z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 1 - Gdańsk

25.09.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 ROLBIECKI MICHAŁ Wejherowo LKB IM. BRACI PETK LĘBORK /MAJA TEAM 1986 M30 00:17:47 00:17:48
2 390 SŁAWIŃSKI DAMIAN Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1987 M20 00:17:49 00:17:51
3 247 MISZEWSKI MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1988 M20 00:17:53 00:17:54
4 290 PIOTROWSKI RADOSŁAW Gdynia UKS AZYMUT 45 1996 M20 00:17:57 00:17:58
5 169 WĄSICKI SEBASTIAN Reda AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 M20 00:17:58 00:17:59
6 3 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk BIEGAJZGŁOWĄ 1980 M30 00:18:30 00:18:33
7 243 LABUDDA ANDRZEJ Władysławowo LKS ZIEMI PUCKIEJ 1985 M30 00:18:42 00:18:43
8 386 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M30 00:18:51 00:18:53
9 181 LABUDDA WOJCIECH Puck LKS PUCK 1983 M30 00:19:01 00:19:03
10 395 KAŁUŻNY JAKUB Sopot OKT RZEŹNIK 1991 M20 00:19:06 00:19:07
11 82 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:19:08 00:19:09
12 221 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:19:08 00:19:10
13 327 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1997 M16 00:19:12 00:19:14
14 184 WRONKA CEZARY Gdańsk GT RAT 1986 M30 00:19:32 00:19:32
15 286 JEDYNAK PAWEŁ Gdańsk AZS UG 1994 M20 00:19:43 00:19:46
16 158 PAPROCKA EWELINA nowa wieś lęborska GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 1987 K20 00:20:01 00:20:03
17 196 FORMELA GRZEGORZ Sopot AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1988 M20 00:20:03 00:20:06
18 242 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze 1985 M30 00:20:10 00:20:12
19 353 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M40 00:20:30 00:20:33
20 79 WRÓBLEWSKI WIKTOR Gdynia 1980 M30 00:20:46 00:20:48
21 267 PAPROCKI KRZYSZTOF nowa wieś lęborska 1986 M30 00:20:49 00:20:51
22 235 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA 1985 M30 00:20:49 00:20:51
23 89 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk DRUKI-MILA 1964 M50 00:20:54 00:20:56
24 387 KONKOL KAZIMIERZ SOMONINO 1974 M40 00:20:51 00:20:58
25 13 DIAS JULIA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:20:57 00:20:58
26 397 SKOWROŃSKI DAWID Gdańsk 1990 M20 00:20:55 00:20:59
27 12 ŚWIĘCKA MAGDALENA Gdańsk LKS ZORZA GDYNIA 1999 K16 00:21:04 00:21:06
28 244 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ Rumia 1986 M30 00:21:16 00:21:20
29 109 SYWANYCZ IRENEUSZ Gdańsk F3TEAM 1978 M30 00:21:18 00:21:21
30 200 DAWIDOWSKI ROMAN Puck 1967 M40 00:21:19 00:21:23
31 185 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:24 00:21:26
32 55 SKIBA ŁUKASZ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:27 00:21:29
33 110 SZYMBORSKI ADAM Niestępowo TRI FREAK 1979 M30 00:21:30 00:21:33
34 182 TUWALSKA MAŁGORZATA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K30 00:21:34 00:21:37
35 259 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:21:34 00:21:38
36 283 SZULGO RADOSŁAW Gdańsk DYNATRACE RUNNERS 1986 M30 00:21:36 00:21:40
37 289 GOŹDZIEWICZ LESZEK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1976 M40 00:21:40 00:21:43
38 319 STANKIEWICZ PIOTR Gdańsk 1979 M30 00:21:44 00:21:49
39 229 STRZELCZYK MICHAŁ Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1985 M30 00:21:51 00:21:53
40 344 LIP RAFAŁ Gdynia PARÓWYDŻOANY 1981 M30 00:21:50 00:21:54
41 180 KOŁECKI ROBERT Gdynia 1975 M40 00:21:51 00:21:54
42 261 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:21:58 00:21:58
43 119 CHMIELEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1972 M40 00:21:54 00:21:58
44 255 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30 00:21:58 00:22:02
45 311 BROM VINCENT GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1977 M30 00:22:04 00:22:07
46 371 KONIECZKI DARIUSZ Wejherowo AMBITIOUS RUNNERS TEAM 1977 M30 00:22:05 00:22:08
47 301 GRUSZECKI DAMIAN Gdansk 1986 M30 00:22:04 00:22:08
48 152 SZAJDZIUK PIOTR Gdańsk 1975 M40 00:22:09 00:22:14
49 393 ŁEMPICKI KAROL Gdynia CENTRUM MEDYCZNE ZDROWY PATROL 1984 M30 00:22:10 00:22:15
50 336 ZAŁOGA MICHAŁ Borkowo ZAPIER PAPIER NNI 1991 M20 00:22:03 00:22:18
51 381 GRUBA ADAM Luzino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1999 M16 00:22:14 00:22:19
52 197 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty KM PSP GDYNIA 1971 M40 00:22:23 00:22:26
53 257 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:22:22 00:22:27
54 195 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS 1978 M30 00:22:23 00:22:28
55 58 CHMIELOWSKI MICHAŁ Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1980 M30 00:22:26 00:22:32
56 76 PENK DANIEL Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1981 M30 00:22:27 00:22:33
57 129 BORYCZKO MACIEJ Gdańsk 1989 M20 00:22:34 00:22:41
58 51 MALEK DANIEL Wejherowo BIEGNĘ DLA CELINKI 1982 M30 00:22:40 00:22:44
59 171 HORBACZEWSKI MARIUSZ Gdańsk 1975 M40 00:22:41 00:22:48
60 135 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:22:41 00:22:49
61 141 FILBRANDT WOJCIECH Gdańsk 1978 M30 00:22:45 00:22:53
62 400 NIEŚCIER ADAM Gizycko CROSSCORE 1991 M20 00:22:42 00:22:54
63 388 ŚLESZYCKA ANNA Gdańsk ZORZA GDYNIA 1998 K16 00:22:50 00:22:54
64 304 KONKEL KATARZYNA Gniewowo MAJA TEAM 1994 K20 00:22:51 00:22:57
65 201 ZUBKIEWICZ JULIUSZ Gdańsk JAĆWING PŁASKA 1977 M30 00:22:52 00:22:57
66 389 CZECHOWSKI DAWID Gdynia OPEC GDYNIA 1977 M30 00:22:52 00:23:01
67 49 SZUMSKA ŻANETA Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1986 K30 00:23:11 00:23:14
68 29 SZUMSKI WALDEMAR Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM 1979 M30 00:23:11 00:23:14
69 61 MAKSYMIUK PIOTR Gdańsk 1982 M30 00:23:13 00:23:17
70 306 KOZIEŁ MICHAŁ Gdańsk CROSSCORE 1983 M30 00:23:08 00:23:20
71 382 MISZKA ARTUR Gościcino NIEPUBLICZNA SZKOŁA RZEMIOSŁA W WEJHEROWIE 1998 M16 00:23:18 00:23:23
72 21 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn FANTASTIK FAJF 1972 M40 00:23:19 00:23:31
73 302 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk 1988 M20 00:23:26 00:23:33
74 32 ZIELIŃSKI JACEK Reda BIEGAMYRAZEM.PL 1969 M40 00:23:30 00:23:38
75 240 STRZELCZYK PAWEŁ Gdańsk 1984 M30 00:23:39 00:23:46
76 365 BUDNIK MACIEJ Gdańsk 1988 M20 00:23:44 00:23:48
77 271 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M40 00:23:44 00:23:52
78 136 KULPACZYŃSKI PATRYK Gdańsk GOGGLE PAE TEAM 1977 M30 00:23:42 00:23:55
79 378 SZYMANIUK MACIEJ Łosice 1990 M20 00:23:44 00:23:56
80 258 DORDZIK KATARZYNA Gdynia 1983 K30 00:23:54 00:23:58
81 100 JANKOWSKI MAREK gdańsk 1978 M30 00:23:47 00:24:00
82 348 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:23:55 00:24:01
83 199 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:23:54 00:24:02
84 401 GORNOWICZ KUBA Gdańsk SPORTEVO 1979 M30 00:23:57 00:24:05
85 208 BEDNARSKI PIOTR Gdańsk SGS POLAND TEAM 1987 M20 00:24:06 00:24:09
86 248 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA KOSATKOWO 1974 M40 00:24:03 00:24:12
87 317 ASLANOV ADIL Gdańsk 1991 M20 00:23:55 00:24:14
88 328 PRACKI MARCIN Gdynia 1983 M30 00:24:05 00:24:14
89 399 GUNKER MAREK GDYNIA CROSSCORE 1986 M30 00:24:07 00:24:18
90 254 KUBIK MARCIN Gdańsk 1987 M20 00:24:13 00:24:21
91 334 ROCZNIOK PIOTR Gdynia PARKRUN GDYNIA 1970 M40 00:24:19 00:24:28
92 320 LIMANOWSKI PIOTR Gdańsk 1986 M30 00:24:23 00:24:29
93 146 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K30 00:24:25 00:24:31
94 153 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M30 00:24:26 00:24:31
95 30 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:33 00:24:41
96 117 PIEŃKOWSKI TOMASZ Gdańsk RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 1979 M30 00:24:23 00:24:42
97 124 GRZENKOWICZ JACEK Gdynia LARA FABIO TEAM 1966 M50 00:24:36 00:24:44
98 35 BEYER MONIKA Gdynia MEWA GDYNIA 1975 K40 00:24:38 00:24:45
99 245 TOMASZEWSKA AGNIESZKA Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO 1976 K40 00:24:39 00:24:45
100 154 DEDO MATEUSZ Garczegorze DZIKIE STACHY 1989 M20 00:24:40 00:24:46
101 139 BALTRUKAS SEBASTIAN Rokitki MKS SAMBOR TCZEW 1998 M16 00:24:41 00:24:49
102 351 PALLACH LECH Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 M30 00:24:44 00:24:52
103 384 PAŁYSKA DARIUSZ Morąg MON 1990 M20 00:24:30 00:24:55
104 112 KOSZEWSKI SŁAWOMIR Gdansk RUNNER'S HIGH 1973 M40 00:24:53 00:25:00
105 106 BECZEK DARIUSZ Rumia 1965 M50 00:24:56 00:25:04
106 66 WIŚNIEWSKI MICHAŁ Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1977 M30 00:24:59 00:25:06
107 211 ROBASZKIEWICZ TOMASZ Rumia 1977 M30 00:25:02 00:25:07
108 43 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo 1977 M30 00:25:02 00:25:08
109 39 FALBA KAROL Gdańsk CROSSCORE 1982 M30 00:24:57 00:25:09
110 273 NOWAKOWSKI LUKASZ Gdynia LOTOS RUNNING TEAM 1978 M30 00:24:55 00:25:13
111 101 GAJDUS WIKTOR Gdańsk LECHIA GDAŃSK 1982 M30 00:24:58 00:25:15
112 253 BRONK RAFAŁ Rumia 1987 M20 00:25:07 00:25:17
113 403 KUNCEWICZ MAREK Suchy Dwór 1976 M40 00:25:09 00:25:19
114 218 KURGAN WOJCIECH Gdańsk KS PIDRINA 1972 M40 00:25:11 00:25:20
115 19 URBANIAK DANIEL Rumia K.F.M. - UDO 1979 M30 00:25:13 00:25:21
116 44 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia DZIKIE STACHY 1991 K20 00:25:16 00:25:22
117 204 DOMŻALSKA WIOLETTA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:25:13 00:25:22
118 118 ROBLES JOSE CARLOS GDANSK 1988 M20 00:25:13 00:25:22
119 140 OWCZAREK KATARZYNA Kosakowo 1977 K30 00:25:17 00:25:23
120 331 FROHWERK ŁUKASZ gdynia JERZYNA ZE SZCZECINA 1983 M30 00:25:21 00:25:28
121 287 GIBAS JACEK PAWEŁ Czarlin 1999 M16 00:25:19 00:25:28
122 315 BEDNARSKI MARCIN Gdańsk 1977 M30 00:25:25 00:25:29
123 325 MISZEWSKI ROMUALD Rumia WINAZMOLDAWI.PL 1954 M60 00:25:23 00:25:33
124 313 LASZCZYK NADJA Reda 1983 K30 00:25:25 00:25:35
125 80 ROCZYŃSKI MICHAŁ Tczew 1977 M30 00:25:23 00:25:36
126 307 TREDER KRZYSZTOF Sopot CROSSCORE 1984 M30 00:25:26 00:25:38
127 333 ŻABIEŁOWICZ ANNA Reda MAMY-BIEGAMY 1975 K40 00:25:20 00:25:41
128 16 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:25:34 00:25:41
129 128 ROGOCZ MACIEJ Gdynia 1977 M30 00:25:34 00:25:47
130 282 CZARNOGÓRSKI DOMINIK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 M40 00:25:30 00:25:50
131 191 MILLER BARTOSZ Gdańsk 1980 M30 00:25:37 00:25:57
132 68 BIESZKE RAFAŁ Gdynia WYMIATACZE 1980 M30 00:25:50 00:25:59
133 372 MIELEWCZYK MICHAŁ Luzino ZSP4 WEJHEROWO 1998 M16 00:25:58 00:26:04
134 205 GRESIK DANIEL gdańsk 1976 M40 00:25:58 00:26:08
135 383
515*
MŁYNARCZYK FILIP Gdańsk EZA 1976 M40 00:26:04 00:26:17
136 223 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:26:09 00:26:19
137 183 TABACZYŃSKI ŁUKASZ Gdańsk WD. 1983 M30 00:26:16 00:26:21
138 237 BECZEK ALEKSANDRA Suchy Dwór PARKRUN GDYNIA 1979 K30 00:26:03 00:26:23
139 234 MARTYKA JOLANTA gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 K30 00:26:17 00:26:28
140 265 KUPTZ MARCIN Rumia GEMINI SOPOT TEAM 1978 M30 00:26:21 00:26:31
141 262 PALUCH RAFAŁ Gdańsk 1990 M20 00:26:22 00:26:35
142 364 BOROWIAK EWA Rumia MAJA TEAM 1986 K30 00:26:30 00:26:36
143 246 WITOWSKA ANNA Gdynia 1988 K20 00:26:25 00:26:37
144 332 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:26:25 00:26:38
145 31 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA Gdańsk GEMINI SOPOT TEAM 1979 K30 00:26:35 00:26:43
146 214 ZASOŃSKA AGNIESZKA Gdańsk SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1992 K20 00:26:34 00:26:44
147 164 ROMANOWSKI SŁAWOMIR Gdynia 1960 M50 00:26:29 00:26:44
148 41 SIEROCIN AGATA Gdynia 1985 K30 00:26:32 00:26:49
149 379 BANASZAK PAWEŁ Gdańsk 1979 M30 00:26:49 00:26:56
150 167 SZYMAŃSKI MACIEJ Sopot KDATP 1982 M30 00:26:42 00:26:59
151 175 ADAMCZYK SZYMON Gdańsk 1978 M30 00:26:44 00:26:59
152 260 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia RUNEDA 1985 K30 00:26:51 00:27:02
153 115 WOLAŃSKI TOMASZ Rumia WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK 1976 M40 00:27:07 00:27:10
154 303 LESISZ AGATA Borkowo 1984 K30 00:26:59 00:27:13
155 56 STOPA MACIEJ Gdańsk FANTASTIK FAJF 1970 M40 00:27:04 00:27:16
156 126 KRZYSZTOFIAK MAREK Steblewo GRUPA TRÓJMIASTO 1958 M50 00:27:05 00:27:19
157 64 SZCZYPKA ARKADIUSZ Gdynia 1967 M40 00:27:17 00:27:29
158 176 GEPPERT ALEKSANDRA Sopot BODY IN MOTION 2000 K16 00:27:23 00:27:29
159 47 KAŁAS MAGDALENA Gdańsk INVICTUS 3CITY 1992 K20 00:27:23 00:27:34
160 94 SZCZUPAKOWSKA IZABELA Gdańsk 1975 K40 00:27:24 00:27:35
161 105 GODLEWSKA JOANNA Sopot CALYPSO 1981 K30 00:27:27 00:27:36
162 238 ZAPLAWA GRZEGORZ Warszawa MIDNIGHT MARAUDERS 1976 M40 00:27:29 00:27:39
163 22 HINZ ANNA RUMIA PARKRUN RUMIA 1981 K30 00:27:22 00:27:41
164 63 WOJCIECHOWKI ADAM Gdynia 1990 M20 00:27:30 00:27:45
165 93 STRAŻEWICZ WITOLD Gdynia 1984 M30 00:27:33 00:27:49
166 166 ŁĘGOWSKI MACIEJ Gdynia RUN NATKA 1964 M50 00:27:31 00:27:51
167 102 TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA Braniewo 1974 K40 00:27:39 00:27:52
168 33 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA Gdynia 1984 K30 00:27:40 00:27:56
169 309 SŁOMIŃSKA AGATA Gdańsk 1989 K20 00:27:44 00:28:01
170 46 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:27:54 00:28:07
171 375 BUCZKOWSKA ALICJA Gdynia 1983 K30 00:28:01 00:28:10
172 18 ZIELIŃSKA IWONA Gdańsk 1975 K40 00:28:09 00:28:19
173 297 BAŁDYGA SŁAWOMIR Reda RUNEDA 1974 M40 00:28:08 00:28:22
174 116 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M40 00:28:02 00:28:26
175 188 SZTORMOWSKA KATARZYNA Gdynia 1983 K30 00:28:11 00:28:28
176 285 KORPALSKI TOMASZ Gdańsk TEAM FRIENDS 1981 M30 00:28:12 00:28:28
177 398 ROSINSKA PATRYCJA gdynia 1987 K20 00:28:21 00:28:31
178 278 WOJNAROWSKA MARCELINA Gdynia 1985 K30 00:28:26 00:28:36
179 298 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K30 00:28:24 00:28:38
180 92 MIŁCZAK MACIEJ Gdańsk 1985 M30 00:28:25 00:28:40
181 25 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn/Gdynia FANTASTIK FAJF 1982 K30 00:28:28 00:28:40
182 103 TRZEBIATOWSKA ALDONA Gdynia 1977 K30 00:28:31 00:28:46
183 330 WESTA MATEUSZ Gdynia 1987 M20 00:28:29 00:28:47
184 157 KARASIŃSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1986 M30 00:28:28 00:28:48
185 147 CZURYŃSKA WIOLETTA Gdynia 1976 K40 00:28:39 00:28:56
186 356 CZURYŃSKI MARIUSZ Gdynia 1975 M40 00:28:43 00:29:01
187 198 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:28:44 00:29:06
188 50 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia 1984 M30 00:28:49 00:29:10
189 305 PILECKI PIOTR Borkowo DRUŻYNA SZPIKU 1978 M30 00:29:08 00:29:14
190 132 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:29:00 00:29:15
191 341 BONDARENKO JOANNA Gdańsk AZS UG 1993 K20 00:28:55 00:29:17
192 268 OSIŃSKA BEATA Gdańsk 1978 K30 00:28:57 00:29:21
193 329 WENTA MICHAŁ Gdynia WKURW_TEAM 1974 M40 00:29:07 00:29:25
194 250 DOLISTOWSKI MICHAŁ Gdynia K.F.M. UDO 1978 M30 00:29:04 00:29:26
195 355 WRÓBEL SEBASTIAN Gdynia 1978 M30 00:29:20 00:29:30
196 347 GOROKHIVSKA SIUZANNA Gdansk 1995 K20 00:29:16 00:29:34
197 57 BROKOS TOMASZ Gdańsk 1986 M30 00:29:17 00:29:35
198 251 POBŁOCKI RADOSŁAW Bojano 1977 M30 00:29:19 00:29:36
199 75 STASIŃSKI HENRYK Gdańsk 1959 M50 00:29:29 00:29:41
200 275 TOMASZUNAS WALDEK GDYNIA CHWNO 1981 M30 00:29:18 00:29:46
201 81 MUSZYŃSKI ANDRZEJ gdynia 1980 M30 00:29:25 00:29:46
202 380 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk 1970 K40 00:29:46 00:29:55
203 359 SMUGA KLAUDIA Łebcz ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16 00:29:55 00:30:00
204 335 OSOWSKI MACIEJ Gdynia 1967 M40 00:29:50 00:30:01
205 159 KIFNER KASIA Gdansk LOTOS RUNNING TEAM 1975 K40 00:29:55 00:30:03
206 142 WOJEWÓDKA AGATA Gdynia 1984 K30 00:29:56 00:30:12
207 288 PETTKE EMILIA Gdynia BE 1989 K20 00:29:48 00:30:12
208 156 FILIPSKI ALEKSANDER Gdynia WYMIATACZE 1975 M40 00:29:51 00:30:13
209 85 WĄSIK ANDRZEJ Borkowo F3TEAM 1973 M40 00:29:51 00:30:14
210 264 STUDZIŃSKI MARIUSZ Gdańsk 1974 M40 00:29:59 00:30:18
211 266 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:30:07 00:30:20
212 17 DRAGAN DOROTA Gdynia 1978 K30 00:30:12 00:30:21
213 59 OKAPIEC DAGMARA Pruszcz Gdański GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 1981 K30 00:30:11 00:30:25
214 274 LENDZION GRZEGORZ Gdańsk KDATP 1982 M30 00:30:10 00:30:26
215 104 KUCHARSKI BARTOSZ Gdynia 1975 M40 00:30:11 00:30:29
216 161 ROMANOWSKA BEATA Gdynia ZOŁZY TEAM/ PAKRUN GDYNIA 1964 K50 00:30:13 00:30:33
217 194 LEMAŃCZYK MARIA Gdynia KDATP 1988 K20 00:30:32 00:30:48
218 107 LAZAROWICZ-BECZEK IZABELA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K40 00:30:29 00:30:49
219 203 RUCZKO SŁAWOMIR Gdynia 1977 M30 00:30:55 00:31:06
220 177 ŚLIWIŃSKI SEBASTIAN Gdynia SLIVA 1979 M30 00:30:58 00:31:09
221 162 DUŻYŃSKA AGATA Gdańsk 1986 K30 00:30:49 00:31:15
222 111 SZYMBORSKA AGNIESZKA Nistępowo TRI FREAK 1976 K40 00:31:01 00:31:15
223 666 KACZMAREK SŁAWOMIR Rumia 1976 M40 00:30:58 00:31:19
224 342 DERMONT GRZEGORZ Gdynia LATAM BO MUSZĘ 1955 M60 00:30:59 00:31:19
225 91 DUDA- MIŁCZAK KAROLINA Gdańsk 1981 K30 00:31:09 00:31:25
226 36 SEREMA KLAUDIA pierwoszyno WYMIATACZE 1987 K20 00:31:26 00:31:26
227 143 DĄBSKA ANIA Gdańsk 1981 K30 00:31:09 00:31:31
228 174 PICH PAWEŁ Gdynia 1988 M20 00:31:12 00:31:33
229 24 WENSŁAW BEATA Sopot 1984 K30 00:31:20 00:31:36
230 256 ROMANCZUK MONIKA Gdańsk 1981 K30 00:31:20 00:31:37
231 322 KOLMAN MAŁGORZATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1983 K30 00:31:14 00:31:38
232 295 JANKOWSKA EMILIA Mabork BRAK 1980 K30 00:31:34 00:31:47
233 120 SZARAFINSKI KRZESIMIR Gdansk 1983 M30 00:31:36 00:31:49
234 20 LASKOWSKI ŁUKASZ Gdynia K.F.M. - UDO 1991 M20 00:31:27 00:31:51
235 78 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:31:44 00:32:05
236 263 BANACZYK SABINA Gdynia 1979 K30 00:31:54 00:32:05
237 367 KRUPA MICHAŁ Gdańsk POLITECHNIKA GDAŃSKA <3 1991 M20 00:31:52 00:32:07
238 88 BĄKOWSKI ZBIGNIEW GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1951 M60 00:31:46 00:32:08
239 276 HEJ IZABELA Gdynia 1995 K20 00:32:01 00:32:16
240 90 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia MAMY-BIEGAMY 1983 K30 00:32:07 00:32:27
241 163 JANCZYK MARTA GDYNIA 1977 K30 00:32:04 00:32:30
242 385 MARUSZCZAK ELŻBIETA GDAŃSK 1992 K20 00:32:05 00:32:31
243 402 KUJAWSKA MARCELINA Pruszcz Gdański IRON WOMAN 1985 K30 00:32:19 00:32:44
244 324 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1982 M30 00:32:45 00:32:50
245 376 ZBOROWSKI PAWEL Gdansk 1988 M20 00:32:48 00:32:55
246 127 KRASZEWSKA AGNIESZKA Gdynia 1980 K30 00:32:47 00:33:04
247 48 SZPYRA EDWARD Gdynia PARKRUN GDYNIA 1947 M60 00:32:51 00:33:08
248 138 SADOWSKI GRZEGORZ Gdynia 1974 M40 00:32:57 00:33:11
249 87 CIEMNA-SARNOWSKA DOROTA Gdańsk 1986 K30 00:32:53 00:33:13
250 293 PIOTROWSKI KAZIMIERZ Gdynia 55+ 1959 M50 00:32:52 00:33:22
251 316 WIEDRO ADRIANNA Gdańsk 1995 K20 00:33:04 00:33:23
252 131 KRANICH SYLWESTER Gdańsk 1969 M40 00:33:11 00:33:26
253 396 SKWIERZ MIROSŁAW GDAŃSK 1969 M40 00:33:33 00:33:48
254 54 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ 1952 K60 00:33:29 00:33:53
255 394 DOLISTOWSKA KAMILA Gdynia K.F.M. UDO 1978 K30 00:33:32 00:33:56
256 404 DAMASZKE ORIANA Gdynia 1981 K30 00:34:08 00:34:23
257 337 KRZYSTEK MAGDALENA Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM 1982 K30 00:34:06 00:34:24
258 160 SCHULTE-NOELLE HANNA Pruszcz Gdański 1969 K40 00:34:23 00:34:37
259 227 MIELEWSKA BRYGIDA Gdańsk 1972 K40 00:34:20 00:34:41
260 239 MIKOŁAJCZYK AGATA Gdańsk 1993 K20 00:34:29 00:34:56
261 130 CZYŚCIECKI ADRIAN Zamość/Bydgoszcz EDUTEAM 1989 M20 00:34:29 00:34:56
262 155 FILIPSKA EWA Gdynia WYMIATACZE 1975 K40 00:34:38 00:34:57
263 108 WASZCZYK MARTA Gdynia 1970 K40 00:34:45 00:35:03
264 122 GRUDZIŃSKA MONIKA warszawa 1981 K30 00:34:39 00:35:04
265 168 SPISAK KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:34:58 00:35:09
266 323 ZIÓŁKOWSKA JULIA Gdańsk 1980 K30 00:34:58 00:35:10
267 213 GRESIK MAGDALENA Gdańsk 1980 K30 00:34:47 00:35:13
268 363 GOECK MAŁGORZATA Lubiszewo 1983 K30 00:34:53 00:35:15
269 23 MAZUROWSKA ANDŻELIKA Tczew 1975 K40 00:34:53 00:35:15
270 226 BAJERSKA SYLWIA Gdansk BAJERY 1970 K40 00:35:06 00:35:23
271 225 BAJERSKI MARCIN Gdansk BAJERY 1969 M40 00:35:05 00:35:23
272 346 BRYŁKA KATARZYNA Gdańsk 1981 K30 00:35:14 00:35:29
273 426 MOTYKA WIKTOR Gdańsk INTERSPORT 1979 M30 00:31:38 00:35:37
274 292 PIOTROWSKA DANUTA Gdynia 52+ 1962 K50 00:35:22 00:35:47
275 134 KANIEWSKI MICHAŁ Gdynia DZIKI DZIK TEAM 1993 M20 00:35:24 00:35:49
276 72 WAKIEĆ KRZYSZTOF Elbląg 1985 M30 00:35:36 00:36:04
277 71 KISIEL GABRIELA Gdansk 1987 K20 00:35:36 00:36:04
278 53 KONKEL ANETA Gdańsk RUNNING DOGS TEAM 1971 K40 00:35:45 00:36:09
279 361 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K40 00:35:56 00:36:12
280 60 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M40 00:35:56 00:36:12
281 215 WALENTYNOWICZ ANETA Pruszcz gdański PRUSZCZ BIEGA 1977 K30 00:35:54 00:36:20
282 219 SCHULZ MACIEJ Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA 1971 M40 00:35:54 00:36:20
283 308 SIUDA ŁUKASZ BORKOWO EKSTRA FAN 1981 M30 00:35:59 00:36:21
284 52 TRZASKOWSKA ANNA MARIA Gdańsk ARDMENA 1974 K40 00:36:11 00:36:35
285 37 SEREMA MARCIN pierwoszyno WYMIATACZE 1979 M30 00:36:57 00:37:20
286 73 PISARSKA EWA Gdansk RUNEXPERT LEJDIS 1984 K30 00:37:14 00:37:23
287 340 JAKUBOWSKA MONIKA Gdańsk 1969 K40 00:38:25 00:38:42
288 318 SZUMLAS ANNA Połchowo 1981 K30 00:38:19 00:38:42
289 321 KACZMAR PRZEMYSŁAW Pogórze AWLNPD TEAM 1979 M30 00:39:13 00:39:27
290 67 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:40:59 00:41:17
291 350 ŚMIAROWSKA JULIA GDAŃSK 1998 K16 00:41:00 00:41:27
292 233 WERRA WIKTORIA Gdańsk 1998 K16 00:41:22 00:41:48
293 352 GONTARSKA ZUZANNA Gdańsk 1998 K16 00:41:23 00:41:49
294 222 GRZECHNIK JADWIGA Gdynia 1950 K60 00:41:52 00:42:18
295 189 ŚLIWIŃSKA MONIKA gdynia SLIVA 1981 K30 00:42:11 00:42:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni