z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

27.10.2019
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019
11:00
godzina

Bieg 3 - Gdańsk

29.12.2019
11:00
godzina

Bieg 4 - Gdynia

09.02.2020
11:00
godzina

Bieg 5 - Gdańsk

01.03.2020
11:00
godzina

Bieg 6 - Gdynia

22.03.2020
11:00
godzina

Bieg 2 - Gdynia

24.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1345 PYSZEL FLORIAN Warszawa GKS PROJECT 1995 M20 00:16:50 00:16:50
2 255 GŁOGOWSKI ADAM Gdynia UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 1993 M20 00:16:53 00:16:54
3 1387 RUDNIK DAMIAN Bydgoszcz DAMIAN RUDNIK TEAM 1995 M20 00:16:58 00:16:59
4 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:16:59 00:17:01
5 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA / SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1997 M20 00:17:02 00:17:03
6 1409 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY RUNNERS 1998 M20 00:17:11 00:17:12
7 146 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:01 00:18:01
8 1275 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:04 00:18:04
9 1417 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:18:07 00:18:09
10 1267 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:13 00:18:15
11 1420 KACZMARCZYK KAROL Gdynia UKS TRS SUSZ 1992 M20 00:18:18 00:18:19
12 19 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale DREAM TRI TEAM 1977 M40 00:18:20 00:18:21
13 1230 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:18:24 00:18:25
14 1273 MODERHAK MATEUSZ Gdańsk 1983 M30 00:18:32 00:18:34
15 1416 CHYB RADOSŁAW Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:18:38 00:18:39
16 1414 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk NAJMOWICZ TRIATHLON 1990 M20 00:18:39 00:18:39
17 1394 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:18:42 00:18:44
18 105 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:45 00:18:45
19 1448 GLINKA SZYMON Miedary RUNNING ACADEMY 1992 M20 00:18:49 00:18:49
20 1105 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk BARCELTEAM 1983 M30 00:18:56 00:18:57
21 1012 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:12 00:19:13
22 1183 PREJC MIKOŁAJ Koleczkowo LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:19:20 00:19:20
23 1083 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:19:23 00:19:24
24 1134 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański ZORZA GDYNIA 1994 M20 00:19:30 00:19:31
25 1179 JUŚKIW PAWEŁ Gdynia BIKE U UP 1983 M30 00:19:31 00:19:32
26 1252 RECLAF PIOTR Borzestowo 1989 M30 00:19:32 00:19:33
27 12 DIAS MAGDALENA Gdynia GKS PROJECT 1997 K20 00:19:33 00:19:33
28 1224 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M30 00:19:33 00:19:34
29 1399 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 00:19:47 00:19:49
30 79 WĄSICKI SEBASTIAN Reda MOTYWATORNIA TEAM 1988 M30 00:19:51 00:19:52
31 1074 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:19:51 00:19:53
32 1009 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:19:56 00:19:59
33 1109 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:19:58 00:19:59
34 1189 KUŚKA ADAM Gdańsk AZS AWF KATOWICE/ YNOTEAM/ YNOTRENER 1992 M20 00:20:12 00:20:14
35 1107 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:16 00:20:17
36 1437 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia ASTRAINER 1979 M40 00:20:17 00:20:18
37 1405 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K20 00:20:20 00:20:21
38 34 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:20:21 00:20:22
39 145 BEDNARCZYK TOMASZ Gdynia BIKE U UP 1987 M30 00:20:24 00:20:25
40 1372 KULCZYK MARCIN Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:26 00:20:27
41 1080 RASZEWSKI MATEUSZ Góra 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:25 00:20:28
42 115 WÓJCIK PAWEŁ Dębogórze KP PSP WEJHEROWO 1991 M20 00:20:28 00:20:31
43 1089 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:31 00:20:32
44 254 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA KATARZYNA LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 1994 K20 00:20:36 00:20:36
45 1160 ZAREMBA MARCIN Gdańsk AUTOPAY TEAM 1979 M40 00:20:37 00:20:39
46 1376 SOBCZAK MARCIN Borkowo IHS MARKIT/SMASHING PĄPKINS 1979 M40 00:20:37 00:20:40
47 130 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:20:39 00:20:42
48 1293 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M40 00:20:41 00:20:44
49 1425 WICZKOWSKI IGOR Luzino SAMOCHODÓWKA 2003 M16 00:20:46 00:20:47
50 1391 DAWIDOWSKI ROMAN Puck SANIOR PLUS PRZYSTAN 1967 M50 00:20:46 00:20:48
51 132 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:20:46 00:20:49
52 14 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:46 00:20:48
53 1287 GLEINERT SZYMON Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1989 M30 00:20:48 00:20:52
54 1403 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:20:49 00:20:50
55 1195 RIABUKHA OLEKSANDR Miszewko AIC TEAM 1984 M30 00:20:52 00:20:56
56 1019 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:20:53 00:21:38
57 1204 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:53 00:20:57
58 1291 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M40 00:20:55 00:21:01
59 249 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:20:57 00:20:59
60 1393 SZYMANEK MICHAŁ Gdynia 1989 M30 00:21:06 00:21:07
61 16 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:21:06 00:21:10
62 1412 SIKORA ROGER Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 M40 00:21:10 00:21:13
63 13 DIAS JULIA Gdynia GKS PROJECT 1999 K20 00:21:11 00:21:11
64 1398 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk OKAS GDYNIA 1981 M30 00:21:11 00:21:59
65 82 ZINKA MACIEJ Łubiana 1978 M40 00:21:15 00:21:17
66 1186 MACULEWICZ MATEUSZ Gdynia MULTIPOWER POLSKA TEAM 1979 M40 00:21:16 00:21:16
67 117 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:17 00:21:20
68 1369 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:21:19 00:21:22
69 1439 ROGOZA MATEUSZ SŁUPSK 1991 M20 00:21:21 00:21:23
70 1125 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:22 00:21:22
71 97 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:22 00:21:24
72 1163 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:21:26 00:21:28
73 1348 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:27 00:21:28
74 1001 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MK KRAWCZYŃSKA TEAM 1964 M50 00:21:29 00:21:31
75 1225 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:21:35 00:21:39
76 188 ZIEMIANIN PRZEMEK Gdynia KM PSP GDYNIA 1983 M30 00:21:36 00:21:38
77 207 SMENTOCH MARIUSZ Lipusz 1982 M30 00:21:43 00:21:47
78 107 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M50 00:21:43 00:21:44
79 1447 HABAJ PIOTR Gdynia WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1981 M30 00:21:44 00:21:56
80 1385 KACZKOWSKA KATARZYNA Straszyn CTS 1981 K30 00:21:45 00:21:46
81 1118 PARACKI TOMASZ Sierakowice F3TEAM 1992 M20 00:21:47 00:22:34
82 1082 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:21:51 00:21:54
83 1005 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:21:52 00:21:54
84 1046 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:52 00:22:38
85 1162 CZAPNIK ADAM Gdynia BIKE U UP 1995 M20 00:21:53 00:21:58
86 95 RASZKOWSKI PIOTR Gdańsk RUNPASSION.PL 1987 M30 00:21:53 00:21:55
87 70 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M30 00:21:54 00:21:59
88 182 BLUJ MIKOŁAJ Gdynia VO2MAX MTB TEAM 1993 M20 00:21:55 00:22:40
89 1430 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:57 00:22:46
90 1177 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M40 00:21:59 00:22:03
91 125 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:21:59 00:22:03
92 1119 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:22:00 00:22:04
93 1408 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:04 00:22:07
94 1215 SEKUŁA KASIA Dębogórze CTS CZAJA 1993 K20 00:22:05 00:22:06
95 233 BAŁUT MICHAŁ Gdynia KEMIRA SPORT TEAM 1990 M20 00:22:06 00:22:06
96 1004 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:07 00:22:12
97 98 MOSKOT KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1980 M30 00:22:07 00:22:13
98 25 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:10 00:22:15
99 1383 DANIELEWICZ GRZEGORZ Gdynia BIEGAJĄCY POTWÓR SPAGHETTI 1974 M40 00:22:12 00:23:06
100 174 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:22:15 00:22:17
101 1051 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk VAI ALTO 1984 M30 00:22:18 00:22:21
102 1247 KOŁATKA MONIKA Iława IŁAWA BIEGA 1997 K20 00:22:21 00:22:24
103 1078 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:22:21 00:22:26
104 1288 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia NEUROSANA 2000 K16 00:22:22 00:22:26
105 1432 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:22 00:22:28
106 215 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:23 00:23:11
107 88 WIŚNIEWSKI GERARD Gdynia OKAS GDYNIA 1976 M40 00:22:23 00:23:53
108 1442 BOGUCKI MARCIN SOPOT 1983 M30 00:22:25 00:22:37
109 1241 REDZIMSKI WOJCIECH Pępowo PRZYJACIELE W BIEGU 1975 M40 00:22:25 00:22:31
110 1048 JEREMICZ MARCIN Gdansk SZTAFETA NADZIEI 1979 M40 00:22:25 00:23:13
111 1070 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk 1983 M30 00:22:26 00:23:57
112 87 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:22:29 00:23:21
113 1143 BŁADYKO DAMIAN Gdynia BYLE DO METY 1985 M30 00:22:31 00:22:46
114 133 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:22:32 00:22:45
115 1196 GARSTKOWIAK TOMASZ Gdańsk 1978 M40 00:22:32 00:24:06
116 1464 DADEJ RAFAL Gdynia 1975 M40 00:22:40 00:23:40
117 1457 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:22:40 00:23:33
118 1015 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:22:44 00:23:31
119 1415 KOPEĆ IGOR Sopot DZIADEK 1976 M40 00:22:46 00:23:36
120 216 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:47 00:23:34
121 1101 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M40 00:22:51 00:22:54
122 1062 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M50 00:22:53 00:23:39
123 48 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:53 00:23:43
124 1150 KURNYTA ROBERT Gdynia LABOSPORT 1976 M40 00:22:55 00:24:35
125 1411 DALIDOWICZ MAJA Elbląg TRUSO 2002 K16 00:22:55 00:22:56
126 250 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M30 00:22:57 00:23:47
127 123 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:23:00 00:23:04
128 1283 BOCIAN ŁUKASZ Gdańsk F3TEAM 1982 M30 00:23:02 00:23:48
129 1121 ŁUCKA-WOWCZUK KINGA Gdynia ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:23:08 00:23:13
130 141 WOŹNIAK JACEK Gdańsk PORT ACTIVE TEAM 1980 M30 00:23:08 00:23:55
131 86 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:10 00:23:57
132 1374 KACZMAREK MACIEJ Gdynia LECIMY TUTEJ 1990 M20 00:23:11 00:23:16
133 1156 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:11 00:23:16
134 1358 KLEIN MAREK Gdańsk O-SOWA BIEGA 1985 M30 00:23:12 00:23:58
135 1077 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:23:18 00:24:10
136 1305 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:23:19 00:24:09
137 144 PODGÓRSKI WITOLD Gdańsk F3TEAM 1973 M40 00:23:19 00:24:05
138 21 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:23:24 00:24:21
139 1257 BELTER DANIEL Wejherowo BIKE U UP 1996 M20 00:23:24 00:23:31
140 33 SCHOK LUKASZ Gdynia F3TEAM 1994 M20 00:23:26 00:24:14
141 1161 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:30 00:24:18
142 1094 ŚWIĄTKOWSKI DAWID Łódź F3TEAM 1987 M30 00:23:35 00:24:20
143 206 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:38 00:24:26
144 1197 KAROLEWSKA ANNA Wejherowo KUJAWSCY RUNNERS 1981 K30 00:23:43 00:23:45
145 32 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk TOYOTA WALDER 1974 M40 00:23:44 00:24:29
146 173 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 K40 00:23:48 00:24:38
147 1043 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA CHWARZNO WICZLINO BIEGA 1981 M30 00:23:54 00:23:57
148 1206 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:23:54 00:24:02
149 31 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:23:58 00:24:03
150 1259 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:58 00:23:59
151 1071 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:23:59 00:25:29
152 232 JANKOWSKI MACIEJ Gdynia OSTEOSPORT 1976 M40 00:24:01 00:24:50
153 119 LEDWOROWSKI JAKUB Brak INTEL RUNNERS 1993 M20 00:24:02 00:24:11
154 1368 STAŃCO MARIOLA Rumia 1985 K30 00:24:02 00:24:49
155 1142 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1981 M30 00:24:04 00:24:11
156 222 SZTANDAR JACK Gdynia 1972 M40 00:24:04 00:24:52
157 1443 BRANDT PAWEŁ SOPOT 1984 M30 00:24:10 00:24:56
158 163 SZPUNAR MACIEJ 81-589 RDS 1973 M40 00:24:11 00:25:51
159 1319 LISZEWSKI MAREK CHWASZCZYNO KS CHWASZCZYNO 1979 M40 00:24:12 00:25:01
160 112 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:15 00:24:22
161 1424 DOMINIK ALEKSANDRA Kostkowo SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:24:18 00:25:05
162 1193 RATAJCZAK KONRAD Rumia TROCHĘ JUŻ BIEGAM 1978 M40 00:24:22 00:25:59
163 1133 PIEKUT MARCIN Wejherowo WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1974 M40 00:24:23 00:25:15
164 39 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:24:27 00:26:01
165 1289 SIEKANOWICZ PAWEŁ Nowy Świat O-SOWA BIEGA 1971 M40 00:24:29 00:26:00
166 1344 GAWLIKOWSKI ROBERT Reda MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:24:40 00:25:37
167 74 KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO 1987 K30 00:24:41 00:26:13
168 198 WOLNY MARCIN Rotmanka DBK GDAŃSK 1982 M30 00:24:41 00:25:28
169 1371 KULCZYK EWA Gdynia BIEGAMY 1988 K30 00:24:41 00:25:32
170 1231 BRZOZOWICZ ANNA Mosty MAJA TEAM 1981 K30 00:24:42 00:25:30
171 1159 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:24:45 00:25:40
172 1026 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:24:45 00:26:26
173 1067 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:24:49 00:25:39
174 1367 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M30 00:24:56 00:25:48
175 237 KWIATKOWSKI TOMASZ Łęgowo 1978 M40 00:24:56 00:25:52
176 20 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA ADASIA 1978 M40 00:24:57 00:26:27
177 247 KRAUZE ŁUKASZ Gdynia ŁUKASZ KRAUZE 1984 M30 00:24:58 00:25:46
178 76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:25:01 00:25:52
179 1223 LUBIŃSKA IZABELA Kościerzyna BIEGIEM KU MARZENIOM 1975 K40 00:25:03 00:25:12
180 1381 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:25:04 00:25:59
181 1042 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:06 00:25:51
182 179 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA Rumia NORDA ACTIVE TEAM 1981 K30 00:25:07 00:25:58
183 153 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdańsk INTEL RUNNERS 1978 M40 00:25:08 00:26:41
184 1106 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:25:17 00:26:07
185 234 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:25:17 00:28:18
186 71 KOSAŁKA ŁUKASZ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:25:18 00:27:05
187 200 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:25:18 00:25:28
188 1233 BIELECKI MICHAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2003 M16 00:25:19 00:26:07
189 1445 RONKIEWICZ ANNA Gdynia 1981 K30 00:25:23 00:26:10
190 1035 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:25:27 00:26:17
191 126 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M40 00:25:31 00:27:02
192 187 BLADOWSKA MAGDALENA Kartuzy RUN-PASSION.PL 1993 K20 00:25:31 00:26:19
193 1441 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:25:32 00:26:23
194 1264 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:25:33 00:28:19
195 235 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:25:33 00:26:29
196 1454 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:25:35 00:27:10
197 228 OHLER ALEKSANDRA Gdynia 1986 K30 00:25:36 00:26:30
198 100 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:25:36 00:27:08
199 180 MARTUZALSKI JACEK Gdynia SII RUNNING TEAM / ACTIVE FLOW 1983 M30 00:25:39 00:27:14
200 1427 SIWONIA WERONIKA Bożepole Wielkie SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:25:41 00:26:27
201 1463 CZASZYŃSKI ADRIAN Kosakowo 1980 M30 00:25:42 00:27:19
202 164 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:43 00:26:34
203 177 DEPCZYŃSKA AGANESU Gdańsk O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:25:46 00:27:26
204 122 GRABAN EMILIA Gdańsk INTEL RUNNERS 1991 K20 00:25:47 00:26:38
205 1355 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:25:49 00:26:47
206 204 GUTOWSKI DANIEL Gdańsk 1980 M30 00:25:50 00:26:40
207 1301 HINCKA MARZENA Gnieżdżewo PRZYJACIELE W BIEGU 1983 K30 00:25:59 00:26:53
208 1413 SIKORA IWONA Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:26:00 00:26:08
209 1392 JATA SEBASTIAN Gdańsk MIMI TEAM 1992 M20 00:26:01 00:27:37
210 1260 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:26:02 00:27:33
211 68 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:02 00:27:50
212 1214 WODZIKOWSKI MARCIN GDAŃSK 1988 M30 00:26:02 00:27:02
213 238 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:02 00:29:03
214 104 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:26:04 00:28:42
215 1236 KŁOS JANINA Gdańsk F3TEAM 1980 K30 00:26:05 00:27:00
216 1016 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk SII RUNNING TEAM 1981 M30 00:26:06 00:27:41
217 62 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M50 00:26:12 00:27:09
218 1341 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:26:12 00:27:59
219 147 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:26:13 00:28:02
220 1346 SZPEK PAWEŁ GDAŃSK 1983 M30 00:26:17 00:27:56
221 83 ŁĄDKOWSKI WOJCIECH Gdynia OKAS GDYNIA 1978 M40 00:26:17 00:27:48
222 214 PISARZAK MARTA Gdańsk 1982 K30 00:26:19 00:27:23
223 24 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1975 M40 00:26:22 00:27:58
224 1460 KASZUBOWSKA PAULINA Gdynia ZORZA 2003 K16 00:26:23 00:26:27
225 1245 THRUN MIKOŁAJ GDAŃSK FAST FOOT 1982 M30 00:26:24 00:28:49
226 1298 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA Chojnice PRZYJACIELE W BIEGU 1982 K30 00:26:24 00:27:19
227 1129 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud SYSTEMMEDIATEAM RUNPASSION.PLTEAM 1969 K50 00:26:25 00:27:16
228 1171 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:26:28 00:28:12
229 1396 LAGA MONIKA Wejherowo 1995 K20 00:26:32 00:27:19
230 1278 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M50 00:26:32 00:28:05
231 8 KSIĄŻKIEWICZ JACEK Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1979 M40 00:26:32 00:28:31
232 1458 RZEPA BORYS Gdynia 2001 M16 00:26:33 00:28:04
233 1203 WITKOWSKI PIOTR Gdynia 1986 M30 00:26:33 00:28:11
234 1235 GOLIŃSKI JANUSZ Frombork 1953 M60 00:26:35 00:29:02
235 84 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M40 00:26:36 00:28:09
236 1364 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M30 00:26:38 00:27:29
237 1382 STELMACH ŁUKASZ Luzino 1980 M30 00:26:44 00:28:24
238 1032 GRZESIK WOJCIECH Banino 1985 M30 00:26:46 00:29:21
239 1354 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:48 00:27:39
240 245 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:26:48 00:27:36
241 55 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1969 K50 00:26:51 00:27:40
242 194 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:26:53 00:28:26
243 1226 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K40 00:26:53 00:28:25
244 1407 GUTOWSKI MICHAŁ Gdynia 1986 M30 00:26:53 00:29:23
245 1022 ROSSA PRZEMYSLAW Przygodzice 1974 M40 00:26:54 00:28:29
246 210 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:26:55 00:28:27
247 1059 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:26:56 00:28:26
248 1429 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:27:00 00:27:46
249 69 MAHIAT THIBAULT Gdansk 1984 M30 00:27:00 00:29:37
250 1449 JACHOWICZ ADAM GDYNIA 2000 M16 00:27:00 00:28:41
251 1068 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:03 00:28:44
252 1024 KOBAKA WERONIKA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1988 K30 00:27:08 00:28:42
253 1418 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:27:08 00:28:04
254 1021 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:27:08 00:29:37
255 96 MYŚKIEWICZ ZBIGNIEW Straszyn GRUPA DBK GDAŃSK 1987 M30 00:27:09 00:28:39
256 81 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:27:09 00:28:43
257 1130 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:27:10 00:29:36
258 135 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:27:10 00:28:01
259 44 OSSOWSKI ARKADIUSZ RUMIA RUNEDA 1977 M40 00:27:11 00:28:03
260 29 OREMUS ZUZANNA Warlubie 2000 K16 00:27:11 00:27:58
261 193 MICHALAK OSKAR Charzykowy 1994 M20 00:27:12 00:27:57
262 1188 KWIECIEŃ MAŁGORZATA Gdańsk YNOTEAM 1988 K30 00:27:17 00:28:48
263 1351 HINCKA JACEK GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1984 M30 00:27:19 00:28:57
264 1180 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:27:20 00:28:10
265 53 JANCZAK HANIA Pszczółki DREAM TRI TEAM 1987 K30 00:27:24 00:29:08
266 93 PACZKOWSKI KONRAD Gdańsk 1986 M30 00:27:25 00:29:00
267 1362 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk SPORTEVO 1986 K30 00:27:27 00:29:04
268 1452 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:27:35 00:29:08
269 113 SIKORSKI MARCIN Gdańsk MONOLIT IT 1981 M30 00:27:37 00:28:27
270 1377 WIĘCKOWSKI SŁAWOMIR Gdańsk 1968 M50 00:27:39 00:30:10
271 1069 DALECKA DOROTA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:27:40 00:30:08
272 72 PATEK SYLWIA Zbychowo 1983 K30 00:27:41 00:29:13
273 121 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:27:42 00:29:17
274 202 KOHNKE TOMASZ Gdańsk BBL AWFIS GDAŃSK 1969 M50 00:27:44 00:29:28
275 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:27:44 00:29:31
276 1185 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1978 K40 00:27:45 00:28:36
277 1201 HINC IWONA Żukowo-Borkowo KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:27:48 00:29:24
278 1030 GOŁOWIENKO MAREK Gdańsk S.M. VII DWÓR 1985 M30 00:27:48 00:29:34
279 1254 RECLAF DARIA Borzestowo 1992 K20 00:27:48 00:28:49
280 1401 RECLAF RAFAŁ Borzestowo 1997 M20 00:27:50 00:28:51
281 1093 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:27:50 00:29:42
282 1084 ORŁOWSKA AGATA Gdynia SZORSTKIESUKI 1982 K30 00:27:52 00:30:22
283 1239 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:27:54 00:29:27
284 1145 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M30 00:27:54 00:30:21
285 27 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:28:00 00:30:58
286 54 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:01 00:29:39
287 183 WRÓBLEWSKA BEATA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1973 K40 00:28:01 00:29:47
288 1146 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:28:03 00:30:29
289 41 MROCZEK SYLWIA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:28:04 00:29:41
290 1008 WITT DOROTA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1992 K20 00:28:06 00:29:42
291 1023 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:28:08 00:30:36
292 1065 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:13 00:29:49
293 52 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:28:14 00:29:45
294 1395 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo 1953 M60 00:28:14 00:29:45
295 176 MIKOŁAJCZYK ANNA Juszkowo ZAWSZE DO METY 1982 K30 00:28:20 00:30:00
296 1410 MIKOŁAJCZYK ALICJA Rotmanka 1983 K30 00:28:20 00:30:00
297 1280 KLEKOTKO ANNA Gdynia TRIEAGLES 1982 K30 00:28:29 00:29:22
298 1039 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia 1954 M60 00:28:33 00:31:07
299 191 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:28:34 00:30:08
300 1431 KUCZKOWSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1981 K30 00:28:36 00:30:18
301 1199 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:28:38 00:31:15
302 1128 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:28:44 00:29:32
303 134 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:28:46 00:30:18
304 28 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1985 K30 00:28:47 00:30:19
305 6 POHL DUCZMAL ELZBIETA Rekowo- Górne STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:48 00:30:26
306 1232 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:50 00:31:17
307 1450 STELMACH MARIA Gdynia 1982 K30 00:28:50 00:30:29
308 1006 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:51 00:30:26
309 1166 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:28:58 00:30:46
310 150 DORAWA ZBIGNIEW Gowino 1974 M40 00:29:04 00:30:48
311 1324 LENKIEWICZ RYSZARD Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1957 M60 00:29:04 00:29:57
312 160 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1983 K30 00:29:06 00:31:32
313 243 RZEPA MACIEJ Gdynia 1973 M40 00:29:09 00:31:01
314 1194 RINC MAŁGORZATA Gdynia 1988 K30 00:29:10 00:29:13
315 248 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M40 00:29:12 00:31:41
316 162 RYCHLIŃSKA JOANNA Sopot 1987 K30 00:29:13 00:30:59
317 15 WISNIEWSKI JERZY Rumia MORE ACTIVE 1950 M60 00:29:18 00:31:48
318 1075 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:21 00:31:09
319 1428 BUGAJ KATARZYNA Kraków WKS WAWEL KRAKÓW 1998 K20 00:29:34 00:31:10
320 58 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:29:36 00:31:18
321 1049 NIELEK TOMASZ Strzebielino 1975 M40 00:29:37 00:31:29
322 1111 LATOSIŃSKA KAMILA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1987 K30 00:29:37 00:31:23
323 140 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BBL 1967 K50 00:29:38 00:31:15
324 1436
1315*
ROMANOWSKA JOANNA Gdynia 1978 K40 00:29:39 00:31:28
325 151 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:29:46 00:32:13
326 1325 ŁUKASZEWICZ BARBARA Gdańsk MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1971 K40 00:29:54 00:30:47
327 1151 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M50 00:29:55 00:31:43
328 1444 RACHWALSKI WOJCIECH Gdańsk 1979 M40 00:29:57 00:32:24
329 1104 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:29:57 00:31:35
330 1073 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:06 00:30:59
331 211 MAKOWSKI MICHAŁ Rumia 1977 M40 00:30:10 00:31:42
332 1020 KUJAT JOANNA GDYNIA KONTENER FORMY 1988 K30 00:30:10 00:32:47
333 1090 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:30:18 00:31:57
334 199 KOSMOWSKA ALICJA Szczecin COSMO TEAM 1989 K30 00:30:22 00:31:15
335 1400 MARKISZ DANUTA Gdańsk 1976 K40 00:30:28 00:33:02
336 1352 RAFALSKA SABINA Gdynia 1979 K40 00:30:29 00:33:02
337 166 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:30 00:32:09
338 1328 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:30:30 00:32:10
339 1456
1359*
OLEJCZUK ALEKSANDER Straszyn 1977 M40 00:30:38 00:33:15
340 1227 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:30:43 00:32:16
341 91 MOSKOT MARTA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:30:44 00:33:12
342 1144 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:30:44 00:33:16
343 94 CZERNIA JERZY STRASZYN CZERNIA TEAM 1970 M40 00:30:50 00:33:26
344 1294 KULKA JANEK Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1982 M30 00:30:50 00:32:31
345 1297 KĄCKA KATARZYNA Pogórze PARÓWY HMM HMM HMM 1992 K20 00:30:51 00:32:31
346 1379 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:30:51 00:32:32
347 50 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA 1975 K40 00:30:51 00:31:41
348 1174 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M30 00:30:51 00:31:41
349 1406 DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:30:52 00:32:32
350 1380 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:30:53 00:32:33
351 242 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWY HMM HMM HMM 1978 K40 00:30:54 00:32:31
352 1404 MAJEWSKI PAWEŁ Gdynia 1986 M30 00:31:01 00:33:31
353 1036 KANDYBOWICZ MACIEJ Gdynia VASTINT 1982 M30 00:31:09 00:32:06
354 1141 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K40 00:31:17 00:33:44
355 1446 KRUKOWSKA MARCELINA GDAŃSK 1991 K20 00:31:19 00:33:06
356 1098 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:31:22 00:34:01
357 1165 MICIELSKA KATARZYNA Gdańsk 1991 K20 00:31:23 00:33:10
358 1200 ŁAWRÓW SYLWIA Gdańsk IHS MARKIT 1990 K20 00:31:29 00:33:17
359 10 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:31:30 00:34:02
360 1302 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:31:31 00:33:58
361 1218 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:31:34 00:34:05
362 142 KAWCZAK PIOTR Gdańsk GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1979 M40 00:31:35 00:34:04
363 128 RYDLEWICZ JUSTYNA Tuchom 1989 K30 00:31:40 00:33:14
364 1079 SYPKO-KUBICKA KATARZYNA Kluczbork 1978 K40 00:31:42 00:33:15
365 1139 KUBICKI MARIUSZ Kluczbork 1976 M40 00:31:42 00:33:15
366 184 JUSZCZAK DOMINIKA Rotmanka 1994 K20 00:31:46 00:33:17
367 67 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:31:46 00:34:19
368 1306 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:31:47 00:33:25
369 57 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:31:51 00:33:29
370 1057 FIBICH DOROTA Kościerzyna EKIPA ZRYW 1981 K30 00:31:52 00:34:22
371 244 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:31:53 00:34:22
372 1455 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia OAKS GDYNIA 1984 M30 00:31:55 00:34:32
373 161 WASILEWSKI MARCIN Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1977 M40 00:31:56 00:34:28
374 63 PAKURA KAROLINA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 K40 00:31:58 00:33:42
375 1265 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K30 00:32:05 00:34:43
376 61 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:32:05 00:34:32
377 201 MISZTALEWSKA IWONA GDYNIA COMPENSA AKTYWNI 1978 K40 00:32:10 00:32:56
378 139 JOACHIMIAK EMILIA Gdansk 1979 K40 00:32:23 00:34:09
379 36 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:24 00:34:08
380 1153 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:24 00:34:13
381 1103 SURMACZ ANITA otomin 2002 K16 00:32:25 00:34:10
382 192 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:32:29 00:34:16
383 1326 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M60 00:32:35 00:35:17
384 1138 PIEKUT KAMILA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:32:36 00:35:08
385 1262 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K50 00:32:39 00:35:13
386 1353 WCISEŁ JUDYTA Gdynia FIGHTING DREAMERS 1991 K20 00:32:40 00:35:11
387 1270 KISIEL JOANNA Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1969 K50 00:32:43 00:34:29
388 1140 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:46 00:35:17
389 1261 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:32:51 00:34:36
390 159 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:32:52 00:35:22
391 1072 ŹREBIEC KLAUDIA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1994 K20 00:32:52 00:34:34
392 1440 MLECZEK ALEKSANDRA GDANSK 1984 K30 00:32:56 00:35:33
393 1451 DABEK MACIEJ Gdynia MISTRZÓW JEDI 1980 M30 00:33:01 00:35:35
394 1375 WOJDA SYLWIA Gdynia 1975 K40 00:33:01 00:35:35
395 1013 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:33:02 00:35:41
396 1281 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia OKAS GDYNIA 1984 K30 00:33:04 00:35:40
397 1459 POPPEL JUSTYNA RUMIA 1987 K30 00:33:05 00:35:40
398 22 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:33:10 00:35:39
399 181 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:33:16 00:35:48
400 1397 WALDER ADELA Żukowo 1982 K30 00:33:19 00:33:29
401 171 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:33:19 00:34:58
402 143 GRUCHAŁA KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K20 00:33:20 00:35:49
403 75 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:33:26 00:35:02
404 1054 KONSTANTYNOWICZ ALICJA Gdynia OKAS GDYNIA 1983 K30 00:33:30 00:35:58
405 1313 KUSIAK WŁODZIMIERZ Gdańsk STEP BY STEP TRÓJMIASTO 1950 M60 00:33:38 00:36:12
406 212 PIOTROWSKI GRZEGORZ Reda 1987 M30 00:33:44 00:36:23
407 49 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:33:45 00:36:17
408 99 CZECHOWSKA KAROLINA Gdańsk 1983 K30 00:33:48 00:35:31
409 26 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:33:49 00:35:32
410 1040 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:33:49 00:34:38
411 1285 MAZUR MICHAŁ skarszewy 1970 M40 00:33:54 00:36:30
412 1310 SZIBIŃSKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 1977 M40 00:33:55 00:36:31
413 1010 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:34:07 00:36:46
414 1421 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:34:21 00:36:51
415 103 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:34:24 00:37:02
416 1323 AFTYŁA ANNA GDAŃSK ŻARTA WATAHA 1973 K40 00:34:30 00:37:12
417 178 WODZIKOWSKA ANNA GDAŃSK 1985 K30 00:34:38 00:36:20
418 155 KUCZMAŃSKA MAGDALENA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1979 K40 00:34:40 00:37:08
419 196 ORZOŁ KINGA Gdynia TEAM ORLIC 2002 K16 00:34:41 00:36:21
420 195 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:34:42 00:36:21
421 149 DEWERA ŁUKASZ Gdynia 1982 M30 00:34:42 00:37:20
422 77 BUKOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1992 K20 00:34:49 00:37:23
423 60 BUKOWSKI MATEUSZ Gdańsk 1993 M20 00:34:49 00:37:24
424 1172 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:34:53 00:36:35
425 1244 PRZYSOWA EWELINA Kwidzyn CD TRENTINO 1983 K30 00:35:02 00:37:42
426 203 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M60 00:35:04 00:36:49
427 1115 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:35:08 00:37:46
428 137 DOBOSZ KINGA Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 00:35:18 00:37:52
429 1453 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GRUPA 1969 M50 00:35:23 00:37:56
430 80 PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:35:24 00:38:08
431 1295 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia 1978 K40 00:35:27 00:38:00
432 1422 TYMIŃSKA EWA Gdańsk MARTATON 1957 K60 00:35:32 00:38:10
433 43 OSSOWSKA MONIKA Rumia #TRILOSZKI/RUNEDA 1980 K30 00:35:38 00:38:11
434 1018 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM/ RUNEDA 1981 K30 00:35:38 00:38:11
435 1076 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:35:43 00:38:09
436 1191 STENCEL HANNA Wejherowo 1977 K40 00:35:44 00:38:16
437 1373 SZYPELT JOANNA Kamień 1988 K30 00:35:51 00:38:18
438 148 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:35:52 00:38:18
439 1058 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:35:57 00:38:25
440 1003 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:00 00:38:36
441 1002 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:36:01 00:38:36
442 1402 SMYKOVA EKATERINA Gdansk 1993 K20 00:36:07 00:38:36
443 1435 STELMACH MAJA LUZINO 1984 K30 00:36:31 00:39:06
444 1045 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:36:57 00:39:30
445 111 CIEŚLARCZYK KAROL Gdynia 1984 M30 00:37:15 00:39:59
446 240 BAŁACHOWSKA JOANNA Gdańsk 1972 K40 00:38:01 00:40:34
447 152 KRÓL LILIANA REDA 1984 K30 00:38:18 00:38:18
448 169 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:38:20 00:40:58
449 1091 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:38:27 00:40:12
450 1311 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:38:38 00:41:10
451 46 SZCZYPKA JOANNA Gdynia 1971 K40 00:38:52 00:41:32
452 1317 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:40:37 00:43:21
453 1258 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:41:12 00:43:45
454 56 ABRAMIK MARIA Gdańsk 1973 K40 00:41:33 00:44:10
455 40 WASILEWSKI ARKADIUSZ Sopot 1973 M40 00:41:34 00:44:10
456 1461 SURDEL EMILIA GDYNIA 1990 K20 00:42:01 00:44:41
457 1462 PAŁKA PAULINA Gdynia 1984 K30 00:42:02 00:44:42
458 129 SYREWICZ MAŁGORZATA Wiślina TRIMAMA TEAM 1978 K40 00:43:47 00:46:15
459 1007 SALNIK PATRYCJA Gdańsk 1996 K20 00:44:35 00:47:17
460 17 WAWRZONKOWSKA MIROSŁAWA Gdynia 1971 K40 00:44:36 00:47:17
461 47 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:49:03 00:51:44
462 101 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:50:18 00:52:48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni