z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

28.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1986 M20 00:17:13 00:17:15
2 2 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:17:16 00:17:18
3 339 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:29 00:17:30
4 643 FORMELA DANIEL Gdynia ALE - ACTIVE LIFE ENERGY 1986 M20 00:17:40 00:17:41
5 1 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:18:06 00:18:08
6 279 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M20 00:18:47 00:18:49
7 272 DROP TOMASZ Gdańsk 1985 M20 00:18:56 00:18:57
8 264 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:19:03 00:19:06
9 107 STACHOWIAK ŁUKASZ Straszyn STRASZYN BIEGA 1988 M20 00:19:06 00:19:08
10 572 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:11 00:19:13
11 15 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:19:15 00:19:18
12 196 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI 1994 M20 00:19:26 00:19:27
13 338 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1975 M30 00:19:26 00:19:28
14 510 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS ZIEMI PUCKIEJ 1983 M30 00:19:50 00:19:52
15 356 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk 1987 M20 00:20:05 00:20:08
16 287 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:20:10 00:20:12
17 162 SIKORA SEBASTIAN Gdynia ACEL GDYNIA 1976 M30 00:20:29 00:20:31
18 344 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:20:30 00:20:35
19 210 JARANTEWICZ KRYSTIAN Gdańsk RUMIA BIEGA 1976 M30 00:20:37 00:20:39
20 54 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M40 00:20:36 00:20:40
21 688 KELLER ADAM Bukowina MKS FIGHTER BUKOWINA 1998 M16 00:20:39 00:20:43
22 317 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1996 M16 00:20:45 00:20:46
23 276 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:45 00:20:48
24 45 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M20 00:20:49 00:20:51
25 98 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:20:50 00:20:54
26 520 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:20:59 00:21:00
27 644 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk AT TEAM 1978 M30 00:21:00 00:21:03
28 82 JASZCZUK PIOTR Braniewo MOS ZATOKA BRANIEWO 1996 M16 00:21:05 00:21:12
29 685 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:21:07 00:21:14
30 280 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:17 00:21:18
31 325 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1982 M30 00:21:26 00:21:30
32 635 FORMELA GRZEGORZ Sopot 1988 M20 00:21:28 00:21:32
33 16 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA/BIEGAJĄCY TCZEW 1964 M50 00:21:37 00:21:40
34 115 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:21:35 00:21:41
35 211 JODKO-NARKIEWICZ ADAM Gdańsk RUMIA BIEGA 1980 M30 00:21:39 00:21:42
36 327 KRYSZCZAK MICHAŁ Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1993 M20 00:21:42 00:21:46
37 342 JEDYNAK PAWEŁ Gdańsk SKAKAŁEM NA 1 NODZE 1994 M20 00:21:45 00:21:51
38 596 HEBEL SŁAWOMIR Rumia RUMIA BIEGA 1971 M40 00:21:53 00:21:55
39 142 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:21:54 00:21:57
40 502 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:21:50 00:21:58
41 156 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M30 00:22:00 00:22:04
42 533 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:03 00:22:08
43 676 LULIŃSKA KAMILA Susz UKS TRS SUSZ 1995 K16 00:22:08 00:22:09
44 545 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo RUMIA BIEGA 1973 M40 00:22:10 00:22:13
45 604 KUBILUS ROBERT Rumia BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M40 00:22:09 00:22:13
46 363 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA 1980 M30 00:22:10 00:22:13
47 217 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:22:11 00:22:14
48 13 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:22:23 00:22:24
49 459 LITWIN JAROSŁAW Rumia RUMIA BIEGA 1963 M50 00:22:23 00:22:25
50 680 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:22:13 00:22:28
51 681 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk BCT TEAM 1971 M40 00:22:27 00:22:33
52 118 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:33 00:22:40
53 650 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:22:33 00:22:41
54 426 SKWAREK PIOTR Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1979 M30 00:22:41 00:22:44
55 360 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M30 00:22:41 00:22:47
56 546 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:22:44 00:22:50
57 524 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1960 M50 00:22:53 00:22:56
58 364 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30 00:22:53 00:22:58
59 248 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:22:54 00:22:59
60 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:23:01 00:23:04
61 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:22:51 00:23:05
62 245 KOŁECKI MAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:23:05 00:23:09
63 173 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:23:08 00:23:11
64 231 CESARZ KAROL Suchy Dąb DREAM TEAM 1988 M20 00:22:59 00:23:20
65 622 KAMROWSKI PIOTR Wejherowo 1980 M30 00:23:19 00:23:25
66 80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:23:27 00:23:31
67 63 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:23:24 00:23:34
68 36 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:23:28 00:23:36
69 21 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:23:31 00:23:37
70 563 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:23:29 00:23:39
71 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:23:38 00:23:40
72 509 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:23:32 00:23:41
73 378 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:23:35 00:23:43
74 651 MILANOWSKA KAJA Poznań VITAINSILICA, NIGHT RUNNERS 1984 K30 00:23:42 00:23:45
75 602 ZABEL ROBERT Poznań WKS GRUNWALD POZNAŃ 1977 M30 00:23:41 00:23:45
76 421 HALMAN MARCIN Gdansk GOOD LUCK CLUB 1983 M30 00:23:40 00:23:45
77 199 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk DREAM TEAM :) 1967 M40 00:23:39 00:23:46
78 449 MARCZAK MAREK Pruszcz Gdański 1970 M40 00:23:38 00:23:48
79 72 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:23:41 00:23:50
80 642 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:23:21 00:23:51
81 291 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:23:40 00:23:52
82 273 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:47 00:23:53
83 152 SZCZEGÓLSKI MARCIN Reda RUNEDA 1978 M30 00:23:45 00:23:54
84 130 SIWIELA MATEUSZ Reda RUNEDA 1990 M20 00:23:48 00:23:56
85 465 STERNIŃSKI ROBERT Sopot 1989 M20 00:23:43 00:23:57
86 270 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk FESTIWAL BIEGOWY/BBL/ZBN 1972 M40 00:23:44 00:23:58
87 66 MUCOWSKI JAROMIR gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1980 M30 00:23:42 00:23:58
88 18 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M20 00:23:49 00:23:59
89 646 LACH ŁUKASZ Gdańsk 1984 M30 00:23:48 00:24:00
90 601 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:49 00:24:01
91 79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:24:02 00:24:05
92 154 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:23:57 00:24:07
93 636 BEDNAREK KRZYSZTOF Gdynia SPORTEVO 1968 M40 00:24:02 00:24:09
94 679 MADEJ PAWEŁ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1985 M20 00:23:50 00:24:09
95 17 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M20 00:23:59 00:24:09
96 609 LITWIN PIOTR GDAŃSK 1972 M40 00:23:57 00:24:13
97 370 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M30 00:23:52 00:24:13
98 423 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:24:09 00:24:14
99 389 PODOLSKI MAREK Gdynia BIGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:06 00:24:15
100 505 KWIATKOWSKI GRZEGORZ Rumia 1978 M30 00:24:00 00:24:15
101 700 POKORNIECKI TOMASZ Toruń CITY TRAIL TEAM 1987 M20 00:24:15 00:24:16
102 218 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:24:11 00:24:17
103 574 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:24:13 00:24:18
104 537 LICZNERSKI ARTUR Juszkowo 1981 M30 00:24:11 00:24:21
105 462 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:24:22 00:24:24
106 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:24:11 00:24:26
107 163 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:24:11 00:24:27
108 244 MATEJA JANUSZ MICHAŁ Gdańsk 1957 M50 00:24:25 00:24:30
109 531 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:24:19 00:24:32
110 31 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:24:26 00:24:38
111 523 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:24:36 00:24:43
112 56 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:33 00:24:44
113 64 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:24:42 00:24:51
114 515 PŁOTKA ŁUKASZ Lębork 1994 M20 00:24:36 00:24:52
115 212 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:24:46 00:24:54
116 382 NACZK ADAM Chwaszczyno KS PIDRINA GDYNIA 1971 M40 00:24:36 00:24:55
117 105 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M30 00:24:53 00:24:58
118 457 MIERZWA ŁUKASZ Reda RUNEDA 1984 M30 00:24:52 00:25:00
119 247 GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 1988 K20 00:24:57 00:25:01
120 257 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M40 00:24:54 00:25:06
121 677 RYCHTER TOMASZ BOJANO BOJANO 1973 M40 00:24:47 00:25:08
122 65 CZYLKOWSKI DARIUSZ Reda 1976 M30 00:24:58 00:25:08
123 628 HANCZAREK MACIEJ Gdańsk AQUATICS.PL 1973 M40 00:24:53 00:25:12
124 454 LEWANDOWSKI ADAM Wejherowo KARATE KLUB WEJHEROWO 1972 M40 00:24:53 00:25:13
125 641 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:24:47 00:25:18
126 190 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:25:15 00:25:21
127 23 DOMŻAŁA MACIEK Gdańsk 1978 M30 00:25:14 00:25:24
128 6 SZREDER KRZYSZTOF wejherowo 1976 M30 00:25:12 00:25:25
129 216 LESZCZYŃSKI CEZARY Gdańsk SETH QUORTHON CLUB 1970 M40 00:25:12 00:25:25
130 120 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M30 00:25:09 00:25:25
131 229 POBŁOCKI JAN Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1957 M50 00:25:14 00:25:26
132 507 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo 1979 M30 00:25:17 00:25:28
133 366 PICH PAWEŁ Gdynia GOOD LUCK 1988 M20 00:25:27 00:25:32
134 626 BUGAJSKI ADAM Warszawa POLANIE 1974 M40 00:25:32 00:25:34
135 532 MISZEWSKI ROMUALD Rumia 1954 M60 00:25:26 00:25:35
136 90 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:25:23 00:25:36
137 686 SZAMOTULSKI TOMASZ Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 00:25:15 00:25:40
138 308 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:25:27 00:25:43
139 146 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:25:30 00:25:43
140 26 ZAWADZKI DAWID Gdańsk 1992 M20 00:25:36 00:25:44
141 547 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:25:34 00:25:44
142 299 DĘBIEC EWA Gdańsk AKTYWUJ 2015 1982 K30 00:25:33 00:25:45
143 224 KEARNEY MAREK Gdynia 1977 M30 00:25:31 00:25:51
144 660 CEJROWSKI PIOTR gdańsk 1982 M30 00:25:37 00:25:52
145 129 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:25:45 00:25:55
146 687 DUDZIK MAREK Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1971 M40 00:25:34 00:25:56
147 160 KOMOSIŃSKI MATEUSZ Gdynia WOIOWNICY 1990 M20 00:25:34 00:25:57
148 632 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:25:42 00:26:03
149 124 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:25:59 00:26:05
150 663 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk 1978 M30 00:25:58 00:26:06
151 227 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M20 00:25:44 00:26:07
152 265 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 M30 00:25:52 00:26:08
153 475 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:25:55 00:26:10
154 671 WOJCIECHOWSKI PIOTR Gdańsk 1987 M20 00:25:52 00:26:10
155 693 SKOWROŃSKI KAMIL Gdańsk 1985 M20 00:25:48 00:26:10
156 558 KONECKO IZABELA Sopot 1967 K40 00:26:05 00:26:11
157 383 MOROZ PIOTR gdańsk GRUPA BIEGOWA GOOD LUCK CLUB 1973 M40 00:26:06 00:26:11
158 68 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:26:05 00:26:15
159 387 MAKARSKI JAROSŁAW Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1970 M40 00:25:54 00:26:16
160 385 JASIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1972 M40 00:25:55 00:26:18
161 395 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia CIEZKIESLOWA.PL 1976 M30 00:26:01 00:26:20
162 355 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:26:04 00:26:21
163 354 HENICZ GRZEGORZ Gdynia 1965 M40 00:26:04 00:26:21
164 365 WINTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA BMG STARS TEAM 1972 M40 00:26:16 00:26:26
165 443 SŁOWY LAURA Rumia RUMIA BIEGA 1995 K16 00:26:29 00:26:33
166 611 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:26:17 00:26:33
167 121 SAWICZ MICHAŁ Gdańsk FINISZ MORĄG 1989 M20 00:26:13 00:26:34
168 484 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:26:25 00:26:35
169 174 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:26:30 00:26:37
170 496 WORZAŁA ALEKSANDRA Gdańsk OIRP GDAŃSK 1982 K30 00:26:33 00:26:44
171 47 BRZUZY TOMASZ Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1979 M30 00:26:41 00:26:50
172 87 ŁUKOWICZ TOMASZ Rumia RUMIA BIEGA 1990 M20 00:26:41 00:26:55
173 314 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:26:38 00:26:57
174 341 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M20 00:26:35 00:26:57
175 191 SIEMIŃSKI ANTONI Gdańsk 1992 M20 00:26:44 00:27:00
176 411 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1979 M30 00:26:29 00:27:01
177 692 KAMECKA SONIA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1979 K30 00:26:57 00:27:02
178 359 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:26:47 00:27:06
179 418 JASZCZUK WOJCIECH GDYNIA 1975 M30 00:26:48 00:27:06
180 388 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:26:42 00:27:12
181 96 ANTKOWSKI KRZYSZTOF Sopot DOB 1982 M30 00:27:05 00:27:13
182 631 KUJATT WOJCIECH Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1977 M30 00:27:11 00:27:15
183 584 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:27:04 00:27:15
184 581 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:42 00:27:16
185 682 RYCHTER KRZYSZTOF GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK 1978 M30 00:26:56 00:27:17
186 491 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:26:50 00:27:19
187 93 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:26:54 00:27:19
188 492 DŁUGI JACEK Gdańsk 1981 M30 00:26:50 00:27:19
189 48 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M40 00:26:52 00:27:20
190 467 BAGINSKI TOMASZ Gdansk 1980 M30 00:27:07 00:27:20
191 324 KUCHARCZYK KAMILA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1988 K20 00:27:13 00:27:23
192 405 DAWIDOWSKI DANIEL Rumia SISQO 1981 M30 00:27:12 00:27:28
193 473 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:27:08 00:27:29
194 670 MILANOWSKA MAJA Poznań 1986 K20 00:27:00 00:27:29
195 672 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:27:21 00:27:35
196 555 KURKOWSKA JOANNA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1980 K30 00:27:34 00:27:40
197 594 SOLLICH JAKUB Gdańsk WA KU TA' SOPOT 1980 M30 00:27:40 00:27:49
198 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:27:46 00:27:54
199 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:27:35 00:27:55
200 60 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M20 00:27:37 00:27:58
201 673 JELNICKI ŁUKASZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1973 M40 00:27:27 00:27:59
202 665 BOROWIECKI BARTŁOMIEJ Rumia 1978 M30 00:27:40 00:28:00
203 240 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk 1970 K40 00:27:47 00:28:00
204 400 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:27:31 00:28:01
205 521 KRZAK JERZY GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 1960 M50 00:27:55 00:28:01
206 528 KOBIELLA SŁAWEK Gdańsk KLUB WYSOKOGÓRSKI "TRÓJMIASTO" 1979 M30 00:27:38 00:28:06
207 657 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA Gdańsk 1992 K20 00:27:39 00:28:07
208 658 YATSKO ALOSZA Gdańsk 1990 M20 00:27:39 00:28:08
209 666 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M20 00:27:53 00:28:11
210 684 SKRZYPSKI STANISŁAW GDAŃSK 1948 M60 00:28:01 00:28:12
211 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:46 00:28:14
212 27 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:28:08 00:28:15
213 668 WYSOCKI MARCEL Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1991 M20 00:27:58 00:28:22
214 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:28:11 00:28:23
215 589 ZAGALSKI JAKUB Gdańsk 1985 M20 00:27:56 00:28:25
216 295 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:28:00 00:28:25
217 41 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk MERITUM BANK I PARTNERZY 1979 M30 00:28:07 00:28:27
218 610 POŁATYŃSKI ALEX Lublewo Gdańskie 1992 M20 00:28:02 00:28:27
219 161 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:28:29 00:28:40
220 624 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:28:17 00:28:42
221 43 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K40 00:28:30 00:28:44
222 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:28:44 00:28:49
223 585 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk 1974 M40 00:28:35 00:28:57
224 384 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1972 M40 00:28:19 00:28:57
225 669 POL PRZEMYSLAW sopot 1979 M30 00:28:25 00:28:58
226 516 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:53 00:28:59
227 661 TOMASZKIEWICZ PIOTR Gdańsk IMAGIO 1983 M30 00:28:48 00:29:01
228 33 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:28:38 00:29:05
229 159 FURMAN MACIEJ Rumia WOIOWNICY 1989 M20 00:28:54 00:29:16
230 420 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:28:47 00:29:19
231 42 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:29:15 00:29:20
232 73 RETZLAFF BRUNON Gdynia 1974 M40 00:29:05 00:29:23
233 37 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:29:03 00:29:25
234 455 SCHMIDT BEATA Gdynia 1973 K40 00:28:51 00:29:26
235 406 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K20 00:29:03 00:29:27
236 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:29:21 00:29:28
237 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:29:17 00:29:32
238 7 SCHRODER EDWIN WEJHEROWO 1945 M60 00:29:24 00:29:35
239 629 KOSTRZAK MALGORZATA Kosakowo 1986 K20 00:29:06 00:29:40
240 690 CZAJA JAKUB GDAŃSK ALE - ACTIVE LIFE ENERGY 1980 M30 00:29:05 00:29:40
241 309 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk 1983 M30 00:29:11 00:29:42
242 551 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 M30 00:29:36 00:29:49
243 318 SAS-BOJARSKA DARIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:29:37 00:29:52
244 416 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:29:26 00:29:54
245 266 FALBA MARTA Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 K30 00:29:42 00:30:00
246 675 MAJK MONIKA GDAŃSK 1980 K30 00:29:36 00:30:01
247 328 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:29:35 00:30:03
248 560 HAJDASZ OLGA Gdynia 1987 K20 00:29:48 00:30:03
249 543 SZCZEPAŃSKI PIOTR Gdańsk 1989 M20 00:29:49 00:30:04
250 476 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:29:51 00:30:05
251 131 WEGNER KAMILA Reda RUNEDA 1988 K20 00:29:59 00:30:07
252 503 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:29:55 00:30:08
253 497 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:29:53 00:30:11
254 153 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:29:39 00:30:12
255 313 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:29:55 00:30:13
256 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:56 00:30:15
257 433 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:29:48 00:30:18
258 101 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:30:03 00:30:20
259 322 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:30:07 00:30:24
260 46 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:29:59 00:30:28
261 627 SOSNOWSKI BOLESŁAW GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 1947 M60 00:30:29 00:30:41
262 638 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:30:37 00:30:44
263 593 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:30:14 00:30:45
264 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk DREAM TEAM 1978 K30 00:30:32 00:30:47
265 166 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk 1992 K20 00:30:31 00:30:54
266 329 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:30:42 00:30:56
267 268 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:30:35 00:30:56
268 237 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M20 00:30:30 00:30:59
269 278 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:30:58 00:31:04
270 579 TRZECIAK BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1983 K30 00:30:47 00:31:07
271 508 ZYDOREK MARZENA Gdynia 1973 K40 00:30:48 00:31:15
272 674 LEMKE KRZYSZTOF Gdynia BIOVICO LAB TEAM 1977 M30 00:30:49 00:31:15
273 361 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:30:49 00:31:16
274 678 WYSOCKI ADAM GDAŃSK LECHIA GDAŃSK 1969 M40 00:30:54 00:31:18
275 49 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:30:52 00:31:20
276 518 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK BHMW 1952 M60 00:31:05 00:31:26
277 58 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:31:12 00:31:30
278 689 UCIŃSKA AGNIESZKA Warszawa 1981 K30 00:31:05 00:31:31
279 696 KUC KRZYSZTOF BYSTRA 1980 M30 00:31:03 00:31:33
280 550 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:31:04 00:31:34
281 294 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:31:28 00:31:36
282 664 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk 1978 K30 00:31:20 00:31:38
283 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:31:16 00:31:41
284 28 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk 1959 K50 00:31:37 00:31:51
285 95 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia 1975 K30 00:31:28 00:31:53
286 542 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:31:42 00:31:57
287 500 KAPICA BEATA BEATRICE Gdynia 1988 K20 00:31:40 00:32:05
288 53 GRESZTA MONIKA Warszawa ALBATROSY 1978 K30 00:32:03 00:32:15
289 127 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:32:13 00:32:26
290 478 WALCZAK MAŁGORZATA Gdańsk 1976 K30 00:31:57 00:32:29
291 437 JATCZAK KATARZYNA Gdynia 1972 K40 00:32:08 00:32:31
292 307 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk DREAM TEAM 1985 K20 00:32:17 00:32:36
293 501 BUJAK JUSTYNA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1984 K30 00:32:14 00:32:39
294 683 CHMIELEWSKA ALICJA Orle 1992 K20 00:32:21 00:32:42
295 398 PEGA JOANNA Gdynia 1990 K20 00:32:14 00:32:43
296 580 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:32:21 00:32:55
297 647 SAMOLIK MONIKA Gdańsk 1989 K20 00:32:38 00:33:07
298 123 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:32:34 00:33:08
299 108 SUŁKOWSKA ANNA Lębork 1985 K20 00:32:52 00:33:10
300 269 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K40 00:32:53 00:33:14
301 136 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:32:58 00:33:16
302 519 FELIŃSKA ANNA Gdańsk 1987 K20 00:32:52 00:33:17
303 458 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:32:59 00:33:17
304 319 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:33:04 00:33:21
305 102 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:33:19 00:33:27
306 529 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:33:10 00:33:36
307 35 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:33:14 00:33:43
308 649 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1991 M20 00:33:12 00:33:46
309 446 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:33:21 00:33:47
310 302 KULLING KRYSTIAN Gdynia MORSY GDYNIA 1981 M30 00:33:43 00:34:14
311 114 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:34:02 00:34:30
312 659 ŻÓŁTEK KAROLINA Gdańsk 1991 K20 00:34:14 00:34:33
313 698 WĄSIK ANDRZEJ Borkowo AKADEMIA BIEGANIA 1973 M40 00:33:59 00:34:35
314 38 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:34:13 00:34:39
315 530 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:34:20 00:34:46
316 566 MEJER KAROLINA Gdańsk 1983 K30 00:34:21 00:34:47
317 591 ROBAKOWSKA EWA Sopot 1955 K50 00:34:33 00:34:50
318 699 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M40 00:34:32 00:34:50
319 435 KRUK ANIA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1981 K30 00:34:33 00:34:56
320 691 CHOJNACKI PIOTR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1974 M40 00:34:32 00:34:57
321 544 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:34:47 00:35:07
322 182 NIKODEM DAMIAN Banino 1988 M20 00:34:40 00:35:09
323 486 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M30 00:34:42 00:35:13
324 694 KRZACZEK-KOSS AGNIESZKA SŁUPSK 1979 K30 00:35:18 00:35:45
325 477 RYCIO NATALIA Puck 1985 K20 00:35:27 00:35:50
326 578 GORZELAK KRZYSZTOF Sopot MORSY SOPOT 1983 M30 00:35:18 00:35:50
327 697 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia 1986 K20 00:35:18 00:35:51
328 577 GORZELAK MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K30 00:35:18 00:35:51
329 428 JAWORSKA MAGDALENA Gdańsk 1979 K30 00:35:25 00:35:51
330 432 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:35:54 00:35:54
331 92 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:36:03 00:36:12
332 554 SŁOWIKOWSKA EMILIA Gdańsk EMS 1980 K30 00:35:43 00:36:14
333 570 SŁOWIKOWSKA MONIKA Gdańsk EMS 1973 K40 00:35:44 00:36:15
334 70 WILCZEWSKA KAROLINA Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:35:48 00:36:20
335 410 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale 1977 M30 00:36:00 00:36:26
336 401 WITCZAK ANNA Kowale 1976 K30 00:36:00 00:36:26
337 122 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:36:19 00:36:52
338 487 KUKAWKA JAGODA Pruszcz gdański 1986 K20 00:36:27 00:36:59
339 109 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K20 00:36:45 00:37:03
340 522 MŁODZIKOWSKA DANUTA Gdynia 1971 K40 00:36:48 00:37:15
341 143 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański LIGA PKO / NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K20 00:36:57 00:37:20
342 461 KASPRZAK TOMEK Gdansk 1997 M16 00:36:46 00:37:23
343 656 KIJEK ADAM Gdansk KIJU TEAM 1976 M30 00:36:47 00:37:24
344 474 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:36:58 00:37:28
345 316 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K40 00:37:26 00:37:36
346 415 BUCIORA NATALIA Gdańsk 1989 K20 00:38:45 00:38:52
347 623 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:38:23 00:38:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni