z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

19.02.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo LKB IM. BRACI PETK LĘBORK /MAJA TEAM 1986 M30 00:17:48 00:17:49
2 552 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:51 00:17:52
3 290 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:18:14 00:18:15
4 390 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:18:21 00:18:22
5 247 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:18:29 00:18:30
6 759 SPUSTEK MARCIN Elbląg MKS"TRUSO"ELBLĄG 1997 M16 00:18:33 00:18:33
7 327 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M16 00:18:38 00:18:39
8 82 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:19:06 00:19:07
9 386 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:22 00:19:23
10 221 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:27 00:19:29
11 776 KURSZEWSKI DAWID SEMLIN 1995 M20 00:19:29 00:19:31
12 612 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:19:32 00:19:33
13 575 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk DUDYCZ TEAM 1996 M20 00:19:34 00:19:35
14 670 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK- BIKE U UP 1975 M40 00:19:55 00:19:56
15 530 KUJAWSKA MONIKA Żukowo STUDIO S7 BANINO 1994 K20 00:20:06 00:20:07
16 184 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT 1986 M30 00:20:26 00:20:26
17 392 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:20:34 00:20:36
18 170 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:41 00:20:44
19 181 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:20:48 00:20:50
20 543 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard PARKRUN SZCZECIN 1993 M20 00:20:50 00:20:53
21 79 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:20:55 00:20:55
22 605 ROLBIECKA MONIKA Wejherowo MAJA TEAM 1988 K20 00:20:54 00:20:55
23 770 FILIPOWICZ TOMASZ Chorzele 1986 M30 00:20:56 00:20:59
24 774 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW Gdynia ZORZA GDYNIA 1986 M30 00:21:04 00:21:05
25 606 LEŚNIEWSKI ADAM Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1971 M40 00:21:13 00:21:15
26 13 DIAS JULIA Gdynia ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:16 00:21:18
27 291 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN ORŁOWO 1977 M30 00:21:21 00:21:22
28 501 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:27 00:21:32
29 529 GARSKI KRYSPIN Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS 1976 M40 00:21:32 00:21:35
30 586 KUKAŁOWICZ MICHAŁ Podągi 1997 M16 00:21:33 00:21:35
31 609 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia STUDIO S7 BANINO 1979 K30 00:21:40 00:21:41
32 534 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:21:48 00:21:50
33 109 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk F3TEAM 1978 M30 00:21:50 00:21:58
34 371 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo 1977 M30 00:21:57 00:22:00
35 200 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:21:58 00:22:01
36 434 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:22:00 00:22:04
37 665 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1981 M30 00:22:05 00:22:07
38 261 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:22:06 00:22:11
39 540 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:22:16 00:22:18
40 353 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:22:16 00:22:21
41 257 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:22 00:22:25
42 377 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:22:26 00:22:28
43 55 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:31 00:22:35
44 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M40 00:22:34 00:22:37
45 388 ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk 1998 K16 00:22:38 00:22:40
46 527 GRODZKI KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:22:38 00:22:43
47 499 ZAMOJSKI RAFAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:22:38 00:22:44
48 119 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:22:45 00:22:49
49 344 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:48 00:22:51
50 185 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:55 00:22:56
51 152 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk 1975 M40 00:22:54 00:22:58
52 393 ŁEMPICKI KAROL Gdynia CENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PROFIL 1984 M30 00:22:59 00:23:03
53 58 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:23:12 00:23:20
54 523 CZAPLIŃSKI PRZEMEK Banino STUDIO S7 BANINO 1980 M30 00:23:13 00:23:19
55 182 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:23:15 00:23:17
56 735 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:23:19 00:23:27
57 135 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:23:22 00:23:29
58 692 BAREJKO MIROSŁAW Bąkowo STUDIO S7 BANINO 1979 M30 00:23:25 00:23:31
59 699 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:23:26 00:23:32
60 230 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 49 BAZA LOTNICZA 1989 M20 00:23:30 00:23:37
61 229 STRZELCZYK MICHAŁ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1985 M30 00:23:33 00:23:43
62 304 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:23:34 00:23:38
63 29 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1979 M30 00:23:34 00:23:39
64 51 MALEK DANIEL Wejherowo BIEGNĘ DLA CELINKI 1982 M30 00:23:36 00:23:39
65 459 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:23:42 00:23:45
66 374 KRAKOWSKI JAN Gdynia SBRT 1994 M20 00:23:48 00:23:52
67 302 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:57 00:24:01
68 129 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:24:00 00:24:17
69 425 RZECHOWSKI FILIP Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30 00:24:00 00:24:10
70 525 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:24:06 00:24:08
71 199 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:06 00:24:15
72 133 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:24:11 00:24:11
73 38 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:24:12 00:24:17
74 208 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:24:12 00:24:17
75 684 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:24:12 00:24:19
76 549 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:24:12 00:24:16
77 311 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:24:12 00:24:18
78 224 DEJNAROWICZ PIOTR Pogórze BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:24:13 00:24:20
79 725 MORAWSKA MAJA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1996 K20 00:24:18 00:24:23
80 648 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:24:28 00:24:34
81 86 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:24:29 00:24:29
82 306 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:24:30 00:24:43
83 537 RADOSŁAW SZLAS TUCHOM STUDIO S7 (GŁUCHY) 1977 M30 00:24:32 00:24:37
84 136 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:24:37 00:24:51
85 572 DOBRZAŃSKI PIOTR Gdańsk STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:24:39 00:24:45
86 767 CIEŚLIK ADRIAN Warzenko 1987 M20 00:24:41 00:24:56
87 568 GERING MARIUSZ Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1983 M30 00:24:43 00:25:03
88 638 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K30 00:24:45 00:24:51
89 315 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk 1977 M30 00:24:56 00:24:59
90 348 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:24:57 00:25:01
91 475 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 K20 00:24:58 00:25:03
92 271 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:25:01 00:25:09
93 734 TREVOR ARRON Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1971 M40 00:25:02 00:25:06
94 32 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:25:08 00:25:14
95 378 SZYMANIUK MACIEJ Łosice CROSSCORE 1990 M20 00:25:09 00:25:20
96 146 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:25:10 00:25:16
97 176 GEPPERT ALEKSANDRA Sopot 2000 K16 00:25:13 00:25:20
98 210 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:13 00:25:18
99 502 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:25:18 00:25:21
100 557 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:25:19 00:25:24
101 21 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:25:24 00:25:31
102 745 BIEŃKOWSKI WOJCIECH Chwaszczyno 1990 M20 00:25:27 00:25:41
103 742 RESZCZYŃSKI PAWEŁ Kościerzyna 1985 M30 00:25:28 00:25:36
104 650 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:25:28 00:25:38
105 435 KREFT OLIWIA Rumia UKS SIODEMKA RUMIA 1999 K16 00:25:31 00:25:39
106 149 KOPEĆ IGOR Sopot 1976 M40 00:25:34 00:26:06
107 708 KOCZOROWSKI PAWEŁ Ustka POLNI WOJOWNICY USTKA 1977 M30 00:25:40 00:25:46
108 707 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:25:41 00:25:47
109 418 DAWIDOWSKA NATALIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 K16 00:25:42 00:25:51
110 128 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:25:44 00:25:52
111 139 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:25:45 00:25:51
112 744 LIS KRYSTIAN Wiśniewo 1991 M20 00:25:47 00:26:01
113 571 TORBICZ PIOTR Gdańsk 1978 M30 00:25:48 00:25:58
114 74 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:25:49 00:25:53
115 240 STRZELCZYK PAWEŁ Gdańsk 1984 M30 00:25:49 00:25:57
116 421 ALBECKI WITOLD Wejherowo AKKUS 1972 M40 00:25:52 00:26:04
117 124 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M50 00:25:52 00:25:59
118 412 GUTOWSKI MICHAŁ Gdynia 1986 M30 00:25:57 00:26:28
119 43 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:25:58 00:26:08
120 351 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:26:02 00:26:17
121 62 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia BIEGACZE PÓŁNOCY 1983 M30 00:26:06 00:26:13
122 539 CIEŚLAK MARCIN Gdynia PARÓWYDŻOANY 1983 M30 00:26:06 00:26:27
123 80 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:26:07 00:26:23
124 771
705*
NIKLAS GRZEGORZ Gdańsk 1993 M20 00:26:08 00:26:20
125 448 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M20 00:26:09 00:26:16
126 607 DEPTULSKA MARIA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 K16 00:26:09 00:26:18
127 531 GARSKA JOANNA Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1974 K40 00:26:14 00:26:23
128 297 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:26:15 00:26:26
129 123 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:26:23 00:26:33
130 766 KOCIUGA GRZEGORZ Gdańsk 1981 M30 00:26:23 00:26:38
131 204 DOMŻALSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:26:27 00:26:35
132 470 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:26:32 00:26:41
133 334 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:26:33 00:26:46
134 61 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:26:34 00:26:47
135 248 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:26:35 00:26:56
136 298 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:26:35 00:26:47
137 775 JANKOWSKA KATARZYNA JANIEWKO INVIETUS 3 CITY 1993 K20 00:26:47 00:26:56
138 680 MAŁEK RAFAŁ Gdańsk INVIETUS 3 CITY 1994 M20 00:26:49 00:26:59
139 164 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:26:55 00:27:09
140 225 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:26:56 00:27:17
141 694 WOJNOWSKI WIESŁAW Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1980 M30 00:26:56 00:27:15
142 117 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA 1979 M30 00:27:02 00:27:06
143 112 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:27:03 00:27:24
144 39 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS / CROSSCORE 1982 M30 00:27:04 00:27:17
145 538 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M30 00:27:10 00:27:24
146 481 DĄBROWSKI MARIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:27:11 00:27:19
147 18 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1975 K40 00:27:18 00:27:30
148 600 HEBANOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1978 M30 00:27:19 00:27:52
149 234 MARTYKA JOLANTA gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 K30 00:27:20 00:27:32
150 19 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:27:23 00:27:48
151 16 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:27:25 00:27:30
152 35 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA 1975 K40 00:27:28 00:27:34
153 307 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:27:31 00:27:43
154 106 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:27:31 00:27:51
155 419 MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:27:33 00:27:54
156 406 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:27:36 00:27:47
157 96 RETZLAFF BRUNON Gdynia KRT 1974 M40 00:27:36 00:28:01
158 410 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:27:40 00:27:53
159 663 ŻYNDA ŻANETA Gdańsk 1974 K40 00:27:40 00:28:01
160 44 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia DZIKIE STACHY 1991 K20 00:27:44 00:27:50
161 710 NEUMANN MARCIN Gdańsk KUBA I MATI TEAM 1980 M30 00:27:46 00:27:58
162 431 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:27:47 00:28:12
163 94 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:27:53 00:28:03
164 116 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:27:54 00:28:14
165 515 MŁYNARCZYK FILIP Gdańsk EZA 1976 M40 00:27:55 00:28:10
166 223 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:27:57 00:27:57
167 265 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:27:58 00:28:18
168 764 KONKEL MICHAŁ Władysławowo ORZEŁKI 1992 M20 00:28:00 00:28:27
169 362 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:28:02 00:28:09
170 416 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:28:08 00:28:29
171 358 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:28:08 00:28:28
172 772 ŻAK DOMINIKA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:28:11 00:28:23
173 411 WASIELEWSKA ROMA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1999 K16 00:28:14 00:28:30
174 357 OKROY AGATA gościcino MAJA TEAM 1997 K16 00:28:14 00:28:27
175 26 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:28:14 00:28:35
176 777 CHROBOCZEK MACIEJ GDAŃSK BRANIEWO CACHOWICZ TEAM 1990 M20 00:28:18 00:28:43
177 746 BIEŃKOWSKI TOMASZ Chwaszczyno 1982 M30 00:28:18 00:28:33
178 118 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:28:19 00:28:32
179 41 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:28:20 00:28:29
180 341 BONDARENKO JOANNA Gdańsk AZS UG 1993 K20 00:28:25 00:28:35
181 268 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:28:27 00:28:34
182 760 LIANA JOLANTA Banino STUDIO S7 BANINO 1977 K30 00:28:31 00:28:37
183 489 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:28:31 00:28:50
184 355 WRÓBEL SEBASTIAN Gdynia 1978 M30 00:28:36 00:29:00
185 591 RUDNICKA MARIOLA GDAŃSK SKLEPBIEGOWY.COM 1985 K30 00:28:38 00:28:46
186 762 LACHOWICZKAS SZYMZIK Braniewo GMINA BRANIEWO 1990 M20 00:28:39 00:29:03
187 686 SKOCZKE ANDRZEJ Władysławowo 1991 M20 00:28:44 00:29:11
188 332 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:28:44 00:29:02
189 667 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M40 00:28:45 00:28:56
190 183 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk WD. 1983 M30 00:28:49 00:29:04
191 763 YARASHCHUK ARTSIOM gdynia 1990 M20 00:28:50 00:29:17
192 162 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk 1986 K30 00:28:51 00:29:10
193 175 ADAMCZYK SZYMON Gdańsk 1978 M30 00:28:51 00:29:14
194 157 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M30 00:29:02 00:29:33
195 25 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:29:09 00:29:29
196 757 WĄSIK KATARZYNA Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K30 00:29:09 00:29:31
197 270 BIELECKA ALEKSANDRA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 K16 00:29:10 00:29:19
198 101 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:29:10 00:29:28
199 281 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:29:14 00:29:22
200 70 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:29:15 00:29:25
201 167 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M30 00:29:23 00:29:32
202 173 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:36 00:30:01
203 103 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K30 00:29:38 00:30:02
204 46 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:29:44 00:30:04
205 166 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:29:48 00:30:19
206 148 MAJEWSKI PAWEŁ Gdynia 1986 M30 00:29:48 00:30:20
207 666 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia NO RISK NO FUN 1976 M40 00:29:54 00:30:17
208 174 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:29:55 00:30:07
209 354 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:29:57 00:30:20
210 769 KOLWICZ DAMIAN GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30 00:29:57 00:30:09
211 251 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:30:03 00:30:32
212 228 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:30:10 00:30:30
213 303 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:30:18 00:30:42
214 462 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:30:20 00:30:33
215 585 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1984 K30 00:30:20 00:30:32
216 92 MIŁCZAK MACIEJ Gdańsk 1985 M30 00:30:20 00:30:38
217 56 STOPA MACIEJ Gdańsk FANTASTIK FAJF 1970 M40 00:30:20 00:30:40
218 250 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:30:25 00:30:51
219 132 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:30:26 00:30:39
220 88 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:30:31 00:30:43
221 85 WĄSIK ANDRZEJ Borkowo F3TEAM 1973 M40 00:30:33 00:31:19
222 202 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:30:34 00:30:57
223 40 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:30:34 00:31:03
224 729 FERLIN ALEKSANDRA gdynia 1990 K20 00:30:35 00:30:45
225 81 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:30:38 00:30:58
226 59 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:43 00:31:00
227 614 SKALSKI TOMASZ Gdynia ATENA 1969 M40 00:30:46 00:31:05
228 747 BIAŁY SZYMON Bydgoszcz 1982 M30 00:30:46 00:31:12
229 447 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:30:48 00:31:20
230 288 PETTKE EMILIA Gdynia BE 1989 K20 00:30:56 00:31:22
231 737 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:30:59 00:31:08
232 658 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:31:02 00:31:29
233 91 DUDA- MIŁCZAK KAROLINA Gdańsk 1981 K30 00:31:13 00:31:31
234 728 JANIK DAWID Strzebielino ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:31:19 00:31:28
235 651 FORMELLA KORNELIA Kochanowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:31:20 00:31:29
236 102 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo 1974 K40 00:31:21 00:31:42
237 669 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:31:26 00:31:34
238 48 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:31:28 00:31:46
239 168 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:31:32 00:31:54
240 256 ROMANCZUK MONIKA Gdańsk 1981 K30 00:31:36 00:31:45
241 104 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:31:36 00:31:58
242 335 OSOWSKI MACIEJ Gdynia 1967 M40 00:31:40 00:32:10
243 17 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:31:41 00:31:47
244 513 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk 1974 M40 00:31:42 00:32:11
245 232 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1973 K40 00:31:45 00:32:14
246 711 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:31:47 00:32:01
247 698 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:31:53 00:32:14
248 266 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:31:53 00:33:35
249 556 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:32:01 00:32:27
250 508 KONOPKA ANNA Gdańsk KASZUBSKA PONIEWIERKA 1983 K30 00:32:10 00:32:34
251 95 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:32:28 00:32:52
252 498 DEPTULSKA AGNIESZKA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:28 00:32:55
253 151 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:32:29 00:32:49
254 217 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:32:31 00:32:51
255 203 RUCZKO SŁAWOMIR Gdynia USAA RUCZKO 1977 M30 00:32:34 00:32:52
256 246 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:32:36 00:32:49
257 510 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:32:39 00:32:48
258 209 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:32:45 00:33:06
259 751 CYBULSKI MICHAŁ Police 1986 M30 00:32:51 00:33:21
260 743 HARNER JACEK Police 1986 M30 00:32:51 00:33:21
261 324 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1982 M30 00:32:52 00:33:10
262 428 ERDMANN PIOTR Gdańsk 1984 M30 00:32:54 00:32:54
263 215 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K30 00:32:55 00:33:10
264 219 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1971 M40 00:32:57 00:33:10
265 461 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:32:58 00:32:58
266 457 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia BBL GDYNIA 1969 K40 00:33:04 00:33:22
267 380 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:33:05 00:33:12
268 314 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:33:08 00:33:39
269 172 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:33:14 00:33:38
270 231 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:33:19 00:33:48
271 161 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:33:26 00:33:48
272 20 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:33:29 00:33:56
273 480 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:33:32 00:34:03
274 263 BANACZYK SABINA Gdynia 1979 K30 00:33:33 00:33:51
275 740 KRZACZKOWSKA IZABELA Stężyca 1977 K30 00:33:40 00:34:01
276 482 MICKIEWICZ ILONA Wejherowo 1988 K20 00:33:40 00:34:09
277 748 KAJKO WIKTORIA Bydgoszcz 66 2000 K16 00:33:48 00:34:13
278 53 KONKEL ANETA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:33:52 00:34:20
279 373 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:33:53 00:34:03
280 467 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:34:00 00:34:24
281 477 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:34:01 00:34:24
282 441 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:34:02 00:34:31
283 773 WOŹNIAK MARIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:04 00:34:13
284 342 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M60 00:34:31 00:34:52
285 645 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:34:32 00:35:00
286 420 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:34:32 00:35:03
287 222 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:34:39 00:35:07
288 440 STRZELCZYK DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:34:40 00:35:07
289 107 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:34:51 00:35:14
290 186 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia 1991 M20 00:34:57 00:35:33
291 187 KREFT KATARZYNA Gdynia 1994 K20 00:34:57 00:35:33
292 754 BRĄGIEL ANNA Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1985 K30 00:35:05 00:35:43
293 504 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:35:11 00:35:48
294 227 MIELEWSKA BRYGIDA Gdańsk 1972 K40 00:35:20 00:35:42
295 57 BROKOS TOMASZ Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1986 M30 00:35:21 00:35:42
296 322 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:35:34 00:35:58
297 662 ŚWIETLIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1974 M40 00:35:34 00:36:08
298 432 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:35:42 00:36:08
299 753 BRĄGIEL JAKUB Bydgoszcz VEGE RUNNERS 1983 M30 00:35:52 00:36:29
300 496 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:35:54 00:36:09
301 108 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:35:56 00:36:26
302 587 KUBIK MATEUSZ Kowale 1994 M20 00:35:58 00:36:23
303 295 JANKOWSKA EMILIA Mabork BRAK 1980 K30 00:36:02 00:36:24
304 697 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:36:04 00:36:20
305 293 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:36:05 00:36:37
306 292 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:36:07 00:36:39
307 361 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:36:14 00:36:30
308 765 AHSAN HABIB AHSAN Gdynia 1989 M20 00:36:25 00:36:57
309 768 SZMYT DOMINIKA Gdynia 1980 K30 00:36:25 00:36:57
310 60 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:36:30 00:36:30
311 346 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:36:35 00:36:58
312 471 KWAPISZ SEBASTIAN Reda 1982 M30 00:36:40 00:37:04
313 604 TROJANOWSKA BOGUMIŁA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1963 K50 00:36:51 00:37:17
314 640 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:36:55 00:37:25
315 521 PIONK ALICJA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:37:04 00:37:22
316 368 LACHIEWICZ SYLWESTER Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1978 M30 00:37:15 00:47:15
317 758 YARASHCHUK NATALLIA gdynia 1992 K20 00:37:20 00:37:48
318 87 CIEMNA-SARNOWSKA DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:37:30 00:37:47
319 520 KOWALSKA NATALIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:37:41 00:37:58
320 105 GODLEWSKA JOANNA Sopot CALYPSO 1981 K30 00:38:05 00:38:18
321 49 SZUMSKA ŻANETA Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1986 K30 00:38:36 00:39:04
322 407 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:38:43 00:39:09
323 226 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:39:00 00:39:29
324 727 ROMANOWICZ MACIEJ Pogórze BEHAPY 1987 M20 00:39:30 00:39:59
325 726 JANKOWSKA AGATA Sztum BEHAPY 1991 K20 00:39:30 00:39:58
326 156 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:39:53 00:40:13
327 442 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:39:53 00:40:11
328 37 SEREMA MARCIN pierwoszyno WYMIATACZE 1979 M30 00:39:53 00:40:13
329 65 MICHALOWSKA BARBARA Pierwoszyno WYMIATACZE 1980 K30 00:39:54 00:40:12
330 155 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:39:55 00:40:10
331 36 SEREMA KLAUDIA pierwoszyno WYMIATACZE 1987 K20 00:39:55 00:40:13
332 69 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:39:55 00:40:13
333 22 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:39:56 00:40:12
334 216 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:40:53 00:41:09
335 417 JANKOWIAK DARIUSZ Koleczkowo 1972 M40 00:41:51 00:42:20
336 454 KURPIEWSKA SYLWIA Gdynia BODY IN MOTION 1974 K40 00:42:55 00:43:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni