z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

20.10.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M16 00:17:10 00:17:12
2 75 FORMELA DANIEL Gdynia TREK GDYNIA 1986 M16 00:17:20 00:17:21
3 181 BORYCHOWSKI MARIUSZ Ustka KB TUPOT USTKA 1972 M30 00:17:52 00:17:54
4 121 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda BCT TEAM 1982 M16 00:17:56 00:17:57
5 177 KOWALSKI MARIUSZ Ryjewo LKS ZANTYR SZTUM 1989 M16 00:18:04 00:18:05
6 138 WNUK DAMIAN Wielki Klincz 1990 M16 00:18:30 00:18:32
7 44 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M30 00:18:32 00:18:34
8 208 JANKOWSKI PAWEŁ Gdynia SKŻ 1989 M16 00:18:47 00:18:49
9 182 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:19:05 00:19:07
10 64 SOSNOWSKI WIESŁAW Gniszewo KKB STAROGARD GDAŃSKI 1972 M30 00:19:07 00:19:09
11 139 WNUK BŁAŻEJ Wielki Klincz REMUS KOŚCIERZYNA 1994 M16 00:19:12 00:19:15
12 155 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M16 00:19:18 00:19:20
13 161 DUDICZ PIOTR Gdańsk 1989 M16 00:19:23 00:19:30
14 150 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk VITARADE MTB TEAM 1983 M16 00:19:36 00:19:41
15 195 KŁUDKOWSKI KAROL Banino 1980 M16 00:19:51 00:19:54
16 103 MOŃKA MICHAŁ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1992 M16 00:20:00 00:20:03
17 70 CHOŁOTA MAREK ŻORY/GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1979 M16 00:19:59 00:20:04
18 207 PANKIEWICZ MIKOŁAJ Banino SOLWIT SA 1996 M16 00:20:06 00:20:08
19 169 KREPEL KRYSTIAN Puck 1982 M16 00:20:09 00:20:18
20 76 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M30 00:20:17 00:20:19
21 128 PAWLIK MARIUSZ gdynia THOMSON REUTERS TRI 1983 M16 00:20:26 00:20:29
22 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:20:31 00:20:33
23 163 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M16 00:20:43 00:20:46
24 72 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:20:44 00:20:49
25 191 KUCZYŃSKI WIKTOR sopot 1991 M16 00:21:03 00:21:04
26 74 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk 1982 M16 00:21:01 00:21:05
27 66 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFAN GDYNIA 1977 M30 00:21:11 00:21:14
28 157 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk 1960 M50 00:21:15 00:21:17
29 109 MICHAŁ MISZKE Wejherowo SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:21:09 00:21:19
30 46 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K16 00:21:18 00:21:20
31 65 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk - 1979 K16 00:21:24 00:21:25
32 136 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:21:30 00:21:33
33 50 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA 1964 M30 00:21:36 00:21:39
34 35 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:45 00:21:49
35 199 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:21:47 00:21:50
36 117 LITWIN JAROSŁAW Rumia 1963 M50 00:21:49 00:21:54
37 146 PAWLOWSKI WITOLD Gdynia BAMBARYLA TEAM 1982 M16 00:21:55 00:22:00
38 126 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 M16 00:22:00 00:22:04
39 79 ŁAWRESZUK ŁUKASZ Olsztyn 1992 M16 00:22:02 00:22:09
40 200 KOZAK WOJCIECH GDYNIA 43 BLOTM 1981 M16 00:22:07 00:22:14
41 114 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia 1972 K30 00:22:15 00:22:18
42 54 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1967 M30 00:22:15 00:22:20
43 20 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M30 00:22:17 00:22:22
44 41 JODKO-NARKIEWICZ ADAM Gdańsk TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 1980 M16 00:22:21 00:22:26
45 141 SIEDLECKI MACIEJ Gdynia TREK GDYNIA 1986 M16 00:22:22 00:22:27
46 25 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M16 00:22:26 00:22:31
47 19 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M16 00:22:25 00:22:32
48 183 DEJNAROWICZ PIOTR Pogórze BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M16 00:22:36 00:22:39
49 132 LISIEWICZ TADEUSZ Gdynia 1966 M30 00:22:36 00:22:41
50 112 CIEPLIK ŁUKASZ Gdynia NAVIGATORIA 1980 M16 00:22:38 00:22:45
51 175 BARANOWSKI DAWID Wejherowo 1997 M16 00:22:36 00:22:46
52 166 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:22:48 00:22:51
53 148 POLONIS MARCIN Gdańsk 1991 M16 00:22:53 00:22:55
54 61 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M16 00:22:56 00:23:02
55 165 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:23:03 00:23:06
56 97 ŻYLIŃSKI DAWID Rumia RUMIA PINGWINS 1983 M16 00:23:05 00:23:08
57 168 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1961 M50 00:23:05 00:23:08
58 196 DĄBROWSKI MARCIN GDAŃSK 1979 M16 00:23:04 00:23:10
59 176 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk STRASZYN BIEGA 1975 M30 00:23:12 00:23:14
60 142 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:23:07 00:23:16
61 73 ZAWADA MARIUSZ Gdańsk 1978 M30 00:23:10 00:23:18
62 159 BARANOWSKI ROMAN Wejherowo PORTA DRZWI 1973 M30 00:23:15 00:23:25
63 190 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:23:57 00:24:00
64 131 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA Gdańsk 1992 K16 00:23:58 00:24:03
65 193 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk 1982 M16 00:23:57 00:24:08
66 49 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M16 00:24:01 00:24:12
67 144 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:24:12 00:24:15
68 173 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ Gdynia BYLE DO METY! 1980 M16 00:24:14 00:24:19
69 98 MICHALIK TOMASZ GDAŃSK BRUNO-TYTUS&MUFFIN 1979 M16 00:24:08 00:24:21
70 85 SKOPCZYŃSKI JAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:24:17 00:24:24
71 124 SIEMIŃSKI ANTONI Gdańsk 1992 M16 00:24:21 00:24:26
72 96 SZYNKIEWICZ MICHAŁ Elbląg DUAL TEAM 1982 M16 00:24:16 00:24:28
73 189 KEJNA JĘDRZEJ GDYNIA 1981 M16 00:24:20 00:24:31
74 95 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:24:26 00:24:35
75 113 DOMAGAŁA MAREK Gdańsk 3CITY RUNNERS 1977 M30 00:24:32 00:24:37
76 172 MAŁOLEPSZY JACEK GDAŃSK 1984 M16 00:24:31 00:24:40
77 171 BARTOSZUK KATARZYNA Gdansk 1987 K16 00:24:31 00:24:40
78 55 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M16 00:24:37 00:24:44
79 134 BAJKOWSKI BARTOSZ Olsztyn 1986 M16 00:25:00 00:25:04
80 149 PELPLIŃSKI PIOTR Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ / AKADEMIA BIEGANIA 1986 M16 00:25:03 00:25:11
81 129 PAWLIK MICHAŁ Gdynia 1985 M16 00:25:08 00:25:17
82 174 MIERZEWSKI JAKUB GDYNIA 1982 M16 00:25:12 00:25:18
83 145 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K16 00:25:22 00:25:26
84 77 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K16 00:25:31 00:25:37
85 209 IWANSKA ANNA GDYNIA OKAFOKA.PL 1983 K16 00:25:30 00:25:39
86 36 MASIULANIEC AGATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1990 K16 00:25:42 00:25:49
87 152 YATSKO OLEKSIY Gdańsk COMPUTERAS.EU 1990 M16 00:25:45 00:25:51
88 162 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M16 00:25:49 00:25:54
89 106 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K16 00:25:57 00:26:02
90 111 LUTO PAWEŁ Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1982 M16 00:25:44 00:26:02
91 133 PACHULSKI TOMASZ Sopot 1984 M16 00:25:56 00:26:07
92 204 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M30 00:25:55 00:26:08
93 108 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:26:03 00:26:09
94 99 FRĄCKIEWICZ MICHAŁ Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1995 M16 00:26:06 00:26:11
95 90 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K16 00:26:06 00:26:17
96 151 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M30 00:26:11 00:26:18
97 210 WOŹNIAK JAROSŁAW GDYNIA 1966 M30 00:26:11 00:26:20
98 89 BACHAR PIOTR Gdańsk TEBATEAM 1979 M16 00:26:09 00:26:23
99 57 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:26:14 00:26:26
100 116 ROMAN BARTOSZ Gdańsk 1982 M16 00:26:24 00:26:34
101 78 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K16 00:26:32 00:26:43
102 130 KACZMAREK PAWEŁ Gdańsk SSTR TEAM 1983 M16 00:26:53 00:26:59
103 184 SZAMOTULSKI TOMASZ Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1978 M30 00:27:16 00:27:16
104 119 BOŻEŃSKI PRZEMEK Rumia 1997 M16 00:27:08 00:27:21
105 122 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M30 00:27:19 00:27:27
106 211 KURGAN WOJCIECH Gdańsk PARKRUN GDAŃSK 1972 M30 00:27:23 00:27:31
107 48 PATEREK AGATA Gdańsk 1973 K30 00:27:24 00:27:33
108 68 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M16 00:27:26 00:27:34
109 192 GĘBKA ANDRZEJ Gdynia 1965 M30 00:27:37 00:27:46
110 16 ŚMIECH KRZYSZTOF Gdańsk KDATP 1982 M16 00:27:42 00:27:48
111 100 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K16 00:27:43 00:27:51
112 185 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:27:43 00:27:56
113 115 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:27:53 00:27:57
114 123 KUBIC WALDEMAR Malbork PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ...! :) 1981 M16 00:27:51 00:28:01
115 179 HARHAJ PIOTR SOPOT 1976 M30 00:27:55 00:28:02
116 205 GORZELAK KRZYSZTOF Sopot MORSY SOPOT 1983 M16 00:27:57 00:28:02
117 102 ALKIEWICZ MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K16 00:27:57 00:28:03
118 120 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K30 00:28:01 00:28:05
119 118 BOŻEŃSKI DARIUSZ RUMIA 1971 M30 00:28:05 00:28:18
120 32 BUDZIŁO DANIEL Gdańsk 1983 M16 00:28:11 00:28:22
121 170 WILK WERONIKA Sopot AKADEMIA BIEGANIA 1986 K16 00:28:26 00:28:34
122 206 PANKIEWICZ MARIOLA Banino SOLWIT 1969 K30 00:28:48 00:28:57
123 60 WYKUSZ JAROSŁAW Gdynia 1975 M30 00:29:00 00:29:00
124 51 KLIMONT LILIANA Gdańsk 1965 K30 00:28:58 00:29:06
125 154 MARUSZAK ALEKSANDRA Gdańsk 1977 K30 00:29:01 00:29:12
126 194 ŻADKOWSKI MICHAŁ Sopot 1979 M16 00:29:12 00:29:25
127 29 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M30 00:29:15 00:29:30
128 180 SZUDZIŃSKI PIOTR GDAŃSK 1963 M50 00:29:22 00:29:35
129 33 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:29:34 00:29:42
130 56 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:29:33 00:29:45
131 156 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 K16 00:29:46 00:29:54
132 80 KRASZEWSKA JOLANTA Gdynia 1982 K16 00:29:49 00:30:00
133 158 KALITA ŁUKASZ Gdańsk EXPERTSENDER 1980 M16 00:30:05 00:30:15
134 26 MALINOWSKI STANISŁAW Sopot 1964 M30 00:30:04 00:30:17
135 197 BACH-DĄBROWSKA IRENA GDAŃSK 1980 K16 00:30:04 00:30:19
136 84 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 K30 00:30:14 00:30:21
137 187 KOWALEWSKA DARIA Gdynia SOPOCIANKI 1984 K16 00:30:23 00:30:27
138 94 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K30 00:30:23 00:30:27
139 24 MELZACKA ANNA Gdańsk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1983 K16 00:30:18 00:30:29
140 178 WYSOKI ADAM GDAŃSK LECHIA GDAŃSK 1969 M30 00:30:18 00:30:33
141 143 KUCIŃSKA MAGDALENA Gdynia 1973 K30 00:30:22 00:30:36
142 69 PARTEKA ALEKSANDRA Gdansk Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK 1979 K16 00:30:31 00:30:42
143 104 PIOTROWSKI TOMASZ Gdynia 1986 M16 00:30:31 00:30:45
144 83 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K16 00:30:46 00:30:46
145 17 LACHOWICZ ULA Gdynia 1983 K16 00:31:00 00:31:00
146 137 CZERWIONKA MONIKA Kębłowo 1984 K16 00:30:59 00:31:06
147 62 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:30:52 00:31:06
148 201 NOWOPOLSKA DOMINIKA GDAŃSK 1979 K16 00:31:27 00:31:37
149 160 GÓRSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1986 M16 00:31:31 00:31:38
150 203 BOROWIAK KATARZYNA GDAŃSK KULAWE STRUSIE 1995 K16 00:31:38 00:31:50
151 82 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański FC BAYERN MONACHIUM ;) 1984 M16 00:31:50 00:31:55
152 135 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M30 00:31:43 00:31:57
153 212 SAS-BOJARSKA MAŁGORZATA GDYNIA 1974 K30 00:31:56 00:32:05
154 93 PACHWICEWICZ DOROTA Gdańsk 1976 K30 00:32:01 00:32:11
155 91 KAWECKI WOJTEK Banino BULL RACING TEAM 1975 M30 00:32:30 00:32:41
156 125 BUDZIŃSKI MARCIN Gdynia 1983 M16 00:32:39 00:32:50
157 107 WOJCZYS KRZYSZTOF Rumia STOWARZYSZENIE MILITARNI TRÓJMIASTO 1970 M30 00:32:49 00:33:04
158 198 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K16 00:33:15 00:33:27
159 186 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia BIEGOSFERA - BIEGAM DLA LENKI 1979 M16 00:33:30 00:33:43
160 188 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K16 00:34:06 00:34:10
161 213 SUROWIEC TOMASZ GDAŃSK KULAWE STRUSIE 1964 M30 00:35:15 00:35:27
162 202 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M30 00:35:15 00:35:28
163 30 JODŁOWSKI MICHAŁ JAKUB Gdańsk 49 BAZA LOTNICZA W PRUSZCZU GDAŃSKIM 1983 M16 00:35:39 00:35:48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni