z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 6 - Gdynia

10.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 597 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno GKS ŻUKOWO 1997 M20 00:16:31 00:16:32
2 605 KUROWSKI TOMASZ Kartuzy GKS CARTUSIA 2000 M16 00:16:38 00:16:39
3 1 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY KTB 1988 M30 00:17:06 00:17:06
4 1149 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M30 00:17:09 00:17:09
5 3 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda EUROPELL-BIKE U UP 1982 M30 00:17:10 00:17:12
6 1131 JANOWSKI FILIP Szczecin 1991 M20 00:17:21 00:17:21
7 305 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 M20 00:17:45 00:17:48
8 97 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Dubeninki KUJAWSCY KTB 1998 M20 00:17:57 00:17:58
9 484 WENSŁAW MATEUSZ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1987 M30 00:18:23 00:18:24
10 1040 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk F3TEAM 1984 M30 00:18:27 00:18:29
11 377 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:35 00:18:37
12 387 CHYB RADOSŁAW Gdynia 1979 M30 00:18:42 00:18:45
13 1085 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BIKE U UP 1984 M30 00:18:52 00:18:52
14 95 WRONKA CEZARY Gdańsk BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:18:52 00:18:54
15 257 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 M16 00:19:04 00:19:06
16 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:07 00:19:09
17 537 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1990 M20 00:19:10 00:19:12
18 1162 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska LKS ZANTYR SZTUM 1998 M20 00:19:14 00:19:16
19 1030 SZMIDT ADRIAN Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 1998 M20 00:19:26 00:19:29
20 606 BIELSKI SEBASTIAN Nowogard TEAM ISKIERKA 1993 M20 00:19:39 00:19:43
21 1032 TRZASKA PRZEMYSŁAW Gdańsk DREAM TRI TEAM 1985 M30 00:19:43 00:19:45
22 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:19:52 00:19:54
23 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:19:51 00:19:54
24 37 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk DREAM TRI TEAM 1986 M30 00:19:55 00:19:57
25 160 RASZEWSKI MATEUSZ Góra MAJA TEAM 1988 M30 00:20:01 00:20:04
26 1148 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:04 00:20:06
27 354 ICKOWSKI TOMASZ Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 M16 00:20:06 00:20:09
28 389 DIAS MAGDALENA Gdynia ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:20:08 00:20:09
29 113 KEPKA GRZEGORZ Wejherowo MAJA TEAM 1989 M20 00:20:09 00:20:12
30 92 MĘDYK MARCIN Gdynia 1981 M30 00:20:11 00:20:15
31 134 OSEŃKO ADAM Wejherowo MAJA TEAM 1984 M30 00:20:37 00:20:40
32 8 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K16 00:20:43 00:20:44
33 90 SUŁEK GRZEGORZ Rzeszów JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:41 00:20:46
34 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:46 00:20:48
35 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:55 00:20:57
36 482 PESTA PIOTR Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 2001 M16 00:20:49 00:21:02
37 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUN-PASSION.PL TEAM 1978 M40 00:21:01 00:21:05
38 1088 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:21:05 00:21:08
39 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:21:10 00:21:12
40 292 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:10 00:21:15
41 250 SCHOENROCK TOMASZ Nowy Dwór Gdański FINISZ MORĄG 1994 M20 00:21:22 00:21:25
42 547 SIENKIEWICZ MAKSYMILIAN GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2001 M16 00:21:20 00:21:29
43 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M40 00:21:32 00:21:37
44 76 PIKUL GRZEGORZ Gdansk O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:21:35 00:21:38
45 395 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:36 00:21:43
46 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:21:40 00:21:43
47 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:21:40 00:21:43
48 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:40 00:21:45
49 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:47 00:21:50
50 318 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:47 00:21:51
51 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:47 00:21:51
52 457 SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:21:48 00:21:53
53 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:49 00:21:54
54 1053 JANCZAK SŁAWOMIR Pszczółki DREAM TRI TEAM 1983 M30 00:21:52 00:21:56
55 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:53 00:21:57
56 261 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:50 00:21:57
57 544 PORZYCZ GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:21:52 00:22:01
58 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:22:00 00:22:03
59 1123 SMÓŁKOWSKI MARCIN RUMIA RUMIA RUNNER 1984 M30 00:22:05 00:22:05
60 321 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWY HMM HMM HMM 1981 M30 00:21:59 00:22:06
61 426 BRAMOWICZ JACEK Juszkowo PRUSZCZ BIEGA 1984 M30 00:22:08 00:22:14
62 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:17 00:22:20
63 346 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M50 00:22:28 00:22:32
64 1156 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:35 00:22:41
65 1140 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS 1984 M30 00:22:35 00:22:43
66 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:22:43 00:22:47
67 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:46 00:22:49
68 397 ŚMIEŁOWSKI DAWID Gdynia 1979 M30 00:22:43 00:22:49
69 18 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia INVICTUS 3CITY 1993 M20 00:22:42 00:22:49
70 1167 WEISS KRZYSZTOF Gdansk DUDYCZ RUN 1964 M50 00:22:49 00:22:53
71 545 NOWAK GRZEGORZ GDYNIA UKS "AZYMUT 45" 2002 M16 00:22:55 00:22:59
72 1059 DŁUGOSZ TOMASZ Gdańsk KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA 1985 M30 00:22:51 00:23:02
73 1115 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:55 00:23:06
74 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:22:59 00:23:10
75 1192 FELD MACIEJ Bydgoszcz 1956 M60 00:23:06 00:23:11
76 1109 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:23:08 00:23:15
77 1034 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia 1985 M30 00:23:09 00:23:17
78 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:11 00:23:18
79 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:23:10 00:23:19
80 1108 SZYMAŃSKI KRYSTIAN Bojano OSTEO-SPORT TEAM 1990 M20 00:23:07 00:23:19
81 83 MACIJEWSKA BOŻENA Gniewowo RUNEDA 1984 K30 00:23:13 00:23:22
82 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:23:20 00:23:27
83 460 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:23:34 00:23:34
84 1007 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M30 00:23:40 00:23:40
85 67 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:23:30 00:23:41
86 228 JAKUBCZAK KAROL Wejherowo RUNEDA/MAJA TEAM 1988 M30 00:23:29 00:23:42
87 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:42 00:23:49
88 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:23:45 00:23:50
89 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:43 00:23:50
90 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk 1992 K20 00:23:44 00:23:53
91 1119 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:23:37 00:23:54
92 324 VOSS MARCIN Reda NORD CAPITAL 1984 M30 00:23:44 00:23:54
93 187 ZAMARRIPA KAROLINA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA; NEUROSANA 2000 K16 00:23:40 00:23:56
94 104 BELLWON PAWEŁ Gdynia TEAMBABLO 1987 M30 00:23:50 00:23:59
95 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:51 00:24:00
96 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:23:53 00:24:04
97 177 HALMANN MIREK Wejherowo PGB SPORTOWA PACZKA 1984 M30 00:23:51 00:24:09
98 501
607*
PLISZKA ŁUKASZ GDAŃSK LUKI 1988 M30 00:24:05 00:24:10
99 338 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino KUJAWSCY KTB 1981 M30 00:24:02 00:24:10
100 337 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:24:01 00:24:11
101 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:23:58 00:24:13
102 193 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M30 00:24:14 00:24:22
103 1142 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:24:17 00:24:23
104 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:24:17 00:24:25
105 1033 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:24:20 00:24:27
106 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:24:24 00:24:28
107 106 CIESIELSKI MACIEJ Toruń PARKRUN TORUŃ 1994 M20 00:24:18 00:24:31
108 1114 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:24:18 00:24:31
109 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:26 00:24:36
110 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:24:31 00:24:38
111 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:24:26 00:24:40
112 1052 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:24:13 00:24:41
113 75 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M30 00:24:36 00:24:42
114 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:24:44 00:24:51
115 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:24:45 00:24:55
116 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:24:48 00:24:56
117 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:30 00:25:00
118 1084 JAGUŚ ŁUKASZ Pogórze 1984 M30 00:24:40 00:25:01
119 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:58 00:25:04
120 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:25:06 00:25:14
121 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:25:11 00:25:26
122 207 SELKE EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:24:49 00:25:28
123 299 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:18 00:25:30
124 572 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK CASTILLA 1988 M30 00:25:22 00:25:36
125 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:25:23 00:25:39
126 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:25:30 00:25:43
127 240 OLIWNIAK MARCIN Gdańsk 1983 M30 00:25:30 00:25:55
128 1155 PICH PAWEŁ Gdańsk 1988 M30 00:25:48 00:25:59
129 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:25:44 00:26:02
130 594 KORNOWSKI PAWEŁ Mosty 1976 M40 00:25:21 00:26:04
131 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:24:55 00:26:11
132 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:24:57 00:26:11
133 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:26:00 00:26:11
134 334 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot SLAD JEZA 1979 M30 00:26:12 00:26:14
135 409 ZIÓŁKOWSKI JAROSŁAW Gdynia ZORZA GDYNIA 1986 M30 00:26:00 00:26:17
136 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:26:01 00:26:20
137 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia OLL4FAN 1977 K40 00:26:13 00:26:21
138 430 OSOWSKI KORNEL Targanice 1988 M30 00:26:09 00:26:24
139 1170 PASZKOWSKI TADEUSZ Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1984 M30 00:26:08 00:26:26
140 1035 OSTROWSKI GRZEGORZ Gdynia BIEGAMYRAZEM 1978 M40 00:26:19 00:26:30
141 1001 KWIATKOWSKI KAJETAN GDAŃSK 1982 M30 00:26:16 00:26:32
142 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:27 00:26:36
143 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:26:24 00:26:36
144 1050 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk O-SOWA BIEGA 1979 M30 00:26:30 00:26:40
145 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:26:35 00:26:50
146 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:37 00:26:51
147 275 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:26:27 00:26:52
148 205 MYSZK JULIA Rybno SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:26:14 00:26:53
149 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:26:39 00:26:55
150 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:26:45 00:26:57
151 66 GÓRSKI RADOSŁAW Malbork 1988 M30 00:26:50 00:27:02
152 1069 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M50 00:26:53 00:27:11
153 1110 ROZIEWSKA EWELINA Gdańsk 1989 K20 00:27:13 00:27:13
154 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:26:58 00:27:15
155 1023 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M50 00:27:05 00:27:23
156 1031 KOZŁOWSKI MARCIN Gdańsk 1981 M30 00:27:09 00:27:32
157 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:27:18 00:27:34
158 1157 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:27:20 00:27:37
159 285 LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:27:06 00:27:41
160 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:27:50 00:28:00
161 148 ROBAKOWSKI DARIUSZ Gdynia OLL4FAN 1968 M50 00:27:46 00:28:06
162 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:27:35 00:28:13
163 472 CWALINA MAGDALENA Gdynia 1982 K30 00:28:05 00:28:18
164 237 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA/ MAJA TEAM 1982 K30 00:27:55 00:28:19
165 1153 BORCOWSKI JANUSZ Gdynia WETERYNEK.PL/BIKE U UP 1965 M50 00:28:12 00:28:22
166 1065 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:06 00:28:26
167 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:28:10 00:28:28
168 23 POCHOPIEŃ MIRA Gdańsk WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1983 K30 00:28:07 00:28:29
169 147 SYLDATK KAROL Mściszewice METROŻERCY 1986 M30 00:28:11 00:28:29
170 1083 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:28:08 00:28:32
171 1117 KWAS MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:28:37 00:28:37
172 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:28:28 00:28:38
173 596 MIKIELSKI PAWEŁ Jaroty 1983 M30 00:28:21 00:28:46
174 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:28:38 00:28:53
175 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:28:38 00:28:56
176 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:42 00:28:58
177 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:28:40 00:29:00
178 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:28:36 00:29:02
179 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:28:51 00:29:03
180 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:41 00:29:04
181 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:29:05 00:29:07
182 1145 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:28:57 00:29:08
183 510 IWANOWSKI JAKUB Gdańsk 1987 M30 00:28:41 00:29:09
184 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:28:36 00:29:10
185 1039 WOLOSZYK SEBASTIAN Gdynia 1985 M30 00:28:49 00:29:11
186 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:28:39 00:29:15
187 479 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:29:12 00:29:17
188 231 BRAATZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:28:59 00:29:18
189 162 SZYMAŃSKI MAREK Gdynia SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:29:01 00:29:20
190 48 GARNCAREK PAWEŁ Świeszyno 1980 M30 00:28:44 00:29:21
191 360 HINC IWONA Żukowo-Borkowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1975 K40 00:29:11 00:29:24
192 1171 DĄBEK ADRIAN Gdynia 1980 M30 00:29:05 00:29:25
193 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:29:08 00:29:27
194 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:48 00:29:29
195 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:10 00:29:29
196 1076 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M30 00:29:03 00:29:30
197 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:29:03 00:29:32
198 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:29:12 00:29:36
199 105 SYRYCA NATALIA Gdynia TEAMBABLO 1987 K30 00:29:05 00:29:39
200 298 ARCISZEWSKA MAGDA Gdynia LPP TEAM 1986 K30 00:28:57 00:29:39
201 138 MISIAK DANIEL Gdańsk MISIAKI 1987 M30 00:29:26 00:29:42
202 136 KUBICKA ALEKSANDRA Gdańsk MISIAKI 1983 K30 00:29:27 00:29:43
203 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:29:28 00:29:54
204 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:29:47 00:30:00
205 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:29:47 00:30:06
206 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:43 00:30:10
207 507 CZERNIA JERZY STRASZYN STRASZNI SĄSIEDZI TEAM 1970 M40 00:29:35 00:30:13
208 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:30:08 00:30:20
209 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:30:08 00:30:30
210 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:30:17 00:30:32
211 1068 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K60 00:30:36 00:30:39
212 188 WŁADYMIRUK DARIUSZ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1980 M30 00:30:24 00:30:42
213 399 JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:30:20 00:30:44
214 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:30:24 00:30:47
215 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:30:38 00:30:59
216 599 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:30:31 00:30:59
217 1166 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:30:36 00:31:00
218 263 FOLWARSKI ANDRZEJ Gdańsk FACE NORDIC WALKING TEAM 1959 M50 00:30:27 00:31:03
219 536 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:30:37 00:31:03
220 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:30:35 00:31:06
221 562 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:30:48 00:31:17
222 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:05 00:31:27
223 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:17 00:31:32
224 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:07 00:31:34
225 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:31:18 00:31:43
226 256 KOWALIK PIOTR Pruszcz Gdański 1980 M30 00:31:23 00:31:50
227 1158 GÓRECKI ŁUKASZ Gdańśk 1984 M30 00:31:21 00:31:52
228 54 PALKA ANNA Gdynia KONTENER FORMY 1990 K20 00:31:20 00:31:57
229 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:31:39 00:32:01
230 431 WERNER IRENEUSZ Świecie O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:31:42 00:32:08
231 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:31:50 00:32:23
232 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:32:03 00:32:24
233 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:32:18 00:32:50
234 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:32:20 00:32:56
235 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:32:31 00:32:58
236 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:33:00 00:33:16
237 1104 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1971 K40 00:32:45 00:33:22
238 1062 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:33:00 00:33:22
239 595 TOMCZYK ANNA Jaroty 1989 K20 00:33:09 00:33:36
240 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:33:19 00:33:39
241 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:33:21 00:33:50
242 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:33:29 00:33:58
243 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:33:26 00:34:00
244 109 PIASECKA AGATA Gdańsk 1991 K20 00:33:33 00:34:01
245 192 RESEMAN SYLWIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1969 K40 00:33:34 00:34:11
246 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:33:35 00:34:12
247 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:33:47 00:34:20
248 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:33:51 00:34:32
249 224 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:33:57 00:34:37
250 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:34:26 00:34:54
251 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:34:55 00:35:16
252 404 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:34:49 00:35:23
253 414 RYCIO KAROL Gdańsk 1985 M30 00:34:58 00:35:33
254 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:35:27 00:35:44
255 394 KOWALCZYK FABIAN Gdańsk 1988 M30 00:35:16 00:35:50
256 518 DOMAGAŁA KAROLINA Gdynia DUKA ADVENTURE 1991 K20 00:35:29 00:35:56
257 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:35:15 00:35:58
258 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:35:32 00:36:13
259 602 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:35:56 00:36:40
260 601 JARMOŁOWICZ MAGDALENA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:35:56 00:36:40
261 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:40 00:37:23
262 252 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:38:18 00:38:47
263 483
1093*
PEŁSZYŃSKI MAREK Gdańsk LPP TEAM 1984 M30 00:38:25 00:39:03
264 73 ROGIŃSKA KATARZYNA Gdańsk WKURW_TEAM 1964 K50 00:38:37 00:39:07
265 600 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:38:54 00:39:42
266 56 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg UNICORNTEAM 1979 M30 00:39:37 00:40:00
267 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo UNICORN TEAM 1982 K30 00:39:39 00:40:02
268 529 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1962 K50 00:39:39 00:40:17
269 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:40:06 00:40:40
270 57 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:40:04 00:40:52
271 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:41:37 00:42:08
272 72 KUTNIEWSKA MARIA Żukowo FACE NORDIC WALKING TEAM 1958 K60 00:41:32 00:42:09
273 603 PAŁKA PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 00:42:08 00:42:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni