z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

12.03.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 7 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:15:59 00:16:01
2 4 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:15 00:16:16
3 3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:28 00:16:30
4 43 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:16:46 00:16:47
5 1036 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:16:48 00:16:50
6 1275 WIŚNIEWSKI MACIEJ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 M20 00:16:52 00:16:52
7 1274 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M30 00:16:51 00:16:53
8 1355 WOROBIEC DAWID LIDZBARK WARMIŃSKI TEAM KOPEĆ 1990 M30 00:17:21 00:17:23
9 1103 RUTKOWSKI DAMIAN Lidzbark Warminski KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK 2004 M16 00:17:23 00:17:25
10 1352 KIRSZ JAKUB JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO 2000 M20 00:17:33 00:17:35
11 1359 BIAGINI ANDREA CASTIGLIONE DEL LAGO AZS UWM OLSZTYN 1996 M20 00:17:40 00:17:42
12 1155 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie DZIKI 1999 M20 00:17:40 00:17:43
13 1127 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:45 00:17:47
14 1020 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:17:50 00:17:51
15 101 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:11 00:18:14
16 1182 ZYCH JAKUB Sobienie-Jeziory PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:18:13 00:18:16
17 87 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:14 00:18:17
18 95 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:18:29 00:18:32
19 1057 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn (1400) 1973 M40 00:18:31 00:18:33
20 1144 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:18:36 00:18:39
21 1154 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:18:43 00:18:45
22 1168 OLSZAŃSKI PAWEŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:18:42 00:18:45
23 1043 RADZIEWICZ MARCIN Garbno DRUŻYNA ML 1998 M20 00:18:47 00:18:48
24 1128 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M50 00:18:47 00:18:50
25 1106 DYMEK ADRIAN Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1989 M30 00:18:52 00:18:55
26 1216 SAWICZ KACPER Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 2004 M16 00:18:54 00:18:56
27 1289 KUBICKI SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:18:54 00:18:57
28 1347 LISOWSKI ALEKSY Olsztyn TEAM KOPEĆ 2002 M16 00:18:58 00:18:59
29 1317 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:18:58 00:19:02
30 1238 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany OLSZEWNIK 1991 M30 00:19:05 00:19:07
31 1239 BARTCZAK MARCIN Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30 00:19:09 00:19:10
32 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:19:07 00:19:11
33 1061 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:13 00:19:15
34 145 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M40 00:19:12 00:19:16
35 1360 PIECZARKA JAKUB OSTRÓDA 2005 M16 00:19:15 00:19:17
36 1019 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:17 00:19:19
37 1149 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:18 00:19:21
38 1315 LIPSKI MICHAŁ Olsztyn 1991 M30 00:19:21 00:19:25
39 1341 MARCISZEWSKI BŁAŻEJ Ełk 2000 M20 00:19:35 00:19:38
40 98 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:19:36 00:19:38
41 1265 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:19:36 00:19:40
42 1240 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:19:47 00:19:50
43 1121 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:19:49 00:19:52
44 1087 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:19:51 00:19:55
45 1351 LEWANDOWSKI DAMIAN Szreńsk NASTEPNY KROK TEAM 1998 M20 00:19:57 00:20:00
46 102 CZURYŁŁO PAWEŁ Gdańsk NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:20:01 00:20:04
47 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:19:59 00:20:05
48 1301 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:11 00:20:13
49 21 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:20:12 00:20:13
50 1027 BIAŁEK PIOTR Olsztyn 3BRO 1981 M40 00:20:18 00:20:20
51 125 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:17 00:20:21
52 1318 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:22 00:20:24
53 22 KIŚLUK JAROSŁAW Mikołajki TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:20:25 00:20:25
54 1013 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:22 00:20:26
55 1220 SOSNOWSKI ADAM Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:35 00:20:40
56 1132 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:41 00:20:44
57 1210 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:20:41 00:20:46
58 1197 KOŚCIK JAKUB Warszawa 1985 M30 00:20:44 00:20:49
59 1293 SZOT ANDRZEJ Bartąg SLAVA UKRAINI 1978 M40 00:20:45 00:20:50
60 60 ZAREMBA JAKUB Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:46 00:20:51
61 1034 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:20:49 00:20:52
62 1147 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:20:47 00:20:54
63 1358 OSETKOWSKI KRZYSZTOF BARTĄG 1974 M40 00:20:51 00:20:56
64 1294 WAWER PIOTR Warszawa 1983 M30 00:20:54 00:20:58
65 1054 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:20:53 00:20:59
66 1113 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:20:59 00:21:06
67 1035 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:21:01 00:21:07
68 64 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:03 00:21:08
69 1134 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:21:04 00:21:09
70 1334 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:21:06 00:21:10
71 55 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:21:06 00:21:11
72 1194 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:09 00:21:15
73 1268 SADOWSKA PAULA Olsztyn URWIS BIEGA 1999 K20 00:21:10 00:21:16
74 1207 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:15 00:21:19
75 1205 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:17 00:21:22
76 30 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:21 00:21:25
77 1342 JACYSZYN MONIKA OLSZTYN OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU WYDRY 1988 K30 00:21:22 00:21:26
78 1281 BORKOWSKI MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:21:22 00:21:30
79 16 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:21:27 00:21:34
80 78 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:32 00:21:38
81 142 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:21:44 00:21:49
82 1023 TABAKA ADAM Olsztyn 1984 M30 00:21:48 00:21:55
83 1178 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:53 00:21:58
84 97 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:21:57 00:22:02
85 147 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:21:59 00:22:02
86 107 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:22:10 00:22:15
87 1137 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:03 00:22:15
88 1141 KRÓLAK PRZEMYSŁAW Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:22:10 00:22:16
89 131 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:22:08 00:22:16
90 1138 BARTOSZUK ADAM Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:22:12 00:22:19
91 1021 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:22:21 00:22:27
92 1048 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K30 00:22:21 00:22:29
93 1109 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:21 00:22:29
94 1120 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 M30 00:22:35 00:22:39
95 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:22:32 00:22:41
96 137 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:22:38 00:22:46
97 1025 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:22:39 00:22:49
98 1353 MARCINIAK ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:22:44 00:22:58
99 1206 STYPUŁKOWSKA DOMINIKA Olsztyn 3LIFE TEAM 1985 K30 00:22:52 00:23:01
100 70 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:22:55 00:23:06
101 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:22:54 00:23:08
102 1123 KLIMCZUK MARIUSZ Dywity 1980 M40 00:23:03 00:23:11
103 1231 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:23:05 00:23:12
104 20 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:23:16 00:23:22
105 1354 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn 1983 M30 00:23:16 00:23:22
106 31 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:22:54 00:23:27
107 1366 BOJANOWSKI IGNACY Olsztyn 1994 M20 00:23:11 00:23:28
108 1001 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:23:21 00:23:30
109 1165 RADZIWON WOJCIECH Szafranki OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:23:19 00:23:32
110 26 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:23:25 00:23:34
111 1081 PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:23:32 00:23:35
112 1174 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:33 00:23:39
113 1067 GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:23:30 00:23:40
114 1345 KOWALEWSKI ŁUKASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:23:36 00:23:40
115 1096 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:33 00:23:43
116 1012 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:23:51 00:23:53
117 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:23:47 00:23:53
118 1223 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:23:52 00:23:57
119 1237 DANELCZYK JACEK Olsztyn 1978 M40 00:23:50 00:24:00
120 45 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:23:54 00:24:03
121 34 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 00:24:05 00:24:12
122 1172 RZYP JUSTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1988 K30 00:24:06 00:24:15
123 1247 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:15 00:24:20
124 1065 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:24:21 00:24:21
125 1300 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:12 00:24:22
126 1209 KOTLARZ KAROL Olsztyn 1990 M30 00:24:09 00:24:22
127 1047 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:24:19 00:24:25
128 1287 SAWICKI PRZEMYSŁAW olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:24:20 00:24:28
129 110 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity NAJMOWICZ TRIATHLON 1978 K40 00:24:23 00:24:32
130 1339 SOSNÓWKA BARTOSZ Olsztyn KLUB SOSNOWY 1988 M30 00:24:10 00:24:34
131 1099 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:24:26 00:24:36
132 1327 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:24:34 00:24:40
133 1349
1160*
LIDWIN ARTUR Olsztyn 1973 M40 00:24:31 00:24:45
134 1335 TSIALITSA-OLSSON ANASTASIYA Warszawa 1993 K20 00:24:37 00:24:49
135 1348 WAĆKOWSKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:24:48 00:24:57
136 1267 CAŁKA ANETA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1974 K40 00:24:47 00:24:58
137 52 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:51 00:25:01
138 1232 DURMOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1986 M30 00:25:01 00:25:11
139 62 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:25:03 00:25:12
140 1146 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:25:13 00:25:24
141 1152 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M30 00:25:10 00:25:27
142 1062 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:25:21 00:25:28
143 23 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:25:19 00:25:32
144 1041 MIKULAK RAFAŁ Barczewo BUT BARCZEWO 1990 M30 00:25:19 00:25:33
145 1010 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:25:22 00:25:38
146 1028 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:27 00:25:39
147 1217 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:25:29 00:25:40
148 61 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:25:28 00:25:40
149 1364 PALOWSKA JOANNA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1992 K20 00:25:28 00:25:40
150 1299 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:25:34 00:25:48
151 1346 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.PL / UWM OLSZTYN 1981 M40 00:25:30 00:25:48
152 106 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:25:33 00:25:51
153 27 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:25:37 00:25:53
154 1074 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:53 00:26:01
155 1016 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:26:02 00:26:06
156 1307 BEDNARCZYK KAMILA Bartąg 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 K30 00:26:14 00:26:21
157 1009 GRUNWALD PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:26:16 00:26:25
158 1145 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:26:19 00:26:27
159 1233 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:26:21 00:26:30
160 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:19 00:26:32
161 94 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:26:30 00:26:39
162 1040 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:26:28 00:26:41
163 1030 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:26:38 00:26:46
164 99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:26:30 00:26:47
165 1055 RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:26:40 00:26:53
166 1072 SAŁAMACHA IZABELA Olsztyn MAMY BIEGAMY 1981 K40 00:26:41 00:26:53
167 1196 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:44 00:27:02
168 1078 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:33 00:27:07
169 1193 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:26:47 00:27:07
170 1230 DURMOWICZ KATARZYNA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1993 K20 00:26:57 00:27:09
171 81 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:27:00 00:27:10
172 1052 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:27:04 00:27:17
173 1153 GLIŃSKA ANNA Olsztyn 1993 K20 00:27:02 00:27:19
174 1203 LUDWINIAK KRZYSZTOF Barczewo 1966 M50 00:27:15 00:27:25
175 1097 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:27:18 00:27:27
176 90 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:27:14 00:27:28
177 1177 PĄCZYŃSKA ANNA Szczęsne SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN 1983 K30 00:27:17 00:27:28
178 120 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M50 00:27:28 00:27:47
179 53 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:27:29 00:27:48
180 1139 SEMERAK DOROTA Barczewo BUT BARCZEWO 1976 K40 00:27:41 00:27:56
181 1276 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:27:49 00:28:00
182 1186 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1999 K20 00:27:47 00:28:01
183 1119 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:27:54 00:28:05
184 1156 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:27:53 00:28:10
185 109 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:02 00:28:22
186 135 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:28:12 00:28:22
187 1212 GRANECKI MAREK Łódź 1976 M40 00:28:03 00:28:23
188 100 PYTKA BARTOSZ Olsztyn SOFTATHLON 1991 M30 00:28:12 00:28:23
189 1150 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:28:13 00:28:24
190 1024 LIMONTAS DOROTA Dywity D27 1987 K30 00:28:17 00:28:26
191 1361 PAWŁOWSKI MARCIN Olsztyn 8 ODH SZPERACZE 2003 M16 00:28:15 00:28:32
192 1295 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:28:17 00:28:33
193 1363 DUTKIEWICZ MICHAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1990 M30 00:28:21 00:28:48
194 54 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60 00:28:33 00:28:50
195 1175 PIECZKOWSKI HUBERT SPRĘCOWO URWIS BIEGA 1974 M40 00:28:54 00:29:02
196 1228 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K40 00:28:54 00:29:07
197 146 MAZONIK JUSTYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:28:57 00:29:11
198 1350
1329*
MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M40 00:29:03 00:29:16
199 1200 KOŻYCZKOWSKA KATARZYNA Olsztyn 1980 K40 00:29:04 00:29:16
200 1340 DRÓZD ROBERT Warszawa SWIATCZYTNIKOW.PL 1979 M40 00:29:05 00:29:25
201 1251 KOZŁOWSKA DOMINIKA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL (1398) 1986 K30 00:29:19 00:29:30
202 1357 KRÓLIKOWSKI JANUSZ Dywity AKM OLSZTYN 1951 M60 00:29:22 00:29:39
203 1071 LOREK KATARZYNA Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1975 K40 00:29:23 00:29:49
204 1320 OLSZEWSKI MAREK Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1970 M50 00:29:22 00:29:49
205 1218 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M60 00:29:35 00:29:51
206 1082 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:29:40 00:29:51
207 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:29:44 00:30:02
208 1069 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:30:07 00:30:07
209 1084 MIŁOWSKA ANNA Olsztyn 1972 K40 00:29:50 00:30:13
210 37 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1988 K30 00:30:05 00:30:25
211 38 MAŃKOWSKI LESZEK OLSZTYN BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:30:06 00:30:26
212 130 WĘGLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 00:30:02 00:30:32
213 108 SZEWCZYK BARTOSZ Olsztyn 739338592 1981 M40 00:30:17 00:30:38
214 1046 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:30:23 00:30:38
215 1056 RODZIEWICZ DOROTA Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1977 K40 00:30:24 00:30:38
216 116 WIEREBIEJ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:30:40 00:30:40
217 1309 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:30:31 00:30:49
218 77 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K40 00:31:35 00:31:51
219 1031 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:31:34 00:31:55
220 40 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:31:29 00:31:56
221 1181 KOSTRZEWA KATARZYNA Barczewo 1982 K30 00:31:45 00:32:01
222 1110 LASZKOWSKI KAMIL Pisz 1993 M20 00:32:00 00:32:12
223 1133 CIEŚLAKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:32:04 00:32:19
224 74 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M40 00:32:12 00:32:40
225 1365 NEZMYVENKO LIZA 2005 K16 00:33:41 00:33:52
226 1343 JOŃCZYK JULIA OLSZTYN KLUB SOSNOWY 1993 K20 00:33:38 00:33:59
227 91 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:33:46 00:34:03
228 127 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn NAJMOWICZ TRIAHLON 1964 K50 00:34:23 00:34:40
229 1356 DUBIŃSKI PIOTR OLSZTYN 2005 M16 00:35:05 00:35:12
230 1219 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K50 00:34:52 00:35:17
231 1064 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1938 M60 00:35:17 00:35:36
232 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:35:25 00:35:44
233 72 KLONOWSKA ALEKSANDRA Łęgajny 1992 K20 00:35:38 00:35:54
234 1362 PALMOWSKA-SAJ JOANNA OLSZTYN 1988 K30 00:36:07 00:36:16
235 1336 KOWALSKI KAMIL Dąbrówno 1988 M30 00:35:53 00:36:17
236 1337 KOWALSKA KATARZYNA Dąbrówno 1988 K30 00:35:54 00:36:17
237 1032 NIEWIADOMSKA NATALIA Olsztyn 1993 K20 00:38:55 00:39:16
238 25 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:38:59 00:39:24
239 1338 ROZUMOWICZ INGA Olsztyn 2004 K16 00:41:20 00:41:31
240 42 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:42:08 00:42:33
241 1015 HARPAK ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K30 00:51:10 00:51:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni