronowski Waldemar Gdańsk MK Krawczyńska TEAM 1964 M30 30
00:21:39
00:21:36
34
00:23:44
00:23:44
36
00:21:42
00:21:40
23
00:27:00
00:27:00
23
00:21:28
00:21:25


5 110
25 157 Kozłów Wojciech Gdańsk LKS Zantyr Sztum 1960 M50 27
00:21:17
00:21:15
92
00:27:46
00:27:46
34
00:21:41
00:21:39
38
00:28:22
00:28:22
31
00:22:10
00:22:08
24
00:23:57
00:23:57
6 116
26 136 Kulesza Mariusz Gdańsk #CTS/LIBERO 1977 M30 29
00:21:33
00:21:30
28
00:23:24
00:23:24
154
00:45:38
00:45:36
27
00:27:10
00:27:10
35
00:22:29
00:22:29
32
00:24:37
00:24:37
6 116
27 20 Basis Marcin Milanówek Biegam Naturalnie 1974 M30 38
00:22:22
00:22:17
51
00:25:11
00:25:11
42
00:22:06
00:22:01
20
00:26:15
00:26:15
21
00:21:18
00:21:15


5 121
28 117 Litwin Jarosław Rumia Runpassion.pl-team 1963 M50 32
00:21:54
00:21:49
30
00:23:31
00:23:31
39
00:21:54
00:21:49
29
00:27:27
00:27:27
38
00:22:36
00:22:33


5 129
29 149 Pelpliński Piotr Gdynia 1986 M16 72
00:25:11
00:25:03


63
00:23:52
00:23:38
25
00:27:09
00:27:09
25
00:21:42
00:21:37
17
00:23:07
00:23:07
5 130
30 49 Lip Rafał Gdynia Parówy hmm hmm hmm 1981 M16 60
00:24:12
00:24:01
57
00:25:38
00:25:38
48
00:22:41
00:22:38
31
00:27:44
00:27:44
36
00:22:33
00:22:33
23
00:23:49
00:23:49
6 138
31 165 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia biegamyrazem.pl 1977 M30 50
00:23:06
00:23:03
42
00:24:41
00:24:41
67
00:24:13
00:24:10
36
00:28:16
00:28:16
48
00:23:29
00:23:27
18
00:23:09
00:23:09
6 144
32 25 Sierocin Jakub Sopot KDATP 1982 M16 41
00:22:31
00:22:26
46
00:24:48
00:24:48
43
00:22:10
00:22:06


40
00:22:40
00:22:31
26
00:24:10
00:24:10
5 150
33 255 Prokopiuk Jarosław Gdynia PROCAR Gdynia 1966 M30

52
00:25:15
00:25:15
49
00:22:55
00:22:49
33
00:28:03
00:28:03
39
00:22:37
00:22:33
30
00:24:30
00:24:30
5 151
34 166 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia biegamyrazem.pl 1976 M30 47
00:22:51
00:22:48
48
00:24:58
00:24:58
46
00:22:39
00:22:35
49
00:29:11
00:29:11
34
00:22:27
00:22:24
25
00:24:09
00:24:09
6 152
35 54 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk BIEGOWYSWIAT.PL/WKU w Gdyni 1967 M30 37
00:22:20
00:22:15


53
00:23:12
00:22:58
35
00:28:15
00:28:15


29
00:24:16
00:24:16
4 154
36 19 Lemańczyk Wojciech Gdynia KDATP 1982 M16 42
00:22:32
00:22:25
53
00:25:18
00:25:18


30
00:27:36
00:27:36


36
00:24:50
00:24:50
4 161
37 363 Osiński Rafał Gdańsk Nordcity 1989 M16

45
00:24:47
00:24:47


41
00:28:36
00:28:36
37
00:22:34
00:22:30
43
00:25:30
00:25:30
4 166
38 132 Lisiewicz Tadeusz Gdynia 1966 M30 44
00:22:41
00:22:36
44
00:24:46
00:24:46


34
00:28:14
00:28:14


47
00:25:51
00:25:51
4 169
39 97 Żyliński Dawid Rumia Parkrun Rumia 1983 M16 51
00:23:08
00:23:05
56
00:25:33
00:25:33
153
00:45:37
00:45:28
43
00:28:48
00:28:48
47
00:23:19
00:23:12
33
00:24:40
00:24:40
6 174
40 193 Witkowski Jakub Gdańsk 1982 M16 59
00:24:08
00:23:57
47
00:24:52
00:24:52
41
00:22:02
00:21:59


28
00:21:46
00:21:43


4 175
41 274 Hinc Janusz Gdynia Gemini Sopot Team 1978 M30

69
00:26:19
00:26:19


32
00:27:49
00:27:49
42
00:22:49
00:22:45
38
00:24:56
00:24:56
4 181
42 381 Roszkowski Zdzisław Borkowo 1961 M50

66
00:26:17
00:26:17
54
00:23:17
00:23:14
40
00:28:36
00:28:36
49
00:23:30
00:23:27
42
00:25:29
00:25:29
5 185
43 40 Kulka Janek Pogórze Parówy hmm hmm hmm 1982 M16

68
00:26:18
00:26:18
65
00:23:53
00:23:48
37
00:28:18
00:28:18
45
00:23:13
00:23:10
39
00:25:03
00:25:03
5 186
44 317 Kuptz Marcin Rumia Gemini Sopot Team 1978 M30

62
00:26:07
00:26:07
61
00:23:44
00:23:33
59
00:30:19
00:30:19
43
00:22:54
00:22:49
28
00:24:12
00:24:12
5 191
45 241 Litwin Piotr GDAŃSK 1972 M30

60
00:25:58
00:25:58
58
00:23:31
00:23:24
42
00:28:38
00:28:38


45
00:25:33
00:25:33
4 205
46 81 Wysocki Piotr Gdynia 1986 M16

94
00:27:54
00:27:54
78
00:24:50
00:24:39
44
00:28:52
00:28:52
58
00:23:52
00:23:45
31
00:24:34
00:24:34
5 211
47 73 Zawada Mariusz Gdańsk 1978 M30 56
00:23:18
00:23:10
75
00:26:45
00:26:45
60
00:23:35
00:23:23




27
00:24:11
00:24:11
4 218
48 61 Ciapalski Antoni Sopot KDATP 1981 M16 49
00:23:02
00:22:56
65
00:26:12
00:26:12




72
00:24:54
00:24:44
37
00:24:51
00:24:51
4 223
49 168 Przysiężny Grzegorz Gdańsk BBL Gdańsk 1961 M50 52
00:23:08
00:23:05


71
00:24:23
00:24:16
52
00:29:32
00:29:32
51
00:23:36
00:23:33


4 226
50 356 Leo Michał Gdynia 1969 M30

71
00:26:28
00:26:28
94
00:25:34
00:25:19
56
00:30:02
00:30:02
65
00:24:18
00:24:10
35
00:24:43
00:24:43
5 227
51 176 Górecki Rafał Gdańsk 1975 M30 54
00:23:14
00:23:12


59
00:23:34
00:23:32
65
00:31:06
00:31:06
54
00:23:42
00:23:39


4 232
52 243 Kołek Maciek Gdańsk 1982 M16

82
00:27:25
00:27:25
56
00:23:31
00:23:19
46
00:28:55
00:28:55
59
00:24:00
00:24:00


4 243
53 95 Zubkiewicz Juliusz Gdańsk Jaćwing Płaska 1977 M30 67
00:24:35
00:24:26
64
00:26:12
00:26:12


55
00:30:01
00:30:01
62
00:24:13
00:24:09


4 248
54 475 Pis Bartosz Gdańsk Biegowy Swiat 1972 M30



86
00:25:16
00:24:35
39
00:28:29
00:28:29
64
00:24:16
00:24:01
61
00:27:31
00:27:31
4 250
55 85 Skopczyński Jarek Gdańsk 1978 M30 63
00:24:24
00:24:17
107
00:28:33
00:28:33
84
00:25:03
00:24:50
63
00:30:57
00:30:57
61
00:24:13
00:24:08


5 271
56 55 Szymański Maciej Sopot KDATP 1982 M16 70
00:24:44
00:24:37


83
00:25:03
00:24:48
70
00:31:38
00:31:38
52
00:23:40
00:23:32


4 275
57 142 Kikolski Paweł Gdańsk 1978 M30 55
00:23:16
00:23:07


112
00:26:59
00:26:48
48
00:28:56
00:28:56


64
00:27:55
00:27:55
4 279
58 220 Sienkiewicz Patryk Gdynia 1972 M30

70
00:26:22
00:26:22
64
00:23:52
00:23:44
76
00:32:24
00:32:24
70
00:24:42
00:24:36


4 280
59 427 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Team MUSTANG Pasłęk 1972 M30

93
00:27:53
00:27:53
70
00:24:22
00:24:16


63
00:24:14
00:24:08
56
00:27:11
00:27:11
4 282
60 445 Habaj Piotr Gdynia Wataha - Łączy Nas Bieganie 1981 M16



93
00:25:29
00:25:17
67
00:31:17
00:31:17
77
00:25:41
00:25:41
50
00:26:04
00:26:04
4 287
61 60 Wykusz Jarosław Gdynia 1975 M30 100
00:29:00
00:29:00
67
00:26:17
00:26:17




74
00:25:21
00:25:11
48
00:25:54
00:25:54
4 289
62 98 MICHALIK TOMASZ GDAŃSK BRUNO-TYTUS&MUFFIN 1979 M16 62
00:24:21
00:24:08
78
00:26:57
00:26:57
89
00:25:25
00:25:14




67
00:28:14
00:28:14
4 296
63 57 Filbrandt Wojciech Gdańsk 1978 M30 84
00:26:26
00:26:14
88
00:27:41
00:27:41
76
00:24:41
00:24:34


57
00:23:51
00:23:46


4 305
64 239 Beczek Dariusz Rumia 1965 M30

97
00:28:10
00:28:10


77
00:32:24
00:32:24
78
00:25:46
00:25:39
65
00:28:10
00:28:10
4 317
65 151 Wieczorek Tomasz Gdańsk 1965 M30 81
00:26:18
00:26:11
105
00:28:27
00:28:27


73
00:32:16
00:32:16
93
00:26:30
00:26:24
71
00:29:02
00:29:02
5 318
66 414 KORTHALS WALENTY PUCK 1959 M50

110
00:28:49
00:28:49
80
00:24:54
00:24:44


80
00:26:01
00:25:48
51
00:26:11
00:26:11
4 321
67 162 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl 1984 M16 76
00:25:54
00:25:49
102
00:28:23
00:28:23
98
00:25:59
00:25:49




60
00:27:21
00:27:21
4 336
68 204 Cydejko Krzysztof Juszkowo 1971 M30 79
00:26:08
00:25:55
114
00:29:23
00:29:23
97
00:25:45
00:25:38


84
00:26:07
00:26:01
78
00:29:46
00:29:46
5 338
69 297 Kulwiński Przemysław Wejherowo 1993 M16

136
00:30:50
00:30:50
77
00:24:41
00:24:31


71
00:24:52
00:24:41
55
00:26:31
00:26:31
4 339
70 372 głombiowski tomasz gdynia FINSA sports team 1977 M30

128
00:30:12
00:30:12
82
00:25:02
00:24:54


68
00:24:35
00:24:29
62
00:27:33
00:27:33
4 340
71 111 Luto Paweł Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M16 77
00:26:02
00:25:44
125
00:30:00
00:30:00


81
00:33:41
00:33:41
110
00:28:13
00:28:05
74
00:29:32
00:29:32
5 342
72 218 Buraczek Jarosław Gdańsk 1985 M16

106
00:28:32
00:28:32
91
00:25:27
00:25:14


92
00:26:29
00:26:16
57
00:27:14
00:27:14
4 346
73 256 Paruszewski Robert Gdynia Bojano Biega 1980 M16

115
00:29:24
00:29:24
103
00:26:10
00:25:58
66
00:31:07
00:31:07


63
00:27:38
00:27:38
4 347
74 291 Dajer Leszek Gdynia 1972 M30

99
00:28:17
00:28:17
105
00:26:20
00:26:04
60
00:30:22
00:30:22
86
00:26:13
00:26:03


4 350
75 89 Bachar Piotr Gdańsk TebaTeam 1979 M16 83
00:26:23
00:26:09
118
00:29:30
00:29:30
111
00:26:50
00:26:36


88
00:26:19
00:26:13
69
00:28:46
00:28:46
5 351
76 42 Zalewski Marcin Gdańsk Parówy hmm hmm hmm 1975 M30

135
00:30:38
00:30:38


84
00:34:00
00:34:00
69
00:24:38
00:24:35
66
00:28:11
00:28:11
4 354
77 222 Komosiński Mateusz Gdynia wOiOwnicy 1990 M16

113
00:29:21
00:29:21
95
00:25:34
00:25:19
62
00:30:42
00:30:42
91
00:26:26
00:26:12


4 361
78 348 Strzyż Rafał Gdańsk 1984 M16

120
00:29:35
00:29:35
110
00:26:46
00:26:30
61
00:30:25
00:30:25
75
00:25:25
00:25:23


4 366
79 260 Pachulski Michał Gdańsk 1979 M16

147
00:31:34
00:31:34
118
00:27:24
00:27:14
88
00:35:07
00:35:07
94
00:26:30
00:26:21
76
00:29:39
00:29:39
5 376
80 396 Mokwa Przemysław Gdańsk 1978 M30

119
00:29:32
00:29:32
99
00:26:00
00:25:53


83
00:26:05
00:25:57
80
00:30:00
00:30:00
4 381
81 234 Szymański Leszek Gdynia 1986 M16

130
00:30:16
00:30:16
109
00:26:44
00:26:34
74
00:32:19
00:32:19


68
00:28:41
00:28:41
4 381
82 221 Furman Maciej Rumia wOiOwnicy 1989 M16

121
00:29:38
00:29:38
104
00:26:17
00:26:03
75
00:32:23
00:32:23
99
00:26:59
00:26:44


4 399
83 211 Kurgan Wojciech Gdańsk KS PIDRINA 1972 M30 90
00:27:31
00:27:23
144
00:31:11
00:31:11
124
00:28:04
00:27:53


104
00:27:27
00:27:18
83
00:30:29
00:30:29
5 401
84 346 Jasiński Mirek Gdańsk 1963 M50

146
00:31:24
00:31:24
129
00:28:46
00:28:35
90
00:35:43
00:35:43
100
00:26:59
00:26:52
85
00:30:37
00:30:37
5 404
85 147 Trusewicz Zbigniew Wejherowo 1982 M16

116
00:29:25
00:29:25
114
00:27:06
00:27:02
79
00:32:42
00:32:42
97
00:26:37
00:26:34


4 406
86 91 Kawecki Wojtek Banino RunForFun Trójmiasto 1975 M30 113
00:32:41
00:32:30
168
00:33:08
00:33:08
132
00:29:39
00:29:23
94
00:36:45
00:36:45
120
00:29:18
00:29:10
84
00:30:33
00:30:33
6 411
87 29 Stopa Krzysztof Swarożyn K&K 1972 M30 102
00:29:30
00:29:15
177
00:34:08
00:34:08
134
00:29:43
00:29:24


109
00:28:08
00:28:01
72
00:29:16
00:29:16
5 417
88 68 Nostitz-Jackowski Mateusz Puck Programiści też umieją biegać…! 1986 M16 91
00:27:34
00:27:26
164
00:32:42
00:32:42




95
00:26:30
00:26:20
70
00:28:48
00:28:48
4 420
89 22 Seroka Jerzy Gdańsk Triathlon Trójmiasto 1977 M30

134
00:30:37
00:30:37
119
00:27:25
00:27:18
86
00:34:36
00:34:36
90
00:26:21
00:26:08


4 429
90 16 Śmiech Krzysztof Gdańsk KDATP 1982 M16 93
00:27:48
00:27:42
145
00:31:16
00:31:16




114
00:28:37
00:28:28
86
00:30:47
00:30:37
4 438
91 331 Ambroch Henryk Sopot LOTOS Running Team 1965 M30

154
00:32:01
00:32:01
108
00:26:43
00:26:41
80
00:33:24
00:33:24
107
00:27:47
00:27:38


4 449
92 122 Kikolski Wojciech Sopot Sopocki Klub Morsów, BBL Gdańsk AWFiS 1970 M30 89
00:27:27
00:27:19
160
00:32:30
00:32:30
117
00:27:20
00:27:08
85
00:34:15
00:34:15




4 451
93 285 Adamczyk Dominik Sopot Akademia Biegania 1985 M16

129
00:30:13
00:30:13
142
00:31:44
00:31:25


108
00:28:03
00:27:48
73
00:29:20
00:29:20
4 452
94 252 Pega Jakub Gdynia 1984 M16

152
00:32:00
00:32:00


95
00:36:50
00:36:50
119
00:29:14
00:29:00
88
00:31:38
00:31:30
4 454
95 389 Siedlecki Marcin Gdańsk SUNSETSPORT.PL 1978 M30

162
00:32:40
00:32:40
123
00:27:59
00:27:44


103
00:27:26
00:27:13
77
00:29:43
00:29:43
4 465
96 30 Jodłowski Michał Jakub Gdańsk 49 Baza Lotnicza w Pruszczu Gdańskim 1983 M16 119
00:35:48
00:35:39


131
00:29:22
00:29:01


128
00:30:30
00:30:14
91
00:32:02
00:31:49
4 469
97 253 Olszewski Karol Pogorze Parówy hmm hmm hmm 1982 M16

165
00:32:42
00:32:42
128
00:28:45
00:28:38


102
00:27:06
00:26:55
75
00:29:36
00:29:27
4 470
98 282 Bąkowski Zbigniew GDAŃSK Akademia Biegania 1951 M50

193
00:37:27
00:37:27
146
00:32:52
00:32:37
102
00:38:58
00:38:58
132
00:31:41
00:31:27
95
00:32:58
00:32:58
5 475
99 202 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M30 118
00:35:28
00:35:15
188
00:37:01
00:37:01
151
00:37:35
00:37:29
104
00:40:59
00:40:59
143
00:34:20
00:34:14
110
00:36:43
00:36:43
6 475
100 56 Filbrandt Jacek Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 104
00:29:45
00:29:33
142
00:30:58
00:30:58
121
00:27:39
00:27:31


115
00:28:40
00:28:33


4 482
101 26 Malinowski Stanisław Sopot Team Trójmiasto 1964 M30 106
00:30:17
00:30:04
161
00:32:33
00:32:33
144
00:31:52
00:31:42


131
00:31:30
00:31:25
101
00:33:54
00:33:54
5 482
102 266 Dragan Karol Gdynia 1974 M30

169
00:33:09
00:33:09
137
00:30:27
00:30:25
87
00:35:01
00:35:01


89
00:31:38
00:31:38
4 482
103 352 Kukawka Daniel Pruszcz Gdański 1982 M16

149
00:31:46
00:31:46
130
00:29:20
00:29:14
98
00:37:22
00:37:22


111
00:37:31
00:37:31
4 488
104 62 Bogdanis Georgis Gdańsk Microsystem 1955 M50 109
00:31:06
00:30:52
182
00:34:32
00:34:32


99
00:37:30
00:37:30


103
00:34:00
00:34:00
4 493
105 321 Retzlaff Brunon Gdynia KRT 1974 M30

157
00:32:07
00:32:07
133
00:29:42
00:29:24


121
00:29:34
00:29:34
107
00:35:29
00:35:29
4 518
106 391 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M50

167
00:32:47
00:32:47
136
00:30:16
00:30:07


122
00:29:41
00:29:31
94
00:32:52
00:32:52
4 519
107 362 Bistuła Krzysztof Gdynia SPIE Sport Team 1966 M30

170
00:33:18
00:33:18
139
00:31:09
00:30:49


124
00:29:52
00:29:41
98
00:33:14
00:33:14
4 531
108 86 Gut Tomasz Gdańsk RunForFun Trójmiasto 1974 M30

181
00:34:21
00:34:21
138
00:30:33
00:30:17


133
00:31:59
00:31:56
105
00:34:25
00:34:25
4 557
109 322 Szadkowski Kazimierz Gdynia 1985 M16

184
00:35:23
00:35:23
145
00:31:53
00:31:34


138
00:32:26
00:32:12
96
00:33:09
00:33:09
4 563
110 82 Mierzejewski Rafał Pruszcz Gdański RunForFun Trójmiasto 1984 M16 111
00:31:55
00:31:50
175
00:33:54
00:33:54
150
00:33:42
00:33:25


130
00:31:26
00:31:26


4 566
111 425 WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA 1950 M50

178
00:34:12
00:34:12
143
00:31:49
00:31:30


137
00:32:19
00:32:06
109
00:36:29
00:36:29
4 567
112 334 Dermont Grzegorz Gdynia Latam bo muszę 1955 M50

192
00:37:21
00:37:21
147
00:33:01
00:32:42
103
00:39:24
00:39:24
136
00:32:16
00:32:05


4 578
113 267 Kranich Sylwester Gdańsk 1969 M30

190
00:37:16
00:37:16
149
00:33:35
00:33:15


134
00:32:01
00:31:52
106
00:34:26
00:34:17
4 579
114 135 Stopa Maciej Gdańsk fantastik fajf 1970 M30 112
00:31:57
00:31:43
191
00:37:16
00:37:16
148
00:33:21
00:33:02


145
00:35:30
00:35:22


4 596

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 75 Formela Daniel Gdynia CTS Nanovo 1986 M16 2
00:17:21
00:17:20




6
00:21:57
00:21:57
2
00:17:11
00:17:11


3 10
2 450 Chuchała Daniel Gdańsk BarcelTeam 1983 M16



4
00:17:58
00:17:57
4
00:21:19
00:21:19
5
00:17:30
00:17:29


3 13
3 242 Okrój Mariusz Domatówko Klub Biegaczy Jysk 1990 M16

8
00:20:31
00:20:31
7
00:18:36
00:18:34


8
00:18:42
00:18:42


3 23
4 110 Wiśniewski Łukasz Rumia Samochodówka Wejherowo 1996 M16

13
00:21:29
00:21:29
17
00:20:18
00:20:08
8
00:24:41
00:24:41




3 38
5 150 Moderhak Mateusz Gdańsk 1983 M16 14
00:19:41
00:19:36
11
00:21:13
00:21:13
14
00:19:44
00:19:42






3 39
6 207 Pankiewicz Mikołaj Banino SOLWIT SA 1996 M16 18
00:20:08
00:20:06
16
00:21:44
00:21:44
28
00:21:13
00:21:13






3 62
7 109 Michał Miszke Wejherowo Samochodówka Wejherowo 1996 M16 28
00:21:19
00:21:09
29
00:23:27
00:23:27
12
00:19:27
00:19:26






3 69
8 461 Zwierzynski Wojciech Gdansk Ultramaraton Kaszubska Poniewierka 1978 M30



72
00:24:24
00:24:18
57
00:30:15
00:30:15


40
00:25:08
00:25:08
3 169
9 406 Pacek Marcin Gdynia 1976 M30



75
00:24:37
00:24:29
50
00:29:13
00:29:13


46
00:25:34
00:25:34
3 171
10 189 KEJNA JĘDRZEJ GDYNIA 1981 M16 66
00:24:31
00:24:20
90
00:27:44
00:27:44
68
00:24:19
00:24:19






3 224
11 504 Mogiłka Jacek Malbork Oceloty Kruszyn Krajeński 1980 M16





71
00:31:52
00:31:52
123
00:29:49
00:29:37
52
00:26:13
00:26:13
3 246
12 184 Szamotulski Tomasz Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 87
00:27:16
00:27:16
89
00:27:43
00:27:43
81
00:24:56
00:24:51






3 257
13 119 Bożeński Przemek Rumia 1997 M16 88
00:27:21
00:27:08
86
00:27:36
00:27:36
113
00:27:04
00:26:47






3 287
14 505 Żoga Dariusz Rumia 1968 M30





101
00:38:22
00:38:22
125
00:29:56
00:29:40
90
00:31:55
00:31:55
3 316
15 468 Plewiński Rafał Gdynia Kujatt Runners Team 1983 M16



127
00:28:36
00:28:20
89
00:35:40
00:35:40
129
00:31:07
00:30:51


3 345
16 180 SZUDZIŃSKI PIOTR GDAŃSK 1963 M50 103
00:29:35
00:29:22
174
00:33:48
00:33:48


97
00:37:20
00:37:20




3 374
17 293 Torzewski Radosław Gdynia OSNiP WP 1969 M30

176
00:33:56
00:33:56


100
00:37:57
00:37:57


100
00:33:53
00:33:53
3 376
18 107 Wojczys Krzysztof Rumia Stowarzyszenie Militarni Trójmiasto 1970 M30 115
00:33:04
00:32:49
183
00:34:54
00:34:54






102
00:33:57
00:33:57
3 400
19 410 MIŁKOWSKI MARIUSZ GDYNIA BBL GDYNIA 1967 M30

189
00:37:07
00:37:07


106
00:56:26
00:56:26


113
00:37:50
00:37:50
3 408
20 138 Wnuk Damian Wielki Klincz 1990 M16 6
00:18:32
00:18:30
5
00:19:37
00:19:37








2 11
21 208 Jankowski Paweł Gdynia Sopocki Klub Żeglarski 1989 M16 8
00:18:49
00:18:47


9
00:18:56
00:18:56






2 17
22 431 Leśniak Kamil Toruń Salco Garmin Team / CITY TRAIL Team 1993 M16

7
00:20:16
00:20:16




10
00:19:24
00:19:24


2 17
23 64 Sosnowski Wiesław Gniszewo KKB Starogard Gdański 1972 M30 10
00:19:09
00:19:07
10
00:20:59
00:20:59








2 20
24 161 Dudicz Piotr Gdańsk Team Trójmiasto 1989 M16 13
00:19:30
00:19:23


11
00:19:26
00:19:23






2 24
25 139 Wnuk Błażej Wielki Klincz Remus Kościerzyna 1994 M16 11
00:19:15
00:19:12
15
00:21:40
00:21:40








2 26
26 332 Witkowski Andrzej Gdynia KS Pidrina Gdynia 1971 M30

17
00:21:52
00:21:52
15
00:19:51
00:19:49






2 32
27 459 Humiński Andrzej Gdańsk Waniewski Coaching/Eaton Running Team 1977 M30



25
00:21:07
00:21:05


13
00:20:03
00:20:02


2 38
28 245 Król Robert Gdańsk 1976 M30





22
00:26:34
00:26:34
27
00:21:45
00:21:43


2 49
29 126 Stankiewicz Piotr Gdańsk 1979 M16 34
00:22:04
00:22:00






33
00:22:14
00:22:08


2 67
30 303 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M30

39
00:24:02
00:24:02
37
00:21:42
00:21:40






2 76
31 190 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 58
00:24:00
00:23:57


26
00:21:08
00:21:04






2 84
32 215 Baranowski Daniel Gdynia RunForestruN Team 1994 M16

41
00:24:30
00:24:30
44
00:22:27
00:22:23






2 85
33 448 Rusinek Krzysztof Borkowo Libero 1981 M16



50
00:22:57
00:22:54


41
00:22:40
00:22:40


2 91
34 460 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk Festiwal Biegowy/BBL/ZBN 1972 M30



55
00:23:28
00:23:17




41
00:25:17
00:25:17
2 96
35 41 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk DIVERSE EXTREME TEAM / OSOWA 1980 M16 39
00:22:26
00:22:21
58
00:25:55
00:25:55








2 97
36 18 Szukalski Bolesław Gdynia SKTJ 1986 M16

50
00:25:10
00:25:10




53
00:23:41
00:23:28


2 103
37 506 Nerkowski Paweł Gdańsk 1980 M16





47
00:28:55
00:28:55
56
00:23:48
00:23:40


2 103
38 294 jarosz artur wejherowo wejherowo 1972 M30

59
00:25:57
00:25:57
51
00:23:05
00:22:59






2 110
39 172 Małolepszy Jacek GDAŃSK 1984 M16 69
00:24:40
00:24:31






46
00:23:14
00:23:10


2 115
40 148 Polonis Marcin Gdańsk 1991 M16 48
00:22:55
00:22:53
73
00:26:33
00:26:33








2 121
41 513 Górecki Robert Sopot 1976 M30





64
00:30:58
00:30:58
60
00:24:10
00:24:06


2 124
42 469 Zielecki Adam Gdynia 1993 M16



79
00:24:50
00:24:39
45
00:28:53
00:28:53




2 124
43 454 Dąbkiewicz Waldemar Wejherowo 1975 M30



69
00:24:20
00:24:15
58
00:30:15
00:30:15




2 127
44 512 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30





78
00:32:30
00:32:30
55
00:23:46
00:23:39


2 133
45 491 Greszta Michał Wejherowo Samochodówka Wejherowo 1995 M16





68
00:31:27
00:31:27
66
00:24:19
00:24:13


2 134
46 347 Pogodziński Paweł Gdańsk 1977 M30

79
00:27:01
00:27:01
57
00:23:31
00:23:19






2 136
47 532 Skiba Łukasz Gdynia Parówy hmm hmm hmm 1981 M16







79
00:26:00
00:25:54
59
00:27:16
00:27:16
2 138
48 401 NAJCZUK KAMIL GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1980 M16

76
00:26:47
00:26:47
73
00:24:34
00:24:32






2 149
49 470 Frohwerk Łukasz gdynia Jerzyna ze Szczecina 1983 M16



85
00:25:14
00:25:07
69
00:31:32
00:31:32




2 154
50 200 KOZAK WOJCIECH GDYNIA 43 BLOTM 1981 M16 36
00:22:14
00:22:07
122
00:29:39
00:29:39








2 158
51 124 Siemiński Antoni Gdańsk 1992 M16 64
00:24:26
00:24:21


96
00:25:42
00:25:30






2 160
52 152 Yatsko Oleksiy Gdańsk computeras.eu 1990 M16 75
00:25:51
00:25:45


92
00:25:28
00:25:23






2 167
53 134 Bajkowski Bartosz Olsztyn 1986 M16 71
00:25:04
00:25:00
100
00:28:19
00:28:19








2 171
54 546 Greszta Krzysztof Wejherowo Fitness Club "PIRUET" Wejherowo 1965 M30







117
00:28:53
00:28:42
58
00:27:15
00:27:15
2 175
55 339 Ćwiklak Bartosz Gdynia Morsy Gdyńskie 1983 M16

103
00:28:25
00:28:25


72
00:31:59
00:31:59




2 175
56 376 Mateja Łukasz Gdańsk 1982 M16

91
00:27:45
00:27:45
87
00:25:19
00:25:13






2 178
57 205 Gorzelak Krzysztof Sopot Morsy Sopot 1983 M16 97
00:28:02
00:27:57






85
00:26:11
00:26:07


2 182
58 555 WIKTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJĘ 1972 M30







116
00:28:47
00:28:42
82
00:30:24
00:30:24
2 198
59 426 SMOROWICZ TOMEK GDYNIA STUDIO 102 1981 M16

104
00:28:26
00:28:26
100
00:26:03
00:25:56






2 204
60 308 Kowalski Marcin gdynia 1976 M30

131
00:30:23
00:30:23




76
00:25:39
00:25:39


2 207
61 462 Beczek Sławomir Suchy Dwór Parkrun Gdynia 1977 M30



102
00:26:10
00:25:55


105
00:27:31
00:27:24


2 207
62 464 Kucharski Marcin Gdańsk 1990 M16



122
00:27:41
00:27:20


89
00:26:21
00:26:06


2 211
63 503 Łęgowski Maciej Gdynia Run Natka 1964 M30





83
00:33:58
00:33:58
139
00:33:20
00:33:05


2 222
64 556 KOLCZYŃSKI BARTOSZ GDAŃSK OD JUTRA NIE PIJĘ 1989 M16







127
00:30:03
00:29:57
112
00:37:49
00:37:49
2 239
65 403 kozłowski artur Gdańsk Good Luck Club 1972 M30

137
00:30:51
00:30:51




106
00:27:32
00:27:18


2 243
66 564 TONDYTKO TOMASZ GDYNIA 1972 M30







141
00:33:59
00:33:45
104
00:34:20
00:34:20
2 245
67 32 Budziło Daniel Gdańsk Klub Mariusza Wełny 1983 M16 99
00:28:22
00:28:11
156
00:32:02
00:32:02








2 255
68 225 Kruszewski Wojciech Grodzkisk Mazowiecki 1991 M16

141
00:30:54
00:30:54
115
00:27:07
00:26:56






2 256
69 290 Rupiński Dariusz Gdańsk Dream Team 1972 M30

172
00:33:33
00:33:33


91
00:35:45
00:35:45




2 263
70 342 ZIĘCINA DAMIAN Gdańsk 1988 M16

138
00:30:51
00:30:51
126
00:28:28
00:28:13






2 264
71 118 BOŻEŃSKI DARIUSZ RUMIA 1971 M30 98
00:28:18
00:28:05
171
00:33:28
00:33:28








2 269
72 47 Romanowski Dariusz Kielno http://www.Romanowski.edu.PL 1981 M16

180
00:34:18
00:34:18






99
00:33:46
00:33:46
2 279
73 388 Karwacki Łukasz Gdańsk 1978 M30

166
00:32:43
00:32:43
125
00:28:08
00:28:06






2 291
74 226 Demski Krzysztof Sopot 1961 M50

173
00:33:41
00:33:41
135
00:30:01
00:29:47






2 308
75 39 Świerzyński Dominik Gdańsk parówydżoany 1982 M16

187
00:36:13
00:36:13
140
00:31:42
00:31:34






2 327
76 582 Kujawski Łukasz Żukowo KUJAWSCY Runners 1988 M16









1
00:18:03
00:18:03
1 1
77 177 Kowalski Mariusz Ryjewo LKS Zantyr Sztum 1989 M16 5
00:18:05
00:18:04










1 5
78 44 Grochowski Marek Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M30 7
00:18:34
00:18:32










1 7
79 463 Wensław Mateusz Gdynia Azymut 45 Gdynia 1987 M16



8
00:18:40
00:18:39






1 8
80 259 Kołodzik Rafał Luzino Maja Team 1986 M16



10
00:19:19
00:19:17






1 10
81 496 Łyskanowski Marcin Gdańsk CTS Czaja Trening System 1978 M30





11
00:24:53
00:24:53




1 11
82 314 Nikrant Dawid Leśniewo 1987 M16

12
00:21:21
00:21:21








1 12
83 583 KOGUT ARKADIUSZ GDYNIA 1988 M16









12
00:22:07
00:22:07
1 12
84 451 Kwiatkowski Artur Gdynia 1979 M16



13
00:19:30
00:19:27






1 13
85 228 Robak Wojciech Gdynia LKS Zorza Gdynia 1991 M16

14
00:21:35
00:21:35








1 14
86 590 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz SP44/XVLO Mistrzostwa Sportowego 1972 M30









14
00:22:45
00:22:45
1 14
87 195 Kłudkowski Karol Banino 1980 M16 15
00:19:54
00:19:51










1 15
88 492 Brzuzy Łukasz Chojnice Florian Chojnice 1989 M16





15
00:25:25
00:25:25




1 15
89 103 Mońka Michał Gdańsk Akademia Biegania 1992 M16 16
00:20:03
00:20:00










1 16
90 70 CHOŁOTA Marek ŻORY/GDAŃSK Akademia Biegania 1979 M16 17
00:20:04
00:19:59










1 17
91 542 Wronka Cezary Gdańsk Bike U Up 1986 M16







17
00:20:56
00:20:56


1 17
92 313 Nikrant Bartłomiej Leśniewo 1991 M16

18
00:22:04
00:22:04








1 18
93 5 Kowalczyk Andrzej Łekno CITY TRAIL Team 1987 M16



20
00:20:38
00:20:36






1 20
94 128 pawlik mariusz gdynia Thomson Reuters TRI 1983 M16 21
00:20:29
00:20:26










1 21
95 485 POLIT MARIUSZ GDAŃSK ZBIEGIEMNATURY.PL GDAŃSK 1975 M30



23
00:20:57
00:20:52






1 23
96 246 Murawski Maciej Gdańsk Miki Team 1977 M30

23
00:22:47
00:22:47








1 23
97 191 Kuczyński Wiktor sopot Politechnika Gdańśka 1991 M16 24
00:21:04
00:21:03










1 24
98 393 Formela Grzegorz Sopot Ambitious Runners Team 1988 M16

24
00:22:48
00:22:48








1 24
99 511 Zwoliński Tomasz Mosty 1971 M30





24
00:27:02
00:27:02




1 24
100 371 KANAWKA GRZEGORZ GDAŃSK 1984 M16

26
00:23:13
00:23:13








1 26
101 487 DUDYCZ RADOSŁAW GDAŃSK KS TEAM RUN GDAŃSK 1974 M30



27
00:21:08
00:21:07






1 27
102 452 Palma Paweł reda 1977 M30



33
00:21:40
00:21:35






1 33
103 585 PIOTROWSKI MIROSŁAW GDYNIA 1988 M16









34
00:24:43
00:24:43
1 34
104 79 Ławreszuk Łukasz Olsztyn 1992 M16 35
00:22:09
00:22:02










1 35
105 404 PIANKOWSKI MATEUSZ WIELKI KLINCZ 1985 M16

37
00:23:54
00:23:54








1 37
106 141 Siedlecki Maciej Gdynia Trek Gdynia 1986 M16 40
00:22:27
00:22:22










1 40
107 183 Dejnarowicz Piotr Pogórze biegamyrazem.pl 1979 M16 43
00:22:39
00:22:36










1 43
108 214 Lemke Krzysztof Gdynia Endureteam 1977 M30

43
00:24:44
00:24:44








1 43
109 554 GREER RICHARD GDAŃSK 1975 M30







44
00:22:55
00:22:46


1 44
110 578 Czechowski Dawid Gdynia OPEC Gdynia 1977 M30









44
00:25:32
00:25:32
1 44
111 112 Cieplik Łukasz Gdynia NAVIGATORIA 1980 M16 45
00:22:45
00:22:38










1 45
112 175 Baranowski Dawid Wejherowo Baron MTB Gdynia 1997 M16 46
00:22:46
00:22:36










1 46
113 444 Prałat Nataniel Wejherowo ZSP 4 1996 M16



47
00:22:40
00:22:29






1 47
114 379 Klecha Dominik Gdynia blebleble 1997 M16

49
00:25:05
00:25:05








1 49
115 576 Jakubowski Paweł Gdańsk Solwit Team/ BBL Gdańsk AWFiS 1978 M30









49
00:26:00
00:26:00
1 49
116 566 POMIERSKI ZBIGNIEW KWIDZYN 1980 M16







50
00:23:36
00:23:32


1 50
117 28 Ziemianin Przemek Gdynia KM PSP Gdynia 1983 M16





51
00:29:28
00:29:28




1 51
118 453 Korzeniowski Patryk Wejherowo Wejherowo biega 1989 M16



52
00:23:05
00:22:55






1 52
119 196 DĄBROWSKI MARCIN GDAŃSK 1979 M16 53
00:23:10
00:23:04










1 53
120 584 ORZEŁ BARTŁOMIEJ GDYNIA 1985 M16









53
00:26:29
00:26:29
1 53
121 494 Żywna Marcin Gdynia Leśny szelest 1982 M16





53
00:29:33
00:29:33




1 53
122 254 Miłosz Maciej Gdańsk 1994 M16

54
00:25:27
00:25:27








1 54
123 592 KOWALCZYK WOJCIECH OLSZTYN 1985 M16









54
00:26:30
00:26:30
1 54
124 514 Nowopolski Leszek Gdańsk 1977 M30





54
00:29:48
00:29:48




1 54
125 354 Puścikowski Mariusz Rumia TKKF Lotos 1972 M30

55
00:25:32
00:25:32








1 55
126 159 Baranowski Roman Wejherowo Wejherowskibiegacz 1973 M30 57
00:23:25
00:23:15










1 57
127 173 Wróblewski Łukasz Gdynia Byle do mety! 1980 M16 61
00:24:19
00:24:14










1 61
128 224 Kaszyński Miłosz Sopot Padł Na Ryj Team 1988 M16

61
00:26:05
00:26:05








1 61
129 397 ZWIERZYŃSKI WOJCIECH GDAŃSK 1978 M30

63
00:26:08
00:26:08








1 63
130 96 Szynkiewicz Michał Elbląg DUAL TEAM 1982 M16 65
00:24:28
00:24:16










1 65
131 480 POBŁOCKI TOMASZ BANINO 1963 M50



66
00:24:09
00:24:06






1 66
132 548 Trochowski Mikołaj Wejherowo 1992 M16







67
00:24:33
00:24:31


1 67
133 113 Domagała Marek Gdańsk 3city Runners (Endomondo) 1977 M30 68
00:24:37
00:24:32










1 68
134 387 zrzelski michał gdynia 1977 M30

72
00:26:28
00:26:28








1 72
135 535 Kulewicz Arkadiusz Gdansk poruszeni.pl 1982 M16







73
00:25:14
00:25:00


1 73
136 129 Pawlik Michał Gdynia 1985 M16 73
00:25:17
00:25:08










1 73
137 249 Murawski Łukasz Gdańsk 1980 M16



74
00:24:35
00:24:26






1 74
138 174 MIERZEWSKI JAKUB GDYNIA 1982 M16 74
00:25:18
00:25:12










1 74
139 52 Dąbrowski Krzysztof Sopot 1978 M30

74
00:26:39
00:26:39








1 74
140 318 Welke Artur Gdynia 1977 M30

77
00:26:56
00:26:56








1 77
141 133 Pachulski Tomasz Sopot 1984 M16 78
00:26:07
00:25:56










1 78
142 552 Grzebiński Jakub Gdynia 1991 M16









79
00:29:58
00:29:58
1 79
143 99 Frąckiewicz Michał Gdańsk Biegam Bo Lubię Gdańsk 1995 M16 80
00:26:11
00:26:06










1 80
144 413 Dziekan Grzegorz Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej 1982 M16

80
00:27:07
00:27:07








1 80
145 530 Smalec Bartosz Kwidzyn RKS HUWDU 1982 M16







81
00:26:02
00:25:54


1 81
146 235 Kurek Maciej Gdynia Padł Na Ryj TEAM 1982 M16

81
00:27:09
00:27:09








1 81
147 587 Wiśniewski Michał Gdańsk Invicta Power Team 1977 M30









81
00:30:19
00:30:19
1 81
148 538 Ibrahim Moustafa Warszawa 1990 M16







82
00:26:05
00:25:53


1 82
149 210 WOŹNIAK JAROSŁAW GDYNIA 1966 M30 82
00:26:20
00:26:11










1 82
150 489 Wójcik Oskar Gdańsk Freestyle Team/Fitness Dreams 1985 M16





82
00:33:45
00:33:45




1 82
151 278 MIELEWCZYK Artur Gdańsk Apteka Gemini 1981 M16

83
00:27:29
00:27:29








1 83
152 360 Szreder Rafał Gdynia Lotos Running Team 1984 M16

84
00:27:32
00:27:32








1 84
153 116 Roman Bartosz Gdańsk 1982 M16 85
00:26:34
00:26:24










1 85
154 357 Jasiński Krzysztof Gdynia KS Pidrina Gdynia 1972 M30

85
00:27:34
00:27:34








1 85
155 130 Kaczmarek Paweł Gdańsk SSTR Team 1983 M16 86
00:26:59
00:26:53










1 86
156 467 Łoziński Radosław Gdańsk 1983 M16







87
00:26:16
00:26:12


1 87
157 31 Ostrowski Michał Rumia One Man Team 1976 M30

87
00:27:38
00:27:38








1 87
158 579 Langowski Łukasz Gdańsk 1983 M16









87
00:31:16
00:31:16
1 87
159 437 Wycichowski Wojciech Ostaszewo 1976 M30



88
00:25:24
00:25:10






1 88
160 483 SOBIECKI MATEUSZ GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1982 M16



90
00:25:26
00:25:13






1 90
161 192 Gębka Andrzej Gdynia 1965 M30 92
00:27:46
00:27:37










1 92
162 563 Schielmann Michał Gdańsk 1986 M16









92
00:32:17
00:32:17
1 92
163 500 Całus Maciej Gdynia Całusy Team 1990 M16





92
00:36:35
00:36:35




1 92
164 571 Grzeszczak Adam Gdynia biegamyrazem.pl 1971 M30









93
00:32:36
00:32:36
1 93
165 495 Linda Roman Gdynia Parkrun Gdynia 1942 M50





93
00:36:39
00:36:39




1 93
166 185 Jachowicz Dariusz Gdynia 1962 M50 94
00:27:56
00:27:43










1 94
167 123 Kubic Waldemar Malbork Programiści też umieją biegać...! :) 1981 M16 95
00:28:01
00:27:51










1 95
168 385 Konatowski Tadeusz GDYNIA 1966 M30

95
00:28:07
00:28:07








1 95
169 518 Malinowski Marcin Gdańsk 1986 M16







96
00:26:31
00:26:15


1 96
170 179 HARHAJ PIOTR SOPOT 1976 M30 96
00:28:02
00:27:55










1 96
171 390 Szmytkiewicz Piotr Gdynia 1981 M16

96
00:28:08
00:28:08








1 96
172 439 Woźniak Michał Rumia Klub Biegaczy Długodystansowych 1981 M16





96
00:36:57
00:36:57




1 96
173 593 ŻURAWSKI MARCIN BANINO 1976 M30









97
00:33:09
00:33:09
1 97
174 557 Długi Jacek Gdańsk 1981 M16







98
00:26:43
00:26:30


1 98
175 306 Łoś Radosław Gdańsk 1978 M30

98
00:28:10
00:28:10








1 98
176 456 Malinowski Mateusz gdańsk 1990 M16



101
00:26:08
00:25:49






1 101
177 550 Myślak Piotr Poznań OwocBiega TEAM 1990 M16







101
00:27:02
00:27:02


1 101
178 408 WITKOWIAK GRZEGORZ GDAŃSK 1979 M16

101
00:28:23
00:28:23








1 101
179 194 Żadkowski Michał Sopot 1979 M16 101
00:29:25
00:29:12










1 101
180 158 Kalita Łukasz Gdańsk ExpertSender 1980 M16 105
00:30:15
00:30:05










1 105
181 443 Kiszkurno Andrzej Gdynia Astmatycy Na Sterydach 1963 M50





105
00:45:34
00:45:34




1 105
182 474 KOROL MAREK GDAŃSK TRIATHLON TRÓJMIASTO 1977 M30



106
00:26:25
00:26:09






1 106
183 434 Suprun Łukasz Gdańsk 1981 M16



107
00:26:43
00:26:39






1 107
184 178 WYSOKI ADAM GDAŃSK LECHIA GDAŃSK 1969 M30 107
00:30:33
00:30:18










1 107
185 271 Kearney Marek Gdynia o'cearnaigh 1977 M30

108
00:28:40
00:28:40








1 108
186 104 Piotrowski Tomasz Gdynia 1986 M16 108
00:30:45
00:30:31










1 108
187 567 Piotrowski Kazimierz Gdynia 55plus 1959 M50









108
00:36:15
00:36:15
1 108
188 361 Kukliński Michał Chojnice KWT 1984 M16

109
00:28:45
00:28:45








1 109
189 160 Górski Krzysztof Gdańsk 1986 M16 110
00:31:38
00:31:31










1 110
190 529 SOSNOWSKI BOLESŁAW GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 1947 M50







111
00:28:16
00:28:14


1 111
191 264 Marchlewicz Przemysław Sopot 1978 M30

111
00:28:56
00:28:56








1 111
192 517 Lepa Michał Gdańsk 1978 M30







112
00:28:25
00:28:08


1 112
193 231 Jemielita Greg Gdynia Biovico Team 1976 M30

112
00:29:16
00:29:16








1 112
194 541 Ligenza Jakub Łódź Nordea Runners 1983 M16







113
00:28:29
00:28:15


1 113
195 125 Budziński Marcin Gdynia 1983 M16 114
00:32:50
00:32:39










1 114
196 570 Michalak Marcin Gdynia Morsy Gdynia 1983 M16









114
00:41:53
00:41:53
1 114
197 484 MARKUSZEWSKI MARCIN GDAŃSK 1983 M16



116
00:27:10
00:26:55






1 116
198 186 Suska Arkadiusz Gdynia AStrainer - Masaż Mobilny 1979 M16 116
00:33:43
00:33:30










1 116
199 310 Wieremjewicz Jan Gdańsk NordCity Kettlebell Crew 1982 M16

117
00:29:26
00:29:26








1 117
200 213 SUROWIEC TOMASZ GDAŃSK KULAWE STRUSIE 1964 M30 117
00:35:27
00:35:15










1 117
201 562 UWIEJSKI JAKUB SOPOT 1992 M16







118
00:28:58
00:28:48


1 118
202 449 jankowski marek gdańsk 1978 M30



120
00:27:26
00:27:12






1 120
203 326 Górecki Wojciech Gdynia 1997 M16

123
00:29:41
00:29:41








1 123
204 399 GURFINKIEL TOMASZ GDAŃSK 1978 M30

124
00:29:45
00:29:45








1 124
205 545 Kreft Hubert Gdańśk 1988 M16







126
00:30:00
00:29:48


1 126
206 337 Tołczyk Tomasz Gdynia 1969 M30

126
00:30:05
00:30:05








1 126
207 229 Burzyński Łukasz Gdańsk Nordcity 1981 M16

127
00:30:11
00:30:11








1 127
208 428 KOSMUS ALEKSANDR GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1968 M30

132
00:30:29
00:30:29








1 132
209 301 Łasowski Piotr Gdańsk 1979 M16

133
00:30:37
00:30:37








1 133
210 561 PAPROCKI MARCIN GDAŃSK 1974 M30







135
00:32:14
00:32:03


1 135
211 296 Krach Maciej Gdynia 1984 M16

139
00:30:51
00:30:51








1 139
212 92 Kozioł Dariusz Ełk 1994 M16

140
00:30:53
00:30:53








1 140
213 521 Buze Michael Gdynia Kemira Biega 1988 M16







140
00:33:58
00:33:45


1 140
214 486 WELTROWSKI BOGDAN SOPOT PARÓWYDŻOANY 1959 M50



141
00:31:42
00:31:34






1 141
215 432 Zasowski Przemysław Wejherowo 1979 M16







142
00:34:16
00:34:03


1 142
216 418 JAKUBOWSKI MICHAŁ GDYNIA 1980 M16

143
00:31:05
00:31:05








1 143
217 527 Nikodem Damian Banino 1988 M16







144
00:34:42
00:34:31


1 144
218 533 Krawczyk Paweł Gdańśk Farad Team 1988 M16







146
00:36:51
00:36:39


1 146
219 238 Karbiak Aleksander Gdynia 1997 M16

148
00:31:45
00:31:45








1 148
220 240 Metlerski Waldemar Rumia Grupa Macieja 1953 M50

150
00:31:47
00:31:47








1 150
221 422 DĄBEK MACIEJ GDYNIA 1977 M30

151
00:31:58
00:31:58








1 151
222 315 JARZECKI JAROSLAW GDANSK 1982 M16



152
00:38:40
00:38:18






1 152
223 416 WENTA PAWEŁ GDYNIA 1984 M16

153
00:32:01
00:32:01








1 153
224 423 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn Drużyna Wilka 1987 M16

155
00:32:02
00:32:02








1 155
225 233 Knitter Robert Gdynia biegamyrazem.pl 1983 M16

158
00:32:18
00:32:18








1 158
226 380 Kurec Paweł Tuchom 1994 M16

159
00:32:20
00:32:20








1 159
227 417 TRĘDOWSKI MICHAŁ GDAŃSK 1988 M16

163
00:32:40
00:32:40








1 163
228 281 Seta Michał Gdynia Padł Na Ryj Team 1981 M16

179
00:34:16
00:34:16








1 179
229 412 SITOR TOMASZ GDAŃSK 1979 M16

185
00:35:24
00:35:24








1 185
230 407 ROPENEL ANDRZEJ GDYNIA 1949 M50

186
00:35:45
00:35:45








1 186
231 59 Kielan Paweł Strzebielino Klub Biegających Leśników 1971 M30

194
00:38:09
00:38:09








1 194

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni