z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M16 00:18:43 00:18:43
2 398 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M16 00:19:03 00:19:03
3 121 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BCT TEAM 1982 M16 00:19:15 00:19:15
4 181 BORYCHOWSKI MARIUSZ Ustka KB TUPOT USTKA 1972 M30 00:19:24 00:19:24
5 138 WNUK DAMIAN Wielki Klincz 1990 M16 00:19:37 00:19:37
6 27 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo TALEX BORZYTUCHOM 1986 M16 00:19:53 00:19:53
7 431 LEŚNIAK KAMIL Toruń ZBIEGIEMNATURY.PL 1993 M16 00:20:16 00:20:16
8 242 OKRÓJ MARIUSZ Domatówko KLUB BIEGACZY JYSK 1990 M16 00:20:31 00:20:31
9 169 KREPEL KRYSTIAN Puck ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 WEJHEROWO 1982 M16 00:20:40 00:20:40
10 64 SOSNOWSKI WIESŁAW Gniszewo KKB STAROGARD GDAŃSKI 1972 M30 00:20:59 00:20:59
11 150 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk RABUJBANK 1983 M16 00:21:13 00:21:13
12 314 NIKRANT DAWID Leśniewo 1987 M16 00:21:21 00:21:21
13 110 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ Rumia SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:21:29 00:21:29
14 228 ROBAK WOJCIECH Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1991 M16 00:21:35 00:21:35
15 139 WNUK BŁAŻEJ Wielki Klincz REMUS KOŚCIERZYNA 1994 M16 00:21:40 00:21:40
16 429
207*
PANKIEWICZ MIKOŁAJ Banino 1996 M16 00:21:44 00:21:44
17 332 WITKOWSKI ANDRZEJ Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1971 M30 00:21:52 00:21:52
18 313 NIKRANT BARTŁOMIEJ Leśniewo 1991 M16 00:22:04 00:22:04
19 419 ŁYŚ DANIEL Reda 1985 M16 00:22:11 00:22:11
20 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:22:18 00:22:18
21 76 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M30 00:22:37 00:22:37
22 163 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M16 00:22:43 00:22:43
23 353 PIETRZAK PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1968 M30 00:22:46 00:22:46
24 246 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:22:47 00:22:47
25 393 FORMELA GRZEGORZ Sopot 1988 M16 00:22:48 00:22:48
26 46 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:22:53 00:22:53
27 72 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:22:59 00:22:59
28 371 KANAWKA GRZEGORZ GDAŃSK 1984 M16 00:23:13 00:23:13
29 65 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:23:19 00:23:19
30 38 POMIERSKI KAROL Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 M30 00:23:23 00:23:23
31 136 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:23:24 00:23:24
32 109 MICHAŁ MISZKE Wejherowo SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:23:27 00:23:27
33 117 LITWIN JAROSŁAW Rumia 1963 M50 00:23:31 00:23:31
34 319 GRZELAK MICHAŁ Gdynia BYDZIA POWER 1979 M16 00:23:32 00:23:32
35 114 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia 1972 K30 00:23:35 00:23:35
36 35 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:23:40 00:23:40
37 312 DZIK MICHAŁ Gdańsk 1982 M16 00:23:41 00:23:41
38 50 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA 1964 M30 00:23:44 00:23:44
39 66 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFAN GDYNIA 1977 M30 00:23:53 00:23:53
40 146 PAWLOWSKI WITOLD Gdynia BAMBARYLA TEAM 1982 M16 00:23:53 00:23:53
41 404 PIANKOWSKI MATEUSZ WIELKI KLINCZ 1985 M16 00:23:54 00:23:54
42 299 FELON MICHAŁ Gdynia AKADEMIABIEGANIA.PL 1977 M30 00:23:55 00:23:55
43 303 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M30 00:24:02 00:24:02
44 199 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:24:07 00:24:07
45 284 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M16 00:24:13 00:24:13
46 215 BARANOWSKI DANIEL Gdynia 1994 M16 00:24:30 00:24:30
47 165 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:24:41 00:24:41
48 214 LEMKE KRZYSZTOF Gdynia BIOVICO TEAM 1977 M30 00:24:44 00:24:44
49 132 LISIEWICZ TADEUSZ Gdynia 1966 M30 00:24:46 00:24:46
50 363 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M16 00:24:47 00:24:47
51 25 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M16 00:24:48 00:24:48
52 193 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk 1982 M16 00:24:52 00:24:52
53 166 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:24:58 00:24:58
54 379 KLECHA DOMINIK Gdynia BLEBLEBLE 1997 M16 00:25:05 00:25:05
55 18 SZUKALSKI BOLESŁAW Gdynia SKTJ 1986 M16 00:25:10 00:25:10
56 20 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M30 00:25:11 00:25:11
57 255 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia RUNNERS GDYNIA 1966 M30 00:25:15 00:25:15
58 19 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M16 00:25:18 00:25:18
59 254 MIŁOSZ MACIEJ Gdańsk 1994 M16 00:25:27 00:25:27
60 354 PUŚCIKOWSKI MARIUSZ Rumia TKKF LOTOS 1972 M30 00:25:32 00:25:32
61 97 ŻYLIŃSKI DAWID Rumia RUMIA PINGWINS 1983 M16 00:25:33 00:25:33
62 49 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M16 00:25:38 00:25:38
63 41 JODKO-NARKIEWICZ ADAM Gdańsk TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 1980 M16 00:25:55 00:25:55
64 294 JAROSZ ARTUR wejherowo 1972 M30 00:25:57 00:25:57
65 241 LITWIN PIOTR GDAŃSK 1972 M30 00:25:58 00:25:58
66 224 KASZYŃSKI MIŁOSZ Sopot PADŁ NA RYJ TEAM 1988 M16 00:26:05 00:26:05
67 317 KUPTZ MARCIN Rumia 1978 M30 00:26:07 00:26:07
68 397 ZWIERZYŃSKI WOJCIECH GDAŃSK 1978 M30 00:26:08 00:26:08
69 95 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:26:12 00:26:12
70 61 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M16 00:26:12 00:26:12
71 381 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:26:17 00:26:17
72 60 WYKUSZ JAROSŁAW Gdynia 1975 M30 00:26:17 00:26:17
73 40 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:26:18 00:26:18
74 274 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI TEAM 1978 M30 00:26:19 00:26:19
75 220 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M30 00:26:22 00:26:22
76 144 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:26:26 00:26:26
77 356 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M30 00:26:28 00:26:28
78 387 ZRZELSKI MICHAŁ gdynia 1977 M30 00:26:28 00:26:28
79 148 POLONIS MARCIN Gdańsk 1991 M16 00:26:33 00:26:33
80 127 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJATEAM 1980 K16 00:26:35 00:26:35
81 52 DĄBROWSKI KRZYSZTOF Sopot 1978 M30 00:26:39 00:26:39
82 73 ZAWADA MARIUSZ Gdańsk 1978 M30 00:26:45 00:26:45
83 401 NAJCZUK KAMIL GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1980 M16 00:26:47 00:26:47
84 318 WELKE ARTUR Gdynia 1977 M30 00:26:56 00:26:56
85 98 MICHALIK TOMASZ GDAŃSK BRUNO-TYTUS&MUFFIN 1979 M16 00:26:57 00:26:57
86 347 POGODZIŃSKI PAWEŁ Gdańsk 1977 M30 00:27:01 00:27:01
87 413 DZIEKAN GRZEGORZ Strzebielino MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 1982 M16 00:27:07 00:27:07
88 235 KUREK MACIEJ Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1982 M16 00:27:09 00:27:09
89 108 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:27:09 00:27:09
90 243 KOŁEK MACIEK Gdańsk 1982 M16 00:27:25 00:27:25
91 278 MIELEWCZYK ARTUR Gdańsk APTEKA GEMINI 1981 M16 00:27:29 00:27:29
92 360 SZREDER RAFAŁ Gdynia 1984 M16 00:27:32 00:27:32
93 357 JASIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1972 M30 00:27:34 00:27:34
94 119 BOŻEŃSKI PRZEMEK Rumia 1997 M16 00:27:36 00:27:36
95 31 OSTROWSKI MICHAŁ Rumia ONE MAN TEAM 1976 M30 00:27:38 00:27:38
96 349 SARAPUK EWA Gdynia 1982 K16 00:27:39 00:27:39
97 57 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:27:41 00:27:41
98 184 SZAMOTULSKI TOMASZ Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 00:27:43 00:27:43
99 189 KEJNA JĘDRZEJ GDYNIA 1981 M16 00:27:44 00:27:44
100 376 MATEJA ŁUKASZ Gdańsk 1982 M16 00:27:45 00:27:45
101 157 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk 1960 M50 00:27:46 00:27:46
102 90 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K16 00:27:49 00:27:49
103 427 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk 1972 M30 00:27:53 00:27:53
104 81 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M16 00:27:54 00:27:54
105 385 KONATOWSKI TADEUSZ GDYNIA 1966 M30 00:28:07 00:28:07
106 390 SZMYTKIEWICZ PIOTR Gdynia 1981 M16 00:28:08 00:28:08
107 239 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M30 00:28:10 00:28:10
108 306 ŁOŚ RADOSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:28:10 00:28:10
109 327 LEWIŃSKA AGNIESZKA Gdynia DZIENNIK BAŁTYCKI 1983 K16 00:28:12 00:28:12
110 291 DAJER LESZEK Gdynia 1972 M30 00:28:17 00:28:17
111 134 BAJKOWSKI BARTOSZ Olsztyn 1986 M16 00:28:19 00:28:19
112 408 WITKOWIAK GRZEGORZ GDAŃSK 1979 M16 00:28:23 00:28:23
113 162 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M16 00:28:23 00:28:23
114 339 ĆWIKLAK BARTOSZ Gdynia 43 BAZA LOTNICTWA MARYNARKI WOJENNEJ 1983 M16 00:28:25 00:28:25
115 426 SMOROWICZ TOMEK GDYNIA STUDIO 102 1981 M16 00:28:26 00:28:26
116 151 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M30 00:28:27 00:28:27
117 218 BURACZEK JAROSŁAW Gdańsk 1985 M16 00:28:32 00:28:32
118 85 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:28:33 00:28:33
119 359 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:28:36 00:28:36
120 271 KEARNEY MAREK Gdynia 1977 M30 00:28:40 00:28:40
121 361 KUKLIŃSKI MICHAŁ Chojnice KWT 1984 M16 00:28:45 00:28:45
122 414 KORTHALS WALENTY PUCK 1959 M50 00:28:49 00:28:49
123 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:28:52 00:28:52
124 264 MARCHLEWICZ PRZEMYSŁAW Sopot 1978 M30 00:28:56 00:28:56
125 231 JEMIELITA GREG Gdynia BIOVICO TEAM 1976 M30 00:29:16 00:29:16
126 222 KOMOSIŃSKI MATEUSZ Gdynia 1990 M16 00:29:21 00:29:21
127 204 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M30 00:29:23 00:29:23
128 256 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M16 00:29:24 00:29:24
129 147 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M16 00:29:25 00:29:25
130 310 WIEREMJEWICZ JAN Gdańsk NORDCITY KETTLEBELL CREW 1982 M16 00:29:26 00:29:26
131 258 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K30 00:29:30 00:29:30
132 89 BACHAR PIOTR Gdańsk TEBATEAM 1979 M16 00:29:30 00:29:30
133 396 MOKWA PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:29:32 00:29:32
134 348 STRZYŻ RAFAŁ Gdańsk 1984 M16 00:29:35 00:29:35
135 221 FURMAN MACIEJ Rumia 1989 M16 00:29:38 00:29:38
136 424
200*
KOZAK WOJCIECH GDYNIA 43 BAZA LOTNICTWA MARYNARKI WOJENNEJ 1981 M16 00:29:39 00:29:39
137 326 GÓRECKI WOJCIECH Gdynia 1997 M16 00:29:41 00:29:41
138 399 GURFINKIEL TOMASZ GDAŃSK 1978 M30 00:29:45 00:29:45
139 370 PISKORZ JUSTYNA GDYNIA COMPLEXSPORTS 1986 K16 00:29:58 00:29:58
140 111 LUTO PAWEŁ Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1982 M16 00:30:00 00:30:00
141 102 ALKIEWICZ MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K16 00:30:01 00:30:01
142 337 TOŁCZYK TOMASZ Gdynia 1969 M30 00:30:05 00:30:05
143 229 BURZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk NORDCITY 1981 M16 00:30:11 00:30:11
144 372 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:30:12 00:30:12
145 285 ADAMCZYK DOMINIK Sopot AKADEMIA BIEGANIA 1985 M16 00:30:13 00:30:13
146 378 MARTYKA JOLANTA gdynia 1977 K30 00:30:15 00:30:15
147 234 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M16 00:30:16 00:30:16
148 340 ĆWIKLAK IWONA Gdynia MARCCAIN GDYNIA 1983 K16 00:30:16 00:30:16
149 115 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:30:19 00:30:19
150 336 ANDRESKOWSKA ANNA PUCK 1981 K16 00:30:20 00:30:20
151 308 KOWALSKI MARCIN gdynia 1976 M30 00:30:23 00:30:23
152 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:30:24 00:30:24
153 428 KOSMUS ALEKSANDR GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1968 M30 00:30:29 00:30:29
154 279 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K30 00:30:34 00:30:34
155 301 ŁASOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M16 00:30:37 00:30:37
156 22 SEROKA JERZY Gdańsk BP J.SEROKA 1977 M30 00:30:37 00:30:37
157 42 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M30 00:30:38 00:30:38
158 48 PATEREK AGATA Gdańsk 1973 K30 00:30:47 00:30:47
159 297 KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW Wejherowo 1993 M16 00:30:50 00:30:50
160 403 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1972 M30 00:30:51 00:30:51
161 342 ZIĘCINA DAMIAN Gdańsk 1988 M16 00:30:51 00:30:51
162 296 KRACH MACIEJ Gdynia 1984 M16 00:30:51 00:30:51
163 92 KOZIOŁ DARIUSZ Ełk 1994 M16 00:30:53 00:30:53
164 225 KRUSZEWSKI WOJCIECH Grodzkisk Mazowiecki 1991 M16 00:30:54 00:30:54
165 420 NACZYK MARTA Gdynia INTERSPORT 1989 K16 00:30:56 00:30:56
166 56 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:30:58 00:30:58
167 309 WERNER PAULINA Gdynia 1989 K16 00:30:58 00:30:58
168 345 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk 1979 K16 00:31:00 00:31:00
169 418 JAKUBOWSKI MICHAŁ GDYNIA 1980 M16 00:31:05 00:31:05
170 421 RAFALSKA SABINA Gdynia 1979 K16 00:31:08 00:31:08
171 211 KURGAN WOJCIECH Gdańsk PARKRUN GDAŃSK 1972 M30 00:31:11 00:31:11
172 16 ŚMIECH KRZYSZTOF Gdańsk KDATP 1982 M16 00:31:16 00:31:16
173 346 JASIŃSKI MIREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:31:24 00:31:24
174 260 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk 1979 M16 00:31:34 00:31:34
175 430
206*
PANKIEWICZ MARIOLA Banino 1969 K30 00:31:44 00:31:44
176 238 KARBIAK ALEKSANDER Gdynia 1997 M16 00:31:45 00:31:45
177 352 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M16 00:31:46 00:31:46
178 240 METLERSKI WALDEMAR Rumia GRUPA MACIEJA 1953 M50 00:31:47 00:31:47
179 120 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K30 00:31:47 00:31:47
180 244 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K16 00:31:50 00:31:50
181 286 ŚWIĄDER MONIKA Gdańsk 1990 K16 00:31:55 00:31:55
182 422 DĄBEK MACIEJ GDYNIA 1977 M30 00:31:58 00:31:58
183 252 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M16 00:32:00 00:32:00
184 416 WENTA PAWEŁ GDYNIA 1984 M16 00:32:01 00:32:01
185 331 AMBROCH HENRYK Sopot 1965 M30 00:32:01 00:32:01
186 232 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór 1979 K16 00:32:01 00:32:01
187 423 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn 1987 M16 00:32:02 00:32:02
188 32 BUDZIŁO DANIEL Gdańsk 1983 M16 00:32:02 00:32:02
189 321 RETZLAFF BRUNON Gdynia HYDRO 1974 M30 00:32:07 00:32:07
190 33 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:32:14 00:32:14
191 233 KNITTER ROBERT Gdynia THOMSON REUTERS/BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M16 00:32:18 00:32:18
192 380 KUREC PAWEŁ Tuchom 1994 M16 00:32:20 00:32:20
193 405 WAŚNIEWSKA ANITA Sopot 1990 K16 00:32:21 00:32:21
194 71 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia KOMUNA PARYSKA 1986 K16 00:32:26 00:32:26
195 122 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M30 00:32:30 00:32:30
196 367 ROMAŃSKA MICHALINA Bolszewo 1989 K16 00:32:32 00:32:32
197 26 MALINOWSKI STANISŁAW Sopot 1964 M30 00:32:33 00:32:33
198 320 GRZELAK EMILIA Gdynia 1979 K16 00:32:33 00:32:33
199 369 MIELCZAREK AGATA Gdańsk 1992 K16 00:32:35 00:32:35
200 311 GAŁUSZEWSKA ANNA Libiąż 1989 K16 00:32:35 00:32:35
201 389 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:32:40 00:32:40
202 23 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:32:40 00:32:40
203 417 TRĘDOWSKI MICHAŁ GDAŃSK 1988 M16 00:32:40 00:32:40
204 68 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M16 00:32:42 00:32:42
205 253 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:32:42 00:32:42
206 388 KARWACKI ŁUKASZ Gdańsk 1978 M30 00:32:43 00:32:43
207 80 KRASZEWSKA JOLANTA Gdynia 1982 K16 00:32:43 00:32:43
208 101 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K16 00:32:45 00:32:45
209 391 MUSIAŁ EUGENIUSZ Gdynia BODY IN MOTION 1946 M50 00:32:47 00:32:47
210 366 STASIUK ANNA Gdynia 1989 K16 00:33:03 00:33:03
211 91 KAWECKI WOJTEK Banino BULL RACING TEAM 1975 M30 00:33:08 00:33:08
212 266 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M30 00:33:09 00:33:09
213 276 ŻUCHOWSKA AGNIESZKA Gdynia 1990 K16 00:33:12 00:33:12
214 105 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:33:18 00:33:18
215 362 BISTUŁA KRZYSZTOF Gdynia 1966 M30 00:33:18 00:33:18
216 236 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K30 00:33:19 00:33:19
217 329 OSTROWSKA-MANDREK ELŻBIETA Gdynia 1969 K30 00:33:25 00:33:25
218 83 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K16 00:33:27 00:33:27
219 383 PILCH EMILIA Sopot 1987 K16 00:33:28 00:33:28
220 118 BOŻEŃSKI DARIUSZ RUMIA 1971 M30 00:33:28 00:33:28
221 344 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K30 00:33:29 00:33:29
222 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:33:29 00:33:29
223 248 ŚWIERBLEWSKA EWA Gdańsk 1969 K30 00:33:30 00:33:30
224 290 RUPIŃSKI DARIUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M30 00:33:33 00:33:33
225 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo 1984 K16 00:33:35 00:33:35
226 402 NAJCZUK IWONA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1976 K30 00:33:38 00:33:38
227 226 DEMSKI KRZYSZTOF Sopot 1961 M50 00:33:41 00:33:41
228 84 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:33:41 00:33:41
229 17 LACHOWICZ ULA Gdynia 1983 K16 00:33:42 00:33:42
230 180 SZUDZIŃSKI PIOTR GDAŃSK 1963 M50 00:33:48 00:33:48
231 154 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:33:48 00:33:48
232 364 LISTOSZ ALEKSANDRA Gdynia 1983 K16 00:33:51 00:33:51
233 82 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański FC BAYERN MONACHIUM ;) 1984 M16 00:33:54 00:33:54
234 293 TORZEWSKI RADOSŁAW Gdynia OSNIP WP 1969 M30 00:33:56 00:33:56
235 29 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M30 00:34:08 00:34:08
236 425 WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA 1950 M50 00:34:12 00:34:12
237 281 SETA MICHAŁ Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1981 M16 00:34:16 00:34:16
238 409 WŁODASKA MARTA WEJHEROWO ZSP 4 WEJHEROWO 1985 K16 00:34:17 00:34:17
239 47 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M16 00:34:18 00:34:18
240 86 GUT TOMASZ Gdańsk RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1974 M30 00:34:21 00:34:21
241 62 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:34:32 00:34:32
242 304 SILNY ANNA Gdańsk 1985 K16 00:34:35 00:34:35
243 107 WOJCZYS KRZYSZTOF Rumia STOWARZYSZENIE MILITARNI TRÓJMIASTO 1970 M30 00:34:54 00:34:54
244 263 KLINKOSZ IZABELA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:35:00 00:35:00
245 395 SZELEZNIAK MONIKA RUMIA 1973 K30 00:35:04 00:35:04
246 351 GRONOSTAJ EMILIA PRUSZCZ GDAŃSKI 1974 K30 00:35:09 00:35:09
247 411 DUCKA ANNA GDAŃSK 1983 K16 00:35:20 00:35:20
248 322 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M16 00:35:23 00:35:23
249 374 BRUSKA JUSTYNA Sopot 1990 K16 00:35:23 00:35:23
250 412 SITOR TOMASZ GDAŃSK 1979 M16 00:35:24 00:35:24
251 407 ROPENEL ANDRZEJ GDYNIA 1949 M50 00:35:45 00:35:45
252 67 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:35:53 00:35:53
253 377 PERUCCHETTI-PIETROWSKA NATALIA Rumia XTRAINER 1987 K16 00:35:58 00:35:58
254 216 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA Gdynia 1978 K30 00:35:59 00:35:59
255 39 ŚWIERZYŃSKI DOMINIK Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:36:13 00:36:13
256 230 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1986 K16 00:36:17 00:36:17
257 300 BĄKOWSKA JULIA Gdańsk 1980 K16 00:36:26 00:36:26
258 368 LOREK KATARZYNA Gdynia KB&CF 1985 K16 00:36:27 00:36:27
259 415 SZYMAŃSKA ANNA Gdynia 1987 K16 00:36:28 00:36:28
260 335 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:36:47 00:36:47
261 202 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M30 00:37:01 00:37:01
262 410 MIŁKOWSKI MARIUSZ GDYNIA BBL GDYNIA 1967 M30 00:37:07 00:37:07
263 267 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M30 00:37:16 00:37:16
264 135 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M30 00:37:16 00:37:16
265 334 DERMONT GRZEGORZ Gdynia 1955 M50 00:37:21 00:37:21
266 272 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K16 00:37:25 00:37:25
267 282 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M50 00:37:27 00:37:27
268 384 GASZEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1980 K16 00:37:28 00:37:28
269 323 SYROWIK MALGORZATA Gdynia 1987 K16 00:37:28 00:37:28
270 187 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K16 00:37:42 00:37:42
271 400 SROKA DOROTA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1961 K50 00:37:53 00:37:53
272 59 KIELAN PAWEŁ Strzebielino KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW 1971 M30 00:38:09 00:38:09
273 394 FARON MONIKA Gdynia 1980 K16 00:38:15 00:38:15
274 280 BOGDAN NATALIA Gdańsk XTRAINER 1984 K16 00:38:34 00:38:34
275 188 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K16 00:38:59 00:38:59
276 298 KURPIEWSKA SYLWIA Gdynia BODY IN MOTION 1974 K30 00:39:35 00:39:35
277 358 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K16 00:39:36 00:39:36
278 287 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K16 00:40:19 00:40:19
279 275 PEPLIŃSKA JOANNA Kościerzyna 1990 K16 00:40:44 00:40:44
280 341 ŁUKASIEWICZ-TOŁCZYK EWA Gdynia 1978 K30 00:41:12 00:41:12
281 268 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K16 00:41:18 00:41:18
282 350 MOTYL TERESA GDAŃSK 1961 K50 00:43:10 00:43:10
283 386 KONCEWICZ MAGDALENA Gdynia 1977 K30 00:44:46 00:44:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni