z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

04.10.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:17:01 00:17:01
2 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo MAJA TEAM 1986 M20 00:17:13 00:17:13
3 248 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk CITYRUNNER 1980 M30 00:17:27 00:17:29
4 4 JANOWSKI FILIP Szczecin LKS OLIMPIC SZCZECIN 1991 M20 00:17:31 00:17:32
5 113 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M30 00:17:33 00:17:34
6 74 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:17:48 00:17:49
7 116 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / CITYRUNNER 1983 M30 00:17:53 00:17:54
8 193 HASS ROBERT Gdynia R70 1970 M40 00:18:40 00:18:41
9 167 DAMPC KAROL reda SEMEKO AQUASFERA 1986 M20 00:18:43 00:18:44
10 263 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:18:44 00:18:45
11 41 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI / AZS PG 1994 M20 00:19:05 00:19:06
12 188 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:19:10 00:19:11
13 171 KOSZNICKI ADAM Gdańsk AZS UG 1990 M20 00:19:19 00:19:21
14 345 BAGROWSKI TOMASZ Gdańsk RADOŚĆ BIEGANIA / PADŁ NA RYJ TEAM 1981 M30 00:19:27 00:19:29
15 249 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:19:31 00:19:33
16 111 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:33 00:19:35
17 311 ŻUREK GRZEGORZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:19:34 00:19:35
18 326 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:19:34 00:19:35
19 89 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:19:39 00:19:41
20 28 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN Warszawa TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:48 00:19:49
21 191 LIBERA MAKSYMILIAN Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1996 M16 00:19:51 00:19:52
22 350
369*
KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO ZSP4 WEJHEROWO 1997 M16 00:19:57 00:19:58
23 112 WRONKA CEZARY Gdańsk INTEL RUNNERS / GT RAT 1986 M20 00:20:03 00:20:04
24 302 JEDYNAK PAWEŁ Gdańsk AZS UG 1994 M20 00:20:05 00:20:07
25 82
521*
ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:20:17 00:20:18
26 348 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJATEAM 1989 M20 00:20:25 00:20:27
27 168 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:28 00:20:30
28 161 GRZEBIN PIOTR Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 M30 00:20:34 00:20:37
29 279 OSTROWSKI ZBIGNIEW Bietowo NADLEŚNICTWO LUBICHOWO 1979 M30 00:20:36 00:20:37
30 256 OGDOWSKI BARTEK Rumia SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:20:36 00:20:38
31 11 LULIŃSKA KAMILA Susz UKS TRS SUSZ 1995 K20 00:20:44 00:20:45
32 199 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:20:43 00:20:45
33 346 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:47 00:20:48
34 202 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:21:03 00:21:05
35 277 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:21:06 00:21:07
36 26 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA/BIEGAJĄCY TCZEW 1964 M50 00:21:11 00:21:12
37 209 BŁAŻUK JAREK Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1979 M30 00:21:19 00:21:23
38 146 RADTKE RAFAŁ Bytów KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW 1979 M30 00:21:21 00:21:24
39 72 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:21:22 00:21:26
40 36 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:21:26 00:21:29
41 343 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:26 00:21:29
42 251 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K30 00:21:31 00:21:33
43 312 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:21:29 00:21:35
44 195 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:34 00:21:38
45 12 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:39 00:21:40
46 233 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1982 M30 00:21:38 00:21:41
47 227 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1960 M50 00:21:42 00:21:43
48 210 KUR DANIEL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 M30 00:21:47 00:21:51
49 266 GAŁKA ŁUKASZ Gdańsk ZORZA GDYNIA 1991 M20 00:21:50 00:21:51
50 299 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:21:52 00:21:56
51 276 JURKOW PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:01 00:22:02
52 19 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:22:02 00:22:06
53 286 WAŁĘSA WOJCIECH Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:22:03 00:22:05
54 13 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:22:03 00:22:04
55 332 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:22:05 00:22:08
56 20 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:22:10 00:22:15
57 244 MICHNA MICHAŁ Borkowo Łostowickie 1980 M30 00:22:13 00:22:20
58 94 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:18 00:22:24
59 90 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:22:18 00:22:22
60 196 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia XTRAINER.PL 1983 M30 00:22:22 00:22:30
61 45 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:22 00:22:28
62 170 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:22:26 00:22:31
63 211 ORZOŁ KAMIL Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:22:28 00:22:36
64 347 TRZASKO BOGUSŁAW GDYNIA 1976 M30 00:22:31 00:22:34
65 327 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia 1979 K30 00:22:31 00:22:34
66 185 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:33 00:22:37
67 31 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:22:38 00:22:45
68 158 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:22:41 00:22:46
69 66 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:42 00:22:46
70 349 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia 1997 M16 00:22:42 00:22:45
71 298 DAWIDOWSKI ROMAN Puck HELSKIE WICHRY 1967 M40 00:22:44 00:22:48
72 313 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:22:44 00:22:52
73 63 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M30 00:22:44 00:22:51
74 234 DRAMCZYK BŁAŻEJ Lębork WATAHA 1977 M30 00:22:48 00:22:53
75 139 STEFANIAK DAMIAN Pruszcz Gdański 1989 M20 00:22:51 00:22:57
76 180 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M20 00:22:51 00:22:57
77 142 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo REM ELBLĄG (WEJHEROWO) 1977 M30 00:22:55 00:23:02
78 364 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:22:57 00:23:04
79 231 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:57 00:23:01
80 30 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:22:58 00:23:02
81 135 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M20 00:22:59 00:23:05
82 355 GÓRECKI RAFAŁ Gdańsk 1975 M40 00:22:59 00:23:03
83 102 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:23:09 00:23:17
84 240 BLOCH PRZEMYSŁAW Czersk CZERSK 1981 M30 00:23:09 00:23:13
85 40 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:11 00:23:18
86 307 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:23:11 00:23:16
87 71 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:23:12 00:23:20
88 230 RYTLEWSKI PIOTR Góra I-TAK-O POBIEGNĘ 1974 M40 00:23:16 00:23:25
89 27 WOJCIK MARCIN Gdynia 1983 M30 00:23:17 00:23:28
90 272 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K30 00:23:26 00:23:29
91 358 ŁEMPICKI KAROL Gdynia 1984 M30 00:23:29 00:23:42
92 101 KEARNEY MAREK Gdynia O'CEARNAIGH 1977 M30 00:23:30 00:23:39
93 253 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:23:31 00:23:36
94 198 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:23:34 00:23:41
95 177 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:23:37 00:23:43
96 278 SIKORA IWONA Gdynia ROGER TEAM 1979 K30 00:23:39 00:23:43
97 124 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:42 00:23:47
98 241 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:23:43 00:24:01
99 175 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1979 M30 00:23:47 00:23:52
100 109 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:48 00:23:51
101 16 GACKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz KB ŁAPKA 1991 K20 00:23:51 00:23:55
102 324 LEO MICHAŁ Gdynia 1969 M40 00:23:55 00:24:08
103 151 WILBIK JOANNA Gdańsk POMORZE BIEGA I POMAGA 1983 K30 00:23:58 00:24:04
104 353 KAMIŃSKI MATEUSZ Sopot 10 CREW 1987 M20 00:24:11 00:24:18
105 76 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:14 00:24:23
106 192 TOMASZEWSKA AGNIESZKA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1976 K30 00:24:14 00:24:20
107 80 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:24:16 00:24:23
108 115 ANDRZEJEWSKA KASIA Gdańsk DZIUBDZIUŚ TEAM 1991 K20 00:24:21 00:24:24
109 344 KUŹBA JAKUB Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 M16 00:24:24 00:24:27
110 306 WIECZOREK TOMASZ Gdańsk 1965 M50 00:24:27 00:24:33
111 75 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia 1996 K16 00:24:27 00:24:29
112 166 ZALEWSKI MARCIN Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1975 M40 00:24:40 00:24:50
113 107 PODOLSKI MAREK Gdynia BIGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:41 00:24:47
114 119 KULEWICZ ARKADIUSZ Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:24:42 00:24:50
115 221 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:24:44 00:24:54
116 310 SOLLICH JAKUB Gdańsk WA KU TA' SOPOT 1980 M30 00:24:46 00:24:48
117 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:24:49 00:25:01
118 148 NALEŻYTY PAWEŁ Bydgoszcz 1991 M20 00:24:51 00:24:55
119 226 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M40 00:24:54 00:24:59
120 237 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:24:55 00:25:03
121 176 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K40 00:24:58 00:25:04
122 360 TOMASZKIEWICZ PIOTR Gdańsk 1983 M30 00:24:59 00:25:12
123 290 MATEJA BOŻENA Gdańsk MORSY SOPOT 1959 K50 00:25:04 00:25:10
124 97 HEJMOWSKI SYLWESTER Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:25:06 00:25:14
125 130 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:25:11 00:25:26
126 86 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K50 00:25:12 00:25:22
127 220 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:25:15 00:25:21
128 281 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:25:17 00:25:30
129 125 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:25:21 00:25:36
130 121 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk 1983 M30 00:25:24 00:25:28
131 351
452*
GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:25:25 00:25:31
132 285 POPIOŁEK JOANNA Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:25:34 00:25:41
133 361 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:25:35 00:25:42
134 261 GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 1988 K20 00:25:38 00:25:43
135 23 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:25:53 00:26:12
136 67 CHICA LORENZO NACHO Gdansk 1983 M30 00:25:57 00:26:06
137 205 WASILEWSKI ARKADIUSZ Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1977 M30 00:25:57 00:26:28
138 357 MILDNER KAMIL Gdańsk TRI NEGU 1982 M30 00:25:57 00:26:03
139 273 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M20 00:25:58 00:26:07
140 308 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 M20 00:25:59 00:26:11
141 62 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:26:00 00:26:03
142 200 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:26:04 00:26:18
143 334 PODJASKI KRZYSZTOF Gdańsk NAPIERAMY! 1978 M30 00:26:09 00:26:29
144 255 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:26:11 00:26:21
145 259 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:26:13 00:26:24
146 275 DUDEK AGNIESZKA Gdynia 1971 K40 00:26:15 00:26:23
147 128
522*
CISOWSKI MICHAŁ Gdynia 1984 M30 00:26:15 00:26:27
148 88 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:26:16 00:26:32
149 35 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:18 00:26:28
150 260 MAŃKOWSKA JOLANTA Gdańsk 1983 K30 00:26:19 00:26:31
151 289 GRZEGORCZYK SZYMON Gdynia 1980 M30 00:26:22 00:26:32
152 108 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:26:22 00:26:32
153 92 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:26:23 00:26:33
154 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:26:27 00:26:41
155 162 RYBCZONEK MATEUSZ Gdynia 1984 M30 00:26:28 00:26:38
156 29 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:32 00:26:46
157 44 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:26:34 00:26:44
158 291 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:37 00:26:46
159 295 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:26:39 00:26:44
160 236 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:45 00:26:54
161 120 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:26:46 00:26:57
162 129 PAWŁOWICZ JACEK Wejherowo 1991 M20 00:26:49 00:26:56
163 294 DAWIDOWSKA NATALIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 K16 00:26:49 00:26:57
164 60 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:26:53 00:27:01
165 222 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:26:53 00:27:07
166 137 KRÓL ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1977 M30 00:26:55 00:27:08
167 194 STARCZEWSKI MICHAL Gdansk SGS POLAND TEAM 1984 M30 00:26:59 00:27:10
168 228 BARAN MICHAŁ Gdańsjk 1987 M20 00:27:00 00:27:15
169 133 LULEWICZ DARIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1979 M30 00:27:00 00:27:14
170 225 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:27:00 00:27:12
171 214 IRCZUK ANNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1973 K40 00:27:04 00:27:23
172 99 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:27:07 00:27:19
173 32 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:09 00:27:18
174 247 MALONA TOMASZ Gdańsk PRODUCENT KILOMETRÓW 1986 M20 00:27:10 00:27:32
175 359 LASZCZYK NADJA Reda SEA HORSE 1983 K30 00:27:14 00:27:29
176 49 STASIŃSKI HENRYK Gdańsk 1959 M50 00:27:15 00:27:26
177 17 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:27:17 00:27:27
178 331 POKORSKA JUSTYNA Gdynia 1979 K30 00:27:19 00:27:35
179 254 KOLCZYŃSKI JERZY Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1970 M40 00:27:19 00:27:33
180 163 ROMANOWSKA JOANNA Gdynia 1978 K30 00:27:20 00:27:35
181 367 OŚKA PRZEMYSŁAW GDAŃSK 1986 M20 00:27:20 00:27:25
182 325 ORŁOWSKI MICHAŁ Gdańsk 1987 M20 00:27:20 00:27:25
183 33 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:27:25 00:27:34
184 190 RINK KATARZYNA Gdańsk 1996 K16 00:27:25 00:27:34
185 37 BEYER MONIKA Gdynia WITOMINO 1975 K40 00:27:34 00:27:46
186 328 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:27:35 00:27:42
187 301 POŁEĆ IZABELA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:37 00:27:47
188 395
338*
MOTYKA WIKTOR Gdańsk INTERSPORT 1979 M30 00:27:41 00:28:03
189 79 SKOWROŃSKI KAMIL Gdańsk HANZA 1985 M30 00:27:46 00:27:58
190 81 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:27:48 00:27:59
191 69 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:27:52 00:28:01
192 321 SIEDLECKI MARCIN Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1978 M30 00:27:52 00:28:05
193 250 KREFT OLIWIA Rumia UKS SIODEMKA RUMIA 1999 K16 00:28:00 00:28:08
194 354 BORK KINGA Mierzynko 1998 K16 00:28:02 00:28:18
195 173 RETZLAFF BRUNON Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1974 M40 00:28:04 00:28:14
196 243 SAMUSIK PAULINA Gynia KASZUBSKA PONIEWIERKA 1982 K30 00:28:05 00:28:23
197 18 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M40 00:28:06 00:28:17
198 363 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:28:07 00:28:19
199 246 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:28:08 00:28:10
200 48 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:28:09 00:28:24
201 186 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:28:10 00:28:23
202 184 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:28:16 00:28:20
203 51 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:28:20 00:28:35
204 317 LAMKOWSKA KAMILLA Grudziądz KOBIETY BIEGAJĄ 1980 K30 00:28:24 00:28:32
205 93 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:24 00:28:37
206 182 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:28:31 00:28:49
207 34 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:28:37 00:28:52
208 38 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1976 K30 00:28:41 00:28:53
209 153 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:28:44 00:28:58
210 178 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:28:48 00:29:01
211 197 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1982 M30 00:28:49 00:28:55
212 303 CHOJNACKA DAGMARA Gdańsk 1988 K20 00:28:49 00:29:05
213 39 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:28:51 00:29:07
214 58 SAWONIEWICZ ELŻBIETA Gdynia 1985 K30 00:29:00 00:29:15
215 131 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:29:02 00:29:16
216 305 PITRA WOJCIECH Gdańsk 1984 M30 00:29:03 00:29:13
217 138 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk 1985 K30 00:29:03 00:29:13
218 147 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:29:05 00:29:10
219 53 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:29:06 00:29:19
220 55 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:29:13 00:29:28
221 181 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:29:15 00:29:24
222 156 GŁĘBOCKI RADEK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1970 M40 00:29:16 00:29:27
223 362 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:29:23 00:29:39
224 218 DUNIKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1982 K30 00:29:23 00:29:38
225 212 KŁOSKOWSKI PAWEŁ Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:29:25 00:29:45
226 165 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:29:31 00:29:44
227 136 TOMASZUNAS WALDEK GDYNIA CHWNO 1981 M30 00:29:35 00:29:49
228 54 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:29:44 00:29:55
229 283 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:29:47 00:29:59
230 264 LACHIEWICZ SYLWESTER Gdańsk 1978 M30 00:29:49 00:30:09
231 287 BUŻAN KAMILA Szemud ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:29:50 00:29:58
232 117 SUŁKOWSKA ANNA Lębork NIGHT RUNNERS 1985 K30 00:29:56 00:30:14
233 21 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:30:10 00:30:23
234 132 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:30:13 00:30:32
235 140 GAŁUSZKA DARIA Pruszcz Gdański 1989 K20 00:30:23 00:30:41
236 98 LUCZKO MILENA Torun GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:30:28 00:30:40
237 319 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:30:30 00:30:48
238 262 KONOPKA ANNA Gdańsk MYK MYK TEAM 1983 K30 00:30:31 00:30:48
239 304 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K30 00:30:44 00:31:01
240 78 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:30:49 00:31:03
241 157 BARDOWSKA MAGDALENA Gdynia 1980 K30 00:30:52 00:31:10
242 22 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K60 00:31:02 00:31:20
243 296 WEGIENEK MARCIN Gdańsk 1971 M40 00:31:03 00:31:17
244 252 BENET ANGELIKA Gdynia 1989 K20 00:31:04 00:31:17
245 330 MICHNA ADAM Gdańsk 1979 M30 00:31:08 00:31:22
246 216 DYLAŃSKI LESZEK Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1983 M30 00:31:14 00:31:31
247 85 FELIŃSKA ANNA Gdańsk 1987 K20 00:31:19 00:31:32
248 284 LANGE MAŁGORZATA Gościcino MAJA TEAM 1996 K16 00:31:29 00:31:45
249 64 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:31:36 00:31:52
250 46 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:31:57 00:32:11
251 189 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:32:03 00:32:22
252 274 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:32:17 00:32:35
253 154 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M30 00:32:18 00:32:36
254 174 MARCINIAK PIOTR Gdańsk DIABŁY PÓŁNOCY 1975 M40 00:32:23 00:32:43
255 297 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:32:36 00:32:47
256 213 PAWŁOWSKA-WALCZAK KATARZYNA Gdynia BPH RUNNERS TEAM 1985 K30 00:32:46 00:33:06
257 203 MORAWIECKA MAGDALENA Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1981 K30 00:32:46 00:33:06
258 87 NADGRABSKI ANDRZEJ Gdańsk 1964 M50 00:32:57 00:33:16
259 267 KULKA URSZULA Gdynia PARÓWYDŻOANY 1992 K20 00:32:59 00:33:10
260 323 CECHOWSKA PATRYCJA Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 K20 00:33:02 00:33:19
261 258 ŁUBOWSKA URSZULA Gdańsk 1987 K20 00:33:17 00:33:33
262 160 WARNKE ALINA Pelplin 1983 K30 00:33:23 00:33:40
263 316 BROWARCZYK JOANNA Lublewo Gdańskie 1972 K40 00:33:31 00:33:45
264 183 WINSKA-MAŻUL EWA Gdańsk DIABŁY PÓŁNOCY 1977 K30 00:33:34 00:33:53
265 144 RADOMSKI WOJCIECH Gdańsk 1968 M40 00:33:39 00:33:51
266 206 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo BPH RUNNERS TEAM 1974 K40 00:33:41 00:33:58
267 83 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:34:01 00:34:17
268 366 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia 1970 K40 00:34:06 00:34:23
269 356 ŁUBOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1952 K60 00:34:14 00:34:30
270 126 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:14 00:34:33
271 224 DANIELEK EWA Bydgoszcz 1983 K30 00:34:18 00:34:36
272 365 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M40 00:34:54 00:35:00
273 314 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ 1973 K40 00:35:06 00:35:22
274 315 BROWARCZYK KAROLINA Lublewo Gdańskie 1991 K20 00:35:13 00:35:27
275 229 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:35:33 00:35:54
276 149 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K50 00:36:15 00:36:31
277 318 DUNDER-KUCZYŃSKA JULITA Gdańsk 1981 K30 00:36:21 00:36:40
278 232 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:36:56 00:37:13
279 257 PARASIŃSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M30 00:37:09 00:37:20
280 292 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:37:35 00:37:56
281 288 DRAWC MAGDALENA Bolszewo ZSP NR 4 WEJHEROWO 1998 K16 00:37:41 00:37:57
282 341 JARZEMBIŃSKA BEATA BYTÓW KB GOCH BYTÓW 1966 K40 00:38:01 00:38:12
283 342 MUERAU-NOWICKA HANNA Bytów KB GOCH BYTÓW 1964 K50 00:38:01 00:38:12
284 201 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:38:50 00:39:08
285 159 CHOJNACKA ASIA Malbork 1984 K30 00:40:12 00:40:29
286 208 BARANOWSKI ADAM Gdańsk BPH RUNNERS TEAM 1984 M30 00:41:17 00:41:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni