Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

13.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:33 00:17:33
2 5 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:44 00:17:44
3 1127 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:43 00:17:45
4 101 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:07 00:18:08
5 28 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:14 00:18:16
6 19 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:17 00:18:19
7 1057 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:35 00:18:37
8 1020 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:51 00:18:52
9 11 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:51 00:18:52
10 24 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:18:56 00:18:59
11 1183 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:19:02 00:19:04
12 95 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:05 00:19:08
13 1142 PALUCH SYLWESTER Dywity BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:19:06 00:19:09
14 1239 BARTCZAK MARCIN Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30 00:19:07 00:19:10
15 1149 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:09 00:19:10
16 1112 BARCZAK ADAM Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:15 00:19:17
17 1269 KUNP MARCIN DOBRE MIASTO JANKOWO SPORT 1983 M30 00:19:21 00:19:21
18 1122 GŁOWACKI PAWEŁ Olsztyn 1983 M30 00:19:18 00:19:22
19 1106 DYMEK ADRIAN Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1989 M30 00:19:29 00:19:31
20 44 KORD RADOSŁAW Barczewo HARDKORD 1985 M30 00:19:30 00:19:33
21 1244
1121*
TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:19:34 00:19:37
22 1245 LEWABSKI DAMIAN SZEŃSK 1998 M20 00:19:37 00:19:40
23 1211 KOZIATEK SEBASTIAN Szczytno TEAM KOPEĆ 1992 M20 00:19:39 00:19:41
24 1019 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:38 00:19:41
25 1061 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:44 00:19:47
26 1089 RYNKO PAWEŁ Gronity BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M40 00:19:46 00:19:49
27 1243 SCHMIDT ROBERT OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 M50 00:19:51 00:19:51
28 1265 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:19:50 00:19:53
29 1004 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:19:50 00:19:53
30 98 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:19:54 00:19:56
31 1202 KOZIATEK JAKUB Szczytno 1991 M30 00:19:59 00:20:01
32 1260 PREJS PIOTR OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON 1975 M40 00:20:06 00:20:06
33 1087 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:09 00:20:12
34 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:20:10 00:20:15
35 56 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M40 00:20:20 00:20:24
36 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:27 00:20:29
37 1132 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:33 00:20:34
38 1013 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:20:35 00:20:36
39 1148 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:20:35 00:20:38
40 60 ZAREMBA JAKUB Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:30 00:20:40
41 139 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek DZIKI 1992 M20 00:20:40 00:20:41
42 1197 KOŚCIK JAKUB Warszawa 1985 M30 00:20:39 00:20:44
43 1037 SZNURKOWSKI DAWID Suwałki TEAM KOPEĆ 1988 M30 00:20:43 00:20:48
44 1027 BIAŁEK PIOTR Olsztyn 3BRO 1981 M40 00:20:46 00:20:49
45 1035 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:20:55 00:21:03
46 1220 SOSNOWSKI ADAM Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:58 00:21:03
47 1151 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:21:02 00:21:06
48 105 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:21:08 00:21:09
49 22 KIŚLUK JAROSŁAW Mikołajki TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:12 00:21:17
50 1207 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:19 00:21:21
51 1210 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:21:25 00:21:32
52 30 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:21:30 00:21:33
53 35 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M50 00:21:30 00:21:35
54 64 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:33 00:21:37
55 1141 KRÓLAK PRZEMYSŁAW Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:21:34 00:21:39
56 1113 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:21:30 00:21:40
57 1226 PRZYBORSKI MICHAŁ Gdynia 1978 M40 00:21:28 00:21:41
58 1204 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:41 00:21:47
59 1205 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:40 00:21:47
60 31 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:45 00:21:51
61 39 WYPYCH KAMIL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:21:47 00:21:51
62 1111 MITRĘGA DARIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:49 00:21:53
63 1042 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:50 00:21:54
64 102 CZURYŁŁO PAWEŁ Tomaszkowo NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:21:51 00:21:57
65 1241 KUŹMIAK EMILIA Olsztyn ASICS FRONTRUNNER 1987 K30 00:21:55 00:21:59
66 21 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:21:54 00:21:59
67 107 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:21:58 00:22:03
68 1213 POKORSKI MAREK Warszawa CTS 1971 M50 00:21:58 00:22:04
69 1195 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn SZWAGIER!! POCZEKAJ... 1979 M40 00:22:02 00:22:05
70 29 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:21:58 00:22:05
71 1240 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:22:05 00:22:10
72 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:21:56 00:22:10
73 1109 KRÓLAK AGNIESZKA Węgorzewo TEAM KOPEĆ 1980 K40 00:22:08 00:22:14
74 131 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny KUROPATWA TEAM 1966 M50 00:22:09 00:22:18
75 1137 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:13 00:22:20
76 1025 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:22:16 00:22:26
77 1123 KLIMCZUK MARIUSZ Dywity 1980 M40 00:22:20 00:22:27
78 1223 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:22:29 00:22:29
79 143 LASKOWSKI MARIUSZ Dywity PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:22:26 00:22:29
80 1259 LECH BOGDAN Olsztyn 1960 M60 00:22:23 00:22:30
81 1252 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn 1974 K40 00:22:26 00:22:31
82 147 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:22:22 00:22:32
83 142 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:22:24 00:22:32
84 16 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:22:29 00:22:34
85 118 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30 00:22:29 00:22:34
86 80 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:22:30 00:22:35
87 55 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:22:29 00:22:36
88 1120 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 M30 00:22:33 00:22:37
89 1092 TOMASIK MACIEK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:22:37 00:22:40
90 125 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:28 00:22:41
91 1065 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:22:44 00:22:53
92 79 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M40 00:22:46 00:22:54
93 51 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:45 00:22:55
94 78 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:48 00:22:56
95 1136 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BUT BARCZEWO 1975 M40 00:22:48 00:22:58
96 1012 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:22:55 00:22:59
97 1225 STANKIEWICZ KRZYSZTOF Ostróda NAJMOWICZ TRI 1982 M30 00:22:55 00:23:01
98 1165 RADZIWON WOJCIECH Szafranki OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:22:53 00:23:02
99 1048 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K30 00:23:01 00:23:05
100 1221 SZAWERDAK GRZEGORZ Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:23:03 00:23:10
101 1081 PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:23:09 00:23:13
102 47 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M40 00:23:14 00:23:16
103 1253 CHEŁMIŃSKI GRZEGORZ SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 1984 M30 00:23:12 00:23:18
104 68 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:09 00:23:20
105 1249 ZWIERZYŃSKI KRZYSZTOF LIDZBARK W. BLL LIDZBARK W. 1978 M40 00:23:15 00:23:21
106 134 FIEDOROWICZ ASIA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1993 K20 00:23:25 00:23:30
107 104 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:23:26 00:23:31
108 1023 TABAKA ADAM Olsztyn 1984 M30 00:23:22 00:23:35
109 17 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:23:30 00:23:40
110 1021 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:36 00:23:43
111 1129 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn KRISS COACHING 1984 K30 00:23:41 00:23:50
112 1029 ZAMBROWSKI SŁAWOMIR Szczuczyn 1977 M40 00:23:47 00:23:55
113 34 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 00:23:50 00:23:58
114 116 WIEREBIEJ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:23:50 00:24:00
115 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:23:51 00:24:02
116 1116 DE OBYRN BARTOSZ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:23:57 00:24:04
117 33 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 00:23:58 00:24:05
118 1247 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:02 00:24:06
119 1124 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:23:58 00:24:08
120 126 DASZUTA KAROLINA Ruś BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1988 K30 00:23:55 00:24:09
121 1010 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:23:55 00:24:15
122 1096 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:10 00:24:20
123 1041 MIKULAK RAFAŁ Barczewo BUT 1990 M30 00:24:19 00:24:32
124 1193 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:24:27 00:24:35
125 1266 GAWROŃSKI SEBASTIAN LĘGAJNY SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:24:21 00:24:35
126 1093 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:24:25 00:24:35
127 45 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:24:30 00:24:35
128 52 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:25 00:24:36
129 1146 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:31 00:24:42
130 1001 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:24:26 00:24:43
131 1067 GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:24:38 00:24:45
132 1237 DANELCZYK JACEK Olsztyn 1978 M40 00:24:36 00:24:46
133 38 MAŃKOWSKI LESZEK OLSZTYN BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:24:30 00:24:46
134 1206 STYPUŁKOWSKA DOMINIKA Olsztyn 3LIFE TEAM 1985 K30 00:24:42 00:24:48
135 26 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:24:40 00:24:50
136 1039 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:24:45 00:24:51
137 1033 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:50 00:24:54
138 103 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M30 00:24:44 00:24:59
139 70 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:24:57 00:25:02
140 1270 GASZYK JOLANTA Olsztyn WIPASZ AKTYWNO W BIEGU 1984 K30 00:25:00 00:25:05
141 27 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:25:00 00:25:09
142 1194 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:24:57 00:25:09
143 1099 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:25:11 00:25:19
144 1261 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:25:06 00:25:24
145 1267 CAŁKA ANETA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1974 K40 00:25:11 00:25:24
146 109 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:25:03 00:25:27
147 1030 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:24 00:25:34
148 1074 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:25:37 00:25:42
149 1105 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:25:36 00:25:45
150 1242 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M60 00:25:39 00:25:47
151 1235 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M30 00:25:46 00:25:56
152 1258 DEPCZYŃSKI MARCIN OLSZTYN 1989 M30 00:25:43 00:25:58
153 1003 PAWLAK WOJCIECH Olsztyn 1994 M20 00:25:44 00:25:58
154 1145 KRÓLAK ALEKSANDRA Węgorzewo TEAM KOPEĆ / SOKÓŁ WĘGORZEWO 2005 K16 00:25:52 00:25:59
155 1028 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:51 00:26:05
156 1016 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:26:07 00:26:10
157 1009 GRUNWALD PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:25:58 00:26:12
158 1062 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:26:06 00:26:16
159 1040 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:26:11 00:26:18
160 1231 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:26:06 00:26:19
161 1078 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:25:54 00:26:23
162 106 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:26:13 00:26:27
163 1055 RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:26:33 00:26:42
164 1233 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:26:40 00:26:50
165 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:26:41 00:26:51
166 1201 ODZIOBA SEBASTIAN Biskupiec THE RECYCKINGS 1984 M30 00:26:32 00:26:53
167 1188 MURAWSKA EDYTA Olsztyn INDYWIDUALNIE 1981 K40 00:26:48 00:26:56
168 1097 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:26:50 00:26:59
169 1257
1126*
SZCZAPA BOŻENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKONDA OLSZTYN 1983 K30 00:26:48 00:27:00
170 1214 BRYSIACZ MARTA stasi Las 1982 K30 00:26:54 00:27:00
171 1098 PAZERSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:26:52 00:27:01
172 1209 KOTLARZ KAROL Olsztyn 1990 M30 00:26:50 00:27:06
173 1196 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:26:54 00:27:06
174 1246 OLSZEWSKA AGNIESZKA Barczewo BUT BARCZEWO 1982 K30 00:26:51 00:27:08
175 1052 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:26:49 00:27:09
176 37 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1988 K30 00:26:59 00:27:17
177 1268
130*
WĘGLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 00:27:10 00:27:23
178 133 KOWALCZYK ZYTA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 K40 00:27:11 00:27:23
179 1263 KOZŁOWSKA-URBAN JOANNA Dywity BRBIL BIEGLI W PODATKACH 1980 K40 00:27:17 00:27:32
180 1172 RZYP JUSTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1988 K30 00:27:20 00:27:33
181 1186 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1999 K20 00:27:21 00:27:33
182 1203 LUDWINIAK KRZYSZTOF Barczewo 1966 M50 00:27:35 00:27:47
183 128 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn COLLEGIUM BACCALARUM 1957 M60 00:27:38 00:27:50
184 1070 JAGŁOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1985 K30 00:27:36 00:27:52
185 1238
1166*
MAS NICOLAS Olsztyn 1984 M30 00:27:37 00:27:55
186 1072 SAŁAMACHA IZABELA Olsztyn MAMY BIEGAMY 1981 K40 00:27:41 00:27:57
187 54 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN 1950 M60 00:27:48 00:28:03
188 61 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:27:56 00:28:10
189 1208 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn CHÓR COLLEGIUM BACCALARUM 1968 M50 00:27:56 00:28:17
190 81 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:28:08 00:28:20
191 90 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:28:02 00:28:21
192 71 KROGUL-MISIEWICZ MALWINA Olsztyn 1987 K30 00:28:10 00:28:22
193 1215 BRYSIACZ PIOTR Stasi Las 1982 M30 00:28:18 00:28:25
194 49 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:28:16 00:28:26
195 1115 JANOWIAK MAREK Olsztyn ZIP TEAM 1983 M30 00:28:04 00:28:27
196 1094 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M50 00:28:20 00:28:30
197 1248 GULBINOWICZ RENATA KREKOLE 1982 K30 00:28:21 00:28:32
198 1110 LASZKOWSKI KAMIL Pisz 1993 M20 00:28:22 00:28:36
199 1212 GRANECKI MAREK Łódź 1976 M40 00:28:16 00:28:40
200 1222 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta 1978 K40 00:28:33 00:28:44
201 1262
1159*
ROSIŃSKA KAROLINA Olsztyn 1992 K20 00:28:27 00:28:45
202 1254
1102*
KUŚNIEWSKA ELIZA Olsztyn 1980 K40 00:28:29 00:28:53
203 135 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:28:40 00:29:00
204 99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:28:40 00:29:03
205 53 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:28:52 00:29:09
206 1066 LENDZIAN ANIA Olsztyn 1974 K40 00:28:54 00:29:09
207 67 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K50 00:28:56 00:29:10
208 1217 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:28:56 00:29:10
209 1139 SEMERAK DOROTA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1976 K40 00:28:53 00:29:10
210 123 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:29:11 00:29:26
211 1264 JEGER RENATA Olsztyn 1968 K50 00:29:11 00:29:26
212 40 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:29:03 00:29:29
213 1084 MIŁOWSKA ANNA Olsztyn 1972 K40 00:29:12 00:29:30
214 1046 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:12 00:29:31
215 1251 KOZŁOWSKA DOMINIKA Olsztyn PERSONAL TRIATHLON.PL 1986 K30 00:29:26 00:29:39
216 1150 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:29:31 00:29:42
217 1255 KOZŁOWSKI KACPER OLSZTYN 1986 M30 00:29:30 00:29:43
218 1224 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K50 00:29:35 00:29:51
219 88 SUCHECKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:29:29 00:29:51
220 1056 RODZIEWICZ DOROTA Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1977 K40 00:29:50 00:29:59
221 1250 ŁAPIŃSKI SZYMON OLSZTYN 1992 M20 00:29:53 00:30:05
222 1086 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:29:44 00:30:06
223 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:29:49 00:30:07
224 75 TUCZYŃSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1981 K40 00:29:55 00:30:12
225 1177 PĄCZYŃSKA ANNA Szczęsne SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN 1983 K30 00:30:00 00:30:13
226 1104 GNIADEK IWONA Olsztyn 1976 K40 00:30:13 00:30:32
227 1069 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:30:19 00:30:37
228 1200 KOŻYCZKOWSKA KATARZYNA Olsztyn 1980 K40 00:30:16 00:30:37
229 1181 KOSTRZEWA KATARZYNA Barczewo 1982 K30 00:30:48 00:30:54
230 1232 DURMOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1986 M30 00:30:47 00:31:08
231 1230 DURMOWICZ KATARZYNA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1993 K20 00:30:47 00:31:08
232 1228 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K40 00:30:57 00:31:09
233 66 JASINSKA ALICJA olsztyn 1978 K40 00:30:53 00:31:10
234 1119 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:31:00 00:31:20
235 1133 CIEŚLAKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:31:12 00:31:36
236 1134 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:31:13 00:31:37
237 50 JASZCZUK MARTA Braniewo ZATOKA BRANIEWO 2003 K16 00:31:14 00:31:39
238 1271 BOJARUNIEC MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:31:20 00:31:40
239 1060 BABIEJ ADELAJDA Jonkowo - 1971 K50 00:31:22 00:31:42
240 48 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo ORO 1977 M40 00:31:21 00:31:45
241 77 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K40 00:31:19 00:31:46
242 1002 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K40 00:31:30 00:31:49
243 127 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn NAJMOWICZ TRIAHLON 1964 K50 00:31:35 00:31:55
244 1256 ZYCHOWICZ JOANNA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 2003 K16 00:31:36 00:31:59
245 148 GŁOWACKI BARTOSZ Olsztyn 1977 M40 00:31:55 00:32:07
246 1031 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:32:09 00:32:31
247 1218 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M60 00:32:31 00:32:45
248 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:32:29 00:32:46
249 1219 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K50 00:32:27 00:32:50
250 74 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M40 00:32:32 00:32:58
251 1017 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:32:45 00:33:05
252 1171 ZARZYCKA MARTA Olsztyn 1988 K30 00:32:42 00:33:09
253 1236 PIĄTKOWSKA KATARZYNA OLSZTYN 1985 K30 00:33:15 00:33:27
254 1191 WASILONEK PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:33:19 00:33:28
255 91 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:33:25 00:33:44
256 146 MAZONIK JUSTYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:33:54 00:34:20
257 1095 WIGHTMAN AGATA Mrągowo 1983 K30 00:34:28 00:34:55
258 83 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:34:48 00:35:05
259 72 KLONOWSKA ALEKSANDRA Łęgajny 1992 K20 00:35:27 00:35:48
260 1229 DOBRZELECKA ŻANETA Dywity BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1989 K30 00:35:39 00:36:00
261 62 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:36:01 00:36:12
262 1064 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1938 M60 00:36:17 00:36:41
263 1005 LASKOWSKA ANNA OLSZTYN 1986 K30 00:36:54 00:37:09
264 25 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:39:42 00:40:10
265 1032 NIEWIADOMSKA NATALIA Olsztyn 1993 K20 00:40:50 00:41:07
266 1015 HARPAK ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K30 00:40:51 00:41:07
267 89 LIS ANETA Kieźliny 1981 K40 00:40:56 00:41:17
268 42 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:44:50 00:45:16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni