z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

11.02.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 140 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo RUNNERSI S7 BANINO 1988 M20 00:17:25 00:17:25
2 341 KACZMAREK MATEUSZ Gdańsk FLOTA GDYNIA 1996 M20 00:17:40 00:17:40
3 2 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP-H4B 1982 M30 00:18:21 00:18:23
4 3 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:18:26 00:18:28
5 23 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:18:34 00:18:34
6 255 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:18:43 00:18:45
7 149 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:19:04 00:19:07
8 1070 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:19:08 00:19:11
9 110 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:19:31 00:19:32
10 518 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:19:40 00:19:40
11 553 SIKORA SEBASTIAN Gdynia ACEL GDYNIA 1976 M40 00:19:50 00:19:53
12 122 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk DUDYCZ TEAM / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:57 00:20:00
13 183 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:20:05 00:20:09
14 594 HEWELT MACIEJ Gdańsk IBB HOTEL DŁUGI TARG 1990 M20 00:20:09 00:20:12
15 270 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk DUDYCZ TEAM 1996 M20 00:20:24 00:20:26
16 558 KSIĄŻEK GRZEGORZ Rumia ZOELLER TECH / TWISTER TEAM 1991 M20 00:20:29 00:20:32
17 1115 BAGINSKI TOMASZ Gdansk 1980 M30 00:20:32 00:20:35
18 5 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:20:34 00:20:37
19 39 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:35 00:20:39
20 345 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk CTS CZAJA TRENING SYSTEM 1978 M30 00:20:38 00:20:40
21 326 KOKOCIŃSKI DARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:20:37 00:20:41
22 53 GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:20:42 00:20:46
23 484 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO 1973 M40 00:20:46 00:20:49
24 170 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:20:48 00:20:51
25 1024 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT / 42.195 WEJHEROWO 1986 M30 00:20:54 00:20:54
26 309 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:54 00:20:59
27 158 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk 1999 M16 00:21:05 00:21:07
28 1089 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska POLONIA ŚRODA 1998 M16 00:21:03 00:21:07
29 64 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:21:04 00:21:08
30 1106 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP 1984 M30 00:21:06 00:21:09
31 192 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M20 00:21:17 00:21:21
32 173 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:19 00:21:24
33 188 SIECIŃSKI MARCIN Żukowo RUNNERSI S7 BANINO 1986 M30 00:21:22 00:21:27
34 1130 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:29 00:21:32
35 561 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA 1974 M40 00:21:29 00:21:34
36 301 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:21:31 00:21:35
37 419 SAFRANOW MARCIN Gdańsk BIKE U UP 1978 M30 00:21:32 00:21:35
38 551 KUBILUS ROBERT Rumia BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M40 00:21:31 00:21:36
39 103 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M50 00:21:41 00:21:44
40 205 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:42 00:21:44
41 56 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:42 00:21:46
42 50 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN 1981 M30 00:21:44 00:21:47
43 602 GORGOŃ CEZARY Gdańsk CTS 1981 M30 00:21:45 00:21:49
44 24 KLAJNA JAKUB Gdańsk NAVA 1990 M20 00:21:46 00:21:52
45 569 ZAŁUCKA PAULINA Gdańsk 1995 K20 00:21:56 00:21:59
46 379 SOBKOWIAK ANDRZEJ Banino RUNNERSI S7 BANINO 1983 M30 00:21:59 00:22:04
47 503 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:22:01 00:22:07
48 540 ŚWIĘCICKA MAGDALENA GDAŃSK 1999 K16 00:22:13 00:22:18
49 539 KULESZA MARIUSZ Gdańsk #CTS/LIBERO 1977 M40 00:22:19 00:22:23
50 106 GRODZKI KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 1983 M30 00:22:18 00:22:25
51 336 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M40 00:22:24 00:22:29
52 1020 ZYDLEWSKI SZYMON Gdańsk 1980 M30 00:22:28 00:23:33
53 217 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:22:28 00:22:34
54 177 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:22:30 00:22:33
55 153 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:22:32 00:22:37
56 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:22:34 00:22:37
57 199 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:36 00:22:42
58 516 KOŁODZIEJ RAFAŁ Zakopane 1992 M20 00:22:40 00:22:46
59 204 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo POMORSKI TEAM BIEGOWY 1977 M40 00:22:43 00:22:47
60 1027 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:46 00:22:50
61 209 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:22:48 00:22:55
62 1082 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BOJANO BIEGA 1980 M30 00:22:56 00:23:04
63 420 TORBICZ PIOTR Gdańsk 1978 M30 00:23:05 00:24:08
64 327 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:23:07 00:23:11
65 210 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:23:08 00:23:15
66 567 DYMOWSKI ARTUR GDAŃSK 1974 M40 00:23:09 00:24:16
67 152 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:09 00:24:12
68 555 MROZIAK MACIEJ GDYNIA HONEY STINGER RUNNERS 1970 M40 00:23:12 00:25:27
69 46 CHMIELOWSKI MICHAŁ Juszkowo GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:23:14 00:24:18
70 635 NAROŻNY GRZEGORZ Gdańsk 1977 M40 00:23:16 00:24:21
71 247 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:23:20 00:24:24
72 215 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M40 00:23:25 00:23:33
73 261 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:25 00:23:32
74 1003 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:23:26 00:23:31
75 565 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K30 00:23:27 00:24:33
76 306 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:23:31 00:23:38
77 1075 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:23:31 00:23:36
78 44 SKRZYPKOWSKI DANIEL Gdynia SPORTFAZA.PL 1972 M40 00:23:33 00:23:39
79 499 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM 1984 K30 00:23:33 00:23:39
80 368 BOLEWSKI ADAM GDAŃSK FOTO WEB TEAM 1979 M30 00:23:36 00:24:48
81 1019 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:23:37 00:23:44
82 549 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:23:39 00:24:43
83 1099 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M50 00:23:40 00:23:47
84 263 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:23:49 00:23:57
85 1098 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1981 M30 00:23:50 00:23:57
86 548 SZARKO MACIEJ Elbląg 1977 M40 00:23:50 00:23:55
87 117 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:23:50 00:23:57
88 377 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk AIC TEAM 1987 M30 00:23:51 00:24:57
89 102 PIOTROWSKI SŁAWEK gdansk BARCELONA TEAM 1978 M30 00:24:02 00:24:10
90 72 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:24:03 00:24:06
91 564 LESISZ ŁUKASZ Borkowo 1984 M30 00:24:10 00:26:15
92 179 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:24:20 00:24:29
93 1029 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K20 00:24:26 00:24:33
94 216 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:32 00:25:38
95 29 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:24:37 00:25:43
96 1017 PYTEL MARCIN Gdańsk COMMANDO PYTLE 1984 M30 00:24:47 00:25:52
97 404 DUDEK AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1971 K40 00:24:51 00:24:57
98 1086 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:24:53 00:24:57
99 512 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk PZU SPORT TEAM 1988 K20 00:24:54 00:25:58
100 168 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:24:54 00:25:00
101 185 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 K16 00:24:57 00:26:00
102 1065 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:25:04 00:26:17
103 21 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk INVICTA POWER TEAM 1977 M40 00:25:04 00:26:12
104 295 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin BIEGAJĄCY TCZEW 1999 M16 00:25:05 00:26:09
105 554 LIS KRYSTIAN Wiśniewo 1991 M20 00:25:08 00:26:16
106 653 MULARCZYK JACEK Gdańsk ROWING RUNNING TEAM 1970 M40 00:25:12 00:25:16
107 288 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M30 00:25:15 00:26:22
108 245 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:25:19 00:26:26
109 244 WOJNAROWSKA WERONIKA Reda 1985 K30 00:25:21 00:26:30
110 330 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:25:26 00:26:29
111 1001 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:26 00:26:31
112 1031 KLEBAN PAWEŁ Gdańsk SZYBKIE ZIOMKI 1989 M20 00:25:31 00:26:36
113 59 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:25:31 00:26:36
114 249 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:25:34 00:26:38
115 61 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk SALTUS SPORT TEAM 1973 M40 00:25:35 00:26:40
116 1004 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:25:39 00:26:46
117 246 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:25:40 00:26:44
118 22 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk 1992 K20 00:25:42 00:26:45
119 282 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M40 00:25:43 00:25:49
120 380 SOŁTYS KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:25:46 00:26:49
121 68 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M20 00:25:52 00:26:57
122 268 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M20 00:25:52 00:25:59
123 339 MALISZEWSKA AGATA GOŚCICINO ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:25:58 00:27:06
124 1016 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:26:02 00:27:07
125 424 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:26:04 00:28:08
126 10 SZCZEBIOT MARTA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 K20 00:26:04 00:27:08
127 77 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:04 00:27:13
128 238 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:26:05 00:27:11
129 79 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:26:05 00:27:11
130 631 TUSZKIEWICZ RADEK Tomaszowice LUBLIN BIEGA / SKRZYDLATE CELEBRYTKI 1975 M40 00:26:05 00:27:15
131 36 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:26:07 00:27:13
132 1006 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:10 00:27:15
133 566 LEWANDOWSKI JAKUB gdynia 1973 M40 00:26:20 00:27:28
134 269 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:26:26 00:27:36
135 552 KOWALCZYK MAGDALENA Gdańsk 1991 K20 00:26:34 00:27:41
136 69 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:38 00:27:45
137 454 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF Bojano BOJANO BIEGA ULTRA 1969 M40 00:26:39 00:28:47
138 310 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:26:40 00:27:51
139 465 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:26:46 00:27:49
140 480 HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA Gdańsk CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM 1977 K40 00:26:46 00:27:52
141 1013 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:26:49 00:28:52
142 78 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY 1974 M40 00:26:49 00:27:55
143 425 SOBKÓW ADAM Gdynia BHMW_GDYNIA 1966 M50 00:26:50 00:28:58
144 1054 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:26:52 00:27:58
145 201 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:26:53 00:28:57
146 51 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:26:53 00:27:58
147 464 PES MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:27:04 00:29:05
148 195 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:27:08 00:30:13
149 1058 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:27:08 00:28:16
150 197 CHYŁA MATEUSZ Gdańsk M&M 1984 M30 00:27:10 00:30:16
151 1034 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo ORO 1977 M40 00:27:13 00:29:23
152 57 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:27:24 00:28:30
153 632 MACISZKA MARTA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1992 K20 00:27:29 00:27:35
154 1080 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:27:32 00:29:37
155 589 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M30 00:27:37 00:29:42
156 328 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:27:38 00:29:42
157 651 KAMIŃSKA AGATA Bytom WKURW_TEAM 1991 K20 00:27:40 00:29:48
158 315 DĄBROWSKI ALAN GDAŃSK 1990 M20 00:27:43 00:28:52
159 298 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:27:50 00:29:57
160 498 PODOLSKA JOANNA Elbląg 1986 K30 00:27:53 00:29:01
161 654 ANDREARCZYK PATRYK Gdynia 1992 M20 00:27:53 00:30:01
162 139 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1960 M50 00:27:53 00:29:04
163 1043 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:57 00:30:03
164 88 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:28:00 00:29:07
165 609 BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1980 K30 00:28:01 00:29:05
166 202 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:28:02 00:30:06
167 212 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:28:02 00:30:13
168 276 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:28:07 00:29:11
169 243 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:28:16 00:29:24
170 385 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:19 00:29:29
171 54 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:28:22 00:29:29
172 1078 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk BBL GDAŃSK AWFIS 1978 K30 00:28:22 00:30:25
173 587 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:28:24 00:30:31
174 1044 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:28:24 00:29:33
175 1009 SZEMBERSKI SZYMON Gdańsk 1981 M30 00:28:26 00:30:34
176 1100 SZTEJNA JOANNA Gdańsk BARCELONA TEAM 1990 K20 00:28:30 00:29:36
177 1050 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:28:31 00:30:36
178 1028 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:28:35 00:30:40
179 285 MAŁEK RAFAŁ Gdańsk INVICTUS 3CITY 1994 M20 00:28:40 00:29:43
180 457 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:28:42 00:29:45
181 156 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:28:52 00:32:01
182 356 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:28:52 00:30:57
183 200 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K30 00:28:54 00:30:01
184 1071 NAWROCKI JACEK Koleczkowo BOJANO BIEGA 1968 M40 00:28:54 00:31:00
185 1085 LOREK MACIEJ Banino RUNERSI S7 BANINO 1969 M40 00:28:56 00:31:00
186 1131 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:28:58 00:31:08
187 126 REDZIMSKI ADAM Gdynia SATURN GDYNIA 1968 M40 00:28:58 00:31:06
188 381 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud BOJANO BIEGA ULTRA 1969 K40 00:28:58 00:31:07
189 76 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia TRISIDE TEAM 1991 M20 00:29:01 00:32:07
190 1113 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:29:02 00:30:12
191 133 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:29:02 00:31:08
192 30 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki 1998 M16 00:29:03 00:30:07
193 1045 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K20 00:29:04 00:30:13
194 83 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM/ BIEGAJ Z GŁOWĄ 1984 K30 00:29:05 00:31:07
195 431 DRANKA EWELINA Gdynia MOL 1986 K30 00:29:06 00:31:11
196 25 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:29:07 00:30:14
197 230 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:29:13 00:31:22
198 121 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M50 00:29:18 00:31:27
199 322 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:29:19 00:31:24
200 407 SCIEPURO KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:29:27 00:31:36
201 318 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1986 K30 00:29:33 00:31:39
202 403 GALIŃSKA NATALIA Rumia 1993 K20 00:29:35 00:31:42
203 572 OHLER ALEKSANDRA Gdynia 1986 K30 00:29:37 00:32:49
204 329 STUDNIAK ALEKSANDRA Gdynia INTEL RUNNERS 1990 K20 00:29:41 00:32:46
205 189 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:43 00:31:46
206 134 POHL DUCZMAL ELZBIETA Rekowo- Górne STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:29:47 00:30:56
207 1087 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:29:49 00:31:58
208 640 BOLLIN ILONA Gdańsk 1978 K30 00:29:49 00:31:01
209 96 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:29:53 00:31:57
210 90 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:29:55 00:32:03
211 1132 MICHTA BARTŁOMIEJ Gdańsk 1986 M30 00:29:57 00:32:08
212 1062 RICHERT DANUTA Tuchom KOBIETA W BIEGU 1977 K40 00:30:02 00:32:09
213 1126 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:30:09 00:32:18
214 1084 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 1974 K40 00:30:10 00:32:20
215 1064 LEBIEDŹ ARTUR Gdańsk NEODENTAL 1982 M30 00:30:11 00:32:16
216 229 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:30:12 00:32:16
217 63 PÓŁROLA ROBERT Banino RUNNERSI S7 BANINO 1975 M40 00:30:13 00:31:16
218 116 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:14 00:32:18
219 396 JASTRZĘBSKA JOWITA Sopot 1989 K20 00:30:19 00:32:23
220 37 OKAPIEC DAGMARA Juszkowo GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:24 00:32:29
221 142 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:30:28 00:33:34
222 476 ORŁOWSKA AGATA Gdynia FRACTAL FLYBALL TEAM 1982 K30 00:30:30 00:32:37
223 439 KACPERCZYK KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:30:33 00:32:43
224 1074 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K30 00:30:34 00:33:41
225 169 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia MAJA TEAM 1984 K30 00:30:45 00:32:52
226 226 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:31:00 00:33:12
227 101 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:31:01 00:33:12
228 1005 BARANOWSKA KATARZYNA Osiecznica 1992 K20 00:31:02 00:33:09
229 49 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:31:10 00:33:21
230 1038 MACIEJEWSKI ŁUKASZ Gdańsk THE LOST 1981 M30 00:31:20 00:33:28
231 28 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia KOBIETA W BIEGU GDYNIA 1974 K40 00:31:28 00:33:35
232 52 WRÓBEL PIOTR Gdansk JEPPESEN 1979 M30 00:31:29 00:33:36
233 87 WILKUS NORBERT Gdańsk 1976 M40 00:31:34 00:34:39
234 223 MYSZK JULIA Rybno ZSP NR 4 WEJHEROWO 2001 K16 00:31:38 00:32:50
235 374 JOKIEL JOANNA Gdańsk WKURW_TEAM 1985 K30 00:31:50 00:34:54
236 562 RUDNICKI MACIEJ Gdynia 1985 M30 00:31:55 00:35:03
237 91 ZIELIŃSKI ŁUKASZ Gdynia PAN Z APARATEM 1991 M20 00:32:00 00:34:08
238 383 KORPUSIK TOMASZ Gdansk 1978 M30 00:32:02 00:35:10
239 98 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:32:03 00:35:10
240 294 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:32:10 00:35:17
241 506 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:32:10 00:35:15
242 483 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk 1983 K30 00:32:11 00:35:19
243 355 LIPCZYŃSKI MACIEJ GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 1975 M40 00:32:15 00:35:27
244 272 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:32:24 00:35:30
245 1035 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:32:25 00:34:35
246 1063 GULCZ KATARZYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:32:26 00:33:33
247 251 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:32:30 00:35:36
248 1076 FIBICH DOROTA Kościerzyna 1981 K30 00:32:31 00:34:45
249 273 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:32:33 00:35:39
250 559 WYLEGAŁA KAMILA Czarnków VIRTUAL RUNNER CLUB, NIGHT RUNNERS, RUNNERSCLUB.PL, PIĄTKOWO 1982 K30 00:32:36 00:34:46
251 148 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:33:02 00:34:11
252 1060 NIKODEM DAMIAN Banino 1988 M20 00:33:16 00:36:26
253 1032 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:33:17 00:35:24
254 1125 LEMAŃSKA KAMILA Gdynia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1975 K40 00:33:17 00:34:27
255 1002 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn K&K 1972 M40 00:33:24 00:35:35
256 20 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia K K 1982 K30 00:33:26 00:35:37
257 41 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:33:33 00:36:38
258 303 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN 1977 K40 00:33:37 00:35:44
259 573 PODOLSKI DAMIAN ELBLĄG 1982 M30 00:33:37 00:36:50
260 97 WOŁOSZYK NATALIA Gdańsk GALION BIEGA 1990 K20 00:33:49 00:35:59
261 157 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:54 00:37:01
262 1095 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk 1979 M30 00:33:57 00:37:05
263 264 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:33:57 00:37:04
264 459 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:33:58 00:37:04
265 1128 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:34:07 00:37:19
266 397 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk ZDECHŁA SARNA 1977 K40 00:34:08 00:36:22
267 164 KORDEK MONIKA Gdańsk 1988 K20 00:34:24 00:37:32
268 119 PAPPE AGNIESZKA Gdańsk 1998 K16 00:34:25 00:37:32
269 127 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:34:37 00:37:46
270 80 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:34:39 00:37:46
271 1018 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia 1977 M40 00:34:40 00:37:43
272 607 KOMOROWSKA ANITA Gdynia 1967 K50 00:34:41 00:37:52
273 1101 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN POLAND 1981 K30 00:34:46 00:37:51
274 172 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:34:53 00:37:59
275 257 KOWALIK WIOLETTA Gdynia WYMIATACZE 1978 K30 00:34:59 00:38:04
276 237 KRYSTYNA JAKUBOWSKA Kolbudy 1956 K60 00:35:11 00:36:15
277 280 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:35:21 00:38:26
278 325 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:35:26 00:38:35
279 1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:35:41 00:38:47
280 1069 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:35:44 00:38:49
281 1056 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:35:56 00:39:03
282 1049 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:36:05 00:39:11
283 225 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:36:11 00:39:19
284 33 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:36:12 00:39:21
285 1025 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:36:27 00:39:37
286 228 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:36:33 00:39:37
287 6 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:36:42 00:38:50
288 143 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:36:44 00:39:50
289 435 NAGÓRSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:36:59 00:40:09
290 1120 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:37:22 00:40:31
291 1030 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:37:30 00:40:39
292 211 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:37:44 00:40:54
293 159 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:57 00:41:03
294 1094 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk ZOŚKA RUNNING TEAM 1984 M30 00:37:59 00:41:08
295 560 PAKUŁA AGNIESZKA Gdańsk 1979 K30 00:38:06 00:39:17
296 468 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ Gdańsk 1964 M50 00:38:09 00:39:19
297 332 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:38:15 00:41:27
298 254 NIJAK JOLANTA Gdańsk 1988 K20 00:38:45 00:41:53
299 1122 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo BRAK 1982 K30 00:39:28 00:42:39
300 331 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M30 00:39:28 00:42:39
301 163 GÓRKOWSKA ELŻBIETA Rumia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:39:51 00:42:00
302 155 PARUSZEWSKA KATARZYNA Gdynia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:39:53 00:42:01
303 532 KLEINA DOROTA Bojano BOJANO BIEGA 1976 K40 00:39:54 00:42:03
304 656 MALISZEWSKA MARIANNA Elbląg 1963 K50 00:40:02 00:40:08
305 571 STIMMA ANNA Pruszcz 1976 K40 00:40:37 00:43:44
306 570 SOBCZAK-KUPIEC AGNIESZKA MYŚLENICE 1981 K30 00:40:42 00:43:49
307 286 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:40:45 00:43:53
308 289 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:40:45 00:43:53
309 581 SERTEL ASIA Rychliki BIEGAJ Z GŁOWĄ 1960 K50 00:41:05 00:44:15
310 511 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K50 00:41:31 00:44:42
311 519 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:42:08 00:45:19
312 550 BUŁHAK MARZENA Sopot 1989 K20 00:42:26 00:44:33
313 242 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:42:47 00:45:56
314 1053 WOJEWSKA NATALIA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1994 K20 00:43:23 00:46:34
315 32 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:43:25 00:46:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni