Olsztyn

Aktualności

Oficjalne zakończenia sezonu
28.02.2024

Oficjalne zakończenia sezonu

Już 2 marca rozpoczynamy wręczanie pamiątkowych medali za ukończenie edycji 2023/2024! Przypominamy, że to drugi sezon, podczas którego medale rozdajemy już w dniu ostatniego biegu. Kolejna okazja do odebrania medalu to oficjalne podsumowanie edycji, kiedy to nagrodzimy również najszybsze biegaczki i biegaczy. Nie martw się jeśli żaden z tych terminów nie będzie Ci odpowiadać.

Prezentujemy medal edycji 2023/2024!
27.02.2024

Prezentujemy medal edycji 2023/2024!

Oto on! Medal edycji 2023/2024! Taką pamiątkę otrzymają wszyscy, którzy ukończą co najmniej 3 biegi edycji 2022/2023 (także w CITY TRAIL Junior). Pamiętajcie, że jest możliwość ukończenia cyklu "zaocznie", czyli starty w różnych lokalizacjach. Ważne, by pobiec co najmniej 3 razy.

Najważniejsze zasady cyklu Grand Prix
23.02.2024

Najważniejsze zasady cyklu Grand Prix

Cykl CITY TRAIL organizujemy w formule Grand Prix i nie jest to zbyt popularne rozwiązanie w świecie biegów. Jesteśmy już blisko końca sezonu 2023/2024, więc to dobry moment na przypomnienie najważniejszych zasad naszego wydarzenia oraz prezentację terminarza oficjalnych podsumowań edycji.

Cztery biegi w dwa dni! Dzięki, że byliście z nami!
19.02.2024

Cztery biegi w dwa dni! Dzięki, że byliście z nami!

W weekend 17-18 lutego widzieliśmy się w czterech lokalizacjach: Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Trójmieście. Łączna frekwencja to ponad 1600 Uczestników - 1237 w biegach na dystansie 5 km oraz 423 w zawodach dla dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze swoich osiągnięć i przede wszystkim - że dobrze się bawiliście!

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!
15.02.2024

W weekend widzimy się w Lublinie, Olsztynie, Łodzi i Gdyni!

To będzie intensywny weekend! 17-18 lutego jesteśmy w czterech lokalizacjach - w sobotę widzimy się w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście (Gdyni). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Klasyfikacja drużynowa według nowych zasad
31.01.2024

Klasyfikacja drużynowa według nowych zasad

Jak wygląda nasza klasyfikacja drużynowa tworzona na podstawie nowych zasad (uwzględniających przelicznik wiekowy) po trzech biegach? Niezwykle ciekawie! Okazuje się bowiem, że najlepsze wyniki ogólne członków danego zespołu nie mają już wyłączności na wygrywanie.

Książka autorstwa Łukasza Panfila
30.01.2024

Książka autorstwa Łukasza Panfila

W sklepiku CITY TRAIL mamy bogatą półkę książek o tematyce biegowej. Od tego roku oferta została rozszerzona o kolejną pozycję, a jej autorem jest nasz spiker - Łukasz Panfil. Już w najbliższy piątek (2 lutego), w Poznaniu odbędzie się spotkanie z Łukaszem, na które serdecznie zapraszamy!

[Eko-edukacja] Garść wiedzy o mokradłach
24.01.2024

[Eko-edukacja] Garść wiedzy o mokradłach

Znacie nas i wiecie, że w naszej działalności duży nacisk kładziemy na ekologię. Dziś - na tydzień przed Światowym Dniem Mokradeł chcemy przybliżyć Wam kwestię mokradeł właśnie. Sami bardzo zdziwiliśmy się, gdy zaczęliśmy wgryzać się w temat, więc domyślamy się, że Wy także będziecie zaskoczeni, gdy przeczytacie np. że osuszone na potrzeby rolnictwa i leśnictwa torfowiska zamieniają się z pochłaniaczy dwutlenku węgla w źródło jego emisji!

Zimowego biegania ciąg dalszy
16.01.2024

Zimowego biegania ciąg dalszy

W weekend, 13-14 stycznia zorganizowaliśmy cztery biegi - w sobotę w zimowych warunkach sprawdzali się biegacze startujący w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście. Czy śnieg na ścieżkach Was odstrasza? Nic z tych rzeczy! W naszej przełajowej "piątce" uczestniczyły łącznie 1132 osoby, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 375 młodych sportowców.

Wolontariat podczas CITY TRAIL
11.01.2024

Wolontariat podczas CITY TRAIL

Pytacie nas, czy osoby niepełnoletnie mogą zostać wolontariuszami podczas organizacji naszych biegów. Odpowiadamy: jak najbardziej! Wystarczy zgłosić się mailowo oraz wypełnić i podpisać oświadczenie opiekuna, które Wam wyślemy. Z przyjemnością pokażemy Wam od kuchni, jak wygląda organizacja największego cyklu biegów przełajowych w Polsce.

Jeden weekend, cztery biegi!
11.01.2024

Jeden weekend, cztery biegi!

Nasz styczniowy kalendarz jest dość nietypowy, ponieważ biegamy tylko w pierwszej połowie miesiąca. Najbliższy weekend (13-14 stycznia) to aż cztery biegi - w sobotę widzimy się w Lublinie i Olsztynie, a w niedzielę - w Łodzi i Trójmieście (Gdańsku). W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Wraca akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"
05.12.2023

Wraca akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"

Mamy dla Was dobre wieści! Kontynuujemy akcję "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!". To promocja skierowana do osób, które mają karnet na nasze biegi. Każdy z Was może przyjść na bieg z kimś bliskim, kto pobiegnie bez opłaty startowej.

Sponsor tytularny