z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 3 - Gdańsk

12.12.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 SERKOWSKI WOJCIECH Dzierzazno JAZDA Z KURAMI 1997 M20 00:17:19 00:17:21
2 2 KUJAWSKI ŁUKASZ Żukowo KUJAWSCY RUNNERS 1988 M30 00:17:40 00:17:42
3 1074 KUJAWSKI GRZEGORZ Puck KUJAWSCY RUNNERS 1978 M40 00:17:48 00:17:48
4 5 ŻYGENDA KRZYSZTOF Gdynia JAZDA Z KURAMI 1997 M20 00:17:55 00:17:55
5 4 GUMKOWSKI SZYMON Gdańsk JAZDA Z KURAMI 1999 M20 00:17:59 00:18:00
6 98 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 M16 00:19:04 00:19:04
7 1426 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1998 M20 00:19:19 00:19:20
8 1196 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda LION BROKERS/BIKE U UP 1982 M30 00:19:24 00:19:25
9 1223 RUSOŃ BARTOSZ Rumia SP SALEZJANKI 2004 M16 00:19:25 00:19:26
10 94 WYSŁOUCH MICHAŁ Gdańsk TRI TALENT TEAM 1984 M30 00:19:43 00:19:45
11 1220 CHYB RADOSŁAW Gdynia RUN-PASSION.PL TEAM/DRUŻYNA CLAUDII 1979 M40 00:19:55 00:19:56
12 1047 RUDNICKI DARIUSZ Pogórze PROJEKT1000UP 1985 M30 00:19:59 00:20:00
13 55 KRÓL DOMINIK Gdańsk 2005 M16 00:20:16 00:20:16
14 176 DUBIELLA MONIKA Lubichowo LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 2000 K20 00:20:17 00:20:17
15 1131 JEREMICZ KAMIL Środa Wielkopolska SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/JAZDA Z KURAMI 1998 M20 00:20:41 00:20:43
16 1068 LIDZBARSKI JANUSZ Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1982 M30 00:20:47 00:20:48
17 1384 MIKOŁAJEWSKA WERONIKA Żukowo GKS ŻUKOWO 2002 K16 00:20:50 00:20:50
18 1338 LIENT JAKUB ŁEBA 1981 M40 00:20:51 00:20:53
19 1236 ŁAGOWNIK MARTA Gdańsk SMARUJ NA TRENING / TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU 1995 K20 00:20:55 00:20:57
20 187 MAKOWSKI PAWEŁ Gdańsk AWET GDAŃSK, BOGDZIEWICZ.COM 1984 M30 00:20:56 00:20:58
21 1241 BIELSKI SEBASTIAN Rumia PROJEKT1000UP/ZA LINIĄ METY 1993 M20 00:21:00 00:21:02
22 1043 BOGDAŃSKI PIOTR Elbląg 1988 M30 00:21:02 00:21:07
23 1405 WIECZORKOWSKI ADAM Gdansk BIKE U UP 1994 M20 00:21:12 00:21:12
24 1136 IWAN PAWEŁ Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1982 M30 00:21:10 00:21:13
25 1007 OSSOWSKI MATEUSZ Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1991 M30 00:21:16 00:21:19
26 1311 KEPKA GRZEGORZ wejherowo MAJA TEAM 1989 M30 00:21:22 00:21:22
27 1287 BOGUSZ TOMASZ Gdynia DRUŻYNA CLAUDII / BIEGAJĄCA GDYNIA / ARTURKOZŁOWSKITEAM 1981 M40 00:21:23 00:21:24
28 137 WITKOWSKI BARTOSZ Kielno 1991 M30 00:21:22 00:21:25
29 28 KWAŚNIK JAN Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1989 M30 00:21:32 00:21:33
30 1421 WRÓBEL MAREK Gdańsk POMERANIA TRAIL TEAM 1989 M30 00:21:35 00:21:37
31 1193 BIAŁEK MAGDALENA Dębogórze 2005 K16 00:21:39 00:21:41
32 1330 HORBACZEWSKI GRZEGORZ Gdańsk UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 2005 M16 00:21:45 00:21:46
33 1422 RADOMSKI MAKSYMILIAN GDAŃSK SKLA SOPOT 2006 M0 00:21:51 00:21:53
34 1057 MIERZWA KRZYSZTOF Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1983 M30 00:21:52 00:21:55
35 1431 KUBILUS ROBERT Łapalice BIEGAMYRAZEM.PL 1970 M50 00:21:51 00:21:55
36 109 KAMIŃSKI JACEK Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1972 M40 00:21:58 00:21:58
37 1280 JELINSKI MATEUSZ Kartuzy XRUNNERS 1985 M30 00:21:57 00:22:00
38 1258 SKUZA MATEUSZ Wejherowo 42.195 WEJHEROWO 1988 M30 00:21:57 00:22:00
39 1075 PĘDZISZEWSKI PIOTR Gdańsk VAI ALTO 1984 M30 00:22:02 00:22:04
40 1436 CZAJKOWSKI PAWEŁ Gdynia BCT TEAM GDYNIA 1981 M40 00:22:01 00:22:04
41 1439 SZULWACH CEZARY Gdynia BIEGUN OCR 2005 M16 00:22:03 00:22:05
42 1410 LITTWIN KAROL Opalenie DASZ RADE 1992 M20 00:22:06 00:22:07
43 1149 STACHERSKI ŁUKASZ Przedbórz DRUŻYNA CLAUDII 1989 M30 00:22:08 00:22:09
44 18 KUŹNIAR WOJCIECH Rumia PROJEKT1000UP 1985 M30 00:22:09 00:22:12
45 1367 JANICKA DOMINIKA GDAŃSK 2005 K16 00:22:13 00:22:15
46 1190 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk BCT TEAM 1971 M50 00:22:23 00:22:24
47 1268 DOBRZYŃSKI TOMASZ Gdynia XRUNNERS 1980 M40 00:22:34 00:22:37
48 1250 MARSZAŁEK SEBASTIAN Gdynia PROJEKT1000UP 1992 M20 00:22:38 00:22:41
49 1173 SUŁEK GRZEGORZ Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1981 M40 00:22:40 00:22:43
50 1194 KUŚKA ADAM Gdańsk INVICTUS 3CITY/ YNOTRENER 1992 M20 00:22:53 00:22:53
51 1408 JABLONSKA NATALIA Gdańsk 1997 K20 00:22:54 00:22:56
52 1308 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA Gdynia KUJAWSCY RUNNERS 1979 K40 00:22:57 00:22:58
53 100 KUR DANIEL Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1985 M30 00:22:57 00:23:01
54 1080 ZWOLIŃSKI TOMASZ Mosty 1971 M50 00:23:02 00:23:05
55 1113 ZALEWSKI KONRAD Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:23:02 00:23:05
56 76 ŚWIĄDER MIROSŁAW Kolbudy INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL 1970 M50 00:23:04 00:23:08
57 25 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:23:06 00:24:08
58 14 DIAS JULIA Gdynia CITY TRAIL TEAM 1999 K20 00:23:09 00:23:10
59 168 SALEWSKI JAN Gdynia KUJAWSCY RUNNERS / ALIOR BANK 1980 M40 00:23:09 00:23:10
60 1414
1226*
POBŁOCKI ADAM Mściszewice MŚCISZEWICE 1989 M30 00:23:09 00:23:12
61 13 LIPKO ADRIANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1988 K30 00:23:09 00:23:12
62 1044 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ Gdańsk 1978 M40 00:23:14 00:23:16
63 15 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1979 K40 00:23:20 00:23:21
64 1424 NIEMYJSKA BEATA STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 2001 K20 00:23:24 00:23:25
65 136 DĄBEK ADRIAN Gdynia CHYLOŃSKIE DZIKI 1980 M40 00:23:24 00:24:24
66 1434
1335*
KULESZA MARIUSZ Gdańsk CTS 1977 M40 00:23:25 00:23:29
67 1415 TORBICZ PIOTR Gdańsk THALES 1978 M40 00:23:25 00:23:28
68 113 BŁAŻUK JAREK Gdynia 1979 M40 00:23:30 00:23:33
69 1036 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA Gdynia FIGHTING RUNNERS 1996 K20 00:23:37 00:23:38
70 1411 GÓRECKI ROMAN Gdynia MORSY GDYŃSKIE /BIEGAMYRAZEM.PL/CHYLOŃSKIE DZIKI 1972 M40 00:23:39 00:24:39
71 45 SCHOK LUKASZ Gdynia 1994 M20 00:23:55 00:23:59
72 112 ŚWIĄDER PAWEŁ Gdansk INTEL RUNNERS 1996 M20 00:23:56 00:24:00
73 1002 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk MK KRAWCZYŃSKA TEAM 1964 M50 00:23:59 00:24:03
74 183 SZEMIEL MIŁOSZ Sopot SKLA-SOPOT 2004 M16 00:24:00 00:24:05
75 1309 KIEŁBASA PRZEMYSŁAW Gdynia BIEGAMY 1986 M30 00:24:00 00:25:02
76 1188 RYBARCZYK KRZYSZTOF Gdańsk KS BARRAKUDA GDAŃSK 1988 M30 00:24:07 00:25:06
77 1132 IWAN MAŁGORZATA Gdańsk MAJA TEAM 1984 K30 00:24:07 00:24:10
78 1423 FICLA WITOLD WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO 1981 M40 00:24:08 00:25:10
79 1058 PODOLSKI MAREK Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1984 M30 00:24:16 00:25:17
80 1409 KRYSIANKOU ALIAKSEI Gdansk 1983 M30 00:24:16 00:25:16
81 68 ŁATAS PAWEŁ Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1990 M30 00:24:16 00:24:19
82 132 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 1979 K40 00:24:18 00:24:21
83 1324 CICHOŃ MACIEJ Reda 42.195 WEJHEROWO 1972 M40 00:24:22 00:25:22
84 122 CICHOCKI MARIUSZ Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1974 M40 00:24:24 00:24:29
85 1442 CHYBCZYŃSKI PAWEŁ GDAŃSK 1973 M40 00:24:28 00:24:33
86 149 ŁAPUĆ KRZYSZTOF Gdańsk OLEJ RUNNING TEAM 1981 M40 00:24:30 00:26:35
87 135 BRZESKI MARCIN Gdynia 1982 M30 00:24:36 00:25:38
88 91 WISNIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk INTEL RUNNERS 1968 M50 00:24:36 00:24:40
89 1376 LEWANDOWSKI MICHAŁ Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1987 M30 00:24:38 00:24:44
90 1427 KUŚNIEREK ZUZANNA LKS ŻUŁAWY 2005 K16 00:24:41 00:24:44
91 59 TRUSKOLAWSKA OLA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL/TRIDEA TEAM 1976 K40 00:24:42 00:24:49
92 101 ŁAKOMSKI MATEUSZ Sopot 1984 M30 00:24:46 00:25:46
93 1428 JABŁCZYŃSKI IGOR GDYNIA 2005 M16 00:24:48 00:24:49
94 1221 JAGODZIŃSKI TOMASZ Czaple MAKURAT INVEST 1982 M30 00:24:51 00:25:56
95 1010 PASIERBSKA EWA Gdańsk KUJAWSCY RUNNERS 1995 K20 00:24:53 00:24:56
96 152 ROKITA MARIUSZ Gdynia ROCKYRUN 1975 M40 00:24:53 00:24:58
97 154 OSIELSKI MACIEJ Banino KUJAWSCY RUNNERS 1972 M40 00:24:55 00:25:57
98 1326 JASIŃSKI PIOTR Gdynia 1983 M30 00:24:56 00:27:02
99 1348 ZAWADZKI PIOTR Reda BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM 1981 M40 00:25:00 00:26:04
100 156 BIELECKI TADEUSZ Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 M40 00:25:00 00:26:06
101 1142 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn FUNDACJA JEPPESENA 1984 M30 00:25:04 00:26:08
102 1108 SZUCA ZBIGNIEW Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1974 M40 00:25:07 00:26:07
103 1413 TYSZER PAWEL Luzino MAJA TEAM 1984 M30 00:25:07 00:26:07
104 1317 KOŁODZIEJCZYK LIDIA Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO 1975 K40 00:25:07 00:26:07
105 37 PAKULA MARCIN Gdynia Orłowo PAKULA TEAM 1973 M40 00:25:10 00:26:11
106 1432 KIERAŚ SEWERYN SOPOT 1988 M30 00:25:11 00:26:17
107 1208 WITKOWSKI JAKUB Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1982 M30 00:25:12 00:26:13
108 1327 GRABAN EMILIA Gdańsk BIKE U UP 1991 K30 00:25:16 00:25:18
109 1086 WIWATOWSKI WIESŁAW Gdynia 1971 M50 00:25:17 00:25:22
110 1055 KAMINSKI DAWID Żukowo MOTYWATORNIA TEAM 1996 M20 00:25:18 00:26:22
111 1440 WAWRZYŃCZAK BARTOSZ GDAŃSK 1982 M30 00:25:20 00:27:27
112 1056 WOJNAROWSKA WERONIKA Gdynia 1985 K30 00:25:29 00:26:30
113 1171 DRAWC MIECZYSŁAW Gdańsk MKRAWCZYŃSKA TEAM 1962 M50 00:25:33 00:26:33
114 1084 BONISŁAWSKA ANITA Gdańsk REAAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 1974 K40 00:25:35 00:26:38
115 1412 REDZIMSKI RAFAŁ Nowy-świat O-SOWA BIEGA 1983 M30 00:25:40 00:26:41
116 186 KAZYAKA KATARZYNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1989 K30 00:25:41 00:26:48
117 1273 KOWALEWSKA MAŁGORZATA Banino 1977 K40 00:25:42 00:26:42
118 1027 FRACZAK RADOSŁAW Gdynia RAGE 1982 M30 00:25:42 00:26:51
119 1200 MUZA JOANNA Gdańsk 1983 K30 00:25:46 00:26:53
120 1013 STAŃCZYK MARTYNA Tomaszów Mazowiecki 1992 K20 00:25:50 00:26:52
121 84 POLAŃSKI PAWEŁ Gdańsk #KASZANIENAMOKA 1983 M30 00:25:52 00:26:56
122 110 DEPKA PRADZYŃSKI OLGIERD Chwaszczyno BIEGAMYRAZEM.PL 1958 M60 00:25:53 00:26:55
123 1063 DZIDZIUL TOMASZ Gdańsk 1985 M30 00:25:56 00:26:55
124 1249 SZYNKOWSKI KAROL Gdynia 1987 M30 00:26:02 00:26:02
125 1401 ZYDOK BARTOSZ Gdańsk LAMUSY 1979 M40 00:26:02 00:28:10
126 78 DOŁASIŃSKI ADAM Gdańsk INTEL RUNNERS 1980 M40 00:26:03 00:27:06
127 140 ANDREARCZYK PATRYK Gdynia 1992 M20 00:26:08 00:27:10
128 1104 WODYŃSKI JAN Gdańsk 1987 M30 00:26:09 00:27:23
129 96 KOLIŃSKI KRZYSZTOF Lipusz 1980 M40 00:26:13 00:27:18
130 1060 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA Chwaszczyno MOTYWATORNIA TEAM 1988 K30 00:26:14 00:27:15
131 1191 KLEWEK ANDRZEJ Gdansk FIGHTING RUNNERS 1977 M40 00:26:18 00:26:25
132 153 ROKITA MAJA Gdynia LKS ZORZA GDYNIA 2005 K16 00:26:19 00:26:24
133 1128 KOMORKIEWICZ KAROL Reda RUNEDA/FINASTRA 1987 M30 00:26:26 00:27:32
134 161 IEFYMENKO OLEKSANDR Sopot CENTAUR 1979 M40 00:26:28 00:27:27
135 1093 DRAGAN KAROL Gdynia 1974 M40 00:26:41 00:27:41
136 1430 NUSZEL PAWEŁ Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1983 M30 00:26:41 00:27:42
137 1253 BIELECKI HUBERT Koszalin 2002 M16 00:26:42 00:28:53
138 127 SIEWERT-SMIGOWSKI PIOTR Gdańsk 1979 M40 00:26:44 00:27:45
139 77 STENCEL JOANNA Żukowo KUJAWSCY RUNNERS / INTEL RUNNERS 1991 K30 00:26:49 00:27:54
140 1289 KONECKO IZABELA Sopot SGS POLAND TEAM 1967 K50 00:26:49 00:26:58
141 1388 KOCJAN KAROL Gdańsk ASPIRE POWER CLUB 1984 M30 00:26:50 00:26:50
142 1045 ROGOCZ MACIEJ Gdynia ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 1977 M40 00:26:51 00:27:58
143 185 DORENDA MARTA Gdańsk 1985 K30 00:26:52 00:26:57
144 1061 LITTWIN MAREK Reda RUNEDA 1966 M50 00:26:52 00:27:58
145 1340 FILIPEK ALICJA Gdansk FIGHTING RUNNERS 1989 K30 00:26:55 00:27:58
146 86 FIKIER WIKTOR Gdynia #KASZANIENAMOKA 1980 M40 00:26:58 00:28:01
147 1307 TOPOREK JOANNA Gdynia BIEGAMY 1976 K40 00:26:58 00:28:00
148 116 MARZEJON KRZYSZTOF Mrzezino 1986 M30 00:27:08 00:29:22
149 1429 ZIĘBA DOMINIK Gdynia 1995 M20 00:27:13 00:28:20
150 1008 ZDROJEWSKA KATARZYNA Gdańsk FUNDACJA JEPPESENA 1986 K30 00:27:14 00:28:17
151 130 RICHERT HENRYK Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1971 M50 00:27:14 00:28:22
152 1042 GRUCHAŁA AGNIESZKA Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K40 00:27:17 00:28:20
153 1110 MUCZYŃSKI BARTOSZ Gdynia RUNPASSION.PL 1975 M40 00:27:20 00:28:21
154 1118 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ Gdańsk SGS POLSKA 1988 M30 00:27:20 00:28:25
155 1094 KLOPOTEK CLAUDIA Gdynia DRUŻYNA CLAUDII 1994 K20 00:27:21 00:28:22
156 1038 LUDWIKOWSKA ANNA Gdynia 1991 K30 00:27:27 00:28:28
157 1150 PAWLAK DEZYDERIA Gdynia CTS 1980 K40 00:27:29 00:28:33
158 50 JUSZKO ARTUR Gdańsk 1974 M40 00:27:36 00:28:40
159 74 GAŁKA GRZEGORZ Gdańsk 1971 M50 00:27:38 00:29:47
160 184 GUMIELA PIOTR Gdańsk GUMISIOLANDIA 1980 M40 00:27:38 00:29:45
161 1085 BONDARENKO DOROTA Gdynia 1987 K30 00:27:39 00:28:45
162 1392 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ Pruszcz Gdański DJGUCIO SHOW MUST GO ON 1971 M50 00:27:40 00:29:52
163 1137 PRYŚKO-GROBELNA MAŁGORZATA Gdańsk IRON ACADEMY 1985 K30 00:27:42 00:29:47
164 1295 CZERNIAK MAŁGORZATA Gdańsk VELOGD 1993 K20 00:27:42 00:29:49
165 1091 ZAJK PIOTR Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 M50 00:27:49 00:28:59
166 1298 MATEJA BOŻENA Gdańsk 1959 K60 00:27:52 00:28:54
167 1277 SADOWSKI PIOTR Rumia RUNEDA MŁODE DZIKI 1977 M40 00:27:55 00:28:59
168 52 JARMOŁOWICZ BEATA Gdańsk CTS 1970 K50 00:27:59 00:29:01
169 1425 OSSOWSKI ARKADIUSZ RUMIA PROJEKT 1000 UP/RUNEDA 1977 M40 00:28:02 00:29:06
170 1306 PICH PAWEŁ Gdynia GOLDENTEAM 1988 M30 00:28:08 00:29:08
171 1386 FLEJSZAR MARCIN Gdynia 1985 M30 00:28:19 00:30:33
172 158 JUCHNIEWICZ-KOŻUCHOWSKA MARTA Dąbrowa KUJAWSCY RUNNERS 1992 K20 00:28:22 00:29:29
173 1207 ZEMKE STEFAN Gdynia 1971 M50 00:28:22 00:33:52
174 1433 BRUCKI ROBERT GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 1972 M40 00:28:24 00:30:32
175 1441 BIESZKE IZABELA mosty WYMIATACZE 1983 K30 00:28:26 00:29:37
176 1090 KRUSZYŃSKA MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1980 K40 00:28:26 00:30:31
177 1416 BAŁDYGA ANNA Reda RUNEDA 1978 K40 00:28:27 00:29:31
178 1083 SEMMERLING PRZEMYSLAW Gdynia GORSKIE PEDZIWIATRY 1980 M40 00:28:36 00:30:48
179 167 JANYGA-KULIK KAROLINA Gdynia BIKE U UP 1976 K40 00:28:38 00:29:47
180 1435 KULIK JACEK GDYNIA BIKE UUP 1976 M40 00:28:39 00:29:49
181 1418 MYCHKOU VADZIM Gdansk 1993 M20 00:28:40 00:29:44
182 1313 BUREK JULIUSZ Gdynia 1987 M30 00:28:42 00:29:47
183 1247 JANISZEWSKI MICHAŁ Gdańsk 1984 M30 00:28:43 00:30:55
184 138 BUCIORA ŁUKASZ Gdańsk BIKE U UP 1993 M20 00:28:47 00:28:52
185 39 SKWIOT STANISŁAW Gdańsk TAKA RYBA 1969 M50 00:28:51 00:31:01
186 1391 SINCZUK PATRYCJA Tczew MIRAZ RACE TEAM 1979 K40 00:28:51 00:42:56
187 33 DOKRZEWSKA KATARZYNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1985 K30 00:28:54 00:31:04
188 42 GRZESZCZAK ADAM Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 M50 00:28:57 00:31:08
189 125 GADOMSKI MARCIN Gdańsk 1981 M40 00:29:10 00:31:19
190 141 WOLNY MARCIN Juszkowo KLUB DZIADKA RYNIA 1982 M30 00:29:12 00:30:16
191 104 WITKE ARKADIUSZ Gdansk INTEL RUNNERS 1984 M30 00:29:19 00:30:24
192 1135 WĄSOWSKI RAFAŁ Gdańsk BIKE U UP 1990 M30 00:29:22 00:29:26
193 1203 ROZMUS EWELINA Sopot BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM 1978 K40 00:29:28 00:31:32
194 1316 CYMAN IZA Rumia 1982 K30 00:29:29 00:30:36
195 1202 PROKOPOWICZ WERONIKA Sopot BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:29:29 00:31:34
196 1178 PORTEE JACEK Chwaszczyno O-SOWA BIEGA 1969 M50 00:29:31 00:30:41
197 1371 PAWŁOWSKI PIOTR Gdynia 1980 M40 00:29:36 00:31:42
198 1256 LITKOWIEC ALICJA Gdańsk 1986 K30 00:29:37 00:31:55
199 1403 ŚWITAŁA KATARZYNA Gdańsk 1983 K30 00:29:37 00:31:46
200 1398 DRANKIEWICZ ROBERT Gdynia MKAWCZYŃSKA TEAM 1976 M40 00:29:37 00:30:38
201 114 SZOPA MAREK Gdynia RUNEDA 1973 M40 00:29:37 00:31:44
202 129 RICHERT DANUTA Tuchom MOTYWATORNIA TEAM 1977 K40 00:29:41 00:30:49
203 1265 SZUPRYCZYŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1994 M20 00:29:44 00:31:52
204 1296 PICH ANIA Gdynia 1981 K40 00:29:49 00:30:49
205 1393 SZATKOWSKI MARCIN Gdańsk PROFILINGUA GDAŃSK 1988 M30 00:29:49 00:30:56
206 1260 GUMIELA KATARZYNA Gdańsk GUMISIOLANDIA 1984 K30 00:29:49 00:31:56
207 1117 GRZECHNIK ROMAN Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1949 M60 00:30:02 00:31:03
208 1100 HILLER GABRIELA Gdańsk MOTYWATORNIA TEAM 1971 K50 00:30:16 00:31:24
209 1133 LEWANDOWSKA JUSTYNA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1970 K50 00:30:19 00:31:22
210 155 BOROWIK KRZYSZTOF Rumia 1993 M20 00:30:25 00:31:32
211 1141 PARCHEM ŁUKASZ Starzyno 2003 M16 00:30:26 00:32:34
212 1024 RYCIO NATALIA Puck 1985 K30 00:30:27 00:32:35
213 1070 SMÓŁKOWSKA IWONA Rumia RUMIA RUNNER TEAM 1984 K30 00:30:40 00:31:47
214 1229 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:30:46 00:32:56
215 166 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1960 M60 00:30:54 00:33:03
216 1153 KRASIŃSKA-MITURA EWA Rumia RUNEDA 1980 K40 00:30:55 00:32:01
217 107 CUDNOWSKI LESZEK Gdańsk GDAŃSK POŁUDNIE/BIEGAMBOWARTO.PL 1970 M50 00:30:56 00:33:07
218 1079 ROJEK TOMASZ Gdańsk 1969 M50 00:31:04 00:33:15
219 108 KOPEĆ ZDZISŁAW Gdańsk 1963 M50 00:31:05 00:33:14
220 1252 FRONC WALDEMAR Gdynia KARWINY 1950 M60 00:31:10 00:32:14
221 1400 KUBERA PAWEŁ Gdańsk 1986 M30 00:31:16 00:35:14
222 89 BALONIS-CHYB ANNA Gdynia 1983 K30 00:31:17 00:33:33
223 1201 MATUSZCZYK MATEUSZ Gdańsk 1985 M30 00:31:42 00:32:53
224 172 KEMPCZYŃSKI PIOTR Reda RUNEDA/SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:31:44 00:33:55
225 1106 BRZEZICKA MAGDALENA Reda RUNEDA 1978 K40 00:31:53 00:32:59
226 1016 KOKOT KAROLINA Gdynia 1983 K30 00:31:54 00:33:08
227 1281 SIKORSKA-DETLAFF ALEKSANDRA Wejherowo MAJA TEAM 1978 K40 00:31:55 00:34:01
228 1157 WOLAŃSKA JOLANTA Rumia 1986 K30 00:31:56 00:34:04
229 1092 ZAJK ALICJA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1970 K50 00:31:59 00:34:04
230 1372 KRUSZYŃSKI MARCIN Gdynia 1979 M40 00:32:00 00:34:12
231 61 ANSZPERGER BOGDAN Gdynia SZPRYCHY 1954 M60 00:32:01 00:34:18
232 54 JABŁOŃSKI RYSZARD Gdynia FITNESSFITBACK 1 1964 M50 00:32:10 00:34:27
233 1151 GRABOWSKA AGNIESZKA Reda RUNEDA 1980 K40 00:32:13 00:33:19
234 1077 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 1974 K40 00:32:17 00:34:26
235 1347 ZAWADZKA MONIKA Reda KONTENER FORMY 1982 K30 00:32:18 00:34:29
236 1037 WAWRZYNIAK MICHAŁ Chojnice GCH BIEGA 1980 M40 00:32:26 00:34:46
237 1325 CICHY MARCIN Gdańsk AMS 1976 M40 00:32:33 00:34:48
238 143 TARASIEWICZ RYSZARD Braniewo KLUB DZIADKA RYNIA 1953 M60 00:32:38 00:33:42
239 102 ŁAKOMSKA BARBARA Gdynia 1956 K60 00:32:38 00:34:44
240 1389 ROGACKA MARIOLA Gdańsk ZROBIENI W BAMBINO 1978 K40 00:32:41 00:34:55
241 1020 BARTSCH ALEKSANDRA Gdynia BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:32:41 00:34:48
242 1406 OSTROUCH DOMINIKA Gdańsk FIT JAGUAR 1985 K30 00:32:43 00:34:51
243 1404 OSTROUCH ANDRZEJ Gdańsk 1984 M30 00:32:43 00:34:52
244 1300 MAŚLAK ANNA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1971 K50 00:32:44 00:34:50
245 1107 SZYCA ELŻBIETA Gdańsk SZYCA TEAM 1962 K50 00:32:46 00:34:58
246 1144 MANIA JOANNA Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1978 K40 00:32:54 00:34:05
247 93 SEROKA JERZY Gdańsk 1977 M40 00:32:55 00:35:08
248 1303 WYSIECKA MAGDA Lubań 1981 K40 00:32:58 00:35:09
249 1162 WYSIECKI ARKADIUSZ LUBAŃ 1977 M40 00:33:02 00:35:10
250 1402 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Gdańsk 1986 K30 00:33:05 00:35:14
251 151 RAULIN IZABELLA Gdansk INTEL RUNNERS 1989 K30 00:33:08 00:37:11
252 111 SZYCA DARIUSZ Gdańsk 1985 M30 00:33:22 00:35:33
253 165 KARULSKI KAMIL Gdańsk ASPIRE POWERCLUB 1990 M30 00:33:24 00:35:39
254 162 ŁUCZAK MAGDALENA LIPNO ASPIRE POWERCLUB 1991 K30 00:33:28 00:35:43
255 1251 SULIMA MARCIN gdansk 1982 M30 00:33:31 00:34:45
256 1381 KARBOWSKA JOANNA GDAŃSK 1984 K30 00:33:31 00:35:41
257 1127 KOWALIK LUCYNA Gdynia 1982 K30 00:33:35 00:35:55
258 1054 BLADOWSKA KATARZYNA Reda RUNEDA 1976 K40 00:33:35 00:35:42
259 1222 DOBRZYŃSKA JOANNA Gdynia 1981 K40 00:33:39 00:35:49
260 1419 HINC ALDONA Kowale 1986 K30 00:33:45 00:35:57
261 1420 HINC STANISŁAW Kowale PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 1980 M40 00:33:45 00:35:57
262 1064 GUMKOWSKI DAREK Gdańsk 1973 M40 00:33:54 00:36:01
263 1031 SKOCKA ANIA Bojano PARKRUN RUMIA 1971 K50 00:34:04 00:35:10
264 1143 SOBISZ JOANNA Słupsk 1988 K30 00:34:12 00:35:20
265 1099 BEJNAR AGNIESZKA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1984 K30 00:34:16 00:36:31
266 1078 STRAMOWSKA ANNA Gdynia JSHP DREAM TEAM 1994 K20 00:34:17 00:36:32
267 1180 STOLTMANN PAULINA Gdańsk 1982 K30 00:34:18 00:36:30
268 36 PAKULA ANIA GDYNIA ORŁOWO PAKULA TEAM 1975 K40 00:34:20 00:35:25
269 1437 WRZOSEK SYLWIA GDAŃSK 1977 K40 00:34:20 00:36:33
270 1112 RYBACKA JOANNA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1980 K40 00:34:24 00:36:45
271 1032 SIKORA ANNA Bojano BOJANO BIEGA 1980 K40 00:34:25 00:36:45
272 142 WOLNY MAŁGORZATA Juszkowo MEWO TEAM 1982 K30 00:34:37 00:36:54
273 1046 POKOJSKA JOANNA Gdańsk MEWO TEAM 1986 K30 00:34:37 00:36:54
274 1073 WEJDA DOMINIK Gdynia JSHP DREAM TEAM 1998 M20 00:34:47 00:37:03
275 128 ZALEWSKA AGNIESZKA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL 1973 K40 00:34:55 00:37:01
276 1005 RESZCZYŃSKA MONIKA Gdańsk 1975 K40 00:34:57 00:37:11
277 190 WYSOCKI MICHAŁ Gdynia 1977 M40 00:35:04 00:37:24
278 1197 KWIECIEŃ MAŁGORZATA Gdańsk INVICTUS 3CITY / YNOTRENER 1988 K30 00:35:10 00:36:20
279 1179 GOŁOS MICHAŁ Gdynia TRIGO 1971 M50 00:35:19 00:37:37
280 1334 ŚWITONSKA ALEKSANDRA Gdynia 1970 K50 00:35:25 00:37:39
281 134 ORŁOWSKI PIOTR Gdynia INTEL RUNNERS 1985 M30 00:35:31 00:37:47
282 1387 CZAJA LUCYNA Gdańsk 1997 K20 00:35:36 00:37:54
283 1355 KLUCZNIK JAROSŁAW GDAŃSK 1983 M30 00:35:44 00:37:54
284 20 KLUCZNIK KASIA Gdańsk MASTERLEASE SPORT TEAM 1986 K30 00:35:45 00:37:55
285 1314 FUSZARA MAGDALENA Gdańsk JAGUAR FIT 1985 K30 00:36:20 00:38:33
286 1018 GROMADZKA NATALIA GDYNIA WYMIATACZE 1980 K40 00:36:33 00:37:46
287 1082 KOWALIK WIOLETTA Gdynia 1978 K40 00:36:34 00:38:54
288 1176 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1981 K40 00:36:36 00:38:47
289 1264 SEKUŁA RAFAŁ Gdańsk 1994 M20 00:36:37 00:38:51
290 1006 JANKOWIAK ANNA Koleczkowo 1974 K40 00:36:38 00:38:51
291 1035 PIOTROWSKA MARIA Gdynia KONTENER FORMY 1985 K30 00:36:47 00:38:57
292 1267 KURPIEWSKI KRZYSZTOF Gdańsk FITNESSFITBACK 1972 M40 00:36:49 00:39:05
293 1266 HECHLIŃSKI TOMASZ Gdansk FITNESSFITBACK 1969 M50 00:36:51 00:39:06
294 35 KAWCZAK KATARZYNA Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1990 K30 00:36:56 00:39:10
295 30 KAWCZAK PIOTR Gdynia GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 1979 M40 00:36:58 00:39:11
296 115 SZOPA MAŁGORZATA Gdynia RUNEDA 1975 K40 00:36:59 00:39:06
297 1320 PEPLINSKA AGNIESZKA Banino 1990 K30 00:37:05 00:39:19
298 147 ZAJDA BARTOSZ Rumia PARKRUN RUMIA 1974 M40 00:37:10 00:38:21
299 133 ZAJDA IWONA Rumia PARKRUN RUMIA 1975 K40 00:37:11 00:38:21
300 23 MICHALAK MAGDA Gdańsk ŻARTA WATAHA 1977 K40 00:37:27 00:39:39
301 1333 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA Gdańsk SZALONY GDAŃSK BIEGA 1988 K30 00:37:27 00:39:39
302 1140 IGNEROWICZ SYLWIA Gdynia ASPIRE POWERCLUB 1988 K30 00:37:27 00:39:42
303 51 PRUSINOWSKI KAMIL Gdańsk GRUPA DBK GDAŃSK 1978 M40 00:37:33 00:39:44
304 1081 DAMASZKE ORIANA Gdynia MORSKIE SZOGUNY 1981 K40 00:37:42 00:40:03
305 1204 BIELECKA KORNELIA Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 00:37:46 00:39:55
306 49 GRZEŚLAK JOANNA Ełganowo MEWO TEAM 1982 K30 00:38:00 00:40:17
307 1192 PRASEK LUCYNA Gdynia 1956 K60 00:38:10 00:40:16
308 1189 PRASEK MARTA Gdynia 1982 K30 00:38:38 00:39:51
309 16 SARNOWSKA ALEKSANDRA Gdynia KONTENER FORMY 1979 K40 00:39:01 00:41:14
310 164 KRÓL LILIANA REDA 1984 K30 00:39:05 00:40:17
311 163 ERDMANN AGNIESZKA Reda 1975 K40 00:39:06 00:40:17
312 1011 RAWSKA ALEKSANDRA RUMIA WYMIATACZE 1974 K40 00:39:19 00:40:31
313 1278 KURAJK MARIAN GDANSK FIGHTING RUNNERS 1954 M60 00:39:24 00:40:29
314 169 DĄBROWSKA MARTA Warszawa DZIEWCZYNY_MINISTRY 1987 K30 00:39:43 00:42:02
315 1095 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA Reda ZAŁOGA BULDOGA 1981 K40 00:40:18 00:42:27
316 1101 CZECHLEWSKA IWONA Gdańsk 1983 K30 00:40:36 00:42:43
317 189 KOTOWICZ MARCIN Gdynia MOTYWATORNIA TEAM 1976 M40 00:41:00 00:43:09
318 1097 GOŁOS MAGDALENA Gdynia TRIGO GDYNIA 1974 K40 00:41:12 00:43:30
319 160 KOMOSIŃSKA KAROLINA Wejherowo JSHP DREAM TEAM 1999 K20 00:41:21 00:43:36
320 1336 POPIEL RYSZARD GDAŃSK 1946 M60 00:41:28 00:43:49
321 67 KONIECZNA MONIKA Gdańsk JSHP DREAM TEAM 1988 K30 00:41:46 00:44:01
322 1319 OSSOWSKA MONIKA Rumia RUNEDA 1980 K40 00:41:51 00:44:00
323 1062 SZUMLAS ANNA Połchowo #SZUMITEAM 1981 K40 00:41:52 00:44:01
324 64 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo RUNEDA 1977 K40 00:41:54 00:44:01
325 1050 WAWERKO KATARZYNA Banino SZALONY GDAŃSK BIEGA 1968 K50 00:42:13 00:44:28
326 103 KOZA MAGDALENA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1994 K20 00:42:47 00:45:04
327 1175 JAKUBOWSKI PIOTR Gdynia SCALAR 1970 M50 00:43:01 00:45:11
328 1119 TADEUSIAK- WĄDOŁOWSKA KATARZYNA Gdańsk 1989 K30 00:43:10 00:45:23
329 121 KOZA DANIEL Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1993 M20 00:43:19 00:45:36
330 63 LUBOWIECKA ALICJA Wejherowo RUNEDA 1982 K30 00:44:43 00:46:57
331 1438 SIKORA WERONIKA BOJANO 2006 K0 00:44:45 00:46:58
332 1065 GUMKOWSKA LILIANA Gdańsk 1976 K40 00:44:49 00:46:59
333 17 TUZIMEK MAJKA Gdynia KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1985 K30 00:48:23 00:50:38
334 1279 KURAJK EWA Gdańsk FIGHTING RUNNERS 1956 K60 00:49:28 00:51:37
335 181 CHOJNICKA ZOFIA Gdansk 1936 K60 00:51:10 00:53:17
336 40 TARAPATA-SKWIOT EDYTA Gdańsk TAKA RYBA 1977 K40 01:00:53 01:03:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni