z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 217 RUCIŃSKI JAKUB Sopot BIKE U UP- EUROPELL 1975 M40 00:17:50 00:17:50
2 378 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:18:26 00:18:29
3 19 FELON MICHAŁ Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M40 00:19:35 00:19:35
4 341 WIATROWSKI KRZYSZTOF Kowale TRIWIATRAKI/ IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:19:34 00:19:36
5 353 TATROCKI DANIEL Gdynia ORŁOWO 1977 M40 00:19:52 00:19:55
6 157 BORSKI ADAM Wejherowo 42. 195 WEJHEROWO 1973 M40 00:19:54 00:19:56
7 319 CHYŁA PRZEMEK Gdańsk 1977 M40 00:20:18 00:20:24
8 1095 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:21:07 00:21:11
9 1038 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1972 M40 00:21:13 00:21:16
10 234 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:21:24 00:21:28
11 175 FIGEL MICHAŁ Gdańsk MIKI TEAM 1977 M40 00:21:36 00:21:38
12 1008 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING 1975 M40 00:21:38 00:21:41
13 280
453*
DYDYMSKI KRZYSZTOF Rumia 1974 M40 00:21:38 00:21:41
14 1146 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:21:51 00:21:51
15 345 ŁAPIŃSKI TOMASZ Gdańsk 1976 M40 00:22:05 00:22:08
16 252
457*
SZULWACH MACIEJ GDYNIA OCR EVENTS 1974 M40 00:22:05 00:22:23
17 1011 ROGALSKI PIOTR Gdynia VEGE RUNNERS 1972 M40 00:22:06 00:22:16
18 258
395*
BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:07 00:22:11
19 84 RENACHOWSKI MIROSŁAW Reda OPEC GDYNIA 1974 M40 00:22:14 00:22:30
20 1178 NOWAK ARTUR Gdynia A/G CARP TEAM 1973 M40 00:22:19 00:22:24
21 154 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M40 00:22:20 00:22:22
22 151 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk 1977 M40 00:22:23 00:22:30
23 342 WITCZAK ARKADIUSZ Kowale TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1977 M40 00:22:23 00:22:29
24 1074 PASCHKE ROMAN Gdynia SHIPCUP 1978 M40 00:22:47 00:23:08
25 1175 ZALESKI MARIUSZ Banino KUJAWSCY KTB 1977 M40 00:22:50 00:22:59
26 236 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:22:52 00:22:58
27 17 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI Gdańsk DREAM TRI TEAM 1971 M40 00:22:52 00:22:56
28 1019 LORKOWSKI TOMASZ Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 M40 00:22:54 00:23:04
29 401 MULARCZYK JACEK Gdańsk 1970 M40 00:22:57 00:23:04
30 40 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:00 00:23:19
31 16 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M40 00:23:10 00:23:24
32 1025 KACZMAREK KRZYSZTOF Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 M40 00:23:39 00:23:50
33 1021 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:40 00:23:53
34 1103 WOŁOWICZ PATRYK Gdynia 1976 M40 00:23:47 00:23:58
35 347 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk TRIWIATRAKI/IRONTEAM3CITY 1974 M40 00:23:54 00:23:56
36 1130 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk NORDEA TRADING TECHNOLOGY 1977 M40 00:23:54 00:24:03
37 1136 DOBROWOLSKI DARIUSZ Gdansk ADVA OPTICAL NETWORKING 1976 M40 00:24:10 00:24:22
38 355 LEWANDROWSKI ADAM Rumia 1977 M40 00:24:21 00:24:34
39 291 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:24:27 00:25:21
40 1181 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:24:29 00:24:32
41 45 ADAMOWICZ PIOTR Gdańsk DREAM TRI TEAM 1976 M40 00:24:32 00:24:47
42 395
337*
PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M40 00:24:38 00:24:49
43 74 SZPUNAR MACIEJ 81-589 MORSYGDYŃSKIE 1973 M40 00:24:43 00:25:28
44 1139 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL 1970 M40 00:24:50 00:25:18
45 1141 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M40 00:24:51 00:25:18
46 1002 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk ROZBIEGANI-ŻYCHLIN 1976 M40 00:25:00 00:25:06
47 81 GUMOWSKI MARCIN Gdańsk GUMA TEAM 1978 M40 00:25:09 00:25:42
48 410 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA 1974 M40 00:25:10 00:25:36
49 1043 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M40 00:25:15 00:25:37
50 130 TADROWSKI TOMASZ Inowrocław 1973 M40 00:25:26 00:25:37
51 96 PÓŁROLA ROBERT Banino KUJAWSCY KTB 1975 M40 00:25:43 00:25:52
52 275 KUC MIROSŁAW Bystra 1974 M40 00:25:45 00:25:58
53 1090 NOWICKI MICHAŁ Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1975 M40 00:25:46 00:26:17
54 1073 ORŁOWSKI RADOSŁAW Gdynia #KASZANIENAMOKA 1978 M40 00:26:05 00:26:32
55 125 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M40 00:26:16 00:26:34
56 235 JAKUBOWSKI PAWEŁ Gdańsk SOLWIT TEAM/ BBL GDAŃSK AWFIS 1978 M40 00:26:34 00:27:05
57 1151 LOREK MACIEJ Banino KUJAWSCY KTB 1969 M40 00:26:54 00:27:05
58 232 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano BOJANO BIEGA 1977 M40 00:26:57 00:27:21
59 20 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:27:06 00:27:44
60 406 HEBANOWSKI ŁUKASZ Gdynia 1978 M40 00:27:16 00:28:08
61 348 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA/SUT 1971 M40 00:27:34 00:27:57
62 393 CHOJNACKI MARIUSZ Połchowo 1976 M40 00:27:34 00:28:04
63 1164 KLOTZKE RAFAŁ Wejherowo MOTYWATORNIA TEAM 1974 M40 00:27:43 00:28:21
64 155 SZERSZENOWICZ MACIEJ Gdańsk 1977 M40 00:28:12 00:28:43
65 159 POHL SEBASTIAN Gdynia FOTIT 1977 M40 00:28:23 00:29:17
66 320 BALCEROWICZ MACIEJ Gdynia 1976 M40 00:29:14 00:29:46
67 166 ZAJK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:29:18 00:29:59
68 28 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M40 00:29:30 00:29:49
69 1121 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1976 M40 00:29:55 00:30:49
70 411 ZBĄSKI KAMIL Gdynia 1975 M40 00:30:04 00:30:58
71 390 PIESIEWICZ RADOSŁAW GDYNIA 1976 M40 00:30:11 00:31:09
72 46 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:30:58 00:31:40
73 1003 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:31:03 00:31:15
74 255 PTACH JACEK Pruszcz Gdański 1973 M40 00:31:05 00:31:51
75 1075 STASIK PIOTR Gdynia 1970 M40 00:31:20 00:32:02
76 100 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:32:14 00:32:41
77 337
258*
LEWANDOWSKI MARCIN Gdańsk ZORZA 1974 M40 00:32:39 00:33:01
78 1004 ROGOWSKI LESZEK Gdańsk OPRYCHY TEAM 1974 M40 00:33:24 00:34:11
79 229 KRAJEWSKI RAFAŁ Gdańsk DBK GDAŃSK TEAM 1969 M40 00:35:17 00:36:08
80 223 MELZER ARKADIUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1973 M40 00:35:34 00:35:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni