z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2 - Gdynia

04.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska KUJAWSCY KTB 1987 K30 00:18:52 00:18:52
2 302 KUJAWSKA MONIKA Żukowo KUJAWSCY KTB 1994 K20 00:19:38 00:19:38
3 389 DIAS MAGDALENA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1997 K20 00:20:03 00:20:03
4 1177 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY KTB 1979 K30 00:20:54 00:20:55
5 215 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:20 00:21:22
6 184 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZANTYR SZTUM 1996 K20 00:21:28 00:21:29
7 285
549*
ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:53 00:21:55
8 1163 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk BIKE U UP - PZU SPORT TEAM 1988 K30 00:21:56 00:21:58
9 13 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K30 00:22:12 00:22:15
10 143 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:22:29 00:22:33
11 375 NACZYK MARTA Gdynia DIETETYK WWW.FORMANASZCZYT.PL 1989 K20 00:22:34 00:22:38
12 1041 ARTSIUKEVICH VERA GDYNIA OSTEO-SPORT TEAM 1990 K20 00:22:35 00:22:49
13 379 SIKORA IWONA Gdynia 1979 K30 00:22:47 00:22:53
14 310 SZUBA MONIKA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1981 K30 00:22:49 00:23:13
15 158 WIWATOWSKA DAGMARA Straszyn MAJA TEAM 1981 K30 00:23:09 00:23:13
16 61 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:23:27 00:23:35
17 1182 PIOTROWICZ EWA Gdańsk SPORTEVO 1987 K30 00:23:30 00:23:36
18 1060 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:23:43 00:24:00
19 201 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Gdynia AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:23:52 00:24:04
20 1124 WIECZOREK ANNA Gdynia 1982 K30 00:23:54 00:23:56
21 384 MODERHAK MARCELINA Gdańsk 1985 K30 00:23:55 00:24:12
22 181 MALISZEWSKA AGATA Gościcino SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:24:02 00:24:22
23 282 WESTRYCH JULIA Gdynia 1983 K30 00:24:08 00:24:13
24 43 PILACHOWSKA ANNA Gdynia 1977 K40 00:24:14 00:24:19
25 205 MYSZK JULIA Rybno SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:24:28 00:24:52
26 44 ZAGOŻDŻON MARTA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2001 K16 00:24:29 00:24:48
27 372 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk BIKE U UP 1992 K20 00:24:38 00:24:59
28 1014 SZKUDLARZ DIANA Gdynia 1989 K20 00:24:40 00:24:44
29 264
374*
FORNALSKA JOANNA Gdańsk DUDYCZ RUN 1985 K30 00:24:43 00:24:56
30 371 SZULC KAMILA Gdynia 1984 K30 00:24:47 00:24:57
31 207 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:24:57 00:25:03
32 239 RACZYŃSKA EWA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1978 K40 00:24:59 00:25:23
33 25 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K40 00:25:02 00:25:20
34 111 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:25:05 00:25:15
35 294 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino KUJAWSCY KTB 1977 K40 00:25:05 00:25:22
36 114 POTRYKUS MAŁGORZATA Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM 1969 K40 00:25:08 00:25:24
37 309 ADAMSKA ZOFIA Złotniki KOBIETY BIEGAJĄ/DECATHLON KARTUSKA 1989 K20 00:25:09 00:25:28
38 1078 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:25:10 00:25:12
39 85 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:25:28 00:25:45
40 204 DOMARUS KAMILA Lisewo SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:25:34 00:25:58
41 140 MACISZKA MARTA Starzyno NORD CAPITAL 1992 K20 00:25:37 00:26:02
42 281 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk APTEKA GEMINI TEAM 1979 K30 00:25:44 00:26:04
43 349 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:25:44 00:26:21
44 409
399*
JANIK MARZENA Rumia 1973 K40 00:25:50 00:26:14
45 1110 ROZIEWSKA EWELINA Gdańsk 1989 K20 00:25:56 00:26:03
46 77 WÓJCIK MAŁGORZATA GDAŃSK O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:26:10 00:26:24
47 1013 BIAŁA BEATA Gdańsk 1962 K50 00:26:14 00:26:28
48 58 ZELEWSKA MARTA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:26:15 00:26:32
49 22 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk DREAM TRI TEAM 1970 K40 00:26:18 00:26:30
50 339 WITKOWSKA BEATA Pajęczno KASZANIENAMOKA 1982 K30 00:26:23 00:26:50
51 1026 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk Przymorze 1986 K30 00:26:29 00:26:45
52 1157 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K20 00:26:32 00:27:30
53 211 DOPKE DOMINIKA Krokowa SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:26:40 00:26:48
54 248 DROSZKOWSKA ZUZANNA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2002 K16 00:26:47 00:27:07
55 1016 KREFT EWA Gdańsk 1975 K40 00:26:51 00:27:07
56 284 KOSIŃSKA ANNA MALBORK 1980 K30 00:26:53 00:27:44
57 1154 PICH ANIA Gdańsk CHUCHALATEAM 1981 K30 00:27:01 00:27:07
58 327 DEMBSKA PATRYCJA Sieradz 1996 K20 00:27:04 00:27:28
59 137 STANKIEWICZ IWONA Rekowo Górne MOTYWATORNIA TEAM 1972 K40 00:27:07 00:27:33
60 89 MROCZEK SYLWIA Rumia 1972 K40 00:27:07 00:27:29
61 118 ŁUKASZEWICZ SYLWIA Gdańsk O-SOWA BIEGA 1974 K40 00:27:10 00:27:25
62 362 GACKA KATARZYNA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:17 00:27:42
63 69 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K40 00:27:21 00:27:43
64 1083 RICHERT DANUTA Tuchom 1977 K40 00:27:22 00:27:44
65 254
590*
KONKEL LUCYNA Gdynia 1983 K30 00:27:23 00:27:36
66 1099 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1982 K30 00:27:24 00:27:39
67 153 KOŚCIŃSKA IGA Gdańsk 1993 K20 00:27:26 00:27:42
68 304 DRANKA EWELINA Gdynia 1986 K30 00:27:30 00:27:44
69 1129 BANASZEWSKA SANDRA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1991 K20 00:27:34 00:28:00
70 311 TOBIASZ ALEKSANDRA Gdynia SPORT-EVO TRIATHLON TEAM 1989 K20 00:27:36 00:27:54
71 382 MARCZYŃSKA IWONA Wejherowo MAJA TEAM 1977 K40 00:27:43 00:27:51
72 1042 ATRASZKIEWICZ OLGA Gdańsk OSTEO-SPORT TEAM 1976 K40 00:27:50 00:28:15
73 267
451*
DYDYMSKA MONIKA Rumia 1974 K40 00:27:51 00:28:10
74 268 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K40 00:27:51 00:28:14
75 247 JOKEL KATARZYNA Gdańsk 1985 K30 00:27:53 00:28:05
76 360
141*
MACISZKA WERONIKA Wejherowo 1989 K20 00:27:57 00:28:07
77 1101 GBYL KLAUDIA Władysławowo NEUROSANA 1991 K20 00:28:03 00:28:50
78 361 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K20 00:28:04 00:28:12
79 1017 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA Gdynia 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 1974 K40 00:28:06 00:28:28
80 121 MRUK-KOZŁOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1981 K30 00:28:07 00:28:27
81 24 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K30 00:28:14 00:28:37
82 173 PTACH JOANNA Pruszcz Gdański 1990 K20 00:28:26 00:28:33
83 259 KNUT MAŁGORZATA Wejherowo RUNEDA 1985 K30 00:28:27 00:29:05
84 53 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1986 K30 00:28:28 00:29:43
85 298 ARCISZEWSKA MAGDA Gdynia LPP TEAM 1986 K30 00:28:30 00:28:58
86 1097 WOJEWÓDKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:28:30 00:29:13
87 117 SYLDATK WIOLETA Mściszewice METROŻERCY 1988 K30 00:28:31 00:28:52
88 185 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:31 00:29:09
89 1166 STENCEL JOANNA Żukowo INTEL RUNNERS 1991 K20 00:28:39 00:28:58
90 35 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K40 00:28:43 00:29:28
91 59 ORŁOWSKA AGATA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1982 K30 00:28:44 00:29:16
92 1061 GRABOWSKA MARZENA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1969 K40 00:28:44 00:29:09
93 1150 PRZYSTUP DOROTA Tczew 1985 K30 00:28:53 00:29:33
94 335 GRUCHAŁA KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K20 00:28:55 00:29:07
95 126 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:28:56 00:29:26
96 1116 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BZG 1967 K50 00:28:57 00:29:23
97 392 KLAJMAN ZUZANNA KOSAKOWO 1993 K20 00:28:58 00:29:40
98 1118 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:29:00 00:29:33
99 219 JESZKA ANNA Gdańsk 1986 K30 00:29:01 00:29:15
100 370 KOWALEWSKA DARIA Gdynia 1984 K30 00:29:05 00:29:20
101 36 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:29:09 00:29:38
102 386 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:29:11 00:29:48
103 1046 GRZESZCZAK MAŁGORZATA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1975 K40 00:29:14 00:29:53
104 1152 WOLSKA ALEKSANDRA Gdynia 1975 K40 00:29:17 00:29:41
105 65 GÓRSKA WERONIKA Malbork 1989 K20 00:29:19 00:29:34
106 146 OLBRYŚ AGNIESZKA Gdańsk 1987 K30 00:29:22 00:29:29
107 222 MELZER ZOFIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 2001 K16 00:29:25 00:29:52
108 98 CHYŁA AGNIESZKA Gdynia 1984 K30 00:29:25 00:29:58
109 206 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K50 00:29:27 00:30:00
110 149 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA Gdynia FITLESSMUMMY 1979 K30 00:29:28 00:30:20
111 208 STENCEL ANGELIKA Bolszewo SAMOCHODÓWKA 2000 K16 00:29:34 00:29:58
112 374
264*
MELZER HANNA Rumia 1968 K50 00:29:35 00:30:02
113 64 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1976 K40 00:29:38 00:30:16
114 1091 NOWICKA BEATA Nowa Wieś Malborska BLUMARIANTEAM 1974 K40 00:29:42 00:30:14
115 38 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:29:44 00:30:33
116 1159 MAJCHRZAK MAGDALENA Gdańsk 1988 K30 00:29:48 00:30:25
117 364
285*
LORKOWSKA BOŻENA Gdańsk BELTA TEAM GDAŃSK 1993 K20 00:29:49 00:30:10
118 323 BALCEROWICZ MONIKA Gdynia 1975 K40 00:29:49 00:30:22
119 1066 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:29:59 00:30:16
120 1018 LORKOWSKA BEATA Gdańsk BELTATEAM GDAŃSK 1973 K40 00:30:00 00:30:21
121 1028 KORDA AGATA Gdańsk 1993 K20 00:30:02 00:30:17
122 313 GRUSZKA AGNIESZKA Gdynia OSTEO-SPORT TEAM 1979 K30 00:30:07 00:30:45
123 1180 BRÓZDA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:30:08 00:31:02
124 293 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:30:28 00:30:48
125 1057 GOLYSZNY MARTA Gdynia JEPPESEN RUNNING TEAM 1981 K30 00:30:31 00:31:04
126 300 STACHOWSKA MONIKA Gdynia 1981 K30 00:30:32 00:31:24
127 1056 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk DREAM TRI TEAM/SPORTEVO 1975 K40 00:30:33 00:30:48
128 150 WROBEL JOLANTA Gdansk JEPPESEN RUNNING TEAM 1977 K40 00:30:34 00:31:04
129 99 JAGMIN IZABELA Mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:30:37 00:31:19
130 163 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:30:42 00:30:50
131 135 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:30:51 00:31:38
132 283 KUNCEWICZ MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:30:51 00:31:16
133 47 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:30:59 00:31:39
134 329 ARCISZEWSKA AGNIESZKA Kraków 1988 K30 00:31:00 00:31:28
135 167 WLUDZIK MONIKA Sopot PUCK 1986 K30 00:31:02 00:31:37
136 176 FIGEL MONIKA Gdańsk MIKI TEAM 1977 K40 00:31:08 00:31:54
137 178 ZWOLIŃSKA ANETA Mosty PLATAN BIEGA 1977 K40 00:31:11 00:31:55
138 30 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1983 K30 00:31:16 00:32:01
139 133 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:31:30 00:32:08
140 5 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia STOWARZYSZENIE MORE ACTIVE 1955 K60 00:31:35 00:32:15
141 398 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:31:41 00:32:20
142 343 WITCZAK ANNA Kowale IRONTEAM3CITY 1976 K40 00:31:44 00:32:00
143 209 SZYMIKOWSKA KASIA Kąpino SAMOCHODÓWKA 2002 K16 00:31:45 00:31:53
144 79 ROMANOWSKA BEATA Gdynia RUN VEGAN TEAM 1964 K50 00:31:48 00:32:23
145 1082 PIOTROWSKA JOANNA Gdynia KONTENER FORMY 1978 K40 00:31:54 00:32:45
146 1047 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:32:00 00:32:59
147 336 GERTNER ANNA Łeba 1979 K30 00:32:04 00:32:22
148 404 GOŚ-ZDROJEWSKA AGNIESZKA 28a 1975 K40 00:32:16 00:32:55
149 50 ZBRZESKA ADRIANA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:19 00:32:57
150 314 DALKE JOWITA Gdańsk ZABIEGANE DWIE 1983 K30 00:32:21 00:32:50
151 328 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:21 00:32:50
152 54 PALKA ANNA Rumia KONTENER FORMY 1990 K20 00:32:25 00:33:14
153 94 DOBBEK AGNIESZKA Wejherowo MTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA 1983 K30 00:32:26 00:33:05
154 297 ŻUCHOWSKA ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1979 K30 00:32:28 00:33:12
155 55 CICHOWSKA JOANNA Gdańsk 1993 K20 00:32:33 00:33:20
156 32 ZASADA JOANNA Mosty WYMIATACZE 1978 K40 00:32:34 00:33:17
157 241 EREMUS ANNA Gościcino MAJATEAM 1982 K30 00:32:37 00:33:45
158 144 TESKA IZABELA Gdynia 1981 K30 00:32:52 00:33:18
159 1120 ORZOŁ ELŻBIETA Gdynia 1967 K50 00:32:55 00:33:06
160 116 DIETRICH-LANGOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1979 K30 00:32:56 00:33:25
161 110 PIESIEWICZ MAŁGORZATA Rumia 1978 K40 00:33:01 00:33:59
162 1135 OLCHOWY EWELINA Gdańsk PIĄTA GALAKTYKA 1982 K30 00:33:06 00:33:20
163 1005 SZUMSKA-ROGOWSKA KATARZYNA Gdańsk BRODNICA 1976 K40 00:33:25 00:34:11
164 1070 ELENA MIDIA Gdansk 1988 K30 00:33:30 00:34:26
165 373 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:33:32 00:34:15
166 383 BYGOSZEWSKA SYLWIA Gdynia FORMA NA SZCZYT 1980 K30 00:33:34 00:33:39
167 1045 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:33:44 00:34:19
168 408
182*
PIELACHOWSKA AGATA Gdynia 1982 K30 00:33:46 00:34:21
169 1165 CHALECKA JOLANTA Braniewo EKIPA ZRYW 1977 K40 00:34:00 00:34:48
170 1064 CZERWIŃSKA AGNIESZKA Gdańsk EKIPA ZRYW 1977 K40 00:34:00 00:34:48
171 80 CHARKIEWICZ MONIKA Straszyn EKIPA ZRYW 1981 K30 00:34:00 00:34:47
172 1184 MILCZAREK KORNELIA Gdańsk 1986 K30 00:34:01 00:34:18
173 1137 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:34:11 00:34:49
174 1036 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia 1985 K30 00:34:12 00:34:58
175 200 CZOSKA ANETTA Gdynia KONTENER FORMY 1977 K40 00:34:19 00:35:09
176 1055 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K30 00:34:27 00:35:18
177 1190 OSSOWSKA MONIKA Rumia 1980 K30 00:34:41 00:35:39
178 1143 SOBOLEWSKA NATALIA Gdańsk INTEL RUNNERS 1995 K20 00:34:47 00:35:28
179 1133 KWIATKOWSKA ALICJA GDAŃSK MAŁE LWY 1982 K30 00:34:49 00:35:41
180 405 WEISS SYLWIA GDYNIA 1982 K30 00:35:15 00:36:06
181 21 BURY LILIANA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:35:32 00:36:18
182 26 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda ZMOTYWOWANI 1981 K30 00:35:33 00:36:18
183 70 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K30 00:36:03 00:37:00
184 1087 MIKICIUK IZABELA Rumia BALTIC SEALS 1980 K30 00:36:10 00:37:07
185 365 SŁOMION SABINA BORKOWO 1981 K30 00:36:26 00:37:09
186 308 GROTH JOANNA Gdańsk 1990 K20 00:36:28 00:37:06
187 1058 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo 1982 K30 00:36:30 00:36:54
188 325 TYMIŃSKA EWA Gdańsk MARTATON 1957 K60 00:36:35 00:37:33
189 1112 FILIPEK WERONIKA Bydgoszcz NEUROSANA 1997 K20 00:36:43 00:37:13
190 1113 LEWANDOWSKA-GBYL KINGA Gdynia NEUROSANA 1980 K30 00:36:45 00:37:13
191 366 NAZIMEK NATALIA Kraków LPP TEAM 1990 K20 00:36:45 00:37:25
192 57 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:36:47 00:37:42
193 180 BARANOWSKA PATRYCJA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:37:05 00:37:15
194 51 LISIECKA DOROTA Gdynia 1982 K30 00:37:39 00:37:51
195 179 WENTA KATARZYNA Luzino SAMOCHODÓWKA 2001 K16 00:37:43 00:37:52
196 39 STUPAK MAŁGORZATA Gdynia 1983 K30 00:38:00 00:38:49
197 1144 GOLASZ HALINA Gdańsk 1964 K50 00:38:33 00:39:19
198 295 CZERWIŃSKA PAULINA Gdańsk RBM TEAM 1991 K20 00:47:31 00:48:32
199 296 MALINOWSKA MONIKA Gdańsk - Nowy Port RBM 1977 K40 00:47:31 00:48:32
200 301 CISKOWSKA DANUTA Gdańsk 1968 K50 00:47:32 00:48:33
201 33 KOZŁOWSKA BEATA Gdańsk 1978 K40 00:47:39 00:48:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni