z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

01.03.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:16:43 00:16:44
2 1345 PYSZEL FLORIAN Gdańsk GKS PROJECT 1995 M20 00:16:58 00:17:00
3 1087 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk DAMIAN RUDNIK TEAM 1999 M20 00:17:13 00:17:13
4 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA / SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1997 M20 00:17:22 00:17:23
5 1249 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno GKS PROJECT 1997 M20 00:17:41 00:17:43
6 1409 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY RUNNERS 1998 M20 00:17:57 00:17:58
7 1170 STRASZAK PIOTR Szemud ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:00 00:18:01
8 1 JANOWSKI FILIP Szczecin MKL SZCZECIN 1991 M20 00:18:00 00:18:03
9 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BIKE U UP TEAM 1982 M30 00:18:06 00:18:08
10 1553 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia AZYMUT 45 GDYNIA 1987 M30 00:18:13 00:18:15
11 1417 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:18:22 00:18:24
12 1275 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:38 00:18:40
13 1267 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:44 00:18:46
14 19 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale DREAM TRI TEAM 1977 M40 00:18:47 00:18:49
15 1250 KRYZEL DANIEL Kołczygłowy GKS PROJECT 2000 M16 00:18:52 00:18:53
16 1653 BRANDEBURA MICHAL Lubin 1981 M30 00:18:54 00:18:56
17 1548 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard TEAM ISKIERKA 1993 M20 00:18:54 00:18:57
18 105 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:19:12 00:19:15
19 1533 WIECZORKOWSKI ADAM Gdansk BIALL / BIKE U UP 1994 M20 00:19:16 00:19:18
20 146 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:19:22 00:19:23
21 1510 WENT JAKUB Łeba 1981 M30 00:19:22 00:19:25
22 138 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:48 00:19:50
23 1179 JUŚKIW PAWEŁ Gdynia BIKE U UP 1983 M30 00:19:50 00:19:54
24 108 BOGUSZ TOMASZ Gdynia OKAS GDYNIA / BIEGAJĄCA GDYNIA 1981 M30 00:19:52 00:19:56
25 1109 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:19:54 00:19:57
26 34 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:20:06 00:20:08
27 1083 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:20:06 00:20:08
28 1303 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:20:14 00:20:15
29 1189 KUŚKA ADAM Gdańsk AZS AWF KATOWICE/ YNOTEAM/ YNOTRENER 1992 M20 00:20:14 00:20:16
30 1252 RECLAF PIOTR Borzestowo 1989 M30 00:20:20 00:20:21
31 12 DIAS MAGDALENA Gdynia GKS PROJECT 1997 K20 00:20:23 00:20:24
32 1183 PREJC MIKOŁAJ Koleczkowo LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:27 00:20:29
33 1089 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:28 00:20:30
34 1080 RASZEWSKI MATEUSZ Góra 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:29 00:20:32
35 1107 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:29 00:20:32
36 233 BAŁUT MICHAŁ Gdynia KEMIRA SPORT TEAM 1990 M20 00:20:41 00:20:48
37 1540 MISZEWSKI MATEUSZ Gdańsk CTS 1989 M30 00:20:52 00:20:54
38 1659 KURTA RAFAŁ Sierpc XRUNNERS 1999 M20 00:20:52 00:20:55
39 1009 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:58 00:21:01
40 132 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS / BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:20:59 00:21:03
41 1376 SOBCZAK MARCIN Borkowo IHS MARKIT/SMASHING PĄPKINS 1979 M40 00:21:04 00:21:11
42 1403 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:21:17 00:21:19
43 145 BEDNARCZYK TOMASZ Gdynia BIKE U UP 1987 M30 00:21:34 00:21:39
44 1135 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:35 00:21:39
45 1287 GLEINERT SZYMON Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1989 M30 00:21:41 00:21:45
46 1657 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:21:42 00:21:46
47 1119 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:21:47 00:21:51
48 1442 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ Gdańsk DANBAR TEAM 1978 M40 00:21:48 00:21:53
49 1519 WIECZORKOWSKI ADRIAN Gdańsk BIALL 1975 M40 00:21:51 00:21:55
50 117 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:52 00:21:56
51 1082 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:21:53 00:21:57
52 82 ZINKA MACIEJ Łubiana 1978 M40 00:21:59 00:22:03
53 239 SPRENGEL GRZEGORZ Gdańsk F3TEAM / LUFTHANSA SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. 1980 M30 00:22:01 00:22:06
54 1046 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:22:01 00:22:07
55 1652 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA 1984 M30 00:22:05 00:22:10
56 1501 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:05 00:23:10
57 1195 RIABUKHA OLEKSANDR Miszewko AIC TEAM 1984 M30 00:22:06 00:22:15
58 221 HORSTEN BASTIAN Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 2003 M16 00:22:06 00:22:09
59 1242 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo BIKE U UP TEAM GDYNIA ORŁOWO 1973 M40 00:22:10 00:22:14
60 1482 TORBICZ PIOTR Gdańsk THALES 1978 M40 00:22:12 00:22:15
61 97 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:22:12 00:22:15
62 1005 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:22:13 00:22:15
63 1434 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO 1997 M20 00:22:14 00:23:17
64 1333 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:22:14 00:22:17
65 25 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:18 00:22:22
66 1247 KOŁATKA MONIKA Iława IŁAWA BIEGA 1997 K20 00:22:19 00:22:24
67 216 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:20 00:23:25
68 1096 JĘDRKOWIAK PIOTR Paczewo 1988 M30 00:22:20 00:23:26
69 1291 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M40 00:22:21 00:22:25
70 1126 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:22 00:23:26
71 1337 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF Banino NO EXCUSES 1980 M30 00:22:24 00:22:31
72 1288 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia NEUROSANA 2000 K16 00:22:26 00:22:30
73 33 SCHOK LUKASZ Gdynia F3TEAM 1994 M20 00:22:26 00:23:30
74 125 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:27 00:22:34
75 174 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:22:31 00:22:36
76 1665 OSTROWSKI ZBIGNIEW Bietowo 1979 M40 00:22:32 00:22:32
77 1546 BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:22:33 00:22:39
78 1196 GARSTKOWIAK TOMASZ Gdańsk 1978 M40 00:22:38 00:23:43
79 1118 PARACKI TOMASZ Sierakowice F3TEAM 1992 M20 00:22:39 00:23:46
80 1391 DAWIDOWSKI ROMAN Puck SENIOR PLUS PRZYSTAN 1967 M50 00:22:39 00:22:44
81 1198 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M30 00:22:39 00:22:43
82 1430 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:42 00:23:45
83 1383 DANIELEWICZ GRZEGORZ Gdynia BIEGAJĄCY POTWÓR SPAGHETTI 1974 M40 00:22:43 00:23:47
84 88 WIŚNIEWSKI GERARD Gdynia OKAS GDYNIA 1976 M40 00:22:47 00:23:59
85 1142 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1981 M30 00:22:50 00:22:55
86 48 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:52 00:23:57
87 1225 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:53 00:23:02
88 133 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:22:58 00:23:06
89 1160 ZAREMBA MARCIN Gdańsk AUTOPAY TEAM 1979 M40 00:23:04 00:24:10
90 70 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M30 00:23:04 00:23:08
91 123 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:23:13 00:24:17
92 98 MOSKOT KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1980 M30 00:23:15 00:24:28
93 1070 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk 1983 M30 00:23:27 00:24:32
94 1156 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:29 00:23:34
95 1015 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:23:34 00:23:40
96 87 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:23:37 00:23:49
97 1257 BELTER DANIEL Wejherowo BIKE U UP 1996 M20 00:23:41 00:23:44
98 1058 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:23:43 00:24:50
99 21 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:23:52 00:24:57
100 208 POLAŃSKI PAWEŁ Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1983 M30 00:23:54 00:25:03
101 1415 KOPEĆ IGOR Sopot DZIADEK 1976 M40 00:23:54 00:26:21
102 1221 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:23:54 00:24:59
103 1645 ESTROP IWONA Gdańsk 1975 K40 00:23:58 00:26:03
104 1305 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:23:59 00:25:04
105 107 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M50 00:23:59 00:24:06
106 1177 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:24:00 00:24:05
107 1608 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M30 00:24:01 00:25:09
108 40 WASILEWSKI ARKADIUSZ Sopot 1973 M40 00:24:03 00:25:12
109 1463 CZASZYŃSKI ADRIAN Kosakowo 1980 M30 00:24:04 00:25:10
110 1197 KAROLEWSKA ANNA Wejherowo KUJAWSCY RUNNERS 1981 K30 00:24:05 00:24:08
111 1473 WASILEWSKI MARCIN Gdańsk DUDYCZ RUN 1975 M40 00:24:16 00:25:20
112 74 KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO 1987 K30 00:24:17 00:25:25
113 1294 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:24:17 00:25:24
114 1121 ŁUCKA-WOWCZUK KINGA Gdynia ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:24:17 00:24:22
115 1032 GRZESIK WOJCIECH Banino 1985 M30 00:24:20 00:26:26
116 1424 DOMINIK ALEKSANDRA Kostkowo SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:24:21 00:25:29
117 1034 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:22 00:24:28
118 172 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:24:26 00:25:30
119 18 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:24:26 00:24:33
120 86 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:24:27 00:24:34
121 122 GRABAN EMILIA Gdańsk INTEL RUNNERS 1991 K20 00:24:31 00:25:37
122 1206 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:24:34 00:25:42
123 1654 JAKUBOWSKA JAGODA Gdańsk 1987 K30 00:24:37 00:25:43
124 8 KSIĄŻKIEWICZ JACEK Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1979 M40 00:24:38 00:25:51
125 209 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:24:38 00:25:47
126 173 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA 1976 K40 00:24:41 00:25:46
127 31 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:42 00:25:46
128 1248 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:44 00:25:51
129 9 KWIATKOWSKI ADRIAN Warszawa NADYSTANSIE.PL / CITY TRAIL TEAM 1985 M30 00:24:46 00:25:50
130 1161 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:48 00:25:57
131 253 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:24:49 00:24:54
132 1289 SIEKANOWICZ PAWEŁ Nowy Świat O-SOWA BIEGA 1971 M40 00:24:50 00:24:55
133 222 SZTANDAR JACK Gdynia 1972 M40 00:24:52 00:25:59
134 1259 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:24:55 00:26:10
135 1026 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:25:05 00:27:10
136 1637 KIEŁBASA PRZEMYSŁAW Gdynia BIEGAMY 1986 M30 00:25:05 00:26:12
137 1207 JÓŹWIAK PIOTR Gdańsk IHS MARKIT 1984 M30 00:25:08 00:26:15
138 119 LEDWOROWSKI JAKUB Brak INTEL RUNNERS 1993 M20 00:25:10 00:26:17
139 1047 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM 1985 K30 00:25:15 00:26:23
140 1319 LISZEWSKI MAREK CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO 1979 M40 00:25:19 00:26:26
141 1666 ESTROP ROBERT GDAŃSK 1977 M40 00:25:19 00:27:25
142 1159 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:25:19 00:26:34
143 1102 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI POLSKA TEAM 1979 K40 00:25:22 00:26:28
144 69 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:25:22 00:26:33
145 112 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:25:26 00:26:33
146 1344 GAWLIKOWSKI ROBERT Reda MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:25:26 00:26:33
147 1148 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:25:29 00:26:33
148 1042 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:35 00:26:39
149 1341 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:25:37 00:26:46
150 76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:25:42 00:25:47
151 238 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:25:46 00:28:46
152 1504 ORLIKOWSKI TADEUSZ Gdynia BIEGAJĄCA GDYNIA 1951 M60 00:25:51 00:26:55
153 1059 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:26:00 00:27:05
154 1236 KŁOS JANINA Gdańsk F3TEAM 1980 K30 00:26:01 00:28:05
155 198 WOLNY MARCIN Rotmanka DBK GDAŃSK 1982 M30 00:26:02 00:27:11
156 200 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:26:02 00:27:06
157 1458 RZEPA BORYS Gdynia 2001 M16 00:26:04 00:28:12
158 1016 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk SII RUNNING TEAM 1981 M30 00:26:05 00:28:17
159 118 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:26:06 00:28:14
160 223 FARAN GRZEGORZ SULMIN DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:26:09 00:27:25
161 1573 STRASZAK FILIP Szemud 1973 M40 00:26:12 00:28:39
162 81 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:26:16 00:27:26
163 102 MEYER ADRIANA Pogorze OKAS GDYNIA 1984 K30 00:26:17 00:27:28
164 1035 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:26:18 00:27:28
165 1382 STELMACH ŁUKASZ Luzino 1980 M30 00:26:20 00:27:27
166 1330 PESTA ANNA GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2003 K16 00:26:28 00:27:38
167 1607 BEDNAREK KRZYSZTOF Gdynia SPORTEVO 1968 M50 00:26:40 00:27:43
168 180 MARTUZALSKI JACEK Gdynia SII RUNNING TEAM / ACTIVE FLOW 1983 M30 00:26:40 00:28:51
169 1181 KWIATEK MACIEJ Gdańsk 1994 M20 00:26:46 00:29:05
170 104 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:26:51 00:28:56
171 245 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:26:55 00:28:01
172 1106 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:26:56 00:28:03
173 165 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:27:05 00:28:11
174 84 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M40 00:27:12 00:28:21
175 1633 WOŁK ADAM SOPOT 1976 M40 00:27:16 00:28:22
176 1171 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:27:16 00:29:29
177 1278 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M50 00:27:20 00:29:24
178 218 HORSTEN PETER Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1969 M50 00:27:20 00:29:28
179 1441 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:27:21 00:28:29
180 113 SIKORSKI MARCIN Gdańsk MONOLIT IT 1981 M30 00:27:22 00:29:27
181 27 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:27:27 00:29:35
182 1245 THRUN MIKOŁAJ GDAŃSK FAST FOOT 1982 M30 00:27:28 00:31:14
183 1021 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:27:32 00:29:39
184 1624 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:27:33 00:29:41
185 214 PISARZAK MARTA Gdańsk 1982 K30 00:27:34 00:29:43
186 1264 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:27:35 00:30:21
187 1093 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:27:36 00:28:47
188 248 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M40 00:27:37 00:28:46
189 45 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:41 00:29:47
190 1301 HINCKA MARZENA Gnieżdżewo PRZYJACIELE W BIEGU 1983 K30 00:27:42 00:30:07
191 1223 LUBIŃSKA IZABELA Kościerzyna BIEGIEM KU MARZENIOM 1975 K40 00:27:45 00:29:52
192 219 SZEMRO KATARZYNA Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1973 K40 00:27:47 00:29:56
193 194 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:27:48 00:29:56
194 1354 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:27:48 00:28:54
195 1069 DALECKA DOROTA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:27:53 00:30:00
196 1062 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M50 00:27:54 00:30:01
197 1130 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:28:01 00:30:30
198 177 DEPCZYŃSKA AGANESU Gdańsk O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:28:08 00:29:13
199 1185 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia RUNEDA 1978 K40 00:28:13 00:29:20
200 1158 BIELIŃSKI DOMINIK Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1993 M20 00:28:15 00:30:18
201 1194 RINC MAŁGORZATA Gdynia 1988 K30 00:28:17 00:29:26
202 150 DORAWA ZBIGNIEW Gowino 1974 M40 00:28:23 00:30:31
203 1355 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:28:27 00:29:37
204 1617 TOPOREK JOANNA Gdynia BIEGAMY 1976 K40 00:28:34 00:30:46
205 1173 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:28:39 00:29:48
206 153 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdańsk INTEL RUNNERS 1978 M40 00:28:40 00:31:25
207 1597 PĘSIK KATARZYNA Gdynia LPP TEAM 1992 K20 00:28:41 00:30:45
208 89 NIEKURZAK KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:28:44 00:29:58
209 1662 SZYPLIŃSKI MICHAŁ Gdańsk I O TO BIEGA 1976 M40 00:28:44 00:31:00
210 1071 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:28:45 00:31:13
211 1298 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA Chojnice PRZYJACIELE W BIEGU 1982 K30 00:28:46 00:31:10
212 1452 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:46 00:30:50
213 1447 HABAJ PIOTR Gdynia WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1981 M30 00:28:46 00:30:51
214 1266 BODZAK MICHAŁ Gdynia 1982 M30 00:28:47 00:31:13
215 72 PATEK SYLWIA Zbychowo 1983 K30 00:28:47 00:29:54
216 1650 TOBOREK PRZEMYSŁAW Kraków 1978 M40 00:28:52 00:30:02
217 243 RZEPA MACIEJ Gdynia 1973 M40 00:28:56 00:31:05
218 1123 ATRASZKIEWICZ MAGDA Gdańsk TRIWISE 1974 K40 00:29:01 00:31:12
219 1658 JARZĘBOWSKI PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:29:02 00:31:11
220 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:29:03 00:30:15
221 90 RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:29:04 00:30:17
222 1651 GRAUL TOMEK Gdynia 1990 M20 00:29:05 00:31:12
223 1509 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M30 00:29:05 00:30:13
224 1226 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K40 00:29:06 00:30:14
225 1199 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:07 00:31:16
226 6 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:29:16 00:30:26
227 1039 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:29:18 00:31:30
228 1478 WOJTOWICZ JOANNA Gdańsk 1989 K30 00:29:21 00:31:29
229 1166 WEILAND KARINA Sopot PKO BP BIEGAMYRAZEM 1977 K40 00:29:23 00:31:28
230 1395 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo 1953 M60 00:29:23 00:31:32
231 1068 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:29:25 00:30:34
232 1322 ŁAPIŃSKI PAWEŁ Gdańsk VEGE RUNNERS 1985 M30 00:29:26 00:31:47
233 1146 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:29:30 00:31:35
234 1324 LENKIEWICZ RYSZARD Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1957 M60 00:29:30 00:30:40
235 1254 RECLAF DARIA Borzestowo 1992 K20 00:29:31 00:31:44
236 126 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M40 00:29:35 00:32:07
237 100 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:29:36 00:32:20
238 53 JANCZAK HANIA Pszczółki DREAM TRI TEAM 1987 K30 00:29:36 00:31:43
239 35 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K30 00:29:48 00:31:56
240 1200 ŁAWRÓW SYLWIA Gdańsk IHS MARKIT 1990 K20 00:29:48 00:31:58
241 1006 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:29:49 00:31:58
242 1128 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:29:50 00:31:56
243 1232 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:51 00:31:56
244 1188 KWIECIEŃ MAŁGORZATA Gdańsk YNOTEAM 1988 K30 00:29:57 00:32:01
245 211 MAKOWSKI MICHAŁ Rumia 1977 M40 00:30:02 00:32:10
246 1023 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:04 00:31:10
247 226 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:06 00:30:06
248 175 ZIELIŃSKI TOMASZ Gdynia 1974 M40 00:30:07 00:31:22
249 1031 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:09 00:32:18
250 1585 KUCINA PAULINA Aleksandrów Łódzki 1994 K20 00:30:14 00:32:21
251 1465 ADAMEK PATRYCJA KROKOWA 1998 K20 00:30:26 00:32:29
252 1526 WOJTOWICZ MICHAŁ Gdańsk 1987 M30 00:30:26 00:32:44
253 1664 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1982 K30 00:30:28 00:32:38
254 1663 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:30:30 00:32:38
255 164 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:30:30 00:32:50
256 1029 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:30:31 00:33:04
257 151 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:30:32 00:32:36
258 1124 GRĘBECKA MAGDALENA Gdańsk TEAM KOPEĆ 1984 K30 00:30:36 00:32:42
259 58 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:36 00:32:49
260 202 KOHNKE TOMASZ Gdańsk BBL AWFIS GDAŃSK 1969 M50 00:30:40 00:33:05
261 38 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:30:50 00:33:11
262 1640 TOCZYSKA MILENA GDYNIA 1984 K30 00:30:51 00:34:11
263 1418 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:30:54 00:33:12
264 1457 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:30:54 00:33:12
265 1297 KĄCKA KATARZYNA Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1992 K20 00:30:58 00:33:23
266 1280 KLEKOTKO ANNA Gdynia TRIEAGLES 1982 K30 00:30:58 00:33:21
267 1535 SZCZĘSNY MARCIN Gdańsk MAREL MARCIN SZCZĘSNY 1984 M30 00:30:59 00:33:07
268 1536 PRZYTARSKA EDYTA Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1984 K30 00:31:01 00:33:07
269 242 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:31:02 00:33:29
270 1325 ŁUKASZEWICZ BARBARA Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1971 K40 00:31:07 00:33:12
271 134 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:31:14 00:33:23
272 139 JOACHIMIAK EMILIA Gdansk 1979 K40 00:31:19 00:33:34
273 91 MOSKOT MARTA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:31:20 00:33:33
274 1151 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M50 00:31:20 00:33:36
275 1073 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:31:36 00:32:46
276 1220 PRZYBYLSKA JOLANTA Gdańsk 1988 K30 00:31:41 00:33:52
277 1219 LISZEWSKI PAWEŁ Gdańsk 1990 M20 00:31:41 00:33:53
278 162 RYCHLIŃSKA JOANNA Sopot 1987 K30 00:31:44 00:33:46
279 170 SOBCZAK PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:31:44 00:33:55
280 1020 KUJAT JOANNA GDYNIA KONTENER FORMY 1988 K30 00:31:45 00:34:09
281 1574 SKALSKI TOMASZ Gdynia 1969 M50 00:31:55 00:34:06
282 191 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:31:55 00:34:06
283 44 OSSOWSKI ARKADIUSZ RUMIA RUNEDA 1977 M40 00:31:58 00:34:19
284 55 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1969 K50 00:32:08 00:34:20
285 1174 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M30 00:32:08 00:34:20
286 1138 PIEKUT KAMILA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:32:31 00:34:50
287 1103 SURMACZ ANITA otomin 2002 K16 00:32:32 00:34:36
288 1730 OKRÓJ DAWID WARSZAWA DEAF RUNNING 1983 M30 00:32:41 00:35:01
289 61 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:32:50 00:35:17
290 1379 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:33:02 00:35:17
291 1380 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:33:02 00:35:17
292 57 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:33:06 00:35:21
293 1661 ZIĘKIEWICZ MARIKA Gdańsk 1987 K30 00:33:17 00:35:39
294 1227 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:33:25 00:34:34
295 1313 KUSIAK WŁODZIMIERZ Gdańsk STEP BY STEP TRÓJMIASTO 1950 M60 00:33:30 00:35:43
296 1004 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:33:31 00:35:36
297 22 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:33:36 00:35:51
298 161 WASILEWSKI MARCIN Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1977 M40 00:33:38 00:35:54
299 1656 CICHY MARCIN Gdańsk 1976 M40 00:33:40 00:36:01
300 1421 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:41 00:35:55
301 1321 SIDOROWICZ ANNA Stogi Malborskie 1957 K60 00:33:47 00:35:58
302 212 PIOTROWSKI GRZEGORZ Reda 1987 M30 00:33:54 00:36:20
303 224 FARAN AGATA SULMIN TRI TALENT TEAM 2003 K16 00:34:02 00:36:12
304 1169 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:04 00:36:19
305 1090 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:34:08 00:36:16
306 1567 MIKOŁAJCZYK ROMAN JUSZKOWO 1981 M30 00:34:08 00:36:24
307 176 MIKOŁAJCZYK ANNA Juszkowo ZAWSZE DO METY 1982 K30 00:34:09 00:36:24
308 190 ABRAMOWICZ ADAM Pruszcz Gdański 1980 M30 00:34:20 00:36:36
309 1326 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M60 00:34:26 00:36:53
310 1604 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk SPORTEVO/TRI TALENT TEAM 1975 K40 00:34:30 00:36:51
311 1153 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:34:33 00:36:49
312 59 KREFT EWA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1975 K40 00:34:50 00:36:56
313 181 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:34:59 00:37:09
314 1140 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:35:04 00:37:18
315 1660 RESZKA DOROTA Pruszcz Gdański 1976 K40 00:35:14 00:37:30
316 50 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA 1975 K40 00:35:16 00:37:27
317 49 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:35:20 00:37:30
318 1647 TOBOREK MAŁGORZATA Gdansk 1981 K30 00:35:31 00:38:21
319 1513 STASINSKI RAFAL Gdańsk 1990 M20 00:35:34 00:38:04
320 1013 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:36:07 00:38:32
321 1505 JANISZ KRZYSZTOF Juszkowo DUDYCZ RUN 1971 M40 00:36:07 00:38:25
322 1667 KUCINAJ-JANISZ AGNIESZKA JUSZKOWO 1974 K40 00:36:09 00:38:25
323 1098 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:36:10 00:38:34
324 75 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:36:29 00:38:42
325 63 PAKURA KAROLINA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 K40 00:36:32 00:39:38
326 43 OSSOWSKA MONIKA Rumia #TRILOSZKI/RUNEDA 1980 K30 00:36:40 00:39:00
327 142 KAWCZAK PIOTR Gdańsk GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1979 M40 00:36:49 00:39:09
328 143 GRUCHAŁA KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K20 00:36:50 00:39:09
329 1244 PRZYSOWA EWELINA Kwidzyn CD TRENTINO 1983 K30 00:36:52 00:39:17
330 166 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:36:57 00:39:18
331 149 DEWERA ŁUKASZ Gdynia 1982 M30 00:36:58 00:39:30
332 169 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:37:04 00:39:27
333 1453 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M50 00:37:12 00:39:37
334 1076 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:37:17 00:39:37
335 56 ABRAMIK MARIA Gdańsk 1973 K40 00:37:20 00:37:26
336 99 CZECHOWSKA KAROLINA Gdańsk WO TEAM 1983 K30 00:37:28 00:39:31
337 1044 KROMER ELŻBIETA Gdańsk 1972 K40 00:37:28 00:39:40
338 60 BUKOWSKI MATEUSZ Gdańsk 1993 M20 00:37:31 00:39:56
339 1302 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:37:36 00:39:52
340 77 BUKOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1992 K20 00:37:36 00:39:56
341 1018 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM/ RUNEDA 1981 K30 00:37:49 00:40:10
342 1061 PAWLAK KATARZYNA GDYNIA 1975 K40 00:38:12 00:40:35
343 152 KRÓL LILIANA REDA 1984 K30 00:38:35 00:41:06
344 1643 ZAKHARCHENKO IVAN Gdańsk 1993 M20 00:38:35 00:39:42
345 1045 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:38:46 00:41:01
346 1323 AFTYKA ANNA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1973 K40 00:39:20 00:41:32
347 1040 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:39:20 00:41:32
348 1422 TYMIŃSKA EWA Gdańsk MARTATON 1957 K60 00:39:48 00:42:02
349 1433 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:40:23 00:42:34
350 1655 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MAJA TEAM 1974 M40 00:40:24 00:42:34
351 228 OHLER ALEKSANDRA Gdynia 1986 K30 00:40:39 00:43:07
352 1668 JAKUBOWICZ WOJCIECH Mrągowo 1974 M40 00:41:31 00:43:45
353 1172 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:41:31 00:43:44
354 1091 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:42:00 00:44:09
355 1317 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:42:50 00:45:19
356 1028 ZIEŃCZUK PIOTR Gdańsk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 1976 M40 00:43:16 00:45:46
357 240 BAŁACHOWSKA JOANNA Gdańsk 1972 K40 00:43:32 00:45:58
358 1075 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:44:52 00:47:02
359 244 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:50:35 00:53:08
360 101 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:54:02 00:56:35
361 47 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:54:05 00:56:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni