z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

11.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 341 KACZMAREK MATEUSZ Gdańsk FLOTA GDYNIA 1996 M20 00:18:00 00:18:02
2 1070 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:18:18 00:18:19
3 3 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:18:31 00:18:31
4 255 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:18:35 00:18:35
5 518 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:18:51 00:18:52
6 23 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:18:56 00:18:56
7 110 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:19:23 00:19:23
8 270 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk DUDYCZ RUN 1996 M20 00:19:28 00:19:29
9 158 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk 1999 M16 00:19:38 00:19:39
10 122 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk DUDYCZ TEAM / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:45 00:19:48
11 484 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO 1973 M40 00:19:55 00:19:56
12 183 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:20:11 00:20:13
13 594 HEWELT MACIEJ Gdynia IBB HOTEL DŁUGI TARG 1990 M20 00:20:17 00:20:19
14 351 ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 1995 K20 00:20:19 00:20:21
15 309 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:22 00:20:24
16 1115 BAGINSKI TOMASZ Gdansk 1980 M30 00:20:40 00:20:43
17 1024 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT / 42.195 WEJHEROWO 1986 M30 00:20:45 00:20:46
18 53 GALIŃSKI MACIEJ Rumia AUCHAN RUMIA 1984 M30 00:20:48 00:20:50
19 173 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:57 00:21:00
20 676 CZUJKO TYMOTEUSZ Gdynia Mały Kack LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:21:07 00:21:08
21 287 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M20 00:21:10 00:21:12
22 301 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:21:16 00:21:18
23 1130 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:18 00:21:19
24 170 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:21:19 00:21:20
25 379 SOBKOWIAK ANDRZEJ Banino RUNNERSI S7 BANINO 1983 M30 00:21:24 00:21:27
26 64 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:21:27 00:21:29
27 364 CZERWINSKI WOJCIECH Gdansk 1987 M30 00:21:30 00:21:30
28 354 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA-BIKE U UP 1985 M30 00:21:28 00:21:30
29 103 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M50 00:21:32 00:21:35
30 205 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:42 00:21:44
31 296 BARANOWSKI MIKOŁAJ Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 M16 00:21:44 00:21:48
32 263 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:48 00:21:53
33 176 SZYMCZAK ADAM Gdańsk 1987 M30 00:21:48 00:21:53
34 578 DAMIAN GRUSZECKI GDAŃSK DTT 1986 M30 00:22:09 00:22:12
35 199 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:09 00:22:14
36 46 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:12 00:22:17
37 209 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:22:12 00:22:18
38 24 KLAJNA JAKUB Gdańsk NAVA 1990 M20 00:22:19 00:22:25
39 336 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M40 00:22:24 00:22:28
40 217 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:22:24 00:22:30
41 82 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:22:29 00:22:33
42 1090 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:30 00:22:34
43 673 UBER MARCIN Pruszcz Gdański DECATHLON PRZYMORZE TEAM 1991 M20 00:22:33 00:22:36
44 1082 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BOJANO BIEGA 1980 M30 00:22:35 00:22:40
45 58 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:42 00:22:44
46 44 SKRZYPKOWSKI DANIEL Gdynia SPORTFAZA.PL 1972 M40 00:22:44 00:22:47
47 247 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:46 00:22:49
48 1020 ZYDLEWSKI SZYMON Gdańsk 1980 M30 00:22:47 00:22:51
49 1099 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M50 00:22:45 00:22:53
50 327 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:23:00 00:23:03
51 72 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:23:08 00:23:10
52 660 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:23:09 00:23:15
53 1019 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:23:10 00:23:17
54 368 BOLEWSKI ADAM GDAŃSK FOTO WEB TEAM 1979 M30 00:23:12 00:23:19
55 1003 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:23:17 00:23:22
56 152 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:29 00:23:38
57 1089 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska POLONIA ŚRODA 1998 M16 00:23:33 00:23:37
58 1052 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M30 00:23:37 00:24:37
59 306 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:23:38 00:23:42
60 179 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:23:45 00:23:52
61 499 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM 1984 K30 00:23:47 00:23:51
62 1029 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K20 00:23:49 00:23:57
63 1079 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:23:51 00:24:02
64 282 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M40 00:23:55 00:24:03
65 168 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:23:57 00:24:02
66 104 JACHIMOWICZ BARTOSZ Gdańsk BARCELONA TEAM 1984 M30 00:24:07 00:24:12
67 216 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:07 00:24:15
68 391 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:09 00:24:18
69 415 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:24:12 00:24:19
70 38 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 BANINO 1981 M30 00:24:24 00:24:30
71 244 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:24:27 00:24:36
72 29 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:24:34 00:24:34
73 1065 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:24:37 00:24:54
74 424 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:24:45 00:25:01
75 1004 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:24:45 00:24:50
76 542 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:24:47 00:24:58
77 284 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:24:56 00:25:00
78 1001 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:24:56 00:25:03
79 246 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:57 00:25:03
80 165 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia BOJANO BIEGA 1983 M30 00:24:59 00:25:08
81 575 MATUSZEWSKI KAROL Koszalin WILKI KOSZALIN 1983 M30 00:25:01 00:25:08
82 1016 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:04 00:25:13
83 288 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M30 00:25:19 00:25:30
84 334 BARANOWSKI ROMAN Wejherowo WEJHEROWSKIBIEGACZ 1973 M40 00:25:22 00:25:34
85 311 SIKORSKI MARIUSZ Gdańsk RUNSOFUN 1985 M30 00:25:23 00:25:40
86 1022 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:25:25 00:25:31
87 1046 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:27 00:25:36
88 285 MAŁEK RAFAŁ Gdańsk INVICTUS 3CITY 1994 M20 00:25:29 00:25:40
89 138 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia BIKE U UP 1979 M30 00:25:30 00:25:43
90 634 KWIATKOWSKI MICHAŁ Wejherowo 1983 M30 00:25:34 00:25:44
91 330 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:25:37 00:25:49
92 375 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:25:41 00:25:51
93 36 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:25:45 00:26:03
94 249 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:25:46 00:25:59
95 1088 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:25:46 00:25:57
96 675 KOWALSKA AGNIESZKA Wejherowo DECATHLON PRZYMORZE TEAM 1994 K20 00:25:48 00:26:01
97 462 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K30 00:25:51 00:26:00
98 366 MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:25:51 00:26:02
99 79 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:25:53 00:25:59
100 454 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF Bojano BOJANO BIEGA ULTRA 1969 M40 00:26:01 00:26:40
101 1031 KLEBAN PAWEŁ Gdańsk SZYBKIE ZIOMKI 1989 M20 00:26:06 00:26:29
102 238 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:26:07 00:26:26
103 1054 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:26:09 00:26:13
104 197 CHYŁA MATEUSZ Gdańsk M&M 1984 M30 00:26:10 00:26:25
105 1118 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1989 M20 00:26:14 00:26:48
106 10 SZCZEBIOT MARTA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1989 K20 00:26:17 00:26:29
107 268 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:26:19 00:26:28
108 75 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:26:20 00:26:27
109 69 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:21 00:26:37
110 77 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:22 00:26:37
111 61 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk SALTUS SPORT TEAM 1973 M40 00:26:23 00:26:33
112 576 POTRYKUS KRYSTIAN BRODNICA GÓRNA 1979 M30 00:26:23 00:26:36
113 1109 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL 1976 M40 00:26:27 00:26:30
114 588 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:26:30 00:26:43
115 223 MYSZK JULIA Rybno ZSP NR 4 WEJHEROWO 2001 K16 00:26:35 00:26:58
116 201 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:26:40 00:27:01
117 339 MALISZEWSKA AGATA Gościcino ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:26:40 00:27:01
118 1058 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:26:47 00:27:02
119 1002 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn K&K 1972 M40 00:26:56 00:27:45
120 1009 SZEMBERSKI SZYMON Gdańsk 1981 M30 00:26:57 00:27:17
121 135 SADOWSKA NATALIA Suwałki HAŃCZA SUWAŁKI 1997 K20 00:27:06 00:27:18
122 59 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:27:07 00:27:24
123 54 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:27:10 00:27:25
124 40 URBANIAK DANIEL Rumia 1979 M30 00:27:11 00:27:35
125 1108 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:27:16 00:27:44
126 1097 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:27:19 00:27:31
127 661 WILAMOWSKI ŁUKASZ Rumia DECATHLON PRZYMORZE TEAM 1991 M20 00:27:21 00:27:40
128 464 PES MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:27:23 00:27:29
129 353 LASZCZYK NADJA Reda RUNEDA 1983 K30 00:27:24 00:27:45
130 212 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:24 00:27:49
131 1100 SZTEJNA JOANNA Gdańsk BARCELONA TEAM 1990 K20 00:27:25 00:27:25
132 78 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY 1974 M40 00:27:25 00:27:40
133 1080 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:27:25 00:27:50
134 162 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:27:28 00:27:43
135 328 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:27:28 00:27:45
136 1119 ENGELBERG ŁUKASZ Gdańsk INVICTA POWER TEAM 1984 M30 00:27:29 00:27:51
137 68 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M20 00:27:33 00:27:48
138 114 LIANA JOLANTA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:27:35 00:27:48
139 577 WOJTKIEWICZ MARIUSZ GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 1989 M20 00:27:35 00:27:55
140 76 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia TRISIDE TEAM 1991 M20 00:27:40 00:28:01
141 1050 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:41 00:28:05
142 425 SOBKÓW ADAM Gdynia BHMW_GDYNIA 1966 M50 00:27:46 00:28:03
143 671 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno WILKI KOSZALIN 1980 M30 00:27:47 00:28:11
144 385 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:27:53 00:28:08
145 275 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:27:55 00:28:14
146 276 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:56 00:28:04
147 200 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K30 00:28:00 00:28:17
148 47 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M20 00:28:05 00:28:18
149 592 PIETROWICZ KRZYSZTOF Gdynia BIG FAMILY 1975 M40 00:28:05 00:28:08
150 589 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M30 00:28:06 00:28:18
151 202 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:28:08 00:28:29
152 1043 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:28:12 00:28:40
153 290 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:28:13 00:28:38
154 67 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1977 M40 00:28:19 00:28:52
155 57 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:28:20 00:28:30
156 298 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:28:21 00:28:39
157 1103 KRZYKOWSKI TOMASZ Gdańsk CC1715 1980 M30 00:28:27 00:28:54
158 659 PACZKOWSKI KONRAD Gdańsk 1986 M30 00:28:29 00:29:05
159 259 FIKIER WIKTOR Gdynia KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:28:30 00:29:10
160 1028 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:28:43 00:28:56
161 99 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:28:45 00:29:19
162 1033 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:28:45 00:28:56
163 322 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:28:56 00:29:13
164 1095 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk 1979 M30 00:29:05 00:29:45
165 453 MOKWA PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:29:15 00:29:44
166 483 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk 1983 K30 00:29:21 00:29:58
167 1113 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:29:27 00:29:51
168 229 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:29:28 00:29:47
169 37 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:29:34 00:29:53
170 668 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:29:34 00:30:15
171 1126 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:29:35 00:29:50
172 381 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud BOJANO BIEGA ULTRA 1969 K40 00:29:46 00:30:25
173 126 REDZIMSKI ADAM Gdynia SATURN GDYNIA 1968 M40 00:29:47 00:30:09
174 90 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:29:51 00:30:03
175 396 JASTRZĘBSKA JOWITA Sopot 1989 K20 00:29:58 00:30:35
176 133 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:29:59 00:30:33
177 116 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:05 00:30:44
178 121 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M50 00:30:06 00:30:37
179 1037 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:30:06 00:30:27
180 1132 MICHTA BARTŁOMIEJ Gdańsk 1986 M30 00:30:10 00:30:51
181 134 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:30:12 00:30:38
182 329 STUDNIAK ALEKSANDRA Gdynia INTEL RUNNERS 1990 K20 00:30:20 00:31:02
183 1072 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:30:20 00:30:49
184 1064 LEBIEDŹ ARTUR Gdańsk NEODENTAL 1982 M30 00:30:21 00:30:21
185 96 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:30:23 00:30:42
186 506 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:30:36 00:30:50
187 662 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk 1976 K40 00:30:43 00:31:20
188 1005 BARANOWSKA KATARZYNA Zielona Góra 1992 K20 00:30:55 00:31:28
189 406 KRZACZKOWSKA IZABELA Stężyca 1977 K40 00:30:57 00:31:27
190 32 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:30:58 00:31:27
191 1075 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:31:05 00:31:41
192 1074 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K30 00:31:06 00:31:41
193 20 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia K K 1982 K30 00:31:11 00:31:59
194 252 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1990 M20 00:31:11 00:31:42
195 65 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:31:16 00:31:50
196 374 JOKIEL JOANNA Gdańsk WKURW_TEAM 1985 K30 00:31:21 00:31:58
197 439 KACPERCZYK KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:31:27 00:32:00
198 226 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:31:30 00:32:09
199 101 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:31:32 00:32:05
200 273 KUCZYŃSKA KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:31:34 00:31:57
201 1129 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:31:37 00:32:13
202 403 GALIŃSKA NATALIA Rumia 1993 K20 00:31:42 00:32:15
203 91 ZIELIŃSKI ŁUKASZ Gdynia PAN Z APARATEM 1991 M20 00:31:44 00:32:08
204 562 RUDNICKI MACIEJ Gdynia GOYELLO POWER CLUB 1985 M30 00:31:47 00:32:04
205 1032 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:31:47 00:32:20
206 674 KOZACZUK KRZYSZTOF Gdynia MJR 1983 M30 00:31:47 00:32:25
207 355 LIPCZYŃSKI MACIEJ GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 1975 M40 00:31:58 00:32:43
208 476 ORŁOWSKA AGATA Gdynia FRACTAL FLYBALL TEAM 1982 K30 00:32:10 00:33:03
209 98 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:32:14 00:32:50
210 156 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:32:14 00:32:44
211 148 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:32:16 00:32:32
212 1069 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:19 00:33:17
213 1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:19 00:33:17
214 157 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:32:19 00:32:49
215 225 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:32:31 00:33:12
216 1007 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:32:38 00:33:17
217 663 HARABIN MARCIN Gdynia FRACTAL FT 1983 M30 00:33:01 00:33:56
218 1076 FIBICH DOROTA Kościerzyna 1981 K30 00:33:10 00:33:54
219 1077 MYSZK KATARZYNA Kościerzyna 1982 K30 00:33:11 00:33:54
220 325 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:13 00:33:40
221 97 WOŁOSZYK NATALIA Gdańsk 1990 K20 00:33:21 00:33:52
222 1015 SZULC ANDŻELIKA Gdańsk 1976 K40 00:33:21 00:33:53
223 607 KOMOROWSKA ANITA Gdynia 1967 K50 00:33:27 00:33:53
224 293 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:33:44 00:34:21
225 6 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:33:47 00:34:14
226 1128 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:33:52 00:34:30
227 1094 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk ZOŚKA RUNNING TEAM 1984 M30 00:34:04 00:34:45
228 1087 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:34:07 00:34:32
229 1018 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia DZIADY OCR 1977 M40 00:34:13 00:34:40
230 1131 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:34:14 00:34:46
231 131 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:34:18 00:35:04
232 280 PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:34:26 00:34:26
233 264 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:34:30 00:35:06
234 164 KORDEK MONIKA Gdańsk 1988 K20 00:34:34 00:35:07
235 519 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:34:40 00:35:28
236 657 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA Gdynia 1979 K30 00:34:43 00:35:31
237 574 MONIKA TOMASIŃSKA BANINO 1976 K40 00:34:46 00:35:23
238 33 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:34:59 00:35:40
239 515 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:34:59 00:35:40
240 127 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:35:12 00:35:44
241 670 PAŁASZ KAROLINA Szemud 1995 K20 00:35:24 00:35:49
242 664 KISIELEWSKA ALEKSANDRA Jeziora Wielkie 1986 K30 00:35:30 00:36:12
243 41 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:35:30 00:35:54
244 398 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:35:38 00:36:01
245 143 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:35:45 00:36:29
246 142 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:35:46 00:36:29
247 237 KRYSTYNA JAKUBOWSKA Kolbudy 1956 K60 00:35:51 00:36:14
248 129 ADAMSKA JUSTYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1976 K40 00:35:54 00:36:39
249 1030 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:36:11 00:36:59
250 1026 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:36:38 00:37:23
251 1025 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:36:41 00:37:45
252 211 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:36:46 00:37:31
253 658 BALCERZAK DOROTA Inowrocław BBL INOWROCŁAW 1969 K40 00:36:54 00:37:26
254 163 GÓRKOWSKA ELŻBIETA Rumia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:37:02 00:37:21
255 299 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:37:02 00:37:34
256 532 KLEINA DOROTA Bojano BOJANO BIEGA 1976 K40 00:37:02 00:37:22
257 1122 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo BRAK 1982 K30 00:37:50 00:38:37
258 331 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M30 00:37:54 00:38:37
259 289 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:38:56 00:39:41
260 286 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:39:52 00:40:37
261 111 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55PLUS 1959 M50 00:40:17 00:41:10
262 112 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52PLUS 1962 K50 00:40:19 00:41:11
263 511 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K50 00:40:24 00:41:17
264 1059 TRZASKOWSKA ANNA MARIA Gdańsk WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE 1974 K40 00:40:26 00:41:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni