z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

06.12.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 5 NOWICKI BARTOSZ Szczecin MKL SZCZECIN 1984 M30 00:16:52 00:16:53
2 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:16:59 00:16:59
3 116 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER 1983 M30 00:17:18 00:17:19
4 248 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk CITYRUNNER 1980 M30 00:17:22 00:17:23
5 586 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:39 00:17:40
6 4 JANOWSKI FILIP Szczecin LKS OLIMPIC SZCZECIN 1991 M20 00:17:57 00:17:58
7 113 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M30 00:18:21 00:18:22
8 74 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:18:30 00:18:32
9 405 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:18:35 00:18:36
10 41 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI / AZS PG 1994 M20 00:18:49 00:18:50
11 420 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:57 00:18:59
12 167 DAMPC KAROL reda SEMEKO AQUASFERA / ZORZA GDYNIA 1986 M20 00:19:04 00:19:05
13 263 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:19:06 00:19:07
14 95 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:19:41 00:19:42
15 350 STANISZEWSKI KRZYSZTOF Malbork SPORTEVO 1986 M20 00:19:43 00:19:45
16 508 PIETRZAK PIOTR Gdańsk 1968 M40 00:19:45 00:19:46
17 345 BAGROWSKI TOMASZ Gdańsk RADOŚĆ BIEGANIA 1981 M30 00:19:54 00:19:56
18 531 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz KUJATT RUNNERS TEAM 1989 M20 00:19:54 00:19:57
19 188 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:20:01 00:20:02
20 521 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:20:08 00:20:09
21 584 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk RUNSCORE.PL 1982 M30 00:20:08 00:20:10
22 444 ZAGÓRSKI ADAM Gdańsk 3CITY RUNS 1992 M20 00:20:08 00:20:10
23 501 DIAS MAGDALENA Gdynia FLOTA GDYNIA 1997 K16 00:20:13 00:20:14
24 451 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:14 00:20:16
25 161 GRZEBIN PIOTR Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 M30 00:20:17 00:20:18
26 536 KRAWCZYŃSKI KRZYSZTOF GDYNIA 1957 M50 00:20:22 00:20:24
27 369 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:20:28 00:20:30
28 36 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:20:35 00:20:37
29 475 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 1974 M40 00:20:37 00:20:40
30 233 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1982 M30 00:20:41 00:20:44
31 346 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:46 00:20:47
32 105 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:20:51 00:20:53
33 372 ŁOWICKI BARTOSZ Pruszcz Gdański POMORZE BIEGA I POMAGA 1989 M20 00:20:53 00:20:57
34 26 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1964 M50 00:20:58 00:21:00
35 241 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:20:59 00:21:01
36 503 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:03 00:21:05
37 111 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:21:02 00:21:05
38 103 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:21:04 00:21:06
39 249 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:21:05 00:21:07
40 512 JĘDRZEJEWSKI DANIEL Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI 1975 M40 00:21:08 00:21:10
41 279 OSTROWSKI ZBIGNIEW Bietowo NADLEŚNICTWO LUBICHOWO 1979 M30 00:21:11 00:21:12
42 12 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:13 00:21:14
43 195 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:24 00:21:27
44 332 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:21:34 00:21:37
45 528 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M40 00:21:37 00:21:40
46 72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:21:41 00:21:44
47 496 MISIAK ALICJA Susz UKS TRS SUSZ 1993 K20 00:21:43 00:21:45
48 312 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:21:42 00:21:46
49 484 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:21:44 00:21:47
50 227 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:21:50 00:21:52
51 209 BŁAŻUK JAREK Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1979 M30 00:21:49 00:21:54
52 375 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:53 00:21:55
53 31 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:21:55 00:21:58
54 40 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:21:56 00:21:59
55 327 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:21:57 00:21:58
56 13 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:58 00:22:00
57 94 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:21:59 00:22:03
58 612 BLADOWSKI KAMIL Rumia LKS ZORZA GDYNIA 1998 M16 00:22:03 00:22:07
59 588 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:07 00:22:15
60 474 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:22:07 00:22:12
61 202 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:22:07 00:22:09
62 607 TOPP MARTA Luzino ZSP NR 2 WEJHEROWO 1997 K16 00:22:08 00:22:14
63 349 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia "BRAPOL" WIESZ, NA CZYM STOISZ!!! 1997 M16 00:22:08 00:22:12
64 421 KOŁECKI ROBERT Gdynia 1975 M40 00:22:09 00:22:13
65 251 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K30 00:22:10 00:22:12
66 417 WALKOWIAK MARCIN Subkowy MKS SAMBOR TCZEW 1975 M40 00:22:11 00:22:15
67 299 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:22:11 00:22:14
68 223 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:22:12 00:22:14
69 387 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:13 00:22:18
70 45 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:17 00:22:19
71 470 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:22 00:22:25
72 300 RZECHOWSKI FILIP Gdynia 1984 M30 00:22:25 00:22:29
73 170 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:22:39 00:22:44
74 196 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia XTRAINER.PL 1983 M30 00:22:41 00:22:47
75 211 ORZOŁ KAMIL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:22:41 00:22:45
76 379 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot 1990 K20 00:22:42 00:22:48
77 118 SIWIELA MATEUSZ Reda CIAGNIEWILKADOLASU.PL 1990 M20 00:22:43 00:22:48
78 570 KĄKOL MARCIN Gdynia 1987 M20 00:22:45 00:22:51
79 100 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:22:45 00:22:50
80 68 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:22:49 00:22:57
81 240 BLOCH PRZEMYSŁAW Czersk CZERSK 1981 M30 00:22:49 00:22:52
82 158 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:22:51 00:22:54
83 355 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M40 00:22:51 00:23:00
84 480 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1967 M40 00:22:54 00:23:04
85 61 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:22:54 00:23:03
86 71 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:22:57 00:23:03
87 487 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:04 00:23:07
88 66 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:23:06 00:23:13
89 109 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:08 00:23:14
90 358 ŁEMPICKI KAROL Gdynia 1984 M30 00:23:10 00:23:20
91 253 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:23:21 00:23:25
92 139 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 1989 M20 00:23:29 00:23:33
93 517 ROSZCZYNIALSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:23:32 00:23:37
94 464 SZLEGIER DARIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:23:33 00:23:36
95 599
668*
MORAWSKA MAJA Gdańsk UKS AKTYWNI GDYNIA 1996 K16 00:23:34 00:23:36
96 230 RYTLEWSKI PIOTR Góra I-TAK-O POBIEGNĘ 1974 M40 00:23:41 00:23:44
97 278 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:23:44 00:23:48
98 123 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:23:46 00:23:50
99 466 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:23:46 00:23:51
100 610 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:23:53 00:24:01
101 463 SZELEŻYŃSKI BARTOSZ Rumia 1987 M20 00:23:55 00:24:02
102 324 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M40 00:23:55 00:24:00
103 286 WAŁĘSA WOJCIECH Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:23:57 00:24:01
104 467 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:24:01 00:24:09
105 606 SZAMOTULSKI TOMASZ Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 00:24:07 00:24:15
106 166 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M40 00:24:12 00:24:17
107 198 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:24:14 00:24:18
108 107 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:15 00:24:24
109 523 KOBIEROWSKI ALEKSANDER Gdańsk CITYRUNNER 1983 M30 00:24:17 00:24:20
110 192 TOMASZEWSKA AGNIESZKA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1976 K30 00:24:19 00:24:24
111 313 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:24:19 00:24:32
112 125 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:21 00:24:30
113 151 WILBIK JOANNA Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 K30 00:24:21 00:24:26
114 557 CZAUS ADAM Gdynia TURBINKI.COM.PL 1984 M30 00:24:24 00:24:27
115 515 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:24:27 00:24:35
116 476 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:24:29 00:24:36
117 30 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:24:29 00:24:37
118 281 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:24:32 00:24:38
119 592 RYBCZYŃSKI RAFAŁ Gdynia 1993 M20 00:24:32 00:24:49
120 91 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:24:33 00:24:42
121 106 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:24:34 00:24:44
122 221 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:24:35 00:24:41
123 603 GRABARCZYK MONIKA Poznań MARKOWI BIEGACZE 1981 K30 00:24:36 00:24:40
124 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:24:37 00:24:47
125 242 KACZOROWSKI MICHAŁ Gdynia TEAM PONIEWIERKA / NAPIERAMY! 1977 M30 00:24:38 00:24:51
126 237 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:24:45 00:24:53
127 162 RYBCZONEK MATEUSZ Gdynia 1984 M30 00:25:00 00:25:11
128 368 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno AKADEMIA BIEGANIA 1988 K20 00:25:06 00:25:13
129 351 KŁOSOWSKA EWA Gdańsk 1982 K30 00:25:09 00:25:18
130 137 KRÓL ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1977 M30 00:25:10 00:25:20
131 37 BEYER MONIKA Gdynia 1975 K40 00:25:12 00:25:19
132 334 PODJASKI KRZYSZTOF Gdańsk NAPIERAMY! 1978 M30 00:25:13 00:25:26
133 214 IRCZUK ANNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:25:14 00:25:22
134 92 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:25:14 00:25:25
135 275 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:25:15 00:25:23
136 169 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:25:16 00:25:22
137 479 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:25:28 00:25:36
138 440 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:25:32 00:25:41
139 44 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:25:35 00:25:46
140 247 MALONA TOMASZ Gdańsk PRODUCENT KILOMETRÓW 1986 M20 00:25:37 00:25:43
141 399 KIEPEL MATEUSZ Warszawa ZACIERKI 1988 M20 00:25:37 00:25:51
142 452 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:25:39 00:25:48
143 361 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:25:41 00:25:56
144 122 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:47 00:25:53
145 60 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:25:51 00:25:57
146 409 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór STENA LINE RUNNERS 1977 M30 00:25:51 00:26:03
147 222 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:25:52 00:25:59
148 220 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:25:54 00:26:00
149 328 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:25:58 00:26:07
150 564 WITT SŁAWOMIR Studzienice 1986 M20 00:26:01 00:26:17
151 285 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:26:02 00:26:08
152 534 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:26:03 00:26:16
153 23 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:03 00:26:21
154 141 DAWIDOWSKI DANIEL Rumia SISQO 1981 M30 00:26:05 00:26:17
155 273 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M20 00:26:07 00:26:13
156 613 KOSTRZEWA PAULINA RUMIA II LO GDYNIA 1998 K16 00:26:11 00:26:16
157 594 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:26:11 00:26:28
158 601 JAMROZIAK PIOTR Gdynia 1985 M30 00:26:17 00:26:25
159 187 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1984 M30 00:26:18 00:26:30
160 120 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:26:21 00:26:33
161 75 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia 1996 K16 00:26:25 00:26:29
162 255 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:26:27 00:26:37
163 357 MILDNER KAMIL Gdańsk TRI NEGU 1982 M30 00:26:28 00:26:36
164 555 BRAUER JUDYTA Tuchola 3CITY RUN 1991 K20 00:26:29 00:26:32
165 410 MARCINIUK MICHAŁ Gdynia KANCELARIA KFMM 1982 M30 00:26:30 00:26:38
166 108 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:26:31 00:26:41
167 507 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:26:35 00:26:51
168 562 ZIELIŃSKI MACIEJ Żelistrzewo COTY TEAM 1978 M30 00:26:35 00:26:46
169 35 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:38 00:26:49
170 115 ANDRZEJEWSKA KASIA Gdańsk DZIUBDZIUŚ TEAM 1991 K20 00:26:39 00:26:43
171 280 GRUBBA KASIA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1997 K16 00:26:40 00:26:46
172 93 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:26:42 00:26:51
173 17 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:50 00:26:58
174 329 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:26:50 00:27:08
175 153 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:00 00:27:11
176 32 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:00 00:27:10
177 33 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:27:07 00:27:17
178 609 GRESIK DANIEL gdańsk 1976 M30 00:27:10 00:27:20
179 307 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:27:10 00:27:20
180 301 POŁEĆ IZABELA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:13 00:27:25
181 585 GOSTOMSKI BORYS Gdańsk JARMUŻ 1978 M30 00:27:25 00:27:39
182 34 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:27:25 00:27:39
183 147 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:27:25 00:27:37
184 390 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia J/F 1982 K30 00:27:26 00:27:47
185 331 POKORSKA JUSTYNA Gdynia 1979 K30 00:27:27 00:27:39
186 254 KOLCZYŃSKI JERZY Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1970 M40 00:27:28 00:27:33
187 69 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:27:28 00:27:41
188 29 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:27:28 00:27:40
189 575 JASZEWSKI MARIUSZ KĘBŁOWO ZSP NR 2 WEJHEROWO 1973 M40 00:27:29 00:27:46
190 551 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:27:30 00:27:43
191 190 RINK KATARZYNA Gdańsk 1996 K16 00:27:31 00:27:38
192 554 KASZUBA SŁAWOMIR Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 00:27:33 00:27:49
193 173 RETZLAFF BRUNON Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:27:43 00:28:03
194 48 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:27:45 00:27:54
195 88 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:27:47 00:28:00
196 569 JEZIERSKI SŁAWOMIR Gdańsk SAAB 1980 M30 00:27:47 00:28:01
197 580 ŻYNDUL MICHAŁ Pozezdrze 1987 M20 00:27:48 00:28:08
198 354 BORK KINGA Mierzynko 1998 K16 00:27:49 00:27:59
199 418 ŚWIDERSKI JACEK gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:27:52 00:28:00
200 576 SOBCZAK DOMINIKA Toruń 1985 K30 00:27:53 00:28:07
201 407 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:27:55 00:28:11
202 49 STASIŃSKI HENRYK Gdańsk 1959 M50 00:27:58 00:28:09
203 184 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:27:59 00:28:04
204 614 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:28:00 00:28:15
205 566 DĘBOWSKA ANNA Gdańsk COMPLEXSPORTS 1973 K40 00:28:07 00:28:27
206 621 GRZEŚKOWIAK MILAN GDAŃSK 1994 M20 00:28:14 00:28:21
207 243 SAMUSIK PAULINA Gynia KASZUBSKA PONIEWIERKA 1982 K30 00:28:14 00:28:27
208 156 GŁĘBOCKI RADEK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1970 M40 00:28:15 00:28:30
209 18 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:28:26 00:28:42
210 518 CHRAPKOWSKI JACEK Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:28:30 00:28:42
211 246 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:28:34 00:28:38
212 110 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:28:36 00:28:44
213 178 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:28:37 00:28:48
214 54 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:28:38 00:28:51
215 207 BUCZMA DOROTA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:28:40 00:28:58
216 218 DUNIKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1982 K30 00:28:41 00:28:49
217 448 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:44 00:28:59
218 265 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:28:46 00:29:07
219 200 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:28:46 00:29:07
220 544 WENTA PAWEŁ GDYNIA 1984 M30 00:28:48 00:29:06
221 604 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:28:49 00:29:01
222 436 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:28:50 00:28:57
223 51 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:28:56 00:29:13
224 165 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:28:56 00:29:08
225 595 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:29:05 00:29:22
226 58 SAWONIEWICZ ELŻBIETA Gdynia 1985 K30 00:29:06 00:29:13
227 616 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:29:06 00:29:23
228 78 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:29:06 00:29:18
229 370 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:29:11 00:29:19
230 602 DMUCHOWSKI ADAM STAROGARD GDAŃSKI WSÓLNOTOWY KLUB MORSA 1967 M40 00:29:17 00:29:32
231 319 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:29:20 00:29:36
232 138 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk 1985 K30 00:29:21 00:29:38
233 362 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:29:26 00:29:41
234 268 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:29:33 00:29:45
235 392 WYSOCKA MARIA Mosty TTT 1985 K30 00:29:37 00:29:47
236 427 KONIECZNA AGNIESZKA Gdynia WIKREKLAMA 1973 K40 00:29:38 00:29:42
237 597 RAZNIEWSKA EWA Szczecin 1986 K20 00:29:51 00:30:00
238 408 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:29:53 00:30:09
239 561 NOWICKI WOJCIECH Gdańsk 1977 M30 00:29:55 00:30:14
240 573 BOCZULA BARTOSZ Bielawa INTEL RUNNERS 1986 M20 00:30:00 00:30:18
241 454 NOWICKA GRAZYNA Gdansk 1980 K30 00:30:04 00:30:23
242 577 KOSIŃSKI WOJCIECH GDAŃSK 1980 M30 00:30:08 00:30:22
243 39 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:30:10 00:30:25
244 565 DOMINIAK JACEK Elbląg 1983 M30 00:30:18 00:30:37
245 21 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:30:21 00:30:34
246 591 ZIEMNIAK MAGDALENA Władysławowo 1978 K30 00:30:24 00:30:34
247 203 MORAWIECKA MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1981 K30 00:30:27 00:30:46
248 438 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:30:33 00:30:47
249 98 LUCZKO MILENA Torun GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:30:33 00:30:51
250 547 DĘBICKA OLA GDAŃSK 1983 K30 00:30:36 00:30:46
251 589 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:30:38 00:30:52
252 84 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:30:38 00:30:55
253 304 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K30 00:30:48 00:31:00
254 287 BUŻAN KAMILA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:30:54 00:31:01
255 571 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk 1959 K50 00:31:01 00:31:10
256 262 KONOPKA ANNA Gdańsk MYK MYK TEAM 1983 K30 00:31:03 00:31:19
257 258 ŁUBOWSKA URSZULA Gdańsk 1987 K20 00:31:11 00:31:27
258 425 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:31:19 00:31:27
259 104 WITKOWSKA BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1969 K40 00:31:22 00:31:34
260 622
271*
WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA TEAM NUTRILITE 1950 M60 00:31:34 00:31:53
261 581 KACZMAREK MAJA Wejherowo 1980 K30 00:31:59 00:32:18
262 394 BIESZKE IZABELA mosty MAMY RUSZAMY 1983 K30 00:32:01 00:32:12
263 22 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:32:03 00:32:22
264 598 MAJCHER STANISŁAW Golub-Dobrzyń 1948 M60 00:32:03 00:32:24
265 140 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:32:10 00:32:27
266 284 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K16 00:32:17 00:32:33
267 608 GAFFKE IZABELLA ORLE ZSP NR 4 Wejherowo 1999 K16 00:32:30 00:32:44
268 605 JACHOWICZ ADAM GDYNIA 2000 M16 00:32:34 00:32:47
269 426 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:32:34 00:32:44
270 489 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M60 00:32:34 00:32:47
271 150 BORZĘCKA KAJA Gdańsk 1989 K20 00:32:36 00:32:57
272 174 MARCINIAK PIOTR Gdańsk DIABŁY PÓŁNOCY 1975 M40 00:32:53 00:33:14
273 288 DRAWC MAGDALENA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:32:59 00:33:13
274 314 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ 1973 K40 00:33:06 00:33:25
275 445 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K30 00:33:07 00:33:13
276 46 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:33:09 00:33:17
277 393 BIESZKE RAFAŁ Gdynia MAMY RUSZAMY 1980 M30 00:33:19 00:33:29
278 549 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:33:30 00:33:54
279 77 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K30 00:33:42 00:33:58
280 206 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:33:48 00:34:07
281 611 BRONK JOANNA RUMIA 1990 K20 00:33:54 00:34:13
282 590 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:33:54 00:34:14
283 422 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:33:59 00:34:17
284 553 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia 1969 K40 00:34:03 00:34:17
285 229 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:34:28 00:34:49
286 402 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:34:31 00:34:41
287 619 PANKAU IWONA Gdańsk MARLET 1983 K30 00:34:34 00:34:45
288 618 DZIENIECKA KAMILA Gdańsk KLUB FITNESS MARLET 1972 K40 00:34:34 00:34:45
289 617 MATUSIEWICZ SYLWIA Gdańsk KLUB FITNESS MARLET 1987 K20 00:34:34 00:34:45
290 215 BRZOZA MATEUSZ Żnin BPH RUNNERS TEAM 1986 M20 00:34:39 00:34:58
291 620 ZYRA MONIKA Al. Rzeczypospolitej 1983 K30 00:34:39 00:34:51
292 472 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:34:41 00:34:53
293 374 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:34:51 00:35:09
294 524 KRAWCZYK KAMILA Gdańsk DBK TEAM /GDAŃSK 1978 K30 00:34:54 00:35:15
295 582 SETA ANNA Straszyn 1990 K20 00:34:56 00:35:06
296 132 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:35:05 00:35:19
297 600 WOŹNIAK TAMARA Gdynia 1986 K20 00:35:06 00:35:13
298 455 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:35:31 00:35:47
299 583 GORNOWICZ KUBA Gdańsk SPORTEVO 1979 M30 00:35:41 00:35:51
300 615 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:35:47 00:36:08
301 292 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:36:25 00:36:47
302 149 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K50 00:37:46 00:37:53
303 527 DZWONKOWSKI JAKUB Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1990 M20 00:37:56 00:38:18
304 257 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M30 00:39:11 00:39:23
305 526 ADAMIAK PRZEMYSŁAW Juszkowo DBK GDAŃSK TEAM 1990 M20 00:45:28 00:45:49

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni