z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2014/2015

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Team Trójmiasto I 4 / 4 388.1097
317 Jankowiak Tomasz Gdańsk 1996 M16162422191713 6 65.0000
241 Dudicz Piotr Gdańsk 1989 M202043103 4 76.0000
325 Kucharczyk Arkadiusz Gdańsk 1982 M3017203131 4 99.0000
324 Kucharczyk Kamila Gdańsk 1988 K2016
30.43
20
46.10
26
54.56
9
17.02
4 148.1097
2 AKADEMIA Biegania I 4 / 5 411.9722
13 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 1979 K302
3.80
2
4.79
2
4.61
5
10.49
2
3.75
2
3.78
6 15.9412
12 Tuwalska Elzbieta Gdańsk 1979 K303
5.71
5
11.98
5
11.52
10
20.99
6
11.24
4
7.56
6 36.0310
546 Gajewski Grzegorz Gdańsk 1982 M3012354593827 5 178.0000
524 Kozłów Wojciech Gdańsk 1960 M505255644332 5 182.0000
3 Rumia Biega I 4 / 4 471.2056
210 Jarantewicz Krystian Gdańsk 1976 M30112319201411 6 55.0000
443 Słowy Laura Rumia 1995 K1618
43.11
13
29.96
21
44.07
14
26.22
10
18.91
5 118.2056
545 Górski Sławomir Wejherowo 1973 M4034434526 4 148.0000
596 Hebel Sławomir Rumia 1971 M4050384121 4 150.0000
4 biegamyrazem.pl I 4 / 4 658.0000
287 KESLINKE Łukasz Gdynia 1983 M3016162515 4 72.0000
79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia 1977 M305211685763729 6 194.0000
80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia 1976 M30459862874940 6 196.0000
604 Kubilus Robert Rumia 1970 M4047446144 4 196.0000
5 SARENKI I 4 / 4 802.9583
2 Przysiężny Oskar Gdańsk 1986 M201121 4 5.0000
272 Drop Tomasz Gdańsk 1985 M2091177 4 34.0000
163 Kulesza Mariusz Gdańsk 1977 M3058811004552 5 236.0000
127 Wróblewska Dorota Gdańsk 1967 K4059
141.32
67
154.42
58
121.72
59
110.50
4 527.9583
6 Napieramy! I 4 / 4 831.2555
300 Zwierzyńska Katarzyna gdańsk 1984 K306
11.41
8
19.16
7
16.13
9
18.89
5
9.36
6
11.35
6 48.2555
335 Gołąb Jakub Gdańsk 1984 M3040426227 4 171.0000
536 Adamczuk Mariusz Sopot 1980 M3070653242 4 209.0000
308 Zwierzynski Wojciech Gdansk 1978 M307211313011999 5 403.0000
7 AKADEMIA Biegania II 4 / 5 1031.7784
168 Turska Agnieszka Gdańsk 1980 K3026
49.45
22
52.69
25
57.62
28
58.76
17
32.15
5 191.9117
245 Kołecki Marek Gdańsk 1972 M404478599159 5 240.0000
278 Polinceusz Małgorzata Gdansk 1953 K6033
62.77
32
76.65
55
126.76
39
73.04
40
75.64
5 288.0915
29 Przykłota Ewa Gdańsk 1977 K3036
68.47
44
105.39
37
85.28
62
130.11
45
84.28
39
73.75
6 311.7752
8 OPEC Gdynia I 4 / 4 1064.4365
280 Felon Michał Gdynia 1977 M301832304625 5 105.0000
248 Czechowski Dawid Gdynia 1977 M303858573551 5 181.0000
218 Renachowski Mirosław Reda 1974 M4010585967871 5 330.0000
579 Trzeciak Beata Gdynia 1983 K3054
129.34
56
129.07
53
99.26
48
90.76
4 448.4365
9 Gemini Sopot Team 4 / 4 1176.0471
100 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk 1979 K3037
70.37
41
98.20
26
59.92
25
52.47
17
31.84
20
37.82
6 182.0471
56 Kuptz Marcin Rumia 1978 M3046921051467093 6 301.0000
63 Hinc Janusz Gdynia 1978 M3067916381 4 302.0000
90 Wojcieszek Andrzej Sopot 1980 M30871281659779 5 391.0000
10 parówydżoany I 4 / 4 1290.1967
36 Skiba Łukasz Gdynia 1981 M305777643946 5 206.0000
378 Kulka Janek Pogórze 1982 M30708368755757 6 252.0000
592 Cyprusewicz Joanna Gdańsk 1984 K3048
114.97
48
100.73
34
63.68
35
66.18
4 345.5625
379 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk 1978 K3057
108.41
62
148.50
85
178.38
54
101.14
68
128.58
5 486.6342
11 biegamyrazem.pl II 4 / 4 1300.0000
71 Drozdowski Daniel Gdynia 1988 M2051607750 4 238.0000
72 Habaj Piotr Gdynia 1981 M30801007382 4 335.0000
68 Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 1984 M306010714710272 5 341.0000
423 Maślak Radosław Gdynia 1968 M401029210686 4 386.0000
12 RUNEDA I 4 / 4 2041.5031
152 Szczególski Marcin Reda 1978 M30951067710389 5 364.0000
131 Wegner Kamila Reda 1988 K2040
95.81
45
103.72
47
98.63
61
115.34
4 413.5031
129 Komorkiewicz Karol Reda 1987 M2099124136131116 5 470.0000
99 Pusdrowski Michał Reda 1982 M30234229168163 4 794.0000
13 AKADEMIA Biegania III 4 / 4 2342.1286
318 Sas-Bojarska Daria Gdańsk 1983 K3029
55.16
30
71.86
40
92.19
46
96.54
4 315.7416
283 Dzik Joanna Gdańsk 1980 K3081
154.06
64
153.29
87
182.58
60
113.45
4 603.3870
521 KRZAK JERZY GDAŃSK 1960 M50217178216154126 5 674.0000
294 Bąkowski Zbigniew GDAŃSK 1951 M60174254221244187167 6 749.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
14 RUNEDA III 4 / 2 1108.0000
457 Mierzwa Łukasz Reda 1984 M30117111 2 228.0000
130 Siwiela Mateusz Reda 1990 M20667888 3 232.0000
144 ZGŁOBICKI LUCJAN REDA 1987 M20129180 2 309.0000
128 Rybaczek Rafał Gościcino 1982 M30169170 2 339.0000
15 Rumia Biega II 4 / 2 1267.0000
459 Litwin Jarosław Rumia 1963 M5056474441 4 188.0000
87 Łukowicz Tomasz Rumia 1990 M2079891567166 5 305.0000
86 Kuszaj Sławomir Rumia 1975 M30133214208155 4 710.0000
211 Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk 1980 M302935 2 64.0000
16 Gdynia Harbour Runners I 4 / 2 1837.0020
66 mucowski jaromir gdynia 1980 M30988192129 4 400.0000
140 Rączka Marcin Gdynia 1985 M20181193148106 4 628.0000
70 Wilczewska Karolina Gdynia 1987 K2095
180.69
96
221.26
109
228.75
70
131.10
4 761.8012
97 Kuza Daria Gdańsk 1982 K3013
24.73
12
22.47
2 47.2008
17 RunForestruN Team I 4 / 1 306.0000
230 Krakowski Jan Gdynia 1994 M202631434224 5 123.0000
321 Godzisz Aleksander Gdynia 1993 M2031 1 31.0000
327 Kryszczak Michał Gdynia 1993 M201936 2 55.0000
332 Lubiński Kamil Gdynia 1992 M203265 2 97.0000
18 RUNEDA II 4 / 1 445.3668
355 Rembacz Agnieszka Rumia 1980 K3015
28.53
12
27.66
2 56.1876
460 Gotówko Tomasz Reda 1977 M3093 1 93.0000
116 Knut Małgorzata Wejherowo 1985 K2046
110.18
1 110.1792
576 Czaja Mariusz Reda 1990 M20186 1 186.0000
19 Team Trójmiasto II 4 / 1 663.6045
59 Gruźlewska Anna Gdańsk 1984 K3032
60.86
29
69.46
37
77.65
35
65.55
4 273.5245
212 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk 1971 M4063841089011177 6 314.0000
220 Wenta Marta Gdynia 1991 K205
9.51
1 9.5100
305 Sas-Bojarska Anna Gdansk 1982 K3035
66.57
1 66.5700
20 AKADEMIA Biegania IV 4 / 1 1645.7080
551 Plewiński Rafał Gdynia 1983 M30262203225176148 5 752.0000
343 Dorawa Kamila Gdańsk 1982 K3054
102.71
1 102.7080
362 Zwoliński Łukasz Gdańsk 1982 M3097185 2 282.0000
215 Konieczny Michał Gdańsk 1979 M30264245 2 509.0000
21 RunForFun Trójmiasto 3 / 4 1712.0000
112 Tatrocki Daniel Gdynia 1977 M3030422416 4 112.0000
57 Kawecki Wojtek Banino 1975 M30154236240191165 5 746.0000
170 Mierzejewski Rafał Pruszcz Gdański 1984 M30182289217166 4 854.0000
22 Ledwozipy 3 / 1 570.3398
322 Kiel Kaśka Gdańsk 1989 K2034
64.67
49
112.94
78
163.69
42
79.42
4 420.7118
148 Markowska Katarzyna Gościcino 1989 K2014
26.63
1 26.6280
225 Hoeft Robert Wejherowo 1989 M20123 1 123.0000
23 Napieramy! II 3 / 1 864.4016
171 Chołaścińska Agata Gdańsk 1976 K3040
76.08
60
143.71
2 219.7920
561 Rzadkowska Marta Sopot 1988 K20123
294.61
1 294.6096
340 Struczewski Filip Sokółka 1984 M3085131134 3 350.0000
24 Team Trójmiasto III 3 / 1 925.2315
228 Kuligowski Paweł Gdańsk 1979 M30122 1 122.0000
69 melzacka anna Gdańsk 1983 K3059
112.22
68
142.70
43
81.31
3 336.2315
169 Malinowski Stanisław Sopot 1964 M50279188 2 467.0000
25 Wataha 2 / 5 446.0000
258 Dramczyk Błażej Lębork 1977 M306582694036 5 210.0000
284 Karolczak Krzysztof Słupsk 1982 M306672745147 5 236.0000
26 OPEC Gdynia II 2 / 4 1176.9579
285 Puła Krzysztof Gdynia 1976 M3013612785114 4 462.0000
281 Witkowska Beata Gdynia 1969 K4087
165.47
92
220.36
99
185.42
76
143.71
4 714.9579
27 biegamyrazem.pl III 2 / 3 766.0000
389 Podolski Marek Gdynia 1984 M30130939884 4 405.0000
213 Mrozowski Adam Gdynia 1982 M3053154154 3 361.0000
28 SARENKI II 2 / 2 20.0000
32 Chuchała Daniel Gdańsk 1983 M3034 2 7.0000
1 Gurfinkiel Łukasz Gdańsk 1980 M30256 3 13.0000
29 parówydżoany II 2 / 2 939.6228
37 Olszewski Karol Pogorze 1982 M30161237199153 4 750.0000
346 Kulka Urszula Gdynia 1992 K2048
91.30
52
98.33
2 189.6228
30 RunForestruN Team II 1 / 3 237.0000
236 Baranowski Daniel Gdynia 1994 M205011275 3 237.0000
31 Gdynia Harbour Runners II 1 / 1 106.0000
277 Wenclewski Artur Gdynia 1989 M20106 1 106.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni