z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

27.11.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 536 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo STUDIO S7 BANINO 1988 M20 00:17:10 00:17:10
2 552 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:33 00:17:34
3 390 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:18:00 00:18:00
4 290 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:18:08 00:18:10
5 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo LKB IM. BRACI PETK LĘBORK /MAJA TEAM 1986 M30 00:18:18 00:18:18
6 247 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:18:23 00:18:24
7 327 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1997 M16 00:18:35 00:18:35
8 386 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:56 00:18:58
9 670 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY BIKE U UP 1975 M40 00:19:06 00:19:07
10 575 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk DUDYCZ TEAM 1996 M20 00:19:09 00:19:10
11 82 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:19:15 00:19:16
12 221 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:19 00:19:19
13 530 KUJAWSKA MONIKA Żukowo STUDIO S7 BANINO 1994 K20 00:19:20 00:19:20
14 184 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT 1986 M30 00:19:32 00:19:33
15 586 KUKAŁOWICZ MICHAŁ Podągi 1997 M16 00:19:45 00:19:46
16 602 SIECIŃSKI MARCIN Żukowo STUDIO S7 BANINO 1986 M30 00:19:57 00:19:59
17 158 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 1987 K20 00:20:01 00:20:02
18 170 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:20:00 00:20:02
19 612 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:20:01 00:20:03
20 109 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk F3TEAM 1978 M30 00:20:09 00:20:12
21 516 TRZEBIATOWSKI JERZY Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:20:11 00:20:13
22 543 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard PARKRUN SZCZECIN 1993 M20 00:20:11 00:20:14
23 13 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:13 00:20:15
24 196 FORMELA GRZEGORZ Sopot AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 M20 00:20:13 00:20:16
25 605 ROLBIECKA MONIKA Wejherowo MAJA TEAM 1988 K20 00:20:15 00:20:17
26 635 ZALEWSKI KAROL Rumia MORE ACTIVE / JATRENUJE 1979 M30 00:20:22 00:20:23
27 291 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN ORŁOWO 1977 M30 00:20:23 00:20:25
28 501 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:28 00:20:31
29 242 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:35 00:20:39
30 609 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:20:39 00:20:41
31 12 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:43 00:20:45
32 235 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:47 00:20:48
33 652 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M20 00:20:47 00:20:50
34 606 LEŚNIEWSKI ADAM Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1971 M40 00:20:50 00:20:50
35 529 GARSKI KRYSPIN Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS 1976 M40 00:20:49 00:20:54
36 483 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:56 00:21:00
37 353 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:21:00 00:21:05
38 392 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:21:03 00:21:06
39 578 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:21:05 00:21:08
40 621 FICHT WITOLD Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1981 M30 00:21:08 00:21:12
41 55 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:12 00:21:15
42 178 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO PROFANRUN GOŚCICINO 1997 M16 00:21:17 00:21:19
43 377 SZYMANOWSKA AGNIESZKA Sopot LKS ZANTYR SZTUM 1990 K20 00:21:22 00:21:24
44 89 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1964 M50 00:21:25 00:21:27
45 534 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:21:27 00:21:30
46 185 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:31 00:21:33
47 371 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo 1977 M30 00:21:33 00:21:36
48 528 DREWA PRZEMYSŁAW Borkowo STUDIO S7 BANINO 1989 M20 00:21:36 00:21:39
49 576 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET 1984 M30 00:21:38 00:21:41
50 472 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:21:39 00:21:42
51 259 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:42 00:21:46
52 397 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:42 00:21:47
53 381 GRUBA ADAM Luzino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:21:42 00:21:45
54 459 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:21:43 00:21:47
55 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M40 00:21:45 00:21:49
56 311 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:21:48 00:21:48
57 665 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:48 00:21:54
58 244 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M30 00:21:53 00:21:56
59 499 ZAMOJSKI RAFAŁ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 M16 00:21:56 00:22:08
60 387 KONKOL KAZIMIERZ SOMONINO 1974 M40 00:21:56 00:21:58
61 344 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:59 00:22:03
62 421 ALBECKI WITOLD Wejherowo AKKUS 1972 M40 00:22:05 00:22:09
63 360 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:22:08 00:22:13
64 374 KRAKOWSKI JAN Gdynia SBRT 1994 M20 00:22:15 00:22:18
65 182 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:16 00:22:21
66 200 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:22:18 00:22:24
67 181 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:22:18 00:22:24
68 152 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk 1975 M40 00:22:19 00:22:29
69 617 SIKORA ROGER Gdynia MEWA GDYNIA 1979 M30 00:22:19 00:22:22
70 608 BADZIONG MATEUSZ Lębork 1991 M20 00:22:23 00:22:30
71 51 MALEK DANIEL Wejherowo BIEGNĘ DLA CELINKI 1982 M30 00:22:25 00:22:30
72 273 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:22:29 00:22:35
73 135 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:29 00:22:38
74 304 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:31 00:22:36
75 171 HORBACZEWSKI MARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:22:31 00:22:36
76 393 ŁEMPICKI KAROL Gdynia CENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PROFIL 1984 M30 00:22:31 00:22:40
77 527 GRODZKI KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:22:33 00:22:39
78 229 STRZELCZYK MICHAŁ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1985 M30 00:22:35 00:22:43
79 485 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS 1970 M40 00:22:37 00:22:44
80 110 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:22:38 00:22:43
81 197 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:41 00:22:46
82 382 MISZKA ARTUR Gościcino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1998 M16 00:22:42 00:22:44
83 70 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:22:44 00:22:50
84 388 ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk 1998 K16 00:22:46 00:22:49
85 343 WALDOWSKI ROMAN gdansk 1986 M30 00:22:46 00:22:49
86 557 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:22:51 00:22:53
87 195 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:22:53 00:23:01
88 149 KOPEĆ IGOR Sopot 1976 M40 00:23:00 00:23:05
89 405 SIWIELA MATEUSZ Reda RUNEDA/CIAGNIEWILKADOLASU.PL 1990 M20 00:23:01 00:23:09
90 58 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:23:01 00:23:10
91 434 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:23:08 00:23:16
92 523 CZAPLIŃSKI PRZEMEK Banino STUDIO S7 BANINO 1980 M30 00:23:10 00:23:15
93 199 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:15 00:23:22
94 647 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:23:15 00:23:20
95 38 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:23:17 00:23:23
96 30 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:20 00:23:28
97 549 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:23:20 00:23:25
98 656 WOŹNIAK-PIERNICKA ANETA Karczemki 1980 K30 00:23:21 00:23:27
99 29 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1979 M30 00:23:22 00:23:29
100 154 DEDO MATEUSZ GDAŃSK DZIKIE STACHY 1989 M20 00:23:23 00:23:32
101 21 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:23:26 00:23:32
102 302 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:27 00:23:33
103 241 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:23:33 00:23:40
104 648 WALCZAK JAKUB Gdańsk 1993 M20 00:23:37 00:23:41
105 32 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:38 00:23:46
106 526 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino STUDIO S7 BANINO 1981 M30 00:23:43 00:23:49
107 306 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:23:46 00:23:56
108 124 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M50 00:23:46 00:23:54
109 618 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:23:51 00:23:58
110 208 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:23:54 00:23:57
111 240 STRZELCZYK PAWEŁ Gdańsk 1984 M30 00:23:54 00:24:03
112 255 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:23:55 00:23:59
113 412 GUTOWSKI MICHAŁ Gdynia 1986 M30 00:23:56 00:24:03
114 684 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:57 00:24:06
115 633 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:23:58 00:24:06
116 271 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:59 00:24:12
117 62 KŁUDZIAK ANDRZEJ Gdynia WYMIATACZE 1983 M30 00:24:01 00:24:09
118 141 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:24:01 00:24:09
119 638 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K30 00:24:07 00:24:15
120 348 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:24:13 00:24:18
121 315 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk 1977 M30 00:24:19 00:24:23
122 667 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M40 00:24:20 00:24:26
123 502 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:24:20 00:24:21
124 649 LICA MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ 1996 M20 00:24:25 00:24:37
125 537 RADOSŁAW SZLAS TUCHOM STUDIO S7 (GŁUCHY) 1977 M30 00:24:26 00:24:31
126 201 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:24:26 00:24:42
127 176 GEPPERT ALEKSANDRA Sopot BODY IN MOTION 2000 K16 00:24:27 00:24:43
128 61 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:24:40 00:24:50
129 632 KUZA DARIA Gdańsk 1982 K30 00:24:41 00:24:53
130 572 DOBRZAŃSKI PIOTR Gdańsk STUDIO S7 BANINO 1983 M30 00:24:45 00:24:52
131 334 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:24:45 00:24:53
132 100 JANKOWSKI MAREK gdańsk 1978 M30 00:24:49 00:25:06
133 140 OWCZAREK KATARZYNA Kosakowo 1977 K30 00:24:55 00:25:00
134 35 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA 1975 K40 00:24:57 00:25:04
135 287 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin 1999 M16 00:24:58 00:25:12
136 211 ROBASZKIEWICZ TOMASZ Rumia 1977 M30 00:25:01 00:25:11
137 74 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:25:03 00:25:07
138 146 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:25:06 00:25:18
139 153 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M30 00:25:08 00:25:17
140 568 GERING MARIUSZ Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1983 M30 00:25:08 00:25:22
141 364 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:25:08 00:25:21
142 630 SAWICZ MONIKA Lidzbark Warmiński FINISZ MORĄG 1992 K20 00:25:08 00:25:18
143 210 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:12 00:25:15
144 224 DEJNAROWICZ PIOTR Pogórze BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M30 00:25:12 00:25:20
145 538 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia HOSSA TEAM 1978 M30 00:25:13 00:25:43
146 351 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:25:18 00:25:35
147 19 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:25:19 00:25:34
148 101 GAJDUS WIKTOR Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA 1982 M30 00:25:19 00:25:33
149 260 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia RUNEDA 1985 K30 00:25:22 00:25:33
150 419 MISIEJKO ARTUR Gdańsk SALTUS SPORT TEAM 1980 M30 00:25:26 00:25:40
151 39 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS / CROSSCORE 1982 M30 00:25:27 00:25:38
152 1065 ANONIM ANONIMOWY GDAŃSK 1990 M20 00:25:27 00:25:37
153 128 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:25:32 00:25:47
154 303 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:25:32 00:25:51
155 204 DOMŻALSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:25:35 00:25:45
156 650 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:25:37 00:25:49
157 236 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:25:38 00:25:49
158 408 SKRZYPKOWSKI SZYMON Strzepcz NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:25:40 00:25:43
159 476 OWERCZUK LUKASZ Gdansk NOVEO INTERACTIVE 1982 M30 00:25:41 00:25:52
160 365 BUDNIK MACIEJ Gdańsk 1988 M20 00:25:48 00:25:57
161 565 ŻYNDUL MICHAŁ Pozezdrze FANTASTIK FAJF 1987 M20 00:25:49 00:26:12
162 600 HEBANOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1978 M30 00:25:49 00:26:02
163 133 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M30 00:25:50 00:26:20
164 68 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:52 00:26:01
165 123 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:53 00:26:04
166 313 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:25:54 00:26:09
167 80 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:25:54 00:26:10
168 634 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:25:55 00:26:10
169 673 REMBACZ AGNIESZKA Rumia RUNEDA 1980 K30 00:25:58 00:26:10
170 680 MAŁEK RAFAŁ Gdańsk INVIETUS 3 CITY 1994 M20 00:25:58 00:26:18
171 431 KLAJNA JAKUB Gdańsk 1990 M20 00:26:00 00:26:24
172 44 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia DZIKIE STACHY 1991 K20 00:26:00 00:26:09
173 491 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk „INTEL RUNNERS 1980 M30 00:26:01 00:26:10
174 225 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:26:09 00:26:26
175 298 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:26:09 00:26:26
176 539 CIEŚLAK MARCIN Gdynia 1983 M30 00:26:10 00:26:32
177 362 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:26:10 00:26:24
178 16 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:11 00:26:19
179 531 GARSKA JOANNA Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1974 K40 00:26:13 00:26:19
180 307 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:26:19 00:26:29
181 115 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:26:19 00:26:24
182 410 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:26:21 00:26:34
183 18 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1975 K40 00:26:21 00:26:31
184 43 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:26:21 00:26:28
185 678 ZYMDA ŻANETA SOPOT 1974 K40 00:26:22 00:26:44
186 34 KŁOSOWSKI DAMIAN Gdynia WYMIATACZE 1981 M30 00:26:24 00:26:30
187 567 GAZARKIEWICZ MICHAŁ Rumia INTER CARS 1977 M30 00:26:25 00:26:40
188 237 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:27 00:26:44
189 522 PÓŁROLA ROBERT Banino STUDIO S7 BANINO 1975 M40 00:26:27 00:26:33
190 139 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:26:28 00:26:44
191 639 SMENTOCH RADEK Żukowo 1996 M20 00:26:32 00:26:54
192 591 RUDNICKA MARIOLA GDAŃSK SKLEPBIEGOWY.COM 1985 K30 00:26:33 00:26:53
193 571 TORBICZ PIOTR Gdańsk 1978 M30 00:26:34 00:26:38
194 330 WESTA MATEUSZ Gdynia 1987 M20 00:26:35 00:26:52
195 234 MARTYKA JOLANTA gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 K30 00:26:35 00:26:52
196 515 MŁYNARCZYK FILIP Gdańsk EZA 1976 M40 00:26:37 00:26:54
197 164 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:26:38 00:26:52
198 69 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:26:38 00:26:49
199 325 MISZEWSKI ROMUALD Rumia WINAZMOLDAWI.PL 1954 M60 00:26:39 00:26:54
200 238 ZAPLAWA GRZEGORZ Warszawa MIDNIGHT MARAUDERS 1976 M40 00:26:41 00:26:50
201 206 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:26:41 00:27:00
202 94 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:26:51 00:27:01
203 246 WITOWSKA ANNA Gdynia CROSSCORE 1988 K20 00:27:01 00:27:12
204 593 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M30 00:27:03 00:27:34
205 453 ŚLESZYCKA EDYTA GDAŃSK SPORTOWYDOKTOR 1971 K40 00:27:08 00:27:22
206 577 PRZYPEK MARCIN Sztum 1988 M20 00:27:11 00:27:34
207 297 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:27:11 00:27:28
208 411 WASIELEWSKA ROMA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1999 K16 00:27:18 00:27:38
209 145 SZYMAŃSKA MONIKA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 K30 00:27:20 00:27:41
210 580 LORENZONI EMANUELE Gdańsk 1985 M30 00:27:30 00:27:48
211 157 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M30 00:27:32 00:27:52
212 166 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:27:33 00:27:52
213 47 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk INVICTUS 3CITY 1992 K20 00:27:35 00:27:50
214 214 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1992 K20 00:27:39 00:28:15
215 97 KRÓL ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1977 M30 00:27:40 00:28:03
216 489 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:27:48 00:28:07
217 72 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:27:49 00:28:13
218 64 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:27:51 00:28:11
219 56 STOPA MACIEJ Gdańsk FANTASTIK FAJF 1970 M40 00:27:51 00:28:16
220 444 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:27:51 00:28:15
221 219 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1971 M40 00:27:52 00:28:12
222 641 MUERAU-NOWICKA HANNA Bytów K.B.GOCH BYTÓW 1964 K50 00:27:52 00:28:06
223 607 DEPTULSKA MARIA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 K16 00:27:59 00:28:13
224 26 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:28:00 00:28:26
225 456 KASZUBA SŁAWOMIR Gdynia MORSY GDYŃSKIE 1960 M50 00:28:00 00:28:18
226 93 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:28:01 00:28:12
227 398 ROSINSKA PATRYCJA gdynia EKS KRABY :) 1987 K20 00:28:06 00:28:13
228 664 MARTIN GUILLAUME FRANCJA 1979 M30 00:28:08 00:28:26
229 147 CZURYŃSKA WIOLETTA Gdynia 1976 K40 00:28:09 00:28:37
230 272 BOBA DARIA Polanka Wielka 1989 K20 00:28:14 00:28:41
231 102 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo 1974 K40 00:28:16 00:28:40
232 335 OSOWSKI MACIEJ Gdynia 1967 M40 00:28:16 00:28:49
233 202 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M40 00:28:18 00:28:38
234 174 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:28:20 00:28:37
235 105 GODLEWSKA JOANNA Sopot CALYPSO 1981 K30 00:28:20 00:28:30
236 22 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:28:27 00:28:38
237 179 DRABIK MONIKA Luzino ZSP 2 WEJHEROWO 1998 K16 00:28:27 00:28:51
238 143 DĄBSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:28:27 00:28:44
239 126 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M50 00:28:27 00:28:55
240 326 BRAUER MAGDALENA Gdańsk 1982 K30 00:28:31 00:28:54
241 654 SZYMAŃSKI JANUSZ Strzebielino ACTIV MORE|JATRENUJE 1963 M50 00:28:33 00:28:47
242 474 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:28:33 00:29:01
243 462 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:28:35 00:28:54
244 668 WKAZŁO MARCIN GDYNIA GODLEWSKI RUN 1994 M20 00:28:36 00:28:57
245 228 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz 1960 M50 00:28:38 00:29:01
246 130 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz EDUTEAM 1989 M20 00:28:39 00:29:01
247 679 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1986 K30 00:28:44 00:29:02
248 144 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:28:44 00:29:05
249 165 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:28:44 00:29:04
250 582 MURAWSKA JOANNA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:28:47 00:28:59
251 121 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:28:48 00:28:57
252 358 NAPOLSKI BARTOSZ Gdańsk 1985 1985 M30 00:28:49 00:29:15
253 25 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:28:50 00:29:15
254 614 SKALSKI TOMASZ Gdynia ATENA 1969 M40 00:28:53 00:29:18
255 194 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:28:53 00:29:15
256 59 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:28:54 00:29:16
257 281 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:28:55 00:28:56
258 183 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk WD. 1983 M30 00:28:56 00:29:07
259 332 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:28:57 00:29:21
260 513 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk 1974 M40 00:28:58 00:29:37
261 250 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:29:01 00:29:14
262 132 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:02 00:29:19
263 449 FRACZAK RADOSŁAW Gdynia RAGE 1982 M30 00:29:07 00:29:29
264 658 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:29:08 00:29:40
265 628 STAMM AGATA Gdańsk INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA 1991 K20 00:29:10 00:29:31
266 380 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:29:11 00:29:24
267 262 PALUCH RAFAŁ Gdańsk 1990 M20 00:29:12 00:29:45
268 625 KOWALKOWSKI MATEUSZ Gdańsk INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA 1989 M20 00:29:14 00:29:33
269 103 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K30 00:29:14 00:29:37
270 644 WILCZYŃSKA DAGMARA Elbląg 1988 K20 00:29:16 00:29:35
271 636 MACH DAWID Wejherowo ONE PERSON TEAM 1986 M30 00:29:16 00:29:40
272 429 HORSTEN PETER Gdańsk GOYELLO POWER CLUB 1969 M40 00:29:17 00:29:25
273 50 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1984 M30 00:29:18 00:29:45
274 355 WRÓBEL SEBASTIAN Gdynia 1978 M30 00:29:18 00:29:39
275 198 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:19 00:29:52
276 589 WITFER JACEK Gdansk 1977 M30 00:29:21 00:29:47
277 156 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:29:23 00:29:38
278 40 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:29:24 00:29:52
279 173 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:27 00:30:00
280 104 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:29:27 00:29:51
281 595 ROGALSKA MAGDALENA Gdańsk 1985 K30 00:29:28 00:29:54
282 161 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:29:29 00:29:46
283 556 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:29:34 00:30:02
284 203 RUCZKO SŁAWOMIR Gdynia USAA RUCZKO 1977 M30 00:29:35 00:29:52
285 20 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:29:36 00:30:01
286 354 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K20 00:29:38 00:30:06
287 674
710*
NEUMANN MARCIN Gdańsk 1980 M30 00:29:40 00:30:19
288 627 ADAMIAK KATARZYNA Gdańsk INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA 1990 K20 00:29:41 00:30:01
289 626 BARTULEWICZ WERONIKA Gdańsk INTERSPORT GALERIA BAŁTYCKA 1993 K20 00:29:41 00:30:02
290 46 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:29:47 00:30:10
291 96 RETZLAFF BRUNON Gdynia KRT 1974 M40 00:29:50 00:30:26
292 36 SEREMA KLAUDIA pierwoszyno WYMIATACZE 1987 K20 00:29:54 00:30:24
293 27 BECKER AGATA Lubin 1993 K20 00:29:54 00:30:20
294 162 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk 1986 K30 00:29:58 00:30:25
295 270 BIELECKA ALEKSANDRA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2000 K16 00:29:58 00:30:24
296 359 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:30:01 00:30:24
297 498 DEPTULSKA AGNIESZKA Tczew UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:30:06 00:30:38
298 666 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia NO RISK NO FUN 1976 M40 00:30:07 00:30:29
299 268 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:30:08 00:30:34
300 461 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:30:11 00:30:35
301 209 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:30:13 00:30:31
302 441 SKWARŁO PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:30:16 00:30:51
303 285 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk TEAM FRIENDS 1981 M30 00:30:17 00:30:29
304 33 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:30:17 00:30:29
305 651 FORMELLA KORNELIA Kochanowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:30:18 00:30:31
306 356 CZURYŃSKI MARIUSZ Gdynia 1975 M40 00:30:23 00:30:50
307 435 KREFT OLIWIA Rumia UKS SIODEMKA RUMIA 1999 K16 00:30:24 00:30:49
308 669 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia PARKRUN GDYNIA 1951 M60 00:30:25 00:30:39
309 473 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:30:25 00:30:39
310 601 KONITZ MAREK Gdańsk POWEL ACTIVE 1979 M30 00:30:29 00:31:01
311 637 JANUSZ MAGDALENA Rumia MORE ACTIVE / JATRENUJE 1982 K30 00:30:29 00:30:43
312 535 MICHALOWSKA KASIA Gdansk POWEL ACTIVE 1983 K30 00:30:29 00:31:01
313 610 URBANEK JERZY GDAŃSK 1970 M40 00:30:30 00:31:00
314 251 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:30:36 00:31:05
315 585 SERTEL ULA Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1984 K30 00:30:36 00:30:53
316 37 SEREMA MARCIN pierwoszyno WYMIATACZE 1979 M30 00:30:44 00:30:57
317 230 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 49 BAZA LOTNICZA 1989 M20 00:30:50 00:31:23
318 231 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:30:50 00:31:23
319 681 KUJAWA KATARZYNA Gdynia CROW 1973 K40 00:31:00 00:31:26
320 218 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:31:01 00:31:24
321 120 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:31:01 00:31:34
322 187 KREFT KATARZYNA Gdynia 1994 K20 00:31:03 00:31:31
323 186 KRZYŻANOWSKI PIOTR Gdynia 1991 M20 00:31:04 00:31:31
324 217 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:31:07 00:31:42
325 416 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:31:07 00:31:35
326 116 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:31:08 00:31:34
327 655 BODIO-ZIÓŁKOWSKA EWA Warszawa TRIMARCHEWKA 1980 K30 00:31:09 00:31:46
328 151 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:31:13 00:31:48
329 24 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:31:15 00:31:40
330 215 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K30 00:31:17 00:31:37
331 510 MOTYKA OLIWIA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:31:21 00:31:43
332 457 GRUSZECKA KATARZYNA Gdynia BBL GDYNIA 1969 K40 00:31:22 00:31:50
333 274 LENDZION GRZEGORZ Gdańsk KDATP 1982 M30 00:31:23 00:31:45
334 428 ERDMANN PIOTR Gdańsk 1984 M30 00:31:24 00:31:50
335 266 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:31:25 00:31:38
336 256 ROMANCZUK MONIKA Gdańsk 1981 K30 00:31:27 00:31:52
337 440 STRZELCZYK DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:31:31 00:32:05
338 482 MICKIEWICZ ILONA Wejherowo 1988 K20 00:31:34 00:32:08
339 91 DUDA- MIŁCZAK KAROLINA Gdańsk 1981 K30 00:31:35 00:31:50
340 373 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 1960 M50 00:31:37 00:31:43
341 470 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:31:38 00:32:08
342 95 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:31:42 00:32:08
343 53 KONKEL ANETA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:31:46 00:32:20
344 682 WIŚNIEWSKI WOJCIECH RUMIA KLUB KOLARSKI FLOTA GDYNIA 1950 M60 00:31:48 00:32:21
345 642 WILCZYŃSKI KONRAD Gdańsk - 1989 M20 00:31:50 00:32:11
346 92 MIŁCZAK MACIEJ Gdańsk 1985 M30 00:31:51 00:32:03
347 587 KUBIK MATEUSZ Kowale 1994 M20 00:31:51 00:32:23
348 98 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia MORE ACTIVE TEAM 1955 K60 00:31:55 00:32:26
349 480 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:32:00 00:32:19
350 420 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:32:00 00:32:38
351 447 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:32:08 00:32:27
352 467 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:32:09 00:32:46
353 78 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:32:10 00:32:48
354 477 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:32:12 00:32:49
355 138 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:32:17 00:32:30
356 48 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:32:20 00:32:44
357 504 KAMIŃSKA KAROLINA Brodnica 1988 K20 00:32:28 00:33:03
358 172 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:33 00:33:05
359 111 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:35 00:33:03
360 677 POHL-DUCZMAL ELŻBIETA PIERLOSZYNO MORE ACTIVE 1973 K40 00:32:36 00:33:08
361 683 DUCZMAL WOJCIECH Gdynia 1994 M20 00:32:49 00:32:58
362 263 BANACZYK SABINA Gdynia 1979 K30 00:32:49 00:33:06
363 579 CHODUBSKA SYLWIA Gdańsk 1981 K30 00:32:50 00:33:08
364 127 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:51 00:33:25
365 54 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:33:03 00:33:36
366 446 ZAJK ALICJA Gdynia 1970 K40 00:33:04 00:33:22
367 624 KAMPA ALEKSANDRA Gdańsk TEAM MORE ACTIVE 1972 K40 00:33:07 00:33:39
368 90 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia MAMY-BIEGAMY 1983 K30 00:33:07 00:33:44
369 657 ABRAMEK MAGDALENA Grudziądz PANI 1988 K20 00:33:11 00:33:40
370 643 WASZKIEWICZ ARTUR Elbląg 1982 M30 00:33:15 00:33:37
371 622 SMENTOCH KAROLINA Żukowo 1991 K20 00:33:16 00:33:40
372 432 KAPCZYŃSKA JOANNA GDANSK 1992 K20 00:33:19 00:33:44
373 57 BROKOS TOMASZ Gdańsk 1986 M30 00:33:21 00:33:38
374 596 BUDZELEWSKA KATARZYNA Gdańsk 1988 K20 00:33:24 00:33:53
375 136 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:33:30 00:33:52
376 645 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:33:33 00:34:10
377 671 KUŹNIEWSKA OLGA Gdańsk MARCIN I OLGA 1988 K20 00:33:54 00:34:28
378 564 KURIATA MARCIN Rumia VRC 1971 M40 00:33:58 00:34:36
379 603 ZAWADZKA ANNA Gdynia 1979 K30 00:34:01 00:34:35
380 520 KOWALSKA NATALIA Wejherowo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:34:06 00:34:28
381 296 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K30 00:34:07 00:34:41
382 406 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:34:08 00:34:24
383 659 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:34:14 00:34:54
384 87 CIEMNA-SARNOWSKA DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:34:16 00:34:53
385 629 HILLER MARTA Osielsko HILLER TEAM 1994 K20 00:34:16 00:34:36
386 346 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:34:21 00:34:46
387 337 KRZYSTEK MAGDALENA Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM 1982 K30 00:34:29 00:34:48
388 404 DAMASZKE ORIANA Gdynia 1981 K30 00:34:29 00:34:52
389 108 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:34:40 00:35:06
390 407 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:34:55 00:35:30
391 604 TROJANOWSKA BOGUMIŁA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1963 K50 00:35:00 00:35:34
392 675 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:35:14 00:35:43
393 323 ZIÓŁKOWSKA JULIA Gdańsk 1980 K30 00:35:34 00:36:01
394 318 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:35:38 00:36:11
395 60 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:35:40 00:36:10
396 361 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:35:43 00:36:13
397 442 JANUSZ IWONA Hel "HELSKIE WICHRY" 1985 K30 00:35:48 00:36:10
398 293 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:35:51 00:36:34
399 616 WIECZOREK ANDRZEJ BANINO 1965 M50 00:36:05 00:36:35
400 466 GRZEGOREK ANNA Zbychowo 1983 1983 K30 00:36:05 00:36:41
401 611 URBANEK KATARZYNA GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK 1974 K40 00:36:05 00:36:35
402 471 KWAPISZ SEBASTIAN Reda 1982 M30 00:36:12 00:36:48
403 292 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:36:13 00:36:43
404 233 WERRA WIKTORIA Gdańsk 1998 K16 00:36:22 00:37:00
405 640 DĄBROWSKA ANNA Wejherowo MTB 1975 K40 00:36:35 00:37:12
406 376 ZBOROWSKI PAWEL Gdansk 1988 M20 00:37:06 00:37:12
407 615 WIECZOREK MAŁGORZATA BANINO 1974 K40 00:37:06 00:37:36
408 613 SKWIERAWSKA BEATA Gdańsk 1974 K40 00:37:06 00:37:36
409 71 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:37:29 00:37:58
410 67 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:37:42 00:38:15
411 216 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:37:51 00:38:17
412 584 WENDYKOWSKA DOMINIKA Gdańsk MOJE ESPRESSO 1982 K30 00:37:57 00:38:31
413 155 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:38:04 00:38:34
414 623 JAŻDŻEWSKA JUSTYNA Rumia 1983 K30 00:38:09 00:38:47
415 73 PISARSKA EWA Gdansk RUNEXPERT LEJDIS 1984 K30 00:38:10 00:38:26
416 413 WODYŃSKA STOSIK NATALIA Gdańsk TRIMAMA 1981 K30 00:38:11 00:38:47
417 597 MĄCZKOWSKA WIOLETTA Reda 1976 K40 00:38:12 00:38:47
418 631 SKÓRZYŃSKA AGNIESZKA Gdańsk TRIMAMA 1980 K30 00:38:13 00:38:49
419 222 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:38:21 00:38:49
420 49 SZUMSKA ŻANETA Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1986 K30 00:39:28 00:40:08
421 417 JANKOWIAK DARIUSZ Koleczkowo 1972 M40 00:40:23 00:40:59
422 463 BURY LILIANA Reda 1981 K30 00:41:20 00:41:58
423 496 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda 1981 K30 00:41:20 00:41:58
424 672 TOMCZYK JOANNA SOPOT 1980 K30 00:42:09 00:42:45
425 676 BARANOWSKI ADAM Gdańsk 1984 M30 00:42:34 00:43:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni