z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

26.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP-H4B 1982 M30 00:17:39 00:17:39
2 110 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:18:23 00:18:24
3 146 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki RUNNERSI S7 BANINO 1998 M16 00:18:31 00:18:31
4 178 KOSMALA MACIEJ Elblag CZAJA TRAINING SYSTEM 1994 M20 00:18:41 00:18:41
5 149 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:50 00:18:51
6 74 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP 1975 M40 00:19:12 00:19:12
7 484 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki STUDIO S7 BANINO 1973 M40 00:19:18 00:19:20
8 158 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk 1999 M16 00:19:27 00:19:28
9 26 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska 1987 K30 00:19:29 00:19:29
10 5 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:19:29 00:19:30
11 509 STANIAK JAKUB Gdańsk AZS AWF GDAŃSK 2001 M16 00:19:34 00:19:35
12 1024 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT / 42.195 WEJHEROWO 1986 M30 00:19:36 00:19:36
13 518 STRASZAK PIOTR Szemud LKS ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:19:43 00:19:45
14 53 GALIŃSKI MACIEJ Rumia 1984 M30 00:19:58 00:20:00
15 214 RADULSKI RADOSŁAW Gdańsk 1983 M30 00:20:07 00:20:09
16 530 KACZMARCZYK ŁUKASZ Gdańsk 1988 M20 00:20:10 00:20:10
17 351 ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 1995 K20 00:20:15 00:20:16
18 184 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:20:18 00:20:20
19 451 KRASZKIEWICZ OLGIERD Gdańsk BIKE U UP 1978 M30 00:20:23 00:20:23
20 39 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:23 00:20:26
21 326 KOKOCIŃSKI DARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:20:28 00:20:32
22 1106 BIEGAŁA MAREK Gdańsk BIKE U UP 1984 M30 00:20:37 00:20:38
23 84 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz BIEGAMYRAZEM.PL/MAMY TO 1989 M20 00:20:41 00:20:43
24 170 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:20:48 00:20:50
25 301 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:49 00:20:52
26 444 JANKOWSKI ADAM Przodkowo FKP/MAJATEAM 1985 M30 00:20:50 00:20:53
27 523 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:20:53 00:20:58
28 233 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:20:58 00:20:59
29 309 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:54 00:20:59
30 287 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M20 00:20:57 00:21:00
31 263 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:20:57 00:21:01
32 205 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:20:59 00:21:01
33 50 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN 1981 M30 00:21:02 00:21:05
34 503 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:21:02 00:21:06
35 147 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk MAJATEAM 1984 M30 00:21:05 00:21:12
36 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:15 00:21:17
37 1089 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska POLONIA ŚRODA 1998 M16 00:21:15 00:21:19
38 192 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M20 00:21:17 00:21:19
39 1051 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia RUNNERSI S7 BANINO 1979 K30 00:21:32 00:21:34
40 64 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:21:37 00:21:39
41 152 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:21:38 00:21:41
42 419 SAFRANOW MARCIN Gdańsk OPTIMA BIKE U UP 1978 M30 00:21:47 00:21:47
43 173 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:47 00:21:49
44 474 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:21:46 00:21:50
45 29 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:21:48 00:21:52
46 1130 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia MEWA GDYNIA 1980 M30 00:21:50 00:21:52
47 389 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:52 00:21:55
48 27 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk DUCZYCZ TEAM 1964 M50 00:21:53 00:21:56
49 517 MACKIEWICZ RAFAŁ Gdynia TEAM NRC 1986 M30 00:21:53 00:21:58
50 161 TYPIŃSKI PAWEŁ Gdynia PNB 1992 M20 00:22:01 00:22:05
51 44 SKRZYPKOWSKI DANIEL Gdynia SPORTFAZA.PL 1972 M40 00:22:02 00:22:05
52 199 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:22:03 00:22:07
53 1003 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:05 00:22:09
54 327 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:07 00:22:10
55 1092 JEREMICZ MARCIN Gdansk SZTAFETA NADZIEI 1979 M30 00:22:13 00:22:18
56 209 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:22:16 00:22:23
57 106 GRODZKI KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 1983 M30 00:22:17 00:22:24
58 1018 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia 1977 M40 00:22:19 00:22:21
59 420 TORBICZ PIOTR Gdańsk BBL GDANSK AWF 1978 M30 00:22:20 00:22:25
60 336 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M40 00:22:20 00:22:24
61 117 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:22 00:22:27
62 247 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:24 00:22:30
63 210 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:22:24 00:22:31
64 153 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:22:26 00:22:33
65 217 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:22:27 00:22:34
66 56 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:22:29 00:22:35
67 24 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:22:31 00:22:35
68 1082 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BOJANO BIEGA 1980 M30 00:22:37 00:22:45
69 368 BOLEWSKI ADAM GDAŃSK FOTO WEB TEAM 1979 M30 00:22:41 00:22:48
70 410 MISZEWSKI MATEUSZ Gdańsk CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM 1989 M20 00:22:43 00:22:49
71 1090 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:44 00:22:47
72 1079 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:47 00:22:56
73 168 SIKORA IWONA Gdynia MEWA GDYNIA 1979 K30 00:22:48 00:22:51
74 165 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia BOJANO BIEGA 1983 M30 00:22:50 00:22:58
75 399 DEDO MATEUSZ GDAŃSK DZIKIE STACHY 1989 M20 00:22:52 00:22:56
76 418 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:22:59 00:23:09
77 1086 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:01 00:23:05
78 510 HIRT KACPER Koleczkowo 2001 M16 00:23:03 00:23:03
79 499 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM 1984 K30 00:23:04 00:23:09
80 404 DUDEK AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1971 K40 00:23:11 00:23:13
81 1031 KLEBAN PAWEŁ Gdańsk SZYBKIE ZIOMKI 1989 M20 00:23:14 00:23:23
82 1029 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K20 00:23:15 00:23:20
83 391 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:18 00:23:29
84 442 ZALESKI MARIUSZ Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 M40 00:23:21 00:23:27
85 516 KOŁODZIEJ RAFAŁ Zakopane 1992 M20 00:23:28 00:23:39
86 1065 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:23:31 00:23:48
87 1017 PYTEL MARCIN Gdańsk COMMANDO PYTLE 1984 M30 00:23:32 00:23:40
88 497 RUTKOWSKI TOMASZ Cieplewo VO2MAX MTB TEAM 1990 M20 00:23:33 00:23:37
89 1098 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1981 M30 00:23:36 00:23:56
90 179 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:23:37 00:23:42
91 9 SUSEK JULIA GDYNIA 2000 K16 00:23:40 00:24:01
92 504 MIKA JAKUB Gdańsk 1984 M30 00:23:41 00:23:53
93 215 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M40 00:23:46 00:23:51
94 457 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:23:52 00:23:58
95 1045 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K20 00:23:52 00:23:57
96 282 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M40 00:23:53 00:23:57
97 284 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:59 00:24:03
98 185 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2000 K16 00:24:01 00:24:07
99 529 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:24:05 00:24:16
100 1016 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:24:08 00:24:16
101 1019 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:24:12 00:24:25
102 380 SOŁTYS KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:24:13 00:24:19
103 1052 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M30 00:24:16 00:24:26
104 1061 SZTANDAR JACK Gdynia TRITEAM RUMIA 1972 M40 00:24:19 00:24:35
105 246 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:24 00:24:29
106 166 FORNALSKA JOANNA Gdańsk DUDYCZ TEAM 1985 K30 00:24:26 00:24:38
107 1073 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1975 M40 00:24:27 00:24:39
108 104 JACHIMOWICZ BARTOSZ Gdańsk BARCELONA TEAM 1984 M30 00:24:28 00:24:34
109 238 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:28 00:24:37
110 59 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:24:31 00:24:39
111 1088 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:24:35 00:24:48
112 245 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:24:41 00:24:48
113 310 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:24:41 00:24:50
114 269 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:24:42 00:24:51
115 75 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA CAPITAL MARKETS 1977 M40 00:24:43 00:24:52
116 298 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:24:44 00:24:57
117 472 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:47 00:24:58
118 7 BIESZKE RAFAŁ Gdynia 1980 M30 00:24:48 00:24:58
119 330 HOŚCIŁO TOMASZ Gdynia INTEL RUNNERS 1991 M20 00:24:49 00:24:55
120 38 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUNNERSI S7 BANINO 1981 M30 00:24:49 00:24:55
121 339 MALISZEWSKA AGATA Gościcino ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:24:49 00:24:59
122 495 ZAWADZKI KAZIMIERZ Błotnia PRUSZCZ BIEGA 1964 M50 00:24:50 00:24:53
123 462 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K30 00:24:53 00:24:59
124 386 FALBA KAROL Gdańsk LATIS 1982 M30 00:24:54 00:25:01
125 36 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:55 00:25:04
126 304 STENCEL ANGELIKA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 2000 K16 00:24:56 00:25:06
127 195 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:24:57 00:25:08
128 197 CHYŁA MATEUSZ Gdańsk M&M 1984 M30 00:24:57 00:25:08
129 1118 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1989 M20 00:25:00 00:25:25
130 1001 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:00 00:25:04
131 1006 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:05 00:25:10
132 21 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk INVICTA POWER TEAM 1977 M40 00:25:05 00:25:24
133 514 DĘBIEC EWA Gdańsk SMARUJ NA TRENING TEAM 1982 K30 00:25:06 00:25:13
134 61 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk SALTUS SPORT TEAM 1973 M40 00:25:09 00:25:17
135 526 PLICHTA ARKADIUSZ Kartuzy 1986 M30 00:25:10 00:25:24
136 17 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:25:12 00:25:22
137 77 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:25:13 00:25:31
138 488 SMAL SZYMON Gdansk SMILE 1975 M40 00:25:16 00:25:29
139 512 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk 1988 K20 00:25:20 00:25:32
140 477 SZULKOWSKI RAFAŁ Gdańsk YMAA SOPOT-GDAŃSK 1974 M40 00:25:21 00:25:27
141 375 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:25:22 00:25:34
142 525 SZUKALSKI BOLESŁAW Gdynia SKTJ 1986 M30 00:25:22 00:25:37
143 22 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk 1992 K20 00:25:23 00:25:39
144 1004 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:25:24 00:25:33
145 57 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:25:26 00:25:34
146 249 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:25:29 00:25:37
147 392 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:25:35 00:25:40
148 40 URBANIAK DANIEL Rumia 1979 M30 00:25:39 00:26:08
149 480 HARASIMIUK-GRODZKA MAŁGORZATA Gdańsk CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM 1977 K40 00:25:40 00:25:46
150 1114 ZAGÓRSKI ZBIGNIEW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1963 M50 00:25:40 00:25:59
151 1081 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:25:41 00:25:58
152 366 MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:25:42 00:26:03
153 30 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki 1998 M16 00:25:43 00:26:02
154 527 RAJSKI PAWEŁ Gdańsk 1987 M30 00:25:44 00:26:01
155 1097 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:25:45 00:25:55
156 124 POSZYTEK JAGODA REDA 1990 K20 00:25:46 00:26:08
157 1013 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:25:50 00:26:00
158 505 BARGAŃSKA JUSTYNA BYTÓW 1979 K30 00:25:51 00:26:11
159 1080 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:25:53 00:26:07
160 268 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:25:54 00:26:02
161 1123 PRZYBYSZ PIOTR Rumia 1982 M30 00:25:54 00:26:13
162 1108 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:25:55 00:26:06
163 218 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn 1981 K30 00:25:58 00:26:05
164 468 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ Gdańsk 1964 M50 00:26:10 00:26:17
165 1043 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:26:11 00:26:26
166 54 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:26:12 00:26:24
167 162 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:26:13 00:26:23
168 1033 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:26:15 00:26:28
169 8 ZAMARRIPA MARIO Gdynia 1972 M40 00:26:16 00:26:51
170 490 JARZĄBEK PIOTR Tczew 1989 M20 00:26:20 00:26:39
171 275 MISZEWSKI ROMUALD Rumia ASCONI POLSKA_W INO 1954 M60 00:26:22 00:26:37
172 454 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF Bojano BOJANO BIEGA ULTRA 1969 M40 00:26:22 00:26:37
173 139 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 1960 M50 00:26:23 00:26:35
174 63 PÓŁROLA ROBERT Banino RUNNERSI S7 BANINO 1975 M40 00:26:27 00:26:33
175 356 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:26:32 00:26:56
176 1119 ENGELBERG ŁUKASZ Gdańsk INVICTA POWER TEAM 1984 M30 00:26:33 00:26:49
177 424 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:26:34 00:26:58
178 125 MŁYNARCZYK FILIP Gdańsk EZA 1976 M40 00:26:35 00:26:43
179 1071 NAWROCKI JACEK Koleczkowo BOJANO BIEGA 1968 M40 00:26:38 00:26:49
180 319 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia WYMIATACZE 1966 M50 00:26:44 00:26:54
181 259 FIKIER WIKTOR Gdynia KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:26:51 00:27:01
182 100 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:26:53 00:27:09
183 464 PES MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:26:54 00:27:06
184 1109 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL 1976 M40 00:26:56 00:27:13
185 78 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY 1974 M40 00:26:59 00:27:11
186 10 SZCZEBIOT MARTA Lidzbark Warmiński 1989 K20 00:27:01 00:27:09
187 1103 KRZYKOWSKI TOMASZ Gdańsk CC1715 1980 M30 00:27:04 00:27:19
188 1046 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:27:04 00:27:27
189 1058 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:27:07 00:27:18
190 465 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:27:09 00:27:20
191 276 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:12 00:27:24
192 1022 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:27:13 00:27:26
193 48 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:27:15 00:27:39
194 88 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:27:16 00:27:34
195 494 BORKOWSKI ADAM Gdańsk ADSPORT TEAM 1981 M30 00:27:19 00:27:31
196 507 KRÓL IRENEUSZ Bydgoszcz PARTIA POKOJU - PREZES DOKTOR IRENEUSZ KRÓL 1957 M60 00:27:26 00:27:32
197 283 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:27:27 00:27:41
198 1064 LEBIEDŹ ARTUR Gdańsk NEODENTAL 1982 M30 00:27:28 00:27:45
199 498 PODOLSKA JOANNA Elbląg 1986 K30 00:27:31 00:27:43
200 469 ŁYCZKO PATRYK Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:27:31 00:27:45
201 371 PRYŚKO MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM / LABOSPORT TEAM 1985 K30 00:27:34 00:27:44
202 1078 SOWIŃSKA OLGA Gdańsk BBL GDAŃSK AWFIS 1978 K30 00:27:38 00:27:53
203 212 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:39 00:28:07
204 322 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:41 00:27:46
205 500 KOTULSKI PIOTR Gdańsk KLUB BIEGACZY JYSK 1977 M40 00:27:47 00:27:56
206 126 REDZIMSKI ADAM Gdynia SATURN GDYNIA 1968 M40 00:27:50 00:28:11
207 1028 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:27:52 00:28:04
208 51 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1986 K30 00:27:53 00:28:10
209 328 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:27:54 00:28:13
210 99 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:57 00:28:20
211 243 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:28:00 00:28:13
212 133 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:00 00:28:17
213 481 MAKOWSKI PRZEMEK Gdynia GONDOR 1975 M40 00:28:02 00:28:17
214 1113 KOSCIANSKI MARCIN Gdańsk 1987 M30 00:28:03 00:28:19
215 315 DĄBROWSKI ALAN GDAŃSK 1990 M20 00:28:05 00:28:15
216 83 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1984 K30 00:28:08 00:28:24
217 290 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:28:10 00:28:27
218 431 DRANKA EWELINA Gdynia MOL 1986 K30 00:28:10 00:28:20
219 1085 LOREK MACIEJ Banino RUNERSI S7 BANINO 1969 M40 00:28:10 00:28:32
220 496 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:28:12 00:28:21
221 1037 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:28:17 00:28:43
222 250 MACKOWSKI PIOTR Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1983 M30 00:28:19 00:28:40
223 407 SCIEPURO KAROLINA Gdańsk 1984 K30 00:28:29 00:28:41
224 1044 GADAMSKA-KABATA PAULINA Gdańsk GAŁGANY 1982 K30 00:28:30 00:28:43
225 207 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:28:31 00:28:39
226 531 NOWAK ANDRZEJ Gdańsk ATO GDAŃSK 1977 M40 00:28:31 00:28:58
227 311 SIKORSKI MARIUSZ Gdańsk SFORA POMORZE 1985 M30 00:28:35 00:28:56
228 89 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:42 00:29:03
229 49 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:28:46 00:29:00
230 189 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:46 00:29:04
231 67 BECZEK SŁAWOMIR Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1977 M40 00:28:47 00:29:09
232 342 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:28:50 00:29:24
233 90 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:28:57 00:29:10
234 229 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:29:03 00:29:20
235 101 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:05 00:29:30
236 1126 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:29:06 00:29:26
237 446 BOBA DARIA Polanka Wielka 1989 K20 00:29:16 00:29:46
238 96 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:29:17 00:29:34
239 1129 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:17 00:29:45
240 381 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud BOJANO BIEGA ULTRA 1969 K40 00:29:19 00:29:33
241 533 ZIÓŁKOWSKI TOMASZ Gdańsk 1986 M30 00:29:20 00:29:37
242 33 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:29:20 00:29:32
243 134 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:29:22 00:29:29
244 412 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:29:25 00:29:52
245 1131 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K30 00:29:26 00:29:51
246 226 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:29:28 00:29:54
247 329 STUDNIAK ALEKSANDRA Gdynia INTEL RUNNERS 1990 K20 00:29:28 00:29:53
248 483 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk 1983 K30 00:29:36 00:29:48
249 52 WRÓBEL PIOTR Gdansk JEPPESEN 1979 M30 00:29:42 00:29:59
250 121 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M50 00:29:43 00:30:02
251 524 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:29:44 00:29:49
252 1132 MICHTA BARTŁOMIEJ Gdańsk 1986 M30 00:29:46 00:30:17
253 230 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:29:50 00:30:10
254 19 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:29:51 00:30:16
255 1005 BARANOWSKA KATARZYNA Zielona Góra 1992 K20 00:29:55 00:30:11
256 1010 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:29:58 00:30:09
257 43 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:29:59 00:30:21
258 506 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:30:01 00:30:20
259 1007 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:30:01 00:30:24
260 220 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:30:02 00:30:22
261 227 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:30:03 00:30:22
262 251 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:30:12 00:30:31
263 1063 GULCZ KATARZYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1977 K40 00:30:12 00:30:36
264 191 CZAPA MAGDALENA Gdańsk BIKEUUP 1973 K40 00:30:12 00:30:34
265 272 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:30:13 00:30:31
266 318 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1986 K30 00:30:22 00:30:40
267 1048 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:30:23 00:30:40
268 1074 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K30 00:30:27 00:30:49
269 294 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:30:29 00:30:47
270 1095 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk 1979 M30 00:30:31 00:30:53
271 1047 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:32 00:30:49
272 119 PAPPE AGNIESZKA Gdańsk 1998 K16 00:30:36 00:31:00
273 81 SŁABIŃSKA MAGDALENA Gdańsk 1977 K40 00:30:38 00:30:52
274 1015 SZULC ANDŻELIKA Gdańsk 1976 K40 00:30:42 00:31:02
275 60 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:30:42 00:31:15
276 388 RAKOWSKA KATARZYNA Gdynia 1991 K20 00:30:43 00:31:10
277 377 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk AIC TEAM 1987 M30 00:30:44 00:31:11
278 355 LIPCZYŃSKI MACIEJ GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! 1975 M40 00:30:45 00:31:04
279 252 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1990 M20 00:30:45 00:31:17
280 116 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:30:46 00:31:08
281 1077 MYSZK KATARZYNA Kościerzyna 1982 K30 00:30:49 00:31:14
282 186 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:30:49 00:31:19
283 475 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:30:54 00:31:12
284 393 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:57 00:31:15
285 1076 FIBICH DOROTA Kościerzyna 1981 K30 00:31:02 00:31:27
286 439 KACPERCZYK KATARZYNA Gdynia 1981 K30 00:31:08 00:31:33
287 470 LORENC KRZYSZTOF Gdansk 1973 M40 00:31:11 00:31:40
288 169 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia MAJA TEAM 1984 K30 00:31:12 00:31:37
289 486 PAWLAK KRYSTYNA Gdańsk 1977 K40 00:31:17 00:31:21
290 467 ORŁOŚ MARIA Sopot 1988 K20 00:31:18 00:31:39
291 396 JASTRZĘBSKA JOWITA Sopot 1989 K20 00:31:20 00:31:42
292 1066 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:31:21 00:31:46
293 28 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia KOBIETA W BIEGU GDYNIA 1974 K40 00:31:29 00:31:51
294 476 ORŁOWSKA AGATA Gdynia FRACTAL FLYBALL TEAM 1982 K30 00:31:30 00:31:48
295 1060 NIKODEM DAMIAN Banino 1988 M20 00:31:32 00:31:55
296 487 USZACKA MALGOSIA Gdansk USHATKI 1982 K30 00:31:40 00:31:40
297 98 KORPUSIK MARTA Gdańsk 1985 K30 00:31:42 00:32:04
298 87 WILKUS NORBERT Gdańsk 1976 M40 00:31:50 00:32:22
299 172 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:32:02 00:32:28
300 148 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:32:08 00:32:25
301 1032 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:32:08 00:32:24
302 127 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:32:08 00:32:30
303 16 RYMARKIEWICZ KAROL Gdansk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM 1980 M30 00:32:14 00:32:35
304 97 WOŁOSZYK NATALIA Gdańsk GALION BIEGA 1990 K20 00:32:21 00:32:40
305 65 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:32:33 00:33:01
306 1128 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:35 00:33:01
307 264 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:36 00:32:57
308 489 ŻAKOWICZ ALEKSANDRA Bydgoszcz 1982 K30 00:32:50 00:33:18
309 1068 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia 1964 M50 00:32:56 00:33:27
310 325 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:33:01 00:33:31
311 292 KOMOROWSKA MARTYNA Gdańsk 1999 K16 00:33:01 00:33:16
312 248 KISIEL JOANNA Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1969 K40 00:33:07 00:33:20
313 459 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:33:10 00:33:38
314 528 KULAS MACIEJ Gdynia 1998 M16 00:33:12 00:33:22
315 1030 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:13 00:33:42
316 1087 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:33:14 00:33:42
317 303 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN 1977 K40 00:33:16 00:33:33
318 1014 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:33:26 00:33:46
319 237 KRYSTYNA JAKUBOWSKA Kolbudy 1956 K60 00:33:33 00:33:42
320 14 WOZNIAK JULIA Gdańsk 1980 K30 00:33:34 00:33:57
321 1008 NIECHOĆKO AGATA Gdańsk RBM TEAM 1979 K30 00:33:34 00:33:57
322 534 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia - 1970 K40 00:33:49 00:34:20
323 535 FILIPKIEWICZ MARCIN Rumia - 1970 M40 00:33:50 00:34:20
324 156 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:33:52 00:34:16
325 157 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:33:52 00:34:16
326 397 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk ZDECHŁA SARNA 1977 K40 00:34:01 00:34:30
327 537 KĘPROWSKI ANDRZEJ Gdańsk 1967 M50 00:34:20 00:34:48
328 1025 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:34:38 00:35:07
329 409 TYPIŃSKA KASIA Rawicz 1989 K20 00:34:38 00:34:58
330 129 ADAMSKA JUSTYNA Banino RUNNERSI S7 BANINO 1976 K40 00:34:39 00:35:03
331 164 KORDEK MONIKA Gdańsk 1988 K20 00:34:40 00:35:08
332 131 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:34:45 00:35:08
333 1094 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk ZOŚKA RUNNING TEAM 1984 M30 00:34:46 00:35:10
334 1133 CZARNOWSKA NATALIA Gdańsk 1986 K30 00:34:58 00:35:29
335 142 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:35:08 00:35:24
336 143 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:35:10 00:35:23
337 1049 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:35:12 00:35:34
338 265 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:35:16 00:35:47
339 515 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:35:27 00:35:54
340 1056 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:35:32 00:35:59
341 41 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:35:42 00:35:56
342 228 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:35:44 00:36:07
343 1026 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:35:44 00:36:13
344 190 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:35:48 00:36:10
345 254 PRZYBYLSKA JOLANTA Gdańsk 1988 K20 00:36:12 00:36:35
346 299 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:36:28 00:36:58
347 471 KONDRACKA IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1981 K30 00:36:36 00:37:02
348 128 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:36:45 00:37:09
349 159 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:36:46 00:37:08
350 6 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:36:48 00:37:09
351 155 PARUSZEWSKA KATARZYNA Gdynia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:36:57 00:37:19
352 163 GÓRKOWSKA ELŻBIETA Rumia BOJANO BIEGA 1981 K30 00:36:58 00:37:19
353 532 KLEINA DOROTA Bojano BOJANO BIEGA 1976 K40 00:36:59 00:37:20
354 332 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:37:14 00:37:40
355 344 BACHÓRZ MICHAŁ GDYNIA 1981 M30 00:37:44 00:38:17
356 262 SZYCHOWSKA MAŁGORZATA Gdynia INTEL RUNNERS 1977 K40 00:37:45 00:38:18
357 435 NAGÓRSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:37:58 00:38:27
358 111 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55PLUS 1959 M50 00:38:45 00:39:17
359 112 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52PLUS 1962 K50 00:38:48 00:39:17
360 1122 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo BRAK 1982 K30 00:39:02 00:39:27
361 1053 WOJEWSKA NATALIA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1994 K20 00:39:17 00:39:50
362 289 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:40:28 00:40:48
363 286 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:40:28 00:40:48
364 485 SZAWIEC ANNA Gdańsk 1977 K40 00:42:08 00:42:35
365 508 MUSIAŁ ŻUCHOWSKA ROKSANA Rotmanka BANK BPH RUNNERS TEAM 1980 K30 00:42:09 00:42:37
366 482 STOBBA ALICJA Gdańsk 1972 K40 00:42:20 00:42:47
367 1067 SZYMECZKO MAŁGORZATA Kowalewo Pomorskie 1983 K30 00:42:21 00:42:37
368 32 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:42:30 00:43:03
369 519 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:43:02 00:43:37
370 511 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K50 00:43:03 00:43:38
371 1111 TREDER MAGDALENA Sopot CROSSCORE 1985 K30 00:43:54 00:44:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni