z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 5 - Gdańsk

13.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1518 DAMENTKA KAMIL Rumia CTS 1998 M20 00:17:07 00:17:09
2 1074 KUJAWSKI GRZEGORZ Puck KUJAWSCY RUNNERS 1978 M40 00:17:14 00:17:15
3 98 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 M16 00:17:48 00:17:49
4 1426 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1998 M20 00:17:58 00:17:58
5 1196 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda LION BROKERS/BIKE U UP 1982 M30 00:18:06 00:18:07
6 1538 STASIUKIEWICZ RAFAŁ GDYNIA 7 POMORSKA OBRONA TERYTORIALNA 1980 M40 00:18:20 00:18:21
7 1131 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/JAZDA Z KURAMI 1998 M20 00:18:31 00:18:31
8 1236 ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING / TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU 1995 K20 00:18:31 00:18:32
9 1135 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk BIKE U UP 1990 M30 00:18:35 00:18:37
10 1543 MALISZEWSKI JAKUB STRASZYN TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU 2005 M16 00:18:39 00:18:39
11 99 KUROPATWA ŁUKASZ Rumia BAŻANT TEAM / PROJEKT1000UP 1986 M30 00:18:55 00:18:56
12 1007 OSSOWSKI MATEUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1991 M30 00:18:57 00:18:59
13 1169 SAMSONOV SERGEY Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1983 M30 00:18:59 00:19:02
14 1456 LASOŃ PRZEMEK Poznań 1990 M30 00:19:02 00:19:04
15 1220 CHYB RADOSŁAW Gdynia RUN-PASSION.PL TEAM/DRUŻYNA CLAUDII 1979 M40 00:19:13 00:19:15
16 90 CIESIELSKI MACIEJ Gdynia #1512WINGEDHEARTS 1994 M20 00:19:23 00:19:26
17 1522 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk MAJATEAM 1984 M30 00:19:37 00:19:40
18 137 WITKOWSKI BARTOSZ Kielno 1991 M30 00:19:51 00:19:54
19 1601
4*
GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk JAZDA Z KURAMI (4) 1999 M20 00:20:28 00:20:30
20 69 TUSZYŃSKI JAROSŁAW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1981 M40 00:20:28 00:20:31
21 1258 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:37 00:20:39
22 1431 KUBILUS ROBERT Łapalice BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M50 00:20:40 00:20:43
23 1057 MIERZWA KRZYSZTOF Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:20:41 00:20:45
24 1517 FORMELA PIOTR Gdańsk BIEGUN OCR TEAM 1986 M30 00:20:47 00:20:50
25 120 PACZKOWSKI MACIEJ Reda 1992 M20 00:20:48 00:20:52
26 1044 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ Gdańsk 1978 M40 00:20:49 00:20:54
27 1311 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:20:54 00:20:56
28 1071 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M40 00:21:00 00:21:03
29 1193 BIAŁEK MAGDALENA Dębogórze 2005 K16 00:21:03 00:21:05
30 94 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk TRI TALENT TEAM 1984 M30 00:21:06 00:21:06
31 1280 JELINSKI MATEUSZ Kartuzy XRUNNERS 1985 M30 00:21:03 00:21:08
32 18 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia PROJEKT1000UP 1985 M30 00:21:04 00:21:09
33 1520 KUNKEL TYMOTEUSZ Gdańsk TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU 2005 M16 00:21:06 00:21:10
34 1516 ŁOSIN MARTA Gdynia BIEGUN OCR TEAM 1985 K30 00:21:06 00:21:10
35 1542 MIŁOŚ TOMASZ Gdynia BIEGUN OCR TEAM 1984 M30 00:21:08 00:21:13
36 79 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa ADIDAS RUNNERS TRICITY 1988 K30 00:21:11 00:21:14
37 28 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:21:13 00:21:16
38 109 KAMIŃSKI JACEK Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:21:16 00:21:18
39 1536 SZAFRAN BARTOSZ Gdańsk 1994 M20 00:21:13 00:21:20
40 1605
15*
DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS (15) 1979 K40 00:21:19 00:21:21
41 41 BAŁONIAK-SAŁUDA KAMIL Gdańsk #ZALINIAMETYTEAM 1987 M30 00:21:11 00:21:22
42 1036 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia FIGHTING RUNNERS 1996 K20 00:21:21 00:21:23
43 1604
13*
LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL (13) 1988 K30 00:21:23 00:21:26
44 1173 SUŁEK GRZEGORZ Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1981 M40 00:21:23 00:21:27
45 1501 SZUSTER WOJCIECH Gdańsk 1994 M20 00:21:27 00:21:32
46 1530 ABRAMOWICZ MICHAŁ GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM 1986 M30 00:21:37 00:21:41
47 188 REUTER TOMASZ SOPOT AZS POLITECHNIKA GDANSK 1971 M50 00:21:38 00:21:46
48 1149 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz DRUŻYNA CLAUDII 1989 M30 00:22:03 00:22:08
49 1452 PALASCHKE MICHAŁ Gdańsk SPORTOWY MAJKEL 1992 M20 00:22:09 00:22:11
50 1268 DOBRZYŃSKI TOMASZ Gdynia XRUNNERS 1980 M40 00:22:12 00:22:16
51 1154 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1990 M30 00:22:16 00:22:21
52 1152 BEHRENDT PAWEŁ Toruń OIRP WROCŁAW 1987 M30 00:22:21 00:22:25
53 1194 KUŚKA ADAM Gdańsk INVICTUS 3CITY/ YNOTRENER 1992 M20 00:22:22 00:22:24
54 1228 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M30 00:22:22 00:22:26
55 1190 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk BCT TEAM 1971 M50 00:22:23 00:22:27
56 25 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:22:23 00:22:30
57 1534 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOROTA Gdańsk 1983 K30 00:22:27 00:22:32
58 1525 KORNIAT LUDWIKA Siemianice 2003 K16 00:22:28 00:22:30
59 1013 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:22:28 00:22:35
60 135 BRZESKI MARCIN Gdynia 1982 M30 00:22:34 00:22:40
61 132 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:22:38 00:22:42
62 1108 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1974 M40 00:22:38 00:22:43
63 1080 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty 1971 M50 00:22:45 00:22:49
64 1415 TORBICZ PIOTR Gdańsk THALES 1978 M40 00:22:48 00:22:55
65 136 DĄBEK ADRIAN Gdynia CHYLOŃSKIE DZIKI 1980 M40 00:22:54 00:23:02
66 1030 KOŁATKA MONIKA Iława 1997 K20 00:22:54 00:22:58
67 1317 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:03 00:23:09
68 1327 GRABAN EMILIA Gdańsk BIKE U UP 1991 K30 00:23:04 00:23:07
69 12 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K40 00:23:04 00:23:10
70 59 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA TEAM 1976 K40 00:23:14 00:23:18
71 14 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K20 00:23:19 00:23:21
72 1465 MAĆKOWSKI MICHAŁ Reda 1979 M40 00:23:20 00:23:26
73 1210 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia MKRAWCZYŃSKA TEAM 1976 M40 00:23:24 00:23:48
74 1273 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino 1977 K40 00:23:26 00:23:30
75 1326 JASIŃSKI PIOTR Gdynia 1983 M30 00:23:29 00:25:09
76 1539 SZWEDEK KRZYSZTOF GDYNIA BIEGAMY RAZEM GDYNIA 1974 M40 00:23:30 00:23:38
77 1200 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:23:36 00:23:44
78 1188 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk KS BARRAKUDA GDAŃSK 1988 M30 00:23:43 00:25:17
79 1602
122*
CICHOCKI MARIUSZ Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM (122) 1974 M40 00:23:44 00:23:49
80 91 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:23:45 00:23:51
81 1093 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:23:47 00:23:51
82 1472 GAWIN RAFAŁ kościerzyna 1974 M40 00:23:52 00:24:01
83 1376 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:23:58 00:24:03
84 1126 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLSKA 1987 M30 00:24:00 00:24:07
85 101 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:24:01 00:24:08
86 1094 KLOPOTEK CLAUDIA Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1994 K20 00:24:06 00:24:11
87 1535 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ Kwidzyn 1996 M20 00:24:09 00:24:18
88 1500 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:24:10 00:25:48
89 78 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M40 00:24:10 00:24:18
90 1208 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1982 M30 00:24:11 00:25:49
91 1142 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn FUNDACJA JEPPESENA 1984 M30 00:24:13 00:25:51
92 154 OSIELSKI MACIEJ Banino KUJAWSCY RUNNERS 1972 M40 00:24:24 00:24:40
93 1010 PASIERBSKA EWA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1995 K20 00:24:25 00:24:28
94 96 KOLIŃSKI KRZYSZTOF Lipusz 1980 M40 00:24:26 00:26:05
95 1171 DRAWC MIECZYSŁAW Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1962 M50 00:24:31 00:26:05
96 1055 KAMINSKI DAWID Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1996 M20 00:24:34 00:24:43
97 110 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:24:36 00:24:45
98 1191 KLEWEK ANDRZEJ Gdansk FIGHTING RUNNERS 1977 M40 00:24:37 00:26:12
99 1114 BELCZEWSKA MONIKA Gdańsk TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU 1994 K20 00:24:43 00:24:46
100 1261 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF GDAŃSK 1973 M40 00:24:43 00:26:32
101 186 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K30 00:24:44 00:24:49
102 1401 ZYDOK BARTOSZ Gdańsk LAMUSY 1979 M40 00:24:46 00:26:22
103 1498 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA 1977 M40 00:24:46 00:24:52
104 1060 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:24:48 00:24:56
105 37 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:24:50 00:25:08
106 130 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M50 00:24:55 00:26:45
107 1487 POLAK JAREK Kościerzyna DZIKI Z TRÓJMIASTA 1987 M30 00:24:57 00:26:35
108 156 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:25:00 00:25:08
109 1045 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:25:05 00:26:45
110 1086 WIWATOWSKI WIESŁAW Gdynia 1971 M50 00:25:09 00:25:15
111 1056 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:25:10 00:25:16
112 141 WOLNY MARCIN Juszkowo KLUB DZIADKA RYNIA 1982 M30 00:25:10 00:25:21
113 1048 MAĆKOWIAK ARKADIUSZ Wrocław GEESMOLSSE 1980 M40 00:25:11 00:25:21
114 1118 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLSKA 1988 M30 00:25:15 00:25:24
115 1289 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:25:17 00:25:27
116 1540 WARDYN GRZEGORZ BOLSZEWO 1999 M20 00:25:25 00:27:04
117 1063 DZIDZIUL TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:25:27 00:27:08
118 149 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk OLEJ RUNNING TEAM 1981 M40 00:25:30 00:31:29
119 1061 LITTWIN MAREK Reda RUNEDA 1966 M50 00:25:30 00:25:40
120 185 DORENDA MARTA Gdańsk 1985 K30 00:25:30 00:25:38
121 1128 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:25:31 00:25:40
122 1386 FLEJSZAR MARCIN Gdynia 1985 M30 00:25:35 00:27:13
123 1391 SINCZUK PATRYCJA Tczew MIRAZ RACE TEAM 1979 K40 00:25:37 00:25:44
124 1455 NISIEWICZ GRZEGORZ Gdańsk NAVIGERA LOGISTICS TEAM 1984 M30 00:25:41 00:27:16
125 1025 FILIPKOWSKI WOJCIECH Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1989 M30 00:25:42 00:27:23
126 1247 JANISZEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:25:44 00:25:56
127 1008 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1986 K30 00:25:49 00:26:00
128 1029 NECEL MAREK Władysławowo BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1968 M50 00:25:51 00:25:58
129 127 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:25:59 00:26:15
130 1277 SADOWSKI PIOTR Rumia RUNEDA MŁODE DZIKI 1977 M40 00:26:06 00:27:47
131 68 ŁATAS PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M30 00:26:06 00:26:11
132 1156 SZYNSZECKI SŁAWOMIR Goszczyno 2004 M16 00:26:07 00:27:40
133 1459 DANIELEWICZ MICHAŁ Straszyn DOJEBKA TEAM 1994 M20 00:26:15 00:26:44
134 1444 RUDŹKO WOJCIECH Wejherowo 1968 M50 00:26:17 00:28:03
135 129 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:26:19 00:28:09
136 1265 SZUPRYCZYŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1994 M20 00:26:22 00:28:00
137 1404 OSTROUCH ANDRZEJ Gdańsk 1984 M30 00:26:22 00:27:56
138 1150 PAWLAK DEZYDERIA Gdynia CTS 1980 K40 00:26:24 00:26:35
139 1519 KRAĆ JANUSZ Gdańsk CZITOS 1981 M40 00:26:30 00:26:35
140 161 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot CENTAUR 1979 M40 00:26:30 00:26:30
141 1184 HINC IWONA Żukowo-Borkowo KUJAWSCY RUNNERS 1975 K40 00:26:33 00:26:39
142 50 JUSZKO ARTUR Gdańsk 1974 M40 00:26:35 00:26:42
143 1102 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:26:42 00:28:23
144 184 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M40 00:26:45 00:28:20
145 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M50 00:26:46 00:28:28
146 1511 MROCZEK ROBERT Rumia PARKRUN RUMIA 1972 M40 00:26:48 00:28:36
147 1373 TOBOREK PRZEMYSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:26:53 00:28:43
148 1443 ZEMFLER MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:26:55 00:28:31
149 1091 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:26:58 00:28:49
150 1502 GARCIA IVAN Gdynia 1982 M30 00:27:02 00:28:45
151 1147 BOJAN ANDRZEJ Gdynia ANDDACH 1976 M40 00:27:10 00:28:46
152 1603
52*
JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk CTS (52) 1970 K50 00:27:12 00:27:23
153 1015 KALICZYŃSKA WIOLETTA Rumia RUNEDA/PROJEKT1000UP 1978 K40 00:27:14 00:27:23
154 1160 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK REFINITIV 1988 M30 00:27:18 00:27:28
155 1296 PICH ANIA Gdynia 1981 K40 00:27:22 00:27:34
156 1316 CYMAN IZA Rumia 1982 K30 00:27:37 00:29:19
157 1110 MUCZYŃSKI BARTOSZ Gdynia RUNPASSION.PL 1975 M40 00:27:44 00:27:51
158 34 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:27:48 00:29:23
159 1207 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M50 00:27:50 00:29:46
160 1260 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:27:51 00:29:26
161 1221 JAGODZIŃSKI TOMASZ Czaple MAKURAT INVEST 1982 M30 00:27:52 00:29:34
162 1306 PICH PAWEŁ Gdynia GOLDENTEAM 1988 M30 00:27:54 00:28:06
163 1090 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K40 00:27:58 00:29:35
164 1403 ŚWITAŁA KATARZYNA Gdańsk 1983 K30 00:27:59 00:29:40
165 1486 ZWATYKANICZ MARTYNA Rumia DZIKI Z TRÓJMIASTA 1979 K40 00:27:59 00:29:37
166 74 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M50 00:28:01 00:28:10
167 33 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1985 K30 00:28:04 00:29:39
168 1372 KRUSZYŃSKI MARCIN Gdynia 1979 M40 00:28:15 00:29:52
169 1034 ŻUCHOWSKI MARCIN Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 M40 00:28:18 00:30:10
170 1133 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:28:25 00:28:38
171 178 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:28:25 00:30:14
172 39 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:28:27 00:30:31
173 54 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia FITNESSFITBACK 1 1964 M50 00:28:30 00:30:19
174 85 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:28:34 00:30:33
175 1416 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:28:38 00:30:22
176 1100 HILLER GABRIELA Gdańsk MOTYWATORNIA TEAM 1971 K50 00:28:53 00:30:39
177 1507 MROCZEK SYLWIA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:29:04 00:30:51
178 60 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA/ CTS 1975 K40 00:29:05 00:30:41
179 1085 BONDARENKO DOROTA Gdynia 1987 K30 00:29:07 00:30:45
180 108 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:29:20 00:31:10
181 87 WOŁODKIEWICZ MARCIN Gdynia 1982 M30 00:29:21 00:31:20
182 1267 KURPIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk FITNESSFITBACK (1600) 1972 M40 00:29:21 00:31:10
183 1506 SOSNOWSKI PAWEŁ Gdańsk 1989 M30 00:29:27 00:31:12
184 1513 NIEDŹWIECKA KAROLINA Gdańsk 1995 K20 00:29:28 00:31:12
185 1512 RAK AGATA Gdańsk DZIKIE DZIKI 1987 K30 00:29:28 00:31:12
186 165 KARULSKI KAMIL Gdańsk ASPIRE POWERCLUB 1990 M30 00:29:33 00:31:19
187 174 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M40 00:29:41 00:31:22
188 162 ŁUCZAK MAGDALENA LIPNO ASPIRE POWERCLUB 1991 K30 00:29:46 00:31:32
189 1527 BUTRUK LUIZA Gdynia AKTYWNI Z IDŹ POD PRĄD 1985 K30 00:29:52 00:31:28
190 114 SZOPA MAREK Gdynia RUNEDA 1973 M40 00:29:54 00:31:52
191 1165 BEGINSKI SŁAWOMIR Kowale SPEEEEEEED 1978 M40 00:29:57 00:31:43
192 1157 WOLAŃSKA JOLANTA Rumia 1986 K30 00:29:58 00:31:46
193 1229 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:30:00 00:31:50
194 1146 WEILAND KARINA Czeczewo, Przodkowo, Kartuski, POMORSKIE 1977 K40 00:30:03 00:31:38
195 1521 MELZACKA ANNA Bąkowo 1983 K30 00:30:06 00:32:02
196 1211 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:30:11 00:31:54
197 1248 KWIETNIEWSKA JOANNA Gdańsk 1986 K30 00:30:13 00:32:05
198 1281 SIKORSKA-DETLAFF ALEKSANDRA Wejherowo MAJA TEAM 1978 K40 00:30:18 00:32:03
199 107 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M50 00:30:24 00:32:13
200 83 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:30:25 00:32:20
201 1515 MORITZ RALS Gdanak BARRAKUDA 1991 M30 00:30:31 00:32:05
202 1037 WAWRZYNIAK MICHAŁ Chojnice GCH BIEGA 1980 M40 00:30:31 00:32:23
203 1106 BRZEZICKA MAGDALENA Reda RUNEDA 1978 K40 00:30:32 00:32:15
204 1523 NIEMC AGNIESZKA Hopy 1990 K30 00:30:37 00:32:18
205 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K50 00:30:38 00:32:29
206 1504 GRZEMSKI JAKUB Gdynia ONZLOŁY 1980 M40 00:30:41 00:32:23
207 151 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:30:43 00:32:26
208 72 LASKOWSKI ADAM Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1981 M40 00:30:44 00:32:36
209 155 BOROWIK KRZYSZTOF Rumia 1993 M20 00:30:47 00:32:36
210 1347 ZAWADZKA MONIKA Reda KONTENER FORMY 1982 K30 00:30:48 00:32:41
211 1532 PIÓRKOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1975 K40 00:30:49 00:32:27
212 1547 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:30:49 00:32:40
213 1545 BRZÓSKA PAWEŁ Gdańsk 1980 M40 00:30:50 00:32:28
214 1032 SIKORA ANNA Bojano BOJANO BIEGA 1980 K40 00:30:50 00:32:28
215 1078 STRAMOWSKA ANNA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1994 K20 00:30:52 00:32:33
216 1541 CEIER GRZEGORZ SOPOT 1988 M30 00:30:59 00:32:52
217 143 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo KLUB DZIADKA RYNIA 1953 M60 00:31:06 00:32:49
218 1266 HECHLIŃSKI TOMASZ Gdansk FITNESSFITBACK 1969 M50 00:31:06 00:32:55
219 1402 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Gdańsk #ROWERLOVER 1986 K30 00:31:08 00:33:01
220 29 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:31:11 00:33:08
221 111 SZYCA DARIUSZ Gdańsk 1985 M30 00:31:15 00:33:09
222 1107 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk SZYCA TEAM 1962 K50 00:31:15 00:33:09
223 1141 PARCHEM ŁUKASZ Starzyno 2003 M16 00:31:16 00:32:54
224 1024 RYCIO NATALIA Puck 1985 K30 00:31:20 00:32:58
225 1537 KONKEL EDYTA PUCK 1976 K40 00:31:21 00:32:58
226 134 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:31:21 00:33:00
227 157 KOŃCZAL ARTUR Kosakowo 1972 M40 00:31:21 00:33:09
228 24 KURNYTA ROBERT Gdynia 1976 M40 00:31:21 00:38:40
229 1005 RESZCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:31:23 00:33:11
230 1151 GRABOWSKA AGNIESZKA Reda RUNEDA 1980 K40 00:31:23 00:33:08
231 1023 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:31:24 00:33:11
232 1406 OSTROUCH DOMINIKA Gdańsk FIT JAGUAR 1985 K30 00:31:24 00:33:06
233 1020 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:31:29 00:33:14
234 1139 BEMOWSKA DOROTA Reda RUNEDA 1980 K40 00:31:32 00:33:17
235 1127 KOWALIK LUCYNA Gdynia 1982 K30 00:31:33 00:33:14
236 1333 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA Gdańsk SZALONY GDAŃSK BIEGA 1988 K30 00:31:34 00:33:10
237 1180 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:31:34 00:33:20
238 142 WOLNY MAŁGORZATA Juszkowo MEWO TEAM 1982 K30 00:31:34 00:33:21
239 1503 KNITTER ROBERT Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:31:35 00:33:17
240 1021 HEBERLEIN KAROLINA Wejherowo (1595) 1979 K40 00:31:36 00:33:25
241 1099 BEJNAR AGNIESZKA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1984 K30 00:31:42 00:33:22
242 1468 KIEŁBASA MICHAŁ GDYNIA 1990 M30 00:31:43 00:33:30
243 117 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:31:51 00:33:43
244 1077 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:05 00:33:54
245 1162 WYSIECKI ARKADIUSZ LUBAŃ 1977 M40 00:32:07 00:34:04
246 61 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:32:13 00:33:56
247 147 ZAJDA BARTOSZ Rumia PARKRUN RUMIA 1974 M40 00:32:13 00:34:00
248 1016 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:32:16 00:34:12
249 102 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:32:17 00:33:59
250 1325 CICHY MARCIN Gdańsk AMS 1976 M40 00:32:17 00:34:07
251 1003 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE 1981 K40 00:32:20 00:34:10
252 124 ROMANOWSKA BEATA Rumia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:32:23 00:34:07
253 1009 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:32:30 00:34:26
254 1396 INCZEWSKI ROBERT Gdańsk SGS POLSKA 2001 M20 00:32:34 00:32:43
255 1544 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1986 K30 00:32:34 00:34:28
256 36 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:32:35 00:34:21
257 1348 ZAWADZKI PIOTR Reda BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM 1981 M40 00:32:41 00:32:41
258 146 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia WYMIATACZE 1966 M50 00:32:45 00:34:33
259 1314 FUSZARA MAGDALENA Gdańsk JAGUAR FIT 1985 K30 00:32:54 00:34:51
260 1112 RYBACKA JOANNA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1980 K40 00:32:54 00:34:36
261 1004 GRAUL TOMEK Gdynia 1990 M30 00:33:01 00:34:48
262 1081 DAMASZKE ORIANA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1981 K40 00:33:01 00:34:43
263 1179 GOŁOS MICHAŁ Gdynia TRIGO 1971 M50 00:33:08 00:35:03
264 1174 JURKIEWICZ ANNA Gdynia FUNDACJA JEPPESENA 1993 K20 00:33:13 00:35:06
265 1312 MICHALAK KAROLINA Gdańsk RYSIE 1983 K30 00:33:32 00:35:19
266 1168 TOBOREK MAŁGORZATA Gdansk 1981 K40 00:33:37 00:35:27
267 1006 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K40 00:33:52 00:35:41
268 128 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:33:58 00:35:41
269 1101 CZECHLEWSKA IWONA Gdańsk 1983 K30 00:34:08 00:35:52
270 1140 IGNEROWICZ SYLWIA Gdynia ASPIRE POWERCLUB 1988 K30 00:34:12 00:35:56
271 1531 TALAGA MAŁGORZATA Gdańsk BARAKUDA GDAŃSK 1981 K40 00:34:13 00:36:05
272 1175 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M50 00:34:14 00:35:52
273 1033 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K40 00:34:31 00:36:24
274 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:34:35 00:36:19
275 7 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:34:46 00:36:36
276 1031 SKOCKA ANIA Bojano PARKRUN RUMIA 1971 K50 00:34:53 00:36:51
277 115 SZOPA MAŁGORZATA Gdynia RUNEDA 1975 K40 00:34:53 00:36:51
278 64 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo RUNEDA 1977 K40 00:34:53 00:36:52
279 1252 FRONC WALDEMAR Gdynia KARWINY 1950 M60 00:34:55 00:35:06
280 66 BORUSZEWSKA KATARZYNA MORĄG JSHP DREAM TEAM 1992 K20 00:35:08 00:36:47
281 45 SCHOK LUKASZ Gdynia 1994 M20 00:35:08 00:35:14
282 1049 ZIELEZIŃSKA EWA Wrocław GEESMOLSSE 1978 K40 00:35:11 00:36:52
283 1143 SOBISZ JOANNA Słupsk 1988 K30 00:35:12 00:36:51
284 23 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:35:31 00:37:08
285 1596
159*
HORSTEN PETER Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 1969 M50 00:35:54 00:37:42
286 1334 ŚWITONSKA ALEKSANDRA Gdynia (1599) 1970 K50 00:35:55 00:37:44
287 139 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 1969 K50 00:36:01 00:37:46
288 1176 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1981 K40 00:36:11 00:37:56
289 1320 PEPLINSKA AGNIESZKA Banino 1990 K30 00:36:25 00:38:11
290 1088 POZNACHOWSKA MILENA Gdańsk 1978 K40 00:36:27 00:38:11
291 163 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:36:39 00:38:33
292 1492 DRAFC MARIOLA REDA 1977 K40 00:36:39 00:38:34
293 1035 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:36:41 00:38:37
294 145 WOŹNICKA-KLOTZKE ANITA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:37:23 00:39:08
295 1510 SAMBORSKI ŁUKASZ Gdańsk 1992 M20 00:37:23 00:39:05
296 1122 MLECZEK ALEKSANDRA Gdańsk 1984 K30 00:37:25 00:39:18
297 1546 GANCARZ GOSIA RUMIA MAJA-TEAM 1975 K40 00:37:25 00:39:10
298 1050 WAWERKO KATARZYNA Banino SZALONY GDAŃSK BIEGA 1968 K50 00:37:48 00:39:28
299 1051 MALGADEY MARIOLA BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 1973 K40 00:37:52 00:39:31
300 1508 CHWALISZ SABINA Rumia PARKRUN RUMIA 1949 K60 00:38:11 00:40:00
301 51 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:38:20 00:40:04
302 160 KOMOSIŃSKA KAROLINA Wejherowo JSHP DREAM TEAM 1999 K20 00:38:34 00:40:14
303 1097 GOŁOS MAGDALENA Gdynia TRIGO GDYNIA 1974 K40 00:38:52 00:40:47
304 1047 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze PROJEKT1000UP 1985 M30 00:38:59 00:39:02
305 1509 CHWALISZ LESZEK Rumia PARKRUN RUMIA 1951 M60 00:39:10 00:40:59
306 16 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:40:04 00:42:00
307 189 KOTOWICZ MARCIN Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1976 M40 00:40:20 00:42:13
308 1119 TADEUSIAK- WĄDOŁOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K30 00:40:47 00:42:26
309 1336 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M60 00:41:47 00:43:50
310 1212 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk Wrzeszcz KOCIEWIE TCZEW 1962 K50 00:42:01 00:43:57
311 106 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:42:27 00:44:15
312 31 BIELIŃSKA DANUTA Pruszcz Gdański 1973 K40 00:43:15 00:45:03
313 1014 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K40 00:43:57 00:45:57
314 1012 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K40 00:43:58 00:45:57
315 17 TUZIMEK MAJKA Gdynia KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1985 K30 00:51:16 00:53:03
316 181 CHOJNICKA ZOFIA Gdansk 1936 K60 00:54:02 00:54:02
317 73 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:55:21 00:57:25
318 40 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 00:57:55 00:59:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni