z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

18.01.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1986 M20 00:16:37 00:16:38
2 3 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1986 M20 00:16:38 00:16:39
3 339 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1982 M30 00:17:05 00:17:06
4 32 CHUCHAŁA DANIEL Gdańsk LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 1983 M30 00:17:16 00:17:18
5 392 BORAWSKI PAWEŁ Puck KS TEAM RUN GDAŃSK 1986 M20 00:17:38 00:17:39
6 1 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:18:06 00:18:08
7 272 DROP TOMASZ Gdańsk 1985 M20 00:18:20 00:18:22
8 419 FINGAS MACIEJ OSTRÓDA 1984 M30 00:18:29 00:18:30
9 196 BURCZYK ROBERT Starogard Gdański KKB STAROGARD GDAŃSKI 1994 M20 00:18:37 00:18:39
10 241 DUDICZ PIOTR Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1989 M20 00:18:37 00:18:40
11 107 STACHOWIAK ŁUKASZ Straszyn STRASZYN BIEGA 1988 M20 00:18:39 00:18:41
12 264 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M16 00:18:39 00:18:41
13 15 NIEWIEDZIAŁA ROBERT Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1993 M20 00:18:51 00:18:53
14 572 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:02 00:19:05
15 338 RUCIŃSKI JAKUB Sopot HOTEL 4 BRZOZY GDAŃSK 1975 M30 00:19:13 00:19:14
16 571 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:19:19 00:19:21
17 344 KOS GRZEGORZ Gdynia 1977 M30 00:19:20 00:19:23
18 559 WILANDT KONRAD Jurata MILONEK JURATA 1985 M20 00:19:26 00:19:28
19 317 JANKOWIAK TOMASZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1996 M16 00:19:28 00:19:29
20 210 JARANTEWICZ KRYSTIAN Gdańsk RUMIA BIEGA 1976 M30 00:19:29 00:19:33
21 162 SIKORA SEBASTIAN Gdynia ACEL GDYNIA 1976 M30 00:19:41 00:19:43
22 98 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M30 00:19:41 00:19:45
23 510 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS ZIEMI PUCKIEJ 1983 M30 00:19:46 00:19:48
24 731 TYLEK MATEUSZ Głogoczów LKS ISKRA GŁOGOCZÓW 1983 M30 00:19:50 00:19:52
25 287 KESLINKE ŁUKASZ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:19:58 00:19:59
26 356 ZAWALICH MICHAŁ Gdańsk 1987 M20 00:19:58 00:20:01
27 644 ŁYSKANOWSKI MARCIN Gdańsk AT TEAM 1978 M30 00:20:17 00:20:19
28 729 KELER ADAM Cewice MKS FIGHTER 1998 M16 00:20:19 00:20:22
29 276 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:20:21 00:20:23
30 520 ŻEBROWSKI PIOTR Wejherowo MKS FIGHTER 1964 M50 00:20:31 00:20:33
31 325 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1982 M30 00:20:31 00:20:34
32 685 MURAWSKI MACIEJ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M30 00:20:33 00:20:37
33 676 LULIŃSKA KAMILA Susz UKS TRS SUSZ 1995 K16 00:20:41 00:20:42
34 45 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M20 00:20:48 00:20:50
35 54 BASIS MARCIN Milanówek 1974 M40 00:20:52 00:20:55
36 30 GRZELAK MICHAŁ Gdynia 3CITY TRAIL RUNNING TEAM 1979 M30 00:20:59 00:21:01
37 142 OSIŃSKI RAFAŁ Gdańsk NORDCITY 1989 M20 00:21:02 00:21:04
38 352 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:21:01 00:21:05
39 734 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M20 00:21:00 00:21:07
40 733 KOŁODZIEJSKI MARCIN GOŚCICINO ZSP 4 WEJHEROWO 1997 M16 00:21:07 00:21:10
41 705 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo ZSP 4 WEJHEROWO 1980 K30 00:21:08 00:21:11
42 16 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MILA TEAM 1964 M50 00:21:11 00:21:13
43 596 HEBEL SŁAWOMIR Rumia RUMIA BIEGA 1971 M40 00:21:13 00:21:16
44 112 TATROCKI DANIEL Gdynia RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1977 M30 00:21:13 00:21:17
45 230 KRAKOWSKI JAN Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1994 M20 00:21:16 00:21:19
46 459 LITWIN JAROSŁAW Rumia RUMIA BIEGA 1963 M50 00:21:18 00:21:22
47 163 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1977 M30 00:21:20 00:21:23
48 280 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:21:22 00:21:24
49 557 SEKUŁA KASIA Dębogórze ZORZA GDYNIA 1993 K20 00:21:24 00:21:25
50 18 ZIELECKI ADAM Gdynia 1993 M20 00:21:21 00:21:27
51 260 ROMANIK JANUSZ Gdańsk 33 DR OP 1972 M40 00:21:30 00:21:32
52 635 FORMELA GRZEGORZ Sopot 1988 M20 00:21:30 00:21:39
53 472 RZECHOWSKI FILIP Gdynia 1984 M30 00:21:31 00:21:37
54 440 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk 1982 M30 00:21:35 00:21:38
55 55 BOGDANOWICZ ROBERT Gdansk 1976 M30 00:21:36 00:21:42
56 363 GOŁUŃSKI MACIEJ KLONÓWKA 1980 M30 00:21:41 00:21:43
57 217 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:41 00:21:44
58 502 GDANIEC SŁAWOMIR Tczew MKS SAMBOR TCZEW 1966 M40 00:21:41 00:21:48
59 650 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:21:41 00:21:45
60 608 PERGOŁ BOGUSŁAW Gdańsk 1972 M40 00:21:42 00:21:48
61 756 LEŚNIEWSKI ADAM Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1971 M40 00:21:43 00:21:46
62 546 GAJEWSKI GRZEGORZ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:21:45 00:21:53
63 533 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:47 00:21:52
64 604 KUBILUS ROBERT Rumia BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M40 00:21:48 00:21:52
65 489 DOBROWOLSKA JOANNA Lębork MAJA TEAM 1982 K30 00:21:51 00:21:55
66 335 GOŁĄB JAKUB Gdańsk NAPIERAMY 1984 M30 00:21:52 00:22:01
67 773 KUCHARSKI MICHAŁ GDAŃSK 1975 M30 00:21:52 00:21:54
68 524 KOZŁÓW WOJCIECH Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1960 M50 00:22:00 00:22:03
69 13 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:22:01 00:22:02
70 173 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 00:22:03 00:22:06
71 536 ADAMCZUK MARIUSZ Sopot NAPIERAMY! 1980 M30 00:22:03 00:22:14
72 156 LIP RAFAŁ Gdynia NYPEL REDA 1981 M30 00:22:05 00:22:09
73 680 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M30 00:22:06 00:22:16
74 222 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia WAWEL KRAKÓW 1972 K40 00:22:08 00:22:11
75 534 BŁAŻUK JAREK Gdynia 1979 M30 00:22:09 00:22:16
76 258 DRAMCZYK BŁAŻEJ Lębork WATAHA 1977 M30 00:22:11 00:22:20
77 118 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:12 00:22:19
78 364 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA OD JUTRA NIE PIJE 1976 M30 00:22:13 00:22:18
79 11 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:22:20 00:22:22
80 81 BUSZMAN KRYSTIAN Rumia 1983 M30 00:22:22 00:22:26
81 426 SKWAREK PIOTR Gdynia KS PIDRINA GDYNIA 1979 M30 00:22:23 00:22:29
82 284 KAROLCZAK KRZYSZTOF Słupsk WATAHA 1982 M30 00:22:27 00:22:33
83 378 KULKA JANEK Pogórze PARÓWYDŻOANY 1982 M30 00:22:30 00:22:34
84 79 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:22:31 00:22:35
85 71 DROZDOWSKI DANIEL Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 M20 00:22:37 00:22:42
86 218 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:42 00:22:46
87 121 SAWICZ MICHAŁ Gdańsk FINISZ MORĄG 1989 M20 00:22:43 00:22:58
88 563 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:22:46 00:22:54
89 63 HINC JANUSZ Gdynia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:22:47 00:22:52
90 291 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:22:48 00:22:55
91 199 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk DREAM TEAM :) 1967 M40 00:22:52 00:23:06
92 509 PROKOPIUK JAROSŁAW Gdynia PROCAR GDYNIA 1966 M40 00:22:56 00:23:00
93 622 KAMROWSKI PIOTR Wejherowo BIKER-ZONE 1980 M30 00:22:56 00:23:02
94 531 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M20 00:22:57 00:23:04
95 80 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M30 00:22:57 00:23:02
96 130 SIWIELA MATEUSZ Reda RUNEDA 1990 M20 00:22:57 00:23:12
97 515 PŁOTKA ŁUKASZ Lębork 1994 M20 00:22:58 00:23:08
98 300 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K30 00:23:00 00:23:10
99 212 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1971 M40 00:23:02 00:23:06
100 245 KOŁECKI MAREK Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1972 M40 00:23:03 00:23:19
101 12 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 K30 00:23:03 00:23:05
102 66 MUCOWSKI JAROMIR gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1980 M30 00:23:07 00:23:23
103 505 KWIATKOWSKI GRZEGORZ Rumia 1978 M30 00:23:07 00:23:18
104 21 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:23:09 00:23:13
105 411 SUSKA ARKADIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1979 M30 00:23:16 00:23:24
106 777 BOCHENTYN PAWEŁ Rumia 1989 M20 00:23:19 00:23:39
107 31 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:23:19 00:23:32
108 389 PODOLSKI MAREK Gdynia BIGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:23 00:23:29
109 636 BEDNAREK KRZYSZTOF Gdynia SPORTEVO 1968 M40 00:23:26 00:23:31
110 609 LITWIN PIOTR GDAŃSK 1972 M40 00:23:27 00:23:48
111 449 MARCZAK MAREK Pruszcz Gdański 1970 M40 00:23:28 00:23:39
112 68 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:23:28 00:23:34
113 17 WYSOCKI PIOTR Gdynia 1986 M20 00:23:29 00:23:35
114 769
334*
JAROSZ ARTUR wejherowo WEJHEROWO 1972 M40 00:23:31 00:23:46
115 582 RYBACZEK MARTA Wejherowo MAJATEAM 1985 K20 00:23:33 00:23:37
116 601 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:36 00:23:45
117 423 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M40 00:23:36 00:23:42
118 758
390*
STĘPIEŃ MACIEJ Koleczkowo 1980 M30 00:23:36 00:23:52
119 333 SZUKALSKI BOLESŁAW Gdynia SKTJ 1986 M20 00:23:36 00:24:02
120 337 PLICHTA ARKADIUSZ Kartuzy 1986 M20 00:23:37 00:24:02
121 479 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA ULAMA TEAM 1974 M40 00:23:38 00:23:51
122 270 KOLATZEK KRZYSZTOF Gdańsk FESTIWAL BIEGOWY/BBL/ZBN 1972 M40 00:23:39 00:24:22
123 236 BARANOWSKI DANIEL Gdynia RUNFORESTRUN TEAM 1994 M20 00:23:41 00:23:48
124 244 MATEJA JANUSZ MICHAŁ Gdańsk 1957 M50 00:23:42 00:23:58
125 523 LADEMAN DAMIAN Orle 1989 M20 00:23:42 00:23:50
126 65 CZYLKOWSKI DARIUSZ Reda 1976 M30 00:23:44 00:24:02
127 717 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ Rumia 1973 M40 00:23:45 00:23:51
128 564 GROCHOWSKI MARCIN Rumia 1988 M20 00:23:47 00:24:07
129 462 SIKORA ROGER Gdynia GDYNIA 1979 M30 00:23:48 00:23:50
130 299 DĘBIEC EWA Gdańsk AKTYWUJ 2015 1982 K30 00:23:49 00:23:56
131 628 HANCZAREK MACIEJ Gdańsk AQUATICS.PL 1973 M40 00:23:49 00:24:05
132 537 LICZNERSKI ARTUR Juszkowo 1981 M30 00:23:55 00:24:06
133 64 PASCHKE ROMAN Gdynia 1978 M30 00:24:00 00:24:08
134 397 POSAŃSKI PATRYK Choczewo 1996 M16 00:24:01 00:24:16
135 120 WOŹNIAK MICHAŁ Rumia KLUB BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH 1981 M30 00:24:02 00:24:19
136 247 GRABIAS ALEKSANDRA GDAŃSK 1988 K20 00:24:03 00:24:08
137 421 HALMAN MARCIN Gdansk GOOD LUCK CLUB 1983 M30 00:24:03 00:24:11
138 632 MRÓWKA MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:24:04 00:24:30
139 370 MOGIŁKA JACEK Malbork 1980 M30 00:24:09 00:24:17
140 285 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia OPEC GDYNIA 1976 M30 00:24:13 00:24:22
141 273 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:13 00:24:25
142 507 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo 1979 M30 00:24:15 00:24:20
143 677 RYCHTER TOMASZ BOJANO BOJANO 1973 M40 00:24:17 00:24:28
144 786 JARSKA HANNA GDYNIA 1977 K30 00:24:19 00:24:29
145 219 SZULIŃSKI DAWID Kwidzyn 1986 M20 00:24:19 00:24:27
146 382 NACZK ADAM Chwaszczyno KS PIDRINA GDYNIA 1971 M40 00:24:21 00:24:33
147 216 LESZCZYŃSKI CEZARY Gdańsk SETH QUORTHON CLUB 1970 M40 00:24:26 00:24:39
148 340 STRUCZEWSKI FILIP Sokółka NAPIERAMY 1984 M30 00:24:27 00:24:41
149 492 DŁUGI JACEK Gdańsk 1981 M30 00:24:27 00:24:50
150 404 ROMPCZYK ANDRZEJ GDAŃSK 1974 M40 00:24:29 00:24:37
151 26 ZAWADZKI DAWID Gdańsk 1992 M20 00:24:29 00:24:46
152 227 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M20 00:24:30 00:24:51
153 641 WIERZIŃSKI PIOTR Kartuzy 1972 M40 00:24:32 00:24:49
154 547 CIESIELSKI WITOLD Gdańsk 1973 M40 00:24:33 00:24:45
155 371 WYGNAŃCZUK MICHAŁ Gdynia IZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIA 1987 M20 00:24:36 00:24:52
156 391 LEWANDOWSKI WOJCIECH Skorzewo KM PSP GDYNIA 1987 M20 00:24:37 00:24:47
157 642 WIERZIŃSKI KAMIL Kartuzy 1998 M16 00:24:39 00:24:45
158 793 TRZEBIATOWSKI DANIEL Gdańsk RUNNERS CLUB 1991 M20 00:24:43 00:25:12
159 525 MAŃSKI ROBERT Gdynia 1977 M30 00:24:43 00:24:53
160 56 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:24:48 00:25:02
161 190 DĄBKIEWICZ WALDEMAR Wejherowo 1975 M30 00:24:50 00:25:01
162 20 GŁOMBIOWSKI TOMASZ gdynia FINSA SPORTS TEAM 1977 M30 00:24:51 00:25:04
163 61 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:24:52 00:25:05
164 224 KEARNEY MAREK Gdynia 1977 M30 00:24:54 00:25:14
165 748 JASKOT MAREK Malbork OD JUTRA NIE PIJE 1989 M20 00:24:54 00:25:07
166 146 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:24:57 00:25:04
167 491 MALINOWSKA ANNA Gdańsk 1986 K20 00:24:58 00:25:20
168 771 GAWRON PIOTR Bytów KB GOCH BYTÓW 1975 M30 00:25:00 00:25:28
169 213 MROZOWSKI ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1982 M30 00:25:00 00:25:06
170 484 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:07 00:25:13
171 764 TOPP MARTA Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1997 K16 00:25:07 00:25:39
172 353 GAWEL JAN Gdynia 1948 M60 00:25:07 00:25:12
173 598 JABŁOŃSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:25:07 00:25:29
174 708 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:25:08 00:25:37
175 366 PICH PAWEŁ Gdynia GOOD LUCK 1988 M20 00:25:10 00:25:17
176 673 JELNICKI ŁUKASZ Gdańsk 1973 M40 00:25:12 00:25:19
177 347 SZYMCZAK PAWEŁ Gdańsk KB MANIAC POZNAŃ 1974 M40 00:25:18 00:25:30
178 19 PŁUSKA MICHAŁ Rumia 1985 M20 00:25:21 00:25:40
179 611 PESZEK ANNA Gdynia 1980 K30 00:25:21 00:25:37
180 558 KONECKO IZABELA Sopot 1967 K40 00:25:22 00:25:34
181 174 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K50 00:25:23 00:25:39
182 454 LEWANDOWSKI ADAM Wejherowo KARATE KLUB WEJHEROWO 1972 M40 00:25:23 00:25:43
183 23 DOMŻAŁA MACIEK Gdańsk 1978 M30 00:25:24 00:25:42
184 90 WOJCIESZEK ANDRZEJ Sopot GEMINI SOPOT TEAM 1980 M30 00:25:26 00:25:51
185 265 FALBA KAROL Gdańsk LATIS LOGISTICS 1982 M30 00:25:29 00:25:53
186 517 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K20 00:25:32 00:25:55
187 96 ANTKOWSKI KRZYSZTOF Sopot DOB 1982 M30 00:25:33 00:25:38
188 50 DAJER LESZEK Gdynia 1972 M40 00:25:36 00:25:52
189 229 POBŁOCKI JAN Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1957 M50 00:25:36 00:26:18
190 443 SŁOWY LAURA Rumia RUMIA BIEGA 1995 K16 00:25:36 00:25:41
191 128 RYBACZEK RAFAŁ Gościcino RUNEDA 1982 M30 00:25:38 00:25:54
192 103 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 00:25:38 00:25:53
193 359 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk POLSKI KLUB PRZYGODY 1977 M30 00:25:43 00:26:00
194 22 PARUSZEWSKI ROBERT Gdynia BUSHIDO.COM.PL 1980 M30 00:25:46 00:26:05
195 633 MELCER MONIKA Gdynia EURO STYL TEAM 1983 K30 00:25:47 00:26:02
196 407 ZAGOWAŁKO KASIA GDAŃSK 1987 K20 00:25:49 00:26:04
197 418 JASZCZUK WOJCIECH GDYNIA 1975 M30 00:25:54 00:26:04
198 301 PIKUL PIOTR Gdańsk CATWINGS 1984 M30 00:25:58 00:26:20
199 100 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:01 00:26:17
200 47 BRZUZY TOMASZ Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1979 M30 00:26:01 00:26:29
201 741 MŁYŃSKI KAMIL Reda 1983 M30 00:26:02 00:26:16
202 324 KUCHARCZYK KAMILA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1988 K20 00:26:02 00:26:21
203 395 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia KB GOCH 1976 M30 00:26:05 00:26:33
204 672 KUŹBA JUSTYNA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1994 K20 00:26:16 00:26:35
205 168 TURSKA AGNIESZKA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:26:17 00:26:40
206 388 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M30 00:26:18 00:26:34
207 295 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:26:19 00:26:39
208 144 ZGŁOBICKI LUCJAN REDA RUNEDA 1987 M20 00:26:20 00:26:23
209 134 PACEK MARCIN Gdynia 1976 M30 00:26:21 00:26:32
210 720 MALISZEWSKI ADRIAN Gdynia 1979 M30 00:26:21 00:26:32
211 784 PILARCZYK BARTŁOMIEJ GDAŃSK GET RESPONSE 1984 M30 00:26:28 00:27:00
212 581 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:26:29 00:27:10
213 767 NAWROCKI MARIUSZ Gdynia 1972 M40 00:26:30 00:26:48
214 461 KASPRZAK TOMEK Gdansk 1997 M16 00:26:30 00:26:48
215 405 DAWIDOWSKI DANIEL Rumia SISQO 1981 M30 00:26:30 00:26:48
216 568 MILDNER KAMIL Gdańsk TRI NEGU 1982 M30 00:26:31 00:26:50
217 527 PORTEE WOJCIECH Gdynia 1971 M40 00:26:32 00:26:55
218 584 CZARNECKA ANNA Gdynia 1972 K40 00:26:34 00:26:42
219 326 SZYMANKIEWICZ KALINA Gdynia GIRLS ON WHEELS 1972 K40 00:26:34 00:26:45
220 151 OWERCZUK LUKASZ Gdansk NOVEO INTERACTIVE 1982 M30 00:26:34 00:26:56
221 669 POL PRZEMYSLAW sopot 1979 M30 00:26:38 00:27:19
222 365 WINTOROWICZ DARIUSZ GDYNIA BMG STARS TEAM 1972 M40 00:26:38 00:26:48
223 140 RĄCZKA MARCIN Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1985 M20 00:26:39 00:27:02
224 314 CYDEJKO KRZYSZTOF Juszkowo 1971 M40 00:26:40 00:27:09
225 693 SKOWROŃSKI KAMIL Gdańsk 1985 M20 00:26:41 00:27:17
226 712 ŻUCZKIEWICZ PIOTR Gdynia 1974 M40 00:26:45 00:27:06
227 48 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M40 00:26:46 00:27:22
228 555 KURKOWSKA JOANNA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1980 K30 00:26:46 00:26:57
229 774 CIESZYŃSKI PIOTR Rumia RUNEDA 1970 M40 00:26:47 00:27:04
230 394 ZABŁUDOWSKI PIOTR Sopot KOŁO ROWERU 1974 M40 00:26:48 00:27:16
231 585 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk 1974 M40 00:26:48 00:27:03
232 456 JANKOWIAK ROMAN Gdańsk 1968 M40 00:26:53 00:27:17
233 234 KACMAJOR ANNA Gdańsk 1965 K40 00:26:56 00:27:22
234 747 KARWAN MAŁGORZATA Gdynia 1981 K30 00:26:57 00:27:05
235 420 JACHOWICZ DARIUSZ Gdynia BIEGOSFERA 1962 M50 00:27:00 00:27:08
236 331 TOMASZEWSKI RADOSŁAW Gdańsk IZAWODY.PL 1985 M20 00:27:00 00:27:27
237 240 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk 1970 K40 00:27:01 00:27:08
238 383 MOROZ PIOTR gdańsk GRUPA BIEGOWA GOOD LUCK CLUB 1973 M40 00:27:03 00:27:13
239 732 GRZELECKI BARTEK Gdynia LATIS LOGISTICS 1988 M20 00:27:03 00:27:27
240 624 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:27:04 00:27:23
241 755 KOWALSKI DANIEL Gdynia TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE 1979 M30 00:27:04 00:27:30
242 86 KUSZAJ SŁAWOMIR Rumia RUMIA BIEGA 1975 M30 00:27:06 00:27:36
243 589 ZAGALSKI JAKUB Gdańsk 1985 M20 00:27:06 00:27:30
244 473 ROGOWSKA MONIKA Gdynia 1979 K30 00:27:08 00:27:27
245 349 WOJACZEK ANNA gdansk GOODLUCK CLUB 1977 K30 00:27:09 00:27:19
246 41 PACHULSKI MICHAŁ Gdańsk 1979 M30 00:27:09 00:27:31
247 311 CZARNIAK MACIEJ Gdynia TROJMIASTO.PL 1984 M30 00:27:14 00:27:20
248 665 BOROWIECKI BARTŁOMIEJ Rumia 1978 M30 00:27:16 00:27:37
249 5 LEWANDOWSKI ANDRZEJ Gdynia LOSLAMEROS.COM 1957 M50 00:27:17 00:27:28
250 93 GRZESZCZAK ADAM Gdynia 1971 M40 00:27:17 00:27:57
251 42 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:27:18 00:27:27
252 521 KRZAK JERZY GDAŃSK TKKF ROZSTAJE GDAŃSK 1960 M50 00:27:19 00:27:25
253 59 GRUŹLEWSKA ANNA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1984 K30 00:27:20 00:27:46
254 83 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:27:20 00:28:01
255 315 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K20 00:27:22 00:27:43
256 67 WARYLEWSKA KRYSTYNA Chwaszczyno 1987 K20 00:27:26 00:27:39
257 542 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:27:28 00:27:37
258 684 SKRZYPSKI STANISŁAW GDAŃSK TKKF ROZSTAJE GDAŃSK 1948 M60 00:27:29 00:27:55
259 766 TRYBA PIOTR Gdynia DEKORATORIA.PL 1971 M40 00:27:30 00:27:30
260 742 WŁOCH MICHAŁ Gdynia 1977 M30 00:27:36 00:27:53
261 441 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:27:36 00:27:58
262 46 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:27:38 00:28:08
263 298 SYPNIEWSKA HANNA Gdynia SPARTANIE DZIECIOM 1954 K60 00:27:41 00:28:18
264 274 SZLIJA DOMINIK Gdynia 1978 M30 00:27:43 00:28:05
265 416 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:27:44 00:28:18
266 33 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn 1972 M40 00:27:45 00:28:20
267 518 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK BHMW 1952 M60 00:27:46 00:28:11
268 161 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:27:46 00:28:08
269 43 JAWORSKA BEATA Gdańsk 1970 K40 00:27:49 00:28:13
270 551 PLEWIŃSKI RAFAŁ Gdynia AKADEMIA BIEGANIA 1983 M30 00:27:50 00:28:07
271 318 SAS-BOJARSKA DARIA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:27:50 00:28:18
272 131 WEGNER KAMILA Reda RUNEDA 1988 K20 00:27:53 00:27:59
273 178 ŁOŻYŃSKI DOMINIK Gdańsk SMART 1979 M30 00:27:55 00:28:21
274 425 DĄBEK MACIEJ GDYNIA 1977 M30 00:27:56 00:28:20
275 592 CYPRUSEWICZ JOANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1984 K30 00:27:59 00:28:23
276 400 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:28:00 00:28:39
277 99 PUSDROWSKI MICHAŁ Reda RUNEDA 1982 M30 00:28:06 00:28:25
278 328 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:28:08 00:28:36
279 62 PIWKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk NORDCITY 1976 K30 00:28:09 00:28:29
280 746 ZELMAŃSKI MATEUSZ gdynia WAAAGH! 1986 M20 00:28:13 00:28:26
281 85 FILBRANDT JACEK Gdańsk 1978 M30 00:28:15 00:28:27
282 516 KOEHNA MARTA Władysławowo 1980 K30 00:28:16 00:28:30
283 629 KOSTRZAK MALGORZATA Kosakowo 1986 K20 00:28:18 00:28:33
284 239 TURSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K20 00:28:22 00:28:52
285 455 SCHMIDT BEATA Gdynia 1973 K40 00:28:27 00:29:13
286 153 LEPA MICHAŁ Gdańsk 1978 M30 00:28:28 00:31:33
287 433 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:28:29 00:28:46
288 562 MAC ŁUKASZ Gdynia OPEC GDYNIA 1983 M30 00:28:36 00:28:51
289 53 GRESZTA MONIKA Warszawa ALBATROSY 1978 K30 00:28:41 00:28:56
290 309 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk 1983 M30 00:28:43 00:29:26
291 707 WITULSKA NATALIA Gdynia 1980 K30 00:28:47 00:28:54
292 251 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M20 00:28:48 00:29:19
293 185 RUDZKI WOJCIECH Gdańsk MERITUM BANK I PARTNERZY 1979 M30 00:28:49 00:29:14
294 715 BARTNIK PATRYK Gdynia APSE 1990 M20 00:28:53 00:29:38
295 57 KAWECKI WOJTEK Banino RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1975 M30 00:29:01 00:29:24
296 288 KRAWCZYK RENATA Gdańsk CATWINGS 1990 K20 00:29:02 00:29:22
297 76 RUPIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk DREAM TEAM 1978 K30 00:29:05 00:29:31
298 704 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:29:06 00:29:25
299 127 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:06 00:29:37
300 34 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K30 00:29:06 00:29:27
301 406 FORNALSKA JOANNA Gdańsk 1985 K20 00:29:07 00:29:23
302 329 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:29:08 00:29:39
303 29 PRZYKŁOTA EWA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1977 K30 00:29:09 00:29:33
304 458 ROMANOWSKI DARIUSZ Kielno WWW.EMARKETEER.PL 1981 M30 00:29:10 00:29:46
305 361 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk 1970 M40 00:29:11 00:29:34
306 294 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:29:11 00:29:18
307 106 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:29:12 00:29:30
308 638 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:29:12 00:29:33
309 740 GARSZTKA JOANNA Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1992 K20 00:29:15 00:29:54
310 246 NUREK MIRELA Starogard Gdański 1986 K20 00:29:16 00:29:43
311 313 CYDEJKO JOANNA Juszkowo 1974 K40 00:29:16 00:29:51
312 215 KONIECZNY MICHAŁ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1979 M30 00:29:17 00:29:53
313 739 KOZAK KAROL Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM 1984 M30 00:29:20 00:30:00
314 69 MELZACKA ANNA Gdańsk TEAM TRÓJMIASTO 1983 K30 00:29:22 00:29:41
315 503 MAJNA KAZIMIERZ Gdynia 1951 M60 00:29:28 00:29:35
316 476 BIELECKA ALICJA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 00:29:31 00:30:07
317 145 WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:29:31 00:29:57
318 745 KARASIEWICZ MAGDA Przejazdowo 1983 K30 00:29:35 00:29:54
319 718 WELFLE BEATA Gdynia KURO - OBI 1985 K20 00:29:39 00:29:59
320 778 WELFLE JACEK Gdynia 1984 M30 00:29:39 00:30:00
321 728 BEDNAREK NATALIA Lębork 1995 K16 00:29:39 00:29:52
322 88 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:29:39 00:30:01
323 191 SIEMIŃSKI ANTONI Gdańsk 1992 M20 00:29:40 00:30:16
324 759 BONDARENKO JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:29:40 00:30:17
325 780 FILIPKIEWICZ MARCIN Rumia 1970 M40 00:29:41 00:30:16
326 330 TOMASZEWSKA ANNA Gdańsk IZAWODY.PL 1985 K20 00:29:45 00:30:11
327 735 DOROCHOWICZ SŁAWOMIR GDYNIA AT TEAM 1969 M40 00:29:46 00:30:20
328 58 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:29:46 00:30:23
329 322 KIEL KAŚKA Gdańsk 1989 K20 00:29:57 00:30:17
330 49 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia 1972 K40 00:30:01 00:30:38
331 40 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANIA Wejherowo KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:30:02 00:30:31
332 751 OKROY AGATA gościcino ZSP 4 WEJHEROWO 1997 K16 00:30:03 00:30:41
333 723 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30 00:30:03 00:30:12
334 197 BRAUER MAGDALENA Gdańsk 1982 K30 00:30:05 00:30:25
335 481 BEDNARCZYK WOJCIECH Reda 1978 M30 00:30:08 00:30:48
336 789 WISNIEWSKI JERZY Rumia 1950 M60 00:30:09 00:30:47
337 762 SOBOLEWSKA IWONA Gdansk 1974 K40 00:30:12 00:30:29
338 379 KULKA-DOLECKA ANNA Gdańsk PARÓWYDŻOANY 1978 K30 00:30:14 00:30:35
339 268 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:30:15 00:30:48
340 497 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:30:23 00:31:04
341 552 LINDA ROMAN Gdynia PARKRUN GDYNIA 1942 M60 00:30:23 00:30:30
342 550 PEGA JAKUB Gdynia 1984 M30 00:30:29 00:31:09
343 541 DALKE JOWITA Gdańsk 1983 K30 00:30:31 00:31:00
344 283 DZIK JOANNA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1980 K30 00:30:31 00:30:38
345 73 RETZLAFF BRUNON Gdynia 1974 M40 00:30:33 00:31:04
346 398 PEGA JOANNA Gdynia 1990 K20 00:30:34 00:31:14
347 697 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia KOMUNA PARYSKA 1986 K20 00:30:36 00:31:10
348 28 REGAN-JASIŃSKI PIA Gdańsk 1959 K50 00:30:43 00:31:10
349 593 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:30:43 00:31:28
350 176 DAWIDOWICZ IZA Bogatka BOGATKA BIEGA 1982 K30 00:30:47 00:31:17
351 750 LANGE MAŁGORZATA Gościcino ZSP4 WEJHEROWO 1996 K16 00:30:58 00:31:37
352 730 BORSUK KATARZYNA Gdynia 1982 K30 00:30:58 00:31:08
353 580 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:31:01 00:31:43
354 172 WEGIENEK MARCIN Gdańsk 1971 M40 00:31:03 00:31:27
355 519 FELIŃSKA ANNA Gdańsk 1987 K20 00:31:06 00:31:42
356 95 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia 1975 K30 00:31:06 00:31:45
357 500 KAPICA BEATA BEATRICE Gdynia 1988 K20 00:31:09 00:31:47
358 446 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:31:20 00:32:02
359 381 KAMUŚ ŁUKASZ Gdańsk 1989 M20 00:31:22 00:31:36
360 761 SOBOLEWSKI DAREK Gdańsk 1974 M40 00:31:24 00:31:41
361 269 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K40 00:31:27 00:32:01
362 293 KONOPKA ANNA Gdańsk KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:31:29 00:31:58
363 7 SCHRODER EDWIN WEJHEROWO 1945 M60 00:31:29 00:31:39
364 703 MIOTK MICHAŁ gdynia DZIKI 1985 M20 00:31:31 00:32:03
365 785 WOJTAS ADAM GDYNIA 1962 M50 00:31:35 00:32:18
366 307 WALKUSZ-MINKO EWELINA Gdańsk DREAM TEAM 1985 K20 00:31:38 00:32:10
367 575 TORZEWSKI RADOSŁAW Gdynia OSNIP WP 1969 M40 00:31:38 00:32:16
368 501 BUJAK JUSTYNA Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1984 K30 00:31:38 00:32:17
369 631 KUJATT WOJCIECH Gdynia KUJATT RUNNERS TEAM 1977 M30 00:31:38 00:32:17
370 323 FILIPKIEWICZ AGNIESZKA Rumia - 1970 K40 00:31:45 00:32:21
371 108 SUŁKOWSKA ANNA Lębork 1985 K20 00:31:46 00:33:07
372 529 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:31:48 00:32:17
373 437 JATCZAK KATARZYNA Gdynia 1972 K40 00:31:48 00:32:16
374 94 SKWIERAWSKA KARINA Gdynia 1963 K50 00:31:49 00:32:00
375 714 BENC KATARZYNA Gdansk 1977 K30 00:31:51 00:32:29
376 647 SAMOLIK MONIKA Gdańsk 1989 K20 00:31:57 00:32:19
377 136 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K50 00:31:57 00:32:33
378 70 WILCZEWSKA KAROLINA Gdynia GDYNIA HARBOUR RUNNERS 1987 K20 00:32:04 00:32:46
379 783 CIESIELSKA ALEKSANDRA gdańsk 1983 K30 00:32:07 00:32:44
380 221 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M50 00:32:07 00:32:37
381 752 BRZESKI MARCIN Gdynia 1983 M30 00:32:20 00:32:50
382 757 GARBACZ MAGDALENA Gdańsk NOVEO INTERACTIVE 1989 K20 00:32:23 00:32:56
383 470 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:32:25 00:32:59
384 254 RUPIŃSKI DARIUSZ Gdańsk DREAM TEAM 1972 M40 00:32:27 00:32:56
385 38 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:32:31 00:33:01
386 600 SORÓWKA MAGDALENA Gdynia 1981 K30 00:32:32 00:33:03
387 760 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:32:41 00:33:05
388 207 KRAUSE MACIEJ Gdańsk CZYSTA PRZYSZŁOŚĆ 1977 M30 00:32:42 00:33:13
389 530 GŁUSZEK IWONA Gdynia 1961 K50 00:32:45 00:33:15
390 544 PAWŁOWSKA DOROTA Gdynia OPEC GDYNIA 1978 K30 00:32:47 00:33:16
391 737 KSZCZANOWICZ LAURA Gdańsk 1994 K20 00:32:51 00:33:26
392 776 PAJEWSKA SŁAWOMIRA Gdynia 1955 K50 00:32:52 00:33:12
393 649 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1991 M20 00:32:55 00:33:38
394 373 NARKUN AGNIESZKA Gdynia 1975 K30 00:32:56 00:33:14
395 182 NIKODEM DAMIAN Banino 1988 M20 00:33:06 00:33:43
396 235 NADGRABSKI ANDRZEJ Gdańsk 1964 M50 00:33:19 00:33:57
397 249 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA Gdynia 1976 K30 00:33:35 00:34:19
398 721 KONIECZKA ALINA Gdynia 1972 K40 00:33:35 00:34:03
399 192 SIENKIEWICZ PATRYK Gdynia 1972 M40 00:33:35 00:34:19
400 435 KRUK ANIA Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1981 K30 00:33:41 00:34:14
401 699 CHUMOWICZ MAREK GDAŃSK 1971 M40 00:33:42 00:34:17
402 782 BUDGUSAIM MAGDALENA GDAŃSK 1981 K30 00:33:48 00:34:20
403 691 CHOJNACKI PIOTR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1974 M40 00:33:49 00:34:21
404 738 ŁUKOWICZ PAWEŁ Gdynia 1985 M20 00:33:53 00:34:27
405 719 BRONK LUCYNA Kolbudy 1984 K30 00:33:59 00:34:28
406 238 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1988 M20 00:34:08 00:34:30
407 781 WARNICKA EWA GDAŃSK 1978 K30 00:34:09 00:34:43
408 770 PAWLAK KATARZYNA GDYNIA 1975 K30 00:34:21 00:34:46
409 727 RAKOWSKA AGATA Lębork 1992 K20 00:34:24 00:34:37
410 736 DOROCHOWICZ MATEUSZ GDYNIA DOROCH TEAM 1997 M16 00:34:29 00:35:03
411 122 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:34:34 00:35:03
412 554 SŁOWIKOWSKA EMILIA Gdańsk EMS 1980 K30 00:34:42 00:35:23
413 570 SŁOWIKOWSKA MONIKA Gdańsk EMS 1973 K40 00:34:45 00:35:26
414 109 RZĄP ANNA Iłowo-Osada 1985 K20 00:34:48 00:36:07
415 474 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:34:53 00:35:35
416 432 KOCHNOWICZ PIOTR Gdynia 1969 M40 00:34:56 00:35:28
417 566 MEJER KAROLINA Gdańsk 1983 K30 00:34:57 00:35:27
418 351 NOSEL ALEKSANDRA Chwaszczyno KGW CHWASZCZYNO 1968 K40 00:34:58 00:35:33
419 716 SZYNKARCZUK PAULINA Gdynia APSE 1986 K20 00:35:00 00:35:44
420 722 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:35:02 00:35:30
421 302 KULLING KRYSTIAN Gdynia MORSY GDYNIA 1981 M30 00:35:10 00:36:08
422 695 KARCZEWSKI PIOTR Lublewo Gd. 1967 M40 00:35:12 00:36:00
423 486 KUKAWKA DANIEL Pruszcz Gdański 1982 M30 00:35:12 00:35:51
424 779 PODHARSKA-BENC JOANNA GDYNIA 1975 K30 00:35:14 00:35:54
425 706 RUSAK BOGNA Gdask 1978 K30 00:35:53 00:36:23
426 92 KOWALEWSKI DARIUSZ Gdańsk 1959 M50 00:35:56 00:36:23
427 713 SIECH RAFAŁ Zgierz 1981 M30 00:36:08 00:36:55
428 763 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:36:22 00:36:49
429 350 GOŁOFIT MARLENA Kampinos 1972 K40 00:36:28 00:37:12
430 170 MIERZEJEWSKI RAFAŁ Pruszcz Gdański RUNFORFUN TRÓJMIASTO 1984 M30 00:36:31 00:37:09
431 613 SKWIERAWSKI MIROSŁAW Małkowo 1964 M50 00:36:31 00:37:09
432 75 KACZMAR PRZEMYSŁAW Pogórze 1979 M30 00:36:44 00:37:29
433 656 KIJEK ADAM Gdansk KIJU TEAM 1976 M30 00:36:58 00:37:47
434 790 BARSZCZ TOMASZ Gdynia 1979 M30 00:37:00 00:37:47
435 623 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia SKOK WYBRZEŻE 1976 M30 00:37:42 00:38:25
436 487 KUKAWKA JAGODA Pruszcz gdański 1986 K20 00:37:56 00:38:35
437 702 ŚMIECHOWSKI TADEUSZ Gdynia 1947 M60 00:40:17 00:41:09
438 102 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:40:43 00:41:10
439 749 IGNACIUK TOMASZ Gdynia 1960 M50 00:41:08 00:41:50
440 788 NIEWEGŁOWSKI KLAUDIUSZ SOPOT 0 00:44:13 00:44:48
441 384 KOZŁOWSKI ARTUR Gdańsk GOOD LUCK CLUB 1972 M40 00:44:15 00:44:49

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni