Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:22:18 00:22:18
2 46 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:22:53 00:22:53
3 65 KUSCHBIK ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:23:19 00:23:19
4 127 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJATEAM 1980 K16 00:26:35 00:26:35
5 108 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:27:09 00:27:09
6 349 SARAPUK EWA Gdynia 1982 K16 00:27:39 00:27:39
7 90 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K16 00:27:49 00:27:49
8 327 LEWIŃSKA AGNIESZKA Gdynia DZIENNIK BAŁTYCKI 1983 K16 00:28:12 00:28:12
9 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:28:52 00:28:52
10 370 PISKORZ JUSTYNA GDYNIA COMPLEXSPORTS 1986 K16 00:29:58 00:29:58
11 102 ALKIEWICZ MAGDALENA Gdynia MORSY SOPOT 1979 K16 00:30:01 00:30:01
12 340 ĆWIKLAK IWONA Gdynia MARCCAIN GDYNIA 1983 K16 00:30:16 00:30:16
13 336 ANDRESKOWSKA ANNA PUCK 1981 K16 00:30:20 00:30:20
14 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:30:24 00:30:24
15 420 NACZYK MARTA Gdynia INTERSPORT 1989 K16 00:30:56 00:30:56
16 309 WERNER PAULINA Gdynia 1989 K16 00:30:58 00:30:58
17 345 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk 1979 K16 00:31:00 00:31:00
18 421 RAFALSKA SABINA Gdynia 1979 K16 00:31:08 00:31:08
19 244 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K16 00:31:50 00:31:50
20 286 ŚWIĄDER MONIKA Gdańsk 1990 K16 00:31:55 00:31:55
21 232 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór 1979 K16 00:32:01 00:32:01
22 405 WAŚNIEWSKA ANITA Sopot 1990 K16 00:32:21 00:32:21
23 71 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia KOMUNA PARYSKA 1986 K16 00:32:26 00:32:26
24 367 ROMAŃSKA MICHALINA Bolszewo 1989 K16 00:32:32 00:32:32
25 320 GRZELAK EMILIA Gdynia 1979 K16 00:32:33 00:32:33
26 369 MIELCZAREK AGATA Gdańsk 1992 K16 00:32:35 00:32:35
27 311 GAŁUSZEWSKA ANNA Libiąż 1989 K16 00:32:35 00:32:35
28 23 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:32:40 00:32:40
29 80 KRASZEWSKA JOLANTA Gdynia 1982 K16 00:32:43 00:32:43
30 101 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K16 00:32:45 00:32:45
31 366 STASIUK ANNA Gdynia 1989 K16 00:33:03 00:33:03
32 276 ŻUCHOWSKA AGNIESZKA Gdynia 1990 K16 00:33:12 00:33:12
33 83 WARYLEWSKA KRYSTYNA Gdańsk 1987 K16 00:33:27 00:33:27
34 383 PILCH EMILIA Sopot 1987 K16 00:33:28 00:33:28
35 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:33:29 00:33:29
36 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo 1984 K16 00:33:35 00:33:35
37 17 LACHOWICZ ULA Gdynia 1983 K16 00:33:42 00:33:42
38 364 LISTOSZ ALEKSANDRA Gdynia 1983 K16 00:33:51 00:33:51
39 409 WŁODASKA MARTA WEJHEROWO ZSP 4 WEJHEROWO 1985 K16 00:34:17 00:34:17
40 304 SILNY ANNA Gdańsk 1985 K16 00:34:35 00:34:35
41 263 KLINKOSZ IZABELA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:35:00 00:35:00
42 411 DUCKA ANNA GDAŃSK 1983 K16 00:35:20 00:35:20
43 374 BRUSKA JUSTYNA Sopot 1990 K16 00:35:23 00:35:23
44 377 PERUCCHETTI-PIETROWSKA NATALIA Rumia XTRAINER 1987 K16 00:35:58 00:35:58
45 230 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1986 K16 00:36:17 00:36:17
46 300 BĄKOWSKA JULIA Gdańsk 1980 K16 00:36:26 00:36:26
47 368 LOREK KATARZYNA Gdynia KB&CF 1985 K16 00:36:27 00:36:27
48 415 SZYMAŃSKA ANNA Gdynia 1987 K16 00:36:28 00:36:28
49 272 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K16 00:37:25 00:37:25
50 384 GASZEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1980 K16 00:37:28 00:37:28
51 323 SYROWIK MALGORZATA Gdynia 1987 K16 00:37:28 00:37:28
52 187 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K16 00:37:42 00:37:42
53 394 FARON MONIKA Gdynia 1980 K16 00:38:15 00:38:15
54 280 BOGDAN NATALIA Gdańsk XTRAINER 1984 K16 00:38:34 00:38:34
55 188 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K16 00:38:59 00:38:59
56 358 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K16 00:39:36 00:39:36
57 287 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K16 00:40:19 00:40:19
58 275 PEPLIŃSKA JOANNA Kościerzyna 1990 K16 00:40:44 00:40:44
59 268 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K16 00:41:18 00:41:18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni