z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

23.11.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:17:20 00:17:22
2 339 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:26 00:17:27
3 32 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1983 M30 00:17:33 00:17:35
4 279 WOLAK RAFAŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 1985 M20 00:17:41 00:17:42
5 3 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1986 M20 00:17:56 00:17:57
6 392 BORAWSKI PAWEŁ Puck KS TEAM RUN GDAŃSK 1986 M20 00:18:09 00:18:10
7 196 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI 1994 M20 00:18:36 00:18:37
8 419 FINGAS MACIEJ OSTRÓDA 1984 M30 00:18:39 00:18:40
9 499 WĄSICKI SEBASTIAN Reda LKB IM BRACI PETK LĘBORK 1988 M20 00:18:45 00:18:46
10 572 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:44 00:18:47
11 272 DROP TOMASZ Gdańsk 1985 M20 00:18:46 00:18:48
12 264 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:18:55 00:18:57
13 571 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:18:57 00:18:59
14 510 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS ZIEMI PUCKIEJ 1983 M30 00:18:59 00:19:01
15 338 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1975 M30 00:19:10 00:19:11
16 287 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:19:22 00:19:24
17 344 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:19:22 00:19:26
18 162 SIKORA SEBASTIAN Gdynia ACEL GDYNIA 1976 M30 00:19:32 00:19:34
19 107 STACHOWIAK ŁUKASZ Straszyn STRASZYN BIEGA 1988 M20 00:19:41 00:19:42
20 325 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1982 M30 00:19:49 00:19:52
21 559 WILANDT KONRAD Jurata MILONEK JURATA 1985 M20 00:19:50 00:19:52
22 356 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk 1987 M20 00:19:50 00:19:53
23 210 JARANTEWICZ KRYSTIAN Gdańsk WISZĄCE OGRODY 1976 M30 00:19:51 00:19:54
24 317 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1996 M16 00:20:04 00:20:05
25 520 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:20:16 00:20:17
26 276 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:16 00:20:19
27 30 GRZELAK MICHAŁ Gdynia 3CITY TRAIL RUNNING TEAM 1979 M30 00:20:18 00:20:20
28 82 JASZCZUK PIOTR Braniewo MOS ZATOKA BRANIEWO 1996 M16 00:20:14 00:20:21
29 260 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M40 00:20:22 00:20:23
30 422 DIAS MAGDALENA Gdynia WKS FLOTA GDYNIA 1997 K16 00:20:26 00:20:27
31 112 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1977 M30 00:20:27 00:20:29
32 230 KRAKOWSKI JAN Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1994 M20 00:20:39 00:20:42
33 280 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:20:44 00:20:46
34 498 GRZYBOWSKI JAKUB Gdynia 1970 M40 00:20:51 00:20:54
35 13 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:20:57 00:20:58
36 545 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M40 00:21:02 00:21:06
37 16 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA/BIEGAJĄCY TCZEW 1964 M50 00:21:10 00:21:12
38 54 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M40 00:21:05 00:21:13
39 363 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA 1980 M30 00:21:09 00:21:13
40 142 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:21:15 00:21:17
41 115 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:21:13 00:21:18
42 289 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK GDAŃSK 1986 M20 00:21:16 00:21:20
43 557 SEKUŁA KASIA Dębogórze ZORZA GDYNIA 1993 K20 00:21:19 00:21:21
44 440 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk 1982 M30 00:21:16 00:21:22
45 335 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:26 00:21:29
46 241 DUDICZ PIOTR Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1989 M20 00:21:18 00:21:31
47 401
352*
SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:28 00:21:32
48 608 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:21:30 00:21:35
49 118 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:21:34 00:21:40
50 222 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:21:39 00:21:41
51 604 KUBILUS ROBERT Rumia BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M40 00:21:39 00:21:42
52 217 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:39 00:21:43
53 595 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:21:36 00:21:45
54 596 HEBEL SŁAWOMIR Rumia RUMIA BIEGA 1971 M40 00:21:40 00:21:45
55 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:21:44 00:21:46
56 354 HENICZ GRZEGORZ Gdynia 1965 M40 00:21:40 00:21:46
57 524 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1960 M50 00:21:46 00:21:48
58 81 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M30 00:21:46 00:21:49
59 533 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:45 00:21:49
60 55 BOGDANOWICZ ROBERT Gdansk 1976 M30 00:21:44 00:21:50
61 459 LITWIN JAROSŁAW Rumia RUMIA BIEGA 1963 M50 00:21:47 00:21:51
62 453 ORDAKOWSKI FILIP Gdynia 1995 M16 00:21:45 00:21:54
63 248 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:52 00:21:54
64 599 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW Borkowo 1961 M50 00:22:00 00:22:03
65 71 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:22:01 00:22:04
66 261 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:22:02 00:22:05
67 26 ZAWADZKI DAWID Gdańsk 1992 M20 00:22:03 00:22:05
68 18 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M20 00:21:57 00:22:06
69 564 GROCHOWSKI MARCIN Rumia 1988 M20 00:21:59 00:22:07
70 489 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K30 00:22:01 00:22:07
71 332 LUBIŃSKI KAMIL Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1992 M20 00:22:10 00:22:10
72 130 SIWIELA MATEUSZ Reda RUNEDA 1990 M20 00:22:04 00:22:10
73 531 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:22:09 00:22:15
74 98 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:22:05 00:22:18
75 360 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M30 00:22:11 00:22:19
76 536 ADAMCZUK MARIUSZ Sopot NAPIERAMY! 1980 M30 00:22:14 00:22:20
77 364 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30 00:22:18 00:22:22
78 284 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:14 00:22:24
79 502 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:22:16 00:22:24
80 472 RZECHOWSKI FILIP Gdynia 1984 M30 00:22:20 00:22:25
81 464 PEŁECH MACIEJ Gdynia SOPOCKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1987 M20 00:22:21 00:22:26
82 534 BŁAŻUK JAREK Gdynia 1979 M30 00:22:23 00:22:34
83 173 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:22:35 00:22:38
84 36 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:22:32 00:22:39
85 245 KOŁECKI MAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:22:33 00:22:40
86 233 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:22:29 00:22:41
87 509 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:22:36 00:22:41
88 163 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:22:32 00:22:42
89 258 DRAMCZYK BŁAŻEJ Lębork WATAHA 1977 M30 00:22:36 00:22:46
90 378 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:22:43 00:22:50
91 212 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:22:49 00:22:53
92 218 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:50 00:22:58
93 426 SKWAREK PIOTR Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1979 M30 00:22:57 00:23:00
94 451 NOWACKI JANUSZ Gdańsk 1985 M20 00:22:56 00:23:02
95 17 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M20 00:22:53 00:23:02
96 87 ŁUKOWICZ TOMASZ Rumia GRUPA LUDWIKA ASICY 1990 M20 00:22:56 00:23:06
97 540 WELKE ARTUR Gdynia 1977 M30 00:22:57 00:23:06
98 63 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:56 00:23:08
99 56 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:59 00:23:11
100 460 GOTÓWKO TOMASZ Reda RUNEDA 1977 M30 00:23:05 00:23:13
101 291 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:23:12 00:23:15
102 449 MARCZAK MAREK Pruszcz Gdański 1970 M40 00:23:01 00:23:15
103 336 MURAWSKI ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:23:11 00:23:16
104 537 LICZNERSKI ARTUR Juszkowo 1981 M30 00:23:02 00:23:18
105 80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:23:14 00:23:18
106 421 HALMAN MARCIN Gdansk GOOD LUCK CLUB 1983 M30 00:23:11 00:23:19
107 72 HABAJ PIOTR Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M30 00:23:16 00:23:20
108 370 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M30 00:23:09 00:23:22
109 423 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:19 00:23:22
110 548 MILDNER HUBERT Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:23:13 00:23:23
111 462 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:23:23 00:23:25
112 209 KARWACKI MACIEJ Gdańsk RE-FORMA GABINET REHABILITACJI 1987 M20 00:23:20 00:23:27
113 152 SZCZEGÓLSKI MARCIN Reda RUNEDA 1978 M30 00:23:21 00:23:29
114 68 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:30 00:23:34
115 104 KOŁEK MACIEK Gdańsk 1982 M30 00:23:29 00:23:35
116 371 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:23:30 00:23:39
117 282 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:23:21 00:23:40
118 120 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M30 00:23:24 00:23:44
119 51 POŁOM KRZYSZTOF Gdynia 1985 M20 00:23:29 00:23:47
120 308 ZWIERZYNSKI WOJCIECH Gdansk BANGBANGDESIGN.PL 1978 M30 00:23:43 00:23:48
121 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:23:45 00:23:50
122 273 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:29 00:23:51
123 427 KLAWITER RADOSŁAW RUMIA 1984 M30 00:23:43 00:23:52
124 79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:23:51 00:23:55
125 457 MIERZWA ŁUKASZ Reda RUNEDA 1984 M30 00:23:53 00:24:00
126 247 GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 1988 K20 00:23:56 00:24:00
127 224 KEARNEY MAREK Gdynia 1977 M30 00:23:54 00:24:01
128 154 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:23:30 00:24:02
129 505 KWIATKOWSKI GRZEGORZ Rumia 1978 M30 00:23:49 00:24:02
130 507 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo 1979 M30 00:23:56 00:24:04
131 216 LESZCZYŃSKI CEZARY Gdańsk SETH QUORTHON CLUB 1970 M40 00:23:52 00:24:05
132 546 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:23:53 00:24:07
133 396 SEKUŁA ILONA GDYNIA FORZA GDYNIA 1989 K20 00:24:06 00:24:08
134 129 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA 1987 M20 00:24:01 00:24:09
135 606 WARSZAWSKI FILIP Gdynia OUT OF HOME 1975 M30 00:24:01 00:24:11
136 479 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:23:59 00:24:12
137 47 BRZUZY TOMASZ Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1979 M30 00:24:01 00:24:13
138 515 PŁOTKA ŁUKASZ Lębork 1994 M20 00:24:05 00:24:15
139 144 ZGŁOBICKI LUCJAN REDA RUNEDA 1987 M20 00:24:08 00:24:15
140 389 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:01 00:24:17
141 340 STRUCZEWSKI FILIP Sokółka NAPIERAMY 1984 M30 00:24:14 00:24:19
142 582 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K20 00:24:13 00:24:20
143 353 GAWEL JAN Gdynia 1948 M60 00:24:17 00:24:21
144 160 KOMOSIŃSKI MATEUSZ Gdynia WOIOWNICY 1990 M20 00:24:14 00:24:24
145 574 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:24:13 00:24:26
146 411 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1979 M30 00:24:11 00:24:28
147 285 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:24:11 00:24:29
148 456 JANKOWIAK ROMAN Gdańsk 1968 M40 00:24:23 00:24:32
149 563 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:24:14 00:24:35
150 547 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:24:25 00:24:35
151 6 SZREDER KRZYSZTOF wejherowo 1976 M30 00:24:23 00:24:41
152 517 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:24:23 00:24:42
153 532 MISZEWSKI ROMUALD Rumia 1954 M60 00:24:44 00:24:50
154 227 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M20 00:24:42 00:24:52
155 299 DĘBIEC EWA Gdańsk WISZĄCE OGRODY 1982 K30 00:24:48 00:24:54
156 387 MAKARSKI JAROSŁAW Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1970 M40 00:24:43 00:24:57
157 611 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:24:47 00:24:58
158 382 NACZK ADAM Chwaszczyno KS PIDRINA GDYNIA 1971 M40 00:24:46 00:24:59
159 174 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:24:50 00:25:01
160 4 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ GDYNIA SZATAN GDYNIA 1974 M40 00:24:50 00:25:03
161 397 POSAŃSKI PATRYK Choczewo 1996 M16 00:25:03 00:25:06
162 65 CZYLKOWSKI DARIUSZ Reda 1976 M30 00:24:54 00:25:06
163 146 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:24:52 00:25:07
164 50 DAJER LESZEK Gdynia 1972 M40 00:24:50 00:25:08
165 61 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:25:01 00:25:10
166 404 ROMPCZYK ANDRZEJ GDAŃSK 1974 M40 00:24:56 00:25:11
167 523 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:24:51 00:25:11
168 383 MOROZ PIOTR gdańsk GRUPA BIEGOWA GLC 1973 M40 00:25:03 00:25:12
169 213 MROZOWSKI ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1982 M30 00:25:09 00:25:12
170 234 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K40 00:25:07 00:25:13
171 23 DOMŻAŁA MACIEK Gdańsk 1978 M30 00:25:01 00:25:15
172 301 PIKUL PIOTR Gdańsk 1984 M30 00:24:51 00:25:17
173 22 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:25:01 00:25:17
174 365 WINTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA BMG STARS TEAM 1972 M40 00:25:12 00:25:19
175 105 TRUSEWICZ ZBIGNIEW Wejherowo 1982 M30 00:25:18 00:25:21
176 385 JASIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1972 M40 00:25:11 00:25:25
177 391 LEWANDOWSKI WOJCIECH Skorzewo KM PSP GDYNIA 1987 M20 00:25:04 00:25:26
178 103 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:25:15 00:25:26
179 399 SUŁKOWSKI DOMINIK GDYNIA 1984 M30 00:24:56 00:25:32
180 443 SŁOWY LAURA Rumia RUMIA BIEGA 1995 K16 00:25:23 00:25:33
181 64 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:25:10 00:25:34
182 484 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:29 00:25:39
183 605 SZYMAŃSKI LESZEK Gdynia 1986 M20 00:25:13 00:25:42
184 475 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:25:16 00:25:43
185 407 ZAGOWAŁKO KASIA GDAŃSK 1987 K20 00:25:28 00:25:44
186 334 JAROSZ ARTUR wejherowo BIEGAM BO... 1972 M40 00:25:35 00:25:45
187 402 SKOWROŃSKI DOMINIK GDAŃSK 1992 M20 00:25:41 00:25:46
188 128 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:25:40 00:25:46
189 558 KONECKO IZABELA Sopot 1967 K40 00:25:31 00:25:47
190 178 ŁOŻYŃSKI DOMINIK Gdańsk SMART 1979 M30 00:25:38 00:25:48
191 393 LIPIŃSKI MICHAŁ MALBORK 1980 M30 00:25:35 00:25:49
192 244 MATEJA JANUSZ MICHAŁ Gdańsk 1957 M50 00:25:42 00:25:54
193 366 PICH PAWEŁ Gdynia GOOD LUCK 1988 M20 00:25:45 00:25:54
194 434 BOCHNSK TOMASZ GDAŃSK 1979 M30 00:25:47 00:25:56
195 418 JASZCZUK WOJCIECH GDYNIA 1975 M30 00:25:48 00:25:58
196 311 CZARNIAK MACIEJ Gdynia TROJMIASTO.PL 1984 M30 00:25:37 00:26:01
197 314 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:25:36 00:26:03
198 74 STAWIŃSKI PAWEŁ Elbląg 1982 M30 00:25:44 00:26:04
199 48 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M40 00:25:44 00:26:04
200 124 GŁOWACKA KAROLINA Reszel 1988 K20 00:25:51 00:26:06
201 528 KOBIELLA SŁAWEK Gdańsk KLUB WYSOKOGÓRSKI "TRÓJMIASTO" 1979 M30 00:25:39 00:26:09
202 140 RĄCZKA MARCIN Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1985 M20 00:25:42 00:26:10
203 96 ANTKOWSKI KRZYSZTOF Sopot DOB 1982 M30 00:25:40 00:26:14
204 525 MAŃSKI ROBERT Gdynia 1977 M30 00:26:15 00:26:15
205 587 SZARLIK PRZEMYSŁAW Dopiewiec 1970 M40 00:26:03 00:26:17
206 362 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:26:06 00:26:17
207 576 CZAJA MARIUSZ Reda RUNEDA 1990 M20 00:26:05 00:26:20
208 190 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:26:16 00:26:21
209 412 FILIPSKI MACIEJ GDYNIA 1982 M30 00:26:06 00:26:22
210 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:26:03 00:26:23
211 555 KURKOWSKA JOANNA Gdańsk 1980 K30 00:26:14 00:26:24
212 483 DYŻEWSKI BARTŁOMIEJ Gdynia 1976 M30 00:26:11 00:26:24
213 295 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:26:14 00:26:27
214 439 BRAUN-NOWAK ARTUR Gdańsk 1992 M20 00:26:18 00:26:28
215 568 MILDNER KAMIL Gdańsk TRI NEGU 1982 M30 00:26:04 00:26:31
216 584 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:25 00:26:34
217 527 PORTEE WOJCIECH Gdynia 1971 M40 00:26:22 00:26:37
218 192 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M40 00:26:04 00:26:38
219 491 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:26:13 00:26:41
220 384 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1972 M40 00:26:33 00:26:43
221 390 STĘPIEŃ MACIEJ Koleczkowo 1980 M30 00:26:15 00:26:45
222 492 DŁUGI JACEK Gdańsk 1981 M30 00:26:16 00:26:45
223 585 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk 1974 M40 00:26:33 00:26:46
224 495 PRZEKOP MICHAŁ Suwałki KUDŁATYTEAM 1994 M20 00:26:39 00:26:47
225 271 MIKA JAKUB Gdańsk 1984 M30 00:26:34 00:26:47
226 33 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:26:14 00:26:48
227 454 LEWANDOWSKI ADAM Wejherowo KARATE KLUB WEJHEROWO 1972 M40 00:26:22 00:26:49
228 473 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:26:27 00:26:50
229 496 WORZAŁA ALEKSANDRA Gdańsk OIRP GDAŃSK 1982 K30 00:26:37 00:26:52
230 581 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:21 00:26:54
231 347 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:26:38 00:26:55
232 246 NUREK MIRELA Starogard Gdański 1986 K20 00:26:47 00:26:56
233 594 SOLLICH JAKUB Gdańsk WA KU TA' SOPOT 1980 M30 00:26:50 00:27:02
234 27 JASIŃSKI MIREK Gdańsk 1963 M50 00:26:46 00:27:05
235 420 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia 1962 M50 00:26:52 00:27:08
236 408 LIPNICKI MAREK STARGARD GDAŃSKI 1979 M30 00:26:51 00:27:14
237 59 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1984 K30 00:27:00 00:27:18
238 5 LEWANDOWSKI ANDRZEJ Gdynia LOSLAMEROS.COM 1957 M50 00:27:10 00:27:20
239 375 MAŁOLEPSZY JACEK GDAŃSK 1984 M30 00:26:46 00:27:22
240 318 SAS-BOJARSKA DARIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:27:02 00:27:22
241 394 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:27:17 00:27:24
242 328 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:26:53 00:27:24
243 395 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia CIEZKIESLOWA.PL 1976 M30 00:27:20 00:27:25
244 86 KUSZAJ SŁAWOMIR Rumia GRUPA LUDWIKA ASICY 1975 M30 00:26:49 00:27:26
245 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:27:18 00:27:26
246 73 RETZLAFF BRUNON Gdynia 1974 M40 00:27:08 00:27:32
247 607 KRUPA MACIEK Gdańsk 1979 M30 00:26:13 00:27:33
248 278 POLINCEUSZ MAŁGORZATA Gdansk AKADEMIA BIEGANIA 1953 K60 00:27:33 00:27:35
249 521 KRZAK JERZY GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 1960 M50 00:27:30 00:27:37
250 101 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:27:20 00:27:38
251 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:20 00:27:41
252 406 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K20 00:27:26 00:27:42
253 400 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:27:17 00:27:43
254 288 KRAWCZYK RENATA Gdańsk 1990 K20 00:27:20 00:27:46
255 39 RAFALAK GRZEGORZ gdynia SAMSUNG 1980 M30 00:27:16 00:27:46
256 240 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk 1970 K40 00:27:43 00:27:49
257 359 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1977 M30 00:27:30 00:27:51
258 425 DĄBEK MACIEJ GDYNIA 1977 M30 00:27:21 00:27:51
259 417 STARZEC DANIEL GDAŃSK 1991 M20 00:27:24 00:27:52
260 424 FESZLER ADAM Gdynia UNITED MOWANA TEAM 1972 M40 00:27:22 00:27:52
261 93 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:27:32 00:27:54
262 542 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:27:52 00:27:56
263 433 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:27:38 00:27:58
264 441 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:27:45 00:28:00
265 161 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:27:58 00:28:05
266 131 WEGNER KAMILA Reda RUNEDA 1988 K20 00:27:49 00:28:06
267 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:27:49 00:28:09
268 185 RUDZKI WOJCIECH Gdańsk MERITUM BANK I PARTNERZY 1979 M30 00:27:54 00:28:09
269 85 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:28:08 00:28:18
270 486 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M30 00:27:47 00:28:19
271 589 ZAGALSKI JAKUB Gdańsk 1985 M20 00:27:54 00:28:20
272 516 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:04 00:28:22
273 53 GRESZTA MONIKA Warszawa ALBATROSY 1978 K30 00:28:00 00:28:25
274 251 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M20 00:28:02 00:28:25
275 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:28:08 00:28:26
276 556 KURKOWSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1980 M30 00:28:13 00:28:27
277 31 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:28:16 00:28:28
278 99 PUSDROWSKI MICHAŁ Reda RUNEDA 1982 M30 00:28:13 00:28:30
279 113 OBARZANEK ARKADIUSZ Kowale 1972 M40 00:28:10 00:28:31
280 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:28:20 00:28:31
281 116 KNUT MAŁGORZATA Wejherowo RUNEDA 1985 K20 00:28:24 00:28:32
282 315 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K20 00:28:05 00:28:32
283 57 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M30 00:28:11 00:28:33
284 592 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:28:08 00:28:34
285 414 NADKAŃSKA MARTA GDYNIA 1982 K30 00:28:15 00:28:35
286 476 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:28:12 00:28:36
287 37 OLSZEWSKI KAROL Pogorze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:28:13 00:28:38
288 42 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:28:34 00:28:40
289 488 SZYMKOWIAK JUSTYNA Gdynia 1974 K40 00:28:18 00:28:44
290 409 GAŁUSKI BARTOSZ KLONÓWKA 1986 M20 00:28:23 00:28:45
291 110 LUTO PAWEŁ Gdańsk WWW.FUNDACJADOGTOR.ORG 1982 M30 00:28:13 00:28:46
292 41 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk MERITUM BANK I PARTNERZY 1979 M30 00:28:29 00:28:46
293 541 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:28:32 00:28:47
294 518 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK BHMW 1952 M60 00:28:31 00:28:48
295 49 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:28:28 00:28:49
296 7 SCHRODER EDWIN WEJHEROWO 1945 M60 00:28:38 00:28:51
297 579 TRZECIAK BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1983 K30 00:28:35 00:28:54
298 229 POBŁOCKI JAN Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1957 M50 00:28:32 00:28:54
299 416 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk NIEZRZESZONY 1947 M60 00:28:27 00:28:55
300 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:28:36 00:28:55
301 348 ROZBICKI MACIEJ GDAŃSK COMPLEXSPORTS 1982 M30 00:28:43 00:28:57
302 405 DAWIDOWSKI DANIEL Rumia 1981 M30 00:28:22 00:28:57
303 552 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M60 00:28:55 00:28:59
304 43 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K40 00:28:32 00:29:03
305 468 MEYER ADRIAN Gdynia 1986 M20 00:28:42 00:29:09
306 239 TURSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K20 00:28:37 00:29:09
307 503 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:29:05 00:29:13
308 504 PADZIK JAROSŁAW Gdynia OPEC GDYNIA 1958 M50 00:29:04 00:29:16
309 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:08 00:29:17
310 127 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:06 00:29:21
311 171 CHOŁAŚCIŃSKA AGATA Gdańsk NAPIERAMY! 1976 K30 00:28:58 00:29:21
312 455 SCHMIDT BEATA Gdynia 1973 K40 00:28:50 00:29:27
313 379 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:29:05 00:29:29
314 447 MAJSZAK JOZEF Gdynia 1940 M60 00:29:19 00:29:32
315 256 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne 1972 K40 00:29:22 00:29:44
316 237 SZADKOWSKI KAZIMIERZ Gdynia 1985 M20 00:29:11 00:29:45
317 294 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:29:30 00:29:47
318 283 DZIK JOANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:29:47 00:29:53
319 207 KRAUSE MACIEJ Gdańsk CZYSTA PRZYSZŁOŚĆ 1977 M30 00:29:45 00:29:54
320 361 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:29:20 00:30:00
321 58 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:29:39 00:30:07
322 560 HAJDASZ OLGA Gdynia 1987 K20 00:29:39 00:30:09
323 493 SPURGIASZ PATRYK Mrzezino 1991 M20 00:29:46 00:30:12
324 497 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk VANNESA 1974 M40 00:30:01 00:30:19
325 550 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:29:55 00:30:21
326 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk DREAM TEAM 1978 K30 00:29:59 00:30:22
327 177 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK 1974 K40 00:29:52 00:30:23
328 243 ZIELIŃSKA SYLWIA Gdynia BO-TEAM 1977 K30 00:29:51 00:30:23
329 153 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:27:57 00:30:24
330 598 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:29:51 00:30:25
331 398 PEGA JOANNA Gdynia 1990 K20 00:30:01 00:30:27
332 551 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 M30 00:30:05 00:30:27
333 28 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk 1959 K50 00:30:07 00:30:29
334 330 TOMASZEWSKA ANNA Gdańsk IZAWODY.PL 1985 K20 00:30:02 00:30:32
335 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:30:05 00:30:36
336 25 KISZKURNO ANDRZEJ Gdynia ASTMATYCY NA STERYDACH 1963 M50 00:30:08 00:30:40
337 215 KONIECZNY MICHAŁ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 M30 00:30:19 00:30:42
338 590 POMASKA ALEKSANDRA Gdańsk 1985 K20 00:30:06 00:30:44
339 313 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:30:15 00:30:44
340 254 RUPIŃSKI DARIUSZ Gdańsk DREAM TEAM 1972 M40 00:30:24 00:30:48
341 268 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:30:25 00:30:49
342 580 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:30:20 00:30:52
343 410
369*
PLESZCZYŃSKI PIOTR Gdynia 1978 M30 00:30:26 00:30:52
344 373 NARKUN AGNIESZKA Gdynia 1975 K30 00:30:36 00:30:53
345 575 TORZEWSKI RADOSŁAW Gdynia OSNIP WP 1969 M40 00:30:22 00:30:54
346 187 TALARCZYK MAŁGORZATA Gdańsk 1970 K40 00:30:27 00:30:57
347 95 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia 1975 K30 00:30:37 00:31:00
348 307 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk DREAM TEAM 1985 K20 00:30:46 00:31:01
349 549 ZBYSZYNSKA NATALIA Gdynia 1985 K20 00:30:47 00:31:02
350 562 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:30:43 00:31:02
351 569 KURCZYŃSKI ARKADIUSZ Gdynia 1984 M30 00:30:39 00:31:03
352 172 WEGIENEK MARCIN Gdańsk 1971 M40 00:30:51 00:31:04
353 108 SUŁKOWSKA ANNA Lębork 1985 K20 00:30:45 00:31:05
354 176 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:30:35 00:31:08
355 166 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk 1992 K20 00:30:39 00:31:08
356 320 KUNCEWICZ ANNA Suchy Dwór 1978 K30 00:30:43 00:31:12
357 388 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:31:13 00:31:13
358 242 MILLER BARTOSZ Gdańsk 1980 M30 00:30:44 00:31:17
359 588 LASKOWSKI MARCIN Kowale 1982 M30 00:30:45 00:31:18
360 35 STOPA MACIEJ Gdańsk 1970 M40 00:30:45 00:31:19
361 269 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K40 00:31:00 00:31:25
362 312 KUCHARSKA ŻANETA Gdańsk 1980 K30 00:31:00 00:31:26
363 593 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:31:13 00:31:32
364 458 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:31:04 00:31:33
365 201 WALTER ANNA Gdynia PŁOCHLIWE RUMBURAKI 1976 K30 00:31:01 00:31:33
366 169 MALINOWSKI STANISŁAW Sopot TEAM TRÓJMIASTO 1964 M50 00:31:08 00:31:34
367 535 GÓRSKI TOMASZ GDYNIA 1975 M30 00:31:07 00:31:35
368 136 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:31:29 00:31:37
369 263 ZARZYCKA KAROLINA Jantar 1983 K30 00:31:36 00:31:43
370 481 BEDNARCZYK WOJCIECH Reda 1978 M30 00:31:33 00:31:45
371 529 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:31:40 00:31:54
372 413 MISZKIEL OLA Gdańsk 1983 K30 00:31:35 00:31:54
373 281 WITKOWSKA BEATA Gdynia OPEC GDYNIA 1969 K40 00:31:38 00:31:56
374 123 BOGDANIS GEORGIS Gdańsk MICROSYSTEM 1955 M50 00:31:26 00:31:58
375 221 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M50 00:31:49 00:32:05
376 367 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:31:30 00:32:09
377 500 KAPICA BEATA BEATRICE Gdynia 1988 K20 00:31:44 00:32:12
378 501 BUJAK JUSTYNA Gdynia 1984 K30 00:31:45 00:32:13
379 323 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia - 1970 K40 00:32:20 00:32:20
380 506 SZERSZEN TOMEK Gdansk 1975 M30 00:32:06 00:32:24
381 235 NADGRABSKI ANDRZEJ Gdańsk 1964 M50 00:32:05 00:32:25
382 249 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA Gdynia 1976 K30 00:31:53 00:32:26
383 508 ZYDOREK MARZENA Gdynia 1973 K40 00:31:54 00:32:27
384 471 KARDAŚ JOANNA Stawiguda 1992 K20 00:31:54 00:32:29
385 403 KALENDA KAZIMIERZ Pruszcz Gdański 1958 M50 00:31:55 00:32:31
386 530 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:32:20 00:32:34
387 431 PACYŃSKI MACIEJ Gdynia 1976 M30 00:32:06 00:32:40
388 577 GORZELAK MAGDALENA Sopot MORSY SOPOT 1979 K30 00:32:06 00:32:41
389 137 ZAWADKA JOANNA Gdynia 1987 K20 00:32:19 00:32:47
390 38 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:32:24 00:32:55
391 102 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:32:47 00:32:57
392 44 ROSLA MAGDALENA straszyn 1982 K30 00:32:50 00:32:59
393 429 JAFERI HOLGER 1971 M40 00:32:50 00:32:59
394 600 SORÓWKA MAGDALENA Gdynia 1981 K30 00:32:36 00:33:04
395 566 MEJER KAROLINA Gdańsk 1983 K30 00:32:34 00:33:05
396 75 KACZMAR PRZEMYSŁAW Pogórze 1979 M30 00:32:45 00:33:10
397 513 LEWANDOWSKA JOANNA Gdynia 1971 K40 00:32:52 00:33:11
398 446 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:32:56 00:33:12
399 511 JACKIEWICZ DOROTA Gdynia 1971 K40 00:33:04 00:33:23
400 526 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K30 00:32:46 00:33:24
401 428 JAWORSKA MAGDALENA Gdańsk 1979 K30 00:33:03 00:33:28
402 114 KOWALEWSKA EWELINA Gdańsk SOPOCIANKI 1991 K20 00:33:19 00:33:45
403 519 FELIŃSKA ANNA Gdańsk 1987 K20 00:33:30 00:33:55
404 597 ŚLESZYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 1979 K30 00:33:45 00:34:19
405 470 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:33:47 00:34:22
406 302 KULLING KRYSTIAN Gdynia MORSY GDYNIA 1981 M30 00:34:06 00:34:27
407 109 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K20 00:34:07 00:34:27
408 92 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:34:28 00:34:39
409 512 CHOJNACKI JAKUB gdańsk 1980 M30 00:34:23 00:34:41
410 482 KOPCZYŃSKI MARIUSZ Gdańsk 1956 M50 00:34:16 00:34:51
411 143 SOBOŃ AGNIESZKA Pruszcz Gdański LIGA PKO / NORDCITY KETTLEBELL CREW 1991 K20 00:34:26 00:34:56
412 570 SŁOWIKOWSKA MONIKA Gdańsk EMS 1973 K40 00:34:39 00:34:56
413 522 MŁODZIKOWSKA DANUTA Gdynia 1971 K40 00:34:34 00:35:00
414 351 NOSEL ALEKSANDRA Chwaszczyno KGW CHWASZCZYNO 1968 K40 00:34:27 00:35:00
415 554 SŁOWIKOWSKA EMILIA Gdańsk EMS 1980 K30 00:34:43 00:35:01
416 487 KUKAWKA JAGODA Pruszcz gdański 1986 K20 00:35:00 00:35:32
417 430 PEGOŁ ANNA GDAŃSK 1973 K40 00:35:18 00:35:42
418 474 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:35:47 00:36:22
419 463 SZAMBELAN ŁUKASZ Gdynia 1976 M30 00:36:30 00:37:06
420 561 RZADKOWSKA MARTA Sopot 1988 K20 00:37:41 00:37:48
421 316 MADANY ANITA Gdańsk 1965 K40 00:37:49 00:37:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni