Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

14.01.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Klasyfikacja WMA:
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1117 STYPUŁKOWSKI PATRYK Gdańsk RCI GDYNIA 1995 M23 00:17:46 00:17:46
2 1159 NIEMCZYK MATEUSZ Starogard Gdański KS PREFBET-SONAROL 1992 M23 00:17:50 00:17:50
3 2 MARSZK DANIEL Sierakowice GKS CARTUSIA KARTUZY/ SKLEP BIEGACZA GDAŃSK 2002 M16 00:18:28 00:18:28
4 1128 OSSOWSKI JAKUB Elbląg RUN GOKU TEAM 1992 M23 00:18:32 00:18:33
5 66 KOZAK JAKUB Gdańsk WWW.KOZAK.PL / ADIDAS RUNNERS TRICITY 1997 M23 00:19:16 00:19:17
6 223 OSSOWSKI MATEUSZ Gdynia ADIDAS RUNNERS TRICITY 1991 M23 00:19:24 00:19:24
7 1060 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk SPORT I ROZRYWKA 1999 M23 00:19:36 00:19:36
8 159 GOŁASZEWSKI ŁUKASZ Gdańsk EASYRUNNING TEAM 1981 M40 00:19:49 00:19:50
9 1179 RICHERT JAROSŁAW Luzino MAJA TEAM 1980 M40 00:19:57 00:19:59
10 1250
12*
ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING / TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU 1995 K23 00:20:06 00:20:06
11 1136 WENT JAKUB Łeba 1981 M40 00:20:27 00:20:28
12 192 SZOSTEK MAREK Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1996 M23 00:20:34 00:20:36
13 265 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET EASYRUNNING TEAM 1984 M35 00:20:36 00:20:37
14 431 BANACH ROBERT Gdansk 1978 M45 00:20:38 00:20:39
15 379 FLUKS SZYMON Gdańsk 1983 M40 00:20:46 00:20:48
16 1163 GAJDUS LEON Ocypel 2002 M16 00:20:48 00:20:49
17 76 KUROPATWA ŁUKASZ Rumia PROJEKT1000UP/BAŻANTTEAM 1986 M35 00:21:02 00:21:04
18 271 SOWA MICHAŁ Gdańsk MMSERVICE.GDA.PL TEAM 1990 M23 00:21:14 00:21:17
19 1184 PIECHOWSKA REGINA Lipnica TALEX BORZYTUCHOM 2003 K16 00:21:18 00:21:19
20 1182 WIŚNIEWSKA HANNA Wrocław WKS GRUNWALD POZNAŃ 1990 K23 00:21:29 00:21:32
21 287 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk BIKE U UP 1990 M23 00:21:54 00:21:56
22 425 SKUZA MATEUSZ Wejherowo MAJA TEAM 1988 M35 00:21:57 00:22:01
23 44 PALASCHKE MICHAŁ Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1992 M23 00:22:01 00:22:02
24 25 MIERZWA KRZYSZTOF Gdańsk PROJEKT1000UP 1983 M40 00:22:02 00:22:06
25 1248 KITOWSKI DAWID Gdańsk 1989 M23 00:22:05 00:22:09
26 186 GRUCHAŁA NATALIA Gdynia HARPAGAN GDAŃSK 1996 K23 00:22:16 00:22:20
27 1042 WOJCZULIS MAKSYMILIAN Żukowo CARTUSIA KARTUZY 2007 M16 00:22:14 00:22:21
28 1185 ŁYŚ DANIEL Reda NYPEL REDA BIKE U UP 1985 M35 00:22:23 00:22:24
29 229 DZIEMIAN JAKUB GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY 1990 M23 00:22:28 00:22:31
30 304 GAŁUSZYŃSKI PAWEŁ Gdynia ACTIVE FLOW 1987 M35 00:22:33 00:22:38
31 112 KURASZ FILIP Gdynia ACTIVE FLOW | RUNPASSION 1989 M23 00:22:45 00:22:48
32 1119 CZERWIONKA JAKUB Gdańsk KKS SFORA BOJANO 1997 M23 00:22:47 00:22:51
33 10 SUCHENIA PIOTR Reda RUNPASSION.PL TEAM 1980 M40 00:22:49 00:22:52
34 1132 BURY PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1981 M40 00:22:51 00:22:54
35 1175 BOGULSKI PIOTR Zblewo KS SOKÓŁ ZBLEWO 1988 M35 00:22:53 00:22:55
36 172 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska ADIDAS RUNNERS TRICITY 1998 M23 00:22:56 00:22:57
37 314 SZYMAŃSKI PIOTR Gdynia 1993 M23 00:22:55 00:22:58
38 214 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1989 M23 00:22:58 00:23:00
39 36 JEKA RAFAŁ Łebcz 1992 M23 00:23:04 00:23:06
40 326 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M35 00:23:06 00:23:12
41 164 SZAFRANEK JAN Gdansk 2000 M23 00:23:06 00:23:12
42 1176 BERNACIAK EWA Koleczkowo UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1990 K23 00:23:13 00:23:15
43 400 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ Gdańsk EASYRUNNING TEAM 1978 M45 00:23:13 00:23:15
44 131 SZACHTA MARTA Skórcz ADIDAS RUNNERS TRICITY / AKADEMIA TRENINGU YOURPROGRESS 1996 K23 00:23:17 00:23:20
45 1109 OSTROWSKI ŁUKASZ Gdynia ADIDAS RUNNERS TRICITY / INDUSTRIA TEAM 1993 M23 00:23:18 00:23:22
46 275 FOBKE PAWEŁ Gdynia RUNPASSION.PL TEAM 1984 M35 00:23:21 00:23:23
47 142 NEUFELD MARCIN Gdynia INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAM 1978 M45 00:23:23 00:23:26
48 300 KACZYŃSKI PIOTR Gdańsk PKO HARPAGAN GDAŃSK 1984 M35 00:23:30 00:23:34
49 84 PIONK TADEUSZ Rumia PROJEKT1000UP 1980 M40 00:23:36 00:23:41
50 1195 FICHT WITOLD Wejherowo MAJA TEAM 1981 M40 00:23:42 00:23:46
51 318 JASIŃSKI PIOTR Gdynia ACTIVE FLOW 1983 M40 00:23:32 00:24:37
52 277 WIELACHOWSKI MARCIN Gdańsk 1984 M35 00:23:33 00:24:39
53 138 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAM 1970 M50 00:23:49 00:23:53
54 270 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M40 00:23:58 00:24:04
55 1134 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K35 00:24:07 00:24:13
56 283 REDZIMSKI RAFAŁ Gdańsk EASYRUNNING TEAM 1983 M40 00:24:12 00:25:14
57 302 BROŻYNA IGOR Gdynia 1988 M35 00:24:13 00:24:20
58 301 TUSZYŃSKI JAROSŁAW Gdańsk 1981 M40 00:24:19 00:24:22
59 309 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K40 00:24:20 00:25:21
60 212 DANIELEWICZ GRZEGORZ Gdynia FIGHTING RUNNERS 1974 M45 00:24:20 00:25:27
61 222 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA Gdansk ARLA RUNNING TEAM / BIKE U UP 1988 K35 00:24:23 00:24:27
62 146 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ Gdynia INTEL RUNNERS / BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M35 00:24:24 00:24:30
63 1122 STENKA TOMASZ Reda MAJA TEAM 1991 M23 00:24:28 00:25:32
64 38 LEWANDOWSKI PAWEŁ Rumia 1990 M23 00:24:30 00:25:33
65 47 ŁATAS PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M23 00:24:35 00:24:40
66 15 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia HARPAGAN GDAŃSK 1979 K40 00:24:35 00:24:37
67 201 RICHERT HENRYK Tuchom ADIDAS RUNNERS TRICITY 1971 M50 00:24:35 00:25:38
68 261 KRZYŚKO KRZYSZTOF Banino RUNPASSION.PL TEAM 1981 M40 00:24:36 00:24:40
69 429 ŻABCZYŃSKI DANIEL Rumia BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M45 00:24:37 00:24:44
70 382 BEHRENDT PAWEŁ Toruń KALOS KAGATOS 1987 M35 00:24:38 00:24:40
71 366 ZĄBKIEWICZ JAN Gdynia 2007 M16 00:24:42 00:24:47
72 252 DEGÓRSKI MARCIN Reda RUNEDA 1980 M40 00:24:42 00:25:49
73 370 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty 1971 M50 00:24:43 00:25:47
74 51 GRUSZKA WIKTOR Gdansk ADIDAS RUNNERS TRICITY/ BBL GDAŃSK 1963 M60 00:24:44 00:24:47
75 1213 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW Gdańsk 1990 M23 00:24:45 00:25:50
76 1121 SZUPRYCZYŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk XRUNNERS 1994 M23 00:24:47 00:24:51
77 292 PASTOR LUCYNA Gdynia MAJATEAM 1989 K23 00:24:55 00:25:58
78 43 WASILEWSKI ARKADIUSZ Sopot 1973 M50 00:24:56 00:26:04
79 224 TRZEBIATOWSKI JERZY Gdynia ADIDAS RUNNERS TRICITY 1979 M40 00:24:56 00:24:58
80 133 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia RUNPASSION.PL TEAM 1996 K23 00:24:57 00:25:01
81 236 HYNEK MARCIN Gdansk ARLA RUNNING TEAM 1979 M40 00:24:57 00:25:59
82 68 MACIEJEWICZ KRZYSZTOF Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1979 M40 00:24:58 00:25:05
83 77 KLOSKOWSKI ADRIAN Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M23 00:24:58 00:25:04
84 85 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA TEAM 1976 K45 00:25:02 00:26:06
85 1133 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M40 00:25:05 00:25:11
86 380 FREIBERG KAROLINA Gdynia 1996 K23 00:25:07 00:27:16
87 365 FREIBERG DAWID Gdynia MSC RUNNING TEAM 1996 M23 00:25:08 00:27:16
88 1154 BURCZYK ROBERT Gdańsk 1994 M23 00:25:15 00:26:22
89 288 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M55 00:25:17 00:25:22
90 240 KACPRZAK MARCIN Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1983 M40 00:25:17 00:25:28
91 202 KRAĆ JANUSZ Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1981 M40 00:25:19 00:25:26
92 1210 PARFIANOWICZ ZUZANNA Warszawa UNTS WARSZAWA 1993 K23 00:25:19 00:25:23
93 282 BABEROWSKI MAREK Gdańsk 1966 M55 00:25:22 00:25:25
94 367 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M50 00:25:24 00:26:31
95 119 LEHMANN DAWID Gdańsk 1986 M35 00:25:33 00:26:35
96 89 WANSKI WITOLD Gdansk 1988 M35 00:25:33 00:26:40
97 16 MAJ-ROKSZ MARIA Wejherowo MAJA TEAM 1980 K40 00:25:35 00:26:40
98 1156 ZMUDA-TRZEBIATOWSKI JĘDRZEJ Bytów OS LOGISTICS TEAM GDYNIA 2000 M23 00:25:39 00:26:49
99 127 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M45 00:25:43 00:26:45
100 1053 RODA GRZEGORZ GDAŃSK GDAŃSKIE LICEUM AUTONOMICZNE 2007 M16 00:25:49 00:27:52
101 344 LITWIN JAROSŁAW Rumia RUNPASSION.PL-TEAM 1963 M60 00:25:49 00:26:53
102 27 WESOŁOWSKI TIMUR Gdańsk 2000 M23 00:25:50 00:26:58
103 134 WILKE TOMASZ Gdynia P4F 1996 M23 00:25:51 00:25:55
104 1059 GORCZYŃSKA MARTA Wejherowo MAJATEAM 2006 K16 00:25:51 00:26:55
105 1146
1189*
GIEJŁO MONIKA Reda ACTIVE FLOW 1990 K23 00:25:51 00:26:55
106 363 KOSZAROWSKI JAROSŁAW Pruszcz Gdański PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAM 1974 M45 00:25:54 00:27:01
107 376 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA Rumia ASCONI 1978 K45 00:25:57 00:27:05
108 1202
1345*
MAGUN KRZYSZTOF Gdańsk VELO GD 1989 M23 00:25:58 00:28:02
109 155 WICZLING KAROL Cieszenie 1982 M40 00:25:58 00:27:04
110 426 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM 1975 K45 00:25:59 00:27:02
111 210 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1979 K40 00:26:01 00:27:04
112 280 ABRAMOWICZ MICHAŁ GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM 1986 M35 00:26:01 00:27:05
113 1204 KUCHARSKI MACIEJ OPALENICA OKB OPALENICA 1982 M40 00:26:04 00:26:10
114 130 FILIPEK ALICJA Gdansk FIGHTING RUNNERS 1989 K23 00:26:06 00:27:11
115 414 DRAWC MIECZYSŁAW Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1962 M60 00:26:10 00:26:16
116 419 WITKOWSKI BARTOSZ Kielno 1991 M23 00:26:18 00:26:25
117 338 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF Iława 1976 M45 00:26:19 00:28:31
118 1072 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1981 M40 00:26:21 00:27:27
119 233 KUSCHBIK ELZBIETA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1979 K40 00:26:23 00:27:26
120 200 RICHERT DANUTA Tuchom ADIDAS RUNNERS TRICITY 1977 K45 00:26:26 00:27:34
121 1161 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW Gdańsk 1973 M50 00:26:27 00:27:32
122 148 DUBROWSKI SZYMON Gdańska ADIDAS RUNNERS TRICITY 1997 M23 00:26:29 00:28:36
123 396 ZAKRZEWSKI ROBERT Gdynia 1984 M35 00:26:32 00:27:42
124 126 ANDREARCZYK PATRYK Gdynia ERGO HESTIA RUNNING TEAM 1992 M23 00:26:34 00:27:43
125 1166 KONIECZNY GRZEGORZ GDAŃSK 1980 M40 00:26:37 00:26:41
126 1194 KISIELEWSKI MICHAŁ Sopot TRI TALENT TEAM 2003 M16 00:26:40 00:27:44
127 371 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk TRI TALENT TEAM 1984 M35 00:26:43 00:27:47
128 1170 RUDŹKO WOJCIECH Wejherowo 1968 M55 00:26:46 00:27:51
129 311 WENCKA KAMILA Gdynia ACTIVE FLOW 1988 K35 00:26:54 00:28:05
130 122 SZCZĘSNY LESZEK Gdańsk 1985 M35 00:26:57 00:29:05
131 42 JACKOWSKI PATRYK Tupadły 1982 M40 00:27:01 00:29:10
132 1033 NECEL MAREK Władysławowo BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 1968 M55 00:27:01 00:28:06
133 1183 MUCZYŃSKI BARTOSZ Gdynia RUNPASSION.PL TEAM 1975 M45 00:27:01 00:28:04
134 1040 SZWABA MARTA Gdańsk 1986 K35 00:27:03 00:27:08
135 152 KOPEĆ IGOR Sopot DZIADEK 1976 M45 00:27:06 00:29:16
136 397 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M45 00:27:06 00:28:11
137 92 PILACHOWSKA ANNA Gdynia 1977 K45 00:27:07 00:28:13
138 74 PAKULA MARCIN GDYNIA PAKULA TEAM AP INVEST GROUP 1973 M50 00:27:10 00:27:23
139 273 MACHNICKI RADEK Sopot BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE 1977 M45 00:27:11 00:29:16
140 132 SZYMAŃSKI ARTUR Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM 1969 M50 00:27:18 00:29:23
141 1207 MARKIEWICZ KATARZYNA GDAŃSK 1992 K23 00:27:22 00:29:26
142 154 AMBROZIAK LESŁAW Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1977 M45 00:27:22 00:29:30
143 1200 SZULC MARCIN SIERAKOWICE 1970 M50 00:27:26 00:28:35
144 1115 KRAUZE BARTOSZ Gdynia 1987 M35 00:27:29 00:29:35
145 32 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1988 K35 00:27:32 00:28:40
146 205 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M40 00:27:34 00:28:42
147 88 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1990 M23 00:27:35 00:28:44
148 60 ZAJĄC MACIEJ Gdańsk DREAM TRI TEAM 1981 M40 00:27:35 00:28:45
149 1165 KRAUZE ŁUKASZ Gdynia 1984 M35 00:27:36 00:29:44
150 1249
225*
ŚWIĘTOŃ ARTUR Gdynia ARLA RUNNING TEAM 1980 M40 00:27:41 00:28:55
151 417 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M45 00:27:43 00:29:49
152 99 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M45 00:27:51 00:28:53
153 290 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K45 00:27:52 00:28:58
154 276 GRYGOROWICZ KAROLINA Gdynia 1987 K35 00:27:54 00:30:00
155 120 MATEJA KLARA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:27:56 00:29:03
156 166 PARZYCH SEBASTIAN Czyżew 2002 M16 00:28:03 00:29:08
157 333 SIOMAK MICHAŁ Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1977 M45 00:28:06 00:29:14
158 1052 KOTŁOWSKI PIOTR Luzino SAMOCHODÓWKA 1992 M23 00:28:09 00:30:21
159 136 KLEWEK ANDRZEJ Gdansk FIGHTING RUNNERS 1977 M45 00:28:15 00:30:22
160 315 PRĄDZYŃSKI SEBASTIAN Gdańsk 1974 M45 00:28:17 00:30:26
161 247 PEPŁOWSKI BARTŁOMIEJ Gdańsk 1983 M40 00:28:17 00:30:19
162 115 PICH PAWEŁ Gdynia GOLDENTEAM 1988 M35 00:28:24 00:29:30
163 259 ALEKSIEJUK ALEKSANDRA Gdynia ACTIVE FLOW 1995 K23 00:28:25 00:30:31
164 416 KRASIŃSKA MARTYNA Gdańsk 1995 K23 00:28:28 00:30:31
165 226 KOLIŃSKI TOMASZ Gdynia ARLA RUNNING TEAM 1972 M50 00:28:28 00:29:41
166 100 ROKITA MAJA Gdynia ROCKYRUN 2005 K16 00:28:33 00:29:38
167 96 PAWLAK DEZYDERIA Gdynia CTS 1980 K40 00:28:42 00:29:50
168 209 REMIZOWICZ JACEK Gdańsk EASYRUNNING TEAM 2001 M16 00:28:45 00:30:50
169 107 KALINOWSKA PAULINA Kiełpino PROJEKT 1000 UP 1986 K35 00:28:48 00:29:56
170 430 WAJER DARIA Ślesin 2003 K16 00:28:51 00:30:55
171 1012 ZATORSKA KATARZYNA Gdańsk LSYP ACTIVE! 1984 K35 00:28:53 00:31:20
172 191 FLEJSZAR MARCIN Gdynia 1985 M35 00:28:54 00:30:02
173 256 MANTHEY KRZYSZTOF Gdańsk 1969 M50 00:28:54 00:30:58
174 87 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMTK GDAŃSK/TAKA RYBA 1984 K35 00:28:58 00:31:07
175 241 ADAMONIS AGNIESZKA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1983 K40 00:29:01 00:30:07
176 401 BOJAN ANDRZEJ Gdynia ANDDACH 1976 M45 00:29:01 00:31:10
177 23 JABŁOŃSKI MARCIN Gdańsk SMARTNOW 1982 M40 00:29:03 00:30:09
178 1090 BUDNIK MACIEJ Puck ARLA RUNNING TEAM 1988 M35 00:29:05 00:32:22
179 1160 KOZŁOWSKA MONIKA Lubań 1979 K40 00:29:08 00:30:13
180 291 DOPKE DOMINIKA Krokowa MAJA TEAM 2002 K16 00:29:10 00:31:18
181 1111 TOMKOWICZ ADRIANNA Gdynia 1996 K23 00:29:11 00:31:19
182 398 SANIEWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1983 M40 00:29:19 00:31:27
183 227 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia ADIDAS RUNNERS TRICITY 1980 K40 00:29:34 00:31:38
184 323 SKOCZYLAS ŁUKASZ Gdańsk 1987 M35 00:29:36 00:31:40
185 341 OFMAN PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1982 M40 00:29:39 00:31:42
186 340 MAGIERA MARTA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1982 K40 00:29:39 00:31:43
187 331 WYTRWAŁ TOMASZ Gdynia 1970 M50 00:29:47 00:32:07
188 243 DUDEK MARCIN Gdynia 1975 M45 00:29:55 00:32:11
189 50 LICZNERSKA MAGDALENA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1986 K35 00:29:56 00:32:04
190 1187
1350*
LASZCZYK NADJA Reda RUNEDA 1983 K40 00:30:01 00:32:05
191 207 KOZIOŁ KRZYSZTOF Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY / BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA 1979 M40 00:30:01 00:32:08
192 339 DAWIDOWSKA NATALIA Rumia ADIDAS RUNNERS TRICITY / UKS SIÓDEMKA RUMIA 1999 K23 00:30:02 00:31:14
193 71 MATEJA JANUSZ MICHAŁ Gdansk 1957 M65 00:30:06 00:31:16
194 258 KRAWCZUK AGNIESZKA Gdynia ADIDAS RUNNERS TRICITY 1996 K23 00:30:10 00:32:17
195 80 ZATORSKA KAROLINA Gdynia SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1991 K23 00:30:12 00:31:19
196 1192 PISZCZ KRZYSZTOF Gdynia 1976 M45 00:30:13 00:33:15
197 91 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1976 M45 00:30:15 00:31:26
198 1035 PAWŁOWSKI PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M23 00:30:15 00:32:25
199 1171 STACHOWICZ KAROLINA Skórcz AKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESS 1987 K35 00:30:17 00:31:29
200 286 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:30:25 00:31:36
201 1017 SKOWRONEK SŁAWOMIR Borkowo 1974 M45 00:30:29 00:32:46
202 1162 PIONK ALICJA Wejherowo 1999 K23 00:30:30 00:31:34
203 169 POKORSKA JULIA Gdynia ŻADEN 2001 K16 00:30:32 00:31:36
204 293 KUCZKOWSKI ŁUKASZ Gdańsk 1993 M23 00:30:35 00:33:46
205 386 SIKORA PIOTR Gdańsk PTC RUN CLUB 1998 M23 00:30:40 00:32:55
206 395 BOGUNIOWSKI TADEUSZ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1976 M45 00:30:41 00:32:48
207 337 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:30:43 00:32:48
208 1143 MIŚKIEWICZ MARTYNA Gdynia TEAM PARSZCZYŃSKICH / UKS SIÓDEMKA RUMIA 1989 K23 00:30:50 00:32:02
209 141 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdańsk INTEL RUNNERS 1978 M45 00:30:56 00:33:22
210 116 PICH ANIA Gdynia GOLDEN TEAM 1981 K40 00:31:06 00:32:13
211 1212 WILCZEWSKI ROBERT WARZNO 1995 M23 00:31:08 00:33:17
212 298 ZALEWSKI JAN Gdynia 1981 M40 00:31:21 00:34:35
213 197 ŚWIGOST STANISŁAW Gdańsk EASYRUNNING TEAM 1977 M45 00:31:34 00:33:39
214 123 DĘBICKI ARTUR Gdynia 1968 M55 00:31:38 00:34:53
215 319 BIAŁCZYK DANUTA Gdynia 1991 K23 00:31:41 00:34:50
216 65 LEWANDOWSKA MAGDALENA Sopot FIGHTING RUNNERS 1984 K35 00:31:47 00:33:54
217 246 DĄBROWSKI PAWEŁ Gdańsk BUDIBAJ 1997 M23 00:31:49 00:33:59
218 1080 PUCHALSKA KATARZYNA Banino 1992 K23 00:32:04 00:34:15
219 75 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M60 00:32:14 00:34:26
220 1173
1349*
BIELIŃSKI DOMINIK Gdynia ADIDAS RUNNERA TRICITY 1993 M23 00:32:22 00:34:31
221 428 KONOPKO ALAN Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 2000 M23 00:32:25 00:34:35
222 129 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M40 00:32:25 00:34:33
223 221 PIĄTEK MIKOŁAJ Gdynia 1995 M23 00:32:25 00:34:40
224 405 KOŚKA TOMASZ Sopot KOLONIA SOPOT 1986 M35 00:32:27 00:33:40
225 1180 FIRYN-BOGALECKA BERNADETA Skórcz AKADEMIA TRENINGU YOUR PROGRESS 1989 K23 00:32:28 00:33:41
226 163 BOLANOWSKI PIOTR Chojnice FILTERTECHNIC.EU 1975 M45 00:32:30 00:34:53
227 327 MROCZEK SYLWIA Rumia PARKRUN RUMIA 1972 K50 00:32:31 00:34:44
228 330 MROCZEK ROBERT Rumia PARKRUN RUMIA 1972 M50 00:32:35 00:34:45
229 162 SIKORA ANNA Bojano BOJANO BIEGA 1980 K40 00:32:42 00:35:05
230 266 KĘDZIA EDYTA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1971 K50 00:32:50 00:35:55
231 215 GACEK PAULINA Gdynia 1995 K23 00:32:51 00:35:08
232 313 BARCZAK KAROL Gdańsk 1984 M35 00:32:52 00:35:13
233 1209 MEGGER IWONA GDAŃSK IRON TEAM 1981 K40 00:32:58 00:34:05
234 26 ZALEWSKA MAŁGORZATA Gdańsk IRON TEAM 1986 K35 00:32:58 00:34:05
235 334 JABŁOŃSKI BOGUSŁAW Gdynia ACTIVE FLOW 1986 M35 00:33:04 00:36:09
236 1214
1199*
BOMBIŃSKA BEATA Gdynia 1995 K23 00:33:16 00:35:32
237 356 SADOWSKI PAWEL Gdańsk SII RUNNING TEAM 1989 M23 00:33:20 00:36:26
238 1196 PAWŁOWSKA ANNA GDAŃSK 1992 K23 00:33:23 00:35:40
239 110 ORŁOWSKA DOROTA Pogórze AKADEMIA ZDROWIA RUMIA 1977 K45 00:33:25 00:35:37
240 1208 HOWAŃSKI WITOLD ŁÓDŹ 1998 M23 00:33:26 00:36:35
241 294 SZYCA-KUCZKOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1993 K23 00:33:26 00:36:38
242 399 ADAMUSIAK MARLENA Rumia PARKRUN RUMIA 1983 K40 00:33:30 00:35:45
243 114 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia A-TEAM 1954 M65 00:33:30 00:36:38
244 218 ROCZYŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1966 M55 00:33:32 00:36:35
245 388 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn BOEING POLAND 1984 M35 00:33:34 00:35:57
246 308 JAROSIK BARBARA Gdańsk 1981 K40 00:33:38 00:35:59
247 193 PROSTAK ALEKSANDRA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1979 K40 00:33:43 00:36:47
248 1193
375*
GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M65 00:33:47 00:35:59
249 407 GOŁOS MICHAŁ Gdynia TRIGO 1971 M50 00:33:48 00:36:56
250 109 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M50 00:33:51 00:36:06
251 1197 KRAIŃSKI BARTOSZ Gdańsk 2004 M16 00:33:56 00:36:01
252 1178 PACZKA ANNA Gniezno 1977 K45 00:33:59 00:37:06
253 387 MUKHERJEE SHYAMAL Gdansk NIKE RUN CLUB 1980 M40 00:34:02 00:36:16
254 262 HELOWICZ KAROL Gdańsk 1977 M45 00:34:10 00:36:31
255 320 KAMIŃSKA MARZENA Gdynia 1983 K40 00:34:13 00:37:19
256 310 CHAJKOWSKA MAŁGORZATA Gdańsk 1986 K35 00:34:19 00:36:40
257 249 RUDNICKI MACIEJ Gdynia ASPIRE POWER CLUB 1985 M35 00:34:19 00:36:35
258 45 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:34:20 00:36:29
259 343 HORSTEN PETER Gdańsk TRI TALENT TEAM GDAŃSK 1969 M50 00:34:21 00:36:35
260 46 POZNACHOWSKA MILENA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1978 K45 00:34:22 00:36:33
261 58 WASILUK KRYSTIAN Gdynia 1989 M23 00:34:23 00:37:34
262 31 BUDZIAREK ADAM Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1976 M45 00:34:27 00:36:38
263 357 KOWALSKI DOROTA Gdańsk SII RUNNING TEAM 1987 K35 00:34:31 00:36:39
264 364 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia ADIDAS RUNNERS TRICITY 1985 K35 00:34:31 00:36:36
265 253 ROGACKA MARIOLA Gdańsk ZROBIENI W BAMBINO 1978 K45 00:34:33 00:36:45
266 108 CHUTEK DOROTA Gdynia AKADEMIA ZDROWIA RUMIA 1973 K50 00:34:33 00:36:44
267 1029 WEILAND KARINA Czeczewo 1977 K45 00:34:42 00:36:46
268 263 CHMIELEWSKA SYLWIA Gdańsk IRON TEAM 1974 K45 00:34:43 00:36:48
269 248 CICHOCKI BARTOSZ Gdańsk 1995 M23 00:34:43 00:37:57
270 1164 SULEWSKA ANNA Szczodrowo 1992 K23 00:34:44 00:36:50
271 1191 BIŃKOWSKI WOJCIECH Warszawa 1990 M23 00:34:48 00:37:06
272 135 CZECHLEWSKA IWONA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1983 K40 00:34:49 00:36:57
273 82 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M50 00:34:50 00:37:06
274 232 MĘCIŃSKI BARTOSZ Gdańsk ARLA RUNNING TEAM 1989 M23 00:34:54 00:38:11
275 362 PIETRZAK TERESA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1972 K50 00:35:03 00:38:10
276 198 TORŁOP PRZEMYSŁAW Gdańsk GRUPA TROJMIASTO 1966 M55 00:35:13 00:37:23
277 1158
1346*
TURKIEWICZ MAGDALENA Gdynia 1982 K40 00:35:15 00:38:25
278 1116 GŁUSZEK BOŻENA Gdynia 1963 K60 00:35:18 00:38:22
279 410 SITAREK MARTA Pruszcz Gdański 1988 K35 00:35:33 00:37:39
280 1082 GOŁYSZNY WIKTOR GDYNIA 1976 M45 00:35:34 00:38:37
281 95 GOLYSZNY MARTA Gdynia FUNDACJA JEPPESENA 1981 K40 00:35:34 00:38:37
282 342 LACHIEWICZ EWA Gdynia 1977 K45 00:35:35 00:37:51
283 160 GRYGLEWICZ DONATA Gdansk EASYRUNNING TEAM 1982 K40 00:35:36 00:37:55
284 1167 ZAWADZKA MARTA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1997 K23 00:35:36 00:37:47
285 1201 LIHS MAGDA Gdańsk 1988 K35 00:35:39 00:38:49
286 29 WOŚ MARIA Gdańsk 1998 K23 00:35:42 00:38:54
287 1077 GARBICZ JAKUB Gdańsk 1990 M23 00:35:42 00:38:56
288 86 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia FITNESSFITBACK 1964 M55 00:35:42 00:38:49
289 1016 FORTUNA MICHAŁ Gdańsk 1992 M23 00:35:43 00:38:55
290 237 BABEROWSKA JOLANTA Gdańsk TREC TEAM 1971 K50 00:35:44 00:37:56
291 324 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ SUZ 1955 M65 00:35:51 00:38:09
292 1206 GOLAŃSKA NATALIA Łódź 1998 K23 00:35:54 00:39:03
293 167 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K45 00:35:56 00:38:19
294 303 JUCHNIEWICZ-KOŻUCHOWSKA MARTA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1992 K23 00:36:06 00:39:11
295 1014 BOBA DARIA Gdańsk 1989 K23 00:36:06 00:39:19
296 170 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:36:08 00:38:21
297 128 JURASZEK ALEKSANDRA Reda 1987 K35 00:36:10 00:38:34
298 1205 PŁOTKA MAGDA GDAŃSK IRON TEAM 1976 K45 00:36:21 00:38:27
299 1198 OSEMKA TOMASZ GDAŃSK 1972 M50 00:36:22 00:39:30
300 78 KLOSKOWSKA MARTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1984 K35 00:36:38 00:38:46
301 281 TRZCIANOWSKA MAGDALENA Gdańsk SHEE.IS 1989 K23 00:36:39 00:38:53
302 260 LEPA-ROMAN MAGDALENA Bolszewo 1978 K45 00:36:50 00:40:00
303 93 STOPA KRZYSZTOF Swarożyn KIK 1972 M50 00:36:54 00:40:03
304 234 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA Swarożyn KIK 1982 K40 00:36:54 00:40:04
305 278 LEWANDOWSKI MARCIN Borkowo 1974 M45 00:36:55 00:39:59
306 33 FUSZARA MAGDALENA Gdańsk 1985 K35 00:37:00 00:40:09
307 211 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M50 00:37:04 00:39:19
308 34 GOŁOS MAGDALENA Gdynia TRIGO GDYNIA 1974 K45 00:37:43 00:40:51
309 422 SUSKI DARIUSZ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1968 M55 00:37:44 00:39:57
310 178 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K35 00:37:53 00:40:59
311 177 JĘDRZEJCZAK MACIEJ Gdynia 1988 M35 00:37:54 00:40:59
312 1186 OSĘKA MAŁGORZATA Gdańsk WOMBACI KAMRACI 2007 K16 00:38:01 00:41:10
313 1118 KWIATKOWSKA MARTA Kowale 1979 K40 00:38:07 00:40:14
314 372 KOWALCZYK HANNA Gdańsk IRON TEAM 1980 K40 00:38:09 00:40:14
315 196 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA Gdańsk ADIDAS RUNNERS TRICITY 1988 K35 00:38:11 00:41:14
316 35 SZYDYWAR-GRABOWSKA KAROLINA Gdynia 1984 K35 00:38:15 00:41:26
317 393 NOWAKOWSKA ALEKSANDRA Gdansk ARLA RUNNING TEAM 1987 K35 00:38:20 00:41:27
318 1086 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M23 00:38:27 00:41:36
319 67 STASIAK MAŁGORZATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1976 K45 00:38:29 00:40:32
320 1078 ZIĘTEK NATALIA Gdańsk 1986 K35 00:38:44 00:41:59
321 1211 OŁTUSZYK ALINA Gdańsk SII RUNNING TEAM 1994 K23 00:38:49 00:42:01
322 351 BARANOWSKA NATALIA Gdańsk SII RUNNING TEAM 1993 K23 00:38:49 00:42:01
323 415 GRYCNER PIOTR Starogard Gdański 1951 M65 00:38:57 00:41:11
324 62 RADZIEŃSKA KAMILA Gdynia LESZCZYNKI BIEGAJĄ 1983 K40 00:39:04 00:42:16
325 1094 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA Gdansk UKS ŻABIANKA GDANSK 1957 K65 00:39:05 00:42:13
326 1095 KALARUS MALWINA Gdynia 1993 K23 00:39:18 00:42:25
327 317 ORLEAN TOMASZ Gdynia JUSTSAILINGON 1977 M45 00:39:21 00:41:32
328 361 DĄBROWSKA AGATA Gdańsk BUDIBAJ 1997 K23 00:39:24 00:41:33
329 328 CHWALISZ LESZEK Rumia PARKRUN RUMIA 1951 M65 00:39:31 00:41:43
330 418 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K45 00:39:33 00:42:36
331 284 JARZEMBIŃSKI MATEUSZ Gdańsk INTEL 2001 M16 00:40:03 00:43:16
332 165 CZAJA LUCYNA Gdańsk INTEL RUNNERS 1997 K23 00:40:03 00:43:16
333 250 ADAMOWICZ KATARZYNA Gdynia 1990 K23 00:40:12 00:43:18
334 57 FRANKOWSKI DARIUSZ Gdynia 1966 M55 00:40:30 00:43:38
335 217 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M45 00:40:46 00:43:51
336 1140 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M65 00:40:50 00:44:03
337 143 NIEWIAROWSKI ŁUKASZ Gdańsk 1984 M35 00:40:50 00:44:00
338 374 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K45 00:40:59 00:44:04
339 329 CHWALISZ SABINA Rumia 1949 K65 00:41:47 00:44:02
340 369 SADOWSKA EWELINA Gdynia 1990 K23 00:41:58 00:45:06
341 450
404*
WĄTRÓBSKI GRZEGORZ Gdynia COKE RUNNERS TEAM 1974 M45 00:42:21 00:45:33
342 104 BURY LILIANA Reda PRZYJEMNIE ZMĘCZENI 1981 K40 00:42:37 00:45:47
343 105 MIELEWCZYK JUSTYNA Reda PRZYJEMNIE ZMĘCZENI 1981 K40 00:42:37 00:45:48
344 413 GUTOWSKA DOMINIKA Gdynia 1993 K23 00:43:09 00:46:24
345 182 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo RUNEDA 1977 K45 00:43:20 00:46:27
346 48 KURAJK MARIAN GDANSK FIGHTING RUNNERS 1954 M65 00:43:46 00:46:03
347 63 SUSKA AGATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:43:54 00:46:08
348 332 WYTRWAŁ BARBARA Gdynia 1975 K45 00:44:16 00:46:36
349 1203 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M65 00:45:51 00:49:01
350 1026 GRUŻEWSKI MARIUSZ Gdańsk 1990 M23 00:46:01 00:49:12
351 39 SALNIK PATRYCJA Gdańsk 1996 K23 00:46:01 00:49:12
352 183 MALGADEY MARIOLA BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 1973 K50 00:46:52 00:49:57
353 181 WAWERKO KATARZYNA Banino 1968 K55 00:46:52 00:49:58
354 316 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA Gdańsk 1952 K65 00:48:32 00:51:47
355 406 KURAJK EWA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1956 K65 00:49:43 00:52:52
356 421 TORŁOP MAŁGORZATA Gdańsk Wrzeszcz KOCIEWIE TCZEW 1962 K60 00:50:08 00:53:16
357 56 FRANKOWSKA MARTA Gdynia 1965 K55 00:50:10 00:53:17

Sponsor tytularny