z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

28.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 676 LULIŃSKA KAMILA Susz UKS TRS SUSZ 1995 K16 00:22:08 00:22:09
2 13 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:22:23 00:22:24
3 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:23:01 00:23:04
4 173 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:23:08 00:23:11
5 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:23:38 00:23:40
6 651 MILANOWSKA KAJA Poznań VITAINSILICA, NIGHT RUNNERS 1984 K30 00:23:42 00:23:45
7 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:24:11 00:24:26
8 247 GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 1988 K20 00:24:57 00:25:01
9 299 DĘBIEC EWA Gdańsk AKTYWUJ 2015 1982 K30 00:25:33 00:25:45
10 124 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:25:59 00:26:05
11 558 KONECKO IZABELA Sopot 1967 K40 00:26:05 00:26:11
12 355 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:26:04 00:26:21
13 443 SŁOWY LAURA Rumia RUMIA BIEGA 1995 K16 00:26:29 00:26:33
14 611 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:26:17 00:26:33
15 174 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:26:30 00:26:37
16 496 WORZAŁA ALEKSANDRA Gdańsk OIRP GDAŃSK 1982 K30 00:26:33 00:26:44
17 692 KAMECKA SONIA GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 1979 K30 00:26:57 00:27:02
18 584 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:27:04 00:27:15
19 491 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:26:50 00:27:19
20 324 KUCHARCZYK KAMILA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1988 K20 00:27:13 00:27:23
21 473 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:27:08 00:27:29
22 670 MILANOWSKA MAJA Poznań 1986 K20 00:27:00 00:27:29
23 672 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:27:21 00:27:35
24 555 KURKOWSKA JOANNA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1980 K30 00:27:34 00:27:40
25 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:27:46 00:27:54
26 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:27:35 00:27:55
27 240 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk 1970 K40 00:27:47 00:28:00
28 657 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA Gdańsk 1992 K20 00:27:39 00:28:07
29 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:46 00:28:14
30 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:28:11 00:28:23
31 161 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:28:29 00:28:40
32 43 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K40 00:28:30 00:28:44
33 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:28:44 00:28:49
34 516 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:53 00:28:59
35 455 SCHMIDT BEATA Gdynia 1973 K40 00:28:51 00:29:26
36 406 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K20 00:29:03 00:29:27
37 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:29:21 00:29:28
38 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:29:17 00:29:32
39 629 KOSTRZAK MALGORZATA Kosakowo 1986 K20 00:29:06 00:29:40
40 318 SAS-BOJARSKA DARIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:29:37 00:29:52
41 266 FALBA MARTA Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 K30 00:29:42 00:30:00
42 675 MAJK MONIKA GDAŃSK 1980 K30 00:29:36 00:30:01
43 560 HAJDASZ OLGA Gdynia 1987 K20 00:29:48 00:30:03
44 476 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:29:51 00:30:05
45 131 WEGNER KAMILA Reda RUNEDA 1988 K20 00:29:59 00:30:07
46 313 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:29:55 00:30:13
47 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:56 00:30:15
48 101 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:30:03 00:30:20
49 322 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:30:07 00:30:24
50 46 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:29:59 00:30:28
51 638 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:30:37 00:30:44
52 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk DREAM TEAM 1978 K30 00:30:32 00:30:47
53 166 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk 1992 K20 00:30:31 00:30:54
54 329 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:30:42 00:30:56
55 278 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:30:58 00:31:04
56 579 TRZECIAK BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1983 K30 00:30:47 00:31:07
57 508 ZYDOREK MARZENA Gdynia 1973 K40 00:30:48 00:31:15
58 49 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:30:52 00:31:20
59 58 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:31:12 00:31:30
60 689 UCIŃSKA AGNIESZKA Warszawa 1981 K30 00:31:05 00:31:31
61 664 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk 1978 K30 00:31:20 00:31:38
62 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:31:16 00:31:41
63 28 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk 1959 K50 00:31:37 00:31:51
64 95 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia 1975 K30 00:31:28 00:31:53
65 500 KAPICA BEATA BEATRICE Gdynia 1988 K20 00:31:40 00:32:05
66 53 GRESZTA MONIKA Warszawa ALBATROSY 1978 K30 00:32:03 00:32:15
67 127 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:32:13 00:32:26
68 478 WALCZAK MAŁGORZATA Gdańsk 1976 K30 00:31:57 00:32:29
69 437 JATCZAK KATARZYNA Gdynia 1972 K40 00:32:08 00:32:31
70 307 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk DREAM TEAM 1985 K20 00:32:17 00:32:36
71 501 BUJAK JUSTYNA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1984 K30 00:32:14 00:32:39
72 683 CHMIELEWSKA ALICJA Orle 1992 K20 00:32:21 00:32:42
73 398 PEGA JOANNA Gdynia 1990 K20 00:32:14 00:32:43
74 647 SAMOLIK MONIKA Gdańsk 1989 K20 00:32:38 00:33:07
75 108 SUŁKOWSKA ANNA Lębork 1985 K20 00:32:52 00:33:10
76 269 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K40 00:32:53 00:33:14
77 136 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:32:58 00:33:16
78 519 FELIŃSKA ANNA Gdańsk 1987 K20 00:32:52 00:33:17
79 319 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:33:04 00:33:21
80 529 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:33:10 00:33:36
81 114 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:34:02 00:34:30
82 659 ŻÓŁTEK KAROLINA Gdańsk 1991 K20 00:34:14 00:34:33
83 38 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:34:13 00:34:39
84 530 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:34:20 00:34:46
85 566 MEJER KAROLINA Gdańsk 1983 K30 00:34:21 00:34:47
86 591 ROBAKOWSKA EWA Sopot 1955 K50 00:34:33 00:34:50
87 435 KRUK ANIA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1981 K30 00:34:33 00:34:56
88 544 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:34:47 00:35:07
89 694 KRZACZEK-KOSS AGNIESZKA SŁUPSK 1979 K30 00:35:18 00:35:45
90 477 RYCIO NATALIA Puck 1985 K20 00:35:27 00:35:50
91 697 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia 1986 K20 00:35:18 00:35:51
92 577 GORZELAK MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K30 00:35:18 00:35:51
93 428 JAWORSKA MAGDALENA Gdańsk 1979 K30 00:35:25 00:35:51
94 554 SŁOWIKOWSKA EMILIA Gdańsk EMS 1980 K30 00:35:43 00:36:14
95 570 SŁOWIKOWSKA MONIKA Gdańsk EMS 1973 K40 00:35:44 00:36:15
96 70 WILCZEWSKA KAROLINA Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:35:48 00:36:20
97 401 WITCZAK ANNA Kowale 1976 K30 00:36:00 00:36:26
98 122 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:36:19 00:36:52
99 487 KUKAWKA JAGODA Pruszcz gdański 1986 K20 00:36:27 00:36:59
100 109 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K20 00:36:45 00:37:03
101 522 MŁODZIKOWSKA DANUTA Gdynia 1971 K40 00:36:48 00:37:15
102 143 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański LIGA PKO / NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K20 00:36:57 00:37:20
103 474 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:36:58 00:37:28
104 316 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K40 00:37:26 00:37:36
105 415 BUCIORA NATALIA Gdańsk 1989 K20 00:38:45 00:38:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni