z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

17.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno JAZDA Z KURAMI 1997 M20 00:16:36 00:16:36
2 173 KRYZEL DANIEL Kołczygłowy SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 2000 M20 00:16:48 00:16:48
3 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia GKS ŻUKOWO 1997 M20 00:17:10 00:17:11
4 1074 KUJAWSKI GRZEGORZ Puck LKS ZIEMI PUCKIEJ 1978 M40 00:17:16 00:17:16
5 4 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk JAZDA Z KURAMI 1999 M20 00:17:30 00:17:30
6 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:17:37 00:17:38
7 1196 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda LION BROKERS/BIKE U UP 1982 M30 00:17:56 00:17:58
8 6 FORMELA DANIEL Gdynia CTS NANOVO 1986 M30 00:18:26 00:18:26
9 98 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 M16 00:18:55 00:18:56
10 94 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk TRI TALENT TEAM 1984 M30 00:18:55 00:18:57
11 1223 RUSOŃ BARTOSZ Rumia LKS ZORZA GDYNIA 2004 M16 00:18:57 00:18:59
12 1216 BUKOWSKI PAWEŁ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2004 M16 00:19:11 00:19:12
13 99 KUROPATWA ŁUKASZ Rumia BAŻANT TEAM / PROJEKT1000UP 1986 M30 00:19:15 00:19:16
14 1220 CHYB RADOSŁAW Gdynia RUN-PASSION.PL TEAM 1979 M40 00:19:18 00:19:20
15 1135 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk NAJMOWICZ TRIATHLON 1990 M30 00:19:19 00:19:22
16 1164 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M40 00:19:31 00:19:33
17 1169 SAMSONOV SERGEY Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1983 M30 00:19:36 00:19:38
18 1131 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/JAZDA Z KURAMI 1998 M20 00:19:41 00:19:41
19 21 WENZERSKI MATEUSZ Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 2001 M20 00:19:42 00:19:44
20 1068 LIDZBARSKI JANUSZ Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1982 M30 00:19:42 00:19:45
21 69 TUSZYŃSKI JAROSŁAW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1981 M40 00:19:48 00:19:51
22 1149 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM 1989 M30 00:19:53 00:19:56
23 28 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:19:57 00:20:00
24 137 WITKOWSKI BARTOSZ Kielno 1991 M30 00:19:57 00:20:01
25 176 DUBIELLA MONIKA Lubichowo LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 2000 K20 00:20:02 00:20:04
26 126 CHRZANOWSKI JAN Gdańsk SMARUJ NA TRENING 2003 M16 00:20:12 00:20:14
27 1043 BOGDAŃSKI PIOTR Elbląg 1988 M30 00:20:10 00:20:15
28 32 FLUKS SZYMON Gdańsk 1983 M30 00:20:21 00:20:23
29 1136 IWAN PAWEŁ Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1982 M30 00:20:22 00:20:25
30 90 CIESIELSKI MACIEJ Gdynia #1512WINGEDHEARTS 1994 M20 00:20:24 00:20:29
31 1193 BIAŁEK MAGDALENA Dębogórze 2005 K16 00:20:40 00:20:41
32 1057 MIERZWA KRZYSZTOF Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:20:41 00:20:45
33 120 PACZKOWSKI MACIEJ Reda 1992 M20 00:20:45 00:20:47
34 1044 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ Gdańsk 1978 M40 00:20:46 00:20:49
35 109 KAMIŃSKI JACEK Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:20:51 00:20:53
36 1215 ORZYŁOWSKI MACIEJ Straszyn 1979 M40 00:20:52 00:20:55
37 1071 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M40 00:20:55 00:20:57
38 1113 ZALEWSKI KONRAD Gdynia 1987 M30 00:20:53 00:20:57
39 15 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1979 K40 00:20:57 00:20:59
40 100 KUR DANIEL Gdynia TRICITY_TRI 1985 M30 00:20:59 00:21:04
41 55 KRÓL DOMINIK Gdańsk 2005 M16 00:21:06 00:21:06
42 1047 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze KS DZIADERSY 1985 M30 00:21:05 00:21:07
43 1069 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:21:07 00:21:08
44 18 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia #PROJEKT1000UP/ULTRAWAY TEAM 1985 M30 00:21:24 00:21:30
45 1134 KRAWCZYŃSKA MARTA Gdansk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1988 K30 00:21:31 00:21:34
46 1194 KUŚKA ADAM Gdańsk INVICTUS 3CITY/ YNOTRENER 1992 M20 00:21:34 00:21:38
47 79 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa ADIDAS RUNNERS TRICITY 1988 K30 00:21:37 00:21:40
48 76 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M50 00:21:39 00:21:44
49 1226 POBŁOCKI ADAM Mściszewice 1989 M30 00:21:46 00:21:49
50 80 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M40 00:21:45 00:21:50
51 1163 JĘDRKOWIAK PIOTR Paczewo 1988 M30 00:21:44 00:21:51
52 1177 GALIŃSKI MACIEJ Rumia LEROY MERLIN RUMIA 1984 M30 00:21:45 00:21:51
53 1228 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M30 00:21:47 00:21:52
54 1190 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk BCT TEAM 1971 M50 00:21:49 00:21:52
55 1173 SUŁEK GRZEGORZ Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1981 M40 00:21:51 00:21:54
56 1132 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:21:58 00:22:01
57 1096 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF Banino ZA LINIĄ METY 1980 M40 00:22:02 00:22:07
58 112 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:22:05 00:22:10
59 149 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk OLEJ RUNNING TEAM 1981 M40 00:22:06 00:22:09
60 1154 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1990 M30 00:22:11 00:22:29
61 1036 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia FIGHTING RUNNERS 1996 K20 00:22:14 00:22:17
62 113 BŁAŻUK JAREK Gdynia 1979 M40 00:22:16 00:22:19
63 1080 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty 1971 M50 00:22:23 00:22:27
64 1138 KONIUSZEWSKI BARTOSZ Gdańsk MAJONEZ WINAAR 1980 M40 00:22:23 00:22:46
65 44 GALICKI KAMIL Gdańsk 1998 M20 00:22:26 00:22:40
66 1055 KAMINSKI DAWID Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1996 M20 00:22:32 00:22:39
67 1208 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1982 M30 00:22:33 00:22:36
68 45 SCHOK LUKASZ Gdynia 1994 M20 00:22:34 00:22:40
69 1002 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MK KRAWCZYŃSKA TEAM 1964 M50 00:22:35 00:22:38
70 1235 DADEJ RAFAL Gdynia PIASKIEM WRAKA 1975 M40 00:22:44 00:22:49
71 1188 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk KS BARRAKUDA GDAŃSK 1988 M30 00:22:48 00:22:54
72 1030 KOŁATKA MONIKA Iława 1997 K20 00:22:52 00:22:56
73 13 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:22:58 00:23:01
74 1181 BORKOWSKI GRZEGORZ Gdynia GDYNSKI TRIATHLON 1977 M40 00:22:59 00:23:01
75 48 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:23:00 00:23:05
76 1213 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUN-PASSION.PL 1981 M40 00:23:01 00:23:06
77 170 BLUJ MIKOŁAJ Gdynia VO2MAX MTB TEAM 1993 M20 00:23:02 00:23:09
78 97 BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:23:06 00:23:13
79 1159 BAŁUT MICHAŁ Gdynia 1990 M30 00:23:06 00:23:14
80 1225 PIERZANKOWSKI JAKUB GDAŃSK 1987 M30 00:23:07 00:23:22
81 25 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:07 00:23:15
82 1010 PASIERBSKA EWA Gdańsk 1995 K20 00:23:08 00:23:12
83 136 DĄBEK ADRIAN Gdynia CHYLOŃSKIE DZIKI 1980 M40 00:23:08 00:23:18
84 1094 KLOPOTEK CLAUDIA Gdynia RUNPASSION.PL TEAM 1994 K20 00:23:14 00:23:20
85 152 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:23:22 00:23:25
86 1114 BELCZEWSKA MONIKA Gdańsk SMARUJ NA TRENING 1994 K20 00:23:26 00:23:31
87 68 ŁATAS PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M30 00:23:26 00:23:30
88 1155 KUCHTA DAMIAN Gdynia 1997 M20 00:23:30 00:23:38
89 150 ZIEMIANIN PRZEMEK Gdynia 1983 M30 00:23:37 00:23:50
90 122 CICHOCKI MARIUSZ Gdańsk ***** *** 1974 M40 00:23:43 00:23:47
91 1171 DRAWC MIECZYSŁAW Gdańsk KRAWCZYŃSKA-TEAM 1962 M50 00:23:48 00:23:51
92 1013 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:23:53 00:24:04
93 1185 SANNER MARCIN Gdynia WTEIWEWTE 1982 M30 00:23:54 00:24:02
94 101 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:56 00:24:06
95 1058 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:00 00:24:07
96 78 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M40 00:24:01 00:24:08
97 154 OSIELSKI MACIEJ Banino KUJAWSCY RUNNERS 1972 M40 00:24:04 00:24:10
98 1221 JAGODZIŃSKI TOMASZ Czaple MAKURAT INVEST 1982 M30 00:24:07 00:24:23
99 132 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:24:08 00:24:11
100 1086 WIWATOWSKI WIESŁAW Gdynia 1971 M50 00:24:09 00:24:22
101 1200 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:24:13 00:24:28
102 96 KOLIŃSKI KRZYSZTOF Lipusz 1980 M40 00:24:17 00:24:27
103 91 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:24:19 00:24:25
104 1191 KLEWEK ANDRZEJ Gdansk FIGHTING RUNNERS 1977 M40 00:24:25 00:24:32
105 1111 BIAŁKOWSKI MARCIN Gdynia 1977 M40 00:24:28 00:24:38
106 1104 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M30 00:24:31 00:24:39
107 1029 NECEL MAREK Władysławowo BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1968 M50 00:24:33 00:24:37
108 1060 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:35 00:24:40
109 110 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:24:39 00:24:48
110 59 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA TEAM 1976 K40 00:24:39 00:24:46
111 153 ROKITA MAJA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 K16 00:24:49 00:24:56
112 1027 FRACZAK RADOSŁAW Gdynia RAGE 1982 M30 00:24:50 00:25:08
113 1230 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia CARFAX EU 1976 M40 00:24:53 00:25:02
114 135 BRZESKI MARCIN Gdynia 1982 M30 00:24:57 00:25:05
115 77 STENCEL JOANNA Żukowo KUJAWSCY RUNNERS / INTEL RUNNERS 1991 K30 00:25:01 00:25:07
116 1084 BONISŁAWSKA ANITA Gdańsk REAAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 1974 K40 00:25:06 00:25:10
117 1110 MUCZYŃSKI BARTOSZ Gdynia RUNPASSION.PL 1975 M40 00:25:12 00:25:21
118 130 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M50 00:25:13 00:25:24
119 1093 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:16 00:25:20
120 50 JUSZKO ARTUR Gdańsk 1974 M40 00:25:18 00:25:23
121 1224 MULARCZYK JACEK BORKOWO RUN-PASSION.PL TEAM 1970 M50 00:25:26 00:25:32
122 1142 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn STRASZYN BIEGA 1984 M30 00:25:29 00:25:47
123 1061 LITTWIN MAREK Reda RUNEDA 1966 M50 00:25:31 00:25:40
124 1128 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:25:31 00:25:39
125 1025 FILIPKOWSKI WOJCIECH Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1989 M30 00:25:39 00:25:51
126 1186 KOWALSKI SZYMON Gdańsk DECATHLON PRZYMORZE 1998 M20 00:25:42 00:25:57
127 1227 ANOLIK MONIKA Gdansk MKRAWCZYNSKA TEAM 1973 K40 00:25:42 00:25:47
128 141 WOLNY MARCIN Juszkowo KLUB DZIADKA RYNIA 1982 M30 00:25:42 00:25:57
129 127 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:25:47 00:25:54
130 140 ANDREARCZYK PATRYK Gdynia 1992 M20 00:25:48 00:26:05
131 139 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 1969 K50 00:25:54 00:26:06
132 71 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:25:55 00:26:11
133 1187 KWIATKOWSKA WIKTORIA Gdańsk DECATHLON PRZYMORZE 1998 K20 00:25:55 00:26:10
134 1145 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:58 00:26:07
135 1008 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:26:06 00:26:13
136 1167 MALINOWSKI MARCIN Gdańsk 1986 M30 00:26:09 00:26:26
137 1121 PILACHOWSKA ANNA Gdynia 1977 K40 00:26:10 00:26:19
138 1063 DZIDZIUL TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:26:13 00:26:24
139 1207 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M50 00:26:18 00:26:51
140 1085 BONDARENKO DOROTA Gdynia 1987 K30 00:26:23 00:26:35
141 86 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M40 00:26:25 00:26:38
142 1160 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK REFINITIV 1988 M30 00:26:31 00:26:38
143 116 MARZEJON KRZYSZTOF Mrzezino 1986 M30 00:26:32 00:26:49
144 1124 ADAMOWICZ AGNIESZKA Sopot 1971 K50 00:26:36 00:26:42
145 138 BUCIORA ŁUKASZ Gdańsk 1993 M20 00:26:45 00:27:01
146 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M50 00:26:48 00:27:01
147 1147 BOJAN ANDRZEJ Gdynia ANDDACH 1976 M40 00:26:48 00:27:01
148 129 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:26:54 00:27:06
149 1091 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:26:57 00:27:09
150 1150 PAWLAK DEZYDERIA Gdynia CTS 1980 K40 00:26:58 00:27:09
151 74 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M50 00:26:59 00:27:04
152 24 KURNYTA ROBERT Gdynia 1976 M40 00:27:00 00:28:23
153 161 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot CENTAUR 1979 M40 00:27:02 00:27:32
154 39 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:27:07 00:27:27
155 1015 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia RUNEDA/PROJEKT1000UP 1978 K40 00:27:10 00:27:18
156 125 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M40 00:27:12 00:27:12
157 1026 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:27:23 00:27:37
158 167 JANYGA-KULIK KAROLINA Gdynia BIKE U UP 1976 K40 00:27:25 00:27:36
159 146 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia WYMIATACZE 1966 M50 00:27:32 00:27:41
160 65 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:27:37 00:27:50
161 1059 KRAWCZYK ŁUKASZ Gdańsk 1988 M30 00:27:46 00:27:58
162 1053 BZOMA BEATA Gdynia MRS BEATA BZOMA 1973 K40 00:27:48 00:28:00
163 34 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:27:53 00:28:04
164 81 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:27:59 00:28:13
165 1218 ŁAGUNA MICHAŁ GDAŃSK 1982 M30 00:27:59 00:28:27
166 1133 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:28:01 00:28:08
167 1083 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M40 00:28:06 00:28:19
168 159 HORSTEN PETER Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 1969 M50 00:28:07 00:28:25
169 1038 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K30 00:28:12 00:28:21
170 1165 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:28:13 00:28:28
171 1034 ŻUCHOWSKI MARCIN Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 M40 00:28:13 00:28:34
172 1120 ROCZYŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1966 M50 00:28:22 00:28:42
173 87 WOŁODKIEWICZ MARCIN Gdynia 1982 M30 00:28:26 00:28:37
174 131 SAZON INESA Gdańsk 1983 K30 00:28:29 00:28:36
175 114 SZOPA MAREK Gdynia RUNEDA 1973 M40 00:28:30 00:28:57
176 148 OGRODNIK PRZEMEK Gdańsk 1984 M30 00:28:33 00:28:50
177 1098 KAPCZYNSKI PAWEL Gdańsk 1988 M30 00:28:33 00:28:33
178 1161 HNATYSZYN MATEUSZ Gdańsk JEPPESEN 1984 M30 00:28:39 00:28:58
179 107 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M50 00:28:45 00:29:05
180 57 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M50 00:28:49 00:28:54
181 1183 KROWIAK RADOSLAW Sopot 1986 M30 00:28:52 00:29:18
182 1100 HILLER GABRIELA Gdańsk MOTYWATORNIA TEAM 1971 K50 00:28:57 00:29:07
183 1146 WEILAND KARINA Czeczewo, Przodkowo, Kartuski, POMORSKIE PKO BP 1977 K40 00:28:59 00:29:06
184 1066 JABŁONOWSKI PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:29:02 00:29:17
185 151 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:29:15 00:29:32
186 1106 BRZEZICKA MAGDALENA Reda RUNEDA 1978 K40 00:29:16 00:29:25
187 108 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:16 00:29:36
188 143 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo KLUB DZIADKA RYNIA 1953 M60 00:29:31 00:29:47
189 1156 SZYNSZECKI SŁAWOMIR Goszczyno 2004 M16 00:29:32 00:29:58
190 1203 ROZMUS EWELINA Sopot 1978 K40 00:29:37 00:29:40
191 1222
178*
ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:29:46 00:29:57
192 89 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:54 00:30:17
193 1198 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:57 00:30:19
194 1197 KWIECIEŃ MAŁGORZATA Gdańsk INVICTUS 3CITY / YNOTRENER 1988 K30 00:29:57 00:30:10
195 1157 WOLAŃSKA JOLANTA Rumia 1986 K30 00:30:00 00:30:12
196 1234 ARMATYŃSKI JACEK ODDA KLYPETUSEN 1976 M40 00:30:00 00:30:08
197 1102 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:30:02 00:30:31
198 1070 SMÓŁKOWSKA IWONA Rumia RUMIA RUNNER TEAM 1984 K30 00:30:03 00:30:10
199 1217 ŁAGUNA EWA GDAŃSK 1982 K30 00:30:05 00:30:36
200 1125 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K40 00:30:07 00:30:23
201 1005 RESZCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:30:13 00:30:33
202 72 LASKOWSKI ADAM Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1981 M40 00:30:14 00:30:34
203 1117 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:30:21 00:30:40
204 1162 WYSIECKI ARKADIUSZ LUBAŃ 1977 M40 00:30:23 00:30:47
205 1123 ORŁOWSKA AGATA Gdynia SZORSTKIESUKI 1982 K30 00:30:41 00:31:11
206 157 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:30:41 00:30:59
207 1037 WAWRZYNIAK MICHAŁ Chojnice GCH BIEGA 1980 M40 00:30:42 00:31:05
208 155 BOROWIK KRZYSZTOF Rumia 1993 M20 00:30:44 00:31:01
209 1229 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ SUZ 1955 M60 00:30:52 00:31:19
210 1139 BEMOWSKA DOROTA Reda RUNEDA 1980 K40 00:30:59 00:31:08
211 1023 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:31:03 00:31:27
212 1151 GRABOWSKA AGNIESZKA Reda RUNEDA 1980 K40 00:31:13 00:31:23
213 102 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:31:14 00:31:34
214 93 SEROKA JERZY Gdańsk 1977 M40 00:31:23 00:31:51
215 1009 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:28 00:31:50
216 1077 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:31:28 00:31:52
217 1024 RYCIO NATALIA Puck 1985 K30 00:31:31 00:31:57
218 1016 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:34 00:31:57
219 1033 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K40 00:31:35 00:31:56
220 1004 GRAUL TOMEK Gdynia 1990 M30 00:31:43 00:32:00
221 54 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia FITNESSFITBACK 1 1964 M50 00:31:54 00:32:09
222 66 BORUSZEWSKA KATARZYNA MORĄG JSHP DREAM TEAM 1992 K20 00:31:54 00:32:16
223 1211 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:31:55 00:32:14
224 1003 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE 1981 K40 00:31:58 00:32:22
225 1180 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:31:58 00:32:24
226 158 JUCHNIEWICZ-KOŻUCHOWSKA MARTA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1992 K20 00:32:00 00:32:20
227 1127 KOWALIK LUCYNA Gdynia 1982 K30 00:32:03 00:32:16
228 1172 IMIANOWSKI ŁUKASZ Pruszcz Gdański 1979 M40 00:32:04 00:32:23
229 1144 MANIA JOANNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1978 K40 00:32:14 00:32:34
230 1219 KARBOWSKA JOANNA GRUDZIĄDZ 1984 K30 00:32:14 00:32:39
231 1089 KONIUSZEWSKA ANNA Gdańsk 1980 K40 00:32:17 00:32:28
232 1141 PARCHEM ŁUKASZ Starzyno 2003 M16 00:32:23 00:32:49
233 124 ROMANOWSKA BEATA Rumia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:32:24 00:32:45
234 1032 SIKORA ANNA Bojano BOJANO BIEGA 1980 K40 00:32:28 00:32:51
235 111 SZYCA DARIUSZ Gdańsk 1985 M30 00:32:29 00:32:50
236 1107 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk SZYCA TEAM 1962 K50 00:32:29 00:32:51
237 1031 SKOCKA ANIA Bojano PARKRUN RUMIA 1971 K50 00:32:33 00:32:56
238 1179 GOŁOS MICHAŁ Gdynia TRIGO 1971 M50 00:32:35 00:32:46
239 1021 HEBERLEIN KAROLINA Wejherowo 1979 K40 00:32:36 00:33:04
240 133 ZAJDA IWONA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:32:36 00:33:01
241 1064 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:32:41 00:32:59
242 1088 POZNACHOWSKA MILENA Gdańsk 1978 K40 00:32:42 00:33:05
243 1020 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:44 00:33:07
244 1099 BEJNAR AGNIESZKA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1984 K30 00:32:46 00:33:11
245 62 PRZYTARSKA DOMINIKA Gdynia BIEGAMY 1994 K20 00:32:50 00:33:09
246 1082 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K40 00:32:59 00:33:12
247 1143 SOBISZ JOANNA Słupsk 1988 K30 00:33:02 00:33:21
248 1232 OPUSZEWICZ DAMIAN GDAŃSK 2003 M16 00:33:11 00:33:14
249 171 BLUJ ROMAN Gdynia VO2MAX MTB TEAM 1960 M60 00:33:39 00:33:57
250 128 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:33:48 00:34:10
251 1158 STIEF ANNA Sopot REFINITIV 1991 K30 00:33:52 00:34:18
252 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:33:57 00:34:18
253 22 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M20 00:33:59 00:34:26
254 20 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:34:01 00:34:24
255 1174 JURKIEWICZ ANNA Gdynia FUNDACJA JEPPESENA 1993 K20 00:34:09 00:34:40
256 134 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:34:17 00:34:30
257 142 WOLNY MAŁGORZATA Juszkowo MEWO TEAM 1982 K30 00:34:18 00:34:45
258 1176 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1981 K40 00:34:22 00:34:35
259 61 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:34:27 00:34:54
260 117 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:34:29 00:34:44
261 51 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:34:30 00:34:47
262 49 GRZEŚLAK JOANNA Ełganowo MEWO TEAM 1982 K30 00:34:32 00:35:01
263 1206 ZIEMIANIN KASIA Gdynia 1985 K30 00:34:36 00:35:01
264 1081 DAMASZKE ORIANA Gdynia 1981 K40 00:34:36 00:34:52
265 145 WOŹNICKA-KLOTZKE ANITA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:34:56 00:35:23
266 1006 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K40 00:34:58 00:35:21
267 103 KOZA MAGDALENA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1994 K20 00:35:01 00:35:23
268 1175 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M50 00:35:05 00:35:22
269 1112 RYBACKA JOANNA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1980 K40 00:35:08 00:35:24
270 1073 WEJDA DOMINIK Gdynia JSHP DREAM TEAM 1998 M20 00:35:09 00:35:30
271 169 DĄBROWSKA MARTA Warszawa DZIEWCZYNY_MINISTRY 1987 K30 00:35:16 00:35:48
272 1035 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:35:22 00:35:47
273 1192 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:35:30 00:35:54
274 7 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia ACTIV MORE 1955 K60 00:35:48 00:36:12
275 1101 CZECHLEWSKA IWONA Gdańsk 1983 K30 00:36:14 00:36:37
276 165 KARULSKI KAMIL Gdańsk ASPIRE POWERCLUB 1990 M30 00:36:16 00:36:44
277 162 ŁUCZAK MAGDALENA LIPNO ASPIRE POWERCLUB 1991 K30 00:36:17 00:36:44
278 1140 IGNEROWICZ SYLWIA Gdynia 1988 K30 00:36:18 00:36:43
279 1189 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:36:48 00:37:11
280 1018 GROMADZKA NATALIA GDYNIA WYMIATACZE 1980 K40 00:37:01 00:37:22
281 1097 GOŁOS MAGDALENA Gdynia TRIGO GDYNIA 1974 K40 00:37:07 00:37:16
282 1168 TOBOREK MAŁGORZATA Gdansk 1981 K40 00:37:17 00:37:38
283 160 KOMOSIŃSKA KAROLINA Wejherowo JSHP DREAM TEAM 1999 K20 00:37:20 00:37:44
284 1103 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:30 00:37:51
285 1122 MLECZEK ALEKSANDRA Gdańsk 1984 K30 00:37:32 00:37:43
286 67 KONIECZNA MONIKA Gdańsk 1988 K30 00:37:34 00:37:57
287 1115 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M40 00:38:06 00:38:23
288 1182 ADAMOWSKA MARTA Elbląg 1979 K40 00:38:08 00:38:24
289 1095 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA Reda TRI LOSZKI / BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 1981 K40 00:38:10 00:38:35
290 1195 SAWICKA JUSTYNA Gdańsk 1979 K40 00:38:10 00:38:17
291 1062 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K40 00:38:14 00:38:38
292 121 KOZA DANIEL Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1993 M20 00:38:16 00:38:16
293 1051 MALGADEY MARIOLA BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 1973 K40 00:38:25 00:38:46
294 1050 WAWERKO KATARZYNA Banino SZALONY GDAŃSK BIEGA 1968 K50 00:38:26 00:38:49
295 1039 ZAWALSKA MARTA Dębogórze WYMIATACZE 1984 K30 00:39:56 00:40:17
296 1076 KIKLICA AGATA Gdańsk 1989 K30 00:40:00 00:40:15
297 1214 VRUBEL IEVGENIIA GDAŃSK 1980 K40 00:40:05 00:40:17
298 1011 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:40:08 00:40:29
299 16 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:40:24 00:40:51
300 1014 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K40 00:40:59 00:41:29
301 1012 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K40 00:40:59 00:41:30
302 31 BIELIŃSKA DANUTA Pruszcz Gdański 1973 K40 00:41:32 00:41:49
303 163 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:41:45 00:42:13
304 164 KRÓL LILIANA REDA 1984 K30 00:41:46 00:42:13
305 1212 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk Wrzeszcz KOCIEWIE TCZEW 1962 K50 00:42:02 00:42:29
306 1065 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:42:05 00:42:23
307 106 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:43:06 00:43:34
308 63 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo RUNEDA 1982 K30 00:43:51 00:44:13
309 17 TUZIMEK MAJKA Gdynia KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1985 K30 00:45:59 00:46:17
310 1236
181*
CHOJNICKA ZOFIA Gdansk OLIWA 1936 K60 00:50:52 00:51:30
311 1201 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:54:59 00:55:18
312 1233 MALISZEWSKI ADRIAN Gdynia MAMY TO 1979 M40 00:55:05 00:55:18
313 73 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:57:49 00:58:22
314 40 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:58:22 00:58:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni