z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

15.12.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 398 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M16 00:17:20 00:17:21
2 27 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1986 M16 00:17:30 00:17:31
3 465 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M16 00:17:54 00:17:55
4 450 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1983 M16 00:17:57 00:17:58
5 181 BORYCHOWSKI MARIUSZ Ustka KB TUPOT USTKA 1972 M30 00:18:05 00:18:06
6 121 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BCT TEAM 1982 M16 00:18:07 00:18:08
7 242 OKRÓJ MARIUSZ Domatówko KLUB BIEGACZY JYSK 1990 M16 00:18:34 00:18:36
8 463 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia KDATP 1987 M16 00:18:39 00:18:40
9 208 JANKOWSKI PAWEŁ Gdynia SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1989 M16 00:18:56 00:18:56
10 259 KOŁODZIK RAFAŁ Luzino MARYNARKA WOJENNA 1986 M16 00:19:17 00:19:19
11 161 DUDICZ PIOTR Gdańsk AB/ZBN 1989 M16 00:19:23 00:19:26
12 109 MICHAŁ MISZKE Wejherowo SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:19:26 00:19:27
13 451 KWIATKOWSKI ARTUR Gdynia 1979 M16 00:19:27 00:19:30
14 150 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk RABUJBANK 1983 M16 00:19:42 00:19:44
15 332 WITKOWSKI ANDRZEJ Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1971 M30 00:19:49 00:19:51
16 353 PIETRZAK PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1968 M30 00:19:58 00:20:00
17 110 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ Rumia SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:20:08 00:20:18
18 155 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M16 00:20:19 00:20:21
19 76 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M30 00:20:23 00:20:24
20 5 KOWALCZYK ANDRZEJ Łekno GRAND PRIX POZNANIA TEAM 1987 M16 00:20:36 00:20:38
21 419 ŁYŚ DANIEL Reda 1985 M16 00:20:45 00:20:47
22 72 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:20:51 00:20:56
23 485 POLIT MARIUSZ GDAŃSK ZBIEGIEMNATURY.PL GDAŃSK 1975 M30 00:20:52 00:20:57
24 163 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M16 00:20:59 00:21:00
25 459 HUMIŃSKI ANDRZEJ Gdańsk EATON RUNNING TEAM 1977 M30 00:21:05 00:21:07
26 190 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:04 00:21:08
27 487 DUDYCZ RADOSŁAW GDAŃSK KS TEAM RUN GDAŃSK 1974 M30 00:21:07 00:21:08
28 207 PANKIEWICZ MIKOŁAJ Banino SOLWIT SA 1996 M16 00:21:13 00:21:13
29 74 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk 1982 M16 00:21:19 00:21:23
30 169 KREPEL KRYSTIAN Puck ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 WEJHEROWO 1982 M16 00:21:15 00:21:24
31 65 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:21:30 00:21:31
32 284 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M16 00:21:31 00:21:38
33 66 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFAN GDYNIA 1977 M30 00:21:36 00:21:38
34 452 PALMA PAWEŁ reda 1977 M30 00:21:35 00:21:40
35 157 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk 1960 M50 00:21:39 00:21:41
36 146 PAWLOWSKI WITOLD Gdynia BAMBARYLA TEAM 1982 M16 00:21:39 00:21:41
37 50 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA 1964 M30 00:21:40 00:21:42
38 303 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 1968 M30 00:21:40 00:21:42
39 46 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:21:43 00:21:44
40 38 POMIERSKI KAROL Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 M30 00:21:46 00:21:49
41 117 LITWIN JAROSŁAW Rumia 1963 M50 00:21:49 00:21:54
42 312 DZIK MICHAŁ Gdańsk 1982 M16 00:21:54 00:21:56
43 193 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk 1982 M16 00:21:59 00:22:02
44 20 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M30 00:22:01 00:22:06
45 25 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M16 00:22:06 00:22:10
46 114 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia 1972 K30 00:22:09 00:22:13
47 199 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:22:18 00:22:22
48 215 BARANOWSKI DANIEL Gdynia 1994 M16 00:22:23 00:22:27
49 35 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:22:31 00:22:35
50 166 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:22:35 00:22:39
51 444 PRAŁAT NATANIEL Wejherowo ZSP 4 1996 M16 00:22:29 00:22:40
52 49 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M16 00:22:38 00:22:41
53 466 MORAWSKA ANNA Gdańsk "AZYMUT 45" GDYNIA 1993 K16 00:22:41 00:22:45
54 255 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia RUNNERS GDYNIA 1966 M30 00:22:49 00:22:55
55 448 RUSINEK KRZYSZTOF Borkowo 1981 M16 00:22:54 00:22:57
56 467
294*
JAROSZ ARTUR wejherowo BIEGAM BO... 1972 M30 00:22:59 00:23:05
57 453 KORZENIOWSKI PATRYK Wejherowo WEJHEROWO BIEGA 1989 M16 00:22:55 00:23:05
58 54 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1967 M30 00:22:58 00:23:12
59 381 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:23:14 00:23:17
60 460 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1972 M30 00:23:17 00:23:28
61 144 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:23:25 00:23:28
62 333 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K16 00:23:23 00:23:29
63 243 KOŁEK MACIEK Gdańsk 1982 M16 00:23:19 00:23:31
64 347 POGODZIŃSKI PAWEŁ Gdańsk 1977 M30 00:23:19 00:23:31
65 241 LITWIN PIOTR GDAŃSK 1972 M30 00:23:24 00:23:31
66 127 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1980 K16 00:23:27 00:23:33
67 176 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk STRASZYN BIEGA 1975 M30 00:23:32 00:23:34
68 73 ZAWADA MARIUSZ Gdańsk 1978 M30 00:23:23 00:23:35
69 317 KUPTZ MARCIN Rumia 1978 M30 00:23:33 00:23:44
70 432
182*
PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:19:57 00:23:50
71 149 PELPLIŃSKI PIOTR Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ / AKADEMIA BIEGANIA 1986 M16 00:23:38 00:23:52
72 220 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M30 00:23:44 00:23:52
73 40 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:23:48 00:23:53
74 440 GRZONKA KAMILA CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 1986 K16 00:23:54 00:23:57
75 480 POBŁOCKI TOMASZ BANINO NAFTOKOR 1963 M50 00:24:06 00:24:09
76 165 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:24:10 00:24:13
77 189 KEJNA JĘDRZEJ GDYNIA 1981 M16 00:24:19 00:24:19
78 454 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:24:15 00:24:20
79 427 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG 1972 M30 00:24:16 00:24:22
80 168 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1961 M50 00:24:16 00:24:23
81 461 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:24:18 00:24:24
82 45 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K16 00:24:19 00:24:26
83 401 NAJCZUK KAMIL GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1980 M16 00:24:32 00:24:34
84 249 MURAWSKI ŁUKASZ Gdańsk 1980 M16 00:24:26 00:24:35
85 406 PACEK MARCIN Gdynia 1976 M30 00:24:29 00:24:37
86 57 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:24:34 00:24:41
87 297 KULWIŃSKI PRZEMYSŁAW Wejherowo 1993 M16 00:24:31 00:24:41
88 81 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M16 00:24:39 00:24:50
89 469 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M16 00:24:39 00:24:50
90 414 KORTHALS WALENTY PUCK 1959 M50 00:24:44 00:24:54
91 184 SZAMOTULSKI TOMASZ Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 00:24:51 00:24:56
92 372 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:24:54 00:25:02
93 55 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M16 00:24:48 00:25:03
94 85 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:24:50 00:25:03
95 470 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M16 00:25:07 00:25:14
96 475 PIS BARTOSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M30 00:24:35 00:25:16
97 376 MATEJA ŁUKASZ Gdańsk 1982 M16 00:25:13 00:25:19
98 437 WYCICHOWSKI WOJCIECH Ostaszewo 1976 M30 00:25:10 00:25:24
99 98 MICHALIK TOMASZ GDAŃSK BRUNO-TYTUS&MUFFIN 1979 M16 00:25:14 00:25:25
100 483 SOBIECKI MATEUSZ GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1982 M16 00:25:13 00:25:26
101 218 BURACZEK JAROSŁAW Gdańsk 1985 M16 00:25:14 00:25:27
102 152 YATSKO OLEKSIY Gdańsk COMPUTERAS.EU 1990 M16 00:25:23 00:25:28
103 131 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA Gdańsk 1992 K16 00:25:24 00:25:29
104 445 HABAJ PIOTR Gdynia GR3MIASTO 1981 M16 00:25:17 00:25:29
105 90 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K16 00:25:22 00:25:33
106 356 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M30 00:25:19 00:25:34
107 222 KOMOSIŃSKI MATEUSZ Gdynia 1990 M16 00:25:19 00:25:34
108 124 SIEMIŃSKI ANTONI Gdańsk 1992 M16 00:25:30 00:25:42
109 204 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M30 00:25:38 00:25:45
110 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:25:43 00:25:47
111 36 MASIULANIEC AGATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1990 K16 00:25:50 00:25:54
112 162 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M16 00:25:49 00:25:59
113 77 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K16 00:25:47 00:26:00
114 396 MOKWA PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M30 00:25:53 00:26:00
115 426 SMOROWICZ TOMEK GDYNIA STUDIO 102 1981 M16 00:25:56 00:26:03
116 456 MALINOWSKI MATEUSZ gdańsk 1990 M16 00:25:49 00:26:08
117 462 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór BECZOSY BIEGAJĄ 1977 M30 00:25:55 00:26:10
118 256 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M16 00:25:58 00:26:10
119 221 FURMAN MACIEJ Rumia 1989 M16 00:26:03 00:26:17
120 291 DAJER LESZEK Gdynia 1972 M30 00:26:04 00:26:20
121 474 KOROL MAREK GDAŃSK TRIATHLON TRÓJMIASTO 1977 M30 00:26:09 00:26:25
122 345 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk 1979 K16 00:26:18 00:26:27
123 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:26:17 00:26:28
124 359 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:26:30 00:26:35
125 434 SUPRUN ŁUKASZ Gdańsk 1981 M16 00:26:39 00:26:43
126 331 AMBROCH HENRYK Sopot 1965 M30 00:26:41 00:26:43
127 234 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M16 00:26:34 00:26:44
128 348 STRZYŻ RAFAŁ Gdańsk 1984 M16 00:26:30 00:26:46
129 89 BACHAR PIOTR Gdańsk TEBATEAM 1979 M16 00:26:36 00:26:50
130 142 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:26:48 00:26:59
131 119 BOŻEŃSKI PRZEMEK Rumia 1997 M16 00:26:47 00:27:04
132 147 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M16 00:27:02 00:27:06
133 225 KRUSZEWSKI WOJCIECH Grodzkisk Mazowiecki 1991 M16 00:26:56 00:27:07
134 484 MARKUSZEWSKI MARCIN GDAŃSK 1983 M16 00:26:55 00:27:10
135 102 ALKIEWICZ MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K16 00:27:05 00:27:11
136 122 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M30 00:27:08 00:27:20
137 260 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk 1979 M16 00:27:14 00:27:24
138 279 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K30 00:27:16 00:27:24
139 22 SEROKA JERZY Gdańsk BP J.SEROKA 1977 M30 00:27:18 00:27:25
140 449 JANKOWSKI MAREK gdańsk 1978 M30 00:27:12 00:27:26
141 258 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K30 00:27:20 00:27:28
142 457 ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk 1998 K16 00:27:30 00:27:32
143 56 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:27:31 00:27:39
144 464 KUCHARSKI MARCIN Gdańsk 1990 M16 00:27:20 00:27:41
145 336 ANDRESKOWSKA ANNA PUCK 1981 K16 00:27:35 00:27:45
146 389 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:27:44 00:27:59
147 211 KURGAN WOJCIECH Gdańsk PARKRUN GDAŃSK 1972 M30 00:27:53 00:28:04
148 388 KARWACKI ŁUKASZ Gdańsk 1978 M30 00:28:06 00:28:08
149 286 ŚWIĄDER MONIKA Gdańsk 1990 K16 00:27:59 00:28:15
150 48 PATEREK AGATA Gdańsk 1973 K30 00:28:09 00:28:23
151 23 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:28:14 00:28:28
152 342 ZIĘCINA DAMIAN Gdańsk 1988 M16 00:28:13 00:28:28
153 478 CZARNECKA AGNIESZKA PSZCZÓŁKI 1986 K16 00:28:12 00:28:30
154 468 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 M16 00:28:20 00:28:36
155 253 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:28:38 00:28:45
156 346 JASIŃSKI MIREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1963 M50 00:28:35 00:28:46
157 232 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór BECZOSY BIEGAJĄ 1979 K16 00:28:40 00:28:53
158 120 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K30 00:28:49 00:28:57
159 33 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:29:01 00:29:14
160 352 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M16 00:29:14 00:29:20
161 30 JODŁOWSKI MICHAŁ JAKUB Gdańsk 49 BAZA LOTNICZA W PRUSZCZU GDAŃSKIM 1983 M16 00:29:01 00:29:22
162 80 KRASZEWSKA JOLANTA Gdynia 1982 K16 00:29:08 00:29:25
163 51 KLIMONT LILIANA Gdańsk 1965 K30 00:29:21 00:29:31
164 91 KAWECKI WOJTEK Banino BULL RACING TEAM 1975 M30 00:29:23 00:29:39
165 321 RETZLAFF BRUNON Gdynia HYDRO 1974 M30 00:29:24 00:29:42
166 29 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M30 00:29:24 00:29:43
167 154 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:29:37 00:29:47
168 479 BINKUL MAJA GDYNIA 1979 K16 00:29:30 00:29:48
169 344 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K30 00:29:35 00:29:50
170 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo 1984 K16 00:29:45 00:29:57
171 69 PARTEKA ALEKSANDRA Gdansk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1979 K16 00:29:48 00:29:59
172 83 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K16 00:29:42 00:29:59
173 226 DEMSKI KRZYSZTOF Sopot 1961 M50 00:29:47 00:30:01
174 206 PANKIEWICZ MARIOLA Banino SOLWIT 1969 K30 00:29:51 00:30:02
175 84 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:29:54 00:30:08
176 391 MUSIAŁ EUGENIUSZ Gdynia BODY IN MOTION 1946 M50 00:30:07 00:30:16
177 266 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M30 00:30:25 00:30:27
178 86 GUT TOMASZ Gdańsk RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1974 M30 00:30:17 00:30:33
179 244 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K16 00:30:30 00:30:36
180 156 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 K16 00:30:31 00:30:43
181 24 MELZACKA ANNA Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1983 K16 00:30:36 00:30:47
182 374 BRUSKA JUSTYNA Sopot 1990 K16 00:30:27 00:30:48
183 105 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:30:47 00:30:53
184 362 BISTUŁA KRZYSZTOF Gdynia 1966 M30 00:30:49 00:31:09
185 248 ŚWIERBLEWSKA EWA Gdańsk 1969 K30 00:30:54 00:31:11
186 187 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K16 00:31:15 00:31:22
187 482 MIĘKUS NATALIA GDYNIA 1986 K16 00:31:14 00:31:24
188 67 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:31:18 00:31:37
189 39 ŚWIERZYŃSKI DOMINIK Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1982 M16 00:31:34 00:31:42
190 486 WELTROWSKI BOGDAN SOPOT PARÓWYDŻOANY 1959 M50 00:31:34 00:31:42
191 285 ADAMCZYK DOMINIK Sopot AKADEMIA BIEGANIA 1985 M16 00:31:25 00:31:44
192 425 WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA 1950 M50 00:31:30 00:31:49
193 263 KLINKOSZ IZABELA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1984 K16 00:31:29 00:31:49
194 477 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:31:41 00:31:50
195 26 MALINOWSKI STANISŁAW Sopot 1964 M30 00:31:42 00:31:52
196 322 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M16 00:31:34 00:31:53
197 351 GRONOSTAJ EMILIA PRUSZCZ GDAŃSKI 1974 K30 00:32:05 00:32:11
198 441 CZAJKOWSKA DOROTA Gdańsk 1991 K16 00:31:56 00:32:13
199 300 BĄKOWSKA JULIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K16 00:32:14 00:32:28
200 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:32:20 00:32:28
201 282 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M50 00:32:37 00:32:52
202 481 JEDWABNY MARZENA GDAŃSK 1977 K30 00:32:39 00:32:57
203 334 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M50 00:32:42 00:33:01
204 433 GRZELKA AGNIESZKA Sopot 1989 K16 00:32:44 00:33:07
205 230 SZYMAŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1986 K16 00:33:06 00:33:18
206 135 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M30 00:33:02 00:33:21
207 402 NAJCZUK IWONA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1976 K30 00:33:21 00:33:24
208 272 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K16 00:33:15 00:33:32
209 267 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M30 00:33:15 00:33:35
210 82 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański FC BAYERN MONACHIUM ;) 1984 M16 00:33:25 00:33:42
211 268 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K16 00:33:31 00:33:49
212 400 SROKA DOROTA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1961 K50 00:33:52 00:33:55
213 287 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K16 00:33:39 00:33:56
214 384 GASZEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1980 K16 00:33:40 00:33:57
215 335 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:33:41 00:33:58
216 473 MIODUSZEWSKA MAŁGORZATA GDAŃSK 1975 K30 00:34:12 00:34:28
217 424 ŁOŚ MONIKA Bychawa 1993 K16 00:34:29 00:34:37
218 288 PIETRZAK MAŁGORZATA Gdynia 1979 K16 00:35:19 00:35:28
219 358 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K16 00:36:03 00:36:19
220 202 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M30 00:37:29 00:37:35
221 350 MOTYL TERESA GDAŃSK 1961 K50 00:38:06 00:38:12
222 315 JARZECKI JAROSLAW GDANSK 1982 M16 00:38:18 00:38:40
223 316 JARZECKA WERONIKA GDANSK 1984 K16 00:38:19 00:38:40
224 438 WICENCIAK KAROLINA gdynia 1982 K16 00:38:48 00:39:08
225 97 ŻYLIŃSKI DAWID Rumia RUMIA PINGWINS 1983 M16 00:45:28 00:45:37
226 136 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:45:36 00:45:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni