z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

02.12.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 378 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:53 00:18:53
2 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:18:54 00:18:55
3 441 JAKUBOWSKI MAREK Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO 1973 M40 00:19:26 00:19:27
4 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:20:09 00:20:10
5 1010 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk 1978 M40 00:20:12 00:20:14
6 459 WIELBIŃSKI GRZEGORZ Gdańk ADVA OPTICAL NETWORKING 1977 M40 00:20:37 00:20:41
7 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:20:52 00:20:54
8 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:20:47 00:20:55
9 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:43 00:21:48
10 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:44 00:21:49
11 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:53 00:21:57
12 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:22:04 00:22:05
13 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:22:05 00:22:09
14 170 TORBICZ PIOTR Gdańsk 666 1978 M40 00:22:10 00:22:15
15 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:22:12 00:22:18
16 453 DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:22:36 00:22:40
17 1067 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:22:58 00:23:02
18 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:23:00 00:23:03
19 195 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:23:04 00:23:24
20 1193 PALUCH JACEK Gdańsk 1977 M40 00:23:07 00:23:11
21 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:08 00:23:12
22 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:23:13 00:23:16
23 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:23:22 00:23:35
24 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:23:22 00:23:26
25 351 MYDLARSKI JAREK Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1977 M40 00:23:30 00:23:44
26 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:23:44 00:23:52
27 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:46 00:23:57
28 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:23:49 00:24:13
29 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:51 00:24:06
30 1103 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:23:52 00:24:00
31 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:23:52 00:24:05
32 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:23:56 00:24:13
33 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:23:58 00:24:10
34 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:24:06 00:24:15
35 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:09 00:24:12
36 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:24:14 00:24:22
37 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:24:32 00:24:40
38 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:24:46 00:25:03
39 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:46 00:24:49
40 1037 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M40 00:24:48 00:24:56
41 466 WARZOCHA ANDRZEJ Gdańsk OSTEOSPORT TEAM 1977 M40 00:24:52 00:24:59
42 265 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M40 00:24:55 00:25:08
43 420 DESOGUS ALESSANDRO Gdansk 1976 M40 00:24:55 00:25:09
44 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:24:59 00:25:09
45 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:08 00:25:14
46 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:18 00:25:25
47 474 PORAŃSKI OKTAWIUSZ Gdynia 1976 M40 00:25:31 00:25:44
48 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:25:45 00:26:09
49 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:25:52 00:26:08
50 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:26:10 00:26:22
51 440 MALIŃSKI MAREK Gdynia JESZCZE TROCHĘ - TRÓJMIASTO 1969 M40 00:26:17 00:26:29
52 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:26:20 00:26:37
53 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:26:28 00:26:43
54 1132 GRUCHALA PIOTR Gdynia POINT 1977 M40 00:27:15 00:27:28
55 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:27:26 00:27:50
56 469 CZARNOGÓRSKI DOMINIK Gdynia 1973 M40 00:27:53 00:28:17
57 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:28:07 00:28:24
58 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:28:43 00:29:01
59 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:28:47 00:29:01
60 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:48 00:29:14
61 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:29:04 00:29:33
62 1105 PUPIEC MARIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1969 M40 00:29:05 00:29:34
63 452 BACZEWSKI JACEK Gdańsk 1977 M40 00:29:06 00:29:32
64 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:29:18 00:29:42
65 471 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:29:20 00:29:31
66 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:29:26 00:29:45
67 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:29:37 00:29:55
68 390 PIESIEWICZ RADOSŁAW GDYNIA 1976 M40 00:29:57 00:30:21
69 340 PAWŁOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1978 M40 00:30:01 00:30:32
70 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:30:16 00:30:42
71 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:30:22 00:30:29
72 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:25 00:31:33
73 1075 STASIK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:27 00:31:49
74 258 LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk 1974 M40 00:32:53 00:33:14
75 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:33:06 00:33:34
76 439 DEJA ARTUR Gdynia MTM TEAM 1975 M40 00:36:18 00:36:46
77 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:36:39 00:37:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni