Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:22:18 00:22:18
2 46 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:22:53 00:22:53
3 65 KUSCHBIK ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:23:19 00:23:19
4 114 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia 1972 K30 00:23:35 00:23:35
5 199 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:24:07 00:24:07
6 144 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:26:26 00:26:26
7 127 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJATEAM 1980 K16 00:26:35 00:26:35
8 108 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:27:09 00:27:09
9 349 SARAPUK EWA Gdynia 1982 K16 00:27:39 00:27:39
10 90 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K16 00:27:49 00:27:49
11 327 LEWIŃSKA AGNIESZKA Gdynia DZIENNIK BAŁTYCKI 1983 K16 00:28:12 00:28:12
12 359 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:28:36 00:28:36
13 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:28:52 00:28:52
14 258 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K30 00:29:30 00:29:30
15 370 PISKORZ JUSTYNA GDYNIA COMPLEXSPORTS 1986 K16 00:29:58 00:29:58
16 102 ALKIEWICZ MAGDALENA Gdynia MORSY SOPOT 1979 K16 00:30:01 00:30:01
17 378 MARTYKA JOLANTA gdynia 1977 K30 00:30:15 00:30:15
18 340 ĆWIKLAK IWONA Gdynia MARCCAIN GDYNIA 1983 K16 00:30:16 00:30:16
19 115 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:30:19 00:30:19
20 336 ANDRESKOWSKA ANNA PUCK 1981 K16 00:30:20 00:30:20
21 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:30:24 00:30:24
22 279 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K30 00:30:34 00:30:34
23 48 PATEREK AGATA Gdańsk 1973 K30 00:30:47 00:30:47
24 420 NACZYK MARTA Gdynia INTERSPORT 1989 K16 00:30:56 00:30:56
25 309 WERNER PAULINA Gdynia 1989 K16 00:30:58 00:30:58
26 345 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk 1979 K16 00:31:00 00:31:00
27 421 RAFALSKA SABINA Gdynia 1979 K16 00:31:08 00:31:08
28 430
206*
PANKIEWICZ MARIOLA Banino 1969 K30 00:31:44 00:31:44
29 120 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K30 00:31:47 00:31:47
30 244 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K16 00:31:50 00:31:50
31 286 ŚWIĄDER MONIKA Gdańsk 1990 K16 00:31:55 00:31:55
32 232 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór 1979 K16 00:32:01 00:32:01
33 33 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:32:14 00:32:14
34 405 WAŚNIEWSKA ANITA Sopot 1990 K16 00:32:21 00:32:21
35 71 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia KOMUNA PARYSKA 1986 K16 00:32:26 00:32:26
36 367 ROMAŃSKA MICHALINA Bolszewo 1989 K16 00:32:32 00:32:32
37 320 GRZELAK EMILIA Gdynia 1979 K16 00:32:33 00:32:33
38 369 MIELCZAREK AGATA Gdańsk 1992 K16 00:32:35 00:32:35
39 311 GAŁUSZEWSKA ANNA Libiąż 1989 K16 00:32:35 00:32:35
40 23 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:32:40 00:32:40
41 80 KRASZEWSKA JOLANTA Gdynia 1982 K16 00:32:43 00:32:43
42 101 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K16 00:32:45 00:32:45
43 366 STASIUK ANNA Gdynia 1989 K16 00:33:03 00:33:03
44 276 ŻUCHOWSKA AGNIESZKA Gdynia 1990 K16 00:33:12 00:33:12
45 105 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:33:18 00:33:18
46 236 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K30 00:33:19 00:33:19
47 329 OSTROWSKA-MANDREK ELŻBIETA Gdynia 1969 K30 00:33:25 00:33:25
48 83 WARYLEWSKA KRYSTYNA Gdańsk 1987 K16 00:33:27 00:33:27
49 383 PILCH EMILIA Sopot 1987 K16 00:33:28 00:33:28
50 344 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K30 00:33:29 00:33:29
51 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:33:29 00:33:29
52 248 ŚWIERBLEWSKA EWA Gdańsk 1969 K30 00:33:30 00:33:30
53 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo 1984 K16 00:33:35 00:33:35
54 402 NAJCZUK IWONA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1976 K30 00:33:38 00:33:38
55 84 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:33:41 00:33:41
56 17 LACHOWICZ ULA Gdynia 1983 K16 00:33:42 00:33:42
57 154 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:33:48 00:33:48
58 364 LISTOSZ ALEKSANDRA Gdynia 1983 K16 00:33:51 00:33:51
59 409 WŁODASKA MARTA WEJHEROWO ZSP 4 WEJHEROWO 1985 K16 00:34:17 00:34:17
60 304 SILNY ANNA Gdańsk 1985 K16 00:34:35 00:34:35
61 263 KLINKOSZ IZABELA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:35:00 00:35:00
62 395 SZELEZNIAK MONIKA RUMIA 1973 K30 00:35:04 00:35:04
63 351 GRONOSTAJ EMILIA PRUSZCZ GDAŃSKI 1974 K30 00:35:09 00:35:09
64 411 DUCKA ANNA GDAŃSK 1983 K16 00:35:20 00:35:20
65 374 BRUSKA JUSTYNA Sopot 1990 K16 00:35:23 00:35:23
66 67 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:35:53 00:35:53
67 377 PERUCCHETTI-PIETROWSKA NATALIA Rumia XTRAINER 1987 K16 00:35:58 00:35:58
68 216 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA Gdynia 1978 K30 00:35:59 00:35:59
69 230 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1986 K16 00:36:17 00:36:17
70 300 BĄKOWSKA JULIA Gdańsk 1980 K16 00:36:26 00:36:26
71 368 LOREK KATARZYNA Gdynia KB&CF 1985 K16 00:36:27 00:36:27
72 415 SZYMAŃSKA ANNA Gdynia 1987 K16 00:36:28 00:36:28
73 335 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:36:47 00:36:47
74 272 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K16 00:37:25 00:37:25
75 384 GASZEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1980 K16 00:37:28 00:37:28
76 323 SYROWIK MALGORZATA Gdynia 1987 K16 00:37:28 00:37:28
77 187 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K16 00:37:42 00:37:42
78 400 SROKA DOROTA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1961 K50 00:37:53 00:37:53
79 394 FARON MONIKA Gdynia 1980 K16 00:38:15 00:38:15
80 280 BOGDAN NATALIA Gdańsk XTRAINER 1984 K16 00:38:34 00:38:34
81 188 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K16 00:38:59 00:38:59
82 298 KURPIEWSKA SYLWIA Gdynia BODY IN MOTION 1974 K30 00:39:35 00:39:35
83 358 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K16 00:39:36 00:39:36
84 287 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K16 00:40:19 00:40:19
85 275 PEPLIŃSKA JOANNA Kościerzyna 1990 K16 00:40:44 00:40:44
86 341 ŁUKASIEWICZ-TOŁCZYK EWA Gdynia 1978 K30 00:41:12 00:41:12
87 268 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K16 00:41:18 00:41:18
88 350 MOTYL TERESA GDAŃSK 1961 K50 00:43:10 00:43:10
89 386 KONCEWICZ MAGDALENA Gdynia 1977 K30 00:44:46 00:44:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni