z

Trójmiasto

Klasyfikacja drużynowa 2012/2013

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 R.C. Gdańsk I 4 / 4 192
117 Przysiężny Oskar Gdańsk 1986 M20 1 1 1 1 4 4
121 Drop Tomasz Gdańsk 1985 M20 2 3 3 5 4 13
141 Wróblewska Dorota Gdańsk 1967 K40 20 22 18 18 22 5 78
115 Kulesza Mariusz Gdańsk 1977 M30 26 33 24 31 16 5 97
2 Akademia Biegania I 4 / 4 209
52 Masiulaniec Agata Gdańsk 1990 K20 10 15 12 13 11 5 46
140 PIETRZAK Piotr Gdańsk 1968 M40 15 11 13 16 8 5 47
143 Jarzycka Agata Gdańsk 1979 K30 11 11 12 13 4 47
139 CHOŁOTA Marek ŻORY/GDAŃSK 1979 M30 16 17 16 20 21 5 69
3 Maja Team 4 / 4 442
55 Maj-Płotka Ewa Wejherowo 1983 K20 3 4 2 2 4 5 11
142 Kwiatkowska Joanna Reda 1982 K30 7 14 17 14 4 52
82 Roksz Ryszard Bolszewo 1955 M50 29 28 41 39 28 5 124
83 Płotka Wiesław Wejherowo 1982 M30 59 71 64 61 4 255
4 Solwit S.A. I 4 / 4 452
225 Krojec Urszula Banino 1974 K30 19 22 17 18 4 76
223 Pankiewicz Mariola Banino 1969 K40 31 26 22 23 4 102
224 Pankiewicz Mikołaj Banino 1996 M16 38 26 21 19 4 104
146 Mrozewski Mateusz Pepowo 1982 M30 50 41 45 34 4 170

Drużyny nieklasyfikowane

. . . . . . . . . . . . . . . . .
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
5 KDATP I 4 / 3 645
65 Sierocin Jakub Sopot 1982 M30 30 29 34 32 4 125
68 Lemańczyk Wojciech Gdynia 1982 M30 35 37 39 314 142
66 Ciapalski Antoni Sopot 1981 M30 34 42 38 42 295 143
64 Śmiech Krzysztof Gdańsk 1982 M30 73 87 75 3 235
6 Solwit S.A. II 4 / 2 831
221 Pankiewicz Leszek BANINO 1958 M50 93 93 94 804 360
187 Dobrzański Jarosław Gdańsk 1984 M20 63 55 443 162
199 Ziemiński Paweł Gdańsk 1983 M20 81 69 2 150
189 Różański Jakub Gdańsk 1988 M20 91 68 2 159
7 R.C. Gdańsk II 4 / 1 257
116 Przysiężny Grzegorz Gdańsk 1961 M50 37 39 42 44 255 143
119 Mańkowska Jolanta Gdańsk 1983 K20 19 18 16 3 53
155 Łozińska Małgorzata Sopot 1986 K20 13 11 2 24
118 Przysiężna Grażyna Gdańsk 1963 K40 37 1 37
8 Akademia Biegania II 2 / 3 199
67 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk 1967 M40 27 24 27 34 225 100
51 KALINOWSKI ARKADIUSZ GDAŃSK 1971 M40 19 16 64 3 99
9 KDATP II 2 / 1 179
226 Przygoda Bartłomiej Gdynia 1982 M30 60 63 2 123
69 Szymański Maciej Sopot 1982 M30 56 1 56
10 Solwit S.A. III 1 / 1 77
188 Głowacki Dariusz Gdańsk 1981 M30 77 1 77

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni