z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

02.03.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 398 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M16 00:16:59 00:16:59
2 75 FORMELA DANIEL Gdynia NEXUS TEAM 1986 M16 00:17:11 00:17:11
3 27 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1986 M16 00:17:21 00:17:21
4 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M16 00:17:26 00:17:26
5 450 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1983 M16 00:17:29 00:17:30
6 121 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BCT TEAM 1982 M16 00:17:42 00:17:43
7 465 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M16 00:18:22 00:18:22
8 242 OKRÓJ MARIUSZ Domatówko KLUB BIEGACZY JYSK 1990 M16 00:18:42 00:18:42
9 182 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:19:03 00:19:03
10 552
431*
LEŚNIAK KAMIL Toruń ZBIEGIEMNATURY.PL / I-NOV 8 TEAM 1993 M16 00:19:24 00:19:24
11 353 PIETRZAK PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1968 M30 00:19:45 00:19:47
12 169 KREPEL KRYSTIAN Puck ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 WEJHEROWO 1982 M16 00:19:51 00:19:53
13 459 HUMIŃSKI ANDRZEJ Gdańsk EATON RUNNING TEAM 1977 M30 00:20:02 00:20:03
14 419 ŁYŚ DANIEL Reda 1985 M16 00:20:29 00:20:30
15 299 FELON MICHAŁ Gdynia AKADEMIABIEGANIA.PL 1977 M30 00:20:52 00:20:52
16 74 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk 1982 M16 00:20:54 00:20:54
17 542 WRONKA CEZARY Gdańsk 1986 M16 00:20:56 00:20:56
18 38 POMIERSKI KAROL Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 M30 00:21:08 00:21:10
19 163 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M16 00:21:10 00:21:12
20 312 DZIK MICHAŁ Gdańsk 1982 M16 00:21:13 00:21:13
21 20 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M30 00:21:15 00:21:18
22 65 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:21:22 00:21:22
23 76 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M30 00:21:25 00:21:25
24 50 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA 1964 M30 00:21:25 00:21:28
25 146 PAWLOWSKI WITOLD Gdynia BAMBARYLA TEAM 1982 M16 00:21:23 00:21:32
26 149 PELPLIŃSKI PIOTR Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ / AKADEMIA BIEGANIA 1986 M16 00:21:37 00:21:42
27 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:21:42 00:21:43
28 319 GRZELAK MICHAŁ Gdynia NORDEA IT POLSKA 1979 M16 00:21:41 00:21:44
29 245 KRÓL ROBERT Gdańsk 1976 M30 00:21:43 00:21:45
30 193 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk 1982 M16 00:21:43 00:21:46
31 114 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia 1972 K30 00:21:46 00:21:49
32 35 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:48 00:21:52
33 46 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:21:58 00:21:58
34 127 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1980 K16 00:21:58 00:22:02
35 284 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M16 00:22:02 00:22:07
36 157 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk 1960 M50 00:22:08 00:22:10
37 66 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFAN GDYNIA 1977 M30 00:22:11 00:22:13
38 126 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 M16 00:22:08 00:22:14
39 166 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:22:24 00:22:27
40 136 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:22:29 00:22:29
41 49 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M16 00:22:33 00:22:33
42 363 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M16 00:22:30 00:22:34
43 117 LITWIN JAROSŁAW Rumia 1963 M50 00:22:33 00:22:36
44 255 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia RUNNERS GDYNIA 1966 M30 00:22:33 00:22:37
45 25 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M16 00:22:31 00:22:40
46 448 RUSINEK KRZYSZTOF Borkowo LIBERO 1981 M16 00:22:40 00:22:40
47 274 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI TEAM 1978 M30 00:22:45 00:22:49
48 317 KUPTZ MARCIN Rumia 1978 M30 00:22:49 00:22:54
49 554 GREER RICHARD GDAŃSK 1975 M30 00:22:46 00:22:55
50 144 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:22:54 00:22:57
51 40 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:23:10 00:23:13
52 172 MAŁOLEPSZY JACEK GDAŃSK 1984 M16 00:23:10 00:23:14
53 97 ŻYLIŃSKI DAWID Rumia RUMIA PINGWINS 1983 M16 00:23:12 00:23:19
54 165 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:23:27 00:23:29
55 381 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:23:27 00:23:30
56 566 POMIERSKI ZBIGNIEW KWIDZYN 1980 M16 00:23:32 00:23:36
57 168 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1961 M50 00:23:33 00:23:36
58 55 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M16 00:23:32 00:23:40
59 18 SZUKALSKI BOLESŁAW Gdynia SKTJ 1986 M16 00:23:28 00:23:41
60 176 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk STRASZYN BIEGA 1975 M30 00:23:39 00:23:42
61 512 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA MERCEDES BENZ SERVICE TEAM 1976 M30 00:23:39 00:23:46
62 506 NERKOWSKI PAWEŁ Gdańsk 1980 M16 00:23:40 00:23:48
63 57 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:23:46 00:23:51
64 81 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M16 00:23:45 00:23:52
65 243 KOŁEK MACIEK Gdańsk 1982 M16 00:24:00 00:24:00
66 513 GÓRECKI ROBERT Sopot 1976 M30 00:24:06 00:24:10
67 85 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:24:08 00:24:13
68 95 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:24:09 00:24:13
69 427 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk PASŁĘK MUSTANG BIKE TEAM 1972 M30 00:24:08 00:24:14
70 475 PIS BARTOSZ Gdańsk BBL GDAŃSK , AKADEMIA BIEGANIA 1972 M30 00:24:01 00:24:16
71 356 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M30 00:24:10 00:24:18
72 491 GRESZTA MICHAŁ Wejherowo SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1995 M16 00:24:13 00:24:19
73 548 TROCHOWSKI MIKOŁAJ Wejherowo WEJHEROWO 1992 M16 00:24:31 00:24:33
74 372 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:24:29 00:24:35
75 42 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M30 00:24:35 00:24:38
76 220 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M30 00:24:36 00:24:42
77 297 KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW Wejherowo 1993 M16 00:24:41 00:24:52
78 61 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M16 00:24:44 00:24:54
79 466 MORAWSKA ANNA Gdańsk "AZYMUT 45" GDYNIA 1993 K16 00:24:52 00:24:56
80 108 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:24:52 00:25:01
81 535 KULEWICZ ARKADIUSZ Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M16 00:25:00 00:25:14
82 60 WYKUSZ JAROSŁAW Gdynia 1975 M30 00:25:11 00:25:21
83 348 STRZYŻ RAFAŁ Gdańsk 1984 M16 00:25:23 00:25:25
84 308 KOWALSKI MARCIN gdynia 1976 M30 00:25:39 00:25:39
85 77 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K16 00:25:31 00:25:39
86 445 HABAJ PIOTR Gdynia XTRAINER.PL 1981 M16 00:25:41 00:25:41
87 36 MASIULANIEC AGATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1990 K16 00:25:37 00:25:42
88 565
227*
OLEWCZYŃSKA MARYSIA Wejherowo PADŁ NA RYJ TEAM 1987 K16 00:25:43 00:25:43
89 239 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M30 00:25:39 00:25:46
90 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:25:40 00:25:48
91 532 SKIBA ŁUKASZ Gdynia 1981 M16 00:25:54 00:26:00
92 414 KORTHALS WALENTY PUCK 1959 M50 00:25:48 00:26:01
93 530 SMALEC BARTOSZ Kwidzyn RKS HUWDU 1982 M16 00:25:54 00:26:02
94 538 IBRAHIM MOUSTAFA Warszawa 1990 M16 00:25:53 00:26:05
95 396 MOKWA PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:25:57 00:26:05
96 204 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M30 00:26:01 00:26:07
97 205 GORZELAK KRZYSZTOF Sopot MORSY SOPOT 1983 M16 00:26:07 00:26:11
98 102 ALKIEWICZ MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K16 00:26:06 00:26:11
99 291 DAJER LESZEK Gdynia TURTLETEAM 1972 M30 00:26:03 00:26:13
100 467 ŁOZIŃSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M16 00:26:12 00:26:16
101 421 RAFALSKA SABINA Gdynia 1979 K16 00:26:07 00:26:16
102 89 BACHAR PIOTR Gdańsk TEBATEAM 1979 M16 00:26:13 00:26:19
103 464 KUCHARSKI MARCIN Gdańsk 1990 M16 00:26:06 00:26:21
104 22 SEROKA JERZY Gdańsk BP J.SEROKA 1977 M30 00:26:08 00:26:21
105 258 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K30 00:26:19 00:26:24
106 222 KOMOSIŃSKI MATEUSZ Gdynia WOIOWNICY 1990 M16 00:26:12 00:26:26
107 218 BURACZEK JAROSŁAW Gdańsk 1985 M16 00:26:16 00:26:29
108 151 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M30 00:26:24 00:26:30
109 260 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk BANK BPH RUNNERS TEAM 1979 M16 00:26:21 00:26:30
110 68 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M16 00:26:20 00:26:30
111 518 MALINOWSKI MARCIN Gdańsk 1986 M16 00:26:15 00:26:31
112 547 GRESZTA KALINA Wejherowo WEJHEROWO 1994 K16 00:26:24 00:26:34
113 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:26:23 00:26:35
114 147 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M16 00:26:34 00:26:37
115 279 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K30 00:26:32 00:26:38
116 48 PATEREK AGATA Gdańsk 1973 K30 00:26:32 00:26:42
117 557 DŁUGI JACEK Gdańsk 1981 M16 00:26:30 00:26:43
118 359 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:26:49 00:26:54
119 221 FURMAN MACIEJ Rumia WOIOWNICY 1989 M16 00:26:44 00:26:59
120 346 JASIŃSKI MIREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:26:52 00:26:59
121 550 MYŚLAK PIOTR Poznań Z BIEGIEMNATURY.PL TEAM 1990 M16 00:27:02 00:27:02
122 253 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:26:55 00:27:06
123 115 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:27:19 00:27:25
124 389 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:27:13 00:27:26
125 211 KURGAN WOJCIECH Gdańsk PARKRUN GDAŃSK 1972 M30 00:27:18 00:27:27
126 462 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór BECZOSY BIEGAJĄ 1977 M30 00:27:24 00:27:31
127 403 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1972 M30 00:27:18 00:27:32
128 331 AMBROCH HENRYK Sopot 1965 M30 00:27:38 00:27:47
129 100 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K16 00:27:39 00:27:51
130 285 ADAMCZYK DOMINIK Sopot AKADEMIA BIEGANIA 1985 M16 00:27:48 00:28:03
131 232 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór BECZOSY BIEGAJĄ 1979 K16 00:27:58 00:28:05
132 29 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M30 00:28:01 00:28:08
133 111 LUTO PAWEŁ Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1982 M16 00:28:05 00:28:13
134 529 SOSNOWSKI BOLESŁAW GDAŃSK TTKF ROZSTAJE 1947 M50 00:28:14 00:28:16
135 517 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:28:08 00:28:25
136 541 LIGENZA JAKUB Łódź PANCIA POLAND 1983 M16 00:28:15 00:28:29
137 16 ŚMIECH KRZYSZTOF Gdańsk KDATP 1982 M16 00:28:28 00:28:37
138 367 ROMAŃSKA MICHALINA Bolszewo MTB 1989 K16 00:28:28 00:28:38
139 56 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:28:33 00:28:40
140 540 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K30 00:28:25 00:28:41
141 553 FORMELA LUCYNA Gdańsk 1970 K30 00:28:29 00:28:42
142 555 WIKTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJĘ 1972 M30 00:28:42 00:28:47
143 546 GRESZTA KRZYSZTOF Wejherowo FITNESS CLUB "PIRUET" WEJHEROWO 1965 M30 00:28:42 00:28:53
144 105 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:28:45 00:28:55
145 537 WILCZYNSKA KAMILA Warszawa 1991 K16 00:28:44 00:28:56
146 562 UWIEJSKI JAKUB SOPOT 1992 M16 00:28:48 00:28:58
147 33 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:28:51 00:29:00
148 120 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K30 00:28:57 00:29:02
149 344 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K30 00:28:52 00:29:07
150 252 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M16 00:29:00 00:29:14
151 91 KAWECKI WOJTEK Banino BULL RACING TEAM 1975 M30 00:29:10 00:29:18
152 236 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K30 00:29:19 00:29:25
153 336 ANDRESKOWSKA ANNA PUCK 1981 K16 00:29:16 00:29:28
154 321 RETZLAFF BRUNON Gdynia HYDRO 1974 M30 00:29:34 00:29:34
155 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:29:33 00:29:37
156 391 MUSIAŁ EUGENIUSZ Gdynia BODY IN MOTION 1946 M50 00:29:31 00:29:41
157 504 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M16 00:29:37 00:29:49
158 559 MAJK MONIKA GDAŃSK 1980 K16 00:29:37 00:29:49
159 563 SZWED PIOTR GDYNIA AKADEMIA BIEGANIA 0 00:29:33 00:29:50
160 362 BISTUŁA KRZYSZTOF Gdynia 1966 M30 00:29:41 00:29:52
161 84 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:29:47 00:29:54
162 505 ŻOGA DARIUSZ Rumia 1968 M30 00:29:40 00:29:56
163 545 KREFT HUBERT Gdańśk 1988 M16 00:29:48 00:30:00
164 556 KOLCZYŃSKI BARTOSZ GDAŃSK OD JUTRA NIE PIJĘ 1989 M16 00:29:57 00:30:03
165 170 WILK WERONIKA Sopot AKADEMIA BIEGANIA 1986 K16 00:29:48 00:30:04
166 154 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:29:57 00:30:08
167 94 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K30 00:30:10 00:30:16
168 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo BRACIA BERTRAND 1984 K16 00:30:08 00:30:16
169 30 JODŁOWSKI MICHAŁ JAKUB Gdańsk 49 BAZA LOTNICZA W PRUSZCZU GDAŃSKIM 1983 M16 00:30:14 00:30:30
170 17 LACHOWICZ ULA Gdynia 1983 K16 00:30:24 00:30:34
171 519 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1959 K50 00:30:31 00:30:46
172 24 MELZACKA ANNA Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1983 K16 00:30:48 00:30:54
173 383 PILCH EMILIA Sopot 1987 K16 00:30:58 00:31:05
174 468 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 M16 00:30:51 00:31:07
175 82 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański FC BAYERN MONACHIUM ;) 1984 M16 00:31:26 00:31:26
176 26 MALINOWSKI STANISŁAW Sopot Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1964 M30 00:31:25 00:31:30
177 282 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M50 00:31:27 00:31:41
178 558 KAMECKA SONIA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1979 K16 00:31:29 00:31:43
179 67 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:31:32 00:31:45
180 86 GUT TOMASZ Gdańsk RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1974 M30 00:31:56 00:31:59
181 267 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M30 00:31:52 00:32:01
182 187 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K16 00:32:05 00:32:12
183 560 PAPROCKA ANNA GDAŃSK 1974 K30 00:32:03 00:32:14
184 561 PAPROCKI MARCIN GDAŃSK 1974 M30 00:32:03 00:32:14
185 334 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M50 00:32:05 00:32:16
186 265 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K30 00:32:10 00:32:19
187 425 WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA 1950 M50 00:32:06 00:32:19
188 322 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M16 00:32:12 00:32:26
189 345 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk 1979 K16 00:32:21 00:32:28
190 272 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K16 00:32:45 00:32:58
191 510 KRAWCZYK NATALIA Wejherowo SOLUTIONS 1980 K16 00:33:06 00:33:20
192 503 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia SOLUTIONS 1964 M30 00:33:05 00:33:20
193 230 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1986 K16 00:33:15 00:33:26
194 551 FIGK MONIKA GDAŃSK MIKI TEAM 1977 K30 00:33:23 00:33:40
195 521 BUZE MICHAEL Gdynia KEMIRA BIEGA 1988 M16 00:33:45 00:33:58
196 564 TONDYTKO TOMASZ GDYNIA 1972 M30 00:33:45 00:33:59
197 432 ZASOWSKI PRZEMYSŁAW Wejherowo 1979 M16 00:34:03 00:34:16
198 202 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M30 00:34:14 00:34:20
199 188 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K16 00:34:32 00:34:40
200 527 NIKODEM DAMIAN Banino FARAD TEAM 1988 M16 00:34:31 00:34:42
201 516 LEPA ANNA Gdańsk 1975 K30 00:34:40 00:34:50
202 298 KURPIEWSKA SYLWIA Gdynia BODY IN MOTION 1974 K30 00:34:44 00:34:56
203 135 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M30 00:35:22 00:35:30
204 287 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K16 00:35:39 00:35:54
205 533 KRAWCZYK PAWEŁ Gdańśk FARAD TEAM 1988 M16 00:36:39 00:36:51
206 351 GRONOSTAJ EMILIA PRUSZCZ GDAŃSKI 1974 K30 00:41:41 00:41:47
207 350 MOTYL TERESA GDAŃSK 1961 K50 00:41:42 00:41:48
208 567 BORTKUN NATALIA GDAŃSK NORDIC WALKING 0 00:57:53 00:58:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni