z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

13.03.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 572 FORMELA DANIEL Gdynia WWW.DANIELFORMELA.COM 1986 M20 00:16:15 00:16:16
2 248 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk CITYRUNNER 1980 M30 00:16:38 00:16:39
3 116 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER 1983 M30 00:16:40 00:16:41
4 74 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:17:22 00:17:23
5 113 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M30 00:17:31 00:17:33
6 263 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:17:53 00:17:54
7 28 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN Warszawa TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:02 00:18:02
8 95 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:18:23 00:18:24
9 111 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:18:27 00:18:28
10 420 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:37 00:18:38
11 444 ZAGÓRSKI ADAM Gdańsk 3CITY RUNS 1992 M20 00:18:41 00:18:42
12 508 PIETRZAK PIOTR Gdańsk 1968 M40 00:18:45 00:18:46
13 718 TOMECZKOWSKI PAWEŁ Rumia 1984 M30 00:19:00 00:19:01
14 345 BAGROWSKI TOMASZ Gdańsk RADOŚĆ BIEGANIA 1981 M30 00:19:06 00:19:08
15 531 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz KUJATT RUNNERS TEAM 1989 M20 00:19:13 00:19:15
16 188 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:19:18 00:19:19
17 112 WRONKA CEZARY Gdańsk INTEL RUNNERS / GT RAT 1986 M20 00:19:20 00:19:22
18 451 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:36 00:19:38
19 8 ZĄBECKI PRZEMYSŁAW Tomaszów Mazowiecki PO CO TYLE LATAĆ? 1982 M30 00:19:37 00:19:39
20 89 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:19:42 00:19:43
21 233 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1982 M30 00:19:51 00:19:53
22 36 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:19:58 00:19:58
23 161 GRZEBIN PIOTR Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 M30 00:19:59 00:20:01
24 475 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 1974 M40 00:20:05 00:20:09
25 503 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:09 00:20:11
26 105 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:20:12 00:20:12
27 19 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:20:14 00:20:16
28 223 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:20:17 00:20:19
29 249 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:20:22 00:20:24
30 300 RZECHOWSKI FILIP Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1984 M30 00:20:26 00:20:29
31 202 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:20:30 00:20:31
32 72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:20:31 00:20:33
33 298 DAWIDOWSKI ROMAN Puck HELSKIE WICHRY 1967 M40 00:20:35 00:20:37
34 45 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:20:34 00:20:37
35 13 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:20:39 00:20:40
36 512 JĘDRZEJEWSKI DANIEL Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI 1975 M40 00:20:38 00:20:40
37 12 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:20:43 00:20:43
38 68 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:20:40 00:20:43
39 251 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K30 00:20:47 00:20:49
40 277 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:20:52 00:20:52
41 266 GAŁKA ŁUKASZ Gdańsk ZORZA GDYNIA 1991 M20 00:20:53 00:20:55
42 209 BŁAŻUK JAREK Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1979 M30 00:20:53 00:20:56
43 90 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:20:58 00:21:01
44 484 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:21:03 00:21:08
45 20 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:21:12 00:21:16
46 612 BLADOWSKI KAMIL Rumia LKS ZORZA GDYNIA 1998 M16 00:21:17 00:21:22
47 742 BORZYSZKOWSKI JACEK Konarzyny UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:21:25 00:21:29
48 421 KOŁECKI ROBERT Gdynia 1975 M40 00:21:22 00:21:31
49 509 KLOSKOWSKI ADAM Gdynia 1973 M40 00:21:31 00:21:33
50 379 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot 1990 K20 00:21:32 00:21:35
51 668 MORAWSKA MAJA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1996 K16 00:21:36 00:21:38
52 470 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:39 00:21:39
53 94 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:21:39 00:21:44
54 466 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:21:40 00:21:44
55 766 SYDOR TOMASZ Gdansk 1984 M30 00:21:41 00:21:43
56 211 ORZOŁ KAMIL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:21:41 00:21:49
57 528 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M40 00:21:45 00:21:51
58 158 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:21:45 00:21:50
59 332 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:21:46 00:21:49
60 403 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:21:50 00:21:56
61 387 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:21:50 00:21:56
62 127 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:50 00:21:53
63 763 SKWERYN MICHAŁ KRAKÓW 1988 M20 00:21:52 00:21:53
64 118 SIWIELA MATEUSZ Reda CIAGNIEWILKADOLASU.PL 1990 M20 00:21:52 00:21:57
65 6 TOMASIAK NATALIA Krynica-Zdrój SALOMON SUUNTO TEAM POLAND 1986 K20 00:21:55 00:21:55
66 123 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:22:02 00:22:06
67 487 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:22:04 00:22:10
68 533 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:22:08 00:22:14
69 66 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:08 00:22:14
70 231 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:08 00:22:15
71 169 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:22:12 00:22:17
72 760
632*
ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1998 K16 00:22:15 00:22:19
73 244 MICHNA MICHAŁ Borkowo Łostowickie KUJATT RUNNERS TEAM 1980 M30 00:22:16 00:22:24
74 177 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:22:22 00:22:28
75 358 ŁEMPICKI KAROL Gdynia 1984 M30 00:22:29 00:22:35
76 175 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:22:31 00:22:35
77 675 MORAWSKA ZUZANNA Gdańsk UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1999 K16 00:22:32 00:22:35
78 227 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:22:38 00:22:40
79 30 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:39 00:22:44
80 100 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:22:39 00:22:49
81 107 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:40 00:22:46
82 142 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1977 M30 00:22:40 00:22:43
83 272 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:22:52 00:22:57
84 230 RYTLEWSKI PIOTR Góra I-TAK-O POBIEGNĘ 1974 M40 00:23:01 00:23:20
85 124 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:02 00:23:10
86 610 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:23:03 00:23:13
87 705 KUKIER TYMON Gdańsk KTN ŁOWCY PRZYGÓD 1999 M16 00:23:03 00:23:06
88 467 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:23:07 00:23:12
89 564 WITT SŁAWOMIR Studzienice WIMAL RENOWACJA OKIEN 1986 M20 00:23:08 00:23:16
90 40 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:12 00:23:18
91 748 KORNOWSKI PAWEŁ Mosty 1976 M30 00:23:13 00:23:16
92 322 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:23:17 00:23:28
93 650 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M30 00:23:18 00:23:30
94 97 HEJMOWSKI SYLWESTER Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:23:22 00:23:33
95 308 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:23:24 00:23:35
96 237 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:23:25 00:23:32
97 281 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:23:27 00:23:37
98 210 KUR DANIEL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 M30 00:23:27 00:23:38
99 275 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:23:29 00:23:34
100 278 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:23:31 00:23:33
101 515 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:23:34 00:23:42
102 151 WILBIK JOANNA Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 K30 00:23:35 00:23:40
103 166 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M40 00:23:35 00:23:49
104 765 PIEKARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:23:37 00:23:51
105 198 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:23:45 00:23:54
106 176 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:23:46 00:23:51
107 76 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:23:54 00:24:07
108 749 PASIEKA TOMASZ Mrocza BIEGIEMPRZEZPOLA.BLOGSPOT.COM 1976 M30 00:23:56 00:24:20
109 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:23:58 00:24:10
110 96 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS / CROSSCORE 1982 M30 00:24:01 00:24:18
111 241 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:24:03 00:24:12
112 121 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk AIC TEAM 1983 M30 00:24:05 00:24:10
113 220 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:24:05 00:24:11
114 507 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:24:06 00:24:24
115 457 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:24:08 00:24:14
116 205 WASILEWSKI ARKADIUSZ Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1977 M30 00:24:14 00:24:29
117 703 WRÓBEL SŁAWOMIR GDYNIA 1968 M40 00:24:14 00:24:27
118 290 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:24:16 00:24:22
119 313 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:24:16 00:24:38
120 194 STARCZEWSKI MICHAL Gdansk SGS POLAND TEAM 1984 M30 00:24:16 00:24:27
121 759
733*
MISZKA ARTUR Gościcino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1998 M16 00:24:24 00:24:28
122 226 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M40 00:24:24 00:24:36
123 479 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:24:27 00:24:42
124 192 TOMASZEWSKA AGNIESZKA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1976 K30 00:24:27 00:24:35
125 17 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:33 00:24:41
126 37 BEYER MONIKA Gdynia 1975 K40 00:24:33 00:24:39
127 328 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:24:33 00:24:42
128 44 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:24:34 00:24:48
129 62 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:24:36 00:24:48
130 756 SZARLIK PRZEMYSŁAW Dopiewiec 1970 M40 00:24:38 00:24:50
131 483 PŁUSKA MICHAŁ Rumia 1985 M30 00:24:43 00:24:54
132 463 SZELEŻYŃSKI BARTOSZ Rumia 1987 M20 00:24:44 00:24:55
133 23 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:24:46 00:25:07
134 265 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:24:49 00:25:01
135 639 BUCZEK RAFAŁ Gdynia CUMULUS 1991 M20 00:24:49 00:25:03
136 587 POSZYTEK JAGODA REDA 1990 K20 00:24:50 00:25:03
137 726 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:24:52 00:25:00
138 27 WOJCIK MARCIN Gdynia 1983 M30 00:24:53 00:25:03
139 755 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M40 00:25:04 00:25:21
140 738 GAJDUS WIKTOR Gdańsk LECHIA GDAŃSK VRC 1982 M30 00:25:05 00:25:33
141 329 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:25:08 00:25:23
142 99 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:25:09 00:25:20
143 295 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:25:14 00:25:30
144 122 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:19 00:25:26
145 35 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:25:21 00:25:34
146 153 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:25:22 00:25:47
147 120 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:23 00:25:37
148 393 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:26 00:25:35
149 616 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:25:27 00:25:48
150 285 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:25:27 00:25:40
151 283 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:25:28 00:25:44
152 534 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:25:29 00:25:54
153 363 STOPA MACIEJ Gdańsk FANTASTIK FAJF 1970 M40 00:25:31 00:25:50
154 644 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:25:31 00:25:49
155 321 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:25:37 00:25:48
156 60 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:25:42 00:25:58
157 751 OWERCZUK LUKASZ Gdansk NOVEO INTERACTIVE 1982 M30 00:25:43 00:26:04
158 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:25:44 00:26:08
159 214 IRCZUK ANNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:25:45 00:26:05
160 69 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:25:49 00:26:03
161 200 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:25:49 00:26:06
162 359 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:25:51 00:26:16
163 186 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:25:56 00:26:13
164 761 GIEMZA ANNA GDAŃSK 1990 K20 00:25:56 00:26:11
165 48 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:25:58 00:26:11
166 407 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:26:01 00:26:21
167 575 JASZEWSKI MARIUSZ KĘBŁOWO ZSP NR 2 WEJHEROWO 1973 M40 00:26:02 00:26:17
168 495 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K30 00:26:03 00:26:20
169 181 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:26:05 00:26:20
170 255 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:26:06 00:26:19
171 767 KURIATA MARCIN Rumia VRC 1971 M40 00:26:07 00:26:35
172 752 OŁDAK ADAM Gdynia WYMIATACZE 1986 M20 00:26:08 00:26:18
173 743 WENTA MICHAŁ Gdynia WKURW_TEAM 1974 M40 00:26:18 00:26:25
174 518 CHRAPKOWSKI JACEK Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:26:19 00:26:36
175 236 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:20 00:26:35
176 225 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:26:36 00:26:47
177 418 ŚWIDERSKI JACEK gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:26:37 00:26:47
178 137 KRÓL ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1977 M30 00:26:37 00:27:02
179 221 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:26:40 00:26:56
180 764 SKOWROŃSKI DOMINIK GDAŃSK 1992 M20 00:26:40 00:26:48
181 184 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:26:46 00:26:58
182 554 KASZUBA SŁAWOMIR Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 00:26:48 00:27:10
183 34 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:26:50 00:27:03
184 81 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:26:51 00:27:03
185 291 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:51 00:27:07
186 173 RETZLAFF BRUNON Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:26:54 00:27:16
187 29 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:55 00:27:13
188 614 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:26:58 00:27:07
189 51 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:26:58 00:27:21
190 163 ROMANOWSKA JOANNA Gdynia 1978 K30 00:26:58 00:27:14
191 80 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:27:00 00:27:26
192 448 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:27:02 00:27:22
193 75 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia 1996 K16 00:27:03 00:27:05
194 408 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:27:10 00:27:30
195 317 LAMKOWSKA KAMILLA Grudziądz KOBIETY BIEGAJĄ 1980 K30 00:27:11 00:27:25
196 182 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:27:17 00:27:41
197 410 MARCINIUK MICHAŁ Gdynia KANCELARIA KFMM 1982 M30 00:27:34 00:27:52
198 741 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA Gdynia KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ GDYNIA 1970 K40 00:27:35 00:27:54
199 264 LACHIEWICZ SYLWESTER Gdańsk 1978 M30 00:27:43 00:28:03
200 190 RINK KATARZYNA Gdańsk 1996 K16 00:27:48 00:28:01
201 753 PIETRZAK TERESA Gdańsk 1972 K40 00:27:52 00:28:10
202 273 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M20 00:27:55 00:28:13
203 218 DUNIKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1982 K30 00:27:58 00:28:15
204 670 POHNKE WŁADYSŁAW GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 1946 M60 00:28:03 00:28:17
205 385 POHL SEBASTIAN Gdynia 1977 M30 00:28:06 00:28:34
206 32 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:28:07 00:28:26
207 33 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:28:08 00:28:26
208 438 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:28:16 00:28:43
209 252 BENET ANGELIKA Gdynia 1989 K20 00:28:18 00:28:50
210 394 BIESZKE IZABELA mosty MAMY RUSZAMY 1983 K30 00:28:19 00:28:29
211 110 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:28:20 00:28:36
212 165 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:28:21 00:28:41
213 78 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:28:31 00:28:47
214 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:28:31 00:28:58
215 691 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk 1978 K30 00:28:40 00:29:05
216 304 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K30 00:28:44 00:28:54
217 436 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:28:46 00:29:07
218 340 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:28:47 00:29:08
219 595 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:28:49 00:29:10
220 319 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:28:53 00:29:19
221 736 KUTZMANN ARTUR Gdańsk BLUE MEDIA TEAM 1980 M30 00:28:58 00:29:23
222 18 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:29:00 00:29:25
223 55 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:29:01 00:29:24
224 53 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:29:03 00:29:27
225 268 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:29:05 00:29:23
226 303 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:29:09 00:29:39
227 757 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M60 00:29:13 00:29:16
228 762 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk 1991 K20 00:29:16 00:29:47
229 217 HONCZARUK MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:29:19 00:29:44
230 58 SAWONIEWICZ ELŻBIETA Gdynia 1985 K30 00:29:22 00:29:42
231 77 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K30 00:29:25 00:29:54
232 747 KIJOWSKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:29:32 00:29:59
233 143 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:29:32 00:30:00
234 754 BIERNACKA DAGMARA Bydgoszcz 1982 K30 00:29:38 00:29:52
235 84 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:29:41 00:30:03
236 659 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:29:43 00:29:51
237 284 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K16 00:29:49 00:30:18
238 727 GAFFKE IZABELA Orle ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:29:53 00:30:17
239 687 PIONK ALICJA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:29:57 00:30:05
240 117 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:30:05 00:30:31
241 681 CZURYŃSKA WIOLETTA Gdynia 1976 K30 00:30:12 00:30:40
242 262 KONOPKA ANNA Gdańsk VRC 1983 K30 00:30:13 00:30:42
243 238 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:30:30 00:30:53
244 39 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:30:34 00:31:03
245 22 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:30:48 00:31:17
246 581 KACZMAREK MAJA Wejherowo 1980 K30 00:30:51 00:31:23
247 288 DRAWC MAGDALENA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:30:58 00:31:07
248 589 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:31:06 00:31:32
249 64 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:31:08 00:31:29
250 611 BRONK JOANNA RUMIA 1990 K20 00:31:08 00:31:35
251 689 KOWALSKA NATALIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:31:14 00:31:22
252 740 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:31:29 00:31:52
253 553 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia 1969 K40 00:31:35 00:31:58
254 698 BRONK KATARZYNA Rumia 1990 K20 00:31:36 00:32:07
255 422 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:31:44 00:32:13
256 582 SETA ANNA Straszyn 1990 K20 00:31:46 00:32:14
257 658 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:31:47 00:32:10
258 739 TYMIŃSKA EWA Gdańsk MARTATON 1957 K50 00:31:58 00:32:22
259 46 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:31:58 00:32:19
260 489 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M60 00:32:12 00:32:37
261 472 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:32:13 00:32:40
262 274 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:32:23 00:32:56
263 206 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:32:24 00:32:54
264 445 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K30 00:32:28 00:32:54
265 549 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:32:42 00:33:30
266 374 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:32:48 00:33:18
267 287 BUŻAN KAMILA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:33:13 00:33:30
268 229 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:33:33 00:34:13
269 525 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:33:53 00:34:25
270 201 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:34:02 00:34:31
271 455 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:35:24 00:35:46
272 257 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M30 00:36:00 00:36:14
273 208 BARANOWSKI ADAM Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1984 M30 00:37:35 00:38:05
274 522 CISOWSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:37:35 00:38:06
275 758 KOSECKA JUSTYNA Bydgoszcz ORTIMED TEAM 1980 K30 00:38:39 00:39:13
276 750 PASIEKA MAGDA Mrocza MAM TĘ MOC 1981 K30 00:38:44 00:39:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni