z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

28.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 339 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:29 00:17:30
2 1 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:18:06 00:18:08
3 338 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1975 M30 00:19:26 00:19:28
4 510 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS ZIEMI PUCKIEJ 1983 M30 00:19:50 00:19:52
5 287 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:20:10 00:20:12
6 162 SIKORA SEBASTIAN Gdynia ACEL GDYNIA 1976 M30 00:20:29 00:20:31
7 344 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:20:30 00:20:35
8 210 JARANTEWICZ KRYSTIAN Gdańsk RUMIA BIEGA 1976 M30 00:20:37 00:20:39
9 98 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:20:50 00:20:54
10 644 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk AT TEAM 1978 M30 00:21:00 00:21:03
11 685 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:21:07 00:21:14
12 280 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:17 00:21:18
13 325 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1982 M30 00:21:26 00:21:30
14 115 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:21:35 00:21:41
15 211 JODKO-NARKIEWICZ ADAM Gdańsk RUMIA BIEGA 1980 M30 00:21:39 00:21:42
16 156 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M30 00:22:00 00:22:04
17 363 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA 1980 M30 00:22:10 00:22:13
18 680 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:22:13 00:22:28
19 118 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:33 00:22:40
20 426 SKWAREK PIOTR Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1979 M30 00:22:41 00:22:44
21 360 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M30 00:22:41 00:22:47
22 546 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:22:44 00:22:50
23 364 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30 00:22:53 00:22:58
24 248 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:22:54 00:22:59
25 622 KAMROWSKI PIOTR Wejherowo 1980 M30 00:23:19 00:23:25
26 80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:23:27 00:23:31
27 63 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:23:24 00:23:34
28 36 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:23:28 00:23:36
29 21 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:23:31 00:23:37
30 378 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:23:35 00:23:43
31 602 ZABEL ROBERT Poznań WKS GRUNWALD POZNAŃ 1977 M30 00:23:41 00:23:45
32 421 HALMAN MARCIN Gdansk GOOD LUCK CLUB 1983 M30 00:23:40 00:23:45
33 72 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:23:41 00:23:50
34 291 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:23:40 00:23:52
35 152 SZCZEGÓLSKI MARCIN Reda RUNEDA 1978 M30 00:23:45 00:23:54
36 66 MUCOWSKI JAROMIR gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1980 M30 00:23:42 00:23:58
37 646 LACH ŁUKASZ Gdańsk 1984 M30 00:23:48 00:24:00
38 79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:24:02 00:24:05
39 154 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:23:57 00:24:07
40 370 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M30 00:23:52 00:24:13
41 389 PODOLSKI MAREK Gdynia BIGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:06 00:24:15
42 505 KWIATKOWSKI GRZEGORZ Rumia 1978 M30 00:24:00 00:24:15
43 574 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:24:13 00:24:18
44 537 LICZNERSKI ARTUR Juszkowo 1981 M30 00:24:11 00:24:21
45 462 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:24:22 00:24:24
46 163 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:24:11 00:24:27
47 31 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:24:26 00:24:38
48 56 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:33 00:24:44
49 64 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:24:42 00:24:51
50 105 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M30 00:24:53 00:24:58
51 457 MIERZWA ŁUKASZ Reda RUNEDA 1984 M30 00:24:52 00:25:00
52 65 CZYLKOWSKI DARIUSZ Reda 1976 M30 00:24:58 00:25:08
53 190 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:25:15 00:25:21
54 23 DOMŻAŁA MACIEK Gdańsk 1978 M30 00:25:14 00:25:24
55 6 SZREDER KRZYSZTOF wejherowo 1976 M30 00:25:12 00:25:25
56 120 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M30 00:25:09 00:25:25
57 507 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo 1979 M30 00:25:17 00:25:28
58 90 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:25:23 00:25:36
59 686 SZAMOTULSKI TOMASZ Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 00:25:15 00:25:40
60 308 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:25:27 00:25:43
61 146 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:25:30 00:25:43
62 224 KEARNEY MAREK Gdynia 1977 M30 00:25:31 00:25:51
63 660 CEJROWSKI PIOTR gdańsk 1982 M30 00:25:37 00:25:52
64 632 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:25:42 00:26:03
65 663 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk 1978 M30 00:25:58 00:26:06
66 265 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 M30 00:25:52 00:26:08
67 68 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:26:05 00:26:15
68 395 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia CIEZKIESLOWA.PL 1976 M30 00:26:01 00:26:20
69 484 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:26:25 00:26:35
70 47 BRZUZY TOMASZ Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1979 M30 00:26:41 00:26:50
71 411 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1979 M30 00:26:29 00:27:01
72 359 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:26:47 00:27:06
73 418 JASZCZUK WOJCIECH GDYNIA 1975 M30 00:26:48 00:27:06
74 388 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:26:42 00:27:12
75 96 ANTKOWSKI KRZYSZTOF Sopot DOB 1982 M30 00:27:05 00:27:13
76 631 KUJATT WOJCIECH Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1977 M30 00:27:11 00:27:15
77 581 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:42 00:27:16
78 682 RYCHTER KRZYSZTOF GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK 1978 M30 00:26:56 00:27:17
79 492 DŁUGI JACEK Gdańsk 1981 M30 00:26:50 00:27:19
80 467 BAGINSKI TOMASZ Gdansk 1980 M30 00:27:07 00:27:20
81 405 DAWIDOWSKI DANIEL Rumia SISQO 1981 M30 00:27:12 00:27:28
82 594 SOLLICH JAKUB Gdańsk WA KU TA' SOPOT 1980 M30 00:27:40 00:27:49
83 665 BOROWIECKI BARTŁOMIEJ Rumia 1978 M30 00:27:40 00:28:00
84 528 KOBIELLA SŁAWEK Gdańsk KLUB WYSOKOGÓRSKI "TRÓJMIASTO" 1979 M30 00:27:38 00:28:06
85 41 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk MERITUM BANK I PARTNERZY 1979 M30 00:28:07 00:28:27
86 624 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:28:17 00:28:42
87 669 POL PRZEMYSLAW sopot 1979 M30 00:28:25 00:28:58
88 661 TOMASZKIEWICZ PIOTR Gdańsk IMAGIO 1983 M30 00:28:48 00:29:01
89 37 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:29:03 00:29:25
90 690 CZAJA JAKUB GDAŃSK ALE - ACTIVE LIFE ENERGY 1980 M30 00:29:05 00:29:40
91 309 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk 1983 M30 00:29:11 00:29:42
92 551 PLEWIŃSKI RAFAŁ Banino AKADEMIA BIEGANIA 1983 M30 00:29:36 00:29:49
93 153 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:29:39 00:30:12
94 674 LEMKE KRZYSZTOF Gdynia BIOVICO LAB TEAM 1977 M30 00:30:49 00:31:15
95 696 KUC KRZYSZTOF BYSTRA 1980 M30 00:31:03 00:31:33
96 550 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:31:04 00:31:34
97 580 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:32:21 00:32:55
98 458 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:32:59 00:33:17
99 446 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:33:21 00:33:47
100 302 KULLING KRYSTIAN Gdynia MORSY GDYNIA 1981 M30 00:33:43 00:34:14
101 486 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M30 00:34:42 00:35:13
102 578 GORZELAK KRZYSZTOF Sopot MORSY SOPOT 1983 M30 00:35:18 00:35:50
103 410 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale 1977 M30 00:36:00 00:36:26
104 656 KIJEK ADAM Gdansk KIJU TEAM 1976 M30 00:36:47 00:37:24
105 623 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:38:23 00:38:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni