z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

17.01.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:16:30 00:16:30
2 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo MAJA TEAM 1986 M20 00:16:38 00:16:38
3 248 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk CITYRUNNER 1980 M30 00:17:08 00:17:08
4 116 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER 1983 M30 00:17:10 00:17:11
5 586 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:27 00:17:27
6 74 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:17:57 00:17:58
7 4 JANOWSKI FILIP Szczecin LKS OLIMPIC SZCZECIN 1991 M20 00:18:06 00:18:06
8 167 DAMPC KAROL reda SEMEKO AQUASFERA / ZORZA GDYNIA 1986 M20 00:18:33 00:18:34
9 311 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:19:04 00:19:06
10 663 POŁEĆ ARKADIUSZ Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1990 M20 00:19:09 00:19:09
11 263 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:19:10 00:19:11
12 420 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:13 00:19:14
13 95 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:19:23 00:19:24
14 326 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:19:27 00:19:28
15 350 STANISZEWSKI KRZYSZTOF Malbork SPORTEVO 1986 M20 00:19:32 00:19:32
16 28 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN Warszawa TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:34 00:19:35
17 508 PIETRZAK PIOTR Gdańsk 1968 M40 00:19:37 00:19:38
18 521 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:19:51 00:19:52
19 451 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:59 00:20:01
20 111 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:20:02 00:20:04
21 168 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:08 00:20:09
22 475 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 1974 M40 00:20:07 00:20:10
23 444 ZAGÓRSKI ADAM Gdańsk 3CITY RUNS 1992 M20 00:20:08 00:20:10
24 369 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:20:09 00:20:11
25 669 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk AT TEAM 1978 M30 00:20:21 00:20:22
26 535 MROŻEK DAMIAN Chwaszczyno HYDROSTACJA.PL 1976 M30 00:20:23 00:20:26
27 405 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:20:25 00:20:27
28 36 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:20:26 00:20:28
29 501 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K16 00:20:27 00:20:28
30 188 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:20:25 00:20:29
31 531 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz KUJATT RUNNERS TEAM 1989 M20 00:20:27 00:20:31
32 233 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1982 M30 00:20:29 00:20:32
33 256 OGDOWSKI BARTEK Rumia SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:20:35 00:20:39
34 346 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:39 00:20:40
35 89 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:40 00:20:41
36 623 KEMPA TOMASZ Gdynia VISLINE @ EPICENTRUM 1993 M20 00:20:39 00:20:42
37 648 DANIELEWSKI MARIUSZ Zławieś Wielka DRUŻYNA SZPIKU 1982 M30 00:20:42 00:20:44
38 512 JĘDRZEJEWSKI DANIEL Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI 1975 M40 00:20:51 00:20:54
39 61 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:20:56 00:21:00
40 348 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:20:58 00:21:01
41 637 GORGOŃ CEZARY Gdańsk PROLOGISTICS.PL 1981 M30 00:20:58 00:21:02
42 279 OSTROWSKI ZBIGNIEW Bietowo NADLEŚNICTWO LUBICHOWO 1979 M30 00:21:00 00:21:02
43 635 LEŚNIEWSKI ADAM Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1971 M40 00:21:01 00:21:03
44 105 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:08 00:21:09
45 503 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:08 00:21:10
46 277 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:21:15 00:21:17
47 588 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:21:19 00:21:23
48 45 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:21 00:21:24
49 161 GRZEBIN PIOTR Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 M30 00:21:28 00:21:31
50 90 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:21:28 00:21:34
51 300 RZECHOWSKI FILIP Gdynia 1984 M30 00:21:32 00:21:35
52 372 ŁOWICKI BARTOSZ Pruszcz Gdański POMORZE BIEGA I POMAGA 1989 M20 00:21:34 00:21:39
53 12 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:38 00:21:38
54 9 GRZYWACZEWSKA JUSTYNA Lublin CITY TRAIL TEAM 1988 K20 00:21:40 00:21:42
55 196 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia XTRAINER.PL 1983 M30 00:21:44 00:21:48
56 528 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M40 00:21:46 00:21:49
57 655 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:21:48 00:21:52
58 349 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia "BRAPOL" WIESZ, NA CZYM STOISZ!!! 1997 M16 00:21:48 00:21:55
59 223 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:52 00:21:56
60 375 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:53 00:21:56
61 19 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:21:54 00:21:56
62 327 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:21:55 00:21:57
63 654 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk #THEBLAKES 1990 M20 00:22:03 00:22:07
64 209 BŁAŻUK JAREK Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1979 M30 00:22:04 00:22:09
65 142 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo REM ELBLĄG (WEJHEROWO) 1977 M30 00:22:07 00:22:10
66 68 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:22:08 00:22:17
67 509 KLOSKOWSKI ADAM Gdynia 1973 M40 00:22:08 00:22:10
68 332 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:22:09 00:22:13
69 202 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:22:14 00:22:16
70 574 GWIZDAŁA KAROL Gdańsk SPORTEVO 1985 M30 00:22:17 00:22:21
71 358 ŁEMPICKI KAROL Gdynia 1984 M30 00:22:19 00:22:28
72 298 DAWIDOWSKI ROMAN Puck HELSKIE WICHRY 1967 M40 00:22:21 00:22:25
73 244 MICHNA MICHAŁ Borkowo Łostowickie KUJATT RUNNERS TEAM 1980 M30 00:22:21 00:22:28
74 470 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:21 00:22:25
75 532 SAWICZ MICHAŁ Gdańsk FINISZ MORĄG 1989 M20 00:22:24 00:22:29
76 387 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:25 00:22:38
77 364 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:22:26 00:22:30
78 299 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:22:27 00:22:30
79 417 WALKOWIAK MARCIN Subkowy MKS SAMBOR TCZEW 1975 M40 00:22:28 00:22:35
80 484 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:22:30 00:22:39
81 66 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:32 00:22:37
82 251 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K30 00:22:36 00:22:39
83 379 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot 1990 K20 00:22:45 00:22:48
84 474 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:22:47 00:22:53
85 675 MORAWSKA ZUZANNA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1999 K16 00:22:51 00:22:52
86 707 SZYPNIEWSKA JOANNA GDYNIA 1994 K20 00:22:51 00:22:53
87 72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:22:55 00:22:58
88 20 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:22:56 00:23:07
89 211 ORZOŁ KAMIL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:22:57 00:23:09
90 403 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:22:58 00:23:06
91 13 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:59 00:23:02
92 240 BLOCH PRZEMYSŁAW Czersk CZERSK 1981 M30 00:23:03 00:23:09
93 227 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:03 00:23:03
94 107 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:04 00:23:12
95 170 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:23:04 00:23:09
96 210 KUR DANIEL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 M30 00:23:05 00:23:09
97 40 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:10 00:23:16
98 94 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:23:14 00:23:21
99 421 KOŁECKI ROBERT Gdynia 1975 M40 00:23:15 00:23:23
100 487 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:19 00:23:22
101 71 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:23:19 00:23:33
102 644
638*
PACHOLCZYK KRZYSZTOF Słupsk 1988 M20 00:23:21 00:23:28
103 671 STRENG SEBASTIAN Gdynia 1991 M20 00:23:24 00:23:30
104 570 KĄKOL MARCIN Gdynia 1987 M20 00:23:24 00:23:45
105 158 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:23:26 00:23:31
106 177 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:23:31 00:23:44
107 125 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:31 00:23:41
108 124 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:32 00:23:37
109 668 MORAWSKA MAJA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1996 K16 00:23:34 00:23:37
110 684 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia LEJDIS 1977 K30 00:23:35 00:23:42
111 123 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:23:38 00:23:44
112 139 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 1989 M20 00:23:41 00:23:50
113 272 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:23:41 00:23:46
114 466 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:23:44 00:23:53
115 533 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:23:52 00:24:00
116 118 SIWIELA MATEUSZ Reda CIAGNIEWILKADOLASU.PL 1990 M20 00:23:53 00:23:59
117 698
610*
PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:23:53 00:24:04
118 102 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:23:57 00:24:19
119 31 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:24:00 00:24:04
120 633 REDYNK MATEUSZ Gdańsk JJ 1991 M20 00:24:03 00:24:10
121 278 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:24:05 00:24:07
122 677 ŁĘGOWSKI JAKUB Gdynia ARKA GDYNIA 1982 M30 00:24:06 00:24:44
123 151 WILBIK JOANNA Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 K30 00:24:08 00:24:14
124 344 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:24:08 00:24:22
125 313 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:24:09 00:24:20
126 37 BEYER MONIKA Gdynia 1975 K40 00:24:10 00:24:19
127 100 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:24:22 00:24:34
128 281 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:24:26 00:24:43
129 705 KUKIER TYMON Gdańsk KTN ŁOWCY PRZYGÓD 1999 M16 00:24:27 00:24:36
130 476 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:24:27 00:24:35
131 30 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:24:28 00:24:35
132 650 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M30 00:24:30 00:24:46
133 230 RYTLEWSKI PIOTR Góra I-TAK-O POBIEGNĘ 1974 M40 00:24:33 00:24:38
134 237 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:24:33 00:24:43
135 275 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:24:35 00:24:41
136 106 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:24:35 00:24:50
137 27 WOJCIK MARCIN Gdynia 1983 M30 00:24:35 00:24:53
138 169 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:24:41 00:24:54
139 97 HEJMOWSKI SYLWESTER Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:24:45 00:25:17
140 109 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:45 00:24:59
141 564 WITT SŁAWOMIR Studzienice WIMAL RENOWACJA OKIEN 1986 M20 00:24:48 00:25:10
142 99 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:24:52 00:25:08
143 121 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk AIC TEAM 1983 M30 00:24:52 00:25:00
144 649 POTOMSKI DAWID Giżycko BBL GIŻYCKO 1995 M20 00:24:53 00:25:04
145 220 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:24:59 00:25:08
146 290 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:25:03 00:25:11
147 231 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:25:04 00:25:06
148 175 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:25:05 00:25:14
149 198 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:25:15 00:25:47
150 693 MIERZEWSKI JAKUB GDYNIA 1982 M30 00:25:16 00:25:34
151 562 ZIELIŃSKI MACIEJ Żelistrzewo COTY TEAM 1978 M30 00:25:18 00:25:37
152 662 SAWICZ MONIKA Lidzbark Warmiński FINISZ MORĄG 1992 K20 00:25:22 00:25:28
153 81 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:25:23 00:25:39
154 703 WRÓBEL SŁAWOMIR GDYNIA 1968 M40 00:25:23 00:25:37
155 328 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:25:28 00:25:42
156 457 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:25:31 00:25:40
157 640 SZWEDA MIROSŁAWA Toruń 1986 K20 00:25:36 00:25:49
158 176 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:25:41 00:25:56
159 333 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:25:43 00:25:58
160 80 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:25:44 00:25:57
161 265 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:25:45 00:26:06
162 628 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:25:45 00:25:54
163 214 IRCZUK ANNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:25:49 00:26:05
164 701 MORAWSKA ANNA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1993 K20 00:25:49 00:26:08
165 308 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:54 00:26:10
166 44 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:25:54 00:26:11
167 120 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:54 00:26:12
168 359 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:26:00 00:26:20
169 452 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:01 00:26:09
170 580 ŻYNDUL MICHAŁ Pozezdrze 1987 M20 00:26:05 00:26:34
171 130 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:26:07 00:26:24
172 17 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:08 00:26:26
173 534 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:26:08 00:26:37
174 92 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:26:09 00:26:26
175 683 BEDNAREK MATEUSZ Lębork 1991 M20 00:26:09 00:26:38
176 368 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno AKADEMIA BIEGANIA 1988 K20 00:26:10 00:26:29
177 321 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:26:11 00:26:26
178 23 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:12 00:26:32
179 418 ŚWIDERSKI JACEK gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:26:13 00:26:19
180 247 MALONA TOMASZ Gdańsk PRODUCENT KILOMETRÓW 1986 M20 00:26:13 00:26:38
181 505 PENK DANIEL Gdańsk ACXIOM 1981 M30 00:26:16 00:26:51
182 222 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:26:17 00:26:30
183 76 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:19 00:26:32
184 60 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:26:20 00:26:36
185 569 JEZIERSKI SŁAWOMIR Gdańsk SAAB 1980 M30 00:26:22 00:26:35
186 704 KUKIER KACPER GDAŃSK KTN ŁOWCY PRZYGÓD 1996 M16 00:26:22 00:26:39
187 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:26:22 00:26:43
188 625 KRAJEWSKA MAGDALENA Gdynia 1993 K20 00:26:28 00:26:51
189 295 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:26:28 00:26:53
190 390 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia J/F 1982 K30 00:26:31 00:27:03
191 678 LANDOWSKI WOJCIECH Gdańsk 1988 M20 00:26:31 00:26:46
192 301 POŁEĆ IZABELA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:26:38 00:26:52
193 630 PIOTROWSKI WOJCIECH Gdynia ACXIOM 1982 M30 00:26:39 00:27:13
194 147 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:26:41 00:26:50
195 673 PYŻ SŁAWOMIR Gdańsk ZKM GDAŃSK 1982 M30 00:26:43 00:26:48
196 656 ALBECKA KATARZYNA Wejherowo MAJA TEAM 1982 K30 00:26:47 00:27:13
197 164 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:26:51 00:27:10
198 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:26:52 00:27:15
199 255 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:26:56 00:27:14
200 35 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:59 00:27:16
201 554 KASZUBA SŁAWOMIR Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 00:27:00 00:27:21
202 639 BUCZEK RAFAŁ Gdynia CUMULUS 1991 M20 00:27:03 00:27:25
203 587 POSZYTEK JAGODA REDA 1990 K20 00:27:03 00:27:25
204 194 STARCZEWSKI MICHAL Gdansk SGS POLAND TEAM 1984 M30 00:27:03 00:27:29
205 479 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:27:04 00:27:23
206 285 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:27:05 00:27:32
207 674 KOPCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1980 K30 00:27:05 00:27:09
208 291 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:27:06 00:27:21
209 551 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:27:09 00:27:24
210 700
644*
RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:27:11 00:27:33
211 507 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:27:11 00:27:50
212 483 PŁUSKA MICHAŁ Rumia 1985 M30 00:27:13 00:27:34
213 173 RETZLAFF BRUNON Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:27:14 00:27:47
214 162 RYBCZONEK MATEUSZ Gdynia 1984 M30 00:27:16 00:27:42
215 307 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:27:23 00:27:55
216 495 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K30 00:27:24 00:27:35
217 609 GRESIK DANIEL gdańsk 1976 M30 00:27:24 00:27:55
218 32 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:25 00:27:39
219 696 MĄCZYŃSKA KAMILA PODGÓRZE 1981 K30 00:27:25 00:27:37
220 697 ZABŁOCKI MATEUSZ GDYNIA 1975 M40 00:27:27 00:27:40
221 200 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:27:28 00:27:50
222 626 MIĘTKIEWICZ RAFAŁ GDYNIA 1978 M30 00:27:28 00:27:48
223 575 JASZEWSKI MARIUSZ KĘBŁOWO ZSP NR 2 WEJHEROWO 1973 M40 00:27:29 00:28:02
224 153 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:29 00:27:48
225 627 KRAJEWSKI MACIEJ Gdynia 1985 M30 00:27:30 00:27:53
226 33 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:27:30 00:27:44
227 115 ANDRZEJEWSKA KASIA Gdańsk DZIUBDZIUŚ TEAM 1991 K20 00:27:34 00:27:43
228 544 WENTA PAWEŁ GDYNIA 1984 M30 00:27:38 00:28:15
229 686 MAŁYSKA RADOSŁAW Gdynia 1982 M30 00:27:39 00:28:04
230 48 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:27:40 00:28:03
231 29 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:27:41 00:28:01
232 407 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:27:43 00:28:09
233 69 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:27:45 00:28:06
234 518 CHRAPKOWSKI JACEK Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:27:46 00:28:22
235 184 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:27:48 00:28:21
236 317 LAMKOWSKA KAMILLA Grudziądz KOBIETY BIEGAJĄ 1980 K30 00:27:52 00:28:08
237 246 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:27:58 00:28:06
238 181 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:28:04 00:28:29
239 283 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:28:08 00:28:43
240 660 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:28:09 00:28:18
241 93 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:14 00:28:28
242 51 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:28:20 00:28:41
243 577 KOSIŃSKI WOJCIECH GDAŃSK 1980 M30 00:28:20 00:28:50
244 187 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1984 M30 00:28:20 00:28:46
245 186 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:28:25 00:28:53
246 393 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:28:28 00:28:39
247 329 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:28:34 00:28:52
248 34 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:28:34 00:28:57
249 614 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:28:38 00:28:58
250 427 KONIECZNA AGNIESZKA Gdynia WIKREKLAMA 1973 K40 00:28:41 00:28:54
251 522 CISOWSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:28:43 00:29:25
252 78 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:28:43 00:29:03
253 394 BIESZKE IZABELA mosty MAMY RUSZAMY 1983 K30 00:28:46 00:28:56
254 408 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:28:48 00:29:13
255 49 STASIŃSKI HENRYK Gdańsk 1959 M50 00:28:50 00:29:09
256 647 ZELEWSKA MARTA Gdynia LEJDIS 1977 K30 00:28:50 00:29:33
257 699 LACH ANDRZEJ Gdynia 1977 M30 00:28:51 00:29:35
258 165 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:28:53 00:29:17
259 448 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:54 00:29:29
260 573 BOCZULA BARTOSZ Bielawa INTEL RUNNERS 1986 M20 00:28:54 00:29:21
261 665 BEDNAREK NATALIA Lębork 1995 K20 00:28:54 00:29:23
262 268 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:28:55 00:29:16
263 666 KOSTUSIAK-LUBAK ADRIANNA Lipków ACCENTURE ACCELERATE 1977 K30 00:28:58 00:29:20
264 319 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:29:02 00:29:32
265 604 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:29:02 00:29:24
266 280 GRUBBA KASIA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1997 K16 00:29:07 00:29:31
267 436 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:29:09 00:29:29
268 18 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:29:10 00:29:39
269 58 SAWONIEWICZ ELŻBIETA Gdynia 1985 K30 00:29:13 00:29:37
270 75 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia 1996 K16 00:29:15 00:29:20
271 595 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:29:18 00:29:49
272 616 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:29:18 00:29:50
273 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:19 00:29:47
274 670 POHNKE WŁADYSŁAW GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 1946 M60 00:29:20 00:29:36
275 688 GACKA KATARZYNA Gdynia LEJDIS 1977 K30 00:29:21 00:30:03
276 178 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:25 00:29:45
277 218 DUNIKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1982 K30 00:29:26 00:29:43
278 38 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1976 K30 00:29:26 00:30:00
279 182 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:29:30 00:30:12
280 645 BLEW WOJCIECH Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1963 M50 00:29:32 00:30:12
281 39 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:29:43 00:30:17
282 340 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:29:50 00:30:10
283 385 POHL SEBASTIAN Gdynia 1977 M30 00:29:53 00:30:38
284 143 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:29:55 00:30:28
285 591 ZIEMNIAK MAGDALENA Władysławowo 1978 K30 00:29:55 00:30:16
286 217 HONCZARUK MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:29:57 00:30:14
287 438 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:30:01 00:30:29
288 110 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:30:03 00:30:54
289 589 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:30:05 00:30:32
290 53 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:30:07 00:30:34
291 207 BUCZMA DOROTA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:30:12 00:30:53
292 629 KOWALSKA-POTOK JOANNA Płock 1996 K16 00:30:19 00:30:27
293 506 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:30:41 00:31:01
294 138 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk 1985 K30 00:30:49 00:31:26
295 262 KONOPKA ANNA Gdańsk VRC 1983 K30 00:30:52 00:31:22
296 458 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K20 00:30:53 00:31:42
297 354 BORK KINGA Mierzynko 1998 K16 00:30:55 00:31:16
298 84 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:30:57 00:31:36
299 189 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:30:59 00:31:38
300 661 ŁOBODZIŃSKI FRYDERYK Gdynia 1975 M40 00:31:01 00:31:12
301 425 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:31:02 00:31:31
302 571 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk BIEGOWYŚWIAT 1959 K50 00:31:04 00:31:47
303 238 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:31:06 00:31:39
304 304 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K30 00:31:18 00:31:54
305 258 ŁUBOWSKA URSZULA Gdańsk 1987 K20 00:31:23 00:31:58
306 681 CZURYŃSKA WIOLETTA Gdynia 1976 K30 00:31:24 00:31:59
307 136 TOMASZUNAS WALDEK GDYNIA CHWNO 1981 M30 00:31:26 00:31:53
308 303 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:31:26 00:32:02
309 680 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:31:27 00:32:08
310 611 BRONK JOANNA RUMIA 1990 K20 00:31:28 00:32:00
311 284 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K16 00:31:40 00:32:10
312 215 BRZOZA MATEUSZ Żnin BPH RUNNERS TEAM 1986 M20 00:31:42 00:32:25
313 274 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:31:45 00:32:22
314 77 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K30 00:31:47 00:32:19
315 692 RUCZKO SŁAWOMIR Gdynia 1977 M30 00:32:05 00:32:39
316 98 LUCZKO MILENA Torun GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:32:06 00:32:33
317 140 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:32:12 00:32:41
318 652 GRZELECKA PATRYCJA Gdynia LATIS LOGISTICS 1984 K30 00:32:18 00:32:56
319 213 PAWŁOWSKA-WALCZAK KATARZYNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:32:19 00:32:48
320 426 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:32:20 00:32:46
321 22 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:32:25 00:33:04
322 608 GAFFKE IZABELLA ORLE ZSP NR 4 Wejherowo 1999 K16 00:32:25 00:33:11
323 287 BUŻAN KAMILA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:32:36 00:33:05
324 331 POKORSKA JUSTYNA Gdynia 1979 K30 00:32:37 00:33:13
325 581 KACZMAREK MAJA Wejherowo 1980 K30 00:32:41 00:33:23
326 690 ŁĘGOWSKI ADAM Gdynia 1991 M20 00:32:56 00:33:40
327 314 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ 1973 K40 00:33:16 00:33:36
328 658 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:33:16 00:34:02
329 252 BENET ANGELIKA Gdynia 1989 K20 00:33:23 00:34:05
330 651 KWIATKOWSKI TOMASZ Gdynia LATIS LOGISTICS 1980 M30 00:33:29 00:34:07
331 685 GÓRKA MONIKA Gdynia 1987 K20 00:33:30 00:34:00
332 489 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M60 00:33:31 00:34:06
333 553 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia 1969 K40 00:33:32 00:34:01
334 590 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:33:48 00:34:19
335 83 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:33:50 00:34:31
336 206 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:33:59 00:34:39
337 615 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:34:04 00:34:49
338 422 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:34:07 00:34:52
339 374 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:34:09 00:34:51
340 659 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:13 00:34:58
341 21 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:34:14 00:34:46
342 472 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:34:20 00:34:57
343 689 KOWALSKA NATALIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:26 00:35:11
344 402 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:34:36 00:34:47
345 525 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:34:38 00:35:24
346 292 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:34:41 00:35:17
347 229 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:34:49 00:35:36
348 687 PIONK ALICJA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:53 00:35:38
349 117 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:35:04 00:35:42
350 445 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K30 00:35:05 00:35:44
351 126 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:35:11 00:35:51
352 679 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:35:11 00:35:52
353 257 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M30 00:35:22 00:35:40
354 676 ŁĘGOWSKI ZBIGNIEW Gdynia ARKA GDYNIA 1957 M50 00:35:33 00:36:17
355 455 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:36:07 00:36:45
356 582 SETA ANNA Straszyn 1990 K20 00:36:13 00:36:41
357 664 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:36:53 00:37:38
358 694 MIŁKOWSKI MARIUSZ GDYNIA 1967 M40 00:37:14 00:37:47
359 695 BIEL MARCIN Pogórze NAVIGIUM RUNNERS 1977 M30 00:38:00 00:38:13
360 657 ŁOBODZIŃSKA DOROTA Gdynia 1976 K30 00:38:02 00:38:14
361 201 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:38:36 00:39:15
362 636 MAKARSKI MICHAŁ Czeczewo 1983 M30 00:39:09 00:40:00
363 708 KOWALIK KATARZYNA GDYNIA 1967 K40 00:39:12 00:40:01
364 149 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K50 00:39:14 00:39:30
365 706 SAWICKI MARIUSZ GDYNIA 1977 M30 00:45:08 00:45:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni