z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

19.10.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:17:01 00:17:02
2 1 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:17:13 00:17:13
3 339 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:19 00:17:21
4 279 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M20 00:18:02 00:18:03
5 264 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:18:16 00:18:18
6 196 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI 1994 M20 00:18:47 00:18:48
7 107 STACHOWIAK ŁUKASZ Straszyn STRASZYN BIEGA 1988 M20 00:18:49 00:18:51
8 338 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK 1975 M30 00:19:01 00:19:02
9 272 DROP TOMASZ Gdańsk 1985 M20 00:19:26 00:19:27
10 98 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:19:29 00:19:31
11 210 JARANTEWICZ KRYSTIAN Gdańsk WISZĄCE OGRODY 1976 M30 00:19:34 00:19:40
12 344 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:19:40 00:19:42
13 356 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk 1987 M20 00:19:41 00:19:43
14 260 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M40 00:19:51 00:19:53
15 30 GRZELAK MICHAŁ Gdynia 3CITY TRAIL RUNNING TEAM 1979 M30 00:19:59 00:20:01
16 317 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1996 M16 00:20:04 00:20:05
17 325 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1982 M30 00:20:13 00:20:16
18 280 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:20:19 00:20:20
19 327 KRYSZCZAK MICHAŁ Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1993 M20 00:20:27 00:20:29
20 241 DUDICZ PIOTR Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1989 M20 00:20:22 00:20:36
21 54 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M40 00:20:35 00:20:38
22 45 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M20 00:20:41 00:20:42
23 276 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:43 00:20:45
24 82 JASZCZUK PIOTR Braniewo MOS ZATOKA BRANIEWO 1996 M16 00:20:44 00:20:50
25 16 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA/BIEGAJĄCY TCZEW 1964 M50 00:21:00 00:21:02
26 230 KRAKOWSKI JAN Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1994 M20 00:21:08 00:21:11
27 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:21:13 00:21:14
28 142 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:21:16 00:21:17
29 132 TALAŚKA MARCIN Wejherowo 1987 M20 00:21:19 00:21:19
30 13 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:21:19 00:21:21
31 211 JODKO-NARKIEWICZ ADAM Gdańsk TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 1980 M30 00:21:23 00:21:30
32 156 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M30 00:21:26 00:21:30
33 321 GODZISZ ALEKSANDER Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1993 M20 00:21:28 00:21:30
34 332 LUBIŃSKI KAMIL Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1992 M20 00:21:30 00:21:33
35 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:21:37 00:21:39
36 255 CHORABIK MATEUSZ Gdynia 1995 M16 00:21:38 00:21:44
37 115 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:21:42 00:21:48
38 118 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:21:41 00:21:49
39 55 BOGDANOWICZ ROBERT Gdansk 1976 M30 00:21:47 00:21:52
40 289 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK GDAŃSK 1986 M20 00:21:42 00:21:56
41 248 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:58 00:22:02
42 363 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA 1980 M30 00:22:04 00:22:06
43 335 GOŁĄB JAKUB Gdańsk 1984 M30 00:22:07 00:22:11
44 179 RICHARD GREER RICHARD GREER Gdańsk 1975 M30 00:22:03 00:22:15
45 217 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:22:15 00:22:18
46 364 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA BMG STARS TEAM 1976 M30 00:22:13 00:22:19
47 245 KOŁECKI MAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:22:14 00:22:21
48 80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:22:17 00:22:22
49 56 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:13 00:22:23
50 18 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M20 00:22:21 00:22:27
51 173 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:22:25 00:22:27
52 261 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:22:31 00:22:32
53 360 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M30 00:22:26 00:22:33
54 236 BARANOWSKI DANIEL Gdynia FAST&FURIOUS TEAM 1994 M20 00:22:33 00:22:36
55 71 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:22:28 00:22:36
56 79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:22:33 00:22:36
57 213 MROZOWSKI ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1982 M30 00:22:27 00:22:36
58 282 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:22:41 00:22:49
59 199 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1967 M40 00:22:38 00:22:51
60 81 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M30 00:22:43 00:22:52
61 220 WENTA MARTA Gdynia TEAM TRÓJMIASTO 1991 K20 00:22:38 00:22:53
62 36 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:49 00:22:53
63 163 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:22:51 00:22:53
64 273 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:03 00:23:06
65 68 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:03 00:23:07
66 297 SIKORSKI LESZEK Sopot 1985 M20 00:23:08 00:23:08
67 270 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk FESTIWAL BIEGOWY/BBL/ZBN 1972 M40 00:22:56 00:23:11
68 212 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:22:58 00:23:11
69 342 JEDYNAK PAWEŁ Gdańsk SKAKAŁEM NA 1 NODZE 1994 M20 00:23:01 00:23:11
70 258 DRAMCZYK BŁAŻEJ Lębork - 1977 M30 00:23:03 00:23:13
71 284 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk 1982 M30 00:23:05 00:23:17
72 63 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:23:13 00:23:21
73 370 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M30 00:23:13 00:23:23
74 233 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:23:20 00:23:24
75 378 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:23:22 00:23:26
76 303 KRÓL ROBERT Gdańsk 1976 M30 00:23:25 00:23:28
77 308 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:23:26 00:23:31
78 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:23:27 00:23:32
79 337 PLICHTA ARKADIUSZ Kartuzy 1986 M20 00:23:07 00:23:34
80 333 SZUKALSKI BOLESŁAW Gdynia SKTJ 1986 M20 00:23:12 00:23:39
81 257 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M40 00:23:32 00:23:40
82 209 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:23:35 00:23:42
83 21 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:23:39 00:23:44
84 51 POŁOM KRZYSZTOF Gdynia 1985 M20 00:23:27 00:23:45
85 87 ŁUKOWICZ TOMASZ Rumia GRUPA LUDWIKA ASICY 1990 M20 00:23:47 00:23:51
86 304 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:23:52 00:23:56
87 72 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:24:03 00:24:07
88 336 MURAWSKI ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:24:00 00:24:09
89 20 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:24:06 00:24:15
90 365 WINTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA BMG STARS TEAM 1972 M40 00:24:12 00:24:19
91 380 RZESZUTO PIOTR SOPOT KAMERYAKCJI.PL 1967 M40 00:24:01 00:24:19
92 340 STRUCZEWSKI FILIP Sokółka NAPIERAMY 1984 M30 00:24:23 00:24:30
93 353 GAWEL JAN Gdynia 1948 M60 00:24:28 00:24:30
94 90 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:24:23 00:24:33
95 23 DOMŻAŁA MACIEK Gdańsk 1978 M30 00:24:25 00:24:34
96 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:24:18 00:24:35
97 290 SANNER MARCIN Gdynia 1982 M30 00:24:23 00:24:38
98 17 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M20 00:24:25 00:24:39
99 219 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:24:34 00:24:43
100 50 DAJER LESZEK Gdynia LONERUNNING 1972 M40 00:24:39 00:24:48
101 291 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:24:35 00:24:48
102 247 GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 1988 K20 00:24:45 00:24:49
103 152 SZCZEGÓLSKI MARCIN Reda RUNEDA 1978 M30 00:24:44 00:24:52
104 275 CESARZ RAFAŁ Suchy Dąb DREAM TEAM 1991 M20 00:24:42 00:24:52
105 362 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA/ BIEGOWY ŚWIAT 1982 M30 00:24:49 00:24:54
106 103 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:24:42 00:24:54
107 66 MUCOWSKI JAROMIR gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1980 M30 00:24:25 00:24:58
108 129 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:24:53 00:25:01
109 154 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:24:43 00:25:04
110 301 PIKUL PIOTR Gdańsk 1984 M30 00:25:06 00:25:11
111 265 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 M30 00:24:56 00:25:13
112 377 WÓJCIK DAMIAN Darłowo DARŁOWO BIEGA 1970 M40 00:24:49 00:25:13
113 216 LESZCZYŃSKI CEZARY Gdańsk SETH QUORTHON CLUB 1970 M40 00:25:07 00:25:17
114 218 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:24:58 00:25:20
115 277 WENCLEWSKI ARTUR Gdynia 1989 M20 00:25:09 00:25:21
116 232 MARSZAŁKOWSKI KAROL Gdańsk DREAM TEAM 1984 M30 00:25:16 00:25:26
117 61 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:25:22 00:25:28
118 371 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:25:17 00:25:30
119 164 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór STENA LINE RUNNERS 1977 M30 00:25:12 00:25:30
120 227 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M20 00:25:24 00:25:32
121 383 MOROZ PIOTR gdańsk GLC 1973 M40 00:25:23 00:25:33
122 234 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K40 00:25:28 00:25:35
123 299 DĘBIEC EWA Gdańsk WISZĄCE OGRODY 1982 K30 00:25:25 00:25:36
124 33 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:25:18 00:25:39
125 174 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:25:36 00:25:39
126 134 PACEK MARCIN Gdynia 1976 M30 00:25:34 00:25:40
127 178 ŁOŻYŃSKI DOMINIK Gdańsk SMART 1979 M30 00:25:45 00:25:46
128 229 POBŁOCKI JAN Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1957 M50 00:25:27 00:25:47
129 202 BURY PAWEŁ Gdynia 1981 M30 00:25:43 00:25:47
130 97 KUZA DARIA Gdańsk 1982 K30 00:25:18 00:25:51
131 358 PIEKAC KAROL Słupak KTP MIKOŁAJEK 1982 M30 00:25:42 00:25:54
132 148 MARKOWSKA KATARZYNA Gościcino 1989 K20 00:25:50 00:25:55
133 355 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:25:42 00:25:57
134 354 HENICZ GRZEGORZ Gdynia 1965 M40 00:25:41 00:25:57
135 31 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:25:39 00:26:05
136 104 KOŁEK MACIEK Gdańsk 1982 M30 00:25:52 00:26:10
137 324 KUCHARCZYK KAMILA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1988 K20 00:25:59 00:26:11
138 228 KULIGOWSKI PAWEŁ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1979 M30 00:25:58 00:26:12
139 225 HOEFT ROBERT Wejherowo 1989 M20 00:26:08 00:26:13
140 374 BARTOSZUK KATARZYNA Gdansk 1987 K20 00:25:57 00:26:14
141 48 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M40 00:25:57 00:26:15
142 295 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA GDYNIA 1972 M40 00:26:06 00:26:16
143 39 RAFALAK GRZEGORZ gdynia SAMSUNG 1980 M30 00:26:13 00:26:18
144 105 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M30 00:26:11 00:26:18
145 334 JAROSZ ARTUR wejherowo 1972 M40 00:26:13 00:26:19
146 311 CZARNIAK MACIEJ Gdynia TROJMIASTO.PL 1984 M30 00:26:13 00:26:19
147 190 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:26:12 00:26:19
148 135 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M30 00:26:15 00:26:23
149 206 KOZA SEBASTIAN Koszalin 1989 M20 00:26:16 00:26:23
150 86 KUSZAJ SŁAWOMIR Rumia GRUPA LUDWIKA ASICY 1975 M30 00:26:19 00:26:24
151 62 PIWKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk NORDCITY 1976 K30 00:26:22 00:26:27
152 326 SZYMANKIEWICZ KALINA Gdynia GIRLS ON WHEELS 1972 K40 00:26:15 00:26:29
153 341 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M20 00:26:16 00:26:30
154 161 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:26 00:26:30
155 19 PŁUSKA MICHAŁ Rumia 1985 M20 00:26:26 00:26:36
156 41 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk MERITUM BANK I PARTNERZY 1979 M30 00:26:31 00:26:39
157 314 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:26:14 00:26:40
158 347 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAN 1974 M40 00:26:29 00:26:42
159 266 FALBA MARTA Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 K30 00:26:29 00:26:46
160 288 KRAWCZYK RENATA Gdańsk 1990 K20 00:26:42 00:26:47
161 375 MAŁOLEPSZY JACEK GDAŃSK 1984 M30 00:26:31 00:26:47
162 253 KOPACZ ALEKSANDRA Gdańsk 1989 K20 00:26:41 00:26:49
163 231 CESARZ KAROL Suchy Dąb DREAM TEAM 1988 M20 00:26:41 00:26:50
164 96 ANTKOWSKI KRZYSZTOF Sopot DOB 1982 M30 00:26:28 00:26:50
165 101 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K30 00:26:45 00:26:56
166 271 MIKA JAKUB Gdańsk 1984 M30 00:26:42 00:27:00
167 167 PRENA KAMIL Rumia 1993 M20 00:27:00 00:27:05
168 274 SZLIJA DOMINIK Gdynia 1978 M30 00:26:36 00:27:06
169 298 SYPNIEWSKA HANNA Gdynia SPARTANIE DZIECIOM 1954 K60 00:26:48 00:27:08
170 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:26:56 00:27:16
171 146 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:26:58 00:27:22
172 153 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:27:08 00:27:29
173 106 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:27:19 00:27:31
174 189 WITT GRAŻYNA Sopot MARATONYPOLSKIE/NORBSOFT.PL 1953 K60 00:27:30 00:27:33
175 359 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:27:12 00:27:34
176 318 SAS-BOJARSKA DARIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:27:17 00:27:35
177 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:18 00:27:37
178 60 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M20 00:27:21 00:27:39
179 53 GRESZTA MONIKA Warszawa ALBATROSY 1978 K30 00:27:36 00:27:39
180 59 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K30 00:27:25 00:27:42
181 278 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:27:41 00:27:44
182 27 JASIŃSKI MIREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:27:29 00:27:46
183 322 KIEL KAŚKA Gdańsk PADŁNARYJTEAM 1989 K20 00:27:33 00:27:46
184 305 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K30 00:27:35 00:27:47
185 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:27:40 00:27:56
186 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:27:42 00:28:01
187 74 STAWIŃSKI PAWEŁ Elbląg 1982 M30 00:27:47 00:28:02
188 296 MUSIAŁ EUGENIUSZ Gdynia BODY IN MOTION 1946 M60 00:28:04 00:28:10
189 251 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M20 00:27:45 00:28:11
190 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:28:02 00:28:13
191 246 NUREK MIRELA Starogard Gdański 1986 K20 00:28:12 00:28:15
192 171 CHOŁAŚCIŃSKA AGATA Gdańsk NAPIERAMY! 1976 K30 00:28:08 00:28:15
193 43 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K40 00:28:08 00:28:19
194 331 TOMASZEWSKI RADOSŁAW Gdańsk IZAWODY.PL 1985 M20 00:28:04 00:28:19
195 57 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M30 00:27:58 00:28:19
196 240 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk 1970 K40 00:28:09 00:28:20
197 93 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:27:55 00:28:20
198 46 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:28:03 00:28:22
199 384 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOODLUCK CLUB 1972 M40 00:28:16 00:28:28
200 328 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:28:09 00:28:29
201 64 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:28:07 00:28:31
202 188 KOSKA-CZAPIEWSKA EMILIA Swarozyn 1979 K30 00:28:20 00:28:35
203 113 OBARZANEK ARKADIUSZ Kowale 1972 M40 00:28:26 00:28:43
204 368 STANKIEWICZ ESTERA REKOWO GÓRNE 1994 K20 00:28:31 00:28:44
205 158 GALLA AGNIESZKA Gdynia 1981 K30 00:28:33 00:28:46
206 73 RETZLAFF BRUNON Gdynia 1974 M40 00:28:28 00:28:50
207 37 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:28:34 00:28:50
208 239 TURSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K20 00:28:40 00:28:51
209 346 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K20 00:28:39 00:28:54
210 185 RUDZKI WOJCIECH Gdańsk GDAŃSK 1979 M30 00:28:38 00:28:57
211 348 ROZBICKI MACIEJ GDAŃSK COMPLEXSPORTS 1982 M30 00:29:02 00:29:13
212 124 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:29:01 00:29:15
213 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:29:01 00:29:20
214 49 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:29:04 00:29:21
215 315 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K20 00:29:02 00:29:24
216 237 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M20 00:29:17 00:29:44
217 306 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ Gdańsk H3M BIEGA 1979 M30 00:29:38 00:29:45
218 330 TOMASZEWSKA ANNA Gdańsk IZAWODY.PL 1985 K20 00:29:35 00:29:50
219 343 DORAWA KAMILA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 K30 00:29:37 00:29:54
220 309 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk 1983 M30 00:29:44 00:29:55
221 197 BRAUER MAGDALENA Gdańsk 1982 K30 00:29:48 00:30:04
222 133 TALAŚKA EWELINA Wejherowo 1991 K20 00:30:05 00:30:08
223 379 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:29:57 00:30:12
224 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:30:00 00:30:16
225 85 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:30:04 00:30:18
226 69 MELZACKA ANNA Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1983 K30 00:30:08 00:30:20
227 177 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:30:02 00:30:22
228 357 FEDRO ANNA GDYNIA 1985 K20 00:30:16 00:30:30
229 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:30:27 00:30:36
230 256 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:30:23 00:30:37
231 180 GAPA SYLWIA Gdańsk 1990 K20 00:30:19 00:30:39
232 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:30:34 00:30:45
233 366 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:30:34 00:30:46
234 28 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1959 K50 00:30:28 00:30:47
235 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:30:35 00:31:00
236 207 KRAUSE MACIEJ Gdańsk CZYSTA PRZYSZŁOŚĆ 1977 M30 00:30:59 00:31:03
237 119 ŚMIECH KRZYSZTOF Gdańsk KDATP 1982 M30 00:30:56 00:31:03
238 345 WALUKIEWICZ URSZULA Gdynia 1984 K30 00:30:53 00:31:16
239 166 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk 1992 K20 00:30:55 00:31:17
240 176 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:30:55 00:31:19
241 320 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:31:06 00:31:22
242 137 ZAWADKA JOANNA Gdynia 1987 K20 00:31:18 00:31:24
243 361 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:30:56 00:31:25
244 254 RUPIŃSKI DARIUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:31:15 00:31:32
245 187 TALARCZYK MAŁGORZATA Gdańsk 1970 K40 00:31:09 00:31:34
246 35 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:31:22 00:31:45
247 95 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia 1975 K30 00:31:22 00:31:46
248 294 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:31:31 00:31:48
249 313 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:31:24 00:31:51
250 147 CZYŻ KRZYSZTOF Gdynia BROOKLYN PIZZA 1981 M30 00:31:32 00:31:53
251 150 URBAN KINGA Gdynia BROOKLYN PIZZA 1985 K20 00:31:32 00:31:53
252 172 WEGIENEK MARCIN Gdańsk 1971 M40 00:31:35 00:31:55
253 186 ZABOROWSKA MARTYNA Kołczygłowy 1993 K20 00:31:48 00:31:55
254 67 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K20 00:31:27 00:31:56
255 381 KAMUŚ ŁUKASZ Gdańsk 1989 M20 00:31:26 00:31:57
256 329 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:31:48 00:31:59
257 268 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:31:41 00:32:04
258 221 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M50 00:31:43 00:32:05
259 269 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K40 00:31:52 00:32:14
260 283 DZIK JOANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:32:03 00:32:27
261 108 SUŁKOWSKA ANNA Lębork 1985 K20 00:31:57 00:32:37
262 249 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA Gdynia 1976 K30 00:32:14 00:32:40
263 192 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M40 00:32:14 00:32:40
264 182 NIKODEM DAMIAN Banino FARAD TEAM 1988 M20 00:32:19 00:32:43
265 250 KIEJKO MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:32:20 00:32:44
266 170 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański FC BAYERN MONACHIUM ;) 1984 M30 00:32:29 00:32:51
267 350 GOŁOFIT MARLENA Kampinos 1972 K40 00:32:34 00:32:57
268 235 NADGRABSKI ANDRZEJ Gdańsk 1964 M50 00:32:37 00:33:01
269 312 KUCHARSKA ŻANETA Gdańsk 1980 K30 00:32:48 00:33:10
270 123 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:32:49 00:33:13
271 281 WITKOWSKA BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1969 K40 00:32:51 00:33:16
272 323 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia - 1970 K40 00:32:50 00:33:17
273 238 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1988 M20 00:32:48 00:33:18
274 114 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:33:07 00:33:19
275 155 ŚNIATAŁA NATALIA Poznań 1988 K20 00:33:05 00:33:21
276 372 NARKUN JACEK GDYNIA 1975 M30 00:33:04 00:33:22
277 126 MAJEWICZ FILIP Poznań 1989 M20 00:33:08 00:33:24
278 373 NARKUN AGNIESZKA Gdynia 1975 K30 00:33:06 00:33:24
279 319 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:33:16 00:33:28
280 193 ĆWIKLIŃSKA BOGNA Pogórze 1970 K40 00:33:19 00:33:50
281 149 ZAJĄCZKOWSKA KATARZYNA Gdynia 1988 K20 00:33:24 00:33:55
282 70 WILCZEWSKA KAROLINA Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:33:30 00:34:03
283 369 PLESZCZYŃSKI PIOTR Gdynia 1978 M30 00:34:07 00:34:32
284 204 WILMONT MARIA gdansk PROSTO Z MELANZU RUNNING TEAM 1990 K20 00:34:14 00:34:33
285 143 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański LIGA PKO / NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K20 00:34:12 00:34:33
286 75 KACZMAR PRZEMYSŁAW Pogórze 1979 M30 00:35:26 00:35:50
287 367 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1959 M50 00:35:13 00:35:51
288 351 NOSEL ALEKSANDRA Chwaszczyno KGW CHWASZCZYNO 1968 K40 00:35:59 00:36:10
289 92 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:36:50 00:37:01
290 109 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K20 00:36:43 00:37:23
291 302 KULLING KRYSTIAN Gdynia MORSY GDYNIA 1981 M30 00:37:11 00:37:23
292 157 ROBAKOWSKA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:38:49 00:39:03
293 184 JAKUBOWSKI MIKOŁAJ gdansk 1986 M20 00:38:55 00:39:24
294 376 KLARZYŃSKA PAULINA GDAŃSK 1993 K20 00:38:56 00:39:24
295 316 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K40 00:40:39 00:40:46
296 139 MOKWA PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:52:01 00:52:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni