z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2014/2015

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 MTZ Renault Alcar Team Kopeć I 4 / 4 173.0000
1 Kopec Wojciech Olsztynek 1986 M202112 4 6.0000
489 Worobiec Dawid Olsztyn 1990 M202331 4 9.0000
313 Kamiński Piotr Iława 1992 M201613152613 5 57.0000
622 korwiel Rafał Ostróda 1984 M303125322223 5 101.0000
2 Łowcy Przygód Gołdap 4 / 4 175.0000
3 Jurewicz Dariusz Gołdap 1974 M403764 4 20.0000
353 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 M2067111011 5 34.0000
379 BORUCKI Dariusz Gołdap 1965 M4013151913 4 60.0000
487 Bukwaś Tomasz Gołdap 1982 M302017211212 5 61.0000
3 Tri NEGU I 4 / 4 341.3621
505 Najmowicz Paweł Olsztyn 1993 M205352 4 15.0000
164 Wołyniec Emilia Gołdap 1983 K3011
19.13
9
18.96
5
12.46
6
12.94
11
24.53
4
9.01
6 53.3621
113 Cichocki Marcin Olsztyn 1975 M3020353436 4 125.0000
56 Bronakowski Piotr Olsztyn 1979 M3049452925 4 148.0000
4 12tri.pl Drużyna Wilka I 4 / 4 437.2566
13 Barcewicz Marta Olsztyn 1986 K202
3.48
2
4.31
2
4.46
1
2.25
4 14.5046
20 Mańkowska Anna Olsztyn 1984 K3020
34.79
17
35.81
13
32.38
17
36.66
17
37.91
7
15.77
6 118.7465
249 Reginia Dariusz Mrągowo 1995 M16485037442421 6 126.0000
61 Szymańska Edyta Olsztyn 1987 K2029
50.44
27
58.23
22
49.06
9
20.27
4 178.0055
5 Grupa DBK I 4 / 4 558.9957
264 Trzeciak Magdalena Olsztyn 1995 K164
6.96
3
6.32
1
2.49
3
6.47
3
6.69
5 21.9707
466 Sokół Krzysztof Olsztyn 1996 M161219162314 5 61.0000
348 Siemiątkowski Tomasz Olsztyn 1994 M20334536434135 6 145.0000
547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN 1969 K4047
117.08
39
84.11
36
80.28
22
49.55
4 331.0250
6 MTZ Renault Alcar Team Kopeć II 4 / 5 644.1875
71 Nadulski Jacek Olsztyn 1979 M30282838353426 6 116.0000
590 Borowski Robert Nidzica 1979 M3020042452019 5 126.0000
284 Kawałko Patrycja Nidzica 1974 K4030
52.18
26
54.77
34
84.70
28
60.39
27
60.21
12
27.03
6 194.1875
585 Mielęcki Maciej Olsztyn 1967 M405754527245 5 208.0000
7 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM I 4 / 4 675.0000
2 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M204247 4 17.0000
79 Lipiński Szymon Olsztyn 1994 M2011401945 4 115.0000
496 Piniewski Robert Olsztyn 1973 M4088656446 4 263.0000
376 Popko Janusz Olsztyn 1984 M30251676424 4 280.0000
8 Tri NEGU II 4 / 4 759.3118
69 Bronakowska Dorota Olsztyn 1982 K3015
26.09
20
49.82
24
53.52
13
29.28
4 158.7140
623 groszewski radosław olsztyn 1976 M3061483828 4 175.0000
86 Konarzewska Marta Olsztyn 1984 K3028
48.70
25
52.66
28
62.44
19
42.79
4 206.5978
673 Mildner Hubert Olsztyn 1979 M3067625040 4 219.0000
9 Sąd Okręgowy w Olsztynie I 4 / 4 881.9749
210 Drożdż Mariusz Olsztyn 1969 M402462620201615 6 71.0000
203 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 1981 K3098
170.46
42
88.47
30
74.73
29
62.54
31
69.13
15
33.78
6 240.1934
213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN 1981 M3018011981845256 6 273.0000
204 kufel magdalena Świekatowo 1987 K2075
130.46
38
80.04
25
55.75
14
31.53
4 297.7815
10 MTZ Renault Alcar Team Kopeć III 4 / 4 1067.2062
153 Bojarowski Piotr Dąbrówno 1967 M405068764860 5 226.0000
180 Szewczyk Rafał Olsztyn 1974 M40636658684659 6 226.0000
150 Zielińska Magdalena olsztyn 1982 K3041
71.32
36
75.83
32
79.72
37
79.80
4 306.6589
428 Lipnicka Katarzyna Ostróda 1982 K3044
76.53
52
109.53
35
87.19
40
86.27
26
58.56
5 308.5473
11 Biskupiec Biega I 4 / 4 1273.1918
98 Ołowski Jakub Wydminy 1984 M309121496 5 36.0000
562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M3052498037 4 218.0000
370 Kułak Małgorzata Biskupiec 1974 K4070
147.45
51
127.05
55
118.62
36
81.08
4 474.1918
115 Didjurgeit Wiktor Biskupiec 1970 M40137145149114161 5 545.0000
12 12tri.pl Drużyna Wilka II 4 / 4 1384.5808
290 Pabjańczyk Artur Bartąg 1971 M40497692635944 6 215.0000
105 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M2077529653 4 278.0000
474 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K3080
139.15
73
153.77
48
103.52
46
102.58
33
74.32
5 419.5808
396 Oppenkowski Benedykt Olsztyn 1969 M40114122126110 4 472.0000
13 PLUS 50 4 / 5 1398.0000
40 Kulesza Bogusław Olsztyn 1959 M506069707820095 6 277.0000
104 Łaguna Andrzej Olsztyn 1963 M50681041038876 5 335.0000
599 Laszczak Jerzy Olsztyn 1961 M5097911839878 5 364.0000
42 Daniluk Stanisław Olsztyn 1963 M5010412612514410588 6 422.0000
14 Brzozowski Team I 4 / 4 1447.7501
542 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 1992 M2084532842 4 207.0000
543 Grabiec Joanna Miłomłyn 1996 K1647
99.00
36
89.68
33
71.17
20
45.04
4 304.8955
550 Kwiatkowski Marcin Olsztyn 1992 M209576896579 5 309.0000
552 Petrykowska Magda Miłomłyn 1993 K2082
172.72
60
149.47
92
198.42
74
165.03
62
139.64
5 626.8546
15 MTZ Renault Alcar Team Kopeć IV 4 / 4 1480.8672
151 Zieliński Tomasz olsztyn 1976 M3076113103957393 6 337.0000
611 Załęcki Zbigniew Olsztynek 1974 M401051266967 4 367.0000
341 Zielińska Anna Olsztyn 1979 K3071
123.50
72
151.66
44
109.61
30
64.70
32
71.36
5 369.1700
312 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1981 K3068
118.28
61
128.49
42
104.63
46
99.21
61
136.04
38
85.58
6 407.6972
16 Nutripol I 4 / 4 1547.4342
299 Oleksiak Krzysztof Olsztyn 1975 M305171695457 5 231.0000
633 ropiak wioletta olsztyn 1975 K3035
73.72
29
72.24
38
81.95
37
82.51
4 310.4342
39 Dąbrowski Łukasz Olsztyn 1983 M30587358168 4 357.0000
276 Kulas Maciej Gdynia 1998 M16129184188166170 5 649.0000
17 SĄSIEDZI Z BARCZA I 4 / 4 2014.6687
196 Twardowski Sebastian Olsztyn 1979 M3028533282120 5 102.0000
610 Marszałek Paweł Ostróda 1979 M301511141088287 5 391.0000
67 Twardowski Błażej Ostróda 1983 M30135201167137 4 640.0000
239 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30109
229.60
93
231.67
106
228.61
86
191.79
4 881.6687
18 PRZEM-GRI I 4 / 4 2030.8804
237 Fotschki Andrzej Olsztyn 1962 M505764828272 5 275.0000
238 Fotschki Jolanta Olsztyn 1963 K5064
111.32
53
111.64
57
141.99
53
114.31
4 479.2586
31 Rusiniak Beata Agnieszka Olsztyn 1980 K3066
114.80
57
120.06
56
124.89
55
123.87
4 483.6218
59 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN 1976 M30154244218177 4 793.0000
19 Torpeda Trękus I 4 / 4 2358.0000
512 Korzeniewski Zbigniew Jaroty 1977 M3084684748 4 247.0000
372 Trznadel Slawek Olsztyn 1974 M4010722015966 4 552.0000
407 Nowak Konrad Olsztyn 1973 M40118147160147 4 572.0000
409 wierenko miroslaw Olsztyn 1974 M40228269264242253 5 987.0000
20 Biegacze z krainy OZ I 4 / 4 2425.0000
232 Lubasiński Łukasz Gietrzwałd 1989 M2041474636 4 170.0000
233 Skorupski Sebastian Grunwald 1985 M20151127148122154 5 548.0000
200 Sobala Maciej Olsztyn 1980 M30214202230155 4 801.0000
230 Chudziński Artur Nidzica 1990 M20213232229232 4 906.0000
21 M-TEAM I 4 / 4 2450.0000
481 Koźmiński Paweł Olsztyn 1973 M40122150139118111106 6 457.0000
269 Piekarski Paweł Olsztyn 1974 M40116116144128138128 6 488.0000
294 Niemaszyk Radosław OLSZTYN 1970 M40133197159150 4 639.0000
329 Wielga Andrzej Olsztyn 1972 M40184243249241218223 6 866.0000
22 piszruchem Klub Wszelakiej Aktywności Ruchowej 4 / 4 2678.8890
593 Siwik Paula Pisz 1989 K2077
162.19
41
102.14
44
94.89
34
75.82
4 435.0461
147 Puławski Dariusz Pisz 1983 M30136228200136144 5 616.0000
531 Charubin Anna Pisz 1981 K30102
214.85
82
204.27
77
166.07
70
157.65
4 742.8429
34 Charubin Mariusz Pisz 1979 M30230203202250 4 885.0000
23 MTZ Renault Alcar Team Kopeć V 4 / 4 2702.0000
541 Kowalewski Tomasz Olsztyn 1979 M30932377781 4 488.0000
245 Panikowski Tomasz olsztyn 1983 M30173157135106116 5 514.0000
694 Kamiński Andrzej Iława 1954 M60202190151140 4 683.0000
37 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M30240287277283244256 6 1017.0000
24 Nutripol II 4 / 5 2883.2507
319 Rogalski Krzysztof Dywity 1984 M30147211191162167 5 667.0000
640 Turalska Małgorzata Olsztyn 1965 K4098
206.43
73
181.85
94
202.73
75
167.26
64
144.14
5 695.9784
278 Kulas Joanna Olsztyn 1976 K3085
147.85
100
210.64
87
216.73
95
211.86
79
177.92
5 748.2723
190 Smolski Marcin Olsztyn 1973 M40175213213234185199 6 772.0000
25 Dragon Team - Olsztyński Klub Sportów Wodnych I 4 / 4 2924.5251
262 Oller Bartłomiej Olsztyn 1973 M4045627880 4 265.0000
378 Oller Ewa Olsztyn 1970 K40112
194.81
95
200.11
77
191.81
88
189.79
4 776.5251
357 Machul Piotr Olsztyn 1983 M30191224230236 4 881.0000
275 Walczak Marek Gronity 1966 M40216266260260 4 1002.0000
26 Sąd Okręgowy w Olsztynie II 4 / 4 3181.0287
223 Słowikowska Magdalena Olsztyn 1975 K3099
172.20
84
176.94
63
156.94
79
170.38
70
156.11
60
135.13
6 618.5576
207 Bober Wioletta Olsztyn 1970 K4086
149.59
62
154.45
80
172.54
65
144.96
4 621.5291
206 Block Beata Jonkowo 1975 K30127
220.90
133
280.15
107
266.55
118
254.49
100
223.01
5 964.9521
218 KERBER Izabela Barczewo 1971 K40138
240.04
132
278.04
124
267.43
99
220.78
110
247.74
5 975.9899
27 Sąd Okręgowy w Olsztynie III 4 / 4 4096.1948
216 Joskowska Anna Olsztyn 1983 K30136
236.56
129
271.73
113
243.71
111
249.99
4 1001.9853
205 Achcińska Aneta Olsztyn 1979 K30134
233.08
135
284.36
133
286.84
112
249.77
109
245.49
5 1012.7046
222 Polak-Kuzior Monika Olsztyn 1973 K40135
234.82
139
292.79
113
252.00
112
252.25
4 1031.8563
214 Jakowicz Marta Olsztyn 1987 K20139
241.78
137
288.58
128
276.06
108
243.24
4 1049.6486

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
28 bbl kurzetnik 4 / 3 1235.0808
433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek 1974 M4043567257 4 228.0000
431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek 1977 K3047
81.75
58
122.17
58
144.48
60
129.40
4 477.8088
587 Rzepka Dominika Wielki Głęboczek 1998 K1631
65.30
23
57.30
49
105.68
3 228.2720
586 RZEPKA Patryk Wielki Głęboczek 1998 M164222039 3 301.0000
29 PAN WIĘZIEŃ TEAM 4 / 2 82.3437
12 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K201
1.74
2
4.21
1
2.16
1
2.23
4 10.3390
450 Olejarz Artur Zielona Góra 1988 M2011 2 2.0000
373 Kamińska Jagoda Olsztyn 1998 K1610
17.39
7
15.61
2 33.0047
491 Jackiewicz Mateusz Rożenta 1997 M16325 2 37.0000
30 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM II 4 / 2 721.3631
335 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN 1979 M302955 2 84.0000
89 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn 1978 K3017
42.35
12
25.88
18
40.14
3 108.3709
604 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K2027
56.87
18
44.84
24
51.76
3 153.4734
138 Lipka Paulina Olsztyn 1985 K2050
105.32
27
67.26
91
202.94
3 375.5188
31 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO I 4 / 2 1317.3002
349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO 1962 M5017303234 4 113.0000
404 Barszczewska Alicja Mrągowo 1976 K3014
29.49
12
29.89
18
38.82
16
36.04
4 134.2386
118 Długosz Katarzyna Mrągowo 1971 K40130
226.12
134
282.26
130
280.37
110
245.31
4 1034.0616
507 LULLIS KAMIL MRĄGOWO 1984 M301422 2 36.0000
32 Tri NEGU III 4 / 1 533.8935
183 Kościesza Patrycja Olsztyn 1994 K2055
115.85
25
53.92
20
44.60
10
22.52
4 236.8935
624 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1991 M20647 3 17.0000
750 Rutkowski Paweł Olsztyn 1979 M3087 1 87.0000
737 Antoniak Krzysztof Olsztyn 1976 M3010786 2 193.0000
33 Sąd Okręgowy w Olsztynie V 4 / 1 876.0568
215 Anonim Anonimowy 1980 K30110
191.33
1 191.3340
221 Napieraj Dagmara Olsztyn 1986 K20121
210.47
1 210.4674
227 Wietrak Damian Olsztyn 1986 M20229 1 229.0000
220 Łapińska Małgorzata Olsztyn 1962 K50141
245.26
1 245.2554
34 Makro II 4 / 1 1011.7040
621 Skowrońska Marta Olsztyn 1988 K20110
231.70
1 231.7040
569 Kujawa Michał Biskupiec 1990 M20234 1 234.0000
558 Urbanik Michał Olsztyn 1980 M30270 1 270.0000
618 Możejko Artur Morąg 1986 M20276 1 276.0000
35 12tri.pl Drużyna Wilka III 4 / 1 1080.6246
581 Bosky Bogdan Olsztyn 1968 M40118140142116113 5 487.0000
240 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M40169133130107121 5 491.0000
322 Zbyszyńska Agnieszka Olsztyn 1986 K2027
46.96
1 46.9638
441 Dymerska Aneta Olsztyn 1982 K3032
55.66
1 55.6608
36 Makro I 4 / 1 1332.2969
620 Woźniak Agnieszka Olsztyn 1979 K3088
185.36
99
213.51
66
147.19
49
110.36
4 656.4209
613 Sańka Wojciech Olsztyn 1982 M30223 1 223.0000
592 Dardzińska Katarzyna Olsztyn 1982 K30107
225.38
1 225.3848
577 Kozłowska Marta olsztyn 1984 K30108
227.49
1 227.4912
37 Zawsze Do Przodu 4 / 1 1919.0000
83 WOJCIECHOWSKI Piotr Olsztyn 1987 M2089100108117 4 414.0000
345 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn 1958 M50134161164156149 5 600.0000
76 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 M30170209198213186 5 763.0000
41 Wasilak Tomasz Olsztyn 1985 M20142 1 142.0000
38 Biskupiec Biega II 4 / 1 1985.2169
362 Kułak Piotr Biskupiec 1972 M40295176212201173 5 762.0000
123 Didjurgeit Agnieszka Biskupiec 1974 K40133
231.34
119
250.66
105
234.16
103
231.98
4 948.1389
551 Świetlik Małgorzata Biskupiec 1980 K3037
77.94
1 77.9368
354 Zmysłowska Agnieszka Warszawa 1983 K3054
93.93
49
103.21
2 197.1412
39 Sąd Okręgowy w Olsztynie IV 4 / 1 3433.2865
211 Dziarkowska Alina Olsztyn 1974 K40137
238.30
138
290.68
129
278.21
113
254.50
4 1061.6939
225 Turek Rafał Olsztyn 1972 M40245297289259 4 1090.0000
324 Grochowska Ewa Olsztyn 1965 K40142
246.99
141
297.00
134
289.00
115
259.00
4 1091.9980
228 Opak Beata Olsztyn 1965 K40109
189.59
1 189.5946
40 12tri.pl Drużyna Wilka IV 3 / 1 593.9792
21 Mańkowski Krzysztof Olsztyn 1984 M30123 1 123.0000
314 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 K3049
85.23
50
124.56
2 209.7856
106 Wojciechowska Bogna Olsztyn 1982 K30124
261.19
1 261.1936
41 Grupa DBK II 3 / 1 1188.5094
82 Gwozdowicz Ryszard Olsztyn 1965 M40106118999274 5 371.0000
671 Warniełło Monika Pruszków 1988 K20125
269.59
1 269.5875
681 Wesołowska Anna Olsztyn 1990 K20110
274.02
127
273.90
2 547.9219
42 PRZEM-GRI II 2 / 4 1759.0000
109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60206246212204 4 868.0000
32 Chomański Łukasz Olsztyn 1983 M30232267211181 4 891.0000
43 Brzozowski Team II 2 / 3 1016.0000
557 Prange Waldemar Puck 1976 M30152148176 3 476.0000
544 Szabelski Filip Miłomłyn 1991 M20193181166 3 540.0000
44 Makro III 2 / 3 1117.0000
251 Kujawa Paweł Biskupiec 1983 M30120160165 3 445.0000
575 Zajączkowski Krzysztof Olsztyn 1979 M30251211210 3 672.0000
45 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO II 2 / 1 550.0000
302 Sadowski Zygmunt Mrągowo 1950 M60258 1 258.0000
578 Zapadka Stanisław Mrągowo 1955 M501179184 3 292.0000
46 Sąd Okręgowy w Olsztynie VI 2 / 1 834.4120
208 Bryżys Wacław Olsztyn 1960 M50296 1 296.0000
217 Karwacka-Sakowicz Iwona Olsztyn 1984 K30140
243.52
140
294.90
2 538.4120
47 SĄSIEDZI Z BARCZA II 2 / 1 1053.0000
516 Kozłowski Piotr Olsztyn 1980 M30268261255215221 5 952.0000
603 arcipowski adam olsztyn 1974 M40101 1 101.0000
48 Biegacze z krainy OZ II 1 / 4 1040.0000
234 Miętus Marcin Olsztyn 1981 M30235281278246 4 1040.0000
49 M-TEAM II 1 / 4 1043.0000
419 Bogucki Bartosz Olsztyn 1981 M30236282280245 4 1043.0000
50 Dragon Team - Olsztyński Klub Sportów Wodnych II 1 / 3 469.0000
554 Cesarczyk Grzegorz Olsztyn 1971 M40163152154 3 469.0000
51 Torpeda Trękus II 1 / 3 626.9790
432 Nowak Katarzyna Olsztyn 1975 K30113
196.55
90
189.58
108
240.85
3 626.9790
52 MTZ Renault Alcar Team Kopeć VI 1 / 2 78.0000
274 Zakrzewski Łukasz Olsztyn 1984 M303444 2 78.0000
53 Biskupiec Biega III 1 / 2 328.0000
408 Glowacki Dariusz Biskupiec 1961 M50156172 2 328.0000
54 Nutripol III 1 / 2 502.0000
277 Kulas Piotr Olsztyn 1977 M30246256 2 502.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni