Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4 - Gdynia

13.02.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1196 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda LION BROKERS/BIKE U UP 1982 M30 00:17:23 00:17:24
2 99 KUROPATWA ŁUKASZ Rumia BAŻANT TEAM / PROJEKT1000UP 1986 M30 00:17:59 00:18:00
3 1135 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk BIKE U UP 1990 M30 00:18:09 00:18:11
4 1220 CHYB RADOSŁAW Gdynia RUN-PASSION.PL TEAM/DRUŻYNA CLAUDII 1979 M40 00:18:17 00:18:18
5 1047 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze PROJEKT1000UP 1985 M30 00:18:24 00:18:25
6 1131 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/JAZDA Z KURAMI 1998 M20 00:18:29 00:18:30
7 1405 WIECZORKOWSKI ADAM Gdansk BIKE U UP 1994 M20 00:18:31 00:18:32
8 1169 SAMSONOV SERGEY Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1983 M30 00:18:42 00:18:44
9 55 KRÓL DOMINIK Gdańsk 2005 M16 00:18:46 00:18:47
10 1241 BIELSKI SEBASTIAN Rumia PROJEKT1000UP/ZA LINIĄ METY 1993 M20 00:18:50 00:18:53
11 1216 BUKOWSKI PAWEŁ Gdynia ZORZA GDYNIA 2004 M16 00:18:55 00:18:56
12 1452 PALASCHKE MICHAŁ Gdańsk SPORTOWY MAJKEL 1992 M20 00:18:54 00:18:56
13 187 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BOGDZIEWICZ.COM 1984 M30 00:18:56 00:18:58
14 1007 OSSOWSKI MATEUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1991 M30 00:19:09 00:19:10
15 90 CIESIELSKI MACIEJ Gdynia #1512WINGEDHEARTS 1994 M20 00:19:23 00:19:26
16 69 TUSZYŃSKI JAROSŁAW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1981 M40 00:19:40 00:19:43
17 1287 BOGUSZ TOMASZ Gdynia DRUŻYNA CLAUDII / BIEGAJĄCA GDYNIA / ARTURKOZŁOWSKITEAM 1981 M40 00:19:46 00:19:48
18 1453 TRZEBIATOWSKI JERZY Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1979 M40 00:19:59 00:20:01
19 123 HEWELT MACIEJ Gdynia INTEL RUNNERS / PKO HARPAGAN GDAŃSK 1990 M30 00:20:12 00:20:13
20 1017 SZYMANEK MICHAŁ Gdynia 1989 M30 00:20:11 00:20:14
21 1488 JANISZEWSKI MAREK BYTÓW 1990 M30 00:20:21 00:20:23
22 1069 FELON MICHAŁ Gdynia BIEGAMY 1977 M40 00:20:25 00:20:25
23 1071 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M40 00:20:26 00:20:29
24 1057 MIERZWA KRZYSZTOF Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:20:29 00:20:31
25 1250 MARSZAŁEK SEBASTIAN Gdynia PROJEKT1000UP 1992 M20 00:20:30 00:20:33
26 18 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia PROJEKT1000UP 1985 M30 00:20:32 00:20:37
27 1280 JELINSKI MATEUSZ Kartuzy XRUNNERS 1985 M30 00:20:33 00:20:40
28 1258 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:20:44 00:20:46
29 15 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1979 K40 00:20:51 00:20:52
30 1293 SUCHENIA PIOTR Reda RUNPASSION.PL TEAM 1980 M40 00:20:50 00:20:52
31 100 KUR DANIEL Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1985 M30 00:20:52 00:20:56
32 1480 KRAWCZYK ANDRZEJ Wejherowo MAJA TEAM 1972 M40 00:20:53 00:20:57
33 1036 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia FIGHTING RUNNERS 1996 K20 00:20:59 00:21:01
34 1431 KUBILUS ROBERT Łapalice BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M50 00:21:06 00:21:09
35 1495 WALCZUK ŁUKASZ Rumia 1994 M20 00:21:18 00:21:22
36 137 WITKOWSKI BARTOSZ Kielno 1991 M30 00:20:22 00:21:24
37 1262 WOJTOWICZ MARCIN Gdynia BBL 1976 M40 00:21:26 00:21:32
38 1308 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:21:31 00:21:33
39 13 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:21:34 00:21:41
40 1154 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1990 M30 00:21:43 00:21:48
41 97 BOGUCKI MARCIN Sopot 1983 M30 00:21:49 00:21:54
42 1454 GAJEWSKI SEBASTIAN Gdańsk TRINITY/TRINERGY TEAM 1980 M40 00:21:54 00:21:56
43 1030 KOŁATKA MONIKA Iława 1997 K20 00:22:14 00:22:18
44 28 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:22:17 00:22:21
45 1152 BEHRENDT PAWEŁ Toruń OIRP WROCŁAW 1987 M30 00:22:20 00:22:24
46 1469 PESTA ADAM Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 1969 M50 00:21:24 00:22:26
47 41 BAŁONIAK-SAŁUDA KAMIL Gdańsk #ZALINIAMETYTEAM 1987 M30 00:21:24 00:22:28
48 1376 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:21:27 00:22:28
49 132 KUSCHBIK ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:22:26 00:22:29
50 1317 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:22:27 00:22:33
51 188 REUTER TOMASZ SOPOT AZS POLITECHNIKA GDANSK 1971 M50 00:21:37 00:22:39
52 136 DĄBEK ADRIAN Gdynia CHYLOŃSKIE DZIKI 1980 M40 00:21:40 00:22:40
53 1411 GÓRECKI ROMAN Gdynia MORSY GDYŃSKIE /BIEGAMYRAZEM.PL/CHYLOŃSKIE DZIKI 1972 M40 00:21:51 00:22:52
54 1113 ZALEWSKI KONRAD Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:21:55 00:22:57
55 45 SCHOK LUKASZ Gdynia 1994 M20 00:21:57 00:22:58
56 1400 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:22:14 00:23:20
57 25 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:22:18 00:23:21
58 113 BŁAŻUK JAREK Gdynia 1979 M40 00:22:32 00:22:37
59 1108 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1974 M40 00:22:38 00:22:40
60 1366 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M40 00:22:39 00:22:43
61 1415 TORBICZ PIOTR Gdańsk THALES 1978 M40 00:22:43 00:22:48
62 1249 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:22:43 00:23:46
63 1058 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:48 00:22:54
64 1200 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:22:48 00:23:51
65 1188 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk KS BARRAKUDA GDAŃSK 1988 M30 00:22:52 00:23:53
66 59 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA TEAM 1976 K40 00:22:52 00:22:58
67 135 BRZESKI MARCIN Gdynia 1982 M30 00:22:53 00:23:56
68 1080 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty 1971 M50 00:22:55 00:22:59
69 91 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:22:55 00:22:59
70 1473 MOLENDOWSKI PAWEŁ Gdynia ZDROWY ROWER TEAM 1980 M40 00:22:56 00:24:06
71 1327 GRABAN EMILIA Gdansk BIKE U UP 1991 K30 00:22:58 00:23:01
72 68 ŁATAS PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M30 00:23:03 00:23:05
73 1465 MAĆKOWSKI MICHAŁ Reda 1979 M40 00:23:03 00:23:10
74 1331 HORBACZEWSKI MARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:23:11 00:23:15
75 1466 KACZYŃSKI PIOTR Gdańsk PKO HARPAGAN GDAŃSK 1984 M30 00:23:15 00:23:19
76 1013 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:23:20 00:24:23
77 1010 PASIERBSKA EWA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1995 K20 00:23:21 00:23:26
78 152 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:23:22 00:23:28
79 1340 FILIPEK ALICJA Gdansk FIGHTING RUNNERS 1989 K30 00:23:22 00:23:26
80 1496 PASIERBSKI TOMASZ GDAŃSK 1986 M30 00:23:22 00:23:26
81 1273 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino 1977 K40 00:23:25 00:24:27
82 154 OSIELSKI MACIEJ Banino KUJAWSCY RUNNERS 1972 M40 00:23:26 00:24:33
83 1093 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:23:28 00:23:34
84 1155 KUCHTA DAMIAN Gdynia 1997 M20 00:23:29 00:24:34
85 1271 SOWA KRZYSZTOF Gdynia 1975 M40 00:23:35 00:24:37
86 1056 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:23:36 00:23:36
87 153 ROKITA MAJA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 K16 00:23:43 00:24:45
88 1500 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:23:46 00:29:40
89 1482 KALINOWSKA PAULINA Kiełpino 1986 K30 00:23:47 00:23:50
90 1126 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLSKA 1987 M30 00:23:48 00:24:52
91 1094 KLOPOTEK CLAUDIA Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1994 K20 00:23:51 00:24:54
92 1210 PUŁA KRZYSZTOF Gdynia MKRAWCZYŃSKA TEAM 1976 M40 00:23:56 00:25:01
93 1313 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:23:58 00:25:01
94 1142 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn FUNDACJA JEPPESENA 1984 M30 00:24:00 00:26:04
95 1479 PESTA ANNA Gdynia UKS AZYMUT 45 GDYNIA 2003 K16 00:24:00 00:25:03
96 186 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K30 00:24:02 00:24:08
97 1171 DRAWC MIECZYSŁAW Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1962 M50 00:24:02 00:25:04
98 1391 SINCZUK PATRYCJA Tczew MIRAZ RACE TEAM 1979 K40 00:24:11 00:26:13
99 1038 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K30 00:24:15 00:25:19
100 1472 GAWIN RAFAŁ kościerzyna 1974 M40 00:24:23 00:26:30
101 1498 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA RUNNING CLUB 1977 M40 00:24:24 00:25:28
102 185 DORENDA MARTA Gdańsk 1985 K30 00:24:27 00:25:30
103 156 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:24:28 00:25:33
104 1355 KLUCZNIK JAROSŁAW GDAŃSK 1983 M30 00:24:35 00:26:37
105 1289 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:24:36 00:24:43
106 1086 WIWATOWSKI WIESŁAW Gdynia 1971 M50 00:24:37 00:24:47
107 1499 BIELECKI MICHAŁ Rumia UKS SIUDEMKA RUMIA 2003 M16 00:24:38 00:25:42
108 127 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:24:38 00:25:45
109 1128 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:24:38 00:25:42
110 1307 TOPOREK JOANNA Gdynia BIEGAMY 1976 K40 00:24:39 00:25:48
111 110 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:24:47 00:25:00
112 1042 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:24:48 00:25:51
113 1401 ZYDOK BARTOSZ Gdańsk LAMUSY 1979 M40 00:24:48 00:26:50
114 1029 NECEL MAREK Władysławowo BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1968 M50 00:25:09 00:26:12
115 161 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot CENTAUR 1979 M40 00:25:10 00:27:11
116 1348 ZAWADZKI PIOTR Reda BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM 1981 M40 00:25:17 00:26:23
117 1227 ANOLIK MONIKA Gdansk 1973 K40 00:25:19 00:26:21
118 86 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M40 00:25:20 00:26:27
119 1145 HINC-ŻARDECKA NATALIA Reda RUNEDA 1986 K30 00:25:27 00:26:31
120 130 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M50 00:25:29 00:27:33
121 1170 TUSZYŃSKA BARBARA Sopot BIEGAMY 1985 K30 00:25:37 00:25:43
122 1160 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK REFINITIV 1988 M30 00:25:38 00:26:44
123 1102 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M50 00:25:40 00:27:54
124 1150 PAWLAK DEZYDERIA Gdynia CTS 1980 K40 00:25:49 00:26:53
125 1445 GAPIŃSKI MAREK Gdańsk 1995 M20 00:25:51 00:27:56
126 116 MARZEJON KRZYSZTOF Mrzezino 1986 M30 00:25:52 00:26:59
127 184 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M40 00:25:54 00:27:55
128 1247 JANISZEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:26:00 00:28:01
129 140 ANDREARCZYK PATRYK Gdynia 1992 M20 00:26:02 00:27:12
130 65 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M30 00:26:02 00:28:04
131 1481 SIEDLECKI ARTUR Gdynia 1974 M40 00:26:02 00:27:09
132 167 JANYGA-KULIK KAROLINA Gdynia BIKE U UP 1976 K40 00:26:03 00:27:13
133 1491 KULIBERDA ADAM KAWKI 1984 M30 00:26:07 00:28:22
134 1091 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:26:10 00:28:15
135 1265 SZUPRYCZYŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1994 M20 00:26:12 00:28:14
136 129 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:26:12 00:28:16
137 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M50 00:26:13 00:27:18
138 1403 ŚWITAŁA KATARZYNA Gdańsk 1983 K30 00:26:19 00:27:24
139 1443 ZEMFLER MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:26:23 00:28:39
140 52 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk CTS 1970 K50 00:26:27 00:27:30
141 1260 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:26:30 00:28:31
142 1277 SADOWSKI PIOTR Rumia RUNEDA MŁODE DZIKI 1977 M40 00:26:35 00:28:37
143 74 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M50 00:26:35 00:28:36
144 1444 RUDŹKO WOJCIECH Wejherowo 1968 M50 00:26:36 00:28:38
145 1298 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:26:47 00:27:50
146 1490 KIŻEWSKI-KUREK PIOTR BYTÓW 1983 M30 00:26:58 00:27:01
147 1147 BOJAN ANDRZEJ Gdynia ANDDACH 1976 M40 00:26:59 00:28:00
148 1458 WÓJCIK PIOTR Gdańsk ASPIRE POWERCLUB 1997 M20 00:26:59 00:29:00
149 1061 LITTWIN MAREK Reda RUNEDA 1966 M50 00:27:00 00:28:04
150 34 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1974 K40 00:27:04 00:28:06
151 1474 GĄSKA MACIEJ Gdynia PĘDZĄCE ŚLIMAKI 1974 M40 00:27:09 00:28:17
152 1296 PICH ANIA Gdynia 1981 K40 00:27:26 00:27:35
153 1133 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:27:33 00:28:39
154 1026 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:27:34 00:29:48
155 151 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:27:40 00:29:45
156 33 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1985 K30 00:27:40 00:28:42
157 1383 STEPKO KATARZYNA Gdynia JEPPESEN 1987 K30 00:27:47 00:29:52
158 107 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M50 00:27:49 00:29:55
159 1497 LEDEMAN-WĄSIERSKA SYLWIA GDAŃSK BIKE U UP 1986 K30 00:27:55 00:29:58
160 1285 STARCZEWSKA MILENA Gdynia REFINITIV RUNNING TEAM 1988 K30 00:28:03 00:29:11
161 1034 ŻUCHOWSKI MARCIN Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 M40 00:28:04 00:30:11
162 89 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:28:07 00:30:14
163 1153 KRASIŃSKA-MITURA EWA Rumia RUNEDA 1980 K40 00:28:14 00:30:18
164 1252 FRONC WALDEMAR Gdynia KARWINY 1950 M60 00:28:16 00:28:21
165 108 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:18 00:30:23
166 1267 KURPIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk FITNESSFITBACK 1972 M40 00:28:19 00:30:21
167 1372 KRUSZYŃSKI MARCIN Gdynia 1979 M40 00:28:20 00:30:32
168 1281 SIKORSKA-DETLAFF ALEKSANDRA Wejherowo MAJA TEAM 1978 K40 00:28:29 00:29:37
169 1306 PICH PAWEŁ Gdynia GOLDENTEAM 1988 M30 00:28:31 00:28:41
170 1229 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:28:34 00:29:40
171 1157 WOLAŃSKA JOLANTA Rumia 1986 K30 00:28:44 00:30:47
172 165 KARULSKI KAMIL Gdańsk ASPIRE POWERCLUB 1990 M30 00:28:52 00:30:54
173 1449 FĄFEREK AGNIESZKA Gdańsk 1984 K30 00:28:57 00:30:00
174 1100 HILLER GABRIELA Gdańsk MOTYWATORNIA TEAM 1971 K50 00:29:00 00:31:04
175 139 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 1969 K50 00:29:05 00:30:10
176 1468 KIEŁBASA MICHAŁ GDYNIA 1990 M30 00:29:07 00:29:17
177 178 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:29:13 00:31:19
178 1266 HECHLIŃSKI TOMASZ Gdansk FITNESSFITBACK 1969 M50 00:29:18 00:31:20
179 174 PEŁSZYŃSKI JACEK Gdańsk ACTIVE LIFE 1979 M40 00:29:25 00:31:29
180 1347 ZAWADZKA MONIKA Reda KONTENER FORMY 1982 K30 00:29:28 00:31:30
181 143 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo KLUB DZIADKA RYNIA 1953 M60 00:29:31 00:30:37
182 85 WITKOWSKA BEATA Pajęczno #KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:29:48 00:31:55
183 1467 KARPOWICZ KAROLINA Gdynia 1982 K30 00:29:49 00:32:08
184 1009 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:29:50 00:32:16
185 54 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia FITNESSFITBACK 1 1964 M50 00:29:57 00:32:01
186 1211 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M50 00:29:59 00:32:11
187 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K50 00:30:05 00:32:10
188 111 SZYCA DARIUSZ Gdańsk 1985 M30 00:30:07 00:32:20
189 24 KURNYTA ROBERT Gdynia 1976 M40 00:30:12 00:36:15
190 1300 MAŚLAK ANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 K50 00:30:22 00:31:27
191 1301 MAŚLAK RADOSŁAW Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1968 M50 00:30:22 00:31:28
192 57 ANOLIK ROBERT Gdańsk 1970 M50 00:30:25 00:31:27
193 1112 RYBACKA JOANNA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1980 K40 00:30:29 00:32:34
194 61 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:30:30 00:32:40
195 1107 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk SZYCA TEAM 1962 K50 00:30:36 00:32:49
196 87 WOŁODKIEWICZ MARCIN Gdynia 1982 M30 00:30:37 00:32:59
197 1402 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Gdańsk #ROWERLOVER 1986 K30 00:30:39 00:32:41
198 1024 RYCIO NATALIA Puck 1985 K30 00:30:53 00:33:04
199 1021 HEBERLEIN KAROLINA Wejherowo 1979 K40 00:31:01 00:33:18
200 1123 ORŁOWSKA AGATA Gdynia SZORSTKIESUKI 1982 K30 00:31:01 00:33:19
201 1404 OSTROUCH ANDRZEJ Gdańsk 1984 M30 00:31:03 00:33:09
202 1406 OSTROUCH DOMINIKA Gdańsk FIT JAGUAR 1985 K30 00:31:03 00:33:08
203 142 WOLNY MAŁGORZATA Juszkowo MEWO TEAM 1982 K30 00:31:03 00:33:10
204 1477 ZIELIŃSKI TOMASZ Gdynia 1974 M40 00:31:08 00:32:12
205 1005 RESZCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:31:11 00:33:22
206 1251 SULIMA MARCIN gdansk 1982 M30 00:31:19 00:31:27
207 1139 BEMOWSKA DOROTA Reda RUNEDA 1980 K40 00:31:26 00:33:30
208 27 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K40 00:31:28 00:33:32
209 158 JUCHNIEWICZ-KOŻUCHOWSKA MARTA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1992 K20 00:31:45 00:33:54
210 1020 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:31:46 00:33:58
211 1023 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:31:49 00:33:55
212 1077 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:31:49 00:33:56
213 29 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M30 00:31:52 00:34:05
214 1162 WYSIECKI ARKADIUSZ LUBAŃ 1977 M40 00:31:56 00:34:09
215 134 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:31:58 00:33:03
216 1158 STIEF ANNA Sopot REFINITIV 1991 K30 00:32:04 00:34:09
217 124 ROMANOWSKA BEATA Rumia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:32:10 00:34:24
218 62 PRZYTARSKA DOMINIKA Gdynia 1994 K20 00:32:12 00:34:20
219 128 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:32:22 00:34:30
220 1303 WYSIECKA MAGDA Lubań 1981 K40 00:32:23 00:34:38
221 117 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:32:25 00:34:37
222 1389 ROGACKA MARIOLA Gdańsk ZROBIENI W BAMBINO 1978 K40 00:32:26 00:34:34
223 1127 KOWALIK LUCYNA Gdynia 1982 K30 00:32:50 00:34:54
224 1082 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K40 00:32:51 00:34:54
225 190 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia 1977 M40 00:32:54 00:34:03
226 1264 SEKUŁA RAFAŁ Gdańsk 1994 M20 00:32:58 00:35:01
227 1484 KWIATKOWSKA MARTA Kowale 1979 K40 00:33:10 00:35:19
228 1314 FUSZARA MAGDALENA Gdańsk JAGUAR FIT 1985 K30 00:33:26 00:35:49
229 1174 JURKIEWICZ ANNA Gdynia FUNDACJA JEPPESENA 1993 K20 00:33:28 00:35:33
230 43 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:33:29 00:35:36
231 1475 FLANCZEWSKA MAJA GDYNIA HARPAGAN 2005 K16 00:33:31 00:34:40
232 1033 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K40 00:33:36 00:35:43
233 1006 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K40 00:33:39 00:35:47
234 1032 SIKORA ANNA Bojano BOJANO BIEGA 1980 K40 00:33:40 00:35:48
235 1099 BEJNAR AGNIESZKA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1984 K30 00:33:52 00:36:05
236 1078 STRAMOWSKA ANNA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1994 K20 00:33:53 00:36:05
237 145 WOŹNICKA ANITA Wejherowo MAJA TEAM 1974 K40 00:33:54 00:35:04
238 114 SZOPA MAREK Gdynia RUNEDA 1973 M40 00:34:12 00:36:28
239 1489 KIŻEWSKA-KUREK MARIA BYTÓW 1973 K40 00:34:34 00:34:41
240 1168 TOBOREK MAŁGORZATA Gdansk 1981 K40 00:34:37 00:36:59
241 22 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M20 00:35:05 00:37:12
242 1035 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:35:07 00:37:09
243 1054 BLADOWSKA KATARZYNA Reda RUNEDA 1976 K40 00:35:31 00:37:51
244 64 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo RUNEDA 1977 K40 00:35:31 00:37:54
245 1140 IGNEROWICZ SYLWIA Gdynia ASPIRE POWERCLUB 1988 K30 00:35:31 00:37:33
246 23 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:35:40 00:36:45
247 1176 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1981 K40 00:35:45 00:36:54
248 7 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:35:53 00:38:04
249 1492 DRAFC MARIOLA Reda 1977 K40 00:35:53 00:38:02
250 163 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:35:53 00:38:02
251 115 SZOPA MAŁGORZATA Gdynia RUNEDA 1975 K40 00:36:08 00:38:24
252 1204 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:36:14 00:38:23
253 1189 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:36:19 00:38:24
254 1278 KURAJK MARIAN GDANSK FIGHTING RUNNERS 1954 M60 00:36:21 00:38:27
255 189 KOTOWICZ MARCIN Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1976 M40 00:36:56 00:39:03
256 1076 KIKLICA AGATA Gdańsk 1989 K30 00:37:14 00:39:34
257 169 DĄBROWSKA MARTA Warszawa DZIEWCZYNY_MINISTRY 1987 K30 00:37:24 00:39:48
258 1115 ADAMOWSKI ANDRZEJ Elbląg 1979 M40 00:37:49 00:38:57
259 1182 ADAMOWSKA MARTA Elbląg 1979 K40 00:37:54 00:39:02
260 1457 ORŁOWSKA JOWITA Pacółtowo 1995 K20 00:38:02 00:39:05
261 1471 TYMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1948 M60 00:38:10 00:40:31
262 1494 KUCHTA MONIKA Łódź 1979 K40 00:38:14 00:40:32
263 1493 STRUSZCZAK KRZYSZTOF Łódź 1969 M50 00:38:15 00:40:32
264 1336 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M60 00:38:38 00:41:05
265 1011 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:38:44 00:40:53
266 1103 DRAZKIEWICZ ELA Gdansk 1973 K40 00:38:49 00:41:00
267 1051 MALGADEY MARIOLA BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 1973 K40 00:38:55 00:41:04
268 1050 WAWERKO KATARZYNA Banino SZALONY GDAŃSK BIEGA 1968 K50 00:39:01 00:41:11
269 147 ZAJDA BARTOSZ Rumia PARKRUN RUMIA 1974 M40 00:39:15 00:41:30
270 1003 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE 1981 K40 00:39:16 00:41:31
271 133 ZAJDA IWONA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:39:32 00:41:50
272 121 KOZA DANIEL Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1993 M20 00:39:56 00:42:03
273 1212 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk Wrzeszcz KOCIEWIE TCZEW 1962 K50 00:40:47 00:42:59
274 1095 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA Reda ZAŁOGA BULDOGA 1981 K40 00:41:00 00:43:20
275 1062 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K40 00:41:00 00:43:20
276 1319 OSSOWSKA MONIKA Rumia RUNEDA 1980 K40 00:41:00 00:43:20
277 1483 ŹREBIEC KLAUDIA Gdańsk TRIMAMA TEAM 1994 K20 00:41:19 00:43:28
278 106 ANSZPERGER ANNA Gdynia SZPRYCHY 1954 K60 00:42:54 00:45:06
279 31 BIELIŃSKA DANUTA Pruszcz Gdański 1973 K40 00:43:48 00:45:53
280 172 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:44:07 00:46:27
281 1279 KURAJK EWA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1956 K60 00:45:51 00:47:55
282 1039 ZAWALSKA MARTA Dębogórze WYMIATACZE 1984 K30 00:46:00 00:48:11
283 17 TUZIMEK MAJKA Gdynia KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1985 K30 00:47:14 00:49:31
284 181 CHOJNICKA ZOFIA Gdansk 1936 K60 00:55:00 00:55:00
285 73 KULCZYCKI JAN Gdańsk 1950 M60 00:57:04 00:59:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni