z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

09.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:16:27 00:16:28
2 1087 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M20 00:16:40 00:16:41
3 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA / SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1997 M20 00:17:05 00:17:06
4 1409 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY RUNNERS 1998 M20 00:17:15 00:17:16
5 1 JANOWSKI FILIP Szczecin MKL SZCZECIN 1991 M20 00:17:23 00:17:23
6 1553 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia AZYMUT 45 GDYNIA 1987 M30 00:17:34 00:17:36
7 1417 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki SPRINT S.A. 1973 M40 00:17:48 00:17:50
8 1170 STRASZAK PIOTR Szemud ZORZA GDYNIA 2000 M16 00:17:52 00:17:53
9 1416 CHYB RADOSŁAW Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:17:54 00:17:56
10 1267 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:06 00:18:07
11 19 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale DREAM TRI TEAM 1977 M40 00:18:12 00:18:13
12 1275 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:17 00:18:17
13 1548 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard TEAM ISKIERKA 1993 M20 00:18:15 00:18:17
14 105 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:34 00:18:35
15 1179 JUŚKIW PAWEŁ Gdynia BIKE U UP 1983 M30 00:18:57 00:18:59
16 1533 WIECZORKOWSKI ADAM Gdansk BIALL / BIKE U UP 1994 M20 00:18:59 00:19:02
17 1012 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:19:00 00:19:03
18 1327 PESTA PIOTR Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 2001 M16 00:19:03 00:19:06
19 1399 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 00:19:12 00:19:14
20 1635 DUBIELLA MONIKA LUBICHOWO LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 2000 K16 00:19:14 00:19:16
21 1615 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:19:30 00:19:31
22 1230 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M30 00:19:36 00:19:36
23 108 BOGUSZ TOMASZ Gdynia OKAS GDYNIA / BIEGAJĄCA GDYNIA 1981 M30 00:19:36 00:19:39
24 1189 KUŚKA ADAM Gdańsk AZS AWF KATOWICE/ YNOTEAM/ YNOTRENER 1992 M20 00:19:42 00:19:43
25 1083 IWAN PAWEŁ Gdańsk MAJATEAM 1982 M30 00:19:42 00:19:46
26 34 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:19:44 00:19:46
27 1252 RECLAF PIOTR Borzestowo 1989 M30 00:19:48 00:19:49
28 233 BAŁUT MICHAŁ Gdynia KEMIRA SPORT TEAM 1990 M20 00:19:46 00:19:51
29 1009 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:19:54 00:19:55
30 1089 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:19:54 00:19:56
31 138 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:55 00:19:56
32 1183 PREJC MIKOŁAJ Koleczkowo LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:19:56 00:19:57
33 1080 RASZEWSKI MATEUSZ Góra 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:19:57 00:19:59
34 1107 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:04 00:20:05
35 79 WĄSICKI SEBASTIAN Reda MOTYWATORNIA TEAM 1988 M30 00:20:12 00:20:17
36 1019 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING DREAMERS 1989 M30 00:20:18 00:20:18
37 1520 WIŚNIEWSKI DAWID Inowrocław 1983 M30 00:20:16 00:20:21
38 132 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS / BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:20:19 00:20:21
39 16 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:20:22 00:20:26
40 1398 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk OKAS GDYNIA 1981 M30 00:20:22 00:20:26
41 95 RASZKOWSKI PIOTR Gdańsk RUNPASSION.PL 1987 M30 00:20:27 00:20:33
42 1303 BORAWSKI KAJETAN Reda SAMOCHODÓWKA 2002 M16 00:20:25 00:20:34
43 1376 SOBCZAK MARCIN Borkowo IHS MARKIT/SMASHING PĄPKINS 1979 M40 00:20:35 00:20:41
44 1632 SZELEŻYŃSKI KAMIL RUMIA 1992 M20 00:20:32 00:20:41
45 1291 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M40 00:20:38 00:20:43
46 14 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:45 00:20:47
47 1403 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:20:45 00:20:47
48 1609 REUTER TOMASZ SOPOT 1971 M40 00:20:40 00:20:51
49 207 SMENTOCH MARIUSZ Lipusz 1982 M30 00:20:49 00:20:51
50 1224 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M30 00:20:51 00:20:53
51 1195 RIABUKHA OLEKSANDR Miszewko AIC TEAM 1984 M30 00:20:33 00:21:41
52 1293 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M40 00:20:51 00:20:57
53 130 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:20:53 00:20:56
54 1372 KULCZYK MARCIN Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:53 00:20:56
55 117 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:20:54 00:20:58
56 1135 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:20:56 00:20:59
57 1082 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1977 M40 00:20:57 00:21:00
58 1119 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:21:06 00:21:10
59 1391 DAWIDOWSKI ROMAN Puck SENIOR PLUS PRZYSTAN 1967 M50 00:21:06 00:21:09
60 1163 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:21:08 00:21:10
61 1501 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:08 00:22:10
62 1434 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO 1997 M20 00:21:12 00:22:13
63 1519 WIECZORKOWSKI ADRIAN Gdańsk BIALL 1975 M40 00:21:16 00:21:19
64 1511 BAŁONIAK-SAŁUDA KAMIL Gdańsk #ZALINIAMETYTEAM 1987 M30 00:21:17 00:21:22
65 182 BLUJ MIKOŁAJ Gdynia VO2MAX MTB TEAM 1993 M20 00:21:24 00:21:27
66 1482 TORBICZ PIOTR Gdańsk THALES 1978 M40 00:21:25 00:21:29
67 1204 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:21:26 00:21:26
68 97 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:29 00:21:30
69 1333 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:21:32 00:21:36
70 33 SCHOK LUKASZ Gdynia F3TEAM 1994 M20 00:21:36 00:22:37
71 1596 CYPRYCH KATARZYNA Słupsk 1988 K30 00:21:38 00:21:41
72 1005 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:21:40 00:21:43
73 1196 GARSTKOWIAK TOMASZ Gdańsk 1978 M40 00:21:40 00:21:50
74 1546 BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:21:44 00:21:48
75 216 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:21:47 00:22:49
76 174 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:21:47 00:21:49
77 1046 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:51 00:21:54
78 125 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:21:51 00:21:55
79 1579 GAWLIK JAREK Gdynia UKS LOKOMOTYWA SOPOT 1992 M20 00:21:52 00:22:01
80 1247 KOŁATKA MONIKA Iława IŁAWA BIEGA 1997 K20 00:21:54 00:21:57
81 1001 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MK KRAWCZYŃSKA TEAM 1964 M50 00:22:00 00:22:03
82 1078 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:22:03 00:22:07
83 70 PRĄTNICKI MARIUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1980 M30 00:22:03 00:22:13
84 48 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:03 00:23:07
85 1432 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:08 00:22:13
86 1288 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia NEUROSANA 2000 K16 00:22:09 00:22:16
87 1383 DANIELEWICZ GRZEGORZ Gdynia BIEGAJĄCY POTWÓR SPAGHETTI 1974 M40 00:22:09 00:23:11
88 144 PODGÓRSKI WITOLD Gdańsk F3TEAM 1973 M40 00:22:12 00:23:14
89 1477 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:22:17 00:22:24
90 1126 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:22:20 00:22:26
91 20 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA ADASIA 1978 M40 00:22:23 00:23:24
92 1015 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:22:23 00:22:30
93 1229 PASZKOWSKI PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:22:24 00:22:31
94 147 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:22:24 00:23:29
95 1622 KOWALSKI OLAF Gdansk F3TEAM 1985 M30 00:22:26 00:22:26
96 1142 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY RUNNERS 1981 M30 00:22:26 00:22:36
97 25 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:28 00:22:37
98 1162 CZAPNIK ADAM Gdynia BIKE U UP 1995 M20 00:22:31 00:22:33
99 74 KOROWAJ PAULA ZBYCHOWO 1987 K30 00:22:37 00:23:40
100 1242 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo BIKE U UP TEAM GDYNIA ORŁOWO 1973 M40 00:22:38 00:22:41
101 98 MOSKOT KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1980 M30 00:22:41 00:24:40
102 107 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M50 00:22:42 00:22:52
103 1156 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:22:46 00:22:55
104 88 WIŚNIEWSKI GERARD Gdynia OKAS GDYNIA 1976 M40 00:22:49 00:24:48
105 1619 LIPKE KRZYSZTOF Tczew CROSSELITE 1992 M20 00:22:50 00:22:56
106 1125 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:22:51 00:22:54
107 1004 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:52 00:23:01
108 1532 BORKOWSKI GRZEGORZ Gdynia GDYNSKI TRIATHLON 1977 M40 00:22:54 00:22:57
109 32 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk TOYOTA WALDER 1974 M40 00:22:54 00:23:55
110 1591 SZLAGA PATRYK Gdynia 1995 M20 00:22:58 00:23:59
111 1150 KURNYTA ROBERT Gdynia LABOSPORT 1976 M40 00:23:00 00:23:09
112 215 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:02 00:24:06
113 1424 DOMINIK ALEKSANDRA Kostkowo SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:23:04 00:24:08
114 1463 CZASZYŃSKI ADRIAN Kosakowo 1980 M30 00:23:07 00:24:10
115 1625 DEDO MATEUSZ GDAŃSK DZIKIE STACHY 1989 M30 00:23:12 00:24:14
116 1241 REDZIMSKI WOJCIECH Pępowo PRZYJACIELE W BIEGU 1975 M40 00:23:12 00:23:19
117 1062 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M50 00:23:17 00:24:23
118 1608 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M30 00:23:17 00:24:22
119 1197 KAROLEWSKA ANNA Wejherowo KUJAWSCY RUNNERS 1981 K30 00:23:18 00:23:21
120 1121 ŁUCKA-WOWCZUK KINGA Gdynia ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:23:18 00:23:26
121 123 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:23:26 00:23:34
122 31 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:23:27 00:24:29
123 1613 RUBETS ANDRII Gdansk 1993 M20 00:23:29 00:24:32
124 1368 STAŃCO MARIOLA Rumia 1985 K30 00:23:29 00:23:35
125 1101 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M40 00:23:30 00:23:33
126 21 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:23:30 00:24:32
127 172 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:23:33 00:24:41
128 1221 LEWIŃSKI ANDRZEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / CTS 1973 M40 00:23:34 00:24:37
129 1476 WASILEWSKI GRZEGORZ Sopot DUDYCZ RUN 1966 M50 00:23:35 00:24:37
130 206 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:36 00:23:47
131 1248 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:23:37 00:24:42
132 208 POLAŃSKI PAWEŁ Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1983 M30 00:23:40 00:25:51
133 173 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 K40 00:23:41 00:24:44
134 1607 BEDNAREK KRZYSZTOF Gdynia SPORTEVO 1968 M50 00:23:46 00:23:54
135 1067 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:23:51 00:24:56
136 18 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:23:52 00:24:01
137 1026 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:23:55 00:26:04
138 8 KSIĄŻKIEWICZ JACEK Wągrowiec CITY TRAIL TEAM 1979 M40 00:24:03 00:24:15
139 112 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:24:04 00:25:08
140 1206 POSTUPALSKI MICHAŁ Gdynia IHS MARKIT 1976 M40 00:24:05 00:25:09
141 253 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:24:06 00:24:11
142 119 LEDWOROWSKI JAKUB Brak INTEL RUNNERS 1993 M20 00:24:06 00:25:13
143 1473 WASILEWSKI MARCIN Gdańsk DUDYCZ RUN 1975 M40 00:24:09 00:25:10
144 1042 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:10 00:25:11
145 9 KWIATKOWSKI ADRIAN Warszawa NADYSTANSIE.PL / CITY TRAIL TEAM 1985 M30 00:24:10 00:25:11
146 1181 KWIATEK MACIEJ Gdańsk 1994 M20 00:24:14 00:24:24
147 1231 BRZOZOWICZ ANNA Mosty MAJA TEAM 1981 K30 00:24:14 00:25:15
148 1178 GROTH DAGMARA Żukowo KUJAWSCYRUNNERS 1999 K20 00:24:14 00:24:25
149 1259 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:24:17 00:24:19
150 1305 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:24:18 00:25:20
151 1094 ŚWIĄTKOWSKI DAWID Łódź F3TEAM 1987 M30 00:24:20 00:26:34
152 1102 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI POLSKA TEAM 1979 K40 00:24:20 00:25:24
153 180 MARTUZALSKI JACEK Gdynia SII RUNNING TEAM / ACTIVE FLOW 1983 M30 00:24:22 00:25:27
154 1289 SIEKANOWICZ PAWEŁ Nowy Świat O-SOWA BIEGA 1971 M40 00:24:25 00:25:35
155 39 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:24:25 00:26:26
156 1047 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA Gdańsk PRZYTULNA TEAM 1985 K30 00:24:26 00:25:29
157 247 KRAUZE ŁUKASZ Gdynia ŁUKASZ KRAUZE 1984 M30 00:24:33 00:26:38
158 1182 MILEWSKA WERONIKA Gdańsk 1994 K20 00:24:33 00:24:43
159 76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1960 M50 00:24:37 00:24:43
160 1628 WRÓBEL SŁAWOMIR GDYNIA WROBEL TEAM 1968 M50 00:24:38 00:26:37
161 62 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M50 00:24:40 00:25:43
162 1071 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:24:42 00:26:43
163 1631 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M30 00:24:43 00:25:49
164 1415 KOPEĆ IGOR Sopot DZIADEK 1976 M40 00:24:44 00:25:46
165 1299 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1984 M30 00:24:46 00:26:50
166 1266 BODZAK MICHAŁ Gdynia 1982 M30 00:24:46 00:26:48
167 1637 KIEŁBASA PRZEMYSŁAW Gdynia 1986 M30 00:24:51 00:24:55
168 126 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M40 00:24:54 00:25:55
169 1588 MALISZEWSKA MALWINA Gdynia 1980 K30 00:24:56 00:26:57
170 1228 SZUMACHER MARTA Gdańsk 1991 K20 00:24:58 00:25:05
171 1636 SZYMKÓW SŁAWEK STRASZYN BST BANACH SPORT TEAM 1970 M40 00:24:58 00:26:00
172 1233 BIELECKI MICHAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2003 M16 00:24:59 00:26:04
173 1330 PESTA ANNA GDYNIA UKS "AZYMUT45" 2003 K16 00:25:01 00:27:06
174 1207 JÓŹWIAK PIOTR Gdańsk IHS MARKIT 1984 M30 00:25:05 00:26:09
175 1600 PIEKACZ MAŁGORZATA Mława KONRAD NOSARZEWSKI-BADANIA DIETA TRENING 1984 K30 00:25:07 00:26:10
176 1148 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:25:11 00:26:18
177 1222 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW Bojano 1965 M50 00:25:13 00:26:14
178 200 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:25:13 00:25:21
179 1364 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M30 00:25:16 00:26:23
180 1354 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:25:17 00:26:23
181 1344 GAWLIKOWSKI ROBERT Reda MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:25:17 00:27:22
182 1159 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:25:18 00:26:25
183 1052 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:25:18 00:27:24
184 1381 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:25:20 00:27:19
185 179 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA Rumia NORDA ACTIVE TEAM 1981 K30 00:25:26 00:27:28
186 1602 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:25:30 00:27:39
187 209 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:25:31 00:26:37
188 104 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:25:32 00:27:36
189 1058 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:25:33 00:27:35
190 1129 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud SYSTEMMEDIATEAM RUNPASSION.PLTEAM 1969 K50 00:25:35 00:26:40
191 223 FARAN GRZEGORZ SULMIN DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:25:39 00:26:52
192 83 ŁĄDKOWSKI WOJCIECH Gdynia OKAS GDYNIA 1978 M40 00:25:41 00:27:43
193 1401 RECLAF RAFAŁ Borzestowo 1997 M20 00:25:42 00:26:49
194 1059 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:25:46 00:26:52
195 1382 STELMACH ŁUKASZ Luzino 1980 M30 00:25:51 00:26:57
196 1032 GRZESIK WOJCIECH Banino 1985 M30 00:25:52 00:28:04
197 1367 FLORCZUK MAREK suchy dwór 1988 M30 00:25:54 00:26:04
198 1236 KŁOS JANINA Gdańsk F3TEAM 1980 K30 00:25:54 00:27:54
199 120 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:25:54 00:28:02
200 1016 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk SII RUNNING TEAM 1981 M30 00:25:56 00:27:59
201 71 KOSAŁKA ŁUKASZ Gdańsk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:25:56 00:26:02
202 1580 MIKINA ARTUR Warszawa PWPW SA 1959 M60 00:25:57 00:27:01
203 1171 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:25:57 00:28:04
204 218 HORSTEN PETER Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1969 M50 00:25:57 00:28:01
205 1278 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M50 00:25:59 00:27:59
206 100 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:26:02 00:27:08
207 1504 ORLIKOWSKI TADEUSZ Gdynia BIEGAJĄCA GDYNIA 1951 M60 00:26:06 00:27:12
208 84 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M40 00:26:12 00:28:16
209 238 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:12 00:28:24
210 177 DEPCZYŃSKA AGANESU Gdańsk O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:26:14 00:28:12
211 1441 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:26:15 00:28:21
212 1624 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:26:20 00:28:20
213 81 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:26:36 00:28:39
214 113 SIKORSKI MARCIN Gdańsk MONOLIT IT 1981 M30 00:26:38 00:28:42
215 1346 SZPEK PAWEŁ GDAŃSK 1983 M30 00:26:39 00:28:48
216 219 SZEMRO KATARZYNA Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1973 K40 00:26:39 00:28:43
217 165 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:26:40 00:28:39
218 185 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:42 00:26:47
219 1301 HINCKA MARZENA Gnieżdżewo PRZYJACIELE W BIEGU 1983 K30 00:26:42 00:28:43
220 45 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:26:43 00:28:53
221 27 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M30 00:26:43 00:28:47
222 1626 ŻELAZNY MARCIN Pruszcz Gdański 1990 M20 00:26:44 00:26:53
223 214 PISARZAK MARTA Gdańsk 1982 K30 00:26:44 00:27:51
224 235 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:26:44 00:27:50
225 232 JANKOWSKI MACIEJ Gdynia OSTEOSPORT 1976 M40 00:26:45 00:27:53
226 1639 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:26:48 00:28:59
227 1069 DALECKA DOROTA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:26:51 00:29:00
228 168 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA/ CTS 1975 K40 00:26:54 00:27:57
229 135 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:26:57 00:28:05
230 1030 GOŁOWIENKO MAREK Gdańsk S.M. VII DWÓR 1985 M30 00:26:57 00:29:05
231 1590 LANGNER MICHAŁ Gdańsk 1990 M20 00:26:57 00:28:58
232 245 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:26:58 00:28:00
233 186 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia BIKE U UP/WETERYNEK.PL 1965 M50 00:27:01 00:28:09
234 1029 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:27:09 00:30:10
235 1185 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia RUNEDA 1978 K40 00:27:11 00:29:17
236 1351 HINCKA JACEK GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1984 M30 00:27:15 00:29:16
237 1093 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M40 00:27:15 00:29:20
238 96 MYŚKIEWICZ ZBIGNIEW Straszyn GRUPA DBK GDAŃSK 1987 M30 00:27:16 00:29:17
239 1068 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:16 00:29:18
240 1599 OWCZARCZYK TOMASZ Gdańsk 1990 M20 00:27:16 00:29:20
241 1173 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:27:18 00:28:23
242 1145 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M30 00:27:20 00:30:18
243 213 WENTOWSKA ALEKSANDRA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:27:20 00:29:20
244 1589 KRAJEWSKA ZUZANNA Gdynia 1993 K20 00:27:28 00:29:29
245 52 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:27:32 00:29:34
246 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:27:33 00:29:38
247 1199 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:27:40 00:30:41
248 1146 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:27:41 00:30:39
249 1239 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:27:41 00:29:49
250 1552 LUTKIEWICZ DAREK Straszyn KINO REKIN 1966 M50 00:27:42 00:29:53
251 1194 RINC MAŁGORZATA Gdynia 1988 K30 00:27:45 00:28:56
252 72 PATEK SYLWIA Zbychowo 1983 K30 00:27:46 00:28:50
253 1144 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:27:47 00:30:50
254 1603 MALICKA DOROTA Łódź 1982 K30 00:27:49 00:29:55
255 150 DORAWA ZBIGNIEW Gowino 1974 M40 00:27:50 00:29:53
256 1022 ROSSA PRZEMYSLAW Przygodzice 1974 M40 00:27:50 00:30:51
257 194 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:27:51 00:29:58
258 1041 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:52 00:29:00
259 1201 HINC IWONA Żukowo-Borkowo KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:27:52 00:29:53
260 54 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:27:53 00:30:01
261 1633 WOŁK ADAM SOPOT 1976 M40 00:27:56 00:30:01
262 1611 KARPIŃSKI ŁUKASZ Suchy Dwór KARPIE TEAM 1980 M30 00:27:57 00:30:07
263 248 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M40 00:27:59 00:30:05
264 1254 RECLAF DARIA Borzestowo 1992 K20 00:27:59 00:29:59
265 1158 BIELIŃSKI DOMINIK Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1993 M20 00:27:59 00:30:04
266 202 KOHNKE TOMASZ Gdańsk BBL AWFIS GDAŃSK 1969 M50 00:28:03 00:30:24
267 1629 MYNK JULIA RYBNO SAMOCHODÓWKA 2001 M16 00:28:04 00:29:09
268 102 MEYER ADRIANA Pogorze OKAS GDYNIA 1984 K30 00:28:04 00:30:06
269 1539 NIECKO KRZYSZTOF Gdańsk KINO REKIN 1982 M30 00:28:04 00:30:16
270 1365 KOPCZYŃSKA MONIKA Gdańsk OSOWA BIEGA 1980 K30 00:28:05 00:28:11
271 175 ZIELIŃSKI TOMASZ Gdynia 1974 M40 00:28:06 00:30:06
272 89 NIEKURZAK KRZYSZTOF Gdynia OKAS GDYNIA 1979 M40 00:28:09 00:30:23
273 42 MROCZEK ROBERT Rumia PARKRUN RUMIA 1972 M40 00:28:10 00:30:27
274 1296 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn RYSZARD BIEGAJ 1993 M20 00:28:11 00:30:14
275 1601 ZAWADZKI TOMASZ Gdańsk 1990 M20 00:28:11 00:30:12
276 1371 KULCZYK EWA Gdynia BIEGAMY 1988 K30 00:28:12 00:30:13
277 226 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:28:15 00:29:20
278 1447 HABAJ PIOTR Gdynia WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1981 M30 00:28:16 00:30:19
279 59 KREFT EWA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1975 K40 00:28:18 00:30:17
280 176 MIKOŁAJCZYK ANNA Juszkowo ZAWSZE DO METY 1982 K30 00:28:19 00:30:36
281 1123 ATRASZKIEWICZ MAGDA Gdańsk TRIWISE 1974 K40 00:28:22 00:30:36
282 1452 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:22 00:30:25
283 1597 PĘSIK KATARZYNA Gdynia LPP TEAM 1992 K20 00:28:23 00:30:38
284 1606 ORESZKE MARIUSZ gdynia DCT GDAŃSK 1990 M20 00:28:23 00:30:29
285 30 SADŁOWSKI PIOTR Sulejówek ROZBIEGANY SULEJÓWEK 1984 M30 00:28:26 00:30:35
286 1395 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo 1953 M60 00:28:29 00:30:30
287 1232 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:29 00:31:28
288 160 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1983 K30 00:28:30 00:31:32
289 1551 ŁUKASZÓW LUCYNA Gdansk KINO REKIN 1977 K40 00:28:33 00:30:44
290 134 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:28:36 00:30:36
291 1634 STEPKO KATARZYNA Gdynia JEPPESEN 1987 K30 00:28:37 00:30:52
292 1298 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA Chojnice PRZYJACIELE W BIEGU 1982 K30 00:28:42 00:30:43
293 210 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:28:43 00:30:47
294 53 JANCZAK HANIA Pszczółki DREAM TRI TEAM 1987 K30 00:28:44 00:30:49
295 1039 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:28:44 00:30:57
296 1006 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:47 00:30:50
297 1065 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:48 00:31:47
298 1627 FISCHER BARBARA Brodnica Górna 1981 K30 00:28:48 00:30:49
299 93 PACZKOWSKI KONRAD Gdańsk 1986 M30 00:28:50 00:30:52
300 6 POHL DUCZMAL ELZBIETA Pierwoszyno STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1973 K40 00:28:54 00:31:05
301 1433 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:28:55 00:31:03
302 41 MROCZEK SYLWIA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:28:58 00:31:13
303 1049 NIELEK TOMASZ Strzebielino 1975 M40 00:28:58 00:31:05
304 121 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:29:01 00:31:02
305 167 WIECHOWSKI RADOSŁAW Morąg #PANZAPARATEMTEAM 1988 M30 00:29:11 00:32:15
306 1031 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:15 00:31:20
307 1509 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M30 00:29:15 00:31:23
308 1111 LATOSIŃSKA KAMILA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1987 K30 00:29:18 00:31:23
309 1585 KUCINA PAULINA Aleksandrów Łódzki 1994 K20 00:29:19 00:32:20
310 1612 KARPIŃSKA MONIKA Suchy Dwór KARPIE TEAM 1980 K30 00:29:21 00:31:31
311 1465 ADAMEK PATRYCJA KROKOWA 1998 K20 00:29:22 00:31:32
312 90 RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:29:25 00:31:38
313 91 MOSKOT MARTA Gdynia OKAS GDYNIA 1980 K30 00:29:32 00:31:46
314 1033 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT GDAŃSK 1984 K30 00:29:42 00:31:44
315 1166 WEILAND KARINA Sopot 1977 K40 00:29:44 00:32:02
316 1174 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M30 00:29:46 00:31:53
317 35 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K30 00:29:59 00:32:14
318 1128 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:30:00 00:32:08
319 58 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:30:09 00:32:21
320 1280 KLEKOTKO ANNA Gdynia TRIEAGLES 1982 K30 00:30:09 00:33:12
321 211 MAKOWSKI MICHAŁ Rumia 1977 M40 00:30:16 00:32:19
322 1020 KUJAT JOANNA GDYNIA KONTENER FORMY 1988 K30 00:30:28 00:32:45
323 1073 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:31 00:32:33
324 1084 ORŁOWSKA AGATA Gdynia SZORSTKIESUKI 1982 K30 00:30:37 00:32:51
325 1536 PRZYTARSKA EDYTA Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1984 K30 00:30:38 00:32:47
326 1586 ZIENKIEWICZ ŻANETA Gdańsk 1993 K20 00:30:39 00:32:58
327 1124 GRĘBECKA MAGDALENA Gdańsk TEAM KOPEĆ 1984 K30 00:30:39 00:32:47
328 1535 SZCZĘSNY MARCIN Gdańsk MAREL MARCIN SZCZĘSNY 1984 M30 00:30:40 00:32:49
329 1605 ZIÓŁKOWSKA JULIA Banino 2003 K16 00:30:40 00:32:47
330 1630 ZAKRZEWSKA MARTA Gdańsk 2003 K16 00:30:40 00:32:47
331 140 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BBL 1967 K50 00:30:45 00:32:47
332 1618 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz SZYBKI INACZEJ 1977 M40 00:30:46 00:32:58
333 1265 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K30 00:30:52 00:33:08
334 50 ARENDT AGNIESZKA GDANSK ŻARTA WATAHA 1975 K40 00:30:55 00:33:02
335 1620 NOWAK PAULINA Sopot 1986 K30 00:31:01 00:33:19
336 1594 CARRERA BALLESTERO RUBEN Gdynia 1983 M30 00:31:05 00:34:08
337 1595 GALIŃSKA ALEKSANDRA Gdynia 1996 K20 00:31:07 00:34:11
338 1104 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:11 00:33:25
339 1640 TOCZYSKA MILENA GDYNIA 1984 K30 00:31:16 00:34:21
340 139 JOACHIMIAK EMILIA Gdansk 1979 K40 00:31:16 00:33:29
341 103 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:31:26 00:34:24
342 1598 RZESZUTKO NATALIA Kraków 1985 K30 00:31:37 00:33:57
343 244 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:31:41 00:33:51
344 1090 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:31:47 00:33:55
345 1306 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:31:51 00:34:02
346 1313 KUSIAK WŁODZIMIERZ Gdańsk STEP BY STEP TRÓJMIASTO 1950 M60 00:31:56 00:34:11
347 1270 KISIEL JOANNA Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1969 K50 00:31:59 00:34:08
348 1328 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:32:02 00:34:04
349 1421 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk MARTATON 1948 M60 00:32:04 00:34:21
350 1513 STASINSKI RAFAL Gdańsk 1990 M20 00:32:05 00:34:16
351 1103 SURMACZ ANITA otomin 2002 K16 00:32:09 00:33:16
352 57 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:32:13 00:35:12
353 212 PIOTROWSKI GRZEGORZ Reda 1987 M30 00:32:24 00:34:43
354 1220 PRZYBYLSKA JOLANTA Gdańsk 1988 K30 00:32:24 00:35:29
355 1219 LISZEWSKI PAWEŁ Gdańsk 1990 M20 00:32:25 00:35:29
356 1623 SOBCZAK MARTYNA Gdynia 1992 K20 00:32:29 00:32:33
357 1310 SKIBIŃSKI DAWID STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 1977 M40 00:32:30 00:35:36
358 1285 MAZUR MICHAŁ skarszewy 1970 M40 00:32:30 00:35:36
359 1050 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M40 00:32:33 00:35:35
360 201 MISZTALEWSKA IWONA GDYNIA COMPENSA AKTYWNI 1978 K40 00:32:35 00:34:40
361 224 FARAN AGATA SULMIN TRI TALENT TEAM 2003 K16 00:32:38 00:34:55
362 36 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:40 00:34:54
363 1379 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:42 00:34:52
364 1013 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:42 00:35:00
365 1380 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:42 00:34:53
366 1321 SIDOROWICZ ANNA Stogi Malborskie 1957 K60 00:32:44 00:35:04
367 1261 SZCZEPANIUK PIOTR Gdańsk SANUS DENTES IN MOTION 1971 M40 00:33:20 00:35:29
368 61 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:33:24 00:36:26
369 153 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdańsk INTEL RUNNERS 1978 M40 00:33:30 00:36:36
370 1614 SZUPRYCZYŃSKI SZYMON Inowrocław 1977 M40 00:33:31 00:36:37
371 195 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:36 00:35:49
372 1040 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:33:39 00:35:46
373 67 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:33:43 00:36:45
374 75 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:33:47 00:35:51
375 1172 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:34:04 00:36:09
376 196 ORZOŁ KINGA Gdynia TEAM ORLIC 2002 K16 00:34:12 00:36:26
377 1587 SOBCZAK SLAWOMIR Gdynia 1962 M50 00:34:14 00:34:19
378 1140 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:34:34 00:37:34
379 1353 WCISEŁ JUDYTA Gdynia FIGHTING DREAMERS 1991 K20 00:34:36 00:37:35
380 111 CIEŚLARCZYK KAROL Gdynia 1984 M30 00:34:37 00:37:44
381 1169 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:37 00:36:53
382 40 WASILEWSKI ARKADIUSZ Sopot 1973 M40 00:34:44 00:36:47
383 56 ABRAMIK MARIA Gdańsk 1973 K40 00:34:45 00:36:47
384 1003 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:34:45 00:37:45
385 1002 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:34:45 00:37:45
386 1638 BUDYŃKO ALEKSANDRA GDYNIA 1990 K20 00:34:46 00:37:44
387 1244 PRZYSOWA EWELINA Kwidzyn CD TRENTINO 1983 K30 00:34:49 00:37:52
388 181 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:34:50 00:37:51
389 1621 EYSMONT TOMASZ Sopot 1989 M30 00:34:52 00:37:11
390 1610 JABŁOŃSKA KLAUDIA Kowale 1993 K20 00:35:00 00:38:01
391 203 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M60 00:35:30 00:38:31
392 106 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:35:46 00:38:45
393 1076 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:36:04 00:39:05
394 77 BUKOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1992 K20 00:36:19 00:39:22
395 155 KUCZMAŃSKA MAGDALENA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1979 K40 00:36:26 00:39:24
396 60 BUKOWSKI MATEUSZ Gdańsk 1993 M20 00:36:26 00:39:29
397 169 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:36:28 00:38:46
398 1061 PAWLAK KATARZYNA GDYNIA 1975 K40 00:36:31 00:39:36
399 43 OSSOWSKA MONIKA Rumia #TRILOSZKI/RUNEDA 1980 K30 00:36:35 00:39:39
400 1045 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:37:10 00:40:13
401 1311 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:37:20 00:40:20
402 1422 TYMIŃSKA EWA Gdańsk MARTATON 1957 K60 00:37:50 00:40:07
403 148 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:38:00 00:41:01
404 152 KRÓL LILIANA REDA 1984 K30 00:38:01 00:41:01
405 1191 STENCEL HANNA Wejherowo 1977 K40 00:38:07 00:41:11
406 1018 SZUMLAS ANNA Połchowo TRI LOSZKI / #SZUMITEAM/ RUNEDA 1981 K30 00:38:30 00:41:34
407 1115 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:38:59 00:41:57
408 63 PAKURA KAROLINA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 K40 00:39:23 00:39:23
409 1028 ZIEŃCZUK PIOTR Gdańsk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 1976 M40 00:39:26 00:42:26
410 1091 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:39:38 00:41:46
411 65 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo UNICORN TEAM 1982 K30 00:39:53 00:42:55
412 1010 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:40:05 00:43:09
413 1317 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:40:55 00:43:57
414 1503 BZOMA BEATA Gdynia MRS BEATA BZOMA 1973 K40 00:41:52 00:44:10
415 1581 SAFIANOWSKA ANNA Gdańsk - 1976 K40 00:42:23 00:44:42
416 1604 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:42:23 00:44:42
417 47 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:48:14 00:51:24
418 101 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:51:54 00:55:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni