z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

07.10.2018
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018
11:00
godzina

Bieg 4 - Gdynia

06.01.2019
11:00
godzina

Bieg 5 - Gdańsk

10.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:16:17 00:16:17
2 86 SADOWSKI ROBERT Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1985 M30 00:16:48 00:16:48
3 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:03 00:17:03
4 402 GOLENIEWSKI MATEUSZ TORUŃ CITY TRAIL TEAM 1991 M20 00:17:07 00:17:07
5 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:27 00:17:27
6 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:33 00:17:33
7 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:44 00:17:45
8 103 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:17:46 00:17:46
9 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:17:50 00:17:50
10 400 STANGLEWICZ MARCIN Gdynia UKS TRI-TEAM RUMIA 2001 M16 00:17:57 00:17:57
11 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:11 00:18:11
12 164 KOŁODZIK RAFAŁ Luzino MAJA TEAM 1986 M30 00:18:22 00:18:22
13 378 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:26 00:18:29
14 260 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:34 00:18:34
15 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:44 00:18:44
16 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:18:52 00:18:52
17 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:19:02 00:19:03
18 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:04 00:19:04
19 399 DEMBICKI PIOTR GDYNIA KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:17 00:19:18
20 113 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:19:22 00:19:23
21 344 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:28 00:19:29
22 380 GRZYBOWSKI MAKSYM Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:19:29 00:19:29
23 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:19:35 00:19:35
24 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:34 00:19:36
25 302 KUJAWSKA MONIKA Żukowo KUJAWSCY KTB 1994 K20 00:19:38 00:19:38
26 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:19:37 00:19:39
27 350 KULIK KAMIL Gdynia 2002 M16 00:19:39 00:19:40
28 394 GALIŃSKI MACIEJ RUMIA 1984 M30 00:19:43 00:19:44
29 353 TATROCKI DANIEL Gdynia ORŁOWO 1977 M40 00:19:52 00:19:55
30 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:19:54 00:19:56
31 306 OSTROWSKI MACIEJ Gdynia INVICTUS 3CITY 1996 M20 00:19:55 00:19:58
32 389 DIAS MAGDALENA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:20:03 00:20:03
33 1186 MACULEWICZ MATEUSZ Gdynia MULTIPOWER POLSKA TEAM 1979 M30 00:20:06 00:20:06
34 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:20:07 00:20:11
35 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:20:07 00:20:11
36 363 KSIĄŻEK GRZEGORZ Rumia 1991 M20 00:20:15 00:20:17
37 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:20:13 00:20:17
38 1049 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:20:17 00:20:17
39 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:17 00:20:19
40 190 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:20:21 00:20:23
41 319 CHYŁA PRZEMEK Gdańsk 1977 M40 00:20:18 00:20:24
42 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:34 00:20:35
43 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:20:38 00:20:47
44 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:20:50 00:20:51
45 276 MIKUĆ JERZY Gdynia 1993 M20 00:20:45 00:20:51
46 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:53 00:20:54
47 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:20:52 00:20:54
48 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:54 00:20:55
49 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:20:58 00:21:02
50 396 JANKOWSKI ADAM Przodkowo MAJA TEAM 1985 M30 00:21:01 00:21:02
51 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:02 00:21:05
52 359 KOWALSKI WALDEMAR Borkowo LEASING POLSKI TEAM 1985 M30 00:21:07 00:21:07
53 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:07 00:21:11
54 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:13 00:21:16
55 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG 1994 M20 00:21:18 00:21:22
56 1126 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:21:19 00:21:22
57 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:20 00:21:22
58 122 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:22 00:21:25
59 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:24 00:21:28
60 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:21:26 00:21:26
61 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:21:28 00:21:29
62 156 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI 1997 M20 00:21:30 00:21:31
63 71 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:21:32 00:21:33
64 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:21:36 00:21:38
65 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:21:37 00:22:01
66 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:38 00:21:41
67 280 DYDYMSKI KRZYSZTOF RUMIA 1974 M40 00:21:38 00:21:41
68 1147 KLAS BARTEK luzino MAJA TEAM WEJHEROWO 1983 M30 00:21:38 00:21:44
69 1156 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:21:48 00:21:52
70 196 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:49 00:21:57
71 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:51 00:21:51
72 1086 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:21:52 00:22:05
73 285 ŚWIĘCKA MAGDALENA GDAŃSK ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:53 00:21:55
74 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:21:56 00:21:58
75 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:21:57 00:22:02
76 1161 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP - EUROPELL 1984 M30 00:21:58 00:21:59
77 345 ŁAPIŃSKI TOMASZ Gdańsk 1976 M40 00:22:05 00:22:08
78 252 SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:22:05 00:22:23
79 1125 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:05 00:22:17
80 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:22:06 00:22:16
81 258 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:07 00:22:11
82 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:22:12 00:22:15
83 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:14 00:22:30
84 52 KLAJNA JAKUB Gdańsk NAVA 1990 M20 00:22:15 00:22:21
85 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:22:19 00:22:24
86 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:20 00:22:22
87 197 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:22 00:22:27
88 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:22:23 00:22:30
89 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:22:23 00:22:29
90 220 LESISZ ŁUKASZ Borkowo ADVA OPTICAL NETWORKING 1984 M30 00:22:28 00:22:40
91 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:22:29 00:22:33
92 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:22:32 00:22:37
93 333 HEJZNER ARKADIUSZ Gdańsk 1984 M30 00:22:34 00:22:35
94 375 NACZYK MARTA Gdynia DIETETYK WWW.FORMANASZCZYT.PL 1989 K20 00:22:34 00:22:38
95 1041 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:22:35 00:22:49
96 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:37 00:22:46
97 379 SIKORA IWONA Gdynia 1979 K30 00:22:47 00:22:53
98 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:22:47 00:23:08
99 310 SZUBA MONIKA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1981 K30 00:22:49 00:23:13
100 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:22:50 00:22:59
101 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:52 00:22:58
102 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:22:52 00:22:56
103 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:53 00:23:07
104 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:22:54 00:23:04
105 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:22:55 00:22:58
106 401 MULARCZYK JACEK Gdańsk 1970 M40 00:22:57 00:23:04
107 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:00 00:23:19
108 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:23:05 00:23:14
109 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:23:08 00:23:20
110 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:09 00:23:13
111 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:10 00:23:24
112 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:23:10 00:23:12
113 1027 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:23:16 00:23:32
114 317 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M30 00:23:18 00:23:28
115 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:23:18 00:23:30
116 332 BESALA BOGDAN Katowice 1962 M50 00:23:23 00:23:34
117 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:23:27 00:23:35
118 112 FLORCZUK MAREK gdynia 1988 M30 00:23:29 00:23:46
119 1182 PIOTROWICZ EWA Gdańsk SPORTEVO 1987 K30 00:23:30 00:23:36
120 1122 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk PIRANHA GRAPPLING 1984 M30 00:23:35 00:24:09
121 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:23:38 00:23:41
122 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:23:39 00:23:50
123 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:40 00:23:53
124 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:23:43 00:24:00
125 1050 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:23:46 00:23:55
126 1103 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:23:47 00:23:58
127 93 GRODZKI KRZYSZTOF Banino OPTYK BANINO 1983 M30 00:23:51 00:24:00
128 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:23:52 00:24:04
129 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:54 00:23:56
130 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:23:54 00:24:03
131 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:23:54 00:24:03
132 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:23:54 00:23:56
133 384 MODERHAK MARCELINA Gdańsk 1985 K30 00:23:55 00:24:12
134 1155 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M30 00:23:57 00:24:03
135 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Koleczkowo BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:24:02 00:24:03
136 181 MALISZEWSKA AGATA GOŚCICINO SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:24:02 00:24:22
137 1111 BOHN ZBIGNIEW Suchy Dwór PROBIKES.PL 1965 M50 00:24:06 00:24:25
138 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:24:08 00:24:13
139 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:24:10 00:24:22
140 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:24:13 00:24:20
141 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia 1977 K40 00:24:14 00:24:19
142 355 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:24:21 00:24:34
143 291 ZEMKE STEFAN GDYNIA 1971 M40 00:24:27 00:25:21
144 205 MYSZK JULIA Rybno SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:24:28 00:24:52
145 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:29 00:24:32
146 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:24:29 00:24:48
147 356 STANGEL PIOTR Gdynia KONTENER FORMY 1984 M30 00:24:30 00:24:39
148 45 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:24:32 00:24:47
149 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk BIKE U UP 1992 K20 00:24:38 00:24:59
150 395 PORTEE JACEK CHWASZCZYNO O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:24:38 00:24:49
151 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:24:40 00:24:44
152 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:40 00:24:57
153 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:24:43 00:25:28
154 286 BITOWT GRZEGORZ GDAŃSK 1989 M20 00:24:43 00:24:55
155 264 FORNALSKA JOANNA GDAŃSK DUDYCZ RUN 1985 K30 00:24:43 00:24:56
156 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:24:45 00:24:53
157 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:24:46 00:25:13
158 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:24:47 00:24:57
159 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:24:50 00:25:18
160 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:24:51 00:25:18
161 207 SELKE EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:24:57 00:25:03
162 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:24:59 00:25:23
163 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:00 00:25:06
164 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:25:02 00:25:20
165 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:25:05 00:25:15
166 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:25:05 00:25:22
167 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:25:08 00:25:24
168 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:25:09 00:25:42
169 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:25:09 00:25:28
170 410 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:25:10 00:25:36
171 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:25:10 00:25:12
172 358 BOGDAŃSKI ŁUKASZ Gdynia BOGGIO TEAM 1981 M30 00:25:10 00:25:25
173 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:25:11 00:25:31
174 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:15 00:25:37
175 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:25:24 00:26:10
176 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:25:26 00:25:37
177 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:25:28 00:25:45
178 331 WIRKUS PIOTR Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 M30 00:25:29 00:25:51
179 148 ROBAKOWSKI DARIUSZ Gdynia OLL4FAN 1968 M50 00:25:31 00:25:39
180 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:25:34 00:25:58
181 140 MACISZKA MARTA Starzyno NORD CAPITAL 1992 K20 00:25:37 00:26:02
182 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:43 00:25:52
183 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:25:44 00:26:04
184 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:25:44 00:26:21
185 275 KUC MIROSŁAW BYSTRA 1974 M40 00:25:45 00:25:58
186 1090 NOWICKI MICHAŁ NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM 1975 M40 00:25:46 00:26:17
187 409 JENIK MARZENA RUMIA 1973 K40 00:25:50 00:26:14
188 1044 DIDENKOW SŁAWOMIR Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM 1965 M50 00:25:55 00:26:19
189 1110 ROZIEWSKA EWELINA Gdańsk 1989 K20 00:25:56 00:26:03
190 388 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:57 00:26:07
191 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:25:58 00:26:22
192 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:05 00:26:32
193 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:10 00:26:24
194 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:26:14 00:26:28
195 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:26:15 00:26:32
196 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:16 00:26:34
197 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:26:18 00:26:30
198 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:26:19 00:26:38
199 367 FIKIER WIKTOR Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:26:20 00:26:45
200 339 WITKOWSKA BEATA PAJĘCZNO KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:26:23 00:26:50
201 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia 1984 M30 00:26:24 00:26:50
202 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:26:26 00:26:43
203 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:26:26 00:27:09
204 1174 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:26:27 00:26:51
205 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:26:29 00:26:45
206 1157 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:26:32 00:27:30
207 235 JAKUBOWSKI PAWEŁ Gdańsk SOLWIT TEAM/ BBL GDAŃSK AWFIS 1978 M40 00:26:34 00:27:05
208 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:39 00:26:52
209 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:26:40 00:26:48
210 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:26:41 00:26:59
211 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:42 00:27:02
212 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:26:47 00:27:07
213 271 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:50 00:27:11
214 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:26:51 00:27:07
215 284 KOSIŃSKA ANNA MALBORK 1980 K30 00:26:53 00:27:44
216 1151 LOREK MACIEJ Banino KUJAWSCY KTB 1969 M40 00:26:54 00:27:05
217 357 ŁYCZKO PATRYK Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:26:57 00:27:31
218 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:26:57 00:27:21
219 1054 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:26:58 00:28:01
220 1153 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia WETERYNEK.PL/BIKE U UP 1965 M50 00:26:59 00:27:07
221 132 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:27:00 00:27:20
222 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:01 00:27:07
223 369 SŁOMION ŁUKASZ Borkowo 1980 M30 00:27:01 00:27:45
224 327 DEMBSKA PATRYCJA Sieradz 1996 K20 00:27:04 00:27:28
225 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:27:06 00:27:44
226 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:27:07 00:27:33
227 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:07 00:27:29
228 1176 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:27:09 00:27:22
229 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:27:10 00:27:25
230 406 HEBANOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1978 M40 00:27:16 00:28:08
231 362 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:17 00:27:42
232 102 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:27:19 00:27:53
233 162 SZYMAŃSKI MAREK GDYNIA SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:27:19 00:27:35
234 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:27:21 00:27:43
235 1160 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:27:21 00:27:37
236 1083 RICHERT DANUTA Tuchom 1977 K40 00:27:22 00:27:44
237 254 KONKEL LUCYNA GDYNIA 1983 K30 00:27:23 00:27:36
238 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:27:24 00:27:39
239 153 KOŚCIŃSKA IGA Gdańsk 1993 K20 00:27:26 00:27:42
240 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:27:30 00:27:44
241 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:27:32 00:27:52
242 1129 BANASZEWSKA SANDRA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1991 K20 00:27:34 00:28:00
243 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:27:34 00:27:57
244 393 CHOJNACKI MARIUSZ Połchowo 1976 M40 00:27:34 00:28:04
245 311 TOBIASZ ALEKSANDRA Gdynia SPORT-EVO TRIATHLON TEAM 1989 K20 00:27:36 00:27:54
246 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:27:37 00:28:03
247 1179 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:27:42 00:27:42
248 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:27:43 00:28:21
249 382 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K40 00:27:43 00:27:51
250 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:27:44 00:27:58
251 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:27:50 00:28:15
252 267 DYDYMSKA MONIKA RUMIA 1974 K40 00:27:51 00:28:10
253 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:27:51 00:28:14
254 247 JOKEL KATARZYNA GDAŃSK 1985 K30 00:27:53 00:28:05
255 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:27:54 00:27:59
256 360 MACISZKA WERONIKA WEJHEROWO 1989 K20 00:27:57 00:28:07
257 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:28:03 00:28:50
258 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK GDAŃSK ACTIVE LIFE 1979 M30 00:28:04 00:28:34
259 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:28:04 00:28:12
260 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 1974 K40 00:28:06 00:28:28
261 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:07 00:28:27
262 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:28:12 00:28:43
263 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:14 00:28:37
264 1183 MALISZEWSKI ADRIAN Gdynia FREELANCER 1979 M30 00:28:22 00:28:40
265 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:23 00:29:17
266 198 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1985 M30 00:28:25 00:29:06
267 173 PTACH JOANNA Pruszcz Gdański 1990 K20 00:28:26 00:28:33
268 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:26 00:29:05
269 259 KNUT MAŁGORZATA Wejherowo RUNEDA 1985 K30 00:28:27 00:29:05
270 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:28:27 00:28:50
271 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:28 00:29:43
272 298 ARCISZEWSKA MAGDA Gdynia LPP TEAM 1986 K30 00:28:30 00:28:58
273 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:28:30 00:29:13
274 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:31 00:28:52
275 185 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:31 00:29:09
276 1006 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW Kosakowo 1985 M30 00:28:38 00:29:22
277 1166 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:28:39 00:28:58
278 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:28:43 00:29:28
279 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:44 00:29:16
280 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:28:44 00:29:09
281 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:28:45 00:29:22
282 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:46 00:29:19
283 127 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:28:48 00:29:18
284 1150 PRZYSTUP DOROTA Tczew 1985 K30 00:28:53 00:29:33
285 335 GRUCHAŁA KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K20 00:28:55 00:29:07
286 126 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:28:56 00:29:26
287 391 RUMEJKO ADAM PRZERWANKI 1993 M20 00:28:57 00:29:40
288 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:28:57 00:29:23
289 392 KLAJMAN ZUZANNA KOSAKOWO 1993 K20 00:28:58 00:29:40
290 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:00 00:29:33
291 219 JESZKA ANNA Gdańsk 1986 K30 00:29:01 00:29:15
292 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:29:04 00:29:40
293 370 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:29:05 00:29:20
294 381 SZUMLAS MARCIN POŁCHOWO #SZUMITEAM 1980 M30 00:29:08 00:29:37
295 403 SIEROCIN JAKUB Sopot 1982 M30 00:29:08 00:29:38
296 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:09 00:29:38
297 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:11 00:29:48
298 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:29:14 00:29:46
299 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:14 00:29:53
300 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:29:17 00:29:41
301 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:29:18 00:29:34
302 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:29:18 00:29:59
303 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:29:19 00:29:34
304 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:29:21 00:29:43
305 146 OLBRYŚ AGNIESZKA Gdańsk 1987 K30 00:29:22 00:29:29
306 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:29:25 00:29:52
307 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:25 00:29:58
308 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:27 00:30:00
309 149 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA Gdynia FITLESSMUMMY 1979 K30 00:29:28 00:30:20
310 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:29:30 00:29:49
311 208 STENCEL ANGELIKA Bolszewo SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:29:34 00:29:58
312 374 MELZER HANNA RUMIA 1968 K50 00:29:35 00:30:02
313 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:29:38 00:30:16
314 1091 NOWICKA BEATA Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1974 K40 00:29:42 00:30:14
315 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:29:44 00:30:33
316 191 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:29:46 00:30:12
317 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:29:48 00:30:25
318 364 LORKOWSKA BOŻENA GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:29:49 00:30:10
319 323 BALCEROWICZ MONIKA Gdynia 1975 K40 00:29:49 00:30:22
320 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:29:55 00:30:49
321 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:29:59 00:30:16
322 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:30:00 00:30:21
323 1028 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:30:02 00:30:17
324 411 ZBĄSKI KAMIL GDYNIA 1975 M40 00:30:04 00:30:58
325 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:30:07 00:30:45
326 1180 BRÓZDA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:30:08 00:31:02
327 390 PIESIEWICZ RADOSŁAW GDYNIA 1976 M40 00:30:11 00:31:09
328 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:30:28 00:30:48
329 139 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:30:29 00:31:11
330 119 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk JASZCZOMP 1983 M30 00:30:30 00:31:12
331 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:30:30 00:31:10
332 1057 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K30 00:30:31 00:31:04
333 300 STACHOWSKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:30:32 00:31:24
334 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:30:33 00:30:48
335 150 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1977 K40 00:30:34 00:31:04
336 1062 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:30:35 00:31:02
337 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:30:37 00:31:19
338 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:30:42 00:30:50
339 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:30:51 00:31:38
340 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:30:51 00:31:16
341 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:30:58 00:31:40
342 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:30:59 00:31:39
343 329 ARCISZEWSKA AGNIESZKA Kraków 1988 K30 00:31:00 00:31:28
344 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:02 00:31:37
345 1003 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:31:03 00:31:15
346 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:05 00:31:51
347 176 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:31:08 00:31:54
348 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:31:11 00:31:55
349 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:13 00:31:57
350 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:16 00:32:01
351 1075 STASIK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:20 00:32:02
352 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:31:30 00:32:08
353 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:31:35 00:32:15
354 398 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:31:41 00:32:20
355 343 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY 1976 K40 00:31:44 00:32:00
356 209 SZYMIKOWSKA KASIA Kąpino SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:31:45 00:31:53
357 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:48 00:32:23
358 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:31:54 00:32:45
359 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:32:00 00:32:59
360 336 GERTNER ANNA Łeba 1979 K30 00:32:04 00:32:22
361 270 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:32:11 00:32:58
362 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:32:14 00:32:41
363 404 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA GDYNIA 1975 K40 00:32:16 00:32:55
364 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:19 00:32:57
365 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:21 00:32:50
366 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:21 00:32:50
367 54 PALKA ANNA Gdynia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:25 00:33:14
368 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:32:26 00:33:05
369 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:32:28 00:33:12
370 55 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:32:33 00:33:20
371 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:32:34 00:33:17
372 241 EREMUS ANNA Gościcino MAJATEAM 1982 K30 00:32:37 00:33:45
373 337 LEWANDOWSKI MARCIN GDAŃSK ZORZA 1974 M40 00:32:39 00:33:01
374 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:32:52 00:33:18
375 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:32:55 00:33:06
376 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:32:56 00:33:25
377 110 PIESIEWICZ MAŁGORZATA Rumia 1978 K40 00:33:01 00:33:59
378 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:33:06 00:33:20
379 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:33:24 00:34:11
380 1005 SZUMSKA-ROGOWSKA KATARZYNA Gdańsk BRODNICA 1976 K40 00:33:25 00:34:11
381 1070 ELENA MIDIA Gdansk 1988 K30 00:33:30 00:34:26
382 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:33:32 00:34:15
383 383 BYGOSZEWSKA SYLWIA Gdynia FORMA NA SZCZYT 1980 K30 00:33:34 00:33:39
384 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:33:44 00:34:19
385 1063 RUDNICKI MACIEJ Gdynia GOYELLO POWER CLUB 1985 M30 00:33:45 00:34:08
386 408 PIELACHOWSKA AGATA GDYNIA 1982 K30 00:33:46 00:34:21
387 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:34:00 00:34:48
388 1064 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk EKIPA ZRYW 1977 K40 00:34:00 00:34:48
389 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:34:00 00:34:47
390 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:34:01 00:34:18
391 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:34:11 00:34:49
392 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:34:12 00:34:58
393 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:34:19 00:35:09
394 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:27 00:35:18
395 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:34:33 00:34:56
396 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia 1980 K30 00:34:41 00:35:39
397 1143 SOBOLEWSKA NATALIA Gdańsk INTEL RUNNERS 1995 K20 00:34:47 00:35:28
398 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:34:49 00:35:41
399 405 WEISS SYLWIA GDYNIA 1982 K30 00:35:15 00:36:06
400 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:35:17 00:36:08
401 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:35:32 00:36:18
402 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:35:33 00:36:18
403 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:35:34 00:35:45
404 70 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K30 00:36:03 00:37:00
405 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia BALTIC SEALS 1980 K30 00:36:10 00:37:07
406 365 SŁOMION SABINA BORKOWO 1981 K30 00:36:26 00:37:09
407 308 GROTH JOANNA Gdańsk 1990 K20 00:36:28 00:37:06
408 407 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:36:28 00:37:23
409 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo 1982 K30 00:36:30 00:36:54
410 325 TYMIŃSKA EWA GDAŃSK MARTATON 1957 K60 00:36:35 00:37:33
411 1112 FILIPEK WERONIKA Bydgoszcz NEUROSANA 1997 K20 00:36:43 00:37:13
412 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:36:45 00:37:13
413 366 NAZIMEK NATALIA Kraków LPP TEAM 1990 K20 00:36:45 00:37:25
414 57 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:36:47 00:37:42
415 180 BARANOWSKA PATRYCJA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:37:05 00:37:15
416 51 LISIECKA DOROTA Gdynia 1982 K30 00:37:39 00:37:51
417 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:37:43 00:37:52
418 1093 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:37:45 00:38:40
419 39 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:38:00 00:38:49
420 243 EREMUS KAROL Gościcino MAJATEAM 1982 M30 00:38:25 00:38:25
421 1144 GOLASZ HALINA GDAŃSK 1964 K50 00:38:33 00:39:19
422 295 CZERWIŃSKA PAULINA Gdańsk RBM TEAM 1991 K20 00:47:31 00:48:32
423 296 MALINOWSKA MONIKA Gdańsk - Nowy Port RBM 1977 K40 00:47:31 00:48:32
424 301 CISKOWSKA DANUTA Gdańsk 1968 K50 00:47:32 00:48:33
425 33 KOZŁOWSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:47:39 00:48:15
426 233 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk PMNAVIGATOR.PL 1982 M30 00:47:39 00:48:15
427 1020 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW Gdańsk 1956 M60 00:47:53 00:48:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni