z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

14.01.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 140 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo RUNNERSI S7 BANINO 1988 M20 00:16:31 00:16:31
2 2 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP-H4B 1982 M30 00:17:15 00:17:15
3 1070 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:28 00:17:28
4 346 DAMPC KAROL reda BIKE U UP 1986 M30 00:17:33 00:17:33
5 23 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:36 00:17:36
6 110 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:18:03 00:18:03
7 149 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:09 00:18:09
8 146 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki RUNNERSI S7 BANINO 1998 M16 00:18:17 00:18:17
9 458 STANGLEWICZ MARCIN Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA 2001 M16 00:18:20 00:18:20
10 178 KOSMALA MACIEJ Elblag CZAJA TRAINING SYSTEM 1994 M20 00:18:22 00:18:22
11 74 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP 1975 M40 00:18:23 00:18:23
12 122 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk DUDYCZ TEAM / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:28 00:18:31
13 518 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:32 00:18:32
14 594 HEWELT MACIEJ Gdynia IBB HOTEL DŁUGI TARG 1990 M20 00:18:37 00:18:38
15 618 HUMIŃSKI ANDRZEJ Gdańsk WANIEWSKI COACHING/EATON RUNNING TEAM 1977 M40 00:18:59 00:19:00
16 5 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk TREK GDYNIA 1983 M30 00:19:02 00:19:02
17 1115 BAGINSKI TOMASZ Gdansk 1980 M30 00:19:04 00:19:04
18 484 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki STUDIO S7 BANINO 1973 M40 00:19:05 00:19:06
19 183 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:09 00:19:09
20 270 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk DUDYCZ TEAM 1996 M20 00:19:09 00:19:10
21 39 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:17 00:19:17
22 345 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk CTS CZAJA TRENING SYSTEM 1978 M30 00:19:18 00:19:18
23 326 KOKOCIŃSKI DARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:19:21 00:19:21
24 1024 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT / 42.195 WEJHEROWO 1986 M30 00:19:23 00:19:23
25 1106 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP 1984 M30 00:19:24 00:19:24
26 354 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA-BIKE U UP 1985 M30 00:19:23 00:19:24
27 214 RADULSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M30 00:19:34 00:19:34
28 26 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska 1987 K30 00:19:40 00:19:40
29 158 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk 1999 M16 00:19:48 00:19:49
30 53 GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:19:50 00:19:50
31 233 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:19:52 00:19:52
32 447 GRZYBOWSKI MAKSYM Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:19:51 00:19:52
33 56 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:19:55 00:19:55
34 205 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:20:01 00:20:01
35 373 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard SKLEP BIEGACZA 1993 M20 00:19:59 00:20:01
36 623 MAZUREK MICHAŁ Gdańsk FABER TEAM 1981 M30 00:20:05 00:20:07
37 301 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:08 00:20:08
38 173 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:08 00:20:10
39 170 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:20:09 00:20:11
40 296 BARANOWSKI MIKOŁAJ Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 M16 00:20:12 00:20:13
41 379 SOBKOWIAK ANDRZEJ Banino RUNNERSI S7 BANINO 1983 M30 00:20:13 00:20:16
42 419 SAFRANOW MARCIN Gdańsk BIKE U UP 1978 M30 00:20:16 00:20:16
43 103 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M50 00:20:17 00:20:17
44 287 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M20 00:20:19 00:20:20
45 1051 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia RUNNERSI S7 BANINO 1979 K30 00:20:20 00:20:20
46 64 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:20:22 00:20:23
47 154 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:20:23 00:20:24
48 184 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:20:29 00:20:29
49 523 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:20:32 00:20:34
50 192 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M20 00:20:33 00:20:35
51 309 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:39 00:20:41
52 336 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M40 00:20:44 00:20:45
53 199 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:46 00:20:49
54 263 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:20:49 00:20:57
55 493 TRACZ OLGIERD Gdańsk DOLINA NOTECI RACING TEAM 1983 M30 00:20:50 00:20:52
56 177 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:53 00:20:54
57 327 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:20:54 00:20:56
58 50 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN 1981 M30 00:20:55 00:20:56
59 152 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:20:55 00:20:58
60 539 KULESZA MARIUSZ Gdańsk KTS/LIBERG 1977 M40 00:20:55 00:20:56
61 27 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk DUCZYCZ TEAM 1964 M50 00:20:57 00:20:58
62 1003 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:20:57 00:21:00
63 82 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:21:00 00:21:02
64 513 GRODZKI MAREK Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM 1975 M40 00:21:01 00:21:03
65 274 KRAJEWSKI MACIEJ Ciechocinek SKLEP BIEGACZA 1991 M20 00:21:02 00:21:05
66 544 SIEROCIN JAKUB Sopot 1982 M30 00:21:07 00:21:09
67 389 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:13 00:21:16
68 210 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:21:19 00:21:22
69 46 CHMIELOWSKI MICHAŁ Juszkowo GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:21:20 00:21:27
70 217 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:21:22 00:21:24
71 457 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:21:23 00:21:31
72 1130 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:25 00:21:25
73 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:27 00:21:29
74 1020 ZYDLEWSKI SZYMON Gdańsk 1980 M30 00:21:30 00:21:34
75 106 GRODZKI KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 1983 M30 00:21:30 00:21:36
76 153 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:31 00:21:35
77 104 JACHIMOWICZ BARTOSZ Gdańsk BARCELONA TEAM 1984 M30 00:21:32 00:21:37
78 209 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:21:33 00:21:36
79 597 LEMANSKI PIOTR Połchowo DUKLANOWSKI TEAM 1979 M30 00:21:33 00:21:38
80 1090 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:21:36 00:21:39
81 410 MISZEWSKI MATEUSZ Gdańsk CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM 1989 M20 00:21:37 00:21:39
82 44 SKRZYPKOWSKI DANIEL Gdynia SPORTFAZA.PL 1972 M40 00:21:42 00:21:45
83 420 TORBICZ PIOTR Gdańsk 1978 M30 00:21:42 00:21:43
84 596 KUBUSZEWSKI MICHAŁ Wejherowo KOMANDO FLAKI 1983 M30 00:21:43 00:21:55
85 1082 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BOJANO BIEGA 1980 M30 00:21:43 00:21:49
86 282 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M40 00:21:44 00:21:46
87 499 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM 1984 K30 00:21:48 00:21:52
88 541 CZYŻ ADAM WŁADYSŁAWOWO OD-DECH.PL 1976 M40 00:21:48 00:21:51
89 547 KRZYŻANOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAM Z OWOCEM 1988 M20 00:21:49 00:21:57
90 168 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:21:50 00:21:52
91 1027 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:21:55 00:22:00
92 29 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:21:57 00:22:00
93 58 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:00 00:22:05
94 247 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:04 00:22:07
95 171 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI 1997 M20 00:22:04 00:22:06
96 179 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:22:04 00:22:08
97 204 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo POMORSKI TEAM BIEGOWY 1977 M40 00:22:06 00:22:07
98 1029 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K20 00:22:11 00:22:15
99 614 DOBRZYŃSKI TOMASZ Gdynia 1980 M30 00:22:11 00:22:14
100 1079 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:12 00:22:23
101 102 PIOTROWSKI SŁAWEK gdansk BARCELONA TEAM 1978 M30 00:22:15 00:22:19
102 72 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:16 00:22:16
103 395 MICHEWICZ PIOTR Gdansk 1984 M30 00:22:21 00:22:33
104 1098 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1981 M30 00:22:24 00:22:37
105 404 DUDEK AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1971 K40 00:22:26 00:22:28
106 399 DEDO MATEUSZ Garczegorze DZIKIE STACHY 1989 M20 00:22:27 00:22:32
107 165 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia BOJANO BIEGA 1983 M30 00:22:29 00:22:36
108 529 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:22:34 00:22:35
109 1121 WIŚNIEWSKI GERARD Gdynia OKAS GDYNIA 1976 M40 00:22:38 00:22:42
110 628 BŁADYKO DAMIAN Gdynia BYLE DO METY 1985 M30 00:22:42 00:22:51
111 295 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin BIEGAJĄCY TCZEW 1999 M16 00:22:42 00:22:54
112 391 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:44 00:22:54
113 215 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M40 00:22:44 00:22:48
114 1073 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1975 M40 00:22:46 00:22:56
115 185 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 K16 00:22:47 00:22:53
116 1075 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:22:47 00:22:56
117 592 PIETROWICZ KRZYSZTOF Gdynia BIG FAMILY 1975 M40 00:22:50 00:23:01
118 85 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:22:52 00:22:56
119 117 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:55 00:23:05
120 621 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:57 00:23:03
121 284 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:22:58 00:23:02
122 246 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:23:01 00:23:06
123 1088 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:23:03 00:23:20
124 635 NAROŻNY GRZEGORZ Gdańsk 1977 M40 00:23:08 00:23:30
125 415 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:23:09 00:23:18
126 634 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:23:14 00:23:20
127 1065 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:23:15 00:23:39
128 161 TYPIŃSKI PAWEŁ Gdynia PNB 1992 M20 00:23:19 00:23:29
129 1045 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K20 00:23:21 00:23:24
130 540
653*
MULARCZYK JACEK Gdańsk ROWING RUNING CLUB 1970 M40 00:23:24 00:23:41
131 512 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk 1988 K20 00:23:30 00:23:44
132 38 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 BANINO 1981 M30 00:23:32 00:23:38
133 166 FORNALSKA JOANNA Gdańsk DUDYCZ TEAM 1985 K30 00:23:33 00:23:42
134 1006 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:23:34 00:23:41
135 593 DRANKIEWICZ ROBERT Gdynia 1976 M40 00:23:37 00:23:41
136 1022 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:23:38 00:23:41
137 584 ŻELEWSKI DARIUSZ Rumia BWM W GRUPIE MOC 1975 M40 00:23:42 00:23:58
138 268 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M20 00:23:52 00:24:01
139 1004 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:23:54 00:24:03
140 1086 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:54 00:23:58
141 1052 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M30 00:23:58 00:24:52
142 377 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk AIC TEAM 1987 M30 00:24:00 00:24:27
143 1001 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:24:00 00:24:03
144 311 SIKORSKI MARIUSZ Gdańsk SFORA POMORZE 1985 M30 00:24:04 00:24:18
145 645 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia GDYŃSKI TRIATHLON 1987 M30 00:24:04 00:24:15
146 1061 SZTANDAR JACK Gdynia TRITEAM RUMIA 1972 M40 00:24:08 00:24:41
147 36 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:09 00:24:26
148 77 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:10 00:24:17
149 480 HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA Gdańsk CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM 1977 K40 00:24:11 00:24:21
150 288 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M30 00:24:11 00:24:19
151 380 SOŁTYS KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:24:11 00:24:16
152 22 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk 1992 K20 00:24:12 00:24:34
153 197 CHYŁA MATEUSZ Gdańsk M&M 1984 M30 00:24:13 00:24:28
154 238 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:13 00:24:31
155 1097 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:24:15 00:24:27
156 69 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:24:16 00:24:31
157 627 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M30 00:24:17 00:24:28
158 462 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K30 00:24:18 00:24:24
159 181 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia 1984 M30 00:24:20 00:24:24
160 76 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia TRISIDE TEAM 1991 M20 00:24:22 00:24:37
161 40 URBANIAK DANIEL Rumia 1979 M30 00:24:23 00:24:43
162 61 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk SALTUS SPORT TEAM 1973 M40 00:24:25 00:24:33
163 75 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA CAPITAL MARKETS 1977 M40 00:24:26 00:24:34
164 162 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:24:26 00:24:35
165 47 FLORCZUK MAREK gdynia 1988 M20 00:24:29 00:24:39
166 195 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:24:30 00:24:45
167 1046 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:24:30 00:24:50
168 424 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:24:31 00:24:46
169 1114 ZAGÓRSKI ZBIGNIEW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1963 M50 00:24:34 00:24:42
170 334 BARANOWSKI ROMAN Wejherowo WEJHEROWSKIBIEGACZ 1973 M40 00:24:35 00:24:54
171 218 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn 1981 K30 00:24:35 00:24:41
172 256 BUDNIK MACIEJ Gdańsk 1988 M20 00:24:36 00:24:44
173 366 MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:24:36 00:25:00
174 249 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:24:37 00:24:44
175 292 KOMOROWSKA MARTYNA Gdańsk 1999 K16 00:24:39 00:24:56
176 1123 PRZYBYSZ PIOTR Rumia 1982 M30 00:24:39 00:24:54
177 632 MACISZKA MARTA Starzyno PARÓWY HMM HMM HMM 1992 K20 00:24:51 00:25:01
178 464 PES MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:24:52 00:24:59
179 375 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:24:54 00:25:39
180 57 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:24:54 00:25:02
181 139 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1960 M50 00:24:55 00:25:04
182 1013 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:24:57 00:25:23
183 1071 NAWROCKI JACEK Koleczkowo BOJANO BIEGA 1968 M40 00:24:58 00:25:09
184 454 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF Bojano BOJANO BIEGA ULTRA 1969 M40 00:25:01 00:25:19
185 339 MALISZEWSKA AGATA Gościcino ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:25:01 00:25:15
186 425 SOBKÓW ADAM Gdynia BHMW_GDYNIA 1966 M50 00:25:04 00:25:25
187 432 BRZEZINSKI KAMIL Łódź NIEDOWYJECIA 1984 M30 00:25:05 00:25:45
188 1119 ENGELBERG ŁUKASZ Gdańsk INVICTA POWER TEAM 1984 M30 00:25:05 00:25:25
189 201 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:25:06 00:25:16
190 643 CZYŻ GABRIELA Władysławowo 1976 K40 00:25:09 00:25:35
191 641 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M40 00:25:09 00:25:22
192 648 PIECHOWICZ WALDEMAR Gdańsk 1969 M40 00:25:12 00:25:28
193 1109 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL 1976 M40 00:25:23 00:25:44
194 465 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:25:26 00:25:30
195 30 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki 1998 M16 00:25:27 00:25:38
196 10 SZCZEBIOT MARTA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 K20 00:25:31 00:25:39
197 1058 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:25:34 00:25:52
198 1080 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:25:40 00:26:00
199 1043 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:25:42 00:26:03
200 51 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:25:48 00:25:54
201 498 PODOLSKA JOANNA Elbląg 1986 K30 00:25:48 00:26:04
202 1081 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:25:50 00:26:15
203 617 FORMELLA MONIKA Wejherowo BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJE 1977 K40 00:25:52 00:25:56
204 275 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:25:53 00:26:09
205 348 KARPOWICZ KAROLINA GDYNIA 1982 K30 00:25:56 00:26:05
206 68 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M20 00:25:58 00:26:15
207 538 URBAŃSKI DANIEL Gdynia 1979 M30 00:25:59 00:26:06
208 328 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:26:01 00:26:13
209 223 MYSZK JULIA Rybno ZSP NR 4 WEJHEROWO 2001 K16 00:26:03 00:26:17
210 100 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:26:06 00:26:27
211 543 LASZOZYK NADYA REDA RUNEDA 1983 K30 00:26:06 00:26:24
212 202 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:26:10 00:26:10
213 1054 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:26:12 00:26:13
214 443 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:26:12 00:26:22
215 589 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M30 00:26:13 00:26:39
216 588 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:26:13 00:26:37
217 243 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:13 00:26:21
218 392 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:24 00:26:29
219 609 BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1980 K30 00:26:25 00:26:31
220 200 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K30 00:26:26 00:26:42
221 1028 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:26:29 00:26:38
222 1103 KRZYKOWSKI TOMASZ Gdańsk CC1715 1980 M30 00:26:30 00:26:45
223 283 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:26:31 00:26:46
224 276 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:26:32 00:26:40
225 599 BACH MACIEJ Pruszcz Gdański LOTOS RT 1987 M30 00:26:33 00:26:58
226 1044 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:26:35 00:26:51
227 65 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:26:35 00:26:48
228 125 MŁYNARCZYK FILIP Gdańsk EZA 1976 M40 00:26:36 00:26:53
229 24 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:26:38 00:27:27
230 1050 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:26:47 00:27:04
231 1084 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 1974 K40 00:26:50 00:27:08
232 437 OWERCZUK LUKASZ Gdansk NOVEO INTERACTIVE 1982 M30 00:26:50 00:27:16
233 619 KŁOBUKOWSKA ANNA Pruszcz Gdański BABSKIE KRECENIE/SALTUS.PL 1981 K30 00:26:54 00:27:25
234 99 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:57 00:27:25
235 322 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:02 00:27:15
236 25 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:10 00:27:25
237 126 REDZIMSKI ADAM Gdynia SATURN GDYNIA 1968 M40 00:27:10 00:27:28
238 1078 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk BBL GDAŃSK AWFIS 1978 K30 00:27:13 00:27:26
239 78 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY 1974 M40 00:27:13 00:27:23
240 207 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:15 00:27:29
241 407 SCIEPURO KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:27:19 00:27:43
242 290 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:27:22 00:27:46
243 114 LIANA JOLANTA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:27:25 00:27:40
244 615 MUSIAL MICHAL Rumia KOMANDO FLAKI 1984 M30 00:27:27 00:27:49
245 96 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:27:28 00:27:40
246 79 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:27:37 00:28:16
247 431 DRANKA EWELINA Gdynia MOL 1986 K30 00:27:38 00:27:51
248 1131 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:27:42 00:28:05
249 1085 LOREK MACIEJ Banino RUNERSI S7 BANINO 1969 M40 00:27:50 00:28:19
250 142 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:27:53 00:28:31
251 83 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM/ BIEGAJ Z GŁOWĄ 1984 K30 00:27:53 00:28:22
252 1129 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:27:59 00:28:31
253 90 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:28:00 00:28:08
254 591 HACUŚ TOMASZ Wrocław 1975 M40 00:28:00 00:28:17
255 439 KACPERCZYK KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:28:13 00:28:37
256 1126 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:28:15 00:28:34
257 134 POHL DUCZMAL ELZBIETA Rekowo- Górne STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:17 00:28:30
258 101 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:19 00:28:45
259 37 OKAPIEC DAGMARA Juszkowo GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:28:19 00:28:44
260 524 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:28:21 00:28:37
261 189 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:21 00:28:41
262 229 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:28:21 00:28:49
263 616 WYSZECKI JACEK Rumia KOMANDO FLAKI 1972 M40 00:28:27 00:28:50
264 227 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:28:28 00:28:59
265 1072 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:28:29 00:28:42
266 412 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:28:31 00:28:58
267 469 ŁYCZKO PATRYK Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:28:33 00:28:48
268 1063 GULCZ KATARZYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:28:34 00:28:53
269 1005 BARANOWSKA KATARZYNA Osiecznica 1992 K20 00:28:36 00:28:56
270 633 SVIATENKO VITALII Rumia 1976 M40 00:28:39 00:28:52
271 388 RAKOWSKA KATARZYNA Gdynia 1991 K20 00:28:42 00:29:10
272 608 GĄSKA MACIEJ Gdynia PĘDZĄCE ŚLIMAKI 1974 M40 00:28:43 00:29:08
273 1062 RICHERT DANUTA Tuchom KOBIETA W BIEGU 1977 K40 00:28:43 00:29:13
274 585 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia 1978 K30 00:28:43 00:29:02
275 116 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:28:44 00:29:12
276 226 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:28:48 00:29:19
277 611 GUMOŚ KATARZYNA Gdynia 1982 K30 00:28:50 00:29:10
278 396 JASTRZĘBSKA JOWITA Sopot 1989 K20 00:28:57 00:29:22
279 1074 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K30 00:29:06 00:29:42
280 239 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K40 00:29:07 00:29:07
281 250 MACKOWSKI PIOTR Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1983 M30 00:29:09 00:29:47
282 169 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia MAJA TEAM 1984 K30 00:29:11 00:29:36
283 1132 MICHTA BARTŁOMIEJ Gdańsk 1986 M30 00:29:11 00:29:47
284 133 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:29:18 00:29:18
285 1095 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk 1979 M30 00:29:26 00:30:04
286 1048 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:29:29 00:29:44
287 87 WILKUS NORBERT Gdańsk 1976 M40 00:29:33 00:30:01
288 14 WOZNIAK JULIA Gdańsk 1980 K30 00:29:35 00:29:52
289 483 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk 1983 K30 00:29:39 00:30:12
290 646 KOZIOŁ DOROT Gdynia 1979 K30 00:29:40 00:30:14
291 1038 MACIEJEWSKI ŁUKASZ Gdańsk THE LOST 1981 M30 00:29:45 00:30:08
292 52 WRÓBEL PIOTR Gdansk JEPPESEN 1979 M30 00:29:46 00:30:06
293 49 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:51 00:30:28
294 191 CZAPA MAGDALENA Gdańsk BIKEUUP 1973 K40 00:29:52 00:30:06
295 331 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M30 00:29:54 00:30:10
296 1032 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:29:54 00:30:15
297 148 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:29:57 00:30:03
298 252 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1990 M20 00:30:04 00:30:35
299 1035 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:30:06 00:30:24
300 294 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:30:10 00:30:42
301 1007 OLSZEWSKI KAROL Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:30:19 00:30:57
302 98 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:30:22 00:30:57
303 20 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia K K 1982 K30 00:30:25 00:30:54
304 1002 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn K 1972 M40 00:30:25 00:30:54
305 273 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:30:29 00:30:58
306 393 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:30 00:30:52
307 92 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia 1976 M40 00:30:31 00:31:11
308 80 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:30:35 00:31:10
309 251 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:30:35 00:31:07
310 33 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:30:43 00:30:55
311 119 PAPPE AGNIESZKA Gdańsk 1998 K16 00:30:46 00:31:26
312 1077 MYSZK KATARZYNA Kościerzyna 1982 K30 00:30:46 00:31:27
313 1076 FIBICH DOROTA Kościerzyna 1981 K30 00:30:46 00:31:27
314 355 LIPCZYŃSKI MACIEJ GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 1975 M40 00:30:48 00:31:27
315 1047 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:53 00:31:23
316 172 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:31:07 00:31:33
317 427 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:31:12 00:31:42
318 542
562*
RUDNICKI MACIEJ Gdynia 1985 M30 00:31:13 00:31:25
319 264 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:31:17 00:31:40
320 1128 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:31:18 00:31:53
321 28 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia KOBIETA W BIEGU GDYNIA 1974 K40 00:31:21 00:31:21
322 272 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:31:25 00:31:57
323 271 GÓRSKI TOMASZ GDYNIA 1975 M40 00:31:26 00:31:55
324 1014 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:31:29 00:31:48
325 1087 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:31:38 00:32:05
326 1008 NIECHOĆKO AGATA Gdańsk RBM TEAM 1979 K30 00:31:40 00:31:56
327 303 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN 1977 K40 00:31:44 00:32:03
328 237 KRYSTYNA JAKUBOWSKA Kolbudy 1956 K60 00:31:51 00:31:53
329 164 KORDEK MONIKA Gdańsk 1988 K20 00:31:57 00:32:29
330 156 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:31:58 00:32:24
331 186 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:31:59 00:32:12
332 157 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:31:59 00:32:24
333 382 BIEL MARCIN Pogórze NAVIGIUM RUNNERS 1977 M40 00:32:00 00:32:35
334 293 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:32:02 00:32:34
335 1124 NOWICKA GRAZYNA Gdansk 1980 K30 00:32:04 00:32:19
336 459 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:32:20 00:32:46
337 649 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA Bydgoszcz 1980 K30 00:32:26 00:33:03
338 546 PRANZIŃSKA JOANNA BANINO RUNERSI 7S 1971 K40 00:32:29 00:33:05
339 610 STANGEL PIOTR Gdynia KONTENER FORMY 1984 M30 00:32:32 00:33:08
340 257 KOWALIK WIOLETTA Gdynia WYMIATACZE 1978 K30 00:32:32 00:33:05
341 1056 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:32:32 00:33:00
342 605 SZAŁUCKI DARIUSZ Wrocław 1990 M20 00:32:33 00:32:53
343 325 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:32:35 00:33:14
344 545 WALENTYNOWICZ PIOTR GDYNIA 1969 M40 00:32:38 00:33:09
345 638 HEBANOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1978 M30 00:32:39 00:33:13
346 397 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk ZDECHŁA SARNA 1977 K40 00:32:45 00:33:26
347 637 SKOREK MASZOTA WERONIKA Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1979 K30 00:32:45 00:33:17
348 642 WNUCZKO ANNA Gdynia THOMSON REUTERS RUNNING TEAM 1990 K20 00:33:01 00:33:24
349 41 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:33:02 00:33:23
350 398 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:33:04 00:33:34
351 612 ŁASZEWSKI PAWEŁ Rumia KOMANDOR FLAKI 1983 M30 00:33:12 00:33:35
352 228 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:33:13 00:33:38
353 1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:33:18 00:34:05
354 1069 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:33:18 00:34:05
355 225 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:33:18 00:33:59
356 636 TRZECIAK BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1983 K30 00:33:29 00:34:05
357 630 ŁUCYK JOANNA Gdynia GDYNIA SPORT TEAM 1984 K30 00:33:32 00:34:08
358 629 ŁUCYK MAREK Gdynia GDYNIA SPORT TEAM 1977 M40 00:33:34 00:34:08
359 280 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:33:41 00:34:11
360 519 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:33:48 00:34:14
361 163 GÓRKOWSKA ELŻBIETA Rumia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:34:01 00:34:18
362 155 PARUSZEWSKA KATARZYNA Gdynia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:34:01 00:34:18
363 532 KLEINA DOROTA Bojano BOJANO BIEGA 1976 K40 00:34:01 00:34:19
364 622 CZ-G SYLWIA Dębogorze KOMANDO FLAKI 1973 K40 00:34:04 00:34:17
365 131 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:34:15 00:34:55
366 1049 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:34:17 00:34:48
367 129 ADAMSKA JUSTYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1976 K40 00:34:28 00:34:36
368 620 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:34:30 00:35:06
369 111 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55PLUS 1959 M50 00:34:36 00:35:21
370 254 NIJAK JOLANTA Gdańsk 1988 K20 00:34:38 00:35:18
371 607 KOMOROWSKA ANITA Gdynia 1967 K50 00:34:43 00:34:43
372 143 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:34:53 00:35:26
373 381 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud BOJANO BIEGA ULTRA 1969 K40 00:35:00 00:35:22
374 1120 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:35:22 00:35:52
375 6 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:35:26 00:35:47
376 128 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:35:28 00:35:54
377 1026 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:35:39 00:36:03
378 435 NAGÓRSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:35:57 00:36:23
379 332 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:35:58 00:36:32
380 112 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52PLUS 1962 K50 00:36:35 00:37:19
381 1059 TRZASKOWSKA ANNA MARIA Gdańsk WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE 1974 K40 00:37:21 00:37:47
382 1122 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo BRAK 1982 K30 00:37:49 00:38:09
383 511 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K50 00:38:22 00:39:12
384 242 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:39:16 00:39:49
385 32 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:40:59 00:41:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni