Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

13.01.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Klasyfikacja WMA:
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 5 BŁAUT DAMIAN Ostróda RUN GOKU TEAM 1995 M23 00:17:36 00:17:36
2 4 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M23 00:18:05 00:18:05
3 1085 RADOMSKI KAMIL Olsztyn URWIS BIEGA 1986 M35 00:18:18 00:18:19
4 204 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M35 00:18:52 00:18:53
5 1119 KUBICKI SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M23 00:18:53 00:18:54
6 1125 KOKOSZA KAROL Wysoka Dąbrowa URWIS BIEGA 1994 M23 00:18:55 00:18:56
7 262 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn CWCR/ DEPARTAMENT BIEGÓW 1973 M50 00:18:56 00:18:57
8 278 SANKO SVIATLANA GRUDZIĄDZ 1988 K35 00:18:58 00:18:59
9 32 PARSZCZYŃSKA IZABELA Wilkasy TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 K35 00:19:04 00:19:05
10 158 SUL MARCIN Olsztyn SŁONY CUKIER 1980 M40 00:19:05 00:19:06
11 13 JACYSZYN MONIKA OLSZTYN LEKKOATLETYKA DLA NAJMŁODSZYCH 1988 K35 00:19:16 00:19:17
12 65 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M35 00:19:27 00:19:28
13 59 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M23 00:19:32 00:19:33
14 205 SAWICZ KACPER Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 2004 M16 00:19:34 00:19:35
15 1113 KOWALSKI KAROL Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M23 00:19:35 00:19:36
16 1131 KORD RADOSŁAW Barczewo HARDKORD 1985 M35 00:19:37 00:19:38
17 12 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K23 00:19:41 00:19:41
18 1089 LIPSKI MICHAŁ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 M23 00:19:41 00:19:43
19 40 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M45 00:19:45 00:19:47
20 1197
1204*
KURP MARCIN Dobre Miasto KUROPATWA TEAM 1983 M40 00:19:58 00:20:00
21 217 ZUBRYCKI ŁUKASZ Stawiguda MALINA I MIRON 1985 M35 00:20:08 00:20:08
22 1136 RADZKI DANIEL WÓJTOWO 1980 M40 00:20:09 00:20:11
23 233 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M35 00:20:38 00:20:40
24 1122 WASILEWSKA SYLWIA Gołdap OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 1998 K23 00:20:41 00:20:43
25 14 KOŁOMAŃSKA LIDIA Dywity URWIS BIEGA 1979 K40 00:20:44 00:20:46
26 200 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:20:47 00:20:49
27 226 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn CWCR / DEPARTAMENT BIEGÓW 1973 M50 00:20:55 00:20:57
28 85 KOŁAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M45 00:20:59 00:21:01
29 232 KUBER ANDRZEJ Olsztyn EX TEAM 1987 M35 00:21:03 00:21:06
30 63 SKAŁECKI ŁUKASZ Bartąg PERSONALTRIATHLON 1987 M35 00:21:11 00:21:15
31 1199
145*
BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M55 00:21:15 00:21:18
32 220 KRÓLIKOWSKI ZBIGNIEW Wójtowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M35 00:21:15 00:21:18
33 1099 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M50 00:21:18 00:21:20
34 1097 TOMASIK MACIEK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M35 00:21:22 00:21:24
35 31 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn DRUŻYNA ML 1970 M50 00:21:33 00:21:36
36 1075 ADAMCZYK ALEKSANDRA Wrzesina PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 K23 00:21:34 00:21:37
37 1137 KUŹMIAK EMILIA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K35 00:21:33 00:21:37
38 213 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M45 00:21:39 00:21:42
39 25 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1977 M45 00:21:42 00:21:46
40 168 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON TEAM 1978 M45 00:21:48 00:21:53
41 293 DUBLANKA IGOR Olsztyn WYDRY OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 2007 M16 00:21:53 00:21:56
42 72 ROMANOWSKI MARCIN Bartąg CASTORAMA OLSZTYN 1986 M35 00:21:55 00:21:58
43 312 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1974 K45 00:21:56 00:21:59
44 30 KUREK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M35 00:21:58 00:22:04
45 274 NOGA JAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M35 00:22:09 00:22:12
46 1191
74*
GUT MATEUSZ Olsztyn 1996 M23 00:22:16 00:22:18
47 11 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn 1995 K23 00:22:18 00:22:19
48 235 NAHIBOWICZ CEZARY Olsztyn TEAM PRAWIE_PRO 1983 M40 00:22:21 00:22:25
49 1017 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K23 00:22:27 00:22:30
50 62 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M23 00:22:27 00:22:31
51 88 GOŁOTA KRZYSZTOF Szczytno ZIELONY ŚLEDZIK TEAM 1979 M40 00:22:25 00:23:32
52 244 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn 8 ODH SZPERACZE 2000 M23 00:22:29 00:22:36
53 105 MARCINIAK ŁUKASZ Olsztyn OLSZTYN 1981 M40 00:22:34 00:22:39
54 135 DOMBKOWSKI DAWID Olsztyn DOMBKI 1991 M23 00:22:38 00:23:46
55 84 NAGORSKI ROBERT London HERNE HILL HARRIERS 1963 M60 00:22:39 00:22:46
56 283 FIEDOROWICZ ASIA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1993 K23 00:22:40 00:22:43
57 1127 ORZECHOWSKI SŁAWEK Olsztyn KRZYSIO TEAM 1977 M45 00:22:44 00:23:52
58 1193 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF Bartąg URWIS BIEGA 1974 M45 00:22:47 00:22:52
59 224 JEZIORSKI MATEUSZ Olsztyn TEAM PRAWIE_PRO 1991 M23 00:22:47 00:22:52
60 276 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M45 00:22:50 00:22:55
61 308 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M35 00:22:55 00:22:58
62 299 GAWROŃSKI ADAM Bukwałd GAWRON SERWIS TEAM 1982 M40 00:22:59 00:23:02
63 1198 KRAUZE RAFAŁ Klebark Mały 1989 M23 00:23:02 00:23:06
64 1192
272*
RUSZCZYK DANIEL Nikielkowo UKS PIORUN BARCZEWO 1984 M35 00:23:12 00:23:17
65 1194
142*
ŻMIJEWSKI TOMASZ Nikielkowo NIKIELKOWO TEAM 1978 M45 00:23:13 00:23:17
66 66 STRAMEK MARTA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1991 K23 00:23:14 00:23:18
67 202 KUJDA ARKADIUSZ Giżycko 112 BATALION REMONTOWY 1979 M40 00:23:16 00:24:32
68 1124 JANOWICZ GABRIELA Bartoszyce 2003 K16 00:23:18 00:24:26
69 104 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M50 00:23:19 00:24:27
70 292 DULKA MICHAŁ Olsztyn 8 ODH SZPERACZE 2007 M16 00:23:20 00:23:28
71 223 RANACHOWSKA JUSTYNA Mrągowo KUROPATWA TEAM 1994 K23 00:23:24 00:23:29
72 1069 ŻUCHOWSKA PAULINA Krotoszyny AZS UMK TORUŃ 1996 K23 00:23:29 00:23:34
73 1140 CYNTA MACIEJ Olsztyn KOZAK SPORT TEAM 1989 M23 00:23:36 00:24:45
74 307 BARTNICKA CELINA Nikielkowo 1989 K23 00:23:42 00:23:48
75 138 SIERADZAN ADAM Olsztyn OSZCZSZA CHWAŁY 1980 M40 00:23:44 00:24:54
76 23 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M45 00:23:44 00:23:49
77 1120 SCHILLING MICHAŁ Woryty 1999 M23 00:23:49 00:25:01
78 273 DOMERACKI MATEUSZ Olsztyn OLSZTYŃSKIE WODOCIĄGI 1987 M35 00:23:53 00:25:04
79 1130 KULWICKI MARCIN Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M45 00:23:54 00:25:02
80 1057 KAPELA ŁUKASZ Olsztyn 1988 M35 00:23:57 00:25:06
81 130 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:24:02 00:25:11
82 181 KULESZA ANNA Olsztyn PERSONAL TRIATHLON 1990 K23 00:24:04 00:25:13
83 169 SIENKIEWICZ KAMIL Olsztyn NEDZAK DIETETYKA 1996 M23 00:24:05 00:24:11
84 141 DĄBROWSKI MARCIN Nikielkowo NIKIELKOWO TEAM 1977 M45 00:24:11 00:24:15
85 296 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn KOZAK SPORT TEAM 1980 M40 00:24:13 00:25:22
86 218 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 1973 M50 00:24:20 00:24:25
87 140 HORBA ADAM Olsztyn NANKATSU 1989 M23 00:24:22 00:26:29
88 29 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M35 00:24:23 00:24:35
89 193 TYTOŃ SYLWIA Dywity PAWKO RUNNER 1995 K23 00:24:25 00:24:31
90 305 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M50 00:24:25 00:25:35
91 91 SCHLUETER BERNARD Jaroty PERSONALTRIATHLON TEAM 1979 M40 00:24:25 00:25:32
92 1105 RZYP JUSTYNA Nowa Różanka DRUŻYNA ML 1988 K35 00:24:28 00:25:37
93 1123 RAKOWSKI TOMASZ Lidzbark Warmiński BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKU... A. 1977 M45 00:24:33 00:24:40
94 1092 KIEZIK ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K40 00:24:33 00:25:41
95 1138 MĘDREK JAROSŁAW olsztyn 1980 M40 00:24:39 00:25:48
96 1117 BARTOSIEWICZ KAMIL Warszawa 1995 M23 00:24:46 00:25:59
97 297 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K45 00:24:46 00:25:56
98 195 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:54 00:25:00
99 167 SINKIEWICZ MIKOŁAJ Pasym 2007 M16 00:24:54 00:26:04
100 271 SZAWERDAK GRZEGORZ Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:24:54 00:26:02
101 148 STASZAŁEK BARTOSZ Nikielkowo NIKIELKOWO TEAM 1982 M40 00:25:01 00:26:10
102 144 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo NIKIELKOWO TEAM 1973 M50 00:25:02 00:27:41
103 231 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn PATOGRUPA 1988 M35 00:25:04 00:26:16
104 306 SANGOWSKI JAKUB Tolkmicko TECHNIKUM MECHANICZNE ELBLĄG 2006 M16 00:25:05 00:26:16
105 134 DOMBKOWSKA GABRIELA Olsztyn DOMBKI 1992 K23 00:25:09 00:26:17
106 313 PRZYBYSZEWSKI JAKUB Olsztyn EGGER BISKUPIEC BIEGA 1990 M23 00:25:10 00:26:20
107 137 GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:25:15 00:26:23
108 162 NIESTĘPSKI BARTOSZ Olsztyn 1993 M23 00:25:15 00:26:29
109 250 BURANDT MAGDALENA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATLON 1980 K40 00:25:15 00:26:23
110 122 PIEŚLAK MONIKA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1991 K23 00:25:19 00:26:30
111 80 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:25:23 00:26:30
112 1046 KACZMARSKA KATARZYNA olsztyn 1983 K40 00:25:25 00:27:32
113 33 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 00:25:27 00:26:37
114 1052 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN 1952 M65 00:25:29 00:25:31
115 304 BARTNICKI ŁUKASZ Nikielkowo EGGER BISKUPIEC BIEGA 1983 M40 00:25:31 00:26:41
116 249 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M60 00:25:34 00:26:45
117 21 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M40 00:25:35 00:26:48
118 258 ŁAZICKA KAMILA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 K40 00:25:36 00:26:45
119 110 SZWED GRZEGORZ Mątki 1972 M50 00:25:36 00:26:44
120 101 SOSNÓWKA BARTOSZ Olsztyn KLUB SOSNOWY 1988 M35 00:25:36 00:25:43
121 255 KULIZIAK TOMASZ Olsztyn OLSZTYŃSKIE WODOCIĄGI 1966 M55 00:25:37 00:27:51
122 81 GRONKOWSKA SYLWIA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1988 K35 00:25:38 00:26:45
123 22 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:25:41 00:26:52
124 43 KOWALSKI JACEK Olsztyn 1977 M45 00:25:50 00:27:03
125 1070 JAGŁOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1985 K35 00:26:00 00:27:15
126 174 POLAKOWSKI KAMIL Kętrzyn FUNDACJA DRUŻYNA ML 1990 M23 00:26:04 00:27:13
127 86 MACKIEWICZ MAKSYMILIAN Jaroty 1986 M35 00:26:12 00:28:23
128 1134 KACZOROWSKI MICHAŁ OLSZTYNEK 1981 M40 00:26:17 00:26:24
129 239 ZANIEWSKA-WICHROWSKA EMILIA Bartąg SĄ WOLNIEJSI 1980 K40 00:26:18 00:26:24
130 1111 SZEWCZUK PIOTR OLSZTYN 1982 M40 00:26:19 00:27:38
131 212 KOSTRZEWA ADAM Barczewo 1976 M45 00:26:20 00:27:31
132 55 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M23 00:26:23 00:28:32
133 1061 PASTUSZEK HENRYK OLSZTYN SDOO WROCIKOWO 1957 M65 00:26:28 00:26:31
134 87 PIEŃKOWSKI ADAM Olsztyn 1985 M35 00:26:41 00:27:52
135 185 BRZOZA ARKADIUSZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 M23 00:26:43 00:28:53
136 47 DROHOMIRECKI MACIEJ Olsztyn FC JANUSZE 2003 M16 00:26:44 00:27:54
137 1095 PUZIO ADRIAN Kętrzyn 1983 M40 00:26:47 00:28:56
138 133 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo KRÓLIKI RUN / UKS SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:26:49 00:26:52
139 196 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn ABER 1965 M55 00:26:52 00:29:02
140 1051 STĘPIEŃ EDYTA KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1978 K45 00:26:58 00:28:08
141 237 NAJDA EWA Olsztyn 1973 K50 00:26:59 00:28:11
142 234 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN 1984 K35 00:27:04 00:28:15
143 1126 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M45 00:27:17 00:28:28
144 310 WOLSZCZAK TOMASZ KRZYSZTOF maróz NIE 1957 M65 00:27:25 00:27:26
145 284 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo 1983 K40 00:27:33 00:27:39
146 89 MAJCHRZAK MAGDALENA Olsztyn 1985 K35 00:27:40 00:28:48
147 230 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M23 00:27:48 00:28:59
148 211 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K45 00:27:57 00:28:03
149 1114 KRAWCZYK KATARZYNA Mrągowo 1982 K40 00:28:11 00:30:18
150 34 MAZONIK JUSTYNA Gutkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K40 00:28:19 00:29:35
151 1132 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M23 00:28:25 00:30:33
152 1142 SZULICH ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1985 M35 00:28:30 00:29:46
153 1135 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M40 00:28:30 00:30:41
154 1121 JURCZYK ROBERT Mragowo 1985 M35 00:28:32 00:30:40
155 1107 PYTKA BARTOSZ Olsztyn SOFTATHLON 1991 M23 00:28:32 00:30:43
156 210 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER SPARTA 1966 M55 00:28:36 00:28:42
157 241 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K45 00:28:41 00:29:55
158 315 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 1979 M40 00:28:46 00:30:01
159 243 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K35 00:28:47 00:30:58
160 225 JEZIORSKA KATARZYNA Olsztyn 1990 K23 00:28:48 00:30:58
161 1090 STOLARCZYK TERESA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1970 K50 00:28:51 00:31:02
162 1083 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M40 00:28:55 00:30:08
163 79 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:29:01 00:31:09
164 109 DZIWISZEK KATARZYNA Mątki SĄ WOLNIEJSI 1986 K35 00:29:02 00:30:17
165 280 LEŃSKI MICHAŁ Słupy SŁUPY 1980 M40 00:29:02 00:31:16
166 298 TAMKUN PAULINA Dywity AKADEMIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA URUZ DYWITY 1993 K23 00:29:06 00:31:15
167 1195 ANDRZEJEWSKI MACIEJ Lidzbark Warmiński TEAM PRAWIE_PRO 2001 M16 00:29:08 00:29:13
168 201 KUJDA DOROTA Giżycko GIŻYCKO 1980 K40 00:29:11 00:30:27
169 49 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M55 00:29:23 00:30:36
170 265 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K40 00:29:23 00:30:36
171 1133 WIECZOREK ALEKSANDRA Olsztyn KARATE OLSZTYN 1995 K23 00:29:25 00:29:29
172 97 PACHOLCZYK KRZYSZTOF Olsztyn CZORT TEAM 1976 M45 00:29:26 00:30:47
173 289 BUSK PIOTR Różnowo CASTORAMA OLSZTYN 1989 M23 00:29:30 00:31:39
174 53 WIŚNIEWSKI MIROSŁAW Olsztynek BIEGAM SAM TU I TAM 1961 M60 00:29:32 00:30:44
175 183 NOWAK IWONA Dywity 1977 K45 00:29:32 00:31:45
176 268 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 4W-MBOT 1982 M40 00:29:35 00:30:47
177 1019 WITKOWSKI MICHAŁ Olsztyn CASTORAMA OLSZTYN 1992 M23 00:29:35 00:31:45
178 153 DUTKIEWICZ MICHAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M23 00:29:36 00:31:47
179 286 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn PZU SPORT TEAM 1985 K35 00:29:38 00:30:55
180 163 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:29:39 00:30:56
181 92 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M40 00:29:41 00:29:49
182 150 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn COLLEGIUM BACCALARUM 1957 M65 00:29:49 00:31:58
183 1026 GIERASIMOWSKA MARTA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 K40 00:29:51 00:31:59
184 69 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1986 M35 00:29:54 00:32:03
185 42 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1955 M65 00:30:06 00:32:15
186 252 MENZIŃSKA AGNIESZKA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1988 K35 00:30:14 00:31:23
187 164 KOWALEWSKA BARTOSZEWICZ ANNA Jaroty PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K40 00:30:16 00:32:28
188 36 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K40 00:30:17 00:32:29
189 112 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K35 00:30:32 00:31:40
190 1118 MICHALCZUK MONIKA Olsztyn 1994 K23 00:30:35 00:32:51
191 96 DUBIK MAŁGORZATA Olsztyn CZORT TEAM 1978 K45 00:30:42 00:32:00
192 165 GROSZKOWSKA BEATA Nikielkowo NIKIELKOWO TEAM 1971 K50 00:31:02 00:33:12
193 128 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K40 00:31:03 00:32:21
194 314 SWATOWSKI TOMASZ Olsztyn EGGER BISKUPIEC BIEGA 1994 M23 00:31:03 00:33:14
195 61 ŻBIK ADA Barczewo SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K23 00:31:14 00:33:24
196 1073 LENDZIAN ANIA Olsztyn KAJAKI-OLSZTYN 1974 K45 00:31:15 00:32:28
197 1088 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M65 00:31:18 00:33:30
198 90 BOGUSZ MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K23 00:31:21 00:33:29
199 228 KUKOWSKI MICHAŁ Swojęcin DRUŻYNA KRAKENA 1994 M23 00:31:34 00:33:47
200 184 KOLAJ HANNA Olsztyn 1981 K40 00:31:37 00:33:50
201 238 FLORCZYKOWSKA MARTYNA Olsztyn 1994 K23 00:32:10 00:33:26
202 1200
102*
PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn 8 ODH SZPERACZE 1982 M40 00:32:19 00:32:28
203 152 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M60 00:32:19 00:33:40
204 146 FILIPOWSKA ANETA Stawiguda SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1971 K50 00:32:47 00:35:00
205 1129 BOSTEK ZUZANNA PISZ 1985 K35 00:33:11 00:34:25
206 287 LEMPASZEK ANDRZEJ Olsztyn 1979 K40 00:33:16 00:35:31
207 179 MACHUL PIOTR Olsztyn 1983 M40 00:33:20 00:35:34
208 302 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M45 00:33:29 00:35:42
209 1139 STANKIEWICZ ARKADIUSZ OLSZTYN 1976 M45 00:33:32 00:35:47
210 159 KLEMAŃSKA MARTA Gronity CZORT TEAM 1984 K35 00:33:52 00:35:13
211 94 KAWKA AGNIESZKA Olsztyn CZORT TEAM 1980 K40 00:33:56 00:35:13
212 114 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M65 00:33:57 00:36:07
213 73 NOWOKOLSKA MAGDALENA Gietrzwałd SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1982 K40 00:34:01 00:36:13
214 71 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M55 00:34:01 00:36:14
215 173 SIEHEŃ BOGUSIA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1965 K55 00:34:01 00:36:13
216 1141 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M40 00:34:06 00:35:29
217 186 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M45 00:34:15 00:36:29
218 219 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:34:29 00:35:48
219 1143 PIEŚLAK EWELINA OLSZTYN 1996 K23 00:34:39 00:36:01
220 35 ZARZYCKA MARTA Olsztyn 1988 K35 00:35:18 00:37:33
221 229 GŁOWACKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA KRAKENA 1987 K35 00:37:09 00:39:22
222 227 GŁOWACKI TOMASZ Olsztyn DRUŻYNA KRAKENA 1987 M35 00:37:15 00:39:29
223 106 WIECEK DOROTA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1986 K35 00:37:48 00:39:58
224 118 WIADROWSKA DOROTA Wadąg SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1979 K40 00:37:49 00:40:00
225 261 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K45 00:37:56 00:40:10
226 76 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K40 00:38:11 00:40:24
227 1094 SZALPUK KRYSTIAN Olsztyn 1994 M23 00:38:34 00:40:47
228 240 SACHARUK RADOSŁAW Olsztyn 1990 M23 00:38:34 00:40:48
229 187 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1938 M65 00:39:07 00:41:22
230 1196
175*
DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 1964 K55 00:44:38 00:46:50
231 27 SARACYŃ AGNIESZKA Olsztyn 1979 K40 00:44:39 00:46:50
232 93 BARANOWSKA MARIOLA Olsztyn CZORT TEAM 1960 K60 00:46:01 00:48:10
233 99 KAMIŃSKA TERESA Olsztyn CZORT TEAM 1958 K65 00:46:51 00:48:11

Sponsor tytularny